Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 16:38   #181
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TŻ, który wspiera mnie dzielnie w zapuszczaniu, powiedział że jak zaczeszę włosy do góry to już cała głowa odrostu usiadłam ostatnio podczas kryzysu i tak na prawdę mamy przewagę plusów:

1) oszczędność pieniędzy
2) oszczędność czasu
3) oszczędność zdrowia! włosy są zdrowe!!!
4) włosy są w lepszej kondycji

minusy:
1)ten czas zanim odrost zostanie włosami, a jest tylko odrostem. to brzmi jakby był niepełnoprawnym mieszkańcem głowy. włosy =/= odrost
2)różnica koloru
3)kolor mniej intensywny niż po farbie

także zadowolona po kryzysie jadę w końcu zapytać o jantar. dziś olejowałam włosy olejem ryżowym i dał sympatyczny efekt!

pozdrawiam wszystkie zapuszczalskie, ten wątek bardzo mnie motywuje. BARDZO
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 16:49   #182
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
TŻ, który wspiera mnie dzielnie w zapuszczaniu, powiedział że jak zaczeszę włosy do góry to już cała głowa odrostu usiadłam ostatnio podczas kryzysu i tak na prawdę mamy przewagę plusów:

1) oszczędność pieniędzy
2) oszczędność czasu
3) oszczędność zdrowia! włosy są zdrowe!!!
4) włosy są w lepszej kondycji

minusy:
1)ten czas zanim odrost zostanie włosami, a jest tylko odrostem. to brzmi jakby był niepełnoprawnym mieszkańcem głowy. włosy =/= odrost
2)różnica koloru
3)kolor mniej intensywny niż po farbie

także zadowolona po kryzysie jadę w końcu zapytać o jantar. dziś olejowałam włosy olejem ryżowym i dał sympatyczny efekt!

pozdrawiam wszystkie zapuszczalskie, ten wątek bardzo mnie motywuje. BARDZO
trzeba się trzymać
a-propos zdrowszych włosów nie farbowanych to ostatnio "o zgrozo " przeczytałąm o rakotwórczym wpływie farb chemicznych http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/niebezpieczne_subst.php
-więc nie farbowanie włosów powoduje że cały organizm jest zdrowszy
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 17:28   #183
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kurczę, byłam przekonana że mam brązowe włosy a okazuje się że to taki ciemny blondzik
kallos 1.jpg
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 17:35   #184
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
kurczę, byłam przekonana że mam brązowe włosy a okazuje się że to taki ciemny blondzik
Załącznik 4493355
Ano ciemny blondzik widzisz jak włosy potrafią zaskakiwać? Mi ostatnio fryzjerka powiedziała, że mam coś między średnim a ciemnym blondem
a w ogóle to śliczne
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-10 o 17:37
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 17:37   #185
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ano ciemny blondzik widzisz jak włosy potrafią zaskakiwać? Mi ostatnio fryzjerka powiedziała, że mam coś między średnim a ciemnym blondem
żeby tylko rosły ja bym musiała iść do fryzjera żeby mi wyrównał cięcie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 17:46   #186
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Może nie zauważył? Ty otworzyłaś listonoszowi, ja z tym gościem gdzieś 20 minut stałam! Ci powiem zdziwiłaś mnie, że na e-bayu nie ma. Skąd jesteś?

A ktoś miał nam wstawić zdjęcia po tonerze!!! Przyznać się
No nie ma u mnie na ebayu, mieszkam w Niemczech. Moge sciagnac z Anglii, ale srednio sie oplaca. Mylse, ze przejde sie po sklepach orientalnych, moze cos znajde?

Wlasnie, ktos tu obiecal zdjecia po tonerze i ja ich tez nie widzialam, ale myslalam, ze sie zagapilam.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 17:55   #187
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Cześć Espoir, my się chyba już gdzieś spotkałyśmy na jakimś wątku Też mam 1 cm, więc możemy się motywować wzajemnie i ścigać i zrobiłaś podobnie jak ja -farbnięcie na ciemniejszy kolor. Jak Ci się kolor trzyma? Mój się sprał zdjęcia możesz zobaczyć w mojej galerii (tylko się nie wystrasz ).

W niedzielę wyprostuję (mamy z TŻ walentynki i muszę się prezentować ) to też wstawię zdjęcie, aby pokazać jak wyglądają wystylizowane żeby nie było, że mam taki fatal_error na głowie

Może nie zauważył? Ty otworzyłaś listonoszowi, ja z tym gościem gdzieś 20 minut stałam! Ci powiem zdziwiłaś mnie, że na e-bayu nie ma. Skąd jesteś?

ładne i duże


ja robię telefonem najczęściej aparatem wychodzą w sumie tak samo

A ktoś miał nam wstawić zdjęcia po tonerze!!! Przyznać się
cześć kat123 taaak pomalowałam na ciemno, to chyba jakaś czekolada czy coś, w każdym bądź razie po farbowaniu w świetle były jakieś takieś hmm... bordowe dziś tego bordo już nie ma. minął miesiąc od farbowania i powiem Ci, że O DZIWO! kolor się trzyma dość długo i nawet jestem z niego zadowolona. pomijam fakt, że wiele osób twierdzi, że do mnie nie pasuje... gdy kiedyś pomalowałam na brąz to szybko się sprało, a ten trzyma się twardo. A więc będziemy się ścigały

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
TŻ, który wspiera mnie dzielnie w zapuszczaniu, powiedział że jak zaczeszę włosy do góry to już cała głowa odrostu usiadłam ostatnio podczas kryzysu i tak na prawdę mamy przewagę plusów:

1) oszczędność pieniędzy
2) oszczędność czasu
3) oszczędność zdrowia! włosy są zdrowe!!!
4) włosy są w lepszej kondycji

minusy:
1)ten czas zanim odrost zostanie włosami, a jest tylko odrostem. to brzmi jakby był niepełnoprawnym mieszkańcem głowy. włosy =/= odrost
2)różnica koloru
3)kolor mniej intensywny niż po farbie

także zadowolona po kryzysie jadę w końcu zapytać o jantar. dziś olejowałam włosy olejem ryżowym i dał sympatyczny efekt!

pozdrawiam wszystkie zapuszczalskie, ten wątek bardzo mnie motywuje. BARDZO
ja bym dodała jeszcze, że gdy nie farbujemy to są grubsze a poza tym takie naturalne też mogą być piękne i fantastycznie błyszczeć. trzeba postawić tylko na dobrą pielęgnację no i jeszcze jedno (jak dla mnie ważna sprawa) można pozwolić sobie na prostowanie od czasu do czasu, bo naturalne włosy = mocne włosy
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 18:02   #188
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No nie ma u mnie na ebayu, mieszkam w Niemczech. Moge sciagnac z Anglii, ale srednio sie oplaca. Mylse, ze przejde sie po sklepach orientalnych, moze cos znajde?

Wlasnie, ktos tu obiecal zdjecia po tonerze i ja ich tez nie widzialam, ale myslalam, ze sie zagapilam.
a może popatrz ma wysyłane z Indii, czasem przesyłka jest liczona taniej niż w Polsce
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
żeby tylko rosły ja bym musiała iść do fryzjera żeby mi wyrównał cięcie
ja też powinnam... ale muszą więcej urosnąć, bo chcę dół łapać w kitkę i też nie chcą rosnąć łobuzy. Może zacznijmy jakieś modły odmawiać?
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
cześć kat123 taaak pomalowałam na ciemno, to chyba jakaś czekolada czy coś, w każdym bądź razie po farbowaniu w świetle były jakieś takieś hmm... bordowe dziś tego bordo już nie ma. minął miesiąc od farbowania i powiem Ci, że O DZIWO! kolor się trzyma dość długo i nawet jestem z niego zadowolona. pomijam fakt, że wiele osób twierdzi, że do mnie nie pasuje... gdy kiedyś pomalowałam na brąz to szybko się sprało, a ten trzyma się twardo. A więc będziemy się ścigały[COLOR="Silver"]
To fajnie, że Ci się trzymają ja swój kolor robiłam u fryzjerki i niestety -na szczęście przejście od końcówek do odrostu jest dość dyskretne
do biegu, gotowi.... start!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 18:31   #189
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a może popatrz ma wysyłane z Indii, czasem przesyłka jest liczona taniej niż w Polsce

ja też powinnam... ale muszą więcej urosnąć, bo chcę dół łapać w kitkę i też nie chcą rosnąć łobuzy. Może zacznijmy jakieś modły odmawiać?


To fajnie, że Ci się trzymają ja swój kolor robiłam u fryzjerki i niestety -na szczęście przejście od końcówek do odrostu jest dość dyskretne
do biegu, gotowi.... start!
szkoda tylko, że te kolory będą się jeszcze wypłukiwały najbardziej boję się tej pomarańczoowej rudości ja też malowałam u fryzjerki. powiedziałam jej, że chcę popielaty brąz, ona powiedziała, że taki mi nie wyjdzie i poleciła mi ten właśnie. Kat, czy ten olejek sesa jest lepszy od kokosowego??
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 21:46   #190
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Espoir91 - nie mam tego problemu, bo mam naturalnie proste włosy. kiedy są wycieniowane jak teraz trochę się wywijają, prostuję od wielkiego dzwonu, 2-3 razy do roku
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 23:32   #191
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dużo dziewczyn wspominało, że przelewa Jantara do butelki ze spryskiwaczem- i w jaki sposób nanosić to na skórę głowy? Bo chyba jak bezpośrednio spryskujemy to dociera tylko do włosów? Czy czegoś nie rozumiem?
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 23:37   #192
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
hej dużo dziewczyn wspominało, że przelewa Jantara do butelki ze spryskiwaczem- i w jaki sposób nanosić to na skórę głowy? Bo chyba jak bezpośrednio spryskujemy to dociera tylko do włosów? Czy czegoś nie rozumiem?
e tam, ja odwracam butelkę i pukam nią trochę w głowę, wcierając to co wyleci
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 06:22   #193
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Espoir91 - nie mam tego problemu, bo mam naturalnie proste włosy. kiedy są wycieniowane jak teraz trochę się wywijają, prostuję od wielkiego dzwonu, 2-3 razy do roku
moje też nie są jakieś tam strasznie kręcone. tył jest całkiem prosty, tylko lubią się wywijać przy twarzy ja to prostuję średnio raz na miesiąc, ale zależy mi żeby móc to robić ociupinkę częściej bo uwielbiam efekt drutów
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 07:59   #194
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że te kolory będą się jeszcze wypłukiwały najbardziej boję się tej pomarańczoowej rudości ja też malowałam u fryzjerki. powiedziałam jej, że chcę popielaty brąz, ona powiedziała, że taki mi nie wyjdzie i poleciła mi ten właśnie. Kat, czy ten olejek sesa jest lepszy od kokosowego??
Mi też fryzjerka zrobiła ciepły, bo zimny mógłby wyjść zielony, niebieski, albo inny koszmarek.
Moje włosy zdecydowanie bardziej wolą sese używałam jej dopiero dwa razy a już jest efekt.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 08:52   #195
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a dużo kosztuje taka sesa? jak pachnie? ja z olejów używałam tylko rycynowego (masakra) i kokosowego. Na długo zostawiasz sesę na włosach? ja w kokosowym śpię ;p właśnie siedzę sobie z KeraBondem na włosach, ale za chwilę lecę to spłukać, bo już mi w kark zimno.

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-02-11 o 09:00
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 09:03   #196
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a co sądzicie o olejach spożywczych? bo miałam Vatikę, nie była zła, a mam wrażenie że olej ryżowy, który kupuję w cenie 16zł/litr do sałatek i do smażenia daje taki sam efekt, a jest dużo tańszy gdzieś czytałam też o oliwie z oliwek...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 09:29   #197
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
a co sądzicie o olejach spożywczych? bo miałam Vatikę, nie była zła, a mam wrażenie że olej ryżowy, który kupuję w cenie 16zł/litr do sałatek i do smażenia daje taki sam efekt, a jest dużo tańszy gdzieś czytałam też o oliwie z oliwek...
ja myślę, że wszytskie oleje mają pozytywny wpływ na włosy, jedne mniej, drugie bardziej. Tylko żeby nie miały jakiś chemicznych substancji. A z oliwy z oliwek robi się maseczki i nakłada na włosy.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 09:59   #198
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
a co sądzicie o olejach spożywczych? bo miałam Vatikę, nie była zła, a mam wrażenie że olej ryżowy, który kupuję w cenie 16zł/litr do sałatek i do smażenia daje taki sam efekt, a jest dużo tańszy gdzieś czytałam też o oliwie z oliwek...
ważne żeby olej niebył rafinowany a wtedy na pewno nam posluży
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:03   #199
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia - fajnie, że tak cię zmotywowałam, siebie też tym motywuję skoro mam proste i gładkie, będę o nie dbac, żeby nie zdążyły się przetłuszczać, i będą piękne!

chemist
- piękny kolor, taki chłodny, to chyba średni blond?

123sciri
- ach, 7 miesięcy!

Ilsa
- piękne, a jakie lśniące!!!

dziewczyny, w moim przypadku farbowanie sprawiało ,że miałam wrażenie gestzych włosów, naturalne wydają się być takie... przezroczyste, może dlatego,ze jasne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 10:29   #200
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja od kąd nie katuję włosów rozjaśniaczem czuję, że mam ich o połowę więcej niż kiedyś. mam pytanie, stosowała któraś z Was krem tigi after party? mam na niego chęć, ale nie wiem czy nadaje się do włosów, których nie prostujemy i nie suszymy...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:35   #201
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Oooo, widze ze obrady trwaja juz od rana
Jak juz jestesmy przy temacie olejow - u mnie dzisiaj znowu straki po wczorajszym olejowaniu. Lece zaraz myc na nowo wlosy.
Wkurza mnie to strasznie, bo jak tu dbac o wlosy nie stosujac zadnej pielegnacji? Sprobuje nastepnym razem nie nakladac na wlosy przy glowie. Chociaz szkoda, bo zalezy mi wlasnie, zeby te przy glowie byly bardzo mocne i zdrowe, ale za kazdym razem tylko je obciazam
W sumie w miare sprawdza sie tylko to siemie lniane, zobacze jeszcze, co bedzie po zastosowaniu aloesu.
Kaguya - w sumie u mnie tez wystepowal efekt grubszych, lsniacych wlosow, ale to tak na gora 2 tygodnie. Pozniej to byly juz tylko lamliwe i wypadajace....
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:41   #202
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Oooo, widze ze obrady trwaja juz od rana
Jak juz jestesmy przy temacie olejow - u mnie dzisiaj znowu straki po wczorajszym olejowaniu. Lece zaraz myc na nowo wlosy.
Wkurza mnie to strasznie, bo jak tu dbac o wlosy nie stosujac zadnej pielegnacji? Sprobuje nastepnym razem nie nakladac na wlosy przy glowie. Chociaz szkoda, bo zalezy mi wlasnie, zeby te przy glowie byly bardzo mocne i zdrowe, ale za kazdym razem tylko je obciazam
W sumie w miare sprawdza sie tylko to siemie lniane, zobacze jeszcze, co bedzie po zastosowaniu aloesu.
Kaguya - w sumie u mnie tez wystepowal efekt grubszych, lsniacych wlosow, ale to tak na gora 2 tygodnie. Pozniej to byly juz tylko lamliwe i wypadajace....
jakiego szamponu używasz, że masz strąki po olejowaniu?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:44   #203
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
jakiego szamponu używasz, że masz strąki po olejowaniu?
Mam zielona Alterre, ktora bardzo lubie i ktora normalnie nie robi takich numerow. Ale moze po prostu moje wlosy nie potrzebuja natluszczenia - w sumie blyszcza sie same z siebie. I obojetnie jakiego oleju uzywam - zawsze mam straki
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:47   #204
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kaguya - w sumie u mnie tez wystepowal efekt grubszych, lsniacych wlosow, ale to tak na gora 2 tygodnie. Pozniej to byly juz tylko lamliwe i wypadajace....
to też, to też
tez mam teraz więcej włosów, ale grube to nie sa, w sumie nigdy nie były, może dlatego,że blond

a szampon też powinnam zmienić. bo nie potrzebuję już mocno działających
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 10:54   #205
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mam zielona Alterre, ktora bardzo lubie i ktora normalnie nie robi takich numerow. Ale moze po prostu moje wlosy nie potrzebuja natluszczenia - w sumie blyszcza sie same z siebie. I obojetnie jakiego oleju uzywam - zawsze mam straki
moze nakladasz za duzo oleju?
albo myjesz za zimna woda?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:02   #206
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mam zielona Alterre, ktora bardzo lubie i ktora normalnie nie robi takich numerow. Ale moze po prostu moje wlosy nie potrzebuja natluszczenia - w sumie blyszcza sie same z siebie. I obojetnie jakiego oleju uzywam - zawsze mam straki
a dwa razy myjesz czy raz? nie wiem czemu tak, ja uzywam kokosowego, myje raz babydream i jest ok
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:04   #207
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moze nakladasz za duzo oleju?
albo myjesz za zimna woda?
Sprobuje jeszcze mniej nakladac, a jak nie to oleje beda uzywane jedynie w kuchni i basta. Nie no, zimna woda nie myje chyba bym umarla pod prysznicem
Dziewczyny - fakt, ze po zaprzestaniu farbowania i obcieciu wlosow kucyk jest o wiele grubszy i wlosy przestaly wypadac. Moj TZ smial sie ze mnie swego czasu, ze wszedzie mnie znajdzie, bo trafi za mna idac po sladach z wlosow Teraz ten problem juz nieaktualny

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a dwa razy myjesz czy raz? nie wiem czemu tak, ja uzywam kokosowego, myje raz babydream i jest ok
Dwa razy myje i to tak, zeby szampon sie porzadnie pienil. I wszystko na nic!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:20   #208
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Sprobuje jeszcze mniej nakladac, a jak nie to oleje beda uzywane jedynie w kuchni i basta. Nie no, zimna woda nie myje chyba bym umarla pod prysznicem
Dziewczyny - fakt, ze po zaprzestaniu farbowania i obcieciu wlosow kucyk jest o wiele grubszy i wlosy przestaly wypadac. Moj TZ smial sie ze mnie swego czasu, ze wszedzie mnie znajdzie, bo trafi za mna idac po sladach z wlosow Teraz ten problem juz nieaktualny

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------


Dwa razy myje i to tak, zeby szampon sie porzadnie pienil. I wszystko na nic!
to ja nie wiem co jest nie tak ja myje w akademiku zwyklym szamponem za 4 zl dla dzieci, a w domu reconstruujacym i kazdy zmywa olej za pierwszym razem
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:25   #209
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja wczoraj przez 8h chodziłam z kokosem, rycyną i miodem na włosach, efekt? gładkie i miękkie włoski a wczoraj zamówiłam na all Sesę (przez te zachwyty kat123) i mam nadzieję, że będzie działać cuda marzą mi się błyszczące, gładkie włosy <marzy>

a co do olejów spożywczych, kokos jest olejem spożywczym i wiele dziewczyn go stosuje, na jakimś wątku kiedyś czytałam, że oliwa z oliwek też jest chwalona, więc na pewno mają pozytywne działanie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 11:31   #210
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj przez 8h chodziłam z kokosem, rycyną i miodem na włosach, efekt? gładkie i miękkie włoski a wczoraj zamówiłam na all Sesę (przez te zachwyty kat123) i mam nadzieję, że będzie działać cuda marzą mi się błyszczące, gładkie włosy <marzy>

a co do olejów spożywczych, kokos jest olejem spożywczym i wiele dziewczyn go stosuje, na jakimś wątku kiedyś czytałam, że oliwa z oliwek też jest chwalona, więc na pewno mają pozytywne działanie
ja stosuję kokosowy od roku jakoś tak i zauważyłam, że mniej łamią mi się końcóki, a podczas czesania NIC (!) nie leci mi z głowy (w sensie, że włosy) . Wydaje mi się, że to jest zasługa tego oleju. Ale jakiegoś zwiększonego połysku nie zauważyłam...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.