Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 17:38   #4741
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Doszedł do mnie kalendarz adwentowy z D. Może i cudow tam nie ma, ale jaram sie jak mało czym Ogromny jest
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 17:40   #4742
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam zupełnie inne odczucia ale dobrze że ci służy
Serio? w sumie co twarz/skora to inne wrazenia. Ja jakos podklady Lancome omijalam szerokim lukiem, ale ciesze sie,ze Teint Idole wpadl mi wreszcie w rece
Mysle, ze obok Clarinsa bedzie moim faworytem przez dluzszy czas...

Heh, potrzebuje nowego blota z MACa, ale sam na znizke w D. nie wejdzie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:00   #4743
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Doszedł do mnie kalendarz adwentowy z D. Może i cudow tam nie ma, ale jaram sie jak mało czym Ogromny jest
Poka poka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:09   #4744
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie miałm zadnych wyobrazen, prawde mówiac capnełam w łapę wszystkie kolory tych kredek bez patrzenia na nazwę i robiłam swatche na łapie, ten który był zimny i w miarę jasny wziełam i to był to Strawberry Blond własnie
A masz/testowałaś kiedyś może z tych zwykłych kredek odcień Fling? Bo zastanawiam się, czy ten Strawberry Blond to byłby podobny poziom jasności.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:34   #4745
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ostatnio była chyba mowa o linerach w zelu - ja polecam bardzo szcegolnie Laury Mercier - one są the best - nie wysychaja i nie robią sie tępe, jak maca czy BB. Otwierałam swój pare miesiey temu i dalej jest mieciutki i mokry - cudo!

A i skusiłam sie dzisiaj na kredkę do brwi w kolorze Strawberry Blond i jestem zachwycona - takiego własniego koloru potrzebowałam, a nie jakies ciemne
Corii, rowniez mam kredke strawberry blond, natomiast jak bedziesz temperowac, to daj znac, czy Ci sie nie kruszy, bo moj egzemplarz jest fatalny, po miesiacu nie mam polowy kredki, bo kruszy sie wklad w temeprowaniu, a temperowka ostra.
A w ogole nie przerzucasz sie na aqua brow? Wszyscy sa zachwyceni aqua brow mufe albo nyx. Ja zamierzam kupic tubke nyx blond.
widzialyscie Dziewczyny jakie sa super brwi po tych farbkach? Co ciekawe nyx jest lepszy.
Ta kredka maca ma swietny odcien, taki cieply jasno brazowy, ale zaden rudy, nie znosze nic rudego

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A masz/testowałaś kiedyś może z tych zwykłych kredek odcień Fling? Bo zastanawiam się, czy ten Strawberry Blond to byłby podobny poziom jasności.
Jakby co, lepiej kup kredke w plastikowym sztyfcie, bo moja kredka kruszy sie w temperowaniu, po prostu jak puder. Albo zachowaj paragon do reklamacji, dla mnie wyrzucone pieniadze, choc sam kolor idealny.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:40   #4746
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A masz/testowałaś kiedyś może z tych zwykłych kredek odcień Fling? Bo zastanawiam się, czy ten Strawberry Blond to byłby podobny poziom jasności.
Tak, ale dawno i nie umiem powiedzieć jak podobny do SB, bo wczoraj nie porównywałam tych wkrecanych ze zwykłymi, bo to wkrecanych jestem zrazona - miesiac - dwa uzywania i po kredce

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Corii, rowniez mam kredke strawberry blond, natomiast jak bedziesz temperowac, to daj znac, czy Ci sie nie kruszy, bo moj egzemplarz jest fatalny, po miesiacu nie mam polowy kredki, bo kruszy sie wklad w temeprowaniu, a temperowka ostra.
A w ogole nie przerzucasz sie na aqua brow? Wszyscy sa zachwyceni aqua brow mufe albo nyx. Ja zamierzam kupic tubke nyx blond.
widzialyscie Dziewczyny jakie sa super brwi po tych farbkach? Co ciekawe nyx jest lepszy.
Ta kredka maca ma swietny odcien, taki cieply jasno brazowy, ale zaden rudy, nie znosze nic rudego
Dam znać

Ano własnie "wszyscy" wiec nie ja Generalnie to dla mnie aqua brow jest paskudztwem - wyglada sztucznie i nienaturalnie, tak samo nie przekonam sie do tych zelow w sloiczku (mac) bo efekt tak samo sztuczny Już wolę cieniem sie namachać

O, widzisz, dla Ciebie SB jest ciepły, a dla mnie chłodny, albo przynajmniej neutralny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 18:53   #4747
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Corii, rowniez mam kredke strawberry blond, natomiast jak bedziesz temperowac, to daj znac, czy Ci sie nie kruszy, bo moj egzemplarz jest fatalny, po miesiacu nie mam polowy kredki, bo kruszy sie wklad w temeprowaniu, a temperowka ostra.
Przed temperowaniam sprobuj ja schlodzic w lodowce
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 19:04   #4748
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, ale dawno i nie umiem powiedzieć jak podobny do SB, bo wczoraj nie porównywałam tych wkrecanych ze zwykłymi, bo to wkrecanych jestem zrazona - miesiac - dwa uzywania i po kredce

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



Dam znać

Ano własnie "wszyscy" wiec nie ja Generalnie to dla mnie aqua brow jest paskudztwem - wyglada sztucznie i nienaturalnie, tak samo nie przekonam sie do tych zelow w sloiczku (mac) bo efekt tak samo sztuczny Już wolę cieniem sie namachać

O, widzisz, dla Ciebie SB jest ciepły, a dla mnie chłodny, albo przynajmniej neutralny
Corii a te kredki do brwi wchodza do B2MAC?
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 19:10   #4749
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Corii a te kredki do brwi wchodza do B2MAC?
nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 20:06   #4750
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dam znać

Ano własnie "wszyscy" wiec nie ja Generalnie to dla mnie aqua brow jest paskudztwem - wyglada sztucznie i nienaturalnie, tak samo nie przekonam sie do tych zelow w sloiczku (mac) bo efekt tak samo sztuczny Już wolę cieniem sie namachać

O, widzisz, dla Ciebie SB jest ciepły, a dla mnie chłodny, albo przynajmniej neutralny
15 z mufe bardzo mi sie podoba, ogladalam filmy, jak machac, zeby nie namachac za duzo, wiec ja mam jak najbardziej chrapke na nyxa, tym bardziej, ze kredki juz mnie nie zadowalaja. Wole nawet kredke nalozyc pedzelkiem, byle by pedzlowac zbadalam kredke, to jest dokladnie odcien 357 z inglota, nalozylam na reke, odcien identyczny, rzeczywiscie neutralny. chociaz odcien, jaki wychodzi u mnie na brwiach jest raczej cieply.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Przed temperowaniam sprobuj ja schlodzic w lodowce
W lodowce albo w takim malym wyscielanym folijka kubelku przeciez nie kupie nowej temperowki dla polowki kredki?
no dziady w tym Macu robia kredki. Albo moze dostalam jakas stara kredke? wiesz, gdyby ona byla tlusta, to lodowka by pomogla, ale ona jest sucha na wior. Jakosciowo dla mnie moj konkretny egzemplarz kredki jest ponizej wszelkiej krytyki.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 21:41   #4751
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Jakby co, lepiej kup kredke w plastikowym sztyfcie, bo moja kredka kruszy sie w temperowaniu, po prostu jak puder. Albo zachowaj paragon do reklamacji, dla mnie wyrzucone pieniadze, choc sam kolor idealny.
Mam właśnie tę w plastikowym sztyfcie, ale ona - jak zresztą napisała Corii - ekspresowo się zużywa. Do tego chciałabym odrobinę chłodniejszy odcień, niż "mój" Fling.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 22:48   #4752
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Poka poka
Swojego nie otwierałam jeszcze, zachomikowalam sobie w szafie i bede otwierac po 1 okienku, bedzie wiecej zabawy

Tu na blogu ktos opisuje, i nawet kilka rzeczy otworzył: http://annatygryss.blogspot.com/
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 08:12   #4753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Swojego nie otwierałam jeszcze, zachomikowalam sobie w szafie i bede otwierac po 1 okienku, bedzie wiecej zabawy

Tu na blogu ktos opisuje, i nawet kilka rzeczy otworzył: http://annatygryss.blogspot.com/
Wygląda ciekawie A mozna go u ans nabyc?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-25 o 08:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:52   #4754
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wygląda ciekawie A mozna go u ans nabyc?
tydzień temu był online, ale zniknął, więc trzeba chyba szukać stacjonarnie
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:35   #4755
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
tydzień temu był online, ale zniknął, więc trzeba chyba szukać stacjonarnie
Dzięki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 11:39   #4756
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam właśnie tę w plastikowym sztyfcie, ale ona - jak zresztą napisała Corii - ekspresowo się zużywa. Do tego chciałabym odrobinę chłodniejszy odcień, niż "mój" Fling.
Ja nie za bardzo polecam ta kredke, moze mam felerny egzemplarz, ale moja tez zuzyje sie w 2 mce. poza tym, wydaje mi sie, ze jednak brwi lepiej wygladaja, jak machnie sie pedzelkiem. Moze jakies cienie kupisz do brwi, skoro nie farbke? Widzialam aplikacje aqua brow, wystarczy napewno na 2 lata, stosuje sie minimalna ilosc, ledwo do dotkniecia pedzelkiem.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 13:02   #4757
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ja nie za bardzo polecam ta kredke, moze mam felerny egzemplarz, ale moja tez zuzyje sie w 2 mce. poza tym, wydaje mi sie, ze jednak brwi lepiej wygladaja, jak machnie sie pedzelkiem. Moze jakies cienie kupisz do brwi, skoro nie farbke? Widzialam aplikacje aqua brow, wystarczy napewno na 2 lata, stosuje sie minimalna ilosc, ledwo do dotkniecia pedzelkiem.
Cienie i farbkę (Dipbrow Pomade) będę zamawiać wspólnie z dziewczynami z Anastasii Nie wiem, czy efekt po tym drugim mazidle nie będzie zbyt sztuczny, ale to się okaże. Aqua Brow nie bardzo pasuje mi kolorystycznie - te odcienie, które widziałam, były albo za jasne, albo za ciemne, albo zbyt ciepłe. Kredka to fajna opcja do malowania na szybko.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 13:51   #4758
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Cienie i farbkę (Dipbrow Pomade) będę zamawiać wspólnie z dziewczynami z Anastasii Nie wiem, czy efekt po tym drugim mazidle nie będzie zbyt sztuczny, ale to się okaże. Aqua Brow nie bardzo pasuje mi kolorystycznie - te odcienie, które widziałam, były albo za jasne, albo za ciemne, albo zbyt ciepłe. Kredka to fajna opcja do malowania na szybko.
zgadzam sie z Tobą. A farbą to trzeba sie namęczyć, zwłaszcza jesli się chce, zebys efekt był jak najmniej sztuczny.
Jeszcze fajne sa macowe "tusze" kolorowe do brwi. Mam jeden i lubie, ale na teraz duzo za ciemny, musze potestowac jakieśniejsze kolory.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 15:18   #4759
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Tobą. A farbą to trzeba sie namęczyć, zwłaszcza jesli się chce, zebys efekt był jak najmniej sztuczny.
Jeszcze fajne sa macowe "tusze" kolorowe do brwi. Mam jeden i lubie, ale na teraz duzo za ciemny, musze potestowac jakieśniejsze kolory.
Fajne są "tusze do rzęs" BB, odcień Blonde nie jest przeznaczony jedynie dla blondynek , a jednak tuszem fajniej się rozprowadza produkt - kredek i farbek ja akurat na swoich brwiach nie akceptuję.
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 00:00   #4760
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Serio? w sumie co twarz/skora to inne wrazenia. Ja jakos podklady Lancome omijalam szerokim lukiem, ale ciesze sie,ze Teint Idole wpadl mi wreszcie w rece
Mysle, ze obok Clarinsa bedzie moim faworytem przez dluzszy czas...

Heh, potrzebuje nowego blota z MACa, ale sam na znizke w D. nie wejdzie
No na mnie wyglądał średnio
Calrinsa jako markę ( podkładw) uwielbiam. Naprawdę większość mi pasuje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 09:57   #4761
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Loyd a jak tam EL Perfectionist - jakieś pierwsze wrażenia?
W sumie poza DW i DW Lght nie znam innych podkładów EL, ale te mi wyjątkowo odpowiadają, więc jeśli Perfectionist byłby równie dobry (trwały i kryjący), a jedynie ciut lżejszy, to byłoby super.
Najbardziej zależałoby mi, żeby nie powodował świecenia i nie spływał - jaki on jest pod tym względem?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:06   #4762
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Loyd a jak tam EL Perfectionist - jakieś pierwsze wrażenia?
W sumie poza DW i DW Lght nie znam innych podkładów EL, ale te mi wyjątkowo odpowiadają, więc jeśli Perfectionist byłby równie dobry (trwały i kryjący), a jedynie ciut lżejszy, to byłoby super.
Najbardziej zależałoby mi, żeby nie powodował świecenia i nie spływał - jaki on jest pod tym względem?
Olu widze że szukamy w podkładzie tego samego

Jestem po tygodniowych testach dior Star, tak jak u większości z Was u mnie ten podkład sie nie sprawdził
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:12   #4763
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu widze że szukamy w podkładzie tego samego

Jestem po tygodniowych testach dior Star, tak jak u większości z Was u mnie ten podkład sie nie sprawdził
U mnie też nie - długo się zastanawiałam, jak go ocenić, próbowałam w różnych konfiguracjach z pielęgnacją, i choć raz bywało ciut lepiej raz gorzej, to Star dla mnie gwiazdą ostatecznie nie został .

Tak, mamy podobne oczekiwania . U mnie większość podkładów bezpośrednio po aplikacji fajnie wygląda, ale potem (czasem już po godzinie) jest dramat .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:14   #4764
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Loyd a jak tam EL Perfectionist - jakieś pierwsze wrażenia?
W sumie poza DW i DW Lght nie znam innych podkładów EL, ale te mi wyjątkowo odpowiadają, więc jeśli Perfectionist byłby równie dobry (trwały i kryjący), a jedynie ciut lżejszy, to byłoby super.
Najbardziej zależałoby mi, żeby nie powodował świecenia i nie spływał - jaki on jest pod tym względem?
Oleńko

Perfectionista jest dużo lżejszy. U mnie trzymał się wczoraj cały dzień. Jechałam do koloni i cały dzień zwiedzałam. Wwieczorem nadal był na twarzy. Krycie ma średnie, lekko odbija światło. Ja bardzo lubie DW ale on ma taki lekko tępy mat i warto go musnąć rozświetlaczem na kościach policKowych np tutaj jest druga skóra. Nie podkreśla porów.. Załamań skóry.. Fajny jest. Będę jeszcze testować ale narazie jestem bardzo zadowolona ))

Uwielbiam DW . Używam czasami teraz mój codzienny podkład to Bobbi Brown SPF 15. Jestem też w trakcie testów MACa Face and Body ( nie miałam go wcześniej )

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu widze że szukamy w podkładzie tego samego

Jestem po tygodniowych testach dior Star, tak jak u większości z Was u mnie ten podkład sie nie sprawdził
Ja też byłam raczej rozczarowana starem. Nie bardzo , ale nie kupię go Nie dla mnie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 10:23   #4765
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Oleńko

Perfectionista jest dużo lżejszy. U mnie trzymał się wczoraj cały dzień. Jechałam do koloni i cały dzień zwiedzałam. Wwieczorem nadal był na twarzy. Krycie ma średnie, lekko odbija światło. Ja bardzo lubie DW ale on ma taki lekko tępy mat i warto go musnąć rozświetlaczem na kościach policKowych np tutaj jest druga skóra. Nie podkreśla porów.. Załamań skóry.. Fajny jest. Będę jeszcze testować ale narazie jestem bardzo zadowolona ))

Uwielbiam DW . Używam czasami teraz mój codzienny podkład to Bobbi Brown SPF 15. Jestem też w trakcie testów MACa Face and Body ( nie miałam go wcześniej )

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



Ja też byłam raczej rozczarowana starem. Nie bardzo , ale nie kupię go Nie dla mnie.
Dziękuję za opinię
W takim razie na pewno poproszę o próbkę, bo brzmi bardzo zachęcająco. Na razie, po wpadce ze Starem, postanowiłam nie kupować podkładów zanim nie przetestuję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:06   #4766
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię
W takim razie na pewno poproszę o próbkę, bo brzmi bardzo zachęcająco. Na razie, po wpadce ze Starem, postanowiłam nie kupować podkładów zanim nie przetestuję .
Olu, uwaga, bedę nudna Czy próbowałaś Skin Illusion?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:20   #4767
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Skin Ilusion jest super.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:25   #4768
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
15 z mufe bardzo mi sie podoba, ogladalam filmy, jak machac, zeby nie namachac za duzo, wiec ja mam jak najbardziej chrapke na nyxa, tym bardziej, ze kredki juz mnie nie zadowalaja. Wole nawet kredke nalozyc pedzelkiem, byle by pedzlowac zbadalam kredke, to jest dokladnie odcien 357 z inglota, nalozylam na reke, odcien identyczny, rzeczywiscie neutralny. chociaz odcien, jaki wychodzi u mnie na brwiach jest raczej cieply.
Podlacze sie pod dyskusje, bo aqua brow uzywam juz hoho poczatki byly trudne (zeby nie powiedziec baaaardzo trudne), ale teraz doszlam juz do wprawy i efekt uwielbiam Trzeba bardzo uwazac, zeby nie przesadzic z iloscia, to po pierwsze i koniecznie przeczesac po aplikacji (ja uzywam takiej spiralki jak do tuszu), zeby pozbyc sie nadmiaru farbki

Mam ciemne wlosy, ciemnobrazowe oczy i bardzo, bardzo rzadkie i nierowne brwi. Cienie nie sprawdzaja sie u mnie w ogole, kredka w miare, ale poniewaz mam sporo przerzedzonych wloskow w brwiach to trzeba sie namachac, zeby to jakos wygladalo, a i trwalosc przewaznie pozostawia nieco do zyczenia.

Z ciekawosci na pewno kupie tez NYXa, ale poczekam,az pojawi sie stacjonarnie w D.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:27   #4769
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Olu, uwaga, bedę nudna Czy próbowałaś Skin Illusion?
Wydaje mi się, że kiedyś (dawno temu) chyba tak, ale nic nie pamiętam jeśli chodzi o wrażenia, więc dzięki za sugestię i przypomnienie o nim , wezmę do testów .

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Skin Ilusion jest super.
To tym bardziej potestuję
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 13:46   #4770
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A mi po testach dlugich, wielodniowych bardzo pasuje Burberry chyba zakupie butelke
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.