Keratynowe prostowanie -część II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 15:51   #2281
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów Cocochoco.

Jak zamawiałam to nie było na allegro i zamówiłam z ich strony. Ale teraz patrzę że koszt jest ten sam.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
pięknie szkoda, ze nie odezwalas sie wtedy jak pytalam o choco spoko, bo bym pewnie wziela zamiast encanto. no ale trudno.. nastepnym razem pewnie za rok
Miałam napisać wtedy że jestem zadowolona, ale Ty napisałaś że swoje masz kręciołki więc nie chciałam Ci doradzać, bo nie wiedziałam czy cocochoco da im radę.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:04   #2282
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Do mnie przyszło moje Encante.. niedługo pokarze efekty na moich włosach Nie mogę się doczekać zabiegu hihi
Jeszcze tylko muszę sobie kupić szampon i odżywkę.
Wiecie może czy można używać tych z zestawu?? Czy to tylko do zabiegu.. (wydaje mi się że szamponu nie można ale odzywkę?)
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 22:39   #2283
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Do mnie przyszło moje Encante.. niedługo pokarze efekty na moich włosach Nie mogę się doczekać zabiegu hihi
Jeszcze tylko muszę sobie kupić szampon i odżywkę.
Wiecie może czy można używać tych z zestawu?? Czy to tylko do zabiegu.. (wydaje mi się że szamponu nie można ale odzywkę?)
szampon jak najbardziej można używać po zabiegu, odżywkę już nie.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 22:46   #2284
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
szampon jak najbardziej można używać po zabiegu, odżywkę już nie.
hehe dziękuję ))
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:03   #2285
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jak sądzicie to może być oryginal (mniejsza pojemnosc niby)
http://allegro.pl/keratynowe-prostow...402517093.html
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 14:50   #2286
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ten szampon oczyszczający od cocochoco jest dosyć drogi... Czy można zamiast niego kupić inny, też oczyszczający i otwierający łuskę włosa np. Paul Mitchell Three szampon głęboko oczyszczający? kosztuje o połowę mniej...
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 23:31   #2287
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wyprostowałam włosy keratyną Encanto, oto efekty, jestem zachwycona, będę pisać jak przez kolejne dni będą wyglądały moje włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,5 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (87,4 KB, 170 załadowań)
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 17:14   #2288
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Bosh..e mam wątpliwości, który szampon teraz kupić... pomóżcie błagam... Baby dream? Nie wiem już sama..pomocy
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:21   #2289
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

75 ml keratyny wystarczy na włosy do końca żeber?
Rei, od kiedy śledzę wątek do dziewczyny piszą o Babydreamie Ale moim zdaniem Alterra z Rossmanna też ma ok skład aczkolwiek znawczynią nie jestem
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:00   #2290
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Skonczylam robic encanto... zaczelam troche po 11, skonczylam pare minut temu... myslalam, ze nigdy nie skoncze

no i wtopilam, bo po wyprostowaniu i wymyciu zamiast odzywke polozylam jeszcze raz keratyne skapnelam sie jak chcialam butelke schowac do szafki, patrze a to keratyna zmylam i nalozylam odzywke mam nadzieje, ze mi wyszlo, bo jak nie to bede wyć z rozpaczy
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:15   #2291
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Skonczylam robic encanto... zaczelam troche po 11, skonczylam pare minut temu... myslalam, ze nigdy nie skoncze

no i wtopilam, bo po wyprostowaniu i wymyciu zamiast odzywke polozylam jeszcze raz keratyne skapnelam sie jak chcialam butelke schowac do szafki, patrze a to keratyna zmylam i nalozylam odzywke mam nadzieje, ze mi wyszlo, bo jak nie to bede wyć z rozpaczy
Ale się namęczyłaś . To chyba sama robiłaś?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 18:20   #2292
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Ale się namęczyłaś . To chyba sama robiłaś?
sama sama nie zaufam nikomu wole cos sama zrąbać, niż jak ktoś ma mi zepsuc... 1 raz robila mi psiola i robila to na odwal sie i zrabala... 2 tyg. pozniej musialam znowu robic. tym razem kolezanka robila i sie spisala na medal.. teraz robilam sama i jak cos to siebie bede biczowac
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:29   #2293
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jakiej długości masz włosy ? Potrafisz mniej więcej określić ile keratyny Ci schodzi ?

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Miałam zamawiać Chocococo w tym miesiącu, ale jednak zdecydowałam się na po wypłacie, więc za ok. 3 tygodnie dopiero zamówię . Kwestia tego, że nie wiem ile. Na allegro pojawiła się opcja 75 ml za 100 zł . Myślę, że cena rozsądna tylko czy starczy
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:34   #2294
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jak sa wyprostowane to siegaja za lopatki... sa sciete w szpic... zeszlo mi mniej wiecej hmmm... powiedzmy 1/3 opakowania.. jesli butelka ma 236 to na 3=ok 78/79ml. nie wiem mozesz ryzykowac
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:59   #2295
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

To chyba dwie zamówię
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:11   #2296
espejo
Raczkowanie
 
Avatar espejo
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 112
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

przeglądnęłam wątek i czy oprócz szamponu bez SLS stosujecie po encanto jakieś odżywki? czy tylko szmapon, suszenie włosów i tyle?
espejo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:04   #2297
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez espejo Pokaż wiadomość
przeglądnęłam wątek i czy oprócz szamponu bez SLS stosujecie po encanto jakieś odżywki? czy tylko szmapon, suszenie włosów i tyle?
Garnier Avocado, masło karite i ewentualnie dodawanie keratyny do masek o ile dobrze pamiętam Była o tym mowa kilka razy
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:06   #2298
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez espejo Pokaż wiadomość
przeglądnęłam wątek i czy oprócz szamponu bez SLS stosujecie po encanto jakieś odżywki? czy tylko szmapon, suszenie włosów i tyle?
oj to chyba trzeba dokładnie doczytać bo dziewczyny piszą o wszystkim odżywkach ,szamponach olejkach itp.. i to szczegółowo jakie odżywki szampony keratyna psikadła
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:15   #2299
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

czy ten zabieg mozna stosowac na suche i lamliwe wlosy? nie chce zrobic sobie krzywdy:P wasze zdjecia naparwde sa ładne..ale boje sie ze wykrusza mi sie albo bede musiala zciac


barzdo lubie swoj braz zabieg rozjasni mi wlosy?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-06-11 o 19:20
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 21:54   #2300
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
czy ten zabieg mozna stosowac na suche i lamliwe wlosy? nie chce zrobic sobie krzywdy:P wasze zdjecia naparwde sa ładne..ale boje sie ze wykrusza mi sie albo bede musiala zciac


barzdo lubie swoj braz zabieg rozjasni mi wlosy?
mój tz mi robił,nie mam ciekawych włosów tez były zniszczone ,ale się poprawiły ,robiłam rok temu na lato więc moge coś powiedzieć,teraz
chyba zrobie znowu,kolor włosó troche się zmienił,ale włosy były cud
przestałam farbować,rozjascniać,zapu sciłam,mam ich 2 razy więcej,zabieg raczej pomógł niż zaszkodził
jedynie ręce męża były nieciekawe bo nie mał rękawić
mam tez kolor brąz
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 22:22   #2301
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Bosh..e mam wątpliwości, który szampon teraz kupić... pomóżcie błagam... Baby dream? Nie wiem już sama..pomocy
wg mnie babydream jest najlepszy i nie ma sensu kombinować z innymi
Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
75 ml keratyny wystarczy na włosy do końca żeber?
Rei, od kiedy śledzę wątek do dziewczyny piszą o Babydreamie Ale moim zdaniem Alterra z Rossmanna też ma ok skład aczkolwiek znawczynią nie jestem
ee nie powiedziałabym ja mam do zapięcia stanika, na zabieg przeznaczam 100 ml.
z tymze ja mam bardzo gęste wlosy (chociaz, encanto to weryfikuje ), wiec moze potrzebuje wiecej preparatu.
radzilabym Ci jednak miec wiecej
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Skonczylam robic encanto... zaczelam troche po 11, skonczylam pare minut temu... myslalam, ze nigdy nie skoncze

no i wtopilam, bo po wyprostowaniu i wymyciu zamiast odzywke polozylam jeszcze raz keratyne skapnelam sie jak chcialam butelke schowac do szafki, patrze a to keratyna zmylam i nalozylam odzywke mam nadzieje, ze mi wyszlo, bo jak nie to bede wyć z rozpaczy

ja ostatnio robiłam i prostownica mi sie wylaczyla i tak sobie stygla, i stygla, a ja nadal prostowalam i klnelam na glos wdychajac ten obleśny smród ;p
po jakims czasie jednak zorientowalam sie, ze wlosy są dziwnie proste i pofalowane no i bystrze sprawdzilam, czy prostownica jest wwlaczona:P
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
sama sama nie zaufam nikomu wole cos sama zrąbać, niż jak ktoś ma mi zepsuc... 1 raz robila mi psiola i robila to na odwal sie i zrabala... 2 tyg. pozniej musialam znowu robic. tym razem kolezanka robila i sie spisala na medal.. teraz robilam sama i jak cos to siebie bede biczowac
ojjj tez bym nie powierzyla temu nikomu innemu niz ja sama ;p
ja robilam 2 razy sama, planuje trzeci zabieg i oczywiscie znowu zrobie go sama ;p

zastanawiam sie jednak, czy by sobie nie poczekac na jakis cieply dzien i wyjsc z tym smrodem na dwor, bo jak pomysle o tym, jak okropne jest to prostowanie, to rzygac mi sie chce, fuuuj
Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
czy ten zabieg mozna stosowac na suche i lamliwe wlosy? nie chce zrobic sobie krzywdy:P wasze zdjecia naparwde sa ładne..ale boje sie ze wykrusza mi sie albo bede musiala zciac


barzdo lubie swoj braz zabieg rozjasni mi wlosy?
nie wiem, a teraz masz zdrowe? jak nie masz nic do stracenia to rob ;p suche i lamliwe hmmm nie wiem sama, ja mam grube i niezniszczalne i ciezko mi powiedziec jak zareagowalyby lamliwe.

no mi encanto rozjasnilo wlosy
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:11   #2302
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

cześć dziewczyny
zastanawiam się już od dłuższego czasu nad tym keratynowym prostowaniem, i teraz kiedy już się zdecydowałam to nie wiem, który preparat wybrać... Encanto, Chocococo czy może ktoś wie gdzie można zamówić preparaty global keratin?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:55   #2303
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja właśnie zamierzam kupic na allegro .. albo ten qod albo cocochoco i chcę kliknąć ale się jeszcze zastanawiam który wziąć będę robić sama albo może małż mi pomoże
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:13   #2304
Elizka199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Exclamation Kreatynwe prostowanie włosów

Witam. Znalazłam na gruponie oferte za 19!!zł na trwałe prostowanie włosów kreatyną brazylijską oferta mega atrakcyjna tylko nie mogę znaleźć nic na temat tej kreatyny czy to nie zniszczy moich włosów możecie cos poradzić a tutaj link do oferty http://gruper.pl/x.php/1,22778/Lodz-...a&grid=8769134
Elizka199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:42   #2305
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

konieczna dopłata 180zł +40zł za dłuższe włosy...toż mi promocja
i keratynowe nie kreatynowe
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:19   #2306
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dwa pytanka:
1. Jestem ponad 3 miesiące po prostowaniu. Powolutku zaczynają się wykręcać. Jednak cały czas zamierzam używać bd albo innego szamponu bez slesów i sch, aż do końca życia ;p
I tu problem, bo mam włosy do łopatek, więc łatwą ulegają uszkodzeniom mechanicznym i się kruszą. Jedwabiu nie używam. A Wy? Dalej używacie, czy sobie go odpuściłyście i radzicie sobie z tym w inny sposób? Czy można jedwab czymś zastąpić? A jeśli nie, to który będzie najlepszy, Biosilk, czy Wax bez alkoholu? A może jeszcze inny?

2. Co sądzicie o tym balsamie po encanto? Ma jakieś silikony albo inne zakazane składniki?

Forte Sweden, Mrs. Potter's, Balsam Ochrona Koloru, Włosy Farbowane, Ginkgo Biloba i Keratyna
(na odwrocie widnieją też filtr uv i dzika róża)

Skład :Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Ginkgo Biloba Extract, Rosa Canina Extract, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Benzophenone-3, Parfum, Isopropyl Alcohol, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylochloroisothiazolin one, Methylisothiazolinone, Citric Acid
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:58   #2307
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Moje włosy po umyciu Szampon z zestawu i odżywka Garnier
Kiedy włosy lekko podeschły same, wzięłam szczotę, głowę opuściłam w dół i kierując strumień ciepła suszarki - czesałam je do dołu susząc jakieś 10sec i wyszło tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg keratyna po myciu.jpg (109,9 KB, 168 załadowań)
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:28   #2308
madzikk942
Przyczajenie
 
Avatar madzikk942
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Lizawietta ja właśnie to zamawiałam i jestem zadowolona : jestem już 4 miesiące po zabiegu i włosy delikatnie zaczynają mi się kręcić : Myślę teraz nad zrobieniem tego Chocococo ale boję się, że nie będzie takiego efektu jak po Encanto : Tylko ktoś wcześniej napisał, ż po tym Chocococo włosy się tak nie przetłuszczają a właśnie jedynym minusem Encanto to to, że włosy szybciej się przetłuszczają rzeczywiście po tym Chocococo włosy się mniej przetłuszczają? )
madzikk942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:38   #2309
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Moje włosy po umyciu Szampon z zestawu i odżywka Garnier
Kiedy włosy lekko podeschły same, wzięłam szczotę, głowę opuściłam w dół i kierując strumień ciepła suszarki - czesałam je do dołu susząc jakieś 10sec i wyszło tak
po usmiechniętej twarzy widać, ze zabieg się udał śliczna z Ciebie dziewczyna, masz bardzo sympatyczną twarz i wydaje mi się , ze bardzo pasowały Ci loki )
co do włosów po umyciu, ja mam takie ok. miesiac po wykonaniu zabiegu, po kilku pierwszych myciach sa oklapniete, ale uwielbiam ten efekt ;p moze to zasluga tego, ze modelowalas wlosy na szczotke . super
Cytat:
Napisane przez madzikk942 Pokaż wiadomość
Lizawietta ja właśnie to zamawiałam i jestem zadowolona : jestem już 4 miesiące po zabiegu i włosy delikatnie zaczynają mi się kręcić : Myślę teraz nad zrobieniem tego Chocococo ale boję się, że nie będzie takiego efektu jak po Encanto : Tylko ktoś wcześniej napisał, ż po tym Chocococo włosy się tak nie przetłuszczają a właśnie jedynym minusem Encanto to to, że włosy szybciej się przetłuszczają rzeczywiście po tym Chocococo włosy się mniej przetłuszczają? )
tez chetnie poczytalabym o efektach chococoo
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:30   #2310
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Kreatynwe prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
po usmiechniętej twarzy widać, ze zabieg się udał śliczna z Ciebie dziewczyna, masz bardzo sympatyczną twarz i wydaje mi się , ze bardzo pasowały Ci loki )
co do włosów po umyciu, ja mam takie ok. miesiac po wykonaniu zabiegu, po kilku pierwszych myciach sa oklapniete, ale uwielbiam ten efekt ;p moze to zasluga tego, ze modelowalas wlosy na szczotke . super
Dziękuję Lubię swoje naturalne loki.. niestety po ciąży i szamponetkach wysuszyły się strasznie.. a nie chciałam ich ścinać Postawiłam na keratynę. Myślę że za jakiś tydzień.. po myciu zaczną się falować.. nie mogę uwierzyć że 3 mies będą proste ;p Na pewno do tego będzie potrzebna suszarka i szczotka.. może nawet prostownica.


---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Dziewczyny czy ja mogę stosować naftę do włosów? Na skórę głowy i nasadę włosów??? Mam też WAX RAINFOREST do ciemnych włosów maskę i też nie wiem czy mogę ją używać... pomóżcie proszę
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.