czy to wybawienie dla bezrobotnych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 13:16   #1
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330

czy to wybawienie dla bezrobotnych?


UOKiK pozytywnie zaopiniował program społeczno-finansowy skierowany głównie do bezrobotnych,zadłużonych, samotnych rodziców,emerytów,rencist ów i epileptyków bez prawa do renty.

Link do szczegółów tej opinii:

http://darczyncy.eu

Jest to prawdopodobnie pierwszy tego typu program na świecie.Zapraszam więc do dyskusji na ten temat.Według mnie jest to wybawienie dla osób mających problemy finansowe ponieważ państwo polskie nie stać na skuteczną pomoc,wszelkie zasiłki i zapomogi są niewysokie.Pensje,emerytu ry i renty również pozostawiają wiele do życzenia.
Podzielacie moją opinię?Ciekawostka- autorka tego programu była kiedyś gościem "Pytania na śniadanie" w TVP2.

Edytowane przez Helga20
Czas edycji: 2013-05-30 o 14:03
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:29   #2
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

poczytaj opinie na internecie
jednym słowem ściema
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:14   #3
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
UOKiK pozytywnie zaopiniował program społeczno-finansowy skierowany głównie do bezrobotnych,zadłużonych, samotnych rodziców,emerytów,rencist ów i epileptyków bez prawa do renty.

Link do szczegółów tej opinii:

http://bhc.apolandia.com/przepisy-prawa.html

Jest to prawdopodobnie pierwszy tego typu program na świecie.Zapraszam więc do dyskusji na ten temat.Według mnie jest to wybawienie dla osób mających problemy finansowe ponieważ państwo polskie nie stać na skuteczną pomoc,wszelkie zasiłki i zapomogi są niewysokie.Pensje,emerytu ry i renty również pozostawiają wiele do życzenia.
Podzielacie moją opinię?Ciekawostka- autorka tego programu była kiedyś gościem "Pytania na śniadanie" w TVP2.
a to dobre

a na tylu coraz to nowych urzędasów to nas stać, tak?

również pensje są w dużej mierze wynikiem tego co serwuje nam 'państwo', a raczej Tusk i jego kompania

a gdyby nie było tylu umów śmieciowych państwo miałoby dużo większy dochód z podatków
---------------------------------------------------------------------------------------------------


poczytać o tym kolejnym pomyśle 'jakby tu zabrać jeszcze więcej pieniędzy od tych co i tak już ich nie mają' można np. tutaj:

http://aperiodyksk.blogspot.com/2012...apolandii.html
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2012-04-05 o 19:19
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 11:24   #4
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

A dlaczego Aperiodyk ma być tutaj jakimś punktem odniesienia?Ten blog ma 5 fanów na Facebooku,jego autor to taka sama osoba jak Ty, żaden autorytet z niego nie jest.

Równie dobrze ja mogę założyć na forum Wizaż temat w którym nazwę jedną z zarejestrowanych tu użytkowniczek latawicą.I co,to będzie oznaczało że ona jest latawicą?Według Ciebie pewnie tak zgodnie z zasadą "sprawdzcie co w necie piszą".Poza tym w internecie są też pozytywne wpisy na temat programu BHC,ich już nie zacytujesz co?

"30.03.2012r. uzyskaliśmy informację, że UOKiK nie znalazł w działalności Apolandii podstaw do zarzutów" to jest informacja ze strony Apolandii i to jest konkret a nie jakiś Aperiodyk o którym nikt nie słyszał.No chyba że kwestionujecie opinię UOKiK a mnie sie wydaje że ten urząd stać jest na dobrych prawników.Skoro oni nie znaleźli tu żadnego oszustwa to nikt nie znajdzie.

Polecam blog programu BHC gdzie są umieszczone 2 oficjalne artykuły jakie sie ukazały na ten temat,możecie tam również zadawać swoje pytania,pomysłodawczyni programu Wam na nie odpowie:

http://bhc.apolandia.com/blog-bhc.html

Nie rozumiem całego tego negatywnego nastawienia ludzi do Apolandii.Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie chcecie korzystać z pomocy jaką ten program oferuje?Będę wdzięczna za jakieś konkretne argumenty.

Edytowane przez Helga20
Czas edycji: 2012-04-21 o 11:31 Powód: uzupełnienie informacji
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:25   #5
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
poczytaj opinie na internecie
jednym słowem ściema
Sorry Anjuta, jesteś typowym przykładem braku samodzielnego myślenia i potrzeby sugerowania się autorytetami.
Czy nie lepiej wejść na stronę i samodzielnie ocenić , czy rzeczywiście jest jakiś haczyk? Ja siedziałam 3 dni i nie znalazłam, przeleciałam cały net ,zeby wiedzieć co to piramida, co to system argentyński i jak ma się do tego ten program. W mojej ocenie UOKiK nie bardzo może cos zarzucic Apolandii , bo musiał by to samo zrobić z ZUSem, totolotkiem , każdą firmą ubezpieczeniową a nawet Państwem, jako ,ze w rozumieniu prawa, wszystko może być postrzegane jako piramida. Piramidy zostały tymczasem zdelegalizowane z powodu ostatnich ogniw, które musiały być "oszukane". U nas ten problem jest rozwiązany i poprostu nie ma się do czego przyczepić, dlatego sądzę ,ze UOKiK nie ma podstaw do zakazania działalności Apolandii. Zresztą wydał już ustnie pozytwną opinie i czekamy na pisemną.
Wszystkie artykuły w necie pisane były przez te same kilka osób, które zarzucają nam ,ze jesteśmy piramidą.Jak zobaczysz schemat ,to nawet nie przypomina piramidy, choc jest w pewnym sensie systemem sieciowym. Ci Panowie twierdzą ,ze jest BE, BO TAK ! Kiedy wszystkie ich głupie i bezpodstawne zarzuty zostają obalone, Panowie znikają ale smród zostaje, sądzę ,ze nie bezkarnie...

Sam pomysł jest genialny w swojej prostocie i moi znajomi się smieją ,ze to zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe To jedyny ich zarzut. To jest i piękne i przwdziwe, natomiast przeraża mnie podejście ludzi, którzy właśnie tak jak ty, sugerują się kilkoma głupimi postami po forach i traca , być może swoją największą szansę w życiu. Powiem więcej, uważam ,ze my zostalismy już wykupieni doszczętnie, kasa wypływa z tego kraju strumieniami, żeby ratować sytuację nasz rząd będzie jedynie podnosił podatki ,co spowoduje upadek wielu firm i totalny brak pracy, a co za tym idzie- bide z nędzą ! MY NIE MAMY INNEGO WYJŚCIA , jak organizować się w takich własnie programach.
Do tego jednak trzeba zmienić myślenie.To nie BIZNES i nie PRACA, to współdziałanie, ratunek, ludzki odruch gdzie ja z kilkorgiem przyjaciół godze się na podarowanie jakiejś konkretnej osobie drobnej kwoty (dwie paczki fajek) , której braku właściwie nie odczuję. TO PREZENT. Jednak ta osoba, kiedy otrzyma taki prezent od swojej grupy (216) osób, ma 6000 do dyspozycji. Za to juz można zrobić cos konkretnego. Następna kwota to już 12 000 zl i podwaja się. Potem taka grupa "zrzuca" się na mnie. Czy to jest naprawdę trudne do zrobienia wśród ludzi samodzielnie myślących? Nie, przeciwnie ale napotykam ciągle na mur niedowierzania. Trudno się też dziwić ludziom w tym kraju, tyle razy nas oszukano, że zawsze zapala się czerwone światełko. ZUS pochłania co miesiąc po 1000 zł, czasem przez 45 lat, jak nie dożyjesz emerytury, pieniązki przepadają, jak uda ci się ,dostaniesz z łaski jakiś ochłap, tej ściemy nie widzisz.??? Dzis każa ci pracować do śmierci, bo wogóle NIC nie dostaniesz...
Ten sytem to wędka dla co mądrzejszych, świadomych tego co się dzieje ludzi, co z nim zrobimy to inna bajka. W tym programie są i prawnicy i ekonomiści, nie widza ściemy, więc przemyśl to, bo szkoda zmarnować takiej szansy
Wszystkie osoby zainteresowane tematem mogą pisac : khawa@interia.eu
Jestem "pazurkowa" , na waszych forach przestałam bywac jakiś czas temu, dziś nie mogę znależć "różowego", "światakosmetyki" , czy one istnieją?

I jeszcze, żebym nie była gołosłowna podpinam dwa linki do obejrzenia i przemyślnia, pomogą wam podjąć decyzję :
http://www.youtube.c...;feature= relmfu
Po tym będzie wam niedobrze, bo zrozumiecie w jak czarnej d...jesteśmy :-(
http://www.youtube.c...h?v=Tlb7b 3-xzbw
A ten da wam...nadzieję.
Pozdrawiam, w razie cuś ,piszcie
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:30   #6
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Napisałam post nt. Apolandii, który wam nieco rozjaśni sprawę, ale czeka na moderację.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Helga, nie nerwuj się To coś zupełnie innego, nowatorskiego, czego jeszcze nie było. Ludzie już tyle razy byli oszukiwani, że mają prawo podchodzić nieufnie. Znów znalazł sie w nieodpowiednim temacie, bo ani to praca ,ani biznes.... Pozdrawiam

Edytowane przez BBog
Czas edycji: 2012-04-22 o 23:08
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:52   #7
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Ludzie mają prawo być nieufni ale to co robią w tej sprawie to już przesada.UOKiK żadnego oszustwa tu nie znalazł,policja ani skarbówka nie interweniowały w tej sprawie bo żadnych powodów do tego nie mają.

A tymczasem w internecie pojawiają sie wciąż opinie że to piramida i oszustwo.Dowodem na to ma być to że "tak napisali w necie" i od tego już ręce opadają.No żeby jeszcze napisali to w "Wyborczej" to bym rozumiała ale podawanie jakiegoś Periodyka czy Aperiodyka jako wyrocznię to żenada.

"Wyborcza" pewnie o tym z czasem napisze ale pozytywnie bo jest to program społeczny który wiele rodzin uratuje przed biedą.No ale dopóki media sie tym na poważnie nie zainteresują trzeba będzie czytać żenujące komentarze w stylu "napisali w necie".

Nikt mi też nie odpisał na pytanie z jakich to powodów sie boi zapisać do programu skoro zasady są jasne i przejrzyste i żadnej kasy tu stracić nie można.Pewnie odpowiedzi szukają "w necie"...
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 17:05   #8
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Ludzie mają prawo być nieufni ale to co robią w tej sprawie to już przesada.UOKiK żadnego oszustwa tu nie znalazł,policja ani skarbówka nie interweniowały w tej sprawie bo żadnych powodów do tego nie mają.

A tymczasem w internecie pojawiają sie wciąż opinie że to piramida i oszustwo.Dowodem na to ma być to że "tak napisali w necie" i od tego już ręce opadają.No żeby jeszcze napisali to w "Wyborczej" to bym rozumiała ale podawanie jakiegoś Periodyka czy Aperiodyka jako wyrocznię to żenada.

"Wyborcza" pewnie o tym z czasem napisze ale pozytywnie bo jest to program społeczny który wiele rodzin uratuje przed biedą.No ale dopóki media sie tym na poważnie nie zainteresują trzeba będzie czytać żenujące komentarze w stylu "napisali w necie".

Nikt mi też nie odpisał na pytanie z jakich to powodów sie boi zapisać do programu skoro zasady są jasne i przejrzyste i żadnej kasy tu stracić nie można.Pewnie odpowiedzi szukają "w necie"...
Tylko potęgujesz ich nieufność. Mogłaś napisać: "wpadłam na genialny pomysł...", "moja znajoma wpadła na genialny pomysł...", "moja współpracownica wpadła na pomysł..." - a dalej opisać pokrótce jak to wygląda, na czym polega + link do strony. Napisałaś z pozycji osoby, która to znalazła i chce zasięgnąć opinii, a sądząc po Twoich późniejszych postach siedzisz w tym głębiej.

Tępa nie jestem, ale siedziałam tam z godzinę i nie chce mi się. Najzwyczajniej w świecie mi się nie chce przez to brnąć. To dość dobry pomysł o ile zostanie dobrze zrealizowany.
ALE
Wszystkie dobre pomysły, wszystkie dobre biznesy, wszystkie dobre filmy da się opowiedzieć w jednym zdaniu. Tak, by rozmówca, który kojarzy już co nieco zorientował się np. o który film chodzi. Tak, by przeczytawszy nadruk na obwolucie książki zdecydował się ją kupić/wypożyczyć i przeczytać.

Napisz o co chodzi w kilku zdaniach. Wtedy można zacząć dyskutować.

Nie wiem czy to oszustwo czy nie. Wygląda dziwnie (ale to może być po prostu "dziwny" pomysł). Na stronie jest mało komentarzy, a te na które trafiłam były dłuższe niż same wpisy. Uhm. Każda strona kiedyś zaczyna, ale to nie budzi zaufania.

Podanie w przykładzie kwoty 6000 zł, kiedy w drugim miejscu jest już "tylko" 4900 też go nie budzi.
Istnieje jakiś sposób weryfikowania potrzebujących?
Pieniądze (w ogóle lub w pierwszej kolejności) dostaną najbardziej potrzebujący, czy Ci, którzy zgłoszą się jako pierwsi?
Jeśli na tym "nie można stracić" żadnych pieniędzy, to gdzie tu system darowizn?
Wpłacając ową równowartość dwóch paczek fajek (a niech będą i Dunhille) - 50zł. Będę mogła zacząć oczekiwać na "swoje" 4900 zł? Lub nie oczekiwać na swoje, ale śledzić co się z nimi stanie?
Przepraszam bardzo, ale 4900 to dużo, ale tylko jako jednorazowa zapomoga... to nie zmieni niczyjej sytuacji.

Weźmy samotną matkę z trójką dzieci, która pierze w starej pralce i nie ma lodówki. Za 4900 kupi lodówkę i pralkę, buty dla dzieci, ich wyprawkę do szkoły i może materiałów na tydzień obiadów. Będzie jej się żyło lepiej - potem. Przez jakiś czas. Ale nie zmieni to jej sytuacji finansowej. Przecież nie będzie w stanie wpłacić choćby i tych 20 zł, bo to by znaczyło, że w którymś miesiącu odejmie od ust dzieciom.
Chociaż... gdyby ta matka dostała taką dotację kilka razy - spłaciła długi, odgrzybiła mieszkanie, odłożyła trochę na czarną godzinę, to standard życia jej rodziny znacząco by się poprawił.

Ale jednorazowa dotacja nikogo lub prawie-nikogo nie uratuje przed biedą. Chyba, że ktoś akurat byłby w takiej sytuacji, że te pieniądze uratowałyby od wpadnięcia w spiralę długów, albo umożliwiły zakup węgla na zimę (czy czegoś tam).

---------------------------
Nie dziw się ludziom.
Mówisz, że UOKiK żadnego oszustwa nie znalazł. - A szukał?
Nie może być mowy o żadnym oszustwie, skoro cały pomysł dopiero startuje. Startująca piramida finansowa nie byłaby przestępstwem dopóty, dopóki ktoś nie byłby poszkodowany.
Skarbówka...
Jak wyżej. Skarbówka krwiożercza, ale nie zawsze rychliwa.

A policja...
W przypadku morderstwa policja też nie interweniuje - do czasu jego zgłoszenia. Stojący nad stygnącym trupem osobnik z zakrwawionym nożem w ręku i mówiący "policja mnie nie aresztowała" jest zgodnie z Twoją logiką niewinny. Ale policja może dojechać w każdej chwili albo złapać go za tydzień, miesiąc czy rok. To nie będzie znaczyć, że w tym czasie był niewinny tylko dlatego, że nieujęty.
----------------------------

Przestań się rozpływać w zachwytach nad tym "cudownym aekonomicznym pomysłem" i napisz na czym to polega bez superlatyw i narzucania czytelnikowi opinii - to działa wręcz odwrotnie.

Jak na tę chwilę to jest dla mnie pomysł porównywalnie "rewolucyjny" jak nowoczesna acz starożytna, niesamowicie skuteczna substancja odchudzająca na bazie żuka syberyjskiego nizinnego po zażyciu której sklęśnie mi się tłuszcz i plop! plop! plop! - wyskoczą mi mięśnie na brzuchu, nieproszone.
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:11   #9
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Wydaje mi sie wszystko jest opisane tutaj:

http://bhc.apolandia.com/formy-uczestnictwa.html

Jeśli ktoś ma pytania to słucham,chętnie odpowiem

Sorry za ten bulwers wcześniejszy ale nie rozumiem po prostu dlaczego ludzie nie chcą sie zapisywać i korzystać.W jakim innym programie jest realna możliwośc zyskania nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w ciągu miesiąca?A takie realne możliwości daje Apolandia.

"Mówisz, że UOKiK żadnego oszustwa nie znalazł. - A szukał?" Otóż ten urząd tą sprawą zajmuje sie mniej więcej od roku,wtedy dostali pierwszy donos w tej sprawie.Przez ten czas żadnej piramidy ani oszustwa nie znaleźli.I nie znajdą bo go nie ma.
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:04   #10
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Helga, ja też cię zapytam, czy ty rzeczywiście w to JUŻ weszłaś czy tu pytasz o radę, bo to nie wynika z twoich postów (?)
Guinea, ty wogóle nie wiesz o co chodzi , nie doczytałaś :-( Matka z dzieckiem nie dostanie 4900 jednorazowo ale 4900 x ok.216 -od 216 osób i kończy program i te osoby od kolejnych 216. Właściwe prawie każdy w tym programie kończy jako niemal milioner i jest to jak najbardziej realne, o ile ludzie zaufają i będa się zapisywać. Usiądę póżniej i postaram się to w skrócie naświetlić najlepiej jak potrafię, choć nie podoba mi się taka partyzancka, nieudolna reklama po forach. Nie tak to sobie wyobrażałam ale już się wymknęło z pod kontroli...
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:46   #11
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Zadałam więcej niż jedno pytanie.
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 22:19   #12
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Helga, trochę wprowadzasz w błąd. UOKiK nie dostał pierwszego "donosu" rok temu, ale pomysłodawczyni sama zgłosiła się z prośbą o opinię, żeby poprostu wszystko zapiąc na ostatni guzik. (UOKiK powinien natychmiast zgłosić sprawę odpowiednim organom, gdyby dopatrzył się czegoś nie hallo, na tym polega ta instytucja) Do tej pory czekała , nie wiem z jakiego powodu to tak długo trwało ale 30 marca dostała informację ,ze jest wszystko ok i dają zielone światło.Została poinformowana ,ze oni nie wydają opinii na piśmie ale ponieważ upierała się z powodu atmosfery i jakichś głupich zarzutów w necie, zasugerowano ,zeby wysłała do nich takie pismo z prośbą. Treśc jest na stronie. Teraz czekamy znów na tą ostateczną już opinie "na piśmie".

Guinea, sama widzisz ,ze po godzinie siedzenia na stronie dalej nie wiesz o co chodzi a chcesz w 3 zdaniach miec to opisane , bo ci się czytac nie chce...jak to zrobić, nie wiesz? Masz rację ,ze to dobry pomysł. Powiem więcej genialny, jedyny problem to własnie ta nasza nieufność, która nawet ma swoje podstawy, bo jako naród ciągle byliśmy ruchani... Mnie zajęło 3 dni od rana do wieczora ,zeby załapać wszystko, tez nieufna jestem ;-)

Komentarze na stronce odnosza się do dyskusji na innych forach, gdzie nasze usuwano i toczyła się jednostronna nagonka, więc zdecydowaliśmy się na własnej stronie do nich ustosunkować. Jednak tam wyzwania nikt nie podjął.
Jak nie znasz całości dyskusji, to nic ci nie powiedzą. Pytać tam możesz o wszystko jak najbardziej. Osobiście namawiam Panią J. zeby juz uruchomiła forum, gdzie będziemy mogły się jeszcze szybciej kontaktować.Żeby ta strona ożyła...

Teraz odpowiedz, jak wielu ludzi znasz, którzy mają tyle, ża nie potrzebują kasy.Ja niewielu a ci którzy do tej pory świetnie funkcjonowali ,również zaczynają miec coraz większe problemy. Dlaczego ? Masz w linku, który podpięlam wyżej. Wszystko wyjaśnia w pigułce. Staczamy się wszyscy po równi pochyłej, do czego ci weryfikacja, kto bardziej potrzebuje a kto mniej? Najbardziej potrzebujących będziemy się starali wspólnymi siłami zasilać z Fundacji, która jest w planach ,jak już wejdzie większa ilość ludzi.

I teraz to czego nie zrozumialaś, nie wiem jak to wyjaśnic najkrócej ale spróbuję. Zapisujesz się na listę zgłoszeniową, po czym dostajesz nr. konta osoby, dla której TY( i 215 innych osób) jesteś darczyńcą. Wpłacasz na to konto 30 zl, po czym rejestrujesz się do systemu, wpłacając 35 zł -jednorazową opłatę rejestracyjną. Te pieniążki (30zł) wpłacamy sobie bezpośrednio między uczestnikami, nie organizatorowi !!! Jak jesteś zarejestrowana w systemie, to istnieje taka mapka, która jeszcze nie działa ale ma być uruchomiona, kiedy program ruszy z kopyta, gdzie będziesz mogła podglądac jak rozbudowywuwuje się twoja grupa. Różnica między piramidami jest zasadnicza. Ty jesteś LIDEREM dla swojej grupy (najwyżej 216 osób, ale nie w nieskończoność aż brakło ludzi).Nie ma znaczenia czy wchodzisz wczesniej ,czy póżniej i w którym miejscu w strukturze jesteś. Maksymalna liczba osób to 216 i kończysz program wtedy, kiedy te 216 osób przeleje na twoje konto PO 4900 kazda ! Policz. To nie jednorazowa zapomoga....To kwota, która uczyni cię WOLNĄ ! Wszyscy w ten sposób mogą stanąc na nogi ale ludzie musza w to uwierzyć i się zapisywac.Tym bardziej, że na Państwo i na instytucje do tego powołane ,już wiemy, że liczyć nie możemy :-( Moim zdaniem jest to genialny pomysł ale od nas , od nasze wiary i naszego zaangażowania zależy tak naprawdę ,czy się powiedzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś weszła do programu po raz drugi i zasiliła od ręki 100 osób, bo już cie stac i to dla ciebie pikuś. To wszystko rzecz umowna już na potem. Mozesz przejść do drugiego etapu a możesz wogóle się wycofac i życ sobie bezstresowo oddając się np. filantropi
Jeszcze jedna ważna rzecz, Ty swojemu podopiecznemu również wpłacasz ostatecznie 4900 ale juz z pieniążków, które dostajesz od swoich darczyńców i stopniowo. Z twojej kieszeni wypłacasz pierwszą darowiznę i opłatę rejestracyjną. Ja jestem zdecydowanie za uczesnictwem aktywnym ,co oznacza ,ze powinnam do programu zaprosić 6 swoich przyjaciól. Mam wtedy wpływ na tępo i rozwój swojej grupy, ale jest tez inna opcja: uczestnictwo bierne.To w przypadku, kiedy ktoś nie potrafi czy nie chce nikogo zapraszać. Zapisujesz sie na listę zgłoszeniową i czekasz aż system przydzieli ci również z osób "biernych" kilku darczyńców, co pozwoli ci miec pewność ,ze i ty będziesz obdarowana. Wtedy dopiero coś wpłacasz i rejestrujesz się.
Gdybyś wpłaciła juz swojemu podopiecznemu pierwszą darowiznę i nie była w stanie nikogo zaprosić ,to Apolandia zobowiązuje się z własnych środków podarować ci jako darowizne od siebie te 30 zł.
Dla mnie to kuriozalne, bo ilu ludzi gra w totka i wydaje regularnie na kupony, oczywiscie nigdy nie wygra ale nie przyszło by im do głowy oczekiwać od totolotka zwrotu kasy za kupon. Tu nawet masz gwarancję zwrotu za "kupon" !!! Takie to oszustwo :-( Wiesz, przykre to ,ze paru kiełbikom nie chciało się zajrzec i doczytać tylko chlapnęli nieodpowiedzialnie ozorem, potem podkulili ogony ale narobili smrodu w necie i dziś ludzie się tym sugerują. Polecam wam dziewczyny jednak samodzielnie doczytać się na stronce a nie wierzyć ani mnie ,ani Heldze ani tym bardziej "kiełbikom" z netu ... Zacznijcie same brać odpowiedzialnośc za swoje decyzje, nie słuchajcie "ałtorytetóf". Tam jest wszystko świetnie opisane i myśle,że ten program daje wam takie szanse ,ze warto na poznanie go pośwęcić znaaacznie więcej ,niż godzinę !!!
Gdyby jeszcze coś było niejasne, pytajcie
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:23   #13
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Spoko, ja ci odpowiedziałam ,tylko chyba znów w moderacji utknie, bo dłuuuugi Mam nadzieję,ze pojmiesz skąd 6000 a skąd 4900
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 11:48   #14
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Ja jestem bierną uczestniczkąAle może przejdę na tryb czynny kiedy to wszystko ruszy.I nie sądzę żeby reklama na forach była nieudolna jak mówi Beata.

W tej chwili to jedyna opcja bo z tego co piszą zorientowani ludzie na forach media nagłośnią temat Apolandii dopiero jak będzie to końcowe pismo z UOKiK.A tymczasem te dziwolągi z jakichś Periodyków bezkarnie wrzucają swoje negatywne wpisy i zaśmiecają Google.Bo jak ktoś chce sie czegoś dowiedzieć to tam szuka informacji i wyskakują jakieś Periodyki i inne badziewia.

Autorami tych negatywnych opinii są 2 te same osoby,nie grzeszące zresztą inteligencją bo każdy swój tekst podpisują tym samym nickiem.Jakby zmieniali nick za każdym razem to jeszcze można by pomyśleć że to więcej osób pisze a tak to widać jak są głupi.

Pewnie są to osoby z nurtu MLM bo ludzie stamtąd wiedzą że jak Apolandia ruszy to może sie zdarzyć że nikomu nie będzie sie chciało bawić w MLM.Przecież Apolandia oferuje większe możliwości niż MLM.Jest to więc "czarny PR" w wykonaniu tych osób.

Czy ktoś ma pytania dotyczące Apolandii?Na forum Mam Biznes jest krótki opis jak to mniej więcej działa w praktyce,nie będę linku wklejała bo jeszcze moderacja to za spam uzna.W Google możecie znaleźc na pierwszej stronie jak wpiszecie "bhc apolandia".
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:37   #15
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

dla mnie zwykła piramida
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:47   #16
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Tajkuna błysnęła wypowiedziąNa jakiej podstawie tak twierdzisz?Jesteś ekspertem w dziedzinie prawa i ekonomii?UOKiK takich ekspertów ma na zawołanie i oni żadnej piramidy tu nie znaleźli.Nic nie słyszałam też żeby na ten temat wypowiadała sie policja,prokuratura a ci ludzie zostawiający negatywne wpisy w necie na pewno już ich zawiadomili.

Może więc przedstawisz swoje kwalifikacje uprawniające do orzekania o piramidach finansowych?Czekam na odpowiedź z niecierpliwością,może okaże sie że Tajkuna to jakiś wybitny prawnik,może członek Trybunału Konstytucyjnego?:P
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 14:35   #17
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Helga,właśnie dlatego uważam ,ze to nie jest najlepsza reklama
:-( Zamiast merytorycznej dyskusji, zaczynają się przepychanki. Jak ona w tym widzi piramidę, to jej strata. ZUS to też piramida, Państwo i w zasadzie każda instytucja to też piramida, tyle,ze tam musi bulić pod przymusem, u nas nie
Na dodatek jest ostatnim ogniwem, choć nie ma tego świadomości....My chcemy pomóc takim własnie "ostatnim ogniwom", które nie mają innej możliwości, ale do takiego myślenia, jak i do współdziałania trzeba dorosnąć Nie każdy to zrozumie i nie obrażaj się ani innych z tego powodu .
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 14:40   #18
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Tajkuna błysnęła wypowiedziąNa jakiej podstawie tak twierdzisz?Jesteś ekspertem w dziedzinie prawa i ekonomii?UOKiK takich ekspertów ma na zawołanie i oni żadnej piramidy tu nie znaleźli.Nic nie słyszałam też żeby na ten temat wypowiadała sie policja,prokuratura a ci ludzie zostawiający negatywne wpisy w necie na pewno już ich zawiadomili.

Może więc przedstawisz swoje kwalifikacje uprawniające do orzekania o piramidach finansowych?Czekam na odpowiedź z niecierpliwością,może okaże sie że Tajkuna to jakiś wybitny prawnik,może członek Trybunału Konstytucyjnego?:P
Prawnik to nie, a jestem po ekonomii i nie podoba mi się ten waż cały biznes. Wpłacanie 30 zł na czyjeś konto, 30 zł za wpisowe itd.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:07   #19
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

BHC Apolandia to nie żaden biznes,to program społeczny.Biznes to jest MLM na przykład.

Jak najszybszy start programu BHC leży w interesie nas wszystkich ponieważ wszyscy uczestnicy korzystają,nie ma żadnych liderów jak w MLM czy różnych badziewnych,do tego nielegalnych łańcuszkach.Niczego też tutaj sie nie sprzedaje,w MLM jest przecież sprzedaż różnych perfum itp.Program BHC to program wzajemnych darowizn a nie żaden biznes

Apolandia nie rozdaje żadnej kasy,jest to system który tworzą ludzie,uczestnicy programu.Wpłacają sobie oni pieniądze według ustalonego Planu Darowizn który jest tak skonstruowany że wszyscy zyskują sprawiedliwie tyle samo w miarę rozwoju programu i na dodatek nie jest możliwe żadne oszustwo,każdy figuruje w systemie pod swoim imieniem,nazwiskiem,numer em ID,numerem konta bankowego.Wszystkie dane uczestników są zarejestrowane w Generalnym Inspektoracie Danych Osobowych więc są bezpieczne.

Poza tym 10% kwoty darowizn jaką każdy otrzyma w ciągu miesiąca Apolandia pobiera jako prowizje która idzie na Forum Pomocowe.Tam można sie ogłaszać jak sie ma problemy finansowe,długi,chore dziecko które potrzebuje pieniędzy na leczenie i inne podobne życiowe sprawy.Jak dostaniesz 10 000 zł w ciągu miesiąca to wpłacasz 10% czyli 1 000 zł na Forum Pomocowe i tam ktoś z Twoich pieniędzy na pewno skorzysta.Ten ktoś na przykład dopiero co przystąpił do programu i jeszcze darowizn nie ma a pieniędzy potrzebuje natychmiast.Ty już kasę dostajesz więc skoro dostałaś ją za darmo i bez wysiłku to 10% możesz odpalić komuś w potrzebie.

Dziewczyny zdajcie sobie sprawę z tego że jak najszybszy start Apolandii jest w naszym wspólnym interesie bo nie widać w tej chwili innego ratunku przed biedą,niskimi rentami,emeryturami itd.Skąd wziąć dodatkową kasę której każdy potrzebuje?Przecież politycy Wam jej nie dadzą.
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 17:10   #20
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Rzeczywiście...droooogo. ZUS za 1000 co miesiąc taniej wychodzi, ech...
Nie znam nic co w zasadzie bez własnego wkładu, za tak śmieszną "inwestycję" jest w stanie wygenerować takie kwoty dla wielu ludzi. No ale jak ci drogo- nie wchodż !
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:32   #21
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Apropos tego forum,pytanie do BBOG.Piszesz że znasz właścicielke Apolandii.Czy nie planujecie otworzyć tego Forum Pomocowego już teraz?Może to by jakoś ludzi zachęciło.

Edytowane przez Helga20
Czas edycji: 2012-04-25 o 17:33 Powód: literówka
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:16   #22
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Ja mam z nią tylko stały kontakt mailowy i namawiam ją do uruchomienia forum wogóle , żeby zamiast latać jak kot z pęcherzem po całym necie, można by było sobie w tym jednym miejscu rozmawiać bez jakichś głupich zarzutów,ataków i kłótni. Jeżeli któraś z nas coś przekręci, Pani Jola miała by możliwość od reki skorygować ,czy osobiście wytłumaczyć. Zamiast robić reklamę na obcych forach,można by było zaprosić na stronkę, podać link i byłoby super.Kto chciałby zgłębić temat,zrobiłby to a kto nie, to by nie wlazł i nie traciłabyś czasu i nerwów na jakieś bezsensowne przekonywanie.
Tutaj nie ma sensu pisać, bo sama widzisz, że nawet się nikomu nie chce przeczytać, jak dłuższy tekst. W jaki sposób w 3 zdaniach mam zmiescić wszystko, jak po godzinie studiowania strony ,dalej nikt nie wie o co chodzi :-(
Myślę, że wszyscy czekamy na tą opinię, jak juz będzie to zacznie się uruchamianie róznych rzeczy. Z tego co wiem to 35 zl wpisowego kosztuje zapisanie się do 3 serwisów społecznościowych, zupełnie różnych ale kompatybilnych ze sobą, korzystanie z ich zasobów, nr.ID, dostęp do swojego profilu,mapy swojej grupy, serwisu ogłoszeniowego ,w którym będziemy mogły szukać pracy, pracownika, opiekunki do dziecka , kontrachentów,reklamy,pom ocy, rynków zbytu, lokali czy klientek a nawet faceta ;-), komunikować się !!! i w sposób zorganizowany i kontrolowany generować dla siebie i innych pieniądze poprzez ich "dawanie", do czego jako uczestnicy oficjalnie mamy prawo.
Generalnie chodzi o współdziałanie , takie ludzkie naszej społecznosci na każdym poziomie. Tworzymy społeczność, która oficjalnie umawia się na takie działania i nikomu nic do tego, gdyż wszystko robimy otwarcie i zgodnie z prawem! Dla mnie plan jest niesamowity, możliwości również,ale chyba trzeba wejśc na inny etap człowieczeństwa ,zeby to ogarnąć, a tak sama widzisz, że drogo... albo,ze ...piramida... Za udział i polecanie piramidy idzie się siedzieć, ja się nie kwapię, więc najpierw dobrze sprawdziłam w co wchodze, ale niektórzy wiedzą lepiej :-( Takie plany a póki co, czekamy na UOKiK i ręce nam opadają :-(
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:03   #23
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

no dobrze, postaram się pozbyć sceptycyzmu
kilka pytań, czytałam na stronie i nie do końca zakumałam
1. chcę być biernym uczestnikiem - rejestruje się na stronie i czekam aż przydzielą mi tego komu mam wpłacać kasę i jednocześnie czekam aż przydzielą mi 6 osób.?
2. jak przydzielą mi osobę to wpłacam wpisowe 35 zł i tej przydzielonej 30 zł.?
3. czekam aż wpłynie kasa na moje konto, wysyłam 10% na konto Apolandii i 60 zł przydzielonej osobie?
4. kiedyś, po jakimś czasie mam już całą grupę czyli
ja
6 osób
każda z nich po 6 czyli 6x6+36
każda z nich po 6 czyli 6x36+216
co daje razem 258 osób

i co każda z nich wpłaca mi po te 30, 60 itd ?

a ja wpłacam tylko tej jednej przydzielonej?

jaka jest kontrola nad tymi wpłatami?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 00:23   #24
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Mniej więcej, tylko z liczeniem u ciebie nie halo Możesz mieć góra 216 osób (tak z tych 6 wychodzi) i kończysz program albo przechodzisz do drugiego etapu, gdzie są inne zasady... albo zaczynasz od nowa. To przyszłośc pokaze, narazie chciałbym zacząć wogóle...... Nie musisz mieć pełnej 6 ale już dwie ,trzy osoby dadzą ci troszkę się odkuć. Gdyby wszyscy mieli pełne 6 byłoby wspaniale ale musiałybyśmy pomóc tym mniej poradnym. Ja np. mam już więcej niż 6 osób ale poukładałam dwa rzędy w górę, żeby we własnym zakresie sobie pooddawały swoje pieniązki i na luzie uzupełniały szóstkę. Te słabsze (mało internetowe)3 mam w szóstce a te mocniejsze nad nimi. Wszystkie sugestie ,jak chcesz mieć zbudowaną twoją grupę sa brane pod uwagę, a jak jesteś bierna, to losowo masz przydzielonych darczyńców z innych biernych. (Jak by się zapisywało samodzielnie dużo osób ,to tez szybko by się dało z tych "biernych" grupki poukładać.) Wpłacasz po monicie, że już masz darczyńców na konto przydzielonego odbiorcy i rejestrujesz się. Ja polecam jednak aktywność, wtedy to dużo szybciej pójdzie. Jeszcze lepiej dołączyć do jakiejś grupy gdzie nie poprzestajemy na swojej szóstce ale pomagamy też swoim osobom piąć w górę. Acha, tobie pieniążki spływają z 3 poziomu, więc jak ty masz dwie osoby nad tobą ,one mają po dwie, to już masz 8 na swoim 3 poziomie i dostaniesz 240 zl na jakiś np. rachunek, potem tylko przybywa Mamy wszyscy swoje dane ,więc bazujemy narazie na zaufaniu, prowizję też wpłacamy na bazie zaufania. Dlatego wolałabym ,zeby do tego programu wchodzili LUDZIE ODPOWIEDZIALNI , nie kombinatorzy, to nie biznes. To współdziałanie ,które pomoże nam przetrwać agonię tego systemu.
Dokładnie, dobrze rozumiesz- ty wpłacasz jednej osobie 4900 a tobie wpłaca twoja grupa sukcesywnie, tez po tyle.
Mam nadzieję,ze jak zakończysz ten program z grubszą kasą w kieszeni, to zasilisz naraz więcej osób bez żalu ???
O to w tym chodzi.
Jeszcze jedna ważna rzecz na marginesie . Ja jestem bardzo negatywnie nastawiona na ogół do tego typu działań,, jednak jak trafiłam na tą stronę ,zaintrygowała mnie a jak weszłam w linki do filmów,artykułów na dole stronki , to .... od ręki się zapisałam. Wszystkie te filmy i tysiące innych mam przerobione już dośc dawno temu, ta wiedza stała się moją pasją a ona zmienia człowieka i stajesz się inną ,świadomą osobą. Przesiedziałam w tych tematach bardzo intensywnie ostatnie 3 lata, przestałam bywac na moich forach pazurowych, ale to co odkryłam warte było nieprzespanych nocy
Ludzie, którzy mają tę wiedzę, mają tez silną potrzebę RATOWANIA ŚWIATA Mnie też to złapało, dlatego w Apolandii odnalazłam nieograniczone możliwości i poświęcam całą swoją energię na jej propagowanie Polecam te linki, te filmy ,te stronki, czas się budzić z letargu, innej opcji nie ma. Jesteśmy jedną rasą na tej planecie, wszelkie walki między nami to jak infekcja w organizmie, ciągle ktoś nami steruje, zapędza do walki szczurów, do walki o byt, wszechobecne przekręty robią z nas niewolników, może czas powiedzieć DOSYC i zamiast walczyć ,zacząć współdziałac w takich programach ,które nas jednoczą a nie dzielą ??? Znów mi elaborat wyszedł i pewnie nikomu się nie będzie chciało nawet przeczytac.... Przemyślcie to w wolnej chwili....
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 12:19   #25
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
no dobrze, postaram się pozbyć sceptycyzmu
kilka pytań, czytałam na stronie i nie do końca zakumałam
1. chcę być biernym uczestnikiem - rejestruje się na stronie i czekam aż przydzielą mi tego komu mam wpłacać kasę i jednocześnie czekam aż przydzielą mi 6 osób.?
2. jak przydzielą mi osobę to wpłacam wpisowe 35 zł i tej przydzielonej 30 zł.?
3. czekam aż wpłynie kasa na moje konto, wysyłam 10% na konto Apolandii i 60 zł przydzielonej osobie?
4. kiedyś, po jakimś czasie mam już całą grupę czyli
ja
6 osób
każda z nich po 6 czyli 6x6+36
każda z nich po 6 czyli 6x36+216
co daje razem 258 osób

i co każda z nich wpłaca mi po te 30, 60 itd ?

a ja wpłacam tylko tej jednej przydzielonej?

jaka jest kontrola nad tymi wpłatami?
Teoria wygląda następująco- uczestnik programu zaprasza na swój pierwszy poziom 6 osób lub są mu one dopisane.Na pierwszym poziomie może być max 6 osób.

Następnie każda z tych 6 osób zaprasza swoich 6 lub są im one dopisane i na drugim poziomie masz 36 osób.Każda z tych 36 osób zaprasza swoich 6 i na trzecim poziomie masz 216 osób.

Wszystkie osoby z Twojego trzeciego poziomu wpłacają Ci darowiznę,taka jest zasada.Otrzymujesz więc 216* 30zł= 6480zł,dokładnie tyle wpływa na Twoje konto.Z tego 10% wpłacasz na Forum Pomocowe i pomagasz potrzebującym.Zostaje całkiem sporo prawda?A to dopiero początek.

Następnie tych 216 osób zaprasza swoich znajomych do programu lub są im oni dopisywani według podanego wyżej schematu.Załóżmy że po 2 tygodniach 100 osób z Twojego 3 poziomu ma już zorganizowanych swoich darczyńców od których otrzymali pieniądze.Wtedy tych 100 osób wpłaca Ci drugą ratę czyli 60 zł.Otrzymujesz więc na konto: 100*60zł= 6000 zł.Wpłacasz 10% tej sumy na Forum Pomocowe.

I tak dalej według Planu Darowizn:

http://bhc.apolandia.com/plan-darowizn-oplaty.html

Zasada jest taka- Tobie przydzielona zostaje jedna osoba której wpłacasz darowizny według planu a wielokrotność otrzymujesz od swojej grupy organizowanej w podany wyżej sposób.Darowizny przydzielonej osobie wpłacasz tylko wtedy gdy sama otrzymałaś już pieniądze które pozwalają na dalsze wpłaty.Jeśli nie będziesz mieć żadnych darczyńców w ciągu 3 miesięcy masz zagwarantowany zwrot swoich wpłaconych 30zł.

Pomyślcie o Forum Pomocowym- jeśli w ciągu miesiąca kilka tysięcy osób w Polsce otrzyma 6000 zł darowizn to 10% z łącznej ich sumy pozwala pomóc naprawdę wielu ludziom którzy na Forum zgłoszą sie po wsparcie.W programie BHC uczestnik sam zyskuje ogromne pieniądze a do tego 10% prowizją wspomaga innych.Czyż nie jest to wspaniały system?Pytanie retoryczne.

Wzajemne wpłacanie sobie darowizn to pierwszy etap,trwa do momentu kiedy zapisze sie do niego przewidywana pula czyli minimum 10 000 ludzi.Nie będzie to trudne kiedy UOKiK uraczy nas wreszcie swoim zaświadczeniem i dzięki temu łatwo będzie zainteresować media tym tematem.

Drugi etap jest abonamentowy a poza tym w programie można będzie brać udział wiele razy.Jak ktoś uzyska pulę docelową kończy udział w programie i może zaczynać od początku.I tak w kółkoPomyślcie same jaki może być efekt jeśli ludzie zaczną sie wreszcie zapisywać zamiast szukać piramid.Może byłoby możliwe uzyskanie patronatu Wizaż.pl w tej sprawie?

Edytowane przez Helga20
Czas edycji: 2012-04-26 o 14:41 Powód: uzuepłnienie informacji
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 17:05   #26
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Helga20, dzieki, troche mi to rozjaśniło
a co z osobami na 1-szym i 2-gim poziomie? one wpłacaja temu nade mną, a mi t7ylko 3-ci poziom?
czyli ja wpłacam też komuś kto jest 3 poziomy wyżej?
a co jak się chętni skończą?
o co chodzi z tym abonamentem?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 11:17   #27
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
Helga20, dzieki, troche mi to rozjaśniło
a co z osobami na 1-szym i 2-gim poziomie? one wpłacaja temu nade mną, a mi t7ylko 3-ci poziom?
czyli ja wpłacam też komuś kto jest 3 poziomy wyżej?
a co jak się chętni skończą?
o co chodzi z tym abonamentem?
Osoba która rejestruje sie na Twoim 3 poziomie wpłaca Ci darowiznę bo takie są zasady.Potem ona organizuje sobie własnych darczyńców lub są jej dopisywani według tego samego schematu aż na jej 3 poziomie pojawią sie jej darczyńcy.

Wtedy ta osoba otrzymuje pieniądze na swoje konto i z tych pieniędzy wpłaca Ci drugą darowiznę.I tak dalej według tych samych zasad.Kolejne "raty" wpłaca sie tylko wtedy kiedy samemu otrzymało sie już środki na ich opłacenie.Tobie jest przydzielona tylko jedna i ta sama osoba której już do końca udziału w programie wpłacasz darowiznę.

Podałam przykład dla maksymalnej grupy 216 osób ale teraz będzie prościej.Załóżmy że w dniu dzisiejszym zaprosisz do programu 3 koleżanki- to pierwszy poziom.Jutro one zaproszą po 3 każda a więc na drugim poziomie jest 9 osób.Następnie każda z tych 9 zaprasza 3 i w przyszłym tygodniu masz 27 osób na swoim trzecim poziomie.To oznacza że możesz sie spodziewać na swoim koncie po majówce 27*30 zł czyli ponad 810 zł.Z tego 10% czyli 81zł wpłacasz na Forum Pomocowe,w kieszeni zostaje na czysto 729zł.Potem koleżanki z 3 poziomu znajdują swoich darczyńców itd.

Tak więc dziewczyny,każda z Was może po majówce zobaczyć na koncie 729zł,może 1000 zł,może 2 000,będzie tyle ile osób sie zapisze według podanego schematu,tu ogranicza Was tylko i wyłącznie dar przekonywania do zapisywania sie

Możecie wspólnie organizować swoją grupę,np. umówić sie w kilka osób i namawiać swoich znajomych.Znacznie prościej będzie kiedy nasz kochany UOKiK wystawi już to pismo,wtedy sprawą mogą chętnie zająć sie media i będzie prawdziwy szałWtedy nikogo nie trzeba będzie zapraszać bo chętnych będzie tyle że będą dopisywani jeden pod drugiego i grupy będą powstawać od razu.

Wtedy chętnych na pewno nie zabraknie,ba,może wprowadzone zostaną jakieś ograniczenia typu-od teraz przez miesiąc zapisują sie tylko emeryci i renciści.Jak sie zapisze 10- 100 000 ludzi to nastąpi przejście do drugiego etapu abonamentowego.Szczegółów na ten temat nie ma,na razie tylko ogólnie jest to wspomniane na stronie Apolandii że z abonamentu każdy uczestnik może liczyć na milion zł w ciągu około 8 lat.

Zachęcam wszystkich do polubienia Apolandii na Facebooku,wrzucania info na swoje tablice fejsbukowe no i zapisujcie sie.Może Wizaż jakiś patronat nad tym by zrobił?Ale pewnie zanim UOKiK to pismo wystawi nikt sie nie odważy oficjalnego patronatu dać
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 00:06   #28
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Dziewczyny, z radością oznajmiam ,ze UOKiK zakończył postępowanie kilka dni temu i Apolandia chyba już ma pismo w ręku, na stronce jeszcze nie znalazłam, ale jezeli któraś czekała na tą wiadomość, to już bez obaw moze się zapisywac. Apolandia nie jest biznesem ani pracą , nie powinna sie znależć w tym temacie.

Jezeli ktos jest zainteresowany bardzo prostym, niewymagającym wielkiej pracy biznesem z wlasciwie nieograniczonymi zarobkami, bez żadnych inwestycji własnych , to mam dla niego propozycję
Piszcie : khawa@interia.eu
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 00:31   #29
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez BBog Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z radością oznajmiam ,ze UOKiK zakończył postępowanie kilka dni temu i Apolandia chyba już ma pismo w ręku, na stronce jeszcze nie znalazłam, ale jezeli któraś czekała na tą wiadomość, to już bez obaw moze się zapisywac. Apolandia nie jest biznesem ani pracą , nie powinna sie znależć w tym temacie.

Jezeli ktos jest zainteresowany bardzo prostym, niewymagającym wielkiej pracy biznesem z wlasciwie nieograniczonymi zarobkami, bez żadnych inwestycji własnych , to mam dla niego propozycję
Piszcie : khawa@interia.eu
bez obaw może się zapisywać? Chyba żartujesz?


„Prezes UOKiK zakończyła postępowanie dot. Apolandia.com 19 czerwca 2012 roku. W jego trakcie ustalono, że z usług przedsiębiorcy korzysta niewielka grupa osób, a skala ewentualnego problemu jaki może wystąpić jest znikoma. W związku z tym Prezes UOKiK uznała, że niezasadne jest podejmowanie obecnie interwencji w tej sprawie. Niemniej jednak, będziemy monitorować działania przedsiębiorcy m.in. w styczniu 2013 roku chcielibyśmy sprawdzić stopień rozwoju programu oraz ustalonych w nim zasad. Jednocześnie chciałabym podkreślić, że zgodnie z prawem zamknięcie postępowania wyjaśniającego nie kończy się decyzją, a wydaniem postanowienia o zamknięciu postępowania, o czym informowani są uczestnicy postępowania w trybie dostępu do informacji publicznej. Tak też było w tym przypadku. Pragnę zaznaczyć, że przedsiębiorcy Apolandia.com przekazano jedynie informację o zakończeniu postępowania, pozostałe informacje podawane na stronie nie pochodzą z Urzędu, a jak przypuszczamy są domniemaniem przedsiębiorcy. (Agnieszka Majchrzak, starszy specjalista, Biuro Prasowe, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Departament Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej).
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 00:09   #30
BBog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Nie zapisuj się , tam cię rozstrzelają, pokroją i zjedza
BBog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.