Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 14:55   #1651
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
paletkę sleeka oh so special

pokażę, na pewno, ale to chyba już jutro, słabe światło jest i kolory strasznie przekłamuje
aaaaa... No tak.... zamuł mam dziś totalny.

Ja na razie cieniowo jestem spełniona. Dostałam TO.
Jestem zachwycona!
Jakość wydaje się lepsza od Coastal Scents.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-01-03 o 14:57
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:09   #1652
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahahaha!
tzreba sobie jakoś radzić

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841154 2]

A mi się podobają te wzory, takie niecodzienne
[/QUOTE]

dziękuję

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
hmm.. ciężko doradzić... spróbować zawsze można a jak się nie spodoba to tak jak było napisane wyżej obchód po drogeriach ))
noo jak się wybierzemy to zdam relację

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja polecam, ale z perspektywy osoby, która uwielbia fantasy
hehe

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
podziwiam za cierpliwość: klik
wow ciekawe

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Karolciu, nic specjalnego, ale trochę słodyczy i świecidełek ode mnie dla Ciebie na moich krzywulcach - króciakach!
spóźnione życzenia - wszystkiego co najpiękniejsze, żebyś zawsze była taka uśmiechnięta i szalona i żeby lakiery się mnożyły!
słodziaki!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841471 8]Pokażę Wam coś ale nie bijcie

Najpierw moje świąteczne mani... Proste, czerwień, choć w rzeczywistości malinowa z biało srebrzystą mgiełką.
[/QUOTE]

cudne bardzo Ci pasują i możesz śmiało nosić. Chociaż te takie najbardziej zmigdalone w Twoim wydaniu także były super. Ciekawe co się okaże wygodniejsze - kwadraty czy ostre czubki migdałów
A dawniej to miałaś takie raczej zaokrąglone kwadraty, teraz są dopracowane (no jeszcze boczki tylko), płytka się zmieniła na plus więc jest rewelacja

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

No na razie jest bez zmian, chyba wrócę do malowania ale rzadziej

Ooo, jest taki boom na to a ja nie trawię tej tematyki i na szczęście mnie to nie dotyczy
będziesz je obserwować

to nie jestem sama

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841698 7]

Ja jeszcze lubię dać do kotletów pokrojoną szyneczkę, albo ser żółty, pieczarki... co jest pod ręką [/QUOTE]

albo drobno skrojony i dobrze podsmażony boczek

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
paznokcie Anuli jak nie jej
a można wiedzieć przez co konkretnie? bo mnie to ciekawi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:14   #1653
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Chwaliłam już u Ciebie, ale tutaj tez mogę
Straaasznie mi się podobają
dziękuję mi też

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wiesz, ja kilka lat temu nie mogłam patrzeć na Władcę Pierścieni. Wtedy jeszcze nie oglądałam, ale kiedy tylko widziałam reklamę w tv to mnie wykrzywiało Jakimś sposobem obejrzałam którąś część i zwaliło mnie z nóg, zakochałam się


Jestem z siebie dumna, bo zaczęłam wczoraj pisać pracę Stworzyłam całe pół strony Ale poukładałam sobie też notatki i przejrzałam książki, co znaczy, że teraz muszę tylko przepisywać, przepisywać, przepisywać
oo to jest i dla mnie nadzieja

Super! wbrew pozorom to już bardzo dużo rozeznanie się w książkach i notatki za sobą to już nieco z górki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Essie są po 15 zł już miałam jednego w łapkach i szłam do kasy, ale nie....
jak to? gdzie?
duży wybór? ja chcę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:23   #1654
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841471 8]Pokażę Wam coś ale nie bijcie

Najpierw moje świąteczne mani... Proste, czerwień, choć w rzeczywistości malinowa z biało srebrzystą mgiełką.

A na drugiej fotce nadal świąteczne, ale... jeden pazurek się złamał, sam czubek. Nie miałam siły na formowanie migdałko-jajeczek od nowa, na krótszych paznokciach... więc pojechałam po bandzie

Szczerze - co myślicie? Wiem, że muszę trochę boczki zapuścić, bo są za bardzo spiłowane. Widziałam, że tu ostatnio dziewczyny (Smoo i chyba Majowa Rosa) też schodziły z migdałów na kwadraty i ten sam problem miały.

Ale tak obiektywnie to będzie coś z tego?[/QUOTE]

jak dla mnie bardzo fajnie będzie dobrze w kwadratach

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


i chwalę się, chwalę ! mam OSS
normalnie skacze z radochy! i kupiłam sobie sweterek z H&M na ciuchu za 14 zł, i dwie bluzeczki
nawet obiadu dzisiaj gotować nie muszę, idę na gotowe
fajne zdobycze

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ja na razie cieniowo jestem spełniona. Dostałam TO.
Jestem zachwycona!
Jakość wydaje się lepsza od Coastal Scents.
o, wygląda apetycznie ładne kolorki, choć bardzo zbliżone do siebie.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:04   #1655
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Nefty kwadraty też fajne
Śniegowa fajna paletka chociaż kolory podobne.

Właśnie sobie poszłam od najmłodszego braciszka. Mama zawołała mnie żebym mu coś tam wytłumaczyła. Ja mu tłumacze on się wierci rozgląda, kopie moją nogę. Wstałam i wyszłam. Ja umiem wyciągać wspólny czynnik przed nawias.
Dla drugiego też przestaje się napraszać. To on ma dwie jedynki ze sprawdzianów, a że nie potrafi skorzystać jego sprawa. Ich życie nie moje, ja gimnazjum i średnią skończyłam.

Chyba jutro sobie pomaluję paznokcie, chociażby takim frenchowym, no bo ile można chodzić bez lakierów.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:20   #1656
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Eee tam... poczekam, aż odrosną
Maluj i pokazuj Ruby Pumps

Fuksiara

Już miał być bacik, ale dostajesz rozgrzeszenie Do Lubu Heels wzdycham potajemnie

Już pokazuję.

Jaka fuksiara, wiesz ile się musiałam nagłowić, żeby to skompletować?

Oni już mają LH na wykończeniu a to limitka więc musiałam kupić.
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
ja wybieram się z Lubym albo jutro albo w ptek byłaś na 3d? rzeczywiście tak dobrze zrobione? ogólnie nie przepadam za 3d ale mój TŻ się uparł na taką wersję..
Ja sama nie widzę niestety nigdy 3d ze względu na wzrok ale miałam ostatnio styczność z osobami, któe mają tv 3d. Podobno efekt jest milion razy lepszy niż w kinie.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chcę do Ciebie

boziu, leki mnie chyba wykończą. wzięłam 1 raz dzisiaj rano i od godziny jak nie lepiej mnie cofa, no ledwo żyję
zapisała mi lek, na ulotce napisane żeby nie stosować przy nieżytach żołądka, a zaraz potem przepisała mi skierowanie na gastro z rozpoznaniem ,,przewlekły nieżyt żołądka, refluks''
Chodź!

Bidaku.. Mi też postawili taką diagnozę ale bez gastro bo się nie zgodziłam. Teraz brałam tyle leków w ostatnim czasie, że muszę koniecznie zrobić takie badanie. Bądźmy dzielne!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niemożliwe. W raju nie można zgrzeszyc
Mooożna.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:50   #1657
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masakra......
Wczoraj tez mieliśmy jazdy z lekarzami.... Młoda ma anginę....

A mam nowe mani. Na skróconych pazurkach.
Niestety zdjęcie nie oddaje uroku. Lakier fajnie się nakłada, i daje ciekawy satynowy efekt.
Rzeczywiście nieciekawa sytuacja...

Bardzo mi się podobają jajeczka
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czarno-złoty brokat Wibo Express Growth, niby na flaszce jest jakiś nr 2, ale szczerze wątpię, że to on
Brzmi ciekawie, nie spotkałam do jeszcze.
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
aaaa.. właśnie zleciałam ze schodów i to tak felernie, że poszedł paznokieć na fakerku... ehh obcięty do zera... szkoda mi pozostałych, które ciut zdążyły odrosnąć...chyba zakleję plastrem żeby nie było widać...
Oj, skoda go Polecam plasterek, ja chyba ponoszę z tydzień, bo aktualnie wyglądam, jakbym nie miała kawałka palca Od długich paznokcie zmienił mi się kształt opuszka, jest taki płaski na końcu
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
podziwiam za cierpliwość: klik
Łał
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Skróciłem, skróciłem Jak tylko chwyciłem za gitarę to je spiłowałem dalej. Dzięki dziewczyny za opinie.
Teraz dużo lepiej
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a i ja mam coś!
Karolciu, nic specjalnego, ale trochę słodyczy i świecidełek ode mnie dla Ciebie na moich krzywulcach - króciakach!
spóźnione życzenia - wszystkiego co najpiękniejsze, żebyś zawsze była taka uśmiechnięta i szalona i żeby lakiery się mnożyły!
Jakich króciakach? Przecież one dlugie są! Ja bym dołozyła jeszcze kiaś dobry top, żeby wygładzić powierzchnię.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841471 8]
Szczerze - co myślicie? Wiem, że muszę trochę boczki zapuścić, bo są za bardzo spiłowane. Widziałam, że tu ostatnio dziewczyny (Smoo i chyba Majowa Rosa) też schodziły z migdałów na kwadraty i ten sam problem miały.[/QUOTE]
Myślę, ze są rewelacyjne Lepsze od migdałów.
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;38420396]
Właśnie sobie poszłam od najmłodszego braciszka. Mama zawołała mnie żebym mu coś tam wytłumaczyła. Ja mu tłumacze on się wierci rozgląda, kopie moją nogę. Wstałam i wyszłam. Ja umiem wyciągać wspólny czynnik przed nawias.
Dla drugiego też przestaje się napraszać. To on ma dwie jedynki ze sprawdzianów, a że nie potrafi skorzystać jego sprawa. Ich życie nie moje, ja gimnazjum i średnią skończyłam.[/QUOTE]
Nie potrafią docenić pomocy - ich sprawa, jeszcze będą cię o nią prosić:ehme:

Ja nie mogę z siebie. Włączył mi się jakiś tryb paznokciowej łamagi... Wczoraj złamałam malucha na -1. Dzisiaj trzasnęłam wskazującym w parapet i pękł z boku, a do tego jeszcze za głęboko wypiłowałam paznokieć na fakerku - piszę teraz serdecznym
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 16:59   #1658
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masakra......
Wczoraj tez mieliśmy jazdy z lekarzami.... Młoda ma anginę....
Nie ma możliwości dostać się w Medicover, ani w placówkach współpracujących. Najbliższa wizyta...... 9 styczeń!
Więc Szczęście spróbował NFZ.... pojechał z nią do przychodni, ona leci przez ręce... Niestety jej lekarki jeszcze nie było. Do gardła spojrzała jej inna, po czym rzecze: to angina, ale ja jej nie przyjmę, bo to leki trzeba przepisać, i kontrola potem...... Dobrze, ze mnie tam nie było, bo bym ja zdzieliła po pysku.
Musieli jechać ponownie, dwie godziny później... Na szczęście jej lekarka jest lekarzem z powołania, i bez problemu ją przyjęła.
Ale to nie koniec! Młoda dostała antybiotyk na 10 dni.... Okazało się, że sa problemy z dostaniem leku.... Szczęście jeździł po aptekach (był w 5) a ja obdzwoniłam kolejne 4.....Udało się.


A mam nowe mani. Na skróconych pazurkach.
Niestety zdjęcie nie oddaje uroku. Lakier fajnie się nakłada, i daje ciekawy satynowy efekt.
Załącznik 5043532
Załącznik 5043533
Takich to tylko w rakietę i w kosmos

Co to, co to?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna, bo zaczęłam wczoraj pisać pracę Stworzyłam całe pół strony Ale poukładałam sobie też notatki i przejrzałam książki, co znaczy, że teraz muszę tylko przepisywać, przepisywać, przepisywać
Szacun

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841154 2]

To już połowa roboty tylko
[/QUOTE]

Najtrudniejsza

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Skróciłem, skróciłem Jak tylko chwyciłem za gitarę to je spiłowałem dalej. Dzięki dziewczyny za opinie.
Skróciłeś i jest cud, miód i orzeszki

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a i ja mam coś!
Karolciu, nic specjalnego, ale trochę słodyczy i świecidełek ode mnie dla Ciebie na moich krzywulcach - króciakach!
spóźnione życzenia - wszystkiego co najpiękniejsze, żebyś zawsze była taka uśmiechnięta i szalona i żeby lakiery się mnożyły!
Poziomki!

Skoro już jesteśmy w temacie JJ to... Idę sobie spokojnie przez wioskę. Tu kałuża, tam dziura, tu znowu kałuża. Idę tak idę. I nagle słyszę głos "Wejdź do sklepu". To weszłam A tam... JJ po 10 zł Wyglądałam tak: patrz załącznik. Wróć, nie będzie załącznika. Pożyczę sobie emotke od Smoot Zatem wyglądałam mniej więcej tak: Już miałam kupić, już miałam portfel w dłoni i.... odłożyłam. Ale zapowiedziałam, że pod koniec stycznia robię nalot i ma być dostawa Gdyby nie box, pewnie łupałabym teraz 4 warstwy gel looka i malowała nowym JJ

Poza tym oparłam się dziś topowi z Catrice Jestem z siebie mega mega dumna

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841471 8]Pokażę Wam coś ale nie bijcie
[/QUOTE]

Boki bym wyostrzyła (do mnie jednak bardziej przemawiają takie ostrzejsze trochę). Ale jest naprawdę fajnie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i chwalę się, chwalę ! mam OSS
normalnie skacze z radochy! i kupiłam sobie sweterek z H&M na ciuchu za 14 zł, i dwie bluzeczki
nawet obiadu dzisiaj gotować nie muszę, idę na gotowe
To masz miły dzień Ja miałam dziś tyle roboty, że nóg nie czuję. Nawet nie miałam czasu zrobić sobie herbaty.

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Oni już mają LH na wykończeniu a to limitka więc musiałam kupić.
Ale jak to limitka? Mogłam się domyślić, od dawna nie widziałam jej na Eurofashion... O niee
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-01-03 o 17:07
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:26   #1659
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję Zrobiłem sobie obiad w końcu. Ale jakiś pikantny kurczak mi dzisiaj wyszedł - chyba przegiąłem z pieprzem i papryką Przy okazji kolejny raz się przekonałem, że opłaca się faktycznie robić listę zakupów bo się wtedy głupot nie kupuje i można się skupić na tym co najważniejsze. No i nie lata się tam i nazad po markecie.

kqq, olej ich naukę. Jeśli któryś będzie potrzebował pomocy to po nią przyjdzie. Nie ma sensu pomagać na siłę i być dobrym samarytaninem w takiej sytuacji niestety. Zresztą to im powinno zależeć żeby jakoś sobie radzić z nauką i "wykorzystać" Twoją wiedzę żeby sobie poradzić w szkole. Ale jak nie chcą - ich strata.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:27   #1660
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Miał, nie wygłupiaj się, będzie fajnie, zobaczysz !

no wiem, wiem i mam taką nadzieję, że będę się dobrze bawić


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841855 5]

Eee też tak często mam przed dużą imprezą a potem się jednak świetnie bawię [/QUOTE]


no zazwyczaj też tak mam i potem jest okej mimo mojego zniechęcenia na początku


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a można wiedzieć przez co konkretnie? bo mnie to ciekawi

ładne bling-bling, ale te paseczki po bokach jakoś do mnie nie przemówiły, czuję się jakbym Ci to powtarzała setny raz
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 17:36   #1661
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cześć dziewczyny i Szyszku
Wszystko nadrobiłam, ale nie mam siły pisać. Przepraszam. Będę raczej pisać na bieżąco.

Jutro jadę znowu na kontrolę, a paluchy bolą mnie coraz bardziej (gdybym o tym wiedziała w ogóle nie poszłabym na zabieg)... Złamaski powolutku odrastają, ale długa droga znów przede mną z kształtem.

Miłego wieczoru!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 18:18   #1662
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Poza tym oparłam się dziś topowi z Catrice Jestem z siebie mega mega dumna
nooo

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładne bling-bling, ale te paseczki po bokach jakoś do mnie nie przemówiły, czuję się jakbym Ci to powtarzała setny raz
no ja rozumiem, że zdobienie się może nie podobać, tylko chodzi mi co w tym jest "nie mojego"

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny i Szyszku
Wszystko nadrobiłam, ale nie mam siły pisać. Przepraszam. Będę raczej pisać na bieżąco.
Hej trzymaj się... mam nadzieję że kontrol wypadnie dobrze jednak...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:21   #1663
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hej trzymaj się... mam nadzieję że kontrol wypadnie dobrze jednak...
Też mam taką nadzieję, acz widzę jak jest... Choć staram się myśleć pozytywnie
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 18:33   #1664
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję, acz widzę jak jest... Choć staram się myśleć pozytywnie
to dobrze, trzeba myśleć pozytywnie może w końcu ktoś będzie potrafił Ci pomóc..
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:06   #1665
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
aaaaa... No tak.... zamuł mam dziś totalny.

Ja na razie cieniowo jestem spełniona. Dostałam TO.
Jestem zachwycona!
Jakość wydaje się lepsza od Coastal Scents.
oooo, wygląda super !


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
słodziaki!
dzięki


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jak to? gdzie?
duży wybór? ja chcę
w Lublinie, wybór średni na wystawie, ale tu masz link do sklepu - kilk


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Bidaku.. Mi też postawili taką diagnozę ale bez gastro bo się nie zgodziłam. Teraz brałam tyle leków w ostatnim czasie, że muszę koniecznie zrobić takie badanie. Bądźmy dzielne!
zapisywałaś się już?


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jakich króciakach? Przecież one dlugie są! Ja bym dołozyła jeszcze kiaś dobry top, żeby wygładzić powierzchnię.
króciaki, króciaki
mam dwie warstwy już topa
i nie widzę zadnych uszczerbków po Gel Look


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Skoro już jesteśmy w temacie JJ to... Idę sobie spokojnie przez wioskę. Tu kałuża, tam dziura, tu znowu kałuża. Idę tak idę. I nagle słyszę głos "Wejdź do sklepu". To weszłam A tam... JJ po 10 zł Wyglądałam tak: patrz załącznik. Wróć, nie będzie załącznika. Pożyczę sobie emotke od Smoot Zatem wyglądałam mniej więcej tak: Już miałam kupić, już miałam portfel w dłoni i.... odłożyłam. Ale zapowiedziałam, że pod koniec stycznia robię nalot i ma być dostawa Gdyby nie box, pewnie łupałabym teraz 4 warstwy gel looka i malowała nowym JJ
10 zł
ja po 14 z czymś kupowałam, ale tylko jednego więc jest spoko


Cytat:
Poza tym oparłam się dziś topowi z Catrice Jestem z siebie mega mega dumna



Cytat:
To masz miły dzień Ja miałam dziś tyle roboty, że nóg nie czuję. Nawet nie miałam czasu zrobić sobie herbaty.
bardzo miły
chcesz herbatkę ode mnie?


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no wiem, wiem i mam taką nadzieję, że będę się dobrze bawić
będziesz, zobaczysz


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny i Szyszku
Wszystko nadrobiłam, ale nie mam siły pisać. Przepraszam. Będę raczej pisać na bieżąco.

Jutro jadę znowu na kontrolę, a paluchy bolą mnie coraz bardziej (gdybym o tym wiedziała w ogóle nie poszłabym na zabieg)... Złamaski powolutku odrastają, ale długa droga znów przede mną z kształtem.

Miłego wieczoru!
biedna Ty
nie daj się! i dobrze że odrastają pazurki malujesz coś?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:18   #1666
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to dobrze, trzeba myśleć pozytywnie może w końcu ktoś będzie potrafił Ci pomóc..
Takie moje małe postanowienie, bo pewnie samo podejście nieraz mnie dołuje...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
biedna Ty
nie daj się! i dobrze że odrastają pazurki malujesz coś?
Nie, ostatnio chodzę tylko z odżywką Sensique. Wcześniej przez dwa tygodnie smarowałam je maścią przeciwgrzybiczą i widzę, że wolny brzeg nie jest już zielono-żółty - choć do bieli jeszcze im daleko. Miałam rację, że u rąk też zamieszkały grzybki

Kupiłam sobie na pocieszenie lakier, ale czeka aż paznokcie podrosną.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:29   #1667
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

będziesz je obserwować

to nie jestem sama
no, jakby tak spojrzeć to są mocne i niełamliwe jakiś plus jest, a dbam o to, żeby nic się nie pogarszało.. za niedługo będę u lekarza i popytam co i jak..

no widzisz a mnie przyjaciółka też namawia, żebym poszła a nią do kina na to.. łee



Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Ja nie mogę z siebie. Włączył mi się jakiś tryb paznokciowej łamagi... Wczoraj złamałam malucha na -1. Dzisiaj trzasnęłam wskazującym w parapet i pękł z boku, a do tego jeszcze za głęboko wypiłowałam paznokieć na fakerku - piszę teraz serdecznym
No to nieźle, tez miałam taki okres, że wszystkie miały "wypadki"

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak nawet bardzo dobrze. Tu mam 2 cienkie warstwy.
Nie wiem jak z trwałością, ale na razie jest idealnie.
Biorąc pod uwagę formułę, nie dałam INM więc test trwałości będzie rzetelny

Oo, to super mi się ostatnio o dziwo trafiają na razie same mocno kryjące lakiery, na szczęście

oo, to czekam na wynik testu trwałości!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:34   #1668
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Oj, skoda go Polecam plasterek, ja chyba ponoszę z tydzień, bo aktualnie wyglądam, jakbym nie miała kawałka palca Od długich paznokcie zmienił mi się kształt opuszka, jest taki płaski na końcu

(...)

Ja nie mogę z siebie. Włączył mi się jakiś tryb paznokciowej łamagi... Wczoraj złamałam malucha na -1. Dzisiaj trzasnęłam wskazującym w parapet i pękł z boku, a do tego jeszcze za głęboko wypiłowałam paznokieć na fakerku - piszę teraz serdecznym
znam ten ból... ehh pazurek obcięty.. i też mam wrażenie, że mi się kształt palca zmienił przez pazurki xD
<przytul> będzie dobrze.. ja też ostatnio mam jakiś priorytet na łamanie paznokci... ;/

Zakupiłam dziś olejek do masażu Alterra migdały i papaja (tylko taki udało mi się odszukać w rossmanie z Alterry, a jak mój Tż zobaczył BD fur mama to zdecydowanie powiedział, że ten będzie lepszy xD faceci.. ) dziś podejrzewam, że będzie drugie podejście do olejowania.. tym razem Alterra.. Mam nadzieję, że mój szampon Joanna rzepa sobie później poradzi ze zmyciem.. kupiłam też emulsję Gloria.. zobaczymy co z tego wyjdzie xD
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:43   #1669
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

o, wygląda apetycznie ładne kolorki, choć bardzo zbliżone do siebie.
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;38420396]
Śniegowa fajna paletka chociaż kolory podobne.
[/QUOTE]

W zasadzie wydają się podobne. Efekt dają rożny
Potrzebowałam neutralnej. Poza mnóstwem sypkich mam między innymi
Kolorów Ci u mnie dostatek

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
:

Mooożna.
Nie Raj to raj

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście nieciekawa sytuacja...

Bardzo mi się podobają jajeczka
:
Już dziś jej lepiej znacznie


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Takich to tylko w rakietę i w kosmos

Co to, co to?

:
Dokładnie....

Silicare, Garden of Colours Mini



Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
oooo, wygląda super !

)
Jest. Dobrze napigmentowane a teoretycznie niemal identyczne kolory, daja zupełnie inne efekty.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

oo, to czekam na wynik testu trwałości!
Oki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 19:53   #1670
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aaaaale Ci dobrze
czemu ja mieszkam na zadupiu
Ja też mieszkam na zadupiu, dlatego byłam w lekkim szoku jak się okazało, że otwierają u mnie ten sklep.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masakra......
Wczoraj tez mieliśmy jazdy z lekarzami.... Młoda ma anginę....

A mam nowe mani. Na skróconych pazurkach.
Niestety zdjęcie nie oddaje uroku. Lakier fajnie się nakłada, i daje ciekawy satynowy efekt.
Biedna.. 10 dni to nie jest taka tragedia jak dajesz jakąś osłonkę..
Od siebie polecam sok z buraczka - przepis babciny. Podać Ci?

Wygląda interesująco.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no ja byłam na napisach, bo nie znoszę dubbingu
Ja tak samo..
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
podziwiam za cierpliwość: klik
Ładne, kiedyś raz zrobiłam podobne - myślałam, że po 2 godzinach mnie coś trafi.
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Skróciłem, skróciłem Jak tylko chwyciłem za gitarę to je spiłowałem dalej. Dzięki dziewczyny za opinie.
O i teraz wyglądają świetnie.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a i ja mam coś!
Karolciu, nic specjalnego, ale trochę słodyczy i świecidełek ode mnie dla Ciebie na moich krzywulcach - króciakach!
spóźnione życzenia - wszystkiego co najpiękniejsze, żebyś zawsze była taka uśmiechnięta i szalona i żeby lakiery się mnożyły!
Jakie słodkie.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841471 8]
Szczerze - co myślicie? Wiem, że muszę trochę boczki zapuścić, bo są za bardzo spiłowane. Widziałam, że tu ostatnio dziewczyny (Smoo i chyba Majowa Rosa) też schodziły z migdałów na kwadraty i ten sam problem miały.

Ale tak obiektywnie to będzie coś z tego?[/QUOTE]
Kwadraty u Ciebie - to jest to.


Ale miałam dzień dzisiaj, pozabijałabym wszystkich dookoła.
Czas naaaa... gorącą czekoladę w kubku 0.5 l.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale jak to limitka? Mogłam się domyślić, od dawna nie widziałam jej na Eurofashion... O niee
Na ANS jest tak napisane..
Jakbyś chciała to daj znać.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny i Szyszku
Wszystko nadrobiłam, ale nie mam siły pisać. Przepraszam. Będę raczej pisać na bieżąco.

Jutro jadę znowu na kontrolę, a paluchy bolą mnie coraz bardziej (gdybym o tym wiedziała w ogóle nie poszłabym na zabieg)... Złamaski powolutku odrastają, ale długa droga znów przede mną z kształtem.

Miłego wieczoru!
Cześć, trzymaj się i daj znać koniecznie po kontroli jak tam, trzymamy kciuki aby było wszystko ok.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zapisywałaś się już?
Nie.. muszę jechać do lekarki ale jakoś nie pędzę do niej rakietą.
A Ty, masz już jakiś konkretny termin?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2013-01-03 o 19:47
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:56   #1671
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
znam ten ból... ehh pazurek obcięty.. i też mam wrażenie, że mi się kształt palca zmienił przez pazurki xD
<przytul> będzie dobrze.. ja też ostatnio mam jakiś priorytet na łamanie paznokci... ;/

Zakupiłam dziś olejek do masażu Alterra migdały i papaja (tylko taki udało mi się odszukać w rossmanie z Alterry, a jak mój Tż zobaczył BD fur mama to zdecydowanie powiedział, że ten będzie lepszy xD faceci.. ) dziś podejrzewam, że będzie drugie podejście do olejowania.. tym razem Alterra.. Mam nadzieję, że mój szampon Joanna rzepa sobie później poradzi ze zmyciem.. kupiłam też emulsję Gloria.. zobaczymy co z tego wyjdzie xD
PiONteczka

Przestraszył się?
Jeśli nie nałożysz za dużo oleju to na pewno sobie poradzi.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:56   #1672
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

A ja pokazuję dzisiejszą pazurkową wizję wcześniej było słodko, teraz trochę tajemnicy!

Obraz 233.jpg

Obraz 234.jpg
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 19:58   #1673
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
PiONteczka

Przestraszył się?
Jeśli nie nałożysz za dużo oleju to na pewno sobie poradzi.
możliwe, że się przestraszył w każdym razie minę miał.. hmm... ciekawą
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:01   #1674
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja pokazuję dzisiejszą pazurkową wizję wcześniej było słodko, teraz trochę tajemnicy!
Wygląda pięnie Co to za brokaty?

Wysłałam maila z pytanie do sklepu internetowego, własnie dostałam odpowiedź: "Witam, tak, pozdrawiam serdecznie" i podpis. To się nazywa oszczędność słów

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
możliwe, że się przestraszył w każdym razie minę miał.. hmm... ciekawą
Pewnie już wdział oczami wyobraźni znajomych składających wam gratulacje po wyjściu z łazienki
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:01   #1675
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dziś pierwszy dzien w pracy
Jestem skonana

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Skróciłem, skróciłem Jak tylko chwyciłem za gitarę to je spiłowałem dalej. Dzięki dziewczyny za opinie.



P.S.
Dołączam spam dla efektu końcowego skracania.
Teraz jest super

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3841471 8]Pokażę Wam coś ale nie bijcie

Najpierw moje świąteczne mani... Proste, czerwień, choć w rzeczywistości malinowa z biało srebrzystą mgiełką.

A na drugiej fotce nadal świąteczne, ale... jeden pazurek się złamał, sam czubek. Nie miałam siły na formowanie migdałko-jajeczek od nowa, na krótszych paznokciach... więc pojechałam po bandzie

Szczerze - co myślicie? Wiem, że muszę trochę boczki zapuścić, bo są za bardzo spiłowane. Widziałam, że tu ostatnio dziewczyny (Smoo i chyba Majowa Rosa) też schodziły z migdałów na kwadraty i ten sam problem miały.

Ale tak obiektywnie to będzie coś z tego?[/QUOTE]


Świetne kwadraty Ci wyszły. Nic bym nie poprawiała. Bardzo mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja na razie cieniowo jestem spełniona. Dostałam TO.
Jestem zachwycona!
Jakość wydaje się lepsza od Coastal Scents.
Fajna paletka, ale ja w takich brązach wyglądam jak ciężko chora
Ta Twoja Coastal Scents chodzi za to za mną od dawna, ale staram się opierać, bo mam bardzo duzo cieni i chyba do śmierci nie wykorzstam tych, które mam


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość



Oni już mają LH na wykończeniu a to limitka więc musiałam kupić.
Nie widzialam wczesniej tego Lubu Heels. Piękny jest

Cytat:
Napisane przez Kaveri;38422368
Jutro jadę znowu na kontrolę, a paluchy bolą mnie coraz bardziej (gdybym o tym wiedziała w ogóle nie poszłabym na zabieg)... [I
Złamaski[/I] powolutku odrastają, ale długa droga znów przede mną z kształtem.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Takie moje małe postanowienie, bo pewnie samo podejście nieraz mnie dołuje...

Nie, ostatnio chodzę tylko z odżywką Sensique. Wcześniej przez dwa tygodnie smarowałam je maścią przeciwgrzybiczą i widzę, że wolny brzeg nie jest już zielono-żółty - choć do bieli jeszcze im daleko. Miałam rację, że u rąk też zamieszkały grzybki

Kupiłam sobie na pocieszenie lakier, ale czeka aż paznokcie podrosną.
Będę trzymała kciuki, żeby kontrola przebiegła pomyślnie.
Z tym grzybkiem na paznokciach u rąk, to wcale nie jest żaden dowód. Musiałabys zrobić badanie mykologiczne, żeby potwierdzić, a teraz badanie już nic i tak nie wykaże, bo potraktowalaś je tą maścią.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:06   #1676
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Wygląda pięnie Co to za brokaty?

Wysłałam maila z pytanie do sklepu internetowego, własnie dostałam odpowiedź: "Witam, tak, pozdrawiam serdecznie" i podpis. To się nazywa oszczędność słów
dziękuję

1. brokat z essence - blue addicted
2. brokat golden rose nr 289


uśmiałam się z tego maila. Krótko i na temat
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:06   #1677
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Będę trzymała kciuki, żeby kontrola przebiegła pomyślnie.
Z tym grzybkiem na paznokciach u rąk, to wcale nie jest żaden dowód. Musiałabys zrobić badanie mykologiczne, żeby potwierdzić, a teraz badanie już nic i tak nie wykaże, bo potraktowalaś je tą maścią.
O tym już wiem, ale u paznokci u paluchów grzybica była widoczna gołym okiem, a na kilkukrotnym badaniu nic nie wychodziło, więc dałam sobie z nimi spokój.

Trelle - dziękuję Ci
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:19   #1678
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Pewnie już wdział oczami wyobraźni znajomych składających wam gratulacje po wyjściu z łazienki
sesese
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:29   #1679
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja pokazuję dzisiejszą pazurkową wizję wcześniej było słodko, teraz trochę tajemnicy!
Ładniutkie
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy dzien w pracy
Jestem skonana

Nie widzialam wczesniej tego Lubu Heels. Piękny jest
Chyba dzisiaj taki dzień..

Piękny piękny, zaraz będę nim malować pazurki.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 20:35   #1680
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ładniutkie
dziękuję
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.