DIOR - kolorówka - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 15:55   #1231
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czemu, ale nie pasuje mi struktura cieni w tych piątkowych paletkach. Nie wiem z czego to wynika, ale tylko Pink Idol mają taką jedwabistą, śliską konsystencję, są trwałe, a kolory wyraziste. Paletki, które kupiłam później, tj. Amber Tresure, Silver Goddes i ostatnio Spring Bouquet są jakieś takie niejednolite, "proszkowe", a kolory jakieś takie...wyblakłe - nie wiem jak to opisać. Nie mam pojęcia skąd te różnice. Pink Idol wprost uwielbiam, odpowiadają mi pod każdym względem. Dziwne, nie ? Najgorsze jest to, że w drodze mam jeszcze Tropical Light (za każdym razem łudzę się, że każda kolejna nowa paletka mnie nie rozczaruje i będzie pod względem właściwości podobna do PI)...Pewnie znowu powędruje do bratowej. Ona to ma ze mną raj
Przyznam się szczerze, że moje pierwsze 5-tki zaczęły się od Pink Idol i nie dane mi było poznać różnicy między tym co było kiedyś, a co jest teraz. Ale dałyście mi do myślenia...

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia moich wszystkich 5 Diora oraz rozy...blyszczyki i pomadki ,pudry zostawiam na pozniej bo nie mam za duzo czasu!!!!
O matulko! jak ja bym chciała mie choćby połowę tego co Ty


Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Potwierdzam kolekcja aż oczy

Pisałam już w wątku tru ale jakoś bez odzewu więc uderzam do diorowych specjalistek jaka jest różnica między petal shine (1 zdjęcie) a pink idol?Czy ktoś je ma i może opisać? Które ładniejsze Proszę o radę
Z góry
Mam obydwie i z obydwu jestem bardzo zadowolona. Bardziej podobają mi się Pink Idol, może dlatego, że są takie "dzienne", a że ostatnio nie wychodzę wieczorami (po pracy padam) to dlatego ich najczęściej używam. Choć w sumie Petal shine użyłam kilka razy z rzędu... No sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Kochane który róż lepszy jakościowo? I bardziej matowy.
Nie powinnam się wypowiadć, bo mam tylko jeden, ten dwu-kolorowy, ale jestem nim zachwycona

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wklejam mój nie za duży zbiór,bo w porównaniu z innymi jest naprawdę mały.Ale za to z każdego kosmetyku jestem ogromnie zadowolona i używam z dużą przyjemnością.Noweg o Diorgalmu będę chciała się jednak pozbyć,nie oszukujmy się,nie zużyję go,ale póki go jeszcze mam-również wklejam.Mam jeszcze około 10 gram pudru sypkiego w zastępczym opakowaniu,ale go nie wklejałam.
Muszę te Wasze zbiory pokazać mężowi, bo on twierdzi, że za dużo mam tych cieni Diora (zaledwie dwie 5-tki i różową kopertę). A jak mówię, że Wy macie więcej to nie wierzy i się śmieje: "a po co komu tyle tego". Muszę mu wlać i patrzeć czy równo puchnie!!!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 15:59   #1232
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Piękny makijaż!!! W takim razie to moja kolejna paletka!!! Nie wiecie kiedy będzie dostępna w Polsce?
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Proszę bardzo.
Wiem,że używasz palety Golds,testowałam ją,ale tylko na dłoni.Jak myślisz,ona pasuje tylko do ciepłego typu,czy kolory na powiekach są bardziej uniwersalne,pasujące do każdej urody.Widziałam też Twój makijaż,ale wciąż nic mi to nie mówi
bylam w perfumerii i sprawdzilam ten roz rzeczywiscie jest zbyt jasnyzas blyszczyk cudowny tylko jest jeden problem ja nie znosze - pedzielkow preferuje tylko aplikatory z gabeczka =ale jeszcze nad nim pomysle...zas jesli chodzi o paletke Golda jak dla mie to tam sa same cieple odcienie i ciezko mi naprawde powiedziec czy bedzie dobra do jasnych karnacji-chociaz czasami mozna sprobowac choc wiem ze to dosc spory wydatek zeby kupic a pozniej nie uzywac!nie chce ci zle doradzic ale zapytaj LAURANY ona tez ma te cienie ale nie wiem jaka ma karnacje...
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:01   #1233
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Proszę bardzo.
Wiem,że używasz palety Golds,testowałam ją,ale tylko na dłoni.Jak myślisz,ona pasuje tylko do ciepłego typu,czy kolory na powiekach są bardziej uniwersalne,pasujące do każdej urody.Widziałam też Twój makijaż,ale wciąż nic mi to nie mówi
wydaje mi się że pasują do większości typów urody, tak twierdzi też babeczka z Diora, i niby dlatego wszystkie paletki Gold oraz Goldfever zeszły w przeciągu paru dni ale i tak najlepiej będzie jak sprawdzisz w perfumerii, nie chcę żle doradzic, teraz sobie myślę że chyba jednak nie poleciłabym ich eterycznej blondynce
EDIT - magsch, sama do końca nie jestem pewna jaką mam karnację włosy ciemny blond/jasny brąz, oczy ciemnobrązowe (prawie czarne)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:19   #1234
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
wydaje mi się że pasują do większości typów urody, tak twierdzi też babeczka z Diora, i niby dlatego wszystkie paletki Gold oraz Goldfever zeszły w przeciągu paru dni ale i tak najlepiej będzie jak sprawdzisz w perfumerii, nie chcę żle doradzic, teraz sobie myślę że chyba jednak nie poleciłabym ich eterycznej blondynce
EDIT - magsch, sama do końca nie jestem pewna jaką mam karnację włosy ciemny blond/jasny brąz, oczy ciemnobrązowe (prawie czarne)

Jasli to ty jestes na avatarku to mysle ze jestes cieplym typem urody no i jeszcze ten kolorek oczu!
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:12   #1235
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Jasli to ty jestes na avatarku to mysle ze jestes cieplym typem urody no i jeszcze ten kolorek oczu!
niestety nie, to alessandra ambrosio, brazilijska modelka, ale jak kumple chcą mi się podlizać to mówią że jestem do niej podobna, więc może coś w tym jest
ciepły typ mówisz, dobrze wiedzieć, dziękuję!!!
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:43   #1236
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Aneta, bardzo fajna kolekcja Sporo nas łączy Też mam Flower Blossom, róż 919, i obydwa Shimmery Jednak przekonałam się do różowego i jest śliczny
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:49   #1237
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Fanki Diora, kochane!
Mam do was prośbę, bardzo proszę o weryfikację oryginalności błyszczyku Diora, jaki proponuje mi na Targowisku jedna z wizażanek. Jest to niby Dior Addict nr 483 (róż).
Załączam zdjęcia, tylko takimi dysponuję.
Przyznam szczerze, że nie zetknęłam się jeszcze z właśnie takim opakowaniem.
Z góry dziękuję za opinie

edit. kod 3K02
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja mam identyczny Ma kod 4C01.To po prostu miniaturka. Widzialam je jeszcze w kolorze 151 Wedlug mnie 483 to sliwka zmieszana z brazem.Duuuzo drobinek.

Edit: data produkcji to wedlug kalkulatora 10. 2003.

Ja mam taką miniaturkę w kolorze 151 właśnie. Różni się tylko tym, że tam, gdzie na Twoim zdjęciu jest "Dior", u mnie jest "Dior Addict Ultra-Gloss". Dostałam ją w perfumerii w Dublinie przy zakupie tuszu Diorshow.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 18:54   #1238
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie odnosnie Diorkissow a dokladnie numerka 008 sorbet merinque wypatrzylam go na Tru
http://www.strawberrynet.com/product...43700&goChar=C
i zastanawiam sie czy faktycznie ma takie drobinki ktore widocznie blyszcza w swietle? bo glownie o taki efekt mi chodzi czy raczej robi tafle wody i drobinki w niej tona nie wyrozniajac sie zbytnio?
Mam ten błyszczyk. Nie robi tafli, jest trochę suchy. Biały, przezroczysty, z mnóstwem brokatowych drobinek, baaaardzo wyrazistych i intensywnych. Dla mnie trochę za bardzo "bombkowy" (dostalam go w prezencie przy zakupach...)


przepraszam za post po postem

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-05-08 o 19:20
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:59   #1239
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
też ostatnio oglądałam ten róż na tru ale kolorów było tyle że od tego zwariowałam. ale ten wygląda bardzo sympatycznie, sama się nad nim zastanowię. koniecznie daj znać jak się sprawdza
Dam znać jutro wysyłają razem z cieniami Incognito

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Nie powinnam się wypowiadć, bo mam tylko jeden, ten dwu-kolorowy, ale jestem nim zachwycona
Mam nadzieję, że ja też będę.



Pierwsze cienie Diora jakie miałam to były te na zdj poniżej, nie pamiętam nazwy, jednak wymieniłam bo kolorki mi nie służyły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 126187.jpg (2,1 KB, 311 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:29   #1240
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: DIOR - kolorówka

Tak sie zachwycacie tymi shimmerami ze mam ochotę upolować tego różowego na truskawie. Ale mam pytanie, moze trochę głupie. Czy na Tru jest on wstawiany w róże czy pudry?
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:29   #1241
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie

bylam w perfumerii i sprawdzilam ten roz rzeczywiscie jest zbyt jasnyzas blyszczyk cudowny tylko jest jeden problem ja nie znosze - pedzielkow preferuje tylko aplikatory z gabeczka =ale jeszcze nad nim pomysle...zas jesli chodzi o paletke Golda jak dla mie to tam sa same cieple odcienie i ciezko mi naprawde powiedziec czy bedzie dobra do jasnych karnacji-chociaz czasami mozna sprobowac choc wiem ze to dosc spory wydatek zeby kupic a pozniej nie uzywac!nie chce ci zle doradzic ale zapytaj LAURANY ona tez ma te cienie ale nie wiem jaka ma karnacje...

Ja również nie lubię pędzelków,ale ten jest zupełnie inny,łatwo,przyjemnie i szybko się nim aplikuje błyszczyk.Co do palety Golds,na razie ją sobie odpuszczę,nie jestem do niej przekonana,ale nie skreślam jej zupełnie,choć jak się już na nią zdecyduję to pewnie zabraknie jej,podobnie jak palety Pink May,której to się bardzo naszukałam.

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
wydaje mi się że pasują do większości typów urody, tak twierdzi też babeczka z Diora, i niby dlatego wszystkie paletki Gold oraz Goldfever zeszły w przeciągu paru dni ale i tak najlepiej będzie jak sprawdzisz w perfumerii, nie chcę żle doradzic, teraz sobie myślę że chyba jednak nie poleciłabym ich eterycznej blondynce
Ja już ją kilka razy testowałam i wciąż mam mieszane uczucia.Mam pigmenty Maca w kolorach miedzi,rudości i baaardzo mi one nie pasują,choć przyznam,że bardzo ładnie wydobywają zielony kolor moich oczu,do reszty twarzy jednak nie bardzo

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aneta, bardzo fajna kolekcja Sporo nas łączy Też mam Flower Blossom, róż 919, i obydwa Shimmery Jednak przekonałam się do różowego i jest śliczny
ZauważyłamDziękuję
Wiosenna kolekcja Diora mi bardzo podpasowała,te kolory,efekt


Iza,był zawsze w różach
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 19:34   #1242
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: DIOR - kolorówka

Aneta, dzieki. Będę polować...
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:41   #1243
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Aneta, na Twoich zdjeciach widzę chyba nową wersję pudru sypkiego. Możesz napisać, czym sie różni od poprzednika? Jesteś z niego zadowolona? Bardzo podoba mi się też ten brązer. Oglądałam go w sklepie i miałam wrażenie, że jest bardzo naturalny. Jak wygląda na buzi?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:41   #1244
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Aneta, dzieki. Będę polować...

To i ja oblukam
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:47   #1245
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Aneta, na Twoich zdjeciach widzę chyba nową wersję pudru sypkiego. Możesz napisać, czym sie różni od poprzednika? Jesteś z niego zadowolona? Bardzo podoba mi się też ten brązer. Oglądałam go w sklepie i miałam wrażenie, że jest bardzo naturalny. Jak wygląda na buzi?

To nie jest nowa wersja,chociaż faktycznie teraz te pudry mają takie opakowania.To jest limitowanka z zeszłego roku,puder jest mocno rozświetlający,na całą twarz się nie nadaje.Mój bronzer jest jasny,w żółtym odcieniu,daje naturalny efekt,jest delikatny,tylko do jasnych i bardzo jasnych cer
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:53   #1246
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To nie jest nowa wersja,chociaż faktycznie teraz te pudry mają takie opakowania.To jest limitowanka z zeszłego roku,puder jest mocno rozświetlający,na całą twarz się nie nadaje.Mój bronzer jest jasny,w żółtym odcieniu,daje naturalny efekt,jest delikatny,tylko do jasnych i bardzo jasnych cer

Dzięki A nie wiesz, czym się różni nowa wersja od starej?
Ja właśnie mam żółty odcień cery, ale nie blady, więc pewnie nie byłoby efektu.


Kiedy wracasz do Polski?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:00   #1247
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dzięki A nie wiesz, czym się różni nowa wersja od starej?
Ja właśnie mam żółty odcień cery, ale nie blady, więc pewnie nie byłoby efektu.


Kiedy wracasz do Polski?

Niestety nie mam pojęcia czym się różnią.Jeśli masz ciemniejszą karnację to rzeczywiście ten kolor mógłby być zbyt jasny.
Wracam w lipcu,ale mam stresa,sama nie wiem,czy chcę,czego chcę itp.Póki co muszę,najwyżej wrócę z powrotem
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:18   #1248
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja już ją kilka razy testowałam i wciąż mam mieszane uczucia.Mam pigmenty Maca w kolorach miedzi,rudości i baaardzo mi one nie pasują,choć przyznam,że bardzo ładnie wydobywają zielony kolor moich oczu,do reszty twarzy jednak nie bardzo
hmm to w takim razie nie wiem, jeśli Tobie miedź za bardzo nie przypasowała to jednak bym wtedy odradziła
Kolory w Gold opisałabym jako ciemna miedż, beżowe złoto, pomarańczowe złoto, oliwka oraz biało-róż z ciepłą poświatą
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:24   #1249
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
hmm to w takim razie nie wiem, jeśli Tobie miedź za bardzo nie przypasowała to jednak bym wtedy odradziła
Kolory w Gold opisałabym jako ciemna miedż, beżowe złoto, pomarańczowe złoto, oliwka oraz biało-róż z ciepłą poświatą

Kiepsko to widzę,będę myśleć i testować aż mi się to znudzi
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 20:26   #1250
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Aneto,bardzo ładna kolekcja
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:30   #1251
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Aneto,bardzo ładna kolekcja

Dzięki
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:44   #1252
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Niestety nie mam pojęcia czym się różnią.Jeśli masz ciemniejszą karnację to rzeczywiście ten kolor mógłby być zbyt jasny.
Wracam w lipcu,ale mam stresa,sama nie wiem,czy chcę,czego chcę itp.Póki co muszę,najwyżej wrócę z powrotem

Nie stresuj się, strasznie jest tylko na początku Ja już się przyzwyczaiłam
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:49   #1253
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mam ten błyszczyk. Nie robi tafli, jest trochę suchy. Biały, przezroczysty, z mnóstwem brokatowych drobinek, baaaardzo wyrazistych i intensywnych. Dla mnie trochę za bardzo "bombkowy" (dostalam go w prezencie przy zakupach...)


przepraszam za post po postem
och Ty! czego Ty nie masz? ale mam nadzieje ze nie wyglada jak taki piasek na przesuszonych ustach? ogladalam podobnego estee lauderka ale z pedzelkiem a wygodniejsza jednak jest tubka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:49   #1254
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie stresuj się, strasznie jest tylko na początku Ja już się przyzwyczaiłam

To napewno,tylko tak wszystko od początku zaczynać,tu już mam coś poukładane,w dodatku będę sama z córką,bo TŻ jeszcze zostaje.Ehhh
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:21   #1255
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem tej euforii nad cieniami Clinique... Co do trwałości to są do kitu- u mnie też się wałkują (Jedyny Sugar Sugar jest trwały...)

Na początku nawet je polubiłam, ale z czasem wyszły ich wady... A nie chciałam ich kupować ze względu na słabe napigmentowanie... szkoda, że jednak się zdecydowałam



Moje piątki nie doszły jeszcze do mnie. Jest chyba jakiś strajk pocztowców w Poznaniu, listonosza od dobrych dwóch dni nie wiedziałam

A które zamówiłaś?


Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Przyznam się szczerze, że moje pierwsze 5-tki zaczęły się od Pink Idol i nie dane mi było poznać różnicy między tym co było kiedyś, a co jest teraz. Ale dałyście mi do myślenia...



O matulko! jak ja bym chciała mie choćby połowę tego co Ty




Mam obydwie i z obydwu jestem bardzo zadowolona. Bardziej podobają mi się Pink Idol, może dlatego, że są takie "dzienne", a że ostatnio nie wychodzę wieczorami (po pracy padam) to dlatego ich najczęściej używam. Choć w sumie Petal shine użyłam kilka razy z rzędu... No sama nie wiem



Nie powinnam się wypowiadć, bo mam tylko jeden, ten dwu-kolorowy, ale jestem nim zachwycona



Muszę te Wasze zbiory pokazać mężowi, bo on twierdzi, że za dużo mam tych cieni Diora (zaledwie dwie 5-tki i różową kopertę). A jak mówię, że Wy macie więcej to nie wierzy i się śmieje: "a po co komu tyle tego". Muszę mu wlać i patrzeć czy równo puchnie!!!
No i znowu wychodzi, że mam kupić obydwie
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:34   #1256
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
aha to ty taka cwana jestes!!!!ale gratuluje udanej wymianki
LIPGLOSSJUNKIE:

POszukaj na MM: Powtorka z rozrywki:zielono-mistic jade
Inna zielen_tropical light
Obejrzałam To sa TWOJE kolory Cudnie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wklejam mój nie za duży zbiór,bo w porównaniu z innymi jest naprawdę mały.Ale za to z każdego kosmetyku jestem ogromnie zadowolona i używam z dużą przyjemnością.Noweg o Diorgalmu będę chciała się jednak pozbyć,nie oszukujmy się,nie zużyję go,ale póki go jeszcze mam-również wklejam.Mam jeszcze około 10 gram pudru sypkiego w zastępczym opakowaniu,ale go nie wklejałam.

Piękny zbiorek!
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:45   #1257
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Piękny zbiorek!
Dziękuję
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 23:00   #1258
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
och Ty! czego Ty nie masz? ale mam nadzieje ze nie wyglada jak taki piasek na przesuszonych ustach? ogladalam podobnego estee lauderka ale z pedzelkiem a wygodniejsza jednak jest tubka
No właśnie... Nawet juz prawie mam Bambusa Jak piasek- nie, ale ten błyszczyk ma taką dziwną, suchą, konsystencję. Te drobinki długo się utrzymują, ale błyszczyk wysusza mi usta. Jest strasznie tępy. Używam go czasem na matową szminkę, żeby ją ożywić. Odradzam Ci go bardzo, dimiti, ja bym go nigdy dobrowolnie nie kupiła


Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To napewno,tylko tak wszystko od początku zaczynać,tu już mam coś poukładane,w dodatku będę sama z córką,bo TŻ jeszcze zostaje.Ehhh

Tego samego się bałam. Ale nie jest tak źle
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 23:11   #1259
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Tego samego się bałam. Ale nie jest tak źle
No oczywiście,zawsze może być gorzej.Chcę zobaczyć,jak się teraz w naszej kochanej Polsce żyje,zawsze mam gdzie wrócić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:50   #1260
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
No właśnie... Nawet juz prawie mam Bambusa Jak piasek- nie, ale ten błyszczyk ma taką dziwną, suchą, konsystencję. Te drobinki długo się utrzymują, ale błyszczyk wysusza mi usta. Jest strasznie tępy. Używam go czasem na matową szminkę, żeby ją ożywić. Odradzam Ci go bardzo, dimiti, ja bym go nigdy dobrowolnie nie kupiła
hym a mialas moze kiedys z estee laudera pure color crystal gloss? odcien Frosty Blast czy jakos tak? hehe pytam sie bo ciagle mnie zaskakujesz czyms
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.