Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 11:48   #781
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Hanka20
no nie wiem, czy mi to tak szybko zniknie. jak dzis sie obudzilam i spojrzalam w lustro, to tragedia!! blizna na bliznie, cala twarz czerwona i powyduszana. zaraz polecialam do łazienki i sie zamaskowalam dokladnie . teraz bez pełnego makijazu nie ma co wychodzic z domu, boje sie, ze to tylko dodatkowo zapcha mi pory i bede wygladac jeszcze gorzej
haniu to dopiero pierwszy dzien po oczyszczaniu, wiec na razie beda widoczne blizny. jutro juz bedzie lepiej, zobaczysz . jak nie musisz to sie nie maluj, daj buzce odpoczac. jak gdzies dzis wychodzisz to "tapeta" wskazana, ale jak wrocisz do domu to od razu ja zmyj i posmaruj twrz nawilzajacym kremem, zadnymi silnymi mazidlami.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 17:43   #782
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
haniu to dopiero pierwszy dzien po oczyszczaniu, wiec na razie beda widoczne blizny. jutro juz bedzie lepiej, zobaczysz . jak nie musisz to sie nie maluj, daj buzce odpoczac. jak gdzies dzis wychodzisz to "tapeta" wskazana, ale jak wrocisz do domu to od razu ja zmyj i posmaruj twrz nawilzajacym kremem, zadnymi silnymi mazidlami.
Hmmm,znam ten bolja tez okropnie wygladalam(i mialam wysyp pryszczy do tego),ale to bylo w grudniu i juz o tym zapmnialam.
Teraz mam dwa zaschniete pryszcze,one az prosza by je zdrapac,podusic,w kazdym razie,chca znow byc w pelni rozkwitu.I jak sie czym nie zajme to beda.Ide.moze jakies okna umyje,to odechce mi sie geby ruszac.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 17:53   #783
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ide myc swoja buzke... wracam do swoich starych zwyczajow - zapalam swiatlo w przedpokoju, a nie w lazience (wtedy to bym na pewno zaczela grzebac, bo po umyciu wszystko wylazi ). a tak swiatlo w korytarzu i dzieki temu nic nie bede widziec . takie swiatlo wystarczy do umycia zebow, buzi i wysmarowania sie kremem, ale do wyciskania to nie za bardzo .
Dobry pomysł , też musze to wypróbować
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 18:01   #784
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Hmmm,znam ten bolja tez okropnie wygladalam(i mialam wysyp pryszczy do tego),ale to bylo w grudniu i juz o tym zapmnialam.
Teraz mam dwa zaschniete pryszcze,one az prosza by je zdrapac,podusic,w kazdym razie,chca znow byc w pelni rozkwitu.I jak sie czym nie zajme to beda.Ide.moze jakies okna umyje,to odechce mi sie geby ruszac.
Nieeeee nawet nie próbuj ruszac, ja tez takie miałam i chciałam je zmasakrowac, ale sie powstrzymałam i dzięki Bogu za to. Ale jestem zła, bo na czole wyszła mi taka grudka, pewnie od niewyspania i nerwów wrrrr nigdy więcej nieprzespanych nocy.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 18:46   #785
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Poszlam umyc wloski zamiast myc okien.Przy okazji buzke umylam,nasmarowalam mascia(strupy same odpadly )teraz juz nie ruszam
Ja procz niewysypiania sie,nerwow musze dodac-nigdy wiecej czekolady
Jaka ja glupia jestem no ale co mam zrobic skoro lezy taka pyszna w lodowce i az sie prosi by ja zjesc.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 19:04   #786
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ooooo tak czekoladka...Ale kurzcze co ja mam jeść w szkolem jeśli zapomnę kanapki skoro mój szkolny skleopik jest nasaszerowany batoniki, drozdzowkami i chipsami, chipsow i tak juz nie jem a to jakiś postęp
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:18   #787
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ooooo tak czekoladka...Ale kurzcze co ja mam jeść w szkolem jeśli zapomnę kanapki skoro mój szkolny skleopik jest nasaszerowany batoniki, drozdzowkami i chipsami, chipsow i tak juz nie jem a to jakiś postęp
Dokladnie mam ten sam problem. U mnie w sklepiku nie ma nic zdrowego oprocz gum orbit i wody mineralnej:/. JA juz w nim nie kupuje. Codzinnie rano profilaktycznie kupuje wieeeeeelkie jablko w sklepie w drodze do szkoly i problem z glowy. Juz nie jestem glodna... I tak sie dziwie bo kiedys mi to nie wystarczyloby a teraz jakos mi sie chyba skurczyl zoladek. A od czekolady sio!!
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 21:28   #788
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja to nie jem czekolady ani czekoladowych wyrobow - w ogole mnie nie ciagnie .
bylam na oczyszczanku kawitacyjnym i jest ok. nawet nie jestem czerwona .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 22:10   #789
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kurcze.. zjadłam kawałek pizzy. Tylko, że ostrej z pieprzem i papryką... NIE WOLNO !!!! wysypało mnie 5 gulek... 5 pryszczy... straszne! Ale nie wyciskam,nie masakruje buźki, tipsy nie pozwalają. Juz mi znajomi zwracają uwagę, ze "nagle mi twarz wyładniała". A tu zasługa niedziubania. Więcej nie tknę nic ostrego!!! Bo to strasznie psuje cerę... Musze teraz taka chodzić ogulowana..
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 23:06   #790
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Uuuu co za zycie Dla mnie na takie gule najlepsza jest maść ichitolowa, albo w ogóle tego nie ruszać.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 23:08   #791
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
Dokladnie mam ten sam problem. U mnie w sklepiku nie ma nic zdrowego oprocz gum orbit i wody mineralnej:/. JA juz w nim nie kupuje. Codzinnie rano profilaktycznie kupuje wieeeeeelkie jablko w sklepie w drodze do szkoly i problem z glowy. Juz nie jestem glodna... I tak sie dziwie bo kiedys mi to nie wystarczyloby a teraz jakos mi sie chyba skurczyl zoladek. A od czekolady sio!!
Samym jabłkiem nigdy bym się nei najadła. Mi nawet dwie kanapki nie starczająmoże to dlatego ze mam dużo wf-ów. Powinno być tak jak w Anglii czy USA, że sa takie specjalne półgodzinne przerwy na luncj, żeby każdy mógł w spokoju zjeść coś pożądnego.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 07:50   #792
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja znów mam pobojowisko na twarzy, wczoraj poprosiłam mamę i nie własnymi rękami a wyręczyłam się mamą ehhhh
a kiedyś było już tak dobrze
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 07:52   #793
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Samym jabłkiem nigdy bym się nei najadła. Mi nawet dwie kanapki nie starczająmoże to dlatego ze mam dużo wf-ów. Powinno być tak jak w Anglii czy USA, że sa takie specjalne półgodzinne przerwy na luncj, żeby każdy mógł w spokoju zjeść coś pożądnego.
Nachetniej tabliczke czekoladyzartuje oczywiscie.
JA juz czsy szkolno-studenckie mam za soba.W pracy sniadanko mam rozlozone na caly dzien(wlasciwie za kazdym razem jak szef wchodzi do mojego biura mowi"ty znow jesz??'ale bez przesady ,dwoma bulkami pelnoziarnistymi,jablkami ,jogortem sie nie spase).Ale fakt jest taki,ze moge jesc kiedy mam na to ochote i nie napada mnie wilczy glod,a juz z pewnoscia nigdy nie jem w pracy paczkow,batonow...
JA mialam wysyp jakis miescia temu po zjedzeniu kebaba z ostrym sosem(juz jest na zakaznej liscie)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 08:13   #794
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie nie jest tak, ze jak zjem cos ostrego lub slodkiego to mi wylazi, po prostu wylazi i juz . pewnie, ze po ostrym lub slodkim jest na pewno gorzej, ale ja nawet nie wcianm takich rzeczy, echhhhh... u mnie to pewnie zdradziecka jest surowa cebula, bo dodaje ja do salatek, pomidorkow, ogoreczkow, itd.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 11:57   #795
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny wlasnie scinam moje starannie zapuszcane 2mm paznokcie do zera!! Bo nie wytrzmam juz!! OStatnio nie ma dnia zebym nie dusila chociaz sobie obiecuje. Bylm osttanio zdziwiona ze po duszeniu nie widac plam tak jak kiedys, regenerowala sie chyba szybciej w nocy i rozochocona wczoraj zaczelam dusic, drapac i dzisiaj wygladam okropnie... A myslalam ze nie bedzie az tak widac tak jak poprzednimi dniami. Paznokcie mimo ze sie meczylam pol roku zeby nie bylo rozdwojonych zetna i to tak krotko zeby mnie az opuszki bolaly to bede przynajmniej pamietac dlaczego. Buuuu
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 13:10   #796
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja do wszystkiego jem ketchup... do ziemniaków, ryżu, kotletów sojowych, pierogów, kopytków itp. jestem uzależniona czy ketchup też negatywnie działa na cerę trądzikową?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 15:25   #797
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja mam super metode na nie wyciskanie jak mnie kusi to poprostu biore pensetke i reguluje sobie brwi ewentualnie jak już i tam nie ma co do roboty to to samo robie z linią bikini pochłania troszke czasu zajmuje rączki i jeszcze ładnie potem się wygląda a w sumie frajda taka sama (nigdy nie wiesz ile włosów wyjdzie)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 17:42   #798
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
a ja do wszystkiego jem ketchup... do ziemniaków, ryżu, kotletów sojowych, pierogów, kopytków itp. jestem uzależniona czy ketchup też negatywnie działa na cerę trądzikową?
na cere tradzikowa moze i negatywnie,ale na smak potrway wplywa pozytywnieW koncu niedglugo wszystkiego bedziemy musialy sobie odmowic
AaniaA-ja tez kocham cebule.MYslalam,ze skoro to warzywko(obniza cisnienie i robi pare innych dobrych rzeczy)to mozna jej jesc do woli.Hmm.lista rzeczy zakaznych znow rosnie

Kaczorka,a jesli akurat brwi sa ok.a bikini ogolone?To znow pozostaje mi mycie okien??pozdrawiam.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 18:05   #799
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
na cere tradzikowa moze i negatywnie,ale na smak potrway wplywa pozytywnieW koncu niedglugo wszystkiego bedziemy musialy sobie odmowic
AaniaA-ja tez kocham cebule.MYslalam,ze skoro to warzywko(obniza cisnienie i robi pare innych dobrych rzeczy)to mozna jej jesc do woli.Hmm.lista rzeczy zakaznych znow rosnie
racja, jak tak dalej pójdzie, to faktycznie wyniknie z tego tylko tyle, że niczego nie powinnyśmy jeśc a z ketchupu i tak nigdy nie zrezygnuję
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 19:01   #800
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez madziaaakk
Dziewczyny wlasnie scinam moje starannie zapuszcane 2mm paznokcie do zera!! Bo nie wytrzmam juz!! OStatnio nie ma dnia zebym nie dusila chociaz sobie obiecuje. Bylm osttanio zdziwiona ze po duszeniu nie widac plam tak jak kiedys, regenerowala sie chyba szybciej w nocy i rozochocona wczoraj zaczelam dusic, drapac i dzisiaj wygladam okropnie... A myslalam ze nie bedzie az tak widac tak jak poprzednimi dniami. Paznokcie mimo ze sie meczylam pol roku zeby nie bylo rozdwojonych zetna i to tak krotko zeby mnie az opuszki bolaly to bede przynajmniej pamietac dlaczego. Buuuu
a ja mam na odwrot - im krotsze sa moje pazury tym lepiej mi idzie wyciskanie, wtedy to ide jak burza. natomiast ostatnio mialam dluzsze paznokcie i sie pohamowalam z duszeniem, poniewaz to takiej "operacji" zostawaly mi na buzce duze slady - rany (po tych dlugich pazurach).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 19:27   #801
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a ja mam na odwrot - im krotsze sa moje pazury tym lepiej mi idzie wyciskanie, wtedy to ide jak burza. natomiast ostatnio mialam dluzsze paznokcie i sie pohamowalam z duszeniem, poniewaz to takiej "operacji" zostawaly mi na buzce duze slady - rany (po tych dlugich pazurach).
Mi wlasnie po dlugich pazurach tez zostaja straszne blizny... I dlatego je scielam, az mnie teraz bola opuszki. Przynajmniej teraz jak bede wyduszac to mnie beda bolec paluchy i sobie przypomne dlaczego je scielam Napisze za kilka dni czy ta metoda dziala
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 12:39   #802
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

racja, im krótsze paznokcie, tym mniejsze rany, ale... powinnyśmy się zastanowic nad celem naszego działania chcemy wyciskac, ale miec mniejsze rany? a może lepiej nie wyciskac i ran nie miec wcale? [polecam to drugie ]
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 14:37   #803
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a ja mam na odwrot - im krotsze sa moje pazury tym lepiej mi idzie wyciskanie, wtedy to ide jak burza. natomiast ostatnio mialam dluzsze paznokcie i sie pohamowalam z duszeniem, poniewaz to takiej "operacji" zostawaly mi na buzce duze slady - rany (po tych dlugich pazurach).
Dziewczyny! Tak nie mozna! Zobaczcie jaki tez watek jest WIELKI i co? Co on zmienil w waszym postepowaniu??? Widze, ze nic A to dlatego, ze sie same nakręcacie, tyle o tym gadacie a nic z tego nie wynika.
To sie nazywa słomiany zapał.

Nie pisze tego dlatego, ze was nie rozumiem, bo sama jestem jedna z was...a raczej bylam i to przez wiele wiele lat.
Zaczelam od kupienia zwyklego zelu do mycia buzki i sama sie po 3 tygodniach nie moglam nadziwic jaki mam gladki nos, bez wagrow.
Potem kupilam acne derm i jak po jednym dniu zobaczylam roznice, to mi sie juz nic nie chcialo ruszac, tylko przyjemnoscia bylo dla mnie patrzenie jak z dnia na dzien moja buzia jest gladsza a syfki zasychaja.
Mam oczywiscie mnostwo przebarwien i troche blizn, ale juz nie rozdrapuje.

Musiecie przestac tyle gadac tylko wezcie sie wreszcie do roboty! Same dla siebie.
Pozdrawiam was moje drogie i zycze jedynie wytrwalosci
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 14:40   #804
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny juz jest lepiej moja skóra zaczęła dochodzic do siebie, ale powiem wam ze strasznie sie luszczy i wyschnięta jest na wiór. stale musze ja czyms nawilżac, dzis zakupilam maseczke Nivea Visage nawilżająca, moze ona przyniesie mi ulge dzieki za porady
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 17:33   #805
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Dziewczyny! Tak nie mozna! Zobaczcie jaki tez watek jest WIELKI i co? Co on zmienil w waszym postepowaniu??? Widze, ze nic A to dlatego, ze sie same nakręcacie, tyle o tym gadacie a nic z tego nie wynika.
To sie nazywa słomiany zapał.

Nie pisze tego dlatego, ze was nie rozumiem, bo sama jestem jedna z was...a raczej bylam i to przez wiele wiele lat.
Zaczelam od kupienia zwyklego zelu do mycia buzki i sama sie po 3 tygodniach nie moglam nadziwic jaki mam gladki nos, bez wagrow.
Potem kupilam acne derm i jak po jednym dniu zobaczylam roznice, to mi sie juz nic nie chcialo ruszac, tylko przyjemnoscia bylo dla mnie patrzenie jak z dnia na dzien moja buzia jest gladsza a syfki zasychaja.
Mam oczywiscie mnostwo przebarwien i troche blizn, ale juz nie rozdrapuje.

Musiecie przestac tyle gadac tylko wezcie sie wreszcie do roboty! Same dla siebie.
Pozdrawiam was moje drogie i zycze jedynie wytrwalosci
przyznaję rację, gadanie nic tu nie da trzeba zakasac rękawy i do roboty chociaż niestety na mnie żadne żele nie działają...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:08   #806
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
przyznaję rację, gadanie nic tu nie da trzeba zakasac rękawy i do roboty chociaż niestety na mnie żadne żele nie działają...
no wlasnie, na mnie zadne "normalne" zeliki i masci nie dzialaja . gdyby tak bylo, to bym skakala do gory. teraz jak wcinam antybiotyk to nie cisne wcale. sa zaskorniki i jakies male czerwone "jednodniowe" kroski, ale ich po prostu nie ruszam. chodze sobie raz na 3-4 tygodnie na ultradzwieki i jest ok. jednak jak nie wcinam tych antybiotykow to wszystko mi wylazi i sa to takie wielkie, puchnace gule, ktore wylaza dlugo, a goja sie jeszcze dluzej . i prawda jest taka, ze jak ich nie rusze to one potrafia byc na mojej buzi w "nieskonczonosc".
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:27   #807
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Dziewczyny! Tak nie mozna! Zobaczcie jaki tez watek jest WIELKI i co? Co on zmienil w waszym postepowaniu??? Widze, ze nic A to dlatego, ze sie same nakręcacie, tyle o tym gadacie a nic z tego nie wynika.
To sie nazywa słomiany zapał.

Nie pisze tego dlatego, ze was nie rozumiem, bo sama jestem jedna z was...a raczej bylam i to przez wiele wiele lat.
Zaczelam od kupienia zwyklego zelu do mycia buzki i sama sie po 3 tygodniach nie moglam nadziwic jaki mam gladki nos, bez wagrow.
Potem kupilam acne derm i jak po jednym dniu zobaczylam roznice, to mi sie juz nic nie chcialo ruszac, tylko przyjemnoscia bylo dla mnie patrzenie jak z dnia na dzien moja buzia jest gladsza a syfki zasychaja.
Mam oczywiscie mnostwo przebarwien i troche blizn, ale juz nie rozdrapuje.

Musiecie przestac tyle gadac tylko wezcie sie wreszcie do roboty! Same dla siebie.
Pozdrawiam was moje drogie i zycze jedynie wytrwalosci
Ale ja juz sie wzielam do robotynie ruszam.
Na mnie Aaniu tez zadne zeliki,kremiki nie dzialajaNie dotykam buzi pomimo ,ze swedzi i mam ochote dotykac zeby zlagodzic swedzenie.Czuje,ze chyba przegrywam walkeMam wizyte za dwa tyg.i chyba musze pania doktor poprosic o cos silniejszego niz masci(wystrzegam sie lekow doustnych rekami i nogami).Nie wiem czemu tak jest.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:31   #808
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Czuje,ze chyba przegrywam walkeMam wizyte za dwa tyg.i chyba musze pania doktor poprosic o cos silniejszego niz masci(wystrzegam sie lekow doustnych rekami i nogami).Nie wiem czemu tak jest.
Little Angel czytajac twojego posta czuje sie tak jakbym to ja napisala te slowa . dla mnie "cos" silniejszego to tez ostatecznosc i kurcze znowu musialam do niej siegnac, echhh.... chore to wszystko .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 19:54   #809
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no wlasnie, na mnie zadne "normalne" zeliki i masci nie dzialaja . gdyby tak bylo, to bym skakala do gory. teraz jak wcinam antybiotyk to nie cisne wcale. sa zaskorniki i jakies male czerwone "jednodniowe" kroski, ale ich po prostu nie ruszam. chodze sobie raz na 3-4 tygodnie na ultradzwieki i jest ok. jednak jak nie wcinam tych antybiotykow to wszystko mi wylazi i sa to takie wielkie, puchnace gule, ktore wylaza dlugo, a goja sie jeszcze dluzej . i prawda jest taka, ze jak ich nie rusze to one potrafia byc na mojej buzi w "nieskonczonosc".
napisz coś więcej o tych ultradźwiękach, bo trochę mnie tym zaintrygowałaś
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 08:30   #810
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

polecam 2 watki do przeczytania na temat ultradzwiekow:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107579
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105680
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.