Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 19:30   #1891
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny używałyście może płynu rozmarynowego do włosów? Nie wiem czy on taki niewydajny czy ja może nie mam dobrego sposobu na jego stosowanie, przelałam go nawet do buteleczki i rozpylam przy skórze głowy ale tak szybko z niej ucieka, w/g moich spostrzeżeń 100ml starczy na ok. 6 użyć
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:10   #1892
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej, poszukuję pudru jasnego który by mniej matował skórę od dry flo z mazideł, bo mnie wysusza aż mam suche skórki. czy może ma któraś z Was porównanie i używała dry flo i pudrów z biochemii , nie wiem czy zamawiać bambusowy, czy perłowy, czy diamentowy..który jest najmniej matujący?
A moze coś z kolorówka.com zamówię..no nie wiem czekam na Wasze opinie.

Edytowane przez JaAgathaKa
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:12
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 06:42   #1893
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja ostatnio dostałam bambusowy z owsem i jedwabiem,jest go tyle,ze starczy mi na rok lub dwa. Matuje porządnie,az mam skorki na nosie,ale przede wszystkim MUSI BYC PORZADNIE NAKREMOWANA buzia,najlepiej jakims tluscioszkiem jak bambino,ziaja tłusta lub poltlusta,jesli masz skora tak jak ja sklonna do przesuszen...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:52   #1894
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
hej, poszukuję pudru jasnego który by mniej matował skórę od dry flo z mazideł, bo mnie wysusza aż mam suche skórki. czy może ma któraś z Was porównanie i używała dry flo i pudrów z biochemii , nie wiem czy zamawiać bambusowy, czy perłowy, czy diamentowy..który jest najmniej matujący?
A moze coś z kolorówka.com zamówię..no nie wiem czekam na Wasze opinie.
wg mnie najmniej wysusza puder perłowy - sama używam go w połączeniu ze skrobią, jedwabiem w proszku i odrobiną diamentowego
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:25   #1895
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki za info loss_lauri . W takim razie zamówie perłowy. Zobaczymy czy się sprawdzi. Ale kurcze piszą, że teraz dopiero będą wysyłać zamówienia po świętach. A ja taka niecierpliwa.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:19   #1896
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kupiłam sobie cytrynowy hydrolat, bo sobie wymysliłam, że tak rano, zimna cytryna orzeźwi i obudzi Ale teraz tak kombinuję, że skoro hydro zawiera śladowe ilości olejków eterycznych a cytrysowych olejków nie należy używać przed ekspozycją na słońce, to może nie jest to najlepszy pomysł?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:18   #1897
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jesli uzywasz filtrów, to chyba nie problem...tego olejku tam tyle co nic.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 09:04   #1898
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej.Kupilam ostatnio na BU serum flawo C 15%. Uzywam je rano po toniku. Czy ktoś mógłby mi powiedziec czy moge na to serum strosować krem Sustiane LRP? czy te substanse aktywane z kremu nie będą gryzły się z wit.C?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 11:51   #1899
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Pytanie w sprawie maseczki wulkanicznej z limonką
Kupuję ją od jakiegoś czasu i zawsze wszystko było w porządku. Natomiast jak kupiłam ją ok. 2 miesiące temu, i wymieszałam to raz, że maseczka miała inny, jakiś intensywny (nie cytrynowy, ale taki można by powiedzieć chemiczny, niefajny) zapach, który mi przeszkadzał. Poza tym, jak zawsze przechowywałam ją jak poprzednie, szczelnie zamknięte pudełko itp, a maseczka z sypkiej zaczęła przeobrażać się w lekko zbryloną! Nie wiem co jest grane! Jak patrzę na skład to nie wydaje mi się, żeby coś w niej zmieniali, ale może przegapiłam zmianę?
Zauważyła któraś z Was coś podobnego?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 12:43   #1900
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
hej.Kupilam ostatnio na BU serum flawo C 15%. Uzywam je rano po toniku. Czy ktoś mógłby mi powiedziec czy moge na to serum strosować krem Sustiane LRP? czy te substanse aktywane z kremu nie będą gryzły się z wit.C?
o ile wiem, to wit c nie wolno łączyć z metalami, bo wtedy zacznie działać prooksydacyjnie. jeśli nie ma ich w składzie tego kremu to nie powinny się gryźć
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 12:57   #1901
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kobietki na wątek dotyczący kupna produktów na biochemii urody trafiłam niedawno, wcześniej nie miałam pojęcia, że taka strona istnieje I bardzo mi się spodobało, bo kosmetyki apteczne i drogeryjne kompletnie nic nie dają mojej skórze, więc pomyślałam, że to może być dla mnie rozwiązanie Po dłuższej lekturze stwierdziłam, że dobry byłby dla mnie hydrolat oczarowy oraz serum LEMON. Mam cerę mieszaną, jednocześnie wrażliwą i zaczerwienioną kremy matujące mnie wysuszaja, a nawilżające zapychają, jedynie Humektan jest w miarę ok. (dodam jeszcze, że mam 20 lat) Napiszcie proszę, co myslicie o tym wyborze, bo biochemia to narazie dla mnie czarna magia Jedyny problem jest w tym, że tam płatności można dokonać jedynie poprzez przelew a przez moje konto przelewu posłać nie mogę i tak się zastanawaim co z tym fantem zrobić

Edytowane przez kamelka33
Czas edycji: 2010-04-05 o 12:58
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 14:59   #1902
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki na wątek dotyczący kupna produktów na biochemii urody trafiłam niedawno, wcześniej nie miałam pojęcia, że taka strona istnieje I bardzo mi się spodobało, bo kosmetyki apteczne i drogeryjne kompletnie nic nie dają mojej skórze, więc pomyślałam, że to może być dla mnie rozwiązanie Po dłuższej lekturze stwierdziłam, że dobry byłby dla mnie hydrolat oczarowy oraz serum LEMON. Mam cerę mieszaną, jednocześnie wrażliwą i zaczerwienioną kremy matujące mnie wysuszaja, a nawilżające zapychają, jedynie Humektan jest w miarę ok. (dodam jeszcze, że mam 20 lat) Napiszcie proszę, co myslicie o tym wyborze, bo biochemia to narazie dla mnie czarna magia Jedyny problem jest w tym, że tam płatności można dokonać jedynie poprzez przelew a przez moje konto przelewu posłać nie mogę i tak się zastanawaim co z tym fantem zrobić
Możesz puścić przelew na poczcie.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:17   #1903
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, a czy któraś z Was mogłaby coś napisać na temat działania płynu rozmarynowego do włosów? Naprawdę zmniejsza przetłuszczanie? Przejrzałam wątek i nigdzie nie znalazłan info o nim.
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:16   #1904
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Możesz puścić przelew na poczcie.

No tak, czytałam o tej wpłacie i coś mi się poplątało Dziękuję za odpowiedź
Doczytałam teraz, że serum zawiera kwas salicylowy, a ja nie używam żadnego filtra, więc się zastanawiam, czy mogę go stosować Bo z hydrolatem oczarowym nie ma chyba żadnego problemu, prawda? Myślicie, że te produkty to dobry zestawa na początek? Bardzo podoba mi się jeszcze olej kokosowy Używała któraś może? Jeszcze jedno pytanie- czy te produkty mogę stosować z takimi zwykłymi kosmetykami? Tzn, czy moge używać np. hydrolatu, a wcześniej zrobić sobie piling produktem kupionym w drogerii?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 10:55   #1905
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was mogłaby coś napisać na temat działania płynu rozmarynowego do włosów? Naprawdę zmniejsza przetłuszczanie? Przejrzałam wątek i nigdzie nie znalazłan info o nim.
zuzyłam jedną buteleczkę - byc moze za krótko stosowałam - płyn jest nie wydajny i efekty nie są rewelacyjne - ale rzeczywiście cos zdzialal - może za krótko go stosowałam?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:55   #1906
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny Właśnie dostałam moją pierwszą przesyłkę z BU. Zastanawiam się, czy hydrolat stosuje się tak jak tonik? Po poprzednim użyciu żelu do twarzy? A olejek myjący? Też jak tonik??
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:00   #1907
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez MarieClaire Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Właśnie dostałam moją pierwszą przesyłkę z BU. Zastanawiam się, czy hydrolat stosuje się tak jak tonik? Po poprzednim użyciu żelu do twarzy? A olejek myjący? Też jak tonik??
tak hydrolat stosuję się jako tonik ,mozna jako mgiełkę odświeżająca do twarzy lub do rozrabiania maseczek w proszku,a olejek myjący to juz sama nazwa wskazuje chyba...
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:02   #1908
MarieClaire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ok dzięki
MarieClaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:35   #1909
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

zlozylam swoje pierwsze zamowienie wydajac ponad 70zl
i wychodzi na to ze wysla dopiero w nast. czwartek (!)
czy jest mozliwosc ze wysylka nastapi szybciej ?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 18:04   #1910
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
zlozylam swoje pierwsze zamowienie wydajac ponad 70zl
i wychodzi na to ze wysla dopiero w nast. czwartek (!)
czy jest mozliwosc ze wysylka nastapi szybciej ?
Możliwość jest, ale niewielka, z reguły wysyłają właśnie w tym granicznym terminie
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:14   #1911
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Doczytałam teraz, że serum LEMON zawiera kwas salicylowy, a ja nie używam żadnego filtra, więc się zastanawiam, czy mogę go stosować Bo z hydrolatem oczarowym nie ma chyba żadnego problemu, prawda? Myślicie, że te produkty to dobry zestawa na początek? Bardzo podoba mi się jeszcze olej kokosowy Używała któraś może? Jeszcze jedno pytanie- czy te produkty mogę stosować z takimi zwykłymi kosmetykami? Tzn, czy moge używać np. hydrolatu, a wcześniej zrobić sobie piling produktem kupionym w drogerii?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:11   #1912
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Doczytałam teraz, że serum LEMON zawiera kwas salicylowy, a ja nie używam żadnego filtra, więc się zastanawiam, czy mogę go stosować Bo z hydrolatem oczarowym nie ma chyba żadnego problemu, prawda? Myślicie, że te produkty to dobry zestawa na początek? Bardzo podoba mi się jeszcze olej kokosowy Używała któraś może? Jeszcze jedno pytanie- czy te produkty mogę stosować z takimi zwykłymi kosmetykami? Tzn, czy moge używać np. hydrolatu, a wcześniej zrobić sobie piling produktem kupionym w drogerii?
Hydrolat oczarowy jest tak łagodny, że spokojnie możesz go używać.
Natomiast to serum-olejek lemon- na stronie Bu jest opisane, że zawiera bezpieczną dawkę salicylanu nie powodując widocznego łuszczenia się skóry, że jest nawet dla wrażliwych cer i nie ma tam mowy o tym, że trzeba filtry stosować (co jest napisane przy tonikach) myślę więć że większej krzywdy sobie nie zrobisz jak filtrów nie będziesz stosować skoro dotąd tego nie robiłaś.

I jak najbardziej możesz je stosować ze zwykłymi kosmetykami. Nawet polecają, że by np ich olejki mieszać z używanym na co dzień kremem- nie ma więc żadnego problemu.

Co do kokosowego- nie wiem- bo czekam na przesyłkę z tym olejem chętnie wypowiem się po użyciu!
Podobno fajnie zmiękcza skórę- i nadaje się nawet dla bobasów.
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:05   #1913
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Są nowości wiosenne na BU Jak ktoś będzie zamawiał maseczkę z neem i glukozaminę to niech szybko zda relację
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:06   #1914
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Pytanko do znawczyń serum LEMON - jak długo je stosowałyście zanim były efekty? Bo ja codziennie na noc używam hydrolatu oczarowego i tego serum. Rano buźka jest fajna. Ale potem robi się taka jak zwykle..wyskoczyły mi pryszcze i w ogóle
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:31   #1915
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Są nowości wiosenne na BU Jak ktoś będzie zamawiał maseczkę z neem i glukozaminę to niech szybko zda relację
Ja w przyszłym tygodniu będę składać zamówienie. Uwzględniłam w nim maseczkę z neem. Na pewno podzielę się moją oceną .



Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Pytanko do znawczyń serum LEMON - jak długo je stosowałyście zanim były efekty? Bo ja codziennie na noc używam hydrolatu oczarowego i tego serum. Rano buźka jest fajna. Ale potem robi się taka jak zwykle..wyskoczyły mi pryszcze i w ogóle
Moja cera na początku stosowania serum Lemon całkiem nieźle reagowała. Była gładka, pryszcze szybciej schodziły i poprawił się jej koloryt. Niestety, później stan skóry znów się pogorszył, a serum jeszcze bardziej to potęgowało. Zużyłam je na dekolt .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:38   #1916
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Pytanko do znawczyń serum LEMON - jak długo je stosowałyście zanim były efekty? Bo ja codziennie na noc używam hydrolatu oczarowego i tego serum. Rano buźka jest fajna. Ale potem robi się taka jak zwykle..wyskoczyły mi pryszcze i w ogóle

Kurcze... ja mam właśnie zamiar zamówić pierszy raz ten sam zestaw, którego używasz, więc trochę mnie zmartwiłaś... już mam mętlik i sama nie wiem co zamówić im więcej czytam, tym gorzej hehe
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 21:24   #1917
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Acetylo-glukozamina

czy nadaje sie dla 18-latki? czy ktos juz uzywal?
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 08:38   #1918
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Moja cera na początku stosowania serum Lemon całkiem nieźle reagowała. Była gładka, pryszcze szybciej schodziły i poprawił się jej koloryt. Niestety, później stan skóry znów się pogorszył, a serum jeszcze bardziej to potęgowało. Zużyłam je na dekolt .
To ja zużyję na tyłek jak coś póki jest to wykończę...a potem zobaczymy. Dzięki.
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 09:35   #1919
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Acetylo-glukozamina

Cytat:
Napisane przez veronicagetsnaked Pokaż wiadomość
czy nadaje sie dla 18-latki? czy ktos juz uzywal?
Skoro wpadłaś na trop tego produktu, jest w nowościach BU, więc pewnie tamże, to wypadałoby zadać pytanie w konkretnym wątku, a przede wszytkim na stronie BU przeczytać opis.

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2010-04-10 o 17:13
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:31   #1920
oleska87
Przyczajenie
 
Avatar oleska87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej dziewczyny
to jest mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość nie przeczytałam też całego wątku, bo jest tego naprawde dużo, więc nie bijcie jak pytanie się powtórzy
otóż od dwóch dni próbuje zrealizować moje pierwsze zamówienie, ale jak klikam na "kupuj" to wywala mnie ze strony. Czy któraś też miała taki problem??
z góry dzięki za odp....
oleska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.