Kosmetyki M.A.C - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 09:19   #1231
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
szkoda, że na tru nie sprzedają juz pigmentów tam były tańsze niz u nas w salonach Mac'a prawda
Ostatnio pojawił się na tru pigment - Ranka pisała o tym kilka postów wyżej (bo go kupiła)
To był Fairylite ale ceny nie pamiętam.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:28   #1232
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Te pigmenty to po prostu diabeleska robota. Szalałam za fairy lite zakupiłam, potem niespodzianka rodzina ze satnów przywiozła vanilla i naked. Naked na I miejscu z fairy lite - mój ulubiony. Teraz kolejne mnie napadają w nocy o co chodzi????????????ja kies fatum? ZBANKRUTUJĘ
haha, karmeloo,nas wszystkie chyba to fatum dopadlo też tak mam, mówię sobie ' "no to masz, co chcialaś, wiecej ci nie trzeba", a pochwili znajduję kolejne "must have". i tak teraz choruję na quad "Shadowy Lady" z nowej kolekcji

btw, karmeloo, nie pisz posta pod postem, użyj edycji, jeśli chcesz coś dodac moderatorzy chyba nie zaglądają do tego wątku, jeśli nie zostałas jeszcze upomniana, ale tak na przyszłość polecam nie pisac posta pod postem
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:33   #1233
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ostatnio pojawił się na tru pigment - Ranka pisała o tym kilka postów wyżej (bo go kupiła)
To był Fairylite ale ceny nie pamiętam.

ale to jeden pigment tylko był? dziwne co?
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:04   #1234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Marioli13 chyba o fotkę chodziło...
tez jestem ciekawa!
Tak chodiło mi o foteczkę

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Cielisty-ciepły-różowo-beżowy-z odrobinką brązu odcień ;-) My
Brzmi ciekawie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nabylam na Tru kolor Fairylite..chyba nadaja sie jako baza? jak myslicie?
Ja go ostatnio użyłam samego. Bardzo łądny efekt na codzień

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
ale to jeden pigment tylko był? dziwne co?
Ostatnio był tylko 1 kolor i chyba kilka sztuk. Kiedyś pamietam były na tru, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam co to jest MAC
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:18   #1235
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak chodiło mi o foteczkę



Brzmi ciekawie



Ja go ostatnio użyłam samego. Bardzo łądny efekt na codzień



Ostatnio był tylko 1 kolor i chyba kilka sztuk. Kiedyś pamietam były na tru, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam co to jest MAC
aha szkoda, że trzeba dosłownie na to polowac na tru
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:38   #1236
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
aha szkoda, że trzeba dosłownie na to polowac na tru

Kiedyś pamiętam były przez dłuższy czas na tru, ale jak świadomość na temat pigmentów MAC wzrosła to zniknęły i trzeba polować.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:10   #1237
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kiedys owszem byly na Tru ale wtedy chyba wynikla afera z podrobami(dziewczyny na watku o truskawie pisaly o tym wtedy) i usunieto te aukcje, przynajmniej tak mi sie wydaje bo dokladnie watku truskawokowego nie sledze

Ranka jak dlugo szla ci paczka z pigmentami z tej stronki thebodyneeds?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 13:39   #1238
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Tak, prawodopodobnie wtedy usunięto te produkty bo podejrzewali, że to podróby, a Tru nie sprzedaje podrób.

Ja właśnie dostałam moje kolejne odsypeczki - mam kolejnego faworyta - VANILLA!!!! CUUUUUDO!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:56   #1239
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting

dziewczyny czy to jest oryginał czy podróba, wydaje mi się,że oryginał po zdjęciu ale ta cena trochę niska
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 15:05   #1240
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

i czy któraś z Was ma pastorale pigment? bo ten lark about to chyba nie dla mnie ja wole pigmenty o konsystencji fairy lite . mam vanilla i tak średnio mi odpowiada ten kolor
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:01   #1241
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kupilam blyszczyk Maca na ebayu i chcialabym sie upewnic czy jest oryginalny..jak myslicie?
DSCN5215.JPG DSCN5216.JPG
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 16:13   #1242
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Kupilam blyszczyk Maca na ebayu i chcialabym sie upewnic czy jest oryginalny..jak myslicie?
Załącznik 1689258 Załącznik 1689259
Wg. moje oka jest ok Porównałam z nalepką na moim Lipglassie kupionym w salonie MACa i wydaje mi się, ze wszystkie napisy są na swoim miejscu
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:44   #1243
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zrobilam zdjecia pigmentom z The Bodyneeds.
Od lewej:
-circa plum
-deep purple
-tan
-blue brown
-chocolate brown
-tea time

Mimo checi niestety nie udalo mi sie tak nastawic aparatu zeby zrobic zdjecia na rece.

Wklejam tez moj pelnowymiarowy Fairylite
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2978.JPG (32,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2982.JPG (36,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2983.JPG (35,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2967.JPG (27,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2971.JPG (17,4 KB, 29 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:39   #1244
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zrobilam zdjecia pigmentom z The Bodyneeds.
Od lewej:
-circa plum
-deep purple
-tan
-blue brown
-chocolate brown
-tea time

Mimo checi niestety nie udalo mi sie tak nastawic aparatu zeby zrobic zdjecia na rece.

Wklejam tez moj pelnowymiarowy Fairylite
Piękności ranka Ile razem wyszło Ci za pigmaki i przesyłkę ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:41   #1245
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość

Ranka jak dlugo szla ci paczka z pigmentami z tej stronki thebodyneeds?
ponawiam pytanie ranko bo chyba przeoczylas
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:30   #1246
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zrobilam zdjecia pigmentom z The Bodyneeds.
Od lewej:
-circa plum
-deep purple
-tan
-blue brown
-chocolate brown
-tea time

Mimo checi niestety nie udalo mi sie tak nastawic aparatu zeby zrobic zdjecia na rece.

Wklejam tez moj pelnowymiarowy Fairylite
Jak ja kocham tea time
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:32   #1247
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Chyba też się skuszę i zamówię coś z tej stronki z tym że narazie mam problemy na paypal ;(

Więc ile szła przesyłeczka ?
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 23:19   #1248
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No juz mowie.
Paczuszka szla tydzien. widniala na awizo jako paczka. zamawialam 7 pigmentow,kazdy po 1,59 dolara,dodatkowo dostalam glitter gratis o czym nie wiedzialam poczatkowo.
Koszt przesylki uzalezniony jest od ilosci zamawianych pigmentow - moja byla po ok. 9 dolarow,chyba 8.95 zdaje sie
calosc wyszla ok. 20 dolarow. paczuszka byla nadana na drugi dzien po wplacie.


ps. wiecie,ja jestem poczatkujaca w tym temacie,przyznaje szukalam opinii o tym sklepie ale znalazlam same pozytywy wiec zamowilam. moze niech sie wypowiedza dziewczyny bardziej obeznane w temacie,aczkolwiek nie chcialabym zeby to byly podroby.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 00:16   #1249
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
No juz mowie.
Paczuszka szla tydzien. widniala na awizo jako paczka. zamawialam 7 pigmentow,kazdy po 1,59 dolara,dodatkowo dostalam glitter gratis o czym nie wiedzialam poczatkowo.
Koszt przesylki uzalezniony jest od ilosci zamawianych pigmentow - moja byla po ok. 9 dolarow,chyba 8.95 zdaje sie
calosc wyszla ok. 20 dolarow. paczuszka byla nadana na drugi dzien po wplacie.


ps. wiecie,ja jestem poczatkujaca w tym temacie,przyznaje szukalam opinii o tym sklepie ale znalazlam same pozytywy wiec zamowilam. moze niech sie wypowiedza dziewczyny bardziej obeznane w temacie,aczkolwiek nie chcialabym zeby to byly podroby.
Dziękujemy ranko za wyczerpującą odpowiedź
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 08:42   #1250
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Nevadko, to w dużym stopniu Twoja sprawka, ze zaczęłam szaleć za MACiem

Podkład to Select SPF 15 w kolorze NC25, cieplutki z żółtym odcieniem. Uważam, ze to bardzo dobry podkład jesli nie ma się cery z dużymi problemami. Jest lekki i ślicznie wyrównuje kolor cery. Przyrównałabym go do Avene Couvrance, tylko Select ma delikatniejsze krycie, tj. nie zakrywa większych krost lub czerwonej skóry i użycie korektora to konieczność. Mnie się jedenak bardzo podoba, poniewaz lubie takie podkłady. Na początku myślałam, ze wybiorę klasyk, czyli Studiofix fluid, ale wiem, ze jest on po prostu mocno kryjący i ciężki. Select mnie nie zapchał, ladnie stapia się z cerą, daje naturalne wykonczenie. No i to, ze ma pompkę jest genialne - świetnie się dozuje. Ogółem - polecam. A co do wyboru odcienia, radziłabym na msc. w sklepie najpierw wypróbować, ponieważ wiem, że kolor NC30 jest już mocno żółty, a czasami wręcz pomarańczowy Wiem, Nevadko, ze do MACa, tak jak ja, masz daleko, ale ja właśnie specjalnie po to wybrałam sobie Warszawę i Kraków do zwiedzenia w wakacje, by m. in. do MACowych sklepów zajśćTŻ stwierdził, że to już jakaś choroba. A Panie w MACu bardzo miłe są i z chęcią dobiorą kolor podkładu. Swoją dorgą, gdy wyjasni się paniom, ze już się trochę o MACu wie, i że przyszło się wybrać to i owo, ale chce się zastanowić, to sa bardzo miłe, dają spokój, nie doradzają nachalnie i można sobie do woli stac i testować


btw, pytalam się w MACu w Krakowie czy MAC planuje otwierać dalej sklepy w PL. Panie powiedziałay, że niedługo będzie drugi sklep w Warszawie, ale w Polsce północnej nie planuja na razie w ogóle Bez sensu.
Ślicznie dziękuję Wilhelimno
Ja poluję na podkład mineralize, Tż raz był w MACu w Wawie i powiedział ,że kolor idealny dla mnie to NW20 lub NW25 na lato, ale nie wiem czy wierzyć mu na słowo
Chciałabym również powiedzieć ,że jesteś kochana jeszcze nikt nie udzielił mi tak wyczerpującej odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zrobilam zdjecia pigmentom z The Bodyneeds.
Od lewej:
-circa plum
-deep purple
-tan
-blue brown
-chocolate brown
-tea time

Mimo checi niestety nie udalo mi sie tak nastawic aparatu zeby zrobic zdjecia na rece.

Wklejam tez moj pelnowymiarowy Fairylite
Ranko serdecznie dziękuję za zdjęcia.
Powiedz mi proszę pigment blue brown połyskuje bardziej na seledyn czy czysty kolor niebieski? przyjrzyj się proszę ,bo to ma znaczenie
Na zdjęciu połysk wygląda na seledyn ,ale zdjęcie oczywiście może przekłamywać kolor także pytam o realny wygląd
Czy w pigmencie Fairy Lite zakrętka jest błyszcząca? czy przy zamykaniu czuć tępe potarcie zakrętki o opakowanie?

Przepraszam za wypytywanie, ale chciałabym mieć opinię na temat pigmentów zarówno z Tru jak i thebodyneeds



Dziewczynki pisałyście o pigmencie Lark About, dla mnie to w większości szarość połyskująca na kolor niebieski ,może jeszcze z jakąś domieszką fioletu, pigment nadaje się do dziennego makijażu, idealnie zestawia się z kolorami niebieskimi,granatami,fio letami,ciemniejszymi szarościami, a nawet z chłodnym odcieniem zieleni typu pastorale lark about na pewno też nie obraziłby się gdyby był zestawiony z różem
Na spektrze znalazłam zdjęcie ,które wklejam poniżej, myślę ,że realnie oddaje kolor pigmentu jaki będzie na skórze (mimo ,że pokazany w słoiczku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg larkabout.jpg (93,0 KB, 23 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 09:30   #1251
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Blue brown to takie polaczony ciemny brąz z niebieskim.czystym niebieskim,polyskuje,ma elementy rozbielonego niebieskiego
zakretka w Fairylkite jest matowa. jak dla mnie zakreca sie normalnie,ale moze niech ktos sie jeszcze ywpowie,kto ma ten pigment z Tru.
wklejam zdjecie na rece,takli jest kolor

jesli chodzi o MACa z Tru patrzalam glownie na pudelko czy nie ma naciec,srebrna naklejke z numerem na spodzie..itd.ale jak mowie ja specjalistka nie jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3008.JPG (18,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3007.jpg (77,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3006.JPG (116,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3004.jpg (46,2 KB, 11 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-08-23 o 11:20
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:26   #1252
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Blue brown to takie polaczony ciemny brąz z niebieskim.czystym niebieskim,polyskuje,ma elementy rozbielonego niebieskiego
zakretka w Fairylkite jest matowa. jak dla mnie zakreca sie normalnie,ale moze niech ktos sie jeszcze ywpowie,kto ma ten pigment z Tru.
wklejam zdjecie na rece,troche rozmazane ale takli jest kolor

jesli chodzi o MACa z Tru patrzalam glownie na pudelko czy nie ma naciec,srebrna naklejke z numerem na spodzie..itd.ale jak mowie ja specjalistka nie jestem
Ranko znalazłam na kompie moje porównania pigmentów, pisałam ,że swego czasu dostałam podróbki, pomyślałam wtedy ,że zrobię zdjęcia i leżały sobie odłogiem na kompie odkopałam i ''posklejałam'', porównanie pigmentów blue brown oryginału i podróbki oraz to samo naked.


Dla zainteresowanych przed chwilką zrobiłam foto pigmentu lark about na dłoni....oczywiście oryginał


Legenda do porównań :
1.Blue brown:
* oryginał : kolor jest bardziej brunatny, ciemniejszy, pigment połyskuje na niebiesko, siła połysku jest mniejsza jak przy podróbce...

*podróbka: kolor to odcień mlecznej czekolady z seledynowym połyskiem, pigment mocniej połyskuje jak oryginał

2.Naked:
* oryginał: po pierwsze daje się nakładać na mokro tzn uzyskuje bardziej nasyconą barwę i zmienia się na złocisty lekko pomarańczowy odcień, bez nakładania na mokro jest to zaróżowiony bądź zapomarańczowiony beż (trudno mi określić), kolor oryginału jest bardziej nasycony od podróbki.

* podróbka: pamiętam ,że pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to jakaś taka miałka konsystencja, jakby pyłku, oryginalny pigment jest bardziej treściwy i zbity...
Pigment nałożony na mokro w ogóle nie nabiera koloru/nasycenia, jest to jasna kość słoniowa ze złotymi drobinkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluebrownporownanie1.jpg (109,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naked1.jpg (91,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg larkabout.jpg (94,9 KB, 46 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:38   #1253
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ranko znalazłam na kompie moje porównania pigmentów, pisałam ,że swego czasu dostałam podróbki, pomyślałam wtedy ,że zrobię zdjęcia i leżały sobie odłogiem na kompie odkopałam i ''posklejałam'', porównanie pigmentów blue brown oryginału i podróbki oraz to samo naked.


Dla zainteresowanych przed chwilką zrobiłam foto pigmentu lark about na dłoni....oczywiście oryginał


Legenda do porównań :
1.Blue brown:
* oryginał : kolor jest bardziej brunatny, ciemniejszy, pigment połyskuje na niebiesko, siła połysku jest mniejsza jak przy podróbce...

*podróbka: kolor to odcień mlecznej czekolady z seledynowym połyskiem, pigment mocniej połyskuje jak oryginał

2.Naked:
* oryginał: po pierwsze daje się nakładać na mokro tzn uzyskuje bardziej nasyconą barwę i zmienia się na złocisty lekko pomarańczowy odcień, bez nakładania na mokro jest to zaróżowiony bądź zapomarańczowiony beż (trudno mi określić), kolor oryginału jest bardziej nasycony od podróbki.

* podróbka: pamiętam ,że pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to jakaś taka miałka konsystencja, jakby pyłku, oryginalny pigment jest bardziej treściwy i zbity...
Pigment nałożony na mokro w ogóle nie nabiera koloru/nasycenia, jest to jasna kość słoniowa ze złotymi drobinkami.

dziękuję za porównanie naked - już wiem na 100%, że kupiłam podróbkę.
Dzięki Bogu malusieńka odsypka.
Oczywiście na Allegro.

Ale jestem zła
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:43   #1254
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

aha to mi sie wydaje ze ja mam oryginal. dla mnie to niebieski.seledynowego nie lubie tak juz off top

sprawdzilam tez Naked ktory mam od Wizazanki z wymiany ale tez sie zgadza
Nevada dziekuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:52   #1255
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
dziękuję za porównanie naked - już wiem na 100%, że kupiłam podróbkę.
Dzięki Bogu malusieńka odsypka.
Oczywiście na Allegro.

Ale jestem zła
Jeśli to nie tajemnica.....od kogo kupowałaś?

Nevado- świetne fotki, faktycznie oddaja idealne kolory. Jesteś mistrzynią
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:58   #1256
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
dziękuję za porównanie naked - już wiem na 100%, że kupiłam podróbkę.
Dzięki Bogu malusieńka odsypka.
Oczywiście na Allegro.

Ale jestem zła
Proszę bardzo nie dziwie Ci się ,że jesteś zła, na Allegro sprzedają podróbki na potęgę, mam pewne doświadczenie, bo kupowałam sporo rzeczy na ebayu, na samym początku tam zdobywałam pigmenty i jako początkująca musiałam wiele się nauczyć, podróby są po pierwsze diabelsko tanie, a wiadomo jaki to kąsek dla chcącego sobie zarobić, oryginalne pigmenty tak naprawdę zaczynają się od ceny 55zł w zwyż na ebay i to też trzeba polować
Do tej pory zdarzyły mi się tylko podróbki właśnie naked, blue brown, basic red, goldenaire i bardzo dawno temu na samym początku zakupów pigmentów deep purple, chartreuse, oczywiście cały ten badziew odesłałam, a śpiewka ze strony sprzedawcy zawsze taka sama: pigmenty są oryginalne zakupione w sklepie MAC - tak jasne

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha to mi sie wydaje ze ja mam oryginal. dla mnie to niebieski.seledynowego nie lubie tak juz off top

sprawdzilam tez Naked ktory mam od Wizazanki z wymiany ale tez sie zgadza
Nevada dziekuje
Proszę Ciebie bardzo

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jeśli to nie tajemnica.....od kogo kupowałaś?

Nevado- świetne fotki, faktycznie oddaja idealne kolory. Jesteś mistrzynią
Dziękuję Geoniu :-*
Właśnie też się zastanawiam od kogo candance1 kupowała...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:25   #1257
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jeśli to nie tajemnica.....od kogo kupowałaś?

Nevado- świetne fotki, faktycznie oddaja idealne kolory. Jesteś mistrzynią
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo nie dziwie Ci się ,że jesteś zła, na Allegro sprzedają podróbki na potęgę, mam pewne doświadczenie, bo kupowałam sporo rzeczy na ebayu, na samym początku tam zdobywałam pigmenty i jako początkująca musiałam wiele się nauczyć, podróby są po pierwsze diabelsko tanie, a wiadomo jaki to kąsek dla chcącego sobie zarobić, oryginalne pigmenty tak naprawdę zaczynają się od ceny 55zł w zwyż na ebay i to też trzeba polować
Do tej pory zdarzyły mi się tylko podróbki właśnie naked, blue brown, basic red, goldenaire i bardzo dawno temu na samym początku zakupów pigmentów deep purple, chartreuse, oczywiście cały ten badziew odesłałam, a śpiewka ze strony sprzedawcy zawsze taka sama: pigmenty są oryginalne zakupione w sklepie MAC - tak jasne



Proszę Ciebie bardzo


Dziękuję Geoniu :-*
Właśnie też się zastanawiam od kogo candance1 kupowała...
Najgorsze jest to, że wystawiłam już pozytywa...ale kicha...
Zamieszczone zdjęcie na aukcji wygląda jak oryginał.
Ciekawe tylko dlaczego ja dostałam coś co wygląda jak podróbka?
Właśnie pomazałam się po ręce, ale mój "świetny" aparat nie chce zrobić fotki

Nick użytkownika to brandez

__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:27   #1258
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada87 dzięki za fotki, napewno się nam przydadzą ~ sama planuję zakup koloru naked i poza tym jeszcze silver fog, violet, być może - deep blue green, naval blue, sweer sienna, white, dark soul i chocolate brown
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:30   #1259
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że wystawiłam już pozytywa...ale kicha...
Zamieszczone zdjęcie na aukcji wygląda jak oryginał.
Ciekawe tylko dlaczego ja dostałam coś co wygląda jak podróbka?
Właśnie pomazałam się po ręce, ale mój "świetny" aparat nie chce zrobić fotki

Nick użytkownika to brandez

Własnie stad biorą sie pozytywy u takich sprzedawców......niewiedz a kupującego, pospiech, lęk przed odwetem.

Na tych aukcjach już widać po fotach, ze coś jest nie tak........błyszczące nakrętki zaraz obok matowych. Właśnie naked błyszczy się niemilosiernie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 13:36   #1260
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Własnie stad biorą sie pozytywy u takich sprzedawców......niewiedz a kupującego, pospiech, lęk przed odwetem.

Na tych aukcjach już widać po fotach, ze coś jest nie tak........błyszczące nakrętki zaraz obok matowych. Właśnie naked błyszczy się niemilosiernie
Wiem - ale jak klikałam KT to jeszcze nie miałam pojęcia jak odróżnić oryginał od podróbki.
moja wina, że nie zajrzałam tu wcześniej.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.