Olay Tottal Efekt - pytanie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 07:08   #1
ankonwa
Przyczajenie
 
Avatar ankonwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Exclamation

Olay Tottal Efekt - pytanie!


Witajcie. Kupilam sobie wczoraj krem Olaya Tottal Efect na dzien i teraz caly czas sie martwie. moze jestem przeczulona, ale od dziecka mama mi ciagle powtarzala zeby nie podbierac jej kremow :P bo jak mloda skora sie przyzwyczai do mocnych kremow, to potem stanie sie wymagajac i inne juz nie beda na nia ok wplywaly. Moze tak tylko mowila zebym jej po protu nie podbierala tych drozszych kremow . Nie wiem , w kazdym badz razie banie mam zryta .. heh
I tu moje pytanie. Mam 27 lat, w zasadzie cere bez zmarszczek mimicznych, bez takich oznakow starosci. Tylko problemem sa wlasnie naczynka, rozszerzone pory co doprowadza mnie do pasjiiiiii. I po przeczytaniu opinii uznalam ze sprobuje skoro wiekszosc Was go zachwala. A teraz sie martwie czy nie jest dla mnie za mocny. bo narazie przeciwzmarczwkoych nie potrzebuje. A moze ju powinnam za wczasu uzywac. No sama kompletnie nie wiem. DOradzcie mi prosze!!!!!!!!!!
ankonwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 07:21   #2
ankonwa
Przyczajenie
 
Avatar ankonwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

Szkoda ze nikt nie chce mi pomoc.....
ankonwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:16   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

Cytat:
Napisane przez ankonwa Pokaż wiadomość
Witajcie. Kupilam sobie wczoraj krem Olaya Tottal Efect na dzien i teraz caly czas sie martwie. moze jestem przeczulona, ale od dziecka mama mi ciagle powtarzala zeby nie podbierac jej kremow :P bo jak mloda skora sie przyzwyczai do mocnych kremow, to potem stanie sie wymagajac i inne juz nie beda na nia ok wplywaly. Moze tak tylko mowila zebym jej po protu nie podbierala tych drozszych kremow . Nie wiem , w kazdym badz razie banie mam zryta .. heh
I tu moje pytanie. Mam 27 lat, w zasadzie cere bez zmarszczek mimicznych, bez takich oznakow starosci. Tylko problemem sa wlasnie naczynka, rozszerzone pory co doprowadza mnie do pasjiiiiii. I po przeczytaniu opinii uznalam ze sprobuje skoro wiekszosc Was go zachwala. A teraz sie martwie czy nie jest dla mnie za mocny. bo narazie przeciwzmarczwkoych nie potrzebuje. A moze ju powinnam za wczasu uzywac. No sama kompletnie nie wiem. DOradzcie mi prosze!!!!!!!!!!
po co masz uzywac, takie kremy sie uzywa jak juz sie ma zmarszczki, nie psuj sobie cery! nierozumiem Cie w ogóle oO
Się powinnas cieszyć, że w taki wieku niemasz wielkich oznak starości
A na rozszerzone pory, słyszałam, że Effaclar K jest dobry, znajdź i poczytaj o nim, jest na rozszerzone pory, z doswiadczenia wielu kobiet, zmniejszył je do 3x mniej widoczniejszych
P.S pamiętaj, ze tak szybko nik nie jest Ci w stanie odpisać od momentu jak napiszesz temat...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:17   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

aha i jeszcze jedno, moja mama uzywa ten krem Olay i nie jest zadowolona bo jej duzo syfów powyłaziło

poradz sie farmaceuty jaki krem tez dobry jest na te Twoje naczyńka

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-01-31 o 09:19
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:37   #5
aga17-a1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 43
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

Wiele razy czytałąm że skóra bierze z kremów tylko tyle ile potrzebuje i nie ma czegoś takiego że staje się leniwa, ja sama stosuję kremy o jakeś 5 lat więcej niż mam
aga17-a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:29   #6
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

Też mam kłopotliwą cerę: zaskórniki plus naczynka - używam efaclara K i kremu avene matującego, a w miejscach zaczerwienionych kremu rubialine i maści/kremu auriderm
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 08:44   #7
ankonwa
Przyczajenie
 
Avatar ankonwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

Dzieki za wszytkie posty. a gdzie sie kupuje ten krem Efaclare K?? W aptece?
ankonwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 20:46   #8
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Olay Tottal Efekt - pytanie!

tak, w aptece. Na allegro oczywiście jest tańszy
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.