Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 23:23   #3541
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20163616]Z nowych meteorkow akurat 03 nie pamietam. Pamietam za to, ze 01 sa bardzo podobne do Mythicow (przy pierwszym spojrzeniu myslalam, ze to one) a 02 maja mnostwo pomaranczowych kulek. YSL nie lubie bardzo. Mialam limitowanke Horizon dla granatu a przede wszystkim turkusu. Pigmentacja mierna bardzo, rozcierac sie nie dalo (scieraly sie) i co najbardziej zadziwiajace w cieniach za 200 zloty na bazie Art DEco zbieraly sie w zalamaniu i blakly w kilka godzin.

btw: ja do pedzli Sephorowych sie zrazilam. Prane zawsze w szamponie dla dzieci, uzywalam do nich odzywki najpierw Pantene potem YES to Carrots. NAdmiar wilogoci zbieralam recznikiem papierowych. Zawsze pedzle zadbane etc. Pedzle do cieni i rozu sprawuja sie dobrze (mam po kilka sztuk) natomiast wysuwane pedzle do pudru wolaja o pomste do nieba. Po okolu pol roku z obydwu bardzo wylazi wlosie. Nie da sie ich uzywac chyba, ze chce miec kilkanascie wlosow na twarzy. Wlosie mozna po prostu wyjac.[/QUOTE]

Kulki 02 mają pomarańcz? O nieeeee A może dobrze... Pędzel chciałam ten nowy Guerlaina, piękny Z Sephory mam pędzel do różu i kilka do cieni i są w porządku Mój do pudru (Lancome) tez już gubi włosie, i kruszy sie bardzo...

A YSL tez do tej pory nie robił na mnie wrażenia ze swoją kolorówką, ale te nowe jedynki testowałam na dłoni i sunęły po skórze jak masełko No rewelacja! Napigmentowanie też w porządku. Ale najbadziej jednak kocham Diorowe paletki Później jest u mnie amerykańska wersja Chanelek, ale teraz będę testować te nowe dwójeczki. One podbno mają być zbliżóne do czwórek na rynek US
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 00:01   #3542
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
2 lata temu bank Millenium zaproponował mi jako klientce Sephora kartę kredytową Millenium Sephora - za darmo. Limit do 3000 zł. Jak za darmo to się zgodziłam. Do calkiem niedawna płacąc nią w Sephora nie było dodatkowego rabatu, a tylko wydana nią kwota niezależnie od sklepu była przeliczana na punkty tak jak w przypadku czarnej karty Sephora. Kilka dni temu zadzwoniono do mnie z banku i powiedzieli, ze ta karta została zmieniona i teraz płacąc nią w wybranych sklepach otrzymuje się zwrot 5% za każde zakupy nawet przecenione. Wybór sklepów nie jest jakiś super rewelacyjny, ale lepsze to niż nic Na stronie Millenium jest opis tej karty
juz sie napalilam na ta karte bo i tak sie o jakiejs przymierzalam moze powoli, ale na stronie sephora wlasnie napisala ze tylko do konca czerwca zbierasz te punkty sephorowe za zakupy w innych sklepach, potem juz tylko sephora black daje ci punkty
ciekawe jak z ta znizka -5%, czy ja tez odbiora
http://www.sephora.pl/pl/pid111/karta-kredytowa.html
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 00:04   #3543
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Kulki 02 mają pomarańcz? O nieeeee A może dobrze... Pędzel chciałam ten nowy Guerlaina, piękny Z Sephory mam pędzel do różu i kilka do cieni i są w porządku Mój do pudru (Lancome) tez już gubi włosie, i kruszy sie bardzo...

A YSL tez do tej pory nie robił na mnie wrażenia ze swoją kolorówką, ale te nowe jedynki testowałam na dłoni i sunęły po skórze jak masełko No rewelacja! Napigmentowanie też w porządku. Ale najbadziej jednak kocham Diorowe paletki Później jest u mnie amerykańska wersja Chanelek, ale teraz będę testować te nowe dwójeczki. One podbno mają być zbliżóne do czwórek na rynek US
Ja nie sprawdzalam efektu kulek na dloni (filtr mialam na rekach jak zwykle a zapomnialam ze soba go na zakupy wziac w razie "swatch-owania" i ponownej aplikacji) ale na oko duzo pomaranczy bylo. Ja unikam tego koloru (moze nie tak jak rozu ) i moze jestem przewrazliwiona. Ocenisz sama .
A pedzla Guerlain nie kojarze. Zerkne jutro napewno.
Jesli chodzi o cienie to uwielbiam kolory Diora. Wkurza mnie jednak to, ze przy aplikacji osypuja sie (uzywam grafitow, ciemnych fioletow, granatu wiec to bardzo przeszkadza) no i maza sie lekko w zalamaniu po jakims czasie. Guerlain za to ani sie nie osypuja ani nie maza nawet o milimetr w zalamaniu. Moze z rozcieraniem gorzej, ale ja mam dosc gleboko osadzone oczy, wiec nawet jak zrobie piekny makijaz w kilku kolorach, porozcieram etc to efektu i tak nie widac a w monochromatycznym makijazu naprawde dobrze wygladam (o tak ->).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 07:44   #3544
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

helol
nie bylo mnie, bo bylam sobie w krakowie na 4 dni
wrocilam dzis o 3 w nocy, wiec jakbym cos bredzila to przepraszam z gory

blyszczyk lancome - ostatnie zamowienie na tru ever - fajowy

co za jaja z seph ja mam karte na mnie, wiec raczej bez problemow bedzie [mam nadzieje].. jeszcze mi przyslali, ze z okazji urodzin [ktore mam jutro ] mam do odebrania jakis wieszak do torebki czy cos

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

a w ogole to sie zakochalam -> http://www.vobis.pl/oferta/mininoteb...ienne_tam.aspx
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:02   #3545
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
juz sie napalilam na ta karte bo i tak sie o jakiejs przymierzalam moze powoli, ale na stronie sephora wlasnie napisala ze tylko do konca czerwca zbierasz te punkty sephorowe za zakupy w innych sklepach, potem juz tylko sephora black daje ci punkty
ciekawe jak z ta znizka -5%, czy ja tez odbiora
http://www.sephora.pl/pl/pid111/karta-kredytowa.html
Myślę, że te 5% na karcie Millenium będzie dalel, bo nawet reklamy w gazetach tej karty teraz są i wymienione sklepy, gdzie zakupy będą przy płaceniu tą kartą objęte 5% zwrotem To akurat jest nowość, bo mam tę kartę od ponad 2 lat i nie było 5% za zakupy nigdzie, a teraz dopiero to weszło Także zawsze można zsumować jakieś rabaty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:21   #3546
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny możecie mnie ochrzanić....złamałam się i kupiłam puder clarins i róż bb..bez sensu? na wytłumaczenie podam,że siedzę nad morzem już prawie miesiąc i mimo,że jest super, to z kosmetyków pozostały mi tylko zakupy olejków daxa przy plaży
i traf chciał, że rzuciłam torbę sybkowi i mi się puder roztrzaskał...no to musiałam kupić...prawda?
BTW...zna ktoś odcienie tych puderków clarinsa? wg ich strony amber beige powinien byc taki lekko opalony to wzięłam ten.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:07   #3547
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Mejkap, ten korektor zakryje wszelkie niespodzianki?

Dobrze, że trafiłaś na super panią! Należało Ci się A jak się w ogóle czujesz? Przeszły mdłości?

Jaki błyszczyk masz? I przypomniałaś mi, że chciałam mgiełkę do ciała Biothermu
ten korekto jak na te co używałam to kryje najlepiej
nispodzianek wiele na twarzach widuję i radzi sobie naprawde nieźle
zresztą on ponoć nawet tatuaże potrafi kryć przy odpowiedniej aplikacji

czuje sie lepiej, już nie wymiotuję - tylko ostatnio mam taki nawał zleceń że nie wiem jak sie nazywam nie wiem co sie porobiło, odpukać, jest rewelacja w tej mojej pracy

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie mnie ochrzanić....złamałam się i kupiłam puder clarins i róż bb..bez sensu? na wytłumaczenie podam,że siedzę nad morzem już prawie miesiąc i mimo,że jest super, to z kosmetyków pozostały mi tylko zakupy olejków daxa przy plaży
i traf chciał, że rzuciłam torbę sybkowi i mi się puder roztrzaskał...no to musiałam kupić...prawda?
BTW...zna ktoś odcienie tych puderków clarinsa? wg ich strony amber beige powinien byc taki lekko opalony to wzięłam ten.
odmów 3 przekleństwa w kierunku Zenka i będziesz córko rozgrzeszona
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 09:26   #3548
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
odmów 3 przekleństwa w kierunku Zenka i będziesz córko rozgrzeszona
LOL

Ale muszę ich pochwalić, w poniedziałek wytargowałam z nimi zwrot kasy za balsam Clarins A.D. 2005, a dzisiaj rano kasa została zwrócona.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:04   #3549
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
balsam Clarins A.D. 2005
Dobry rocznik Mam w barku wino z tego roku. Dojrzałe

Tak myślałam, że ta promocja na spady bez pudełek będzie obejmowała mega purchawy. Cena była zbyt niska
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:13   #3550
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
LOL

Ale muszę ich pochwalić, w poniedziałek wytargowałam z nimi zwrot kasy za balsam Clarins A.D. 2005, a dzisiaj rano kasa została zwrócona.
Ja dzisiaj też dostałam zwrot częściowy za swoje ostatnie zamówienie i jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam, że zwracają mi 41 zł Już chciałam pisać do nich, ale poczekam na paczkę, bo były zamówione 3 rzeczy i chyba wysłali nie sam balsam, a reszty brak, a właśnie tę resztę, a balsamu purchawkowego jest brak i za niego jest zwrtot Zobaczę co mi listonosz przyniesie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 10:36   #3551
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

która kupiła pomadkę ysl bienne glace czy jak jej tam z ostatniej promo?
bo widzę że znów dostępna
chętnie bym zobaczyła jakąś foteczkę
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:46   #3552
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
która kupiła pomadkę ysl bienne glace czy jak jej tam z ostatniej promo?
bo widzę że znów dostępna
chętnie bym zobaczyła jakąś foteczkę
Właśnie też o niej pomyślałam Ciekawe jak wygląda A te pomadki są nawilżające, kryjące czy półtransparentne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:17   #3553
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie też o niej pomyślałam Ciekawe jak wygląda A te pomadki są nawilżające, kryjące czy półtransparentne
no właśnie nie mam pojęcia jakie sa bo w necie jakoś ciężko znaleźć
ja bym chciała taką jak kiedyś kupowałyśmy - a nie jakąś mega kryjącą ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 11:24   #3554
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no właśnie nie mam pojęcia jakie sa bo w necie jakoś ciężko znaleźć
ja bym chciała taką jak kiedyś kupowałyśmy - a nie jakąś mega kryjącą ...
Ja bym też nie chciała mocno kryjącej
Ktoś ją chyba kupował wcześniej......
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:05   #3555
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

opanowac sie, nie kupujemy nic

a co sie stalo sine, ze zablokowana tymczasowo?

a ja sie pochwale, ze niespodziewanie dostalam od rodzicow na urodziny moj pierwszy [i niestety nie ostatni zapewne - zbankrutuje ] pandorkowy koralik -> Załącznik 3210698
i teraz bede tam bez sensu tracic kase
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:08   #3556
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
opanowac sie, nie kupujemy nic

a co sie stalo sine, ze zablokowana tymczasowo?

a ja sie pochwale, ze niespodziewanie dostalam od rodzicow na urodziny moj pierwszy [i niestety nie ostatni zapewne - zbankrutuje ] pandorkowy koralik -> Załącznik 3210698
i teraz bede tam bez sensu tracic kase
a w sumie masz racje
nic nie kupujemy
dopiero co puściłam ponad 300 zł w sephorze a musze jeszcze pędzli dokupić w niedziele więc BASTA

fajny koralik...
mi sie też marzy taka calutka bransoletka....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:17   #3557
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

mi tez sie marzy calutka bransoletka.. moze do 50-tki taka skompletuje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:20   #3558
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny
czy macie może termoloki?
coraz częściej mam robić fryzury do sesji więc zaczęłam się interesować tematem i stwierdziłam że chyba musiałabym takowe nabyć - bo to chyba szybsze niż lokówki itp
tylko kompletnie nie wiem co kupić ( bo oczywiście chciałabym jak najtaniej w związku z tym że mam mega krótkie włosy i mi one na nic się zupełnie nie nadadzą - no ale z drugiej strony jak nalepsze żeby sie na nich dobrze pracowało...
macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?
ciężko znaleźć jakieś konkretne informacje na forach
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:42   #3559
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja niestety nie pomoge tzn swoje loki robie moja jaguarowa prostownica w kwiatki i moje kumpele w sumie tez wlasnie robia teraz albo prostownica albo lokowka, a nikt sie termolokami nie bawi
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 13:13   #3560
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny jadę dzisiaj na noc zakupów do galerii Mam ochotę w Aparcie kupić sobie jeszcze jeden pierścionek z brylancikami Będzie 10% zniżki + 5% jak zapłącę kartą Millenium, więc załapałabym się na15%
Który Wam się najbardziej podoba Ten ostatni mierzyłam już wcześniej i jest baaardzo delikatniutki i cieniutki
Poradźcie coś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 13:21   #3561
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja bym brala ten ostatni bo mam mega cienkie palce
piekny jest
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 13:29   #3562
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jadę dzisiaj na noc zakupów do galerii Mam ochotę w Aparcie kupić sobie jeszcze jeden pierścionek z brylancikami Będzie 10% zniżki + 5% jak zapłącę kartą Millenium, więc załapałabym się na15%
Który Wam się najbardziej podoba Ten ostatni mierzyłam już wcześniej i jest baaardzo delikatniutki i cieniutki
Poradźcie coś
ja mam duże solidne ręce więc te pierścionki dla mnie się takie za delikatniusie i nie potrafię obiektywnie się do nich ustosunkować
aczkolwiek podobają mi sie
2 i 3 bardziej niż 1
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 14:04   #3563
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jadę dzisiaj na noc zakupów do galerii Mam ochotę w Aparcie kupić sobie jeszcze jeden pierścionek z brylancikami Będzie 10% zniżki + 5% jak zapłącę kartą Millenium, więc załapałabym się na15%
Który Wam się najbardziej podoba Ten ostatni mierzyłam już wcześniej i jest baaardzo delikatniutki i cieniutki
Poradźcie coś
Mnie się podoba ten w środku. Piękny
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 14:10   #3564
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja bym brala ten ostatni bo mam mega cienkie palce
piekny jest
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja mam duże solidne ręce więc te pierścionki dla mnie się takie za delikatniusie i nie potrafię obiektywnie się do nich ustosunkować
aczkolwiek podobają mi sie
2 i 3 bardziej niż 1
Ja potrzebuję rozmiar 18/19. palce mam dosyć masywne, chociaż dosyć długie są na szczęście Mierzyłam ten ostatni, bo on już i tak w sporej promocji jest normalnie, a jeszcze dzisiaj to już w ogóle i jakoś tak bardzoooo delikatnie wyglądał - bardziej niż ten, co kupiłam w Kruku Ale dzisiaj w takim razie jeszcze raz mu się przyjrzę Mezowi nr 1 się nie podoba, bo nie lubi łączonych kolorów. Zostaje więc nr 2 lub 3 A jeszcze mam nadzieję kupić sobie kolczyki długie z kulką na końcu

Dziękuję wam za cenne rady

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Mnie się podoba ten w środku. Piękny
Dzwonili, że go sprowadzili dla mnie w rozm. 20 Oj nie wiem czy nie będzie za duży
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:35   #3565
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariola - środkowy jest przepiękny !
Ilios, Twój koralik pandorowy też śliczniutki Marzy mi się taka bransoletka, ale kurde.. coraz popularniejsze się robią te "pandorki" (oryginalne i te prawie oryginalne) . Niedługo co druga dziewczyna będzie z taką śmigać na mieście.. szkoda

James Czy Twój Flowerbomb ETP szybko wietrzeje?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:35   #3566
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dla mnie ostatni pierścionek najśliczniejszy!!! cudo
a co do Pandory mnie ona ABSOLUTNIE nie rusza i ja z nią śmigać na pewno nie będę
uffff chociaż jedna mania zbieractwa mnie ominie he he
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:18   #3567
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

co Wy tu o brylantach teraz nawijacie??
Mariola, bierz środkowy, najładniejszy

Truskawa przysłała mi dzisiaj maila, że tęsknią za mną i dają mi 5% dodatkowego rabatu
niech się wypchają!!
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:12   #3568
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny a sa jakies tusze w promocji na truskawie? musze sobie nowy kupic i niewiem na jaki sie decydowac, dotychczas moimi faworytami byli: max factor masterpiece, madterpiece max a z gornej polki Chanel inimitable także szukam czegoś w tym stylu, najlepiej z silikonową ale nie grzebykową szczoteczką
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:40   #3569
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny wzięłam ten ostatni Chyba z pół godziny stałam i mierzyłam nr 2 i 3 (nr.1 nawet nie wszedł mi na palec w rozm. 18) Po długim oglądaniu wzięłam nr 3. Mąż mnie do niego skłaniał (pewnie ze względu na cenę, bo był przeceniony z 1.100 zł na 671,40 zł Sprzedawca z kolei namawiał na ten droższy Na palcu ten środkowy wyglądał ładnie, ale wzór jakby nieco "zwyczajnie" Kupiłam za to więc jeszcze kolczyki i bransoletkę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:06   #3570
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariolu śliczne zakupy, mogłabyś zdradzić w jakiej cenie ta bransoletka z pieskiem?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.