Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-11, 22:06   #2461
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Aha, a ja bojkotuję ze względu na fatalną obsługę klienta i szowinistyczną kampanię reklamową.
A ja mimo kampani i obslugi musze stwierdzic, ze ich maska do wlosow jest fantastyczna. Tak gladkie, lsniace i jedwabiste wlosy mialam tylko raz, po zabiegu u fryzjera.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 22:10   #2462
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX



W S. w końcu pojawiła się miniatura tuszu Benefit Roller Lash i zaczęła mnie kusić (pełnowymiarowego opakowania nie kupiłabym ze względu na cenę). Czy któraś go używała? Jak się spisuje ogólnie lub w porównaniu do ich They're Real (bardzo lubię)?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 05:28   #2463
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A ja mimo kampani i obslugi musze stwierdzic, ze ich maska do wlosow jest fantastyczna. Tak gladkie, lsniace i jedwabiste wlosy mialam tylko raz, po zabiegu u fryzjera.
Nie jestem zadowolona z ich kosmetyków. Tylko siostra pochwaliła ręczniki od nich.
Dawałam im kilka razy szansę jak były te kody -50zł, ale brakowało produktów w zamówieniu, brak reakcji na reklamację, a teraz to już ostatecznie mi podpadli i marka dla mnie nie istnieje

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość


W S. w końcu pojawiła się miniatura tuszu Benefit Roller Lash i zaczęła mnie kusić (pełnowymiarowego opakowania nie kupiłabym ze względu na cenę). Czy któraś go używała? Jak się spisuje ogólnie lub w porównaniu do ich They're Real (bardzo lubię)?
Całkiem przyzwoita maskara. Jest dołączona instrukcja. Wytuszować, podkręcić zalotką i dać na to inny tusz pogrubiający, może właśnie They're Real. Szczoteczka fajna, mała silikonowa, wygięta, ale wiadomo, że małą szczoteczką trzeba się trochę popracować.

Wczoraj robiłam porządki do późnej nocy i podliczyłam na razie tylko pomadki i wyszła mi liczba 128, a i tak uważam, że nie mam wszystkich potrzebnych mi odcieni Wiadomo prawie wszystko do pracy, może ze 6sztuk używam sama. Kupiłam je w ciągu ostatnich 2 lat, bo staram się mieć wszystko świeżutkie i te zafoliowane trzymam w lodówce. Ale chyba jednak niepotrzebnie skusiłam się na Golden Rose Vision. Ciekawe kolory fuksji, ale masakrycznie wkurzają mnie te samorozkręcające się opakowania. To mój największy tegoroczny niewypał. Przepraszam, ale chociaż chwaliłam na początku, to teraz zdecydowanie odradzam. Być może za długo czekałam na promocję i moje oczekiwania były zbyt wysokie, ale za tę cenę można kupić coś lepszego, choćby Rimmel.

No i pewnie z tego niezadowolenia kupię jakąś nową porządną pomadkę
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-12 o 06:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 06:51   #2464
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Aha, a ja bojkotuję ze względu na fatalną obsługę klienta i szowinistyczną kampanię reklamową.
Wiem
Dla mnie reklamy jak reklamy. Może gdyby bombardowali nimi też w TV, na billboardach to zaczęłaby mnie irytować. Tak na prawdę gdyby nie rozdmuchanied sprawy na blogch i forach to przeszłyby bez echa. No ale są dzę, że o to chodziło. Nie ważne jak mówią, byle mówili.

A obsługa? Fakt, też miałam przejście (nie chcieli ostatnio wysłać obu zamówień z kodem, ale po jednym moim grzecznym mailu wysłali), ale ie będzie to miało wpływu na moje ewentualne dalsze zakupy. Np. 100% kolagen jest świetny i w super cenie i nie rozstanę się z nim szybko.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 06:54   #2465
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Np. 100% kolagen jest świetny i w super cenie i nie rozstanę się z nim szybko.
Mnie jest łatwiej zrezygnować, bo i tak nie używam produktów odzwierzęcych.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 07:00   #2466
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mnie jest łatwiej zrezygnować, bo i tak nie używam produktów odzwierzęcych.
Jak tak, to sprawa prosta
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 07:22   #2467
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie jestem zadowolona z ich kosmetyków. Tylko siostra pochwaliła ręczniki od nich.
Dawałam im kilka razy szansę jak były te kody -50zł, ale brakowało produktów w zamówieniu, brak reakcji na reklamację, ala: a teraz to już ostatecznie mi podpadli i marka dla mnie nie istnieje



Całkiem przyzwoita maskara. Jest dołączona instrukcja. Wytuszować, podkręcić zalotką i dać na to inny tusz pogrubiający, może właśnie They're Real. Szczoteczka fajna, mała silikonowa, wygięta, ale wiadomo, że małą szczoteczką trzeba się trochę popracować.

Wczoraj robiłam porządki do późnej nocy i podliczyłam na razie tylko pomadki i wyszła mi liczba 128, a i tak uważam, że nie mam wszystkich potrzebnych mi odcieni Wiadomo prawie wszystko do pracy, może ze 6sztuk używam sama. Kupiłam je w ciągu ostatnich 2 lat, bo staram się mieć wszystko świeżutkie i te zafoliowane trzymam w lodówce. Ale chyba jednak niepotrzebnie skusiłam się na Golden Rose Vision. Ciekawe kolory fuksji, ale masakrycznie wkurzają mnie te samorozkręcające się opakowania. To mój największy tegoroczny niewypał. Przepraszam, ale chociaż chwaliłam na początku, to teraz zdecydowanie odradzam. Być może za długo czekałam na promocję i moje oczekiwania były zbyt wysokie, ale za tę cenę można kupić coś lepszego, choćby Rimmel.

No i pewnie z tego niezadowolenia kupię jakąś nową porządną pomadkę
Niezła liczba, robi wrażenie. U mnie w szczycie szaleństwa było ich ponad 50 ( nawet nie chciałam dokładnie liczyć więc i tak było więcej) ale sukcesywnie się pozbywałam i zużywałam. Mam teraz koło 30, ale powoli schodzę do założonej liczby 20 sztuk. I tak ze wszystkim chcę zostawić tylko to, co faktycznie używam.

Givenchy Balm uzyskał wczoraj najlepszą rekomendację, mój luby wczoraj mówi o masz ten swój nowy talk a nic nie widać czytaj wygląda ładnie i naturalnie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 07:24   #2468
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dostałam maila od sephory na - 20% od 200 zł na hasło piekna20
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 08:11   #2469
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie jestem zadowolona z ich kosmetyków. Tylko siostra pochwaliła ręczniki od nich.
Dawałam im kilka razy szansę jak były te kody -50zł, ale brakowało produktów w zamówieniu, brak reakcji na reklamację, a teraz to już ostatecznie mi podpadli
Te ostatnie zakupy to moj pierwszy kontakt z ich kosmetykami. I tak jak pisalam, odzywka super, ale maslo do ciala piekny cynamonowy zapach, ale nawilzenia zero. Zeli jeszcze nie uzywalam. Jestem natomiast w polowie opakowania mleczka na rozstepy i moze cos tam sie dzieje. Wiecej w tym sklepie nie kupie, ze wzgledu na sklady. Maske do wlosow widzialam w Auchan w takiej samej cenie jak na stronie, jak bede chciala to tam sie udam.

A znacie jeszcze jakies innych malych producentow jak np. pszczela dolina? Mam ochote powspierac wlasnie takich ludzi, ktorzy robia cos naturalnie i z pasja
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 08:20   #2470
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A znacie jeszcze jakies innych malych producentow jak np. pszczela dolina? Mam ochote powspierac wlasnie takich ludzi, ktorzy robia cos naturalnie i z pasja
Podbijam pytanie. Byle nie wkładali przeterminowanych produktów i uwzględniali reklamacje.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-12 o 08:29
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 08:26   #2471
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Te ostatnie zakupy to moj pierwszy kontakt z ich kosmetykami. I tak jak pisalam, odzywka super, ale maslo do ciala piekny cynamonowy zapach, ale nawilzenia zero. Zeli jeszcze nie uzywalam. Jestem natomiast w polowie opakowania mleczka na rozstepy i moze cos tam sie dzieje. Wiecej w tym sklepie nie kupie, ze wzgledu na sklady. Maske do wlosow widzialam w Auchan w takiej samej cenie jak na stronie, jak bede chciala to tam sie udam.

A znacie jeszcze jakies innych malych producentow jak np. pszczela dolina? Mam ochote powspierac wlasnie takich ludzi, ktorzy robia cos naturalnie i z pasja
Może Purite, Lilla Mai, Ministerstwo Dobrego Mydła?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 08:44   #2472
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może Purite, Lilla Mai, Ministerstwo Dobrego Mydła?
Pierwszych dwoch nie znalam, dzieki!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 08:51   #2473
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pierwszych dwoch nie znalam, dzieki!
Do Purite jest do 23 września rabat 25 % z kodem kochampurite. Jeśli znasz i lubisz Ministerstwo, to z kodem Slow jest teraz 20% zniżki.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 08:56   #2474
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Do Purite jest do 23 września rabat 25 % z kodem kochampurite. Jeśli znasz i lubisz Ministerstwo, to z kodem Slow jest teraz 20% zniżki.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 08:58   #2475
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Całkiem przyzwoita maskara. Jest dołączona instrukcja. Wytuszować, podkręcić zalotką i dać na to inny tusz pogrubiający, może właśnie They're Real. Szczoteczka fajna, mała silikonowa, wygięta, ale wiadomo, że małą szczoteczką trzeba się trochę popracować.
Dziękuję za opinię. Brzmi ciekawie.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 09:02   #2476
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Polecicie mi dziewczynki jakis dobry pędzel kabuki i do podkladu? ^_^
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 09:12   #2477
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Polecicie mi dziewczynki jakis dobry pędzel kabuki i do podkladu? ^_^
Dobre po przystępnej cenie do pudru to Hakuro H55, do podkładu H50(S). Kabuki to H100 jest dobry, ale nie rewelacyjny. Kosztuje ok. 40 zeta. A jak masz większy fundusz to Sigma lub Zoeva z najnowszej kolekcji.

Największy problem Hakuro to odpadanie trzonków, ale wystarczy super glue. Niemniej ja pędzle po prostu katuję i bardzo często myję, więc dlatego mi odpadają. Najlepiej nie zalewać wodą okolicy trzonka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pędzle1.jpg (130,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle2.jpg (121,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle3.jpg (138,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle4.jpg (135,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle5.jpg (104,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle6.jpg (66,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle7.jpg (192,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hakuro8.jpg (132,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hakuro-h100-pedzel-do-pudru-kabuki.jpg (23,6 KB, 1 załadowań)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-12 o 11:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 09:21   #2478
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Zamówiła któraś z Was mazidełko do ust lub kremik do skórek i paznokci z Pszczelej Dolinki? Waham się właśnie czy popełnić zamówienie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 09:31   #2479
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Do Purite jest do 23 września rabat 25 % z kodem kochampurite. Jeśli znasz i lubisz Ministerstwo, to z kodem Slow jest teraz 20% zniżki.
Nie kus! Mam 3 zl na koncie... A polecasz cos konkretnego, ale to na przyszlosc?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 09:55   #2480
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość


W S. w końcu pojawiła się miniatura tuszu Benefit Roller Lash i zaczęła mnie kusić (pełnowymiarowego opakowania nie kupiłabym ze względu na cenę). Czy któraś go używała? Jak się spisuje ogólnie lub w porównaniu do ich They're Real (bardzo lubię)?
Mam ten tusz, ale używam go "normalnie", nie jako bazę pod inny. Przyznam, że instrukcji też nie czytałam - kartonik od razu wyrzuciłam.
Tusz bardzo przypadł mi do gustu, chyba nawet bardziej niż zakładałam, zwłaszcza, że nie jestem wielką fanką marki Benefit (lubię głównie róże), a tusz They're Real w ogóle mi nie podszedł.
Roller Lash przede wszystkim ładnie rozdziela i podkręca rzęsy (nie używam zalotki). Efekt jest raczej naturalny, ale dla mnie, lubiącej mocno podkreślone rzęsy, wystarczający jak na codzienny makijaż. Pewnie, nie obraziłbym się, jakby RL trochę bardziej pogrubiał, ale i tak nie jest źle.
Szczoteczka jest mała, lekko wygięta, jak dla mnie bardzo wygodna, przede wszystkim pozwalająca precyzyjnie pomalować rzęsy i swobodnie dotrzeć do kącików oczu.
Może i nie jest to tuszowe KWC , ale wg mnie warto spróbować.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:05   #2481
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam ten tusz, ale używam go "normalnie", nie jako bazę pod inny. Przyznam, że instrukcji też nie czytałam - kartonik od razu wyrzuciłam.
Tusz bardzo przypadł mi do gustu, chyba nawet bardziej niż zakładałam, zwłaszcza, że nie jestem wielką fanką marki Benefit (lubię głównie róże), a tusz They're Real w ogóle mi nie podszedł.
Roller Lash przede wszystkim ładnie rozdziela i podkręca rzęsy (nie używam zalotki). Efekt jest raczej naturalny, ale dla mnie, lubiącej mocno podkreślone rzęsy, wystarczający jak na codzienny makijaż. Pewnie, nie obraziłbym się, jakby RL trochę bardziej pogrubiał, ale i tak nie jest źle.
Szczoteczka jest mała, lekko wygięta, jak dla mnie bardzo wygodna, przede wszystkim pozwalająca precyzyjnie pomalować rzęsy i swobodnie dotrzeć do kącików oczu.
Może i nie jest to tuszowe KWC , ale wg mnie warto spróbować.
A łatwo go zmyć ? Bo They`re Real trzymał się rzęs jak szatan. Ja lubię jak lekko schodzi.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:11   #2482
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

A ja mam kolejne chciejstwo i to niestety bardzo drogie. Podoba mi się torebka Furla...ajć
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:31   #2483
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5273965 1]A łatwo go zmyć ? Bo They`re Real trzymał się rzęs jak szatan. Ja lubię jak lekko schodzi.[/QUOTE]
Jakichś większych problemów ze zmywaniem nie zauważyłam. Stosuję płyn micelarny L'oreal, czasem chusteczki do demakijażu z Neutrogeny, potem myję twarz zielonym żelem Vichy i cały mejkap, łącznie z tuszem, schodzi bez problemu.
Niestety nie pamiętam już, jak zmywał się They're Real (szybko się go pozbyłam) i jak w porównaniu z nim wypada pod tym względem Roller Lash.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A ja mam kolejne chciejstwo i to niestety bardzo drogie. Podoba mi się torebka Furla...ajć
Ale to przynajmniej jakiś konkret .
Poza tym nie przeterminuje się, nie trafisz na purachawę efc. - same plusy takiego zakupu, w porównaniu z cosmetixami
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:35   #2484
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakichś większych problemów ze zmywaniem nie zauważyłam. Stosuję płyn micelarny L'oreal, czasem chusteczki do demakijażu z Neutrogeny, potem myję twarz zielonym żelem Vichy i cały mejkap, łącznie z tuszem, schodzi bez problemu.
Niestety nie pamiętam już, jak zmywał się They're Real (szybko się go pozbyłam) i jak w porównaniu z nim wypada pod tym względem Roller Lash.

-
Dzienks
To kliknę tego malucha na spróbowanie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:38   #2485
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie. Byle nie wkładali przeterminowanych produktów i uwzględniali reklamacje.
Ja ostatnio kupiłam własnoręcznie robione mydełka tej firmy:
http://94bhandmade.pl/pl/content/4-o-nas

Bardzo szybko i miło odpowiedzieli mi na pytanie. Szybka dostawa. Zamówiłam dwa mydełka i dostałam trzecie mniejsze GRATIS
Jako chyba jedyni mają mydło z olejem z konopi, zamówiłam je sobie i jestem zadowolona (jak były te upały i dziecku wysypały potówki po jednym użyciu tego mydełka wszystko poschodziło) wzięłam też arbuzowe shea, nie przesuszają i ładnie pachną.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:38   #2486
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Polecicie mi dziewczynki jakis dobry pędzel kabuki i do podkladu? ^_^
Dla mnie najlepszy to Hakuro H50S, dla niego zrezygnowałam z języczkowego Sephory i z Beauty Blendera
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:41   #2487
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość



Ale to przynajmniej jakiś konkret .
Poza tym nie przeterminuje się, nie trafisz na purachawę efc. - same plusy takiego zakupu, w porównaniu z cosmetixami
Haha, dzięki za pocieszenie No ale masz rację. Jak mam wydać parę stów na kosmetyk, który skończę za kilka miesięcy, to wolę kupić torebkę za tysiaka, która mi posłuży kilka lat.
Ogólnie moja mama ma takie torebki, które jak sama mówi będzie miała do śmierci i nie żałuje ani złotówki Są modele niezniszczalne.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 10:50   #2488
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Witajcie, czy ma ktoś może zbędny kod zniżkowy do C and A - były ostatnio w douglasie dokładane do paczek? Już swój zużyłam a jeszcze mi coś w oko wpadło.
Nie wiem czy jeszcze potrzebne. Mam 2 kody do C&A :
Ac4yQ4h9b3 i sKMzVInCKt
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 11:05   #2489
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Zamówiła któraś z Was mazidełko do ust lub kremik do skórek i paznokci z Pszczelej Dolinki? Waham się właśnie czy popełnić zamówienie
Tylko nie wiem czy czasem do wczoraj nie obowiązywała darmowa dostawa

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Haha, dzięki za pocieszenie No ale masz rację. Jak mam wydać parę stów na kosmetyk, który skończę za kilka miesięcy, to wolę kupić torebkę za tysiaka, która mi posłuży kilka lat.
Ogólnie moja mama ma takie torebki, które jak sama mówi będzie miała do śmierci i nie żałuje ani złotówki Są modele niezniszczalne.
Będę nieobiektywna, kupuj Chętnie poznam niezniszczalne modele bo jestem na etapie powolnego wyprzedawania posiadanych modeli i szukam godnych następców
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-12, 11:06   #2490
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem czy czasem do wczoraj nie obowiązywała darmowa dostawa

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



Będę nieobiektywna, kupuj Chętnie poznam niezniszczalne modele bo jestem na etapie powolnego wyprzedawania posiadanych modeli i szukam godnych następców
Do wczoraj
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.