Nasze blogi - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 18:59   #4141
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nasze blogi

blogspot coś siada ostatnio zauważyłam
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:10   #4142
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Tylko szkoda, że tak dużo osób się stara i chce pochwalić się czymś jak najszybciej a tu musi czekać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:11   #4143
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziwne jest to co piszecie, ja zdawałam w tym roku i samochód może zgasnąć dowolną ilość razy, jeśli tylko nie stwarza to zagrożenia.
no ja zdawalam 2 lata temu i nie bylo szans zeby puscili jak auto zgasnie :/ ja wiem ze moze sie zdarzyc itd ale wydaje mi sie ze czesto niektore miasta narzucaja sobie jakies pomysly na prawko i jak widzicie..w niektorych miastach pozwalaja zeby zgaslo auto , we wrocku jak zdawalam nie pozwalali i tyle:/
ja tam z tym problemu nie mam ale wiemze zdarza sie na tych wyjechanych autkach..

Chochliku...teraz sa takie przepisy ze jesli zdasz teorie to jest ona wazna przez pol roku tak ? tak..i jesli w tym czasie nie zdasz jazdy to po pol roku musisz ponawiac egzamin teoretyczny.
Nie ma tak jak kiedys ze teoria byla dlugo wazna.
wiec jesli ja zdawalam 2 lata temu to egzamin teolretyczny mi dawno wygasl i musze podejsc do niego znowu i dopiero pozniej egz.praktyczny
a Jesli 3 razy nie zdasz egzaminu praktycznego to musisz wykupic 5 godzin jazd znowu i pozniej dopiero podchodzisz do kolejnych egzaminow teoretycznych.
kaaaapiszi ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:12   #4144
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Swoją drogą to ucieszył mnie Twój post o pazurkach - ja mam z natury bardzo ładne, ale od wieków obgryzam i co zapuszczę, to znów je zeżrę, więc sama je sobie poniszczyłam Właśnie wypowiadam kolejną wojnę obgryzaniu i się biorę na nie serio, bo normalnie wstyd bez rękawiczek chodzić.
trzymam kciuki ponieważ też obryzam/obgrywałam ponad 20 lat teraz walczę i póki co wygrywam, ale stan pazurków jest nienaljlepszy idzie ku lepszemu, ale malymi kroczkami ... mam nadzieję, że tym razem wygram z nałogiem


u mnie dzię bez posta miała gości, a juz teraz nie mam siły na wymóżdżanie ....
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:16   #4145
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no ja zdawalam 2 lata temu i nie bylo szans zeby puscili jak auto zgasnie :/ ja wiem ze moze sie zdarzyc itd ale wydaje mi sie ze czesto niektore miasta narzucaja sobie jakies pomysly na prawko i jak widzicie..w niektorych miastach pozwalaja zeby zgaslo auto , we wrocku jak zdawalam nie pozwalali i tyle:/
ja tam z tym problemu nie mam ale wiemze zdarza sie na tych wyjechanych autkach..

Chochliku...teraz sa takie przepisy ze jesli zdasz teorie to jest ona wazna przez pol roku tak ? tak..i jesli w tym czasie nie zdasz jazdy to po pol roku musisz ponawiac egzamin teoretyczny.
Nie ma tak jak kiedys ze teoria byla dlugo wazna.
wiec jesli ja zdawalam 2 lata temu to egzamin teolretyczny mi dawno wygasl i musze podejsc do niego znowu i dopiero pozniej egz.praktyczny
a Jesli 3 razy nie zdasz egzaminu praktycznego to musisz wykupic 5 godzin jazd znowu i pozniej dopiero podchodzisz do kolejnych egzaminow teoretycznych.
kaaaapiszi ?
No to wiem teraz tak, na początku jakoś dziwnie zrozumiałam tak, że prawko masz już zdane całe łącznie z praktyką, tylko nie jeździsz i chcesz sobie odświeżyć

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
trzymam kciuki ponieważ też obryzam/obgrywałam ponad 20 lat teraz walczę i póki co wygrywam, ale stan pazurków jest nienaljlepszy idzie ku lepszemu, ale malymi kroczkami ... mam nadzieję, że tym razem wygram z nałogiem


u mnie dzię bez posta miała gości, a juz teraz nie mam siły na wymóżdżanie ....
ja kiedyś też obgryzałam... teraz zdarza mi się czasem oderwać Generalnie najlepiej jest pomalować pazurki, wtedy tak nie ciągnie do tego
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:19   #4146
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29928231]ja kiedyś też obgryzałam... teraz zdarza mi się czasem oderwać Generalnie najlepiej jest pomalować pazurki, wtedy tak nie ciągnie do tego [/QUOTE]

wtedy zębami zeskrobywałam lakier a potem obgryzałam ...
u mnie właśnie walka z obgryzaniem to odzwyczajenie się od trzymania pazkoci w gębie
bo jak tak wkładam ciągle to one nagle miękkie są i trzeba obryźć, bo przecież zaraz się złamią

ale powoli zaczynam się kontrolować
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:21   #4147
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

moja paznokcie w ogóle są jakieś dziwne... jakby elastyczne? Mogę je zgiąć na pół i się nie złamią Z jednej strony to dobrze, ale z 2 wolałabym, żeby były twarde i mocne
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 19:21   #4148
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
wtedy zębami zeskrobywałam lakier a potem obgryzałam ...
u mnie właśnie walka z obgryzaniem to odzwyczajenie się od trzymania pazkoci w gębie
bo jak tak wkładam ciągle to one nagle miękkie są i trzeba obryźć, bo przecież zaraz się złamią

ale powoli zaczynam się kontrolować
Oj znam ten ból, bo ja też dobre 19 lat obgryzałam. Ale przestałam i teraz cieszę się długimi pazurkami no i rzecz jasna każdym nowym lakierem
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:21   #4149
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

ja też obgryzałam paznokcie całe życie.. nie obgryzam już od końca lipca i jestem z siebie barrrdzo dumna
Zaczynają przypominać wreszcie palce kobiety, a nie kołki.
No i mogę malowaaać
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:22   #4150
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

ja w sumie teraz czasem noszę dłuższe.. ale też nie mogą być za długie, bo niewygodnie mi się operuje z kontaktami
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:23   #4151
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Ja pamiętam jak ciągle tak kuliłam dziwnie dłonie, żeby nie było widać moich 2-3mm paznokci. Jak możecie sobie wyobrazić - 2mm to prawie nic, więc wyglądało to koszmarnie, ale dałam radę a jakim sposobem to sama nie wiem chyba biciem znajomych po łapach
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 19:24   #4152
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a mój mąż miał niezlą przygodę w trakcie egzaminu - cały czas jeździło za nimi CBA czy cos podobnego serio, jakies wielkie wypolerowane i nowe czarne audi - jak tylko gdzies skręcił to audi jechało za nimi, jak zaparkował to parkowało dwa miejsca dalej i tak cały egzamin - jak powiedział egzaminatorowi, ze chyba cos ich sledzi, to tamten najpierw się smiał, że zartuje, a potem jechał coraz bardziej przerazony o co chodzi okazało się, ze wtedy była jakas zakrojona na szeroka skalę akcja antyłapówkarska i tak sprawdzali egzaminatorów bo kamery w pojexdzie to jedno, ale łapówkę mozna przeciez wręczyc poza pojazdem
No to nieźle Nawet nie wiedziałam,że robią takie akcje

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja zdawalam prawko po 2 latach pobytu w Niemczech ... nie dosc, ze musialam zrozumiec co do mnie mowia to jeszcze to wykonac.

Na szczescie tu nie ma durnego placu... czlowiek sie uczy parkowac wsrod aut a nie slupkow. To samo na egzaminach. Zdaje sie na tym aucie, na ktorym sie uczylo jezdzic. Instruktor siedzi z przodu a egzaminator z tylu .
A w Niemczech nie należy się tłumacz ? Np kiedy robi się prawko w UK, można wnieść o przydzielenie polskiego tłumacza przy egzaminie
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:24   #4153
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Oj znam ten ból, bo ja też dobre 19 lat obgryzałam. Ale przestałam i teraz cieszę się długimi pazurkami no i rzecz jasna każdym nowym lakierem
no od kiedy nie obgryzam (jakoś od maja z jedną gigantyczną wpadką w wakacje, gdzie obgryzłam wszyskie i potem mnie paluchy bolały miałam za swoje ) to ilość lakierów do paznokci niekontrolowanie mi się powiększa
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:24   #4154
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Nasze blogi

Byłam tu dzisiaj u jakiejś z dziewczyn na blogu.
Pokazywała jakie miała kiedyś (takie jak mam ja teraz) i po kuracji odżywką Eveline Paznokcie twarde jak diament.
Czy któraś z was posiada ten blog?
__________________
,,Całe życie to wieczne zaczynanie od nowa.''
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:39   #4155
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
trzymam kciuki ponieważ też obryzam/obgrywałam ponad 20 lat teraz walczę i póki co wygrywam, ale stan pazurków jest nienaljlepszy idzie ku lepszemu, ale malymi kroczkami ... mam nadzieję, że tym razem wygram z nałogiem

u mnie dzię bez posta miała gości, a juz teraz nie mam siły na wymóżdżanie ....
Dzięki, przydadzą się Naprawdę się staram. Uda mi się zapuścić, kupuję sobie zadowolona lakiery do paznokci, a potem znów obgryzę
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:46   #4156
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Ja tez obgryzam od zawsze i probowalam tych gorzkich lakierow, ale one sa na nic, pozniej robilam tipsy, to po nich przez jakis czas nie obgryzalam. Jak pomaluje to tez moge nie obgryzac przez 2 tyg, ale dalej pcham rece do buzi i jak cos sie zachaczy, albo ulamie kawalek to ja musze juz wszystkie obgryzc do konca;/
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:02   #4157
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
O mamo, chyba bym się zapłakała. A chociaż był na tyle miły, żeby skapować, że możesz nie do końca rozumieć dialekt czy nie?
moj instruktor byl srednio mily, nie za bardzo mial do mnie cierplisoc

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam na myśli, że teraz w trakcie kursu podczas jazdy po mieście parkuje się na normalnych parkingach, pod sklepami, CH czy blokami itp.
aaaaa... ... no tak ale plac to w pl ciagle obowiazek a u mnie jak ktos chce to dodatek, no i bez slupkow, bo to w sumie nie plac a cala platanina ulic ze znakami

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
A w Niemczech nie należy się tłumacz ? Np kiedy robi się prawko w UK, można wnieść o przydzielenie polskiego tłumacza przy egzaminie
nie na egzaminie byl mi potrzebny, tylko na poczatku kursu... bo jak juz pisalam moj instruktor nie mowil po niemiecku, ktory mi wtedy i tak jeszcze sprawial trudnosci a po bawarsku, co bylo dla mnie muzyka dla uszu ale rownie dobrze moglby mi wydawac polecenia po chinsku
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:05   #4158
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Wolalabym gdyby tego nieszczesnego placu nie bylo :/
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:06   #4159
mini892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze blogi

Zapraszam do siebie Coś dziś próbowałam stworzyć na tych moich oczach i powstały 3 makijaże. Testuje cały czas paletki Sleek'a. Zapraszam, więcej na blogu
__________________

mini892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 20:08   #4160
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Mnie się w ogóle blogroll nie pokazuje na stronie i nie wiem o co cho ;/

O, jakimś cudem usunęły mi się blogi z blogroll'a, cudnie
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:10   #4161
mini892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze blogi

ja też miałam przed chwilą awarię ale już wszystko jest dobrze
__________________

mini892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:34   #4162
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
Byłam tu dzisiaj u jakiejś z dziewczyn na blogu.
Pokazywała jakie miała kiedyś (takie jak mam ja teraz) i po kuracji odżywką Eveline Paznokcie twarde jak diament.
Czy któraś z was posiada ten blog?
Nie mam bloga, o którym mówisz, ale myślę, że za tydzień, może ciut więcej pojawi się na moim blogu recenzja właśnie tej odżywki
Używam jej i jestem baaardzo zadowolona na chwilę obecną

i rzeczywiście widzę rezultaty. A gdy są pomalowane, są twarde jak skała.
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:52   #4163
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Nasze blogi

Już znalazłam ten blog co szukałam i to tu na forum ;-)
O ten http://ewalucja.blogspot.com/ Naprawdę gratuluję autorce takiego cudownego bloga.
__________________
,,Całe życie to wieczne zaczynanie od nowa.''
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:56   #4164
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
powiedźcie mi , kto jest odpowiedzialny za tą pogodę ? dać mi winnego , to uduszę. Wróciłam z uczelni, chciałam zrobić nowy post ale nie ma bata żeby zdjęcia dało się zrobić :/
ja próbuję zrobić zdjęcia pomadce stilli Annie i nic.. wychodza o wiele jaśniejsze. W sumie z lampą jeszcze jeszcze, ale to nie to co bym chciała uzyskać.. A zdjęcie próbuję zrobić od.. miesiąca.. i już nie mam pomysłu w jakim świetle próbować

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh kupilam w naturze lakier essence i mini zmywacz sensique. Kiedy tak stalam obok szafy essence i my secret Pani Naturzank (sprzedawczyni)
"pomagala" jednej dziewczynie cos wybrac z szafy essence. Gadaly sobie itd, ale jak zobaczylam w pewnym momencie, ze Pani Naturzanka siega po eyeliner z love collection (stoi na miejscu limitek) otwiera go, mizia po rece i cos tam mowi to mnie zatkalo! mialam sie jej zapytac czy pozniej ja mam to kupic jako nowy a jest uzywany i to przez nia....mialam jej cos powiedziec, ale poszla na zaplesze...a ja dalej stalam jak wryta
ja miałam ostatnio bardzo podobną sytuację, z tym że zwróciłam uwagę konsultantce.. ale ona twierdziła uparcie, że przecież kosmetyk nadal jest pełnowartościowy i że wcale od otwarcia produktu nie zaczyna się liczyć daty przydatności, ale od użycia..

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Padł mi aparat. Uwierzycie?
ojej, oby szybko się wskrzesił.

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

Kupiłam dziś jakiś krem do rąk z Biedrony (zielony). Niby z masłem Shea i olejem kokosowym jest. Miałyście z nim do czynienia? Nie wiem,, ale jakoś wcześniej go nie widziałam.
a nie robi go tołpa? sprawdź po kodzie kreskowym

Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
A u mnie miało być pięknie a tu co?
Aparat się popsuł
jakieś fatum chyba.. Mam nadzieję, że się szybko naprawi
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29909728]ja dopiero zapisałam się na prawko Trzeba bo od lutego nowe zasady [/QUOTE]dobry termin wybrałaś- jak się nauczysz jeździć w gorszych warunkach (jesień, zima) to później będzie Ci łatwiej



Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja jak szłam na prawko, to nawet jeździć nie umiałam, a zdałam za 1 razem, więc wszystko do zrobienia
pewnie, że tak. Grunt to dobry instruktor

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
jakie olejki polecacie do włosów ? mój kokos jest na wykończeniu i zastanawiam się , co później wyprobować
amlę
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 21:02   #4165
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ojej, oby szybko się wskrzesił.
Pożyczyłam dziś od TŻ. Nie ma niestety tylu funkcji co mój, ale jakoś dam radę przynajmniej w najbliższym czasie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 21:22   #4166
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja próbuję zrobić zdjęcia pomadce stilli Annie i nic.. wychodza o wiele jaśniejsze. W sumie z lampą jeszcze jeszcze, ale to nie to co bym chciała uzyskać.. A zdjęcie próbuję zrobić od.. miesiąca.. i już nie mam pomysłu w jakim świetle próbować

ja miałam ostatnio bardzo podobną sytuację, z tym że zwróciłam uwagę konsultantce.. ale ona twierdziła uparcie, że przecież kosmetyk nadal jest pełnowartościowy i że wcale od otwarcia produktu nie zaczyna się liczyć daty przydatności, ale od użycia..

ojej, oby szybko się wskrzesił.

a nie robi go tołpa? sprawdź po kodzie kreskowym


jakieś fatum chyba.. Mam nadzieję, że się szybko naprawi
dobry termin wybrałaś- jak się nauczysz jeździć w gorszych warunkach (jesień, zima) to później będzie Ci łatwiej



pewnie, że tak. Grunt to dobry instruktor

amlę
Właśnie chyba robi A jest znacznie tańszy..
Czy któraś z Was miała ten krem do rąk z biedry, jakie wrażenia?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 22:58   #4167
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nasze blogi

ja za to mogłam zawsze się pochwalić mocnymi pazurkami Są bardzo twarde i szybko rosną. Aż za szybko, bo nie chce mi się piłować.
Chyba będę musiała zacząć wstawiać zdjęcia moich lakierów ;p
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 23:23   #4168
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Nasze blogi

dziewczyny wyszukiwania z dzisiaj:
góra inny kolor niż dół
cukierkowe sushi ---> XD
jak nakładać farbę jeśli nie mam pędzelka?

i mój ulubiony! trzymać się fotela/krzesła:
amulet nosa
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 23:31   #4169
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

Greatdee wysłałam makijaz na konkurs mailem
. weź pod uwage proszę to ostatnie zdjęcie notka juz wstawiona na blogu
Dzięki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja miałam ostatnio bardzo podobną sytuację, z tym że zwróciłam uwagę konsultantce.. ale ona twierdziła uparcie, że przecież kosmetyk nadal jest pełnowartościowy i że wcale od otwarcia produktu nie zaczyna się liczyć daty przydatności, ale od użycia..
Bo produkt oczywiście wie, że wcale nie został użyty tylko otwarty :/ Mądraliński taki :/

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
ja za to mogłam zawsze się pochwalić mocnymi pazurkami Są bardzo twarde i szybko rosną. Aż za szybko, bo nie chce mi się piłować.
Chyba będę musiała zacząć wstawiać zdjęcia moich lakierów ;p
Ja tak samo. Lakier po tygodniu już się do niczego nie nadaje, bo u nasady mam już taki odrost, że hej. I mam wrażenie, że w kółko tylko piłuję i piłuję paznokcie
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 23:50   #4170
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

właśnie chciałam się pochwalić, dzięki http://www.reyman.pl mogę wam zaprezentować nową, mam nadzieję bardziej profesjonalną odsłonę bloga

Edytowane przez prralka
Czas edycji: 2011-10-13 o 12:02
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.