stylizacja włosów na piance... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 12:32   #1
kinga_cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12

stylizacja włosów na piance...


Witam ;-)

Postanowiłam założyć ten post, ponieważ uwielbiam stylizować włosy na piance. Przestawiłam się na ,,piankowanie'' po kilkuletnim, codziennym prostowaniu włosów, które je znacznie zniszczyło i osłabiło.Wydawało mi się, że stosując piankę, zamiast prostownicy poprawię ich kondycje. W sumie nawet zaczełam woleć siebie w włosach układanych pianką niż prostownicą.Niestety , po częstym używaniu panki moje włosy zrobiły się strasznie zniszczone.Chyba nawet są w gorszej kondycji niż w wtedy kiedy codziennie męczyłam je prostownicą. Są suche, łamią się a na dodatek zrobiły się baaardzo cieniutkie.No i pojawia się problem częstego mycia i co za tym idzie suszenia , ponieważ pianki obciążają niestety włosy. Stosuję odżywki, aby je wzmocnić, ale to nie pomaga. Może macie jakieś propozycje jak mogę temu zaradzić? Może to wina pianki? Znacie takie, które nie niższą włosów?

Trochę mnie to martwi bo juz sama nie wiem , kiedy wybieram mniejsze zlo, a ja jakos uczesana chodzić musze
kinga_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.