Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 17:48   #4081
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

sylwiaxx powiem Ci, że Pani z Rapunzel odpisała mi że jakość ich włosków nie odbiega od rzeczywistości że gwarantuje mi iż będę zadowolona z ich produktu i sama już nie wiem stwierdziła że mogę w razie czego odesłać włosy na ich koszt. I teraz mam dylemat bo widziałam pare filmików z włosami Rapunzela i niby fajne ale niedawno trafiłam na jeden który już usunęli i te włosy wyglądały tragicznie i w sumie boje się trochę ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:00   #4082
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

dziewczyny to co? rapunzel kupujemy? rzadkie z 4greait haisr są słyszałam, chce g ęste włosy ale pewnie takie moje pierwsze cameronki zestaw już sie ni trafi:/

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia67 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że wczoraj nie napisałam, ale zapomniałam:|

Więc, wczoraj nosiłam w sumie po raz drugi włoski ( w poniedziałek miałam je spięte, a wczoraj rozpuszczone). Muszę przyznać, że włoski bardzo dobrze się zachowuję, wczoraj był mega wiatr a mimo tego włosy się nie splatały i nie skleiły i wyglądały jak naturalne. Jednym ogromnym minusem są za duże spinki.! Mam bardzo mało swoich włosów, więc prawdę mówiąc spinki prawie wcale się nie trzymały cały czas mi się zsuwały. Musze je zmienić na mniejsze. Dodaję zdjęcia pasm 5 Cm z lewej strony 45 cm z prawej 50 cm.

PS. Nie patrzcie na mój paznokieć, z którego poodpadał lakier ;p
zrób jeszcze zdjecie końcówek jak bedziesz miała czas, czy mocno pocieniowane są?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez vogue1989 Pokaż wiadomość
UWAGA DZIEWCZYNY

Wyslalam zdjecia foxy ale adres maila na priv wyslaly mi tylko 2 wizazanki.


Dziewczyny wysylajcie maile- wysle zdjecia foxy,
asiulka - nie dostalam od Ciebie wiadomosci z mailem

---------------------
niestety, nie otrzymałam od ciebie maila

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

wyśłij prosze mi forki, wrzuce na wizaz ew. jestem bardzo ciekawa jak wyglądają, a czekam i czekam

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-10-19 o 19:31
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:58   #4083
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
sylwiaxx powiem Ci, że Pani z Rapunzel odpisała mi że jakość ich włosków nie odbiega od rzeczywistości że gwarantuje mi iż będę zadowolona z ich produktu i sama już nie wiem stwierdziła że mogę w razie czego odesłać włosy na ich koszt. I teraz mam dylemat bo widziałam pare filmików z włosami Rapunzela i niby fajne ale niedawno trafiłam na jeden który już usunęli i te włosy wyglądały tragicznie i w sumie boje się trochę ^^
szkoda ,że nie widziałam tego filmiku muszę poszukać coś więcej o tych rapunzel
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:10   #4084
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Będę zamawiać chyba camerony. Byłam u nich w sklepie stacjonarnym i te zestawy sa rzeczywiście mega grube No zobaczymy....
http://moda.allegro.pl/wlosy-natural...854991114.html
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:23   #4085
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Jezeli chodzi o reszte pytan to firma jest od 2007 roku na rynku i obecnie mamy ok tysiaca zamowien dziennnie z calej europy. Wiem ze duzo sprzedawcow kombinuje piszac ze wlosy sa w 100% naturalne a okazuje sie ze sa to jakies mieszanku wlosow. Kupujac u nas ma Pani 100% pewnosci ze wlosy sa naturalne i nie ma na nich zadnych przeswitow, wagowo sie wszystko zgadza. Jestesmy duza firma i nie mozemy sobie pozwolic na spadek jakosci lub nie zadowolenie naszych klientow. Codziennie dostaje duzo emaili od naszych zachwyconych klientek dodatkowo wspolpracujemy z 3 blogerkami ktore juz dluzszy czas uzywaja naszych wlosow i sa zachwycone jakosca, mimo tego ze ciagle poddaja je jakims stylizacja prostowanie,suszenie, farbowanie wlosy dalej sa w bardzo dobrym stanie.
Rozumiem ze ma Pani obawy sama mam wiele kolezanek ktore nie raz plac duzo pieniedzy dostaly wlosy nie adekwatne do ceny i tego co bylo napisane o nich. Moge Pani zagwarantowac ze nie zawiedzie sie Pani na naszej firmie. Na wlosy jest gwarancja wiec jezeli cos sie bedzie z nimi dzialo to odrazu wymieniamy na nowe.

to napisła mi pani z rapunzel i teraz na prawdę mam dylemat
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:49   #4086
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

a może camerony zamówię i ja :p

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o reszte pytan to firma jest od 2007 roku na rynku i obecnie mamy ok tysiaca zamowien dziennnie z calej europy. Wiem ze duzo sprzedawcow kombinuje piszac ze wlosy sa w 100% naturalne a okazuje sie ze sa to jakies mieszanku wlosow. Kupujac u nas ma Pani 100% pewnosci ze wlosy sa naturalne i nie ma na nich zadnych przeswitow, wagowo sie wszystko zgadza. Jestesmy duza firma i nie mozemy sobie pozwolic na spadek jakosci lub nie zadowolenie naszych klientow. Codziennie dostaje duzo emaili od naszych zachwyconych klientek dodatkowo wspolpracujemy z 3 blogerkami ktore juz dluzszy czas uzywaja naszych wlosow i sa zachwycone jakosca, mimo tego ze ciagle poddaja je jakims stylizacja prostowanie,suszenie, farbowanie wlosy dalej sa w bardzo dobrym stanie.
Rozumiem ze ma Pani obawy sama mam wiele kolezanek ktore nie raz plac duzo pieniedzy dostaly wlosy nie adekwatne do ceny i tego co bylo napisane o nich. Moge Pani zagwarantowac ze nie zawiedzie sie Pani na naszej firmie. Na wlosy jest gwarancja wiec jezeli cos sie bedzie z nimi dzialo to odrazu wymieniamy na nowe.

to napisła mi pani z rapunzel i teraz na prawdę mam dylemat
Dobra dziewczyny bo widzę że żadna nie zrobi pierwszego kroku :p zbieram kasę i zamawiam rapunzel ! jak będą do kitu to odeślę i kupię camerony POSTANOWIONE !!!

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Edytowane przez sylwiaxx
Czas edycji: 2011-10-19 o 21:51
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 22:38   #4087
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja zamawiam dopiero po 5 listopada chyba ze jutro robote dostane hehe

sylwiaxx jeśli faktycznie dają gwarancję to jak najbardziej bym się pokusiła jeśli faktycznie zamawiasz rrapunzely to już się nie mogę doczekać opinii ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 23:00   #4088
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Ja zamawiam dopiero po 5 listopada chyba ze jutro robote dostane hehe

sylwiaxx jeśli faktycznie dają gwarancję to jak najbardziej bym się pokusiła jeśli faktycznie zamawiasz rrapunzely to już się nie mogę doczekać opinii ^^
w tym tygodniu już pewnie nie zamówię ale postaram się w wtorek właśnie ta gwarancja i zwrot mnie przekonują
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:46   #4089
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Będę zamawiać chyba camerony. Byłam u nich w sklepie stacjonarnym i te zestawy sa rzeczywiście mega grube No zobaczymy....
http://moda.allegro.pl/wlosy-natural...854991114.html
ja równiez kupowałam u nich w sklepie stacjonarnym i zestaw był super( w lutym) , moze przez allegro wysyłaja jakies chudsze:/

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
a może camerony zamówię i ja :p[COLOR="Silver"]

Dobra dziewczyny bo widzę że żadna nie zrobi pierwszego kroku :p zbieram kasę i zamawiam rapunzel ! jak będą do kitu to odeślę i kupię camerony POSTANOWIONE !!!
jak juz camerony to ja radsziłabym w ich sklepie stacjonarnym, abys nie była zawiedziona tymi z allegro.
========================= =====================
ale co do rapunzel, to rzeczywiście bardzo fajnie pani odpisała, ze daja gwarancje itp. jestem pod wrazeniem, ale jak sie odsyła to do do szwecji chyba:/
mętlik mam: foxy>> rapunzel>>foxy>>rapunzel
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:13   #4090
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Pięknie pisać każdy umie zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:53   #4091
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

równiez napisałam do nich ( rapunzel maila) zastanawiam sie czy nie kupic samej tasmy, a spinki doszyć. szer tasmy jesli chodzi o zestaw clpi- in to 80 cm, natomiast szer, włoskow na tasmie to 120 cm / więc wiecej sporo/, porozcinac tasme i doszyc włoski to zaden problem a wydaja sie na gestsze, napisałm jeszcze w mailu czy włoski maja otoczke silikonowa, ale panie nic o tym nie wpsomniała, ponizej wkleje wam odpowiedz:
========================= ========================= ==============
Witam,
Na poczatku powiem ze nasze wlosy nie maja przeswitow na tasmach sa naprawde bardzo dobrej jakosci. Wiem ze wiele firm w polsce oszukuje klientow piszac ze wlosy sa 100% naturalne a okazuje sie ze sa to wlosy mieszane i po paru tygodniach nadaja sie do smieci. Kupujac wlosy u nas ma moze miec Pani pewnosc najwyzszej jakosci. Potwierdzeniem naszej jakosci jest fakt ze dziennie wysylamy ok tysiaca zamowien do kobiet w calej europie. Jezeli chodzi o te zestawy to pierwszy komplet http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...wlosow-clip-on sa to wlosy naturalne azjatyckie zas drugi zestaw clip on sa to wlosy europejskie i to jest ta roznica miedzy nimi, roznia sie gatunkiem wlosa ale jedne i drugie sa w 100% naturalne. jezeli chodzi o wlosy na tasmie to jezeli jest Pani zdecydowana na przedluzenie metoda clip on to nie ma sensu robic sobie dodatkowa robote. Spinki jakie sa doczepione do wlosow clip on maja szerokosc 2,4 cm jest to chyba uniwersalny rozmiar spinek. Co do ostatniego pytania to jezeli bedzie Pani nie zadowolona z jakosci naszych wlosow nie ma zadnego problemu aby wlosy odeslac a my napewno postaramy sie w jakis sposob Pania zadowolic. Lecz nie zadrzyla nam sie jeszcze taka sytuacja. Wlosy sa objete gwarancja wiec w kazdej chwili jezeli cos sie bedzie z nimi dzialo bedzie miala Pani mozliwosc reklamacji. Mam nadzieje ze odpowiedzialam na wszystkie pytania.


Zachecam jeszcze do polubienia naszej strony na facebooku https://www.facebook.com/rapunzelofswedenpolska gdzie co jakis czas organizujemy konkursy oraz akcje promocyjne. Obecnie prowadzimy akcje promocyjna gdzie na zakup wlosow nasi fani z facebooka dostaja 15% znizki na nasze produkty.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

a teraz maja jeszcze promocje do 01.11.2011, trzeba "polubic ich na facebooku" i przy zamówieniu wpisać hasło RAPUNZEL OF SWEDEN-POLSKA , oraz kod rt2511!!!

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

kolejny mail od Pani z rapunzel:
"Powiem Pani szczerze ze nie ma zbytniej roznicy w gestosci wlosow miedzy zestawem clip on a wlosami na tasmie, ale jak Pani zauwazyla z tasmy wyjdzie troche wiecej wlosow no i plusem jest to ze sama moze Pani sobie podzielic tasme na rozne dlugosci wedlug wlasnego uznania. "
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 14:56   #4092
ASIK48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam
Czy ktoś przedłuzał / zagęszczał metodą laserowa?
ASIK48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:21   #4093
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

asiulka_22 kurcze ładnie pisza fajnie zachęcają ale znamy takie chwyty marketingowe każdy uważa że jego produkt jest najlepszy przekonuje mnie jedynie gwarancja no ale pomysł z kupnem taśmy i doszyciem wg własnego uznania spinek... myślę że to chyba najlepszy pomysł też bym się zdecydowała na taki sposób... i co robimy ? ^^

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

denerwuje mnie i trochę przeraża to że na każdym zdjęciu nakładają jedną taśmę na drugą :/ tak w clip in jak i w taśmach i sama nie wiem co o tym myśleć i jak w rzeczywistości wyglądają te włosy... bo taśma jedna na drugiej wygląda świetnie ale jak wygląda pojedyncza? Pani z rapunzel nie ma rzeczywistych zdjęć pojedynczej taśmy więc jest to dla mnie troszkę podejrzane... z drugiej strony widziałam inne filmiki z ich włosami i faktycznie jakość jest dobra.. Mam tą komfortową sytuację że mieszkam w Norwegii i w sumie w jeden dzień zarabiam na takie włosy więc chyba zaryzykuję ale to dopiero za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

no nic.. póki co czekam na wypłatę i zobaczymy co będzie dalej może któraś z wizażanek pokusi się o rapunzelki

zobaczcie ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=HmbHxGIeaVI ^^ ajć niby nie ma prześwitów niby fajnie to wygląda ale po tylu oszustach z allegro ciężko w cokolwiek uwierzyć

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=TjxXJMgZBEU i słuchjcie widzę jeszcze jedną firmę Rapunzel Rapunzel Hair Extansion ^^ też mają fajne włosy trochę błyszczą ale widać że są na prawdę dobre ^^ przynajmniej mi się tak wydaje szkoda tylko że takie drogie i zestaw składa się chyba tylko z 6 taśm a to zdecydowanie za mało jak dla mnie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012

Edytowane przez angeells
Czas edycji: 2011-10-20 o 17:23
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:47   #4094
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

taka grubość mi wystarczy http://www.youtube.com/watch?v=vBM9f...eature=related a jakk jest z przesyłką u tych rapunzel? płaci się coś?
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:49   #4095
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

sylwiaxx kurcze na tym filmiku na prawdę wyglądają świetnie może troszkę cienkie bo przypominają mi te z Long Hair jeśli chodzi o grubość ale jakoś faktycznie fajna nie wim jak z przesyłką jeszcze się nie orientowałam
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:51   #4096
Szpilaa
Raczkowanie
 
Avatar Szpilaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 32
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Kobietki jednak rapunzel, wy niedobre
pochwalcie sie jak przyjdzie do was paczuszka! bo tylko z opinii innych kobitek slyszalam o tej firmie i jestem ciekawa czy wam sie spodobaja - znawczynie wloskow ktorym zadne wady nie umkną
moich wloskow jeszcze nie ma caly czas sumiennie czekam
zamowilam wlosy kuzynce i doradzcie mi czy lepiej wziasc jasniejsze i pofarbowac czy ciemniejsze i dofarbowac jej wlosy pod kolor clipow bo ma kolor pomiedzy dwoma zestawami, normalne jest farbowanie clipow czy jakis okreslony krotszy czas jest i trzeba o jeden ton ciemniejszą farbe kupic od zamierzonego efektu?
__________________
Ile trzeba się napracować żeby sexi wygladać
Szpilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:10   #4097
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Szpilaa kochana kobieta zmienną jest znając nas to pewnie jeszcze ze 3 razy zmienimy decyzje też mam problem z doborem koloru i też się zastanawiam jak to zrobić... tyle że w moim przypadku odpada ufarbowanie moich włosów... jedynie odżywką koloryzującą bo mam uczulenie na farbę :/ jedyne wyjście w mojej sytuacji jest kupienie jaśniejszych clipów i pofarbowanie ich no iwłaśnie jak to się robi bo ja nigdy tego nie robiłam więc zadałaś świetne pytanie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:46   #4098
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Szpilaa Pokaż wiadomość
Kobietki jednak rapunzel, wy niedobre
pochwalcie sie jak przyjdzie do was paczuszka! bo tylko z opinii innych kobitek slyszalam o tej firmie i jestem ciekawa czy wam sie spodobaja - znawczynie wloskow ktorym zadne wady nie umkną
moich wloskow jeszcze nie ma caly czas sumiennie czekam
zamowilam wlosy kuzynce i doradzcie mi czy lepiej wziasc jasniejsze i pofarbowac czy ciemniejsze i dofarbowac jej wlosy pod kolor clipow bo ma kolor pomiedzy dwoma zestawami, normalne jest farbowanie clipow czy jakis okreslony krotszy czas jest i trzeba o jeden ton ciemniejszą farbe kupic od zamierzonego efektu?
jeśli zamówiłaś koleżance włosy dobrej jakości to wydaję mi się że lepiej zafarbować clipy a o jaki kolor chodzi ? coś z brązami czy z blondem? Ja na szczęście mam problem z głowy bo mam czarne włosy nie no te rapunzel kuszą a szczególnie ta gwarancja

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

nie mogę nigdzie na ich stronie znaleźć koszt wysyłki napisałam do nich. Na stronie mają napisane że można je zwrócić jeśli się ich nie otworzy ,zapytałam się jeśli otworzę opakowanie i spr. tylko grubość i kolor włosów to czy można je odesłać
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 22:12   #4099
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

sylwiaxx kochana mi z kolei pisała że włosy nie mogą być używane i nie mogę zrywać metek to wtedy podlega zwrotowi także zobaczymy co Tobie napiszą
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:54   #4100
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
a jakk jest z przesyłką u tych rapunzel? płaci się coś?
to odpisała pani z rapunzel:
------------------------------
Witam,
Przesylka od 300 zl jest darmowa ponizej kosztuje 19 zl i jest wysylana za posrednictwem poczty polskiej. Inna opcja przesylki jest za posrednictwem kuriera i kosztuje93 zl. Z dosiwadczenia wiem ze przesylki te ida prawie w jednakowym czasie wiec nie ma sensu naciagac sie na dodatkowe koszty kuriera.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

znalezione w sieci:
http://fryzurki.blox.pl/2010/11/TEST...UP-WLOSOW.html

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

zapytałam równiez jakie włsoki poleca azjat, czy europejskie (cena azjat: taśma 198, Europ.323zł //// clip in: azjatyckie: 223zł, europ. 373 )
------------------------------------------------------------------------
Witam,
Jezeli mialabym wybrac pomoiedzy wlosami azjatyckimi a europejskimi to zedecydowalabym sie na wlosy europejskie. Jedne i drugie sa w 100% naturalne roznica miedzy nimi to kraj pochodzenia.Wlos azjatyckie pochodza z Indii, Chin, azjatyckiej czesci Rosji i Kazahstanu a wlosy europejskie pochodza z Rosji, Ukrainy oraz poludniowej Europy. Wlosy europejskie sa bardziej miekkie niz azjatyckie. Ja bym polecila europejskie sa poprostu troche lepsze niz azjatyckie

Pozdrawiam
Z wyrazami szacunku
Rapunzel of Sweden AB
BOX 3174
90304 UMEÅ
SWEDEN
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:58   #4101
Szpilaa
Raczkowanie
 
Avatar Szpilaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 32
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

My kobietki wciąż zmieniamy zdanie ale i tak jestescie niedobre
Stylwiaxx ja zamowilam dwa zestawy foxy sobie i kolezance
kochane a jak jest z tym farbowaniem wlosow przedluzanych?
tyle samo sie trzyma farbe czy krocej?
__________________
Ile trzeba się napracować żeby sexi wygladać
Szpilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 12:21   #4102
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Szpilaa Pokaż wiadomość
My kobietki wciąż zmieniamy zdanie ale i tak jestescie niedobre
Stylwiaxx ja zamowilam dwa zestawy foxy sobie i kolezance
kochane a jak jest z tym farbowaniem wlosow przedluzanych?
tyle samo sie trzyma farbe czy krocej?
szalona 2 zestawy
jesli chodzi o farbowanie to nalezy trzymać krócej bo taki włoski szybciej "łapia farbe", a jki kolorek zamawialaś bo nie pamietam. domyslam sie clipy bedziesz przyciemniac/ bo z rozjasnienaniem to ciezko mi powiedziec czy wyjdzie:/
brałas zestaw deluxe? 160 gr?
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:31   #4103
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

poczekam na opinie innych wizażanek no i zobaczymy które wybrać

asiulka_22 i które byś wybrała? azjatyckie czy europejskie ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:42   #4104
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
poczekam na opinie innych wizażanek no i zobaczymy które wybrać

asiulka_22 i które byś wybrała? azjatyckie czy europejskie ^^
ja bym brała azjatycjie,( wychodzi taśma ok 170 zł, po znizce), ponieważ znalazałam na ich stronie taka inf. dot włosków europ.
========================= ===============
"...Włosy są oryginalnie popielatego koloru blond, co pozwala na łatwiejszą zmianę ich koloru w kilku etapowym farbowaniu przy zachowaniu ich dobrej jakości. Zaraz po umyciu włosy europejskie, ze względu na ich wysoką jakość, mogą być lekko falowane. Przedłużanie włosów europejskie jest polecane osobom z cienkimi włosami..."
========================= =================
chodzi mmi dokładnie o ostatnie zdanie, jesli masz cieniutkie delikatne włosy to beda ok, ja mam włosy geste mam ich duzo wiec bylaby róznica w objetosci. ( no i te sa drozsze)
maja tez włoski skandynawskie za 900:/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:49   #4105
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

kurcze ja wolała bym gęstsze bo mam włosy do ramion więc jeśli będzie ich za mało różnica będzie bardzo widoczna chyba też zdecydowała bym się na kupno taśmy albo może nawet dwóch

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

asiulka_22 a słuchaj oni mają też spinki tylko nie wiem jaki to jest rozmiar :/ ja potrzebuje S może się orientujesz kochana ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:55   #4106
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

to masz tak samo jak ja, camerony jakie kupiłam spełniły moje oczekiwanie, mam je własnie dzisiaj , i tak sobie mysle: skad one sa bo juz 9 mies i fajne geste, tylko przez krecenie na lokowce juz sie zniszczyły troche, wiec musze je wymieniić na nowszy model/

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

maja standardowy rozmiar. m chyba
ja do moich cameroków przeszywałam z zestawu jaki maiłam od " clp hair" super malytkie, świetne
p.s wysłałam ci zaproszenie.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:18   #4107
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
jeśli zamówiłaś koleżance włosy dobrej jakości to wydaję mi się że lepiej zafarbować clipy a o jaki kolor chodzi ? coś z brązami czy z blondem? Ja na szczęście mam problem z głowy bo mam czarne włosy nie no te rapunzel kuszą a szczególnie ta gwarancja

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

nie mogę nigdzie na ich stronie znaleźć koszt wysyłki napisałam do nich. Na stronie mają napisane że można je zwrócić jeśli się ich nie otworzy ,zapytałam się jeśli otworzę opakowanie i spr. tylko grubość i kolor włosów to czy można je odesłać

odpisała mi pani z rapunzel

Witam,
przesylka od 300 zl jest darmowa ponizej tej kwoty cena przesylki to 19 zl i jest ona wysylana piorytetem za posrednictwem poczty polskiej. Kolejna opcja jest wysylka za posrednictwem kuriera UPS i wtedy cena wysylki jest znacznie wieksza bo az 93 zl. Z dosiawczenia wiem ze nie ma zbyt duzej roznicy w dostawie pomiedzy poczta polska a kurierem. Jezeli chodzi o zwrot to oczywiscie ma Pani mozliwosc zwrotu wlosow jednym warunkiem jest nie uzywanie wlosow oraz zachowanie wszystkich metek.


Kontakt z nimi jest świetny szybka odpowiadają na pytania
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:21   #4108
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
odpisała mi pani z rapunzel



Kontakt z nimi jest świetny szybka odpowiadają na pytania
dokładnie, nie mozna im nic zarzucic/ ciekawe ttylko jakie włoski nażywo/
o wtsyłce odpisał mi tak samo. maja szablony odpowiedzi, bod odpisywac dziennie na wiele maili ciężko

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-10-21 o 14:27
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:27   #4109
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

kurczę no gorzej z kasą ja niestety nie pracuję ,jeszcze się uczę ps. wysłałam do ciebie zaproszenia jeszcze do szpilki i do angeells
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:34   #4110
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziękuje dziewczęta za zaproszenie do znajomych oczywiście przyjęłam no cóż jakie by nie były to zamówię i sama sobie porobie taśmy to chyba lepszy sposób niż kupienie gotowego zestawu wolałabym dłuższe taśmy na tył i dwie po bokach dlatego pomyślała o dwóch zestawach w razie gdyby były za cienkie zawsze mogę wszyć jedną taśmę w drugą i będzie git w takim razie zamówię sobie też azjatyckie a jak kiedyś będę miała więcej kasy to zamówię sobie europejskie a co... jak szaleć to szaleć
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.