Najlepsze Prostownice PART II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 17:03   #4081
2222222222m2222222222m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

heello

witam was wszystkich>>>>.
ma problem w wybraniem dobrej dla siebie prostownicy<mam do wydania max200zł>

która jest lepsza:
Remington S2014 Protect&Shine
BaByliss 2170
Philips HP 4669
Broun ES2
Broun ESS1
pomopcyyyy naprawde nie wiem co wybrać.....


zapomniała bym dodać ze mam włosy normalne(nie gubr ale i nie bardzo cienkie) do ramion

Edytowane przez 2222222222m2222222222m
Czas edycji: 2008-04-09 o 17:27
2222222222m2222222222m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:23   #4082
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez maga18 Pokaż wiadomość
witam

jestem tu po raz pierwszy, przeczytalam prawie wszystko na temat prostownic i nasunęło mi się pytanie... czy moc ma jakies znaczenie? Jedne prostownice tych profesjonalnych firm maja moc powyzej 100W a inne 45-58W... i wy rowniez polecacie prostownice o bardzo zroznicowanej mocy...


PS. a co powiecie o tej prostownicy? http://www.allegro.pl/item340846228_...k_moc190w.html
prosze o odpowiedz

pozdrawiam
Magda
gdybys naprawde przeczytala to znalabys odpowiedz na pytanie dotyczace mocy prostownic.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:54   #4083
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez 2222222222m2222222222m Pokaż wiadomość
heello

witam was wszystkich>>>>.
ma problem w wybraniem dobrej dla siebie prostownicy<mam do wydania max200zł>

która jest lepsza:
Remington S2014 Protect&Shine
BaByliss 2170
Philips HP 4669
Broun ES2
Broun ESS1
pomopcyyyy naprawde nie wiem co wybrać.....


zapomniała bym dodać ze mam włosy normalne(nie gubr ale i nie bardzo cienkie) do ramion
zadna, nie są warte, przeczytaj chocby kilka osttanich stron i zobacz co polecamy bo juz męczy mnie odpowiadanie po tysiac razy jaką wybrac prostownice;/
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 22:13   #4084
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
zadna, nie są warte, przeczytaj chocby kilka osttanich stron i zobacz co polecamy bo juz męczy mnie odpowiadanie po tysiac razy jaką wybrac prostownice;/
Hmm taki chyba jest temat, więc pytania są naturalne, w przeciwnym razie wątek powinien być zamknięty. Ja mogę polecić Brauna ES2 (bo taką posiadam) z Remingtonów schodzi po pewnym czasie powłoka... i tyle mogę powiedzieć z mojego doświadczenia

PS Co do wcześniejszej wypowiedzi Mirelkii to nie uważam żebym przepłaciła za Brauna...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 22:35   #4085
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

morfea-pewnie,watki sa po to zeby pytac,ale takze po to,zeby je czytac Rozumiem Mirelke (choc moze zareagowala ciut za ostro), bo akurat wystarczy chocby przelotnie przejrzec kilka storn watku,zeby sie przekonac,ze zakup prostownicy babyliss nie z serii pro to niezbyt trafiony pomysl <szczegolnie,jesli wybor ten nie jest motywowany cena>, tak samo jak to,ze przewazaja na watku negatywne opinie na temat Philipsa.

2222m22222
- przeczytaj kilka ostatnich stron watku i to napewno ulatwi ci wybor. Swoja droga,jesli dysponujesz okolo 200zl to mysle,ze mozesz rozejrzec sie za prostownicami nieco innych firm, np. wahl cutek czy ga.ma, ktore sa prostownicami profesjonalnymi,uzywanymi przez fryzjerow i produkowanym przez firmy specjalizujace sie w tym sprzecie.
Co do Philipsa i Babyliss <nie z serii pro> to powtorze to co napisalam kilka linijek wyzej- to nie sa prostownice profesjonalne. Poza tym philips nie cieszy sie dobra opinia wsrod dziewczyn <ja takze nie mialam z nim dobrych doswiadczen>, natomiast babylis bywa awaryjny.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:26   #4086
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Hmm taki chyba jest temat, więc pytania są naturalne, w przeciwnym razie wątek powinien być zamknięty. Ja mogę polecić Brauna ES2 (bo taką posiadam) z Remingtonów schodzi po pewnym czasie powłoka... i tyle mogę powiedzieć z mojego doświadczenia

PS Co do wcześniejszej wypowiedzi Mirelkii to nie uważam żebym przepłaciła za Brauna...
tak wątek jest po to zeby zadawac pytanie, tylko na kazdej stronie ktos zadaje pytanie zeby doradzic mu jaką kupic prostownice więc przcytanie 1-2 stron to nie jest wielki wysiłek, a pisanie tego po tysiąc razy nie ma sensu
brauny moze są i dobre, ale są drogie i za taką cene mozna kupic cos lepszego, z remingtonów schodzi powłoka ale nie z kazdych
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 13:29   #4087
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Powiedzcie mi dziewczyny posiadające prostownice Ga.ma gdzie je kupowałyście? Dostępne są w hurtowniach? Ja obdzwoniłam parę w okolicy i nigdzie nie mają a szczerze mówiąc wolałabym kupić na żywo niż przez neta.
Myślę i myślę i przeglądam wątek po trochu (jak czas mam akurat) i jestem coraz bardziej przekonana do tej Ga.my. Miałam wątpliwości bo kolezanka miała prostownicę Tondeo i była bardzo niezadowolona i mi odradzała tą firmę a tym bardziej Ga.ma (bo niby to nieznana za granicą firma). Eh. Ale zaryzykuję. Tylko muszę jeszcze wiedzieć gdzie kupić. Stawiam na allegro u Tics- kupował ktoś? W/w kolezanka odraza mi Grabcię.
Jak tu nie zwariować


edit: aha i jeszcze jedno pytanie:
czy te dwie prostownice
http://www.allegro.pl/item341730919_...by_tondeo.html
http://www.allegro.pl/item341730334_...eo_okazja.html
w praktyce róznią się tylko regulacją i brakiem regulacji temp?
Jest sens dokładać 50 zł ? (ja się nie znam i nie mam pojęcia jak to jest, dotąd miałam badziewną prostownicę bez regulacji i dopóki nie zdarła się ceramika nie narzekałam na nią- moje włosy też nie ) W sensie jak Wy byście wybrały
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."




Edytowane przez nisiaq
Czas edycji: 2008-04-10 o 14:00 Powód: dopisek
nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 14:11   #4088
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny posiadające prostownice Ga.ma gdzie je kupowałyście? Dostępne są w hurtowniach? Ja obdzwoniłam parę w okolicy i nigdzie nie mają a szczerze mówiąc wolałabym kupić na żywo niż przez neta.
Myślę i myślę i przeglądam wątek po trochu (jak czas mam akurat) i jestem coraz bardziej przekonana do tej Ga.my. Miałam wątpliwości bo kolezanka miała prostownicę Tondeo i była bardzo niezadowolona i mi odradzała tą firmę a tym bardziej Ga.ma (bo niby to nieznana za granicą firma). Eh. Ale zaryzykuję. Tylko muszę jeszcze wiedzieć gdzie kupić. Stawiam na allegro u Tics- kupował ktoś? W/w kolezanka odraza mi Grabcię.
Jak tu nie zwariować


edit: aha i jeszcze jedno pytanie:
czy te dwie prostownice
http://www.allegro.pl/item341730919_...by_tondeo.html
http://www.allegro.pl/item341730334_...eo_okazja.html
w praktyce róznią się tylko regulacją i brakiem regulacji temp?
Jest sens dokładać 50 zł ? (ja się nie znam i nie mam pojęcia jak to jest, dotąd miałam badziewną prostownicę bez regulacji i dopóki nie zdarła się ceramika nie narzekałam na nią- moje włosy też nie ) W sensie jak Wy byście wybrały
dziwna ta kolezanka;/
widac ze nie zna sie na prostownicach
odradza tondeo i grabcie;/
dzieeczyny chwala sobie grabcie
i tondeo i game
ja kupowałam na allegro, a co to za różnica czy na żywo czy nie...
te różnia sie tylko regulacją, jest sens sołozyc jesli masz cienkie wlosy a jak nie to nie ma sensu
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 14:55   #4089
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziwna ta kolezanka;/
widac ze nie zna sie na prostownicach
odradza tondeo i grabcie;/
dzieeczyny chwala sobie grabcie
i tondeo i game
ja kupowałam na allegro, a co to za różnica czy na żywo czy nie...
te różnia sie tylko regulacją, jest sens sołozyc jesli masz cienkie wlosy a jak nie to nie ma sensu
Nie wiem czy się zna czy nie, wiem że miała po prostu niemiłe doświadczenie z Tondeo i Grabcią.
Ale skoro większość chwali.. Chociaż i tak chyba kupię u TICS bo u Grabci nie widzę tego modelu który sobie upatrzyłam
Różnica dla mnie taka, że jak by się <odpukać> coś zchrzaniło to nie muszę się bawić w odsyłanie itp, tylko sobie podjadę w ramach reklamacji.
Nie wspominając o tym, że na żywo zobaczę czy wszystko jest ok, czy styka się itp.
Dzięki za odp

Do reszty dziewczyn: wiadomo Wam coś o dostępności Ga.ma w hurtowniach fryzjerskich?
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 17:47   #4090
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się zna czy nie, wiem że miała po prostu niemiłe doświadczenie z Tondeo i Grabcią.
Ale skoro większość chwali.. Chociaż i tak chyba kupię u TICS bo u Grabci nie widzę tego modelu który sobie upatrzyłam
Różnica dla mnie taka, że jak by się <odpukać> coś zchrzaniło to nie muszę się bawić w odsyłanie itp, tylko sobie podjadę w ramach reklamacji.
Nie wspominając o tym, że na żywo zobaczę czy wszystko jest ok, czy styka się itp.
Dzięki za odp

Do reszty dziewczyn: wiadomo Wam coś o dostępności Ga.ma w hurtowniach fryzjerskich?
Osobiscie w Ticsie nie kupowalam,ale wiem,ze maja swoja siedzibe w Trojmiescie,czyli stosunkowo niedaleko mnie i ciesza sie dosc dobra opinia,tyle,ze ceny hmm malo konkurencyjne raczej. Chyba,ze akurat dany model jest w promocji.
A co do Grabci-kupowalam u niej niedawno i moge szczerze polecic. Zanych klopotow. Moim zdaniem kompetentny sprzedawca, sprzet bez zastrzezen i szybka przesylka.Ale to moje zdanie...
A z ga.my powinnas byc zadowolona,dziewczyny kupuja prostownice tej firmy juz od dluzszego czasu i raczej sobie chwala no i nie slychac, zeby sie psuly..
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 18:04   #4091
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Osobiscie w Ticsie nie kupowalam,ale wiem,ze maja swoja siedzibe w Trojmiescie,czyli stosunkowo niedaleko mnie i ciesza sie dosc dobra opinia,tyle,ze ceny hmm malo konkurencyjne raczej. Chyba,ze akurat dany model jest w promocji.
A co do Grabci-kupowalam u niej niedawno i moge szczerze polecic. Zanych klopotow. Moim zdaniem kompetentny sprzedawca, sprzet bez zastrzezen i szybka przesylka.Ale to moje zdanie...
A z ga.my powinnas byc zadowolona,dziewczyny kupuja prostownice tej firmy juz od dluzszego czasu i raczej sobie chwala no i nie slychac, zeby sie psuly..
no, akurat TICS mają promocję na mój wybrany model, a Grabcia go w ogóle nie ma więc tak czy owak sprawa rozwiązana jeśli chodzi o kupno
Dzięki

edit:
Wcześniej napisałam maila do TICS(słyszałam że są konkretni i można liczyć u nich na szczerą odpowiedź), z pytaniem którą prostownicę pod względem jakości by mi polecili Ga.ma z jonizacją czy Babyliss pro wet & dry (specjalnie wybrałam z ich aukcji podobne cenowo i porównywalne jeśli chodzi o funkcje prostownice, chociaż zaznaczyłam, że nie chodzi mi nawet konkretnie o modele tylko jakość wyrobów danej firmy) i Pani bardzo miło mi odpisała, spytała jaki mam typ włosów, oraz napisała że jezeli chodzi o sama firme to ona raczej bardziej poleca prostownice Ga.Ma.
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."




Edytowane przez nisiaq
Czas edycji: 2008-04-10 o 18:16 Powód: dopisek
nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 21:01   #4092
justynazofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=&id=418

a ta? co myślicie?
warto?
justynazofia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:45   #4093
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
gdybys naprawde przeczytala to znalabys odpowiedz na pytanie dotyczace mocy prostownic.

oooo dzieki pomoglas mi

to co z ta mocą? moze ktos bardziej zyczliwy mi napisze...?
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 12:27   #4094
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez maga18 Pokaż wiadomość
oooo dzieki pomoglas mi

to co z ta mocą? moze ktos bardziej zyczliwy mi napisze...?
a moze skorzystaj z wyszukiwarki, ona nie gryzie, a napewno znajdziesz odp na swoje pytanie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:33   #4095
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

pewnie zaraz dostane ale pomozcieeeee..

Wlasnie chcialam zamowic prostownice, mam do wydania 300 zl (max) i wiecej nie dam:P

I chcialabym za te pieniadze kupic prostownice z regulacja temp i jonizacja. W gre wchodza glownie 2 firmy Tondeo i Ga.ma, bo farouk jest drozszy...

I nie znalazlam takiego polaczenia regulacji z jonizacja. Kusi mnie:

1. tondeo turmalinowa z jonizacja ( ale bez regulacji jest)
2. tondeo ceramiczno-turmalinowa z jonizacja( ale tez nic nie pisze o regulacji, wiec wnioskuje, ze jej nie ma)
3. tondeo z regulacja temp , ale nie ma jonizacji :/
4. tondeo Cerion Active ... jest chyba takze bez regulacji prawda??

Czyli dobrze wnioskuje, ze nie ma modelu z 2 tymi opcjami????

Prosze o pomoc...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:37   #4096
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
pewnie zaraz dostane ale pomozcieeeee..

Wlasnie chcialam zamowic prostownice, mam do wydania 300 zl (max) i wiecej nie dam:P

I chcialabym za te pieniadze kupic prostownice z regulacja temp i jonizacja. W gre wchodza glownie 2 firmy Tondeo i Ga.ma, bo farouk jest drozszy...

I nie znalazlam takiego polaczenia regulacji z jonizacja. Kusi mnie:

1. tondeo turmalinowa z jonizacja ( ale bez regulacji jest)
2. tondeo ceramiczno-turmalinowa z jonizacja( ale tez nic nie pisze o regulacji, wiec wnioskuje, ze jej nie ma)
3. tondeo z regulacja temp , ale nie ma jonizacji :/
4. tondeo Cerion Active ... jest chyba takze bez regulacji prawda??

Czyli dobrze wnioskuje, ze nie ma modelu z 2 tymi opcjami????

Prosze o pomoc...
regulacje maja tylko klasyczne Tondeo Eco Cerion i Ga.Ma.

pozostale sa modelami bez regulacji
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:48   #4097
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dzieki truskawkowawiosna To musze zamowic klasyczne tondeo eco cerion.. mam nadzieje, ze bedzie mi sluzyc...

i jeszcze jedna mala watpliwoosc..czy ta powloka turmalinowa wplywa jakos dodatnio na efekt prostowania?? czy jest bardziej trwala tylko??
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr


Edytowane przez Olcik18
Czas edycji: 2008-04-12 o 11:10
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:48   #4098
maga18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a moze skorzystaj z wyszukiwarki, ona nie gryzie, a napewno znajdziesz odp na swoje pytanie

szukalam i nic konkretnego nie znalazlam... wpisywalam "moc prostownicy"
maga18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:56   #4099
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
dzieki truskawkowawiosna To musze zamowic klasyczne tondeo eco cerion.. mam nadzieje, ze bedzie mi sluzyc...
mysle, ze bedzie

jezeli bedziesz czula, ze efekt prostowania nie jest zadowalajacy to stopniowo podkrecaj temperature

Cytat:
Napisane przez maga18 Pokaż wiadomość
szukalam i nic konkretnego nie znalazlam... wpisywalam "moc prostownicy"
np.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2475

noweczesne prostownice sa energooszczedne, dlatego potrzebuja mniej mocy co nie ma wplywu na jakosc prostowania
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 12:37   #4100
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mysle, ze bedzie

jezeli bedziesz czula, ze efekt prostowania nie jest zadowalajacy to stopniowo podkrecaj temperature
Wlasnie..dlatego zamowilam przed chwila ta eco cerion, tymbardziej ze ona ma regulacje az do 220 stopni, wiec jakby co to wyzsza temp powinna pomoc.

Juz nie moge sie doczekac kiedy ja wyprobuje, po tych dobrych opiniach :P

Mam nadzieje ze z plytkami bedzie wszystko dobrze i beda sie stykaly, bo juz nie chce reklamowac prostownicy, wczoraj zdolalam uzyskac zwrot pieniedzy po Fox'ie, a wiadomo, ze sklepy niechetnie je oddaja.. ale dobrze, ze efekt koncowy zadowalajacy
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 18:07   #4101
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Prostownica

Dziewczyny co polecacie za około 150 zł dostępne, np. w marketach Auchan, MediaMarkt (czy jak tam się to pisze) lub Tesco? Włosy mam bardzo kręcone i grube.

Edytowane przez girl96
Czas edycji: 2008-04-13 o 12:09
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 10:18   #4102
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Prostownica

kochane odpowie mi ktos jaka temperaurka prostujecie włosy??
bo ja ostanio nawet i 200 i chyba za duzo
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:38   #4103
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Prostownica

to zalezy jakie masz wlosy.. jesli grube to 200 jest w porzadku, musisz widziec jak Twoje wlosy reaguja. Ja jak wyprostuje na zbyt wysokiej temp. to wlosy traca na objetosci i staja sie cieniutkie i smetnie zwisajace.. zazwyczaj prostuje na 180-190
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:45   #4104
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Prostownica

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
kochane odpowie mi ktos jaka temperaurka prostujecie włosy??
bo ja ostanio nawet i 200 i chyba za duzo
a jakie masz włosy?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 16:55   #4105
moni_m
Przyczajenie
 
Avatar moni_m
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: SiLeSiA
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Iwona200 Bardzo fajnie ze przetestujesz farouka bo sama bym chciała kupic prostownice tej firmy i ciekawa jestem opinii o niej
moni_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 22:03   #4106
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Właśnie miałam klikać kup teraz ale coś mnie zatrzymało
znalazłam jeszcze taką prostownicę:
http://www.allegro.pl/item345520393_..._gama_ion.html
i teraz się zastanawiam- czym się różni od tej którą chcę kupić tj:
http://www.allegro.pl/item345513723_...eo_okazja.html
tzn wiem czym teoretycznie, ale w praktyce czy laserowa jonizacja jest warta dołożenia tych 40 zł? czy nie ma wielkiej różnicy?
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 09:51   #4107
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Prostownica

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie za około 150 zł dostępne, np. w marketach Auchan, MediaMarkt (czy jak tam się to pisze) lub Tesco? Włosy mam bardzo kręcone i grube.
Przeczytaj choc kilka storn watku,a przekonasz sie,ze nie warto kupowac prostownicy w Tesco,czy innym Auchanie-oferowany tam sprzet naprawde nie jest profesjonalny i mozesz zrobi nim krzywde swoim wloskom. A 150zl to znowu nie tak malo i w tej cenie mozesz na allegro dostac np. prostownice Wahl Cutek, czy WIGO <oferowane takze przez hurtownie fryzjerskie>, a jesli trafisz na promocje to i Efalocka...
Jesli jednak koniecznie chcesz kupic prostownice w zwyklym sklepie to wybierz,ktorys z modeli Remingtona

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
kochane odpowie mi ktos jaka temperaurka prostujecie włosy??
bo ja ostanio nawet i 200 i chyba za duzo
Ja prostuje na jakies 190-200 i wiem juz <sprawdzalam na prostownicy z regulacja>,ze nizsza temperatura powoduje,ze nie moge ich doprostowac...
Ale wszystko zalezy od gatunku wlosa,ich stanu,czestotliwosci prostowania- jesli masz mozliwosc zmniejszyc temperature to sprobuj, moze wystarczy ci nizsza...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 11:47   #4108
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dzis dostalam.wyglada troche mniej "wygodnie" niz moja obecna tondeo i troche przypomina mi beznadziejnego babylissa ktorego kiedys mialam. ale wlasnie umylam wloski i jak wyschną to wyprostuje i napisze pierwsze wrazenia (jesli zdazę przed praca jeszcze )
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 13:01   #4109
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
dzis dostalam.wyglada troche mniej "wygodnie" niz moja obecna tondeo i troche przypomina mi beznadziejnego babylissa ktorego kiedys mialam. ale wlasnie umylam wloski i jak wyschną to wyprostuje i napisze pierwsze wrazenia (jesli zdazę przed praca jeszcze )
no ja też czekam na opinię bo zmieniłam plana, TŻ usilnie mnie namawia żeby dołożyć trochę i kupić lepszą prostownicę
tylko się zastanawiam czy taka farouka jak Ty masz będzie faktycznie lepsza od ga.my z laserową jonizacją? bo w opisie farouka nie znalazłam wzmianki o jonizacji ani nic, więc pewnie jest bez...
nosz kurde, a już miałam kupować
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 13:22   #4110
Rotex13
Przyczajenie
 
Avatar Rotex13
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Smile Prostownica remington S1031 !!

Mam pytanie czy któras z was ma moze, albo uzywała prostownicy Remington S1031. Mam zamiar sobie własnie taka zakupic ale chce sie upewnic czy warto , ostatnim razem wydałam duzo pieniedzy na prostownice brauna i strasznie sie na niej zawodłam. Prosze o pomoc, chce zeby ten zakup był trafiony i zalezy mi na waszych opiniach z góry dziekuje
__________________
&quot;Ten Kto Znał Wspomni,Ten Kto Kochał Nie Zapomni..,. &quot;
Rotex13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.