Najlepsze Prostownice PART II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 18:11   #2371
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marcelqaaa Pokaż wiadomość
okay. z tego co piszecie wszyszło na to, że prostownica Efalock Flat Master jest najlepsza.. ktoś już zapytał gdzie można kupić odpowiedź brzmiała allegro, a może wiecie czy w jakiś sklepach z AGD da się kupić ? (:
hmm z tego co widze przewija sie opinia, ze to Gama/Tondeo sa najlepsze flat master to badziew z ktorego schodzi ceramika, wg mnie nie warto ryzkowac, chyba ze ktos cierpi na nadmiar gotowki i moze zmieniac prostownice bardzo czesto
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:34   #2372
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja mam model S2002 (teflon+ceramika) i musze Cie zmartwic ale jak dla mnie to jest on badziewny. Moje wlosy (cienkie, puszace, zniszczone, falowane) szybko sie wykrecaja (zwlaszcza te cieniowane przy twarzy). Wczesniej prostownica lepiej prostowala wysarczala najniższa temeratura-1 kropka, a teraz juz nawet dwie nie wystarczaja ale to wina wlosow widocznie juz sie tak zniszczyly (przez niecale 2 miesiace) i trudniej sie prostuje I znowu musze to napisac po raz setny: po miesiacu zaczela mi schodzic powloka i wymienialam na nowa, a teraz znowu nawet jeszcze miesiac nie minął a znowu schodzi Juz można cholery dostac! Ponoc to zasłga tego teflonu (przeczytaj sobie ze 2 str wczesniej tam byla o tym mowa). Dla pocieszenia dodam ze tylko ja jestem taka niezadowolona, innym pasje a uwierz mi że czytalam wiele opini i pytalam wiele osob ale każdy mówil ze to bardzo fajna prostrownica i uwierzyłam...
I

Czy Twoja prostownica tez ma takie płytki? chodzi mi o lekko chropowatą powierzchnię?
U mnie jest kilka kropek do ustawiania temperatury, a dokładnie 17
i z tego co zauważyłam te dwa modele bardzo się różnią...
Czy ktoś ma model Remingtona s2003?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (82,6 KB, 19 załadowań)
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 19:43   #2373
marcelqaaa
Raczkowanie
 
Avatar marcelqaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmm z tego co widze przewija sie opinia, ze to Gama/Tondeo sa najlepsze flat master to badziew z ktorego schodzi ceramika, wg mnie nie warto ryzkowac, chyba ze ktos cierpi na nadmiar gotowki i moze zmieniac prostownice bardzo czesto
och, niestety nie cierpię. ; P
Czyli Tondeo mogę śmiało kupować i włosy nie będą się na wilgoci kręcić? (;

(dziękuję za odpowiedzi. ; ) aahh, i przepraszam, ze tak dużo pytam.. chcę być pewna jak każda z nas na co wydam dwie stówy. ^ )
marcelqaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 09:57   #2374
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To daj znac jak działa jak już dostaniesz
Postanowione,jutro kupuje od grabcia78 ^_^ napewno od razu po piewszym prostowaniu dam znać jak się sprawuje

Cytat:
Napisane przez marcelqaaa Pokaż wiadomość
och, niestety nie cierpię. ; P
Czyli Tondeo mogę śmiało kupować i włosy nie będą się na wilgoci kręcić? (;

(dziękuję za odpowiedzi. ; ) aahh, i przepraszam, ze tak dużo pytam.. chcę być pewna jak każda z nas na co wydam dwie stówy. ^ )
Właśnie nie wiem,gdzie wyczytałaś,że Flat MAster jest najlepszy Ja jak zwykle odsyłam do KWC i z własnego(teoretycznego)do świadczenia polecam prostownicę firmy Tondeo,Active Cerion.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 10:15   #2375
nike421
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej dziewczyny , ja juz sama niewiem bylam pewna ze wybiare te prostownice Prostownica GA.MA TURMALIN LASER ION GAMA lub te Tondeo Cerion Active ale one sa bez regulacji temperatury wiec sie boje poniewaz wlosy mam dlugie grube krecone i bardzo geste niestety trudne do wyprostowania((( wiec sama juz niewiem ale chcialam juz kupic lepsza prostownice taka za ok. 300 zl nie chce ryzykowac innych, mam gamme bez regulacji temperatury ale po trzech latach juz nie prostuje tak dobrze, wlosy mam popalone i bardzo poszarpane a prostowanie zajumuje mi ok 45 minut wiec niestety musze zmienic prostownice moze mi pomozecie??? pozdrawiam
nike421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 10:39   #2376
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez nike421 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny , ja juz sama niewiem bylam pewna ze wybiare te prostownice Prostownica GA.MA TURMALIN LASER ION GAMA lub te Tondeo Cerion Active ale one sa bez regulacji temperatury wiec sie boje poniewaz wlosy mam dlugie grube krecone i bardzo geste niestety trudne do wyprostowania((( wiec sama juz niewiem ale chcialam juz kupic lepsza prostownice taka za ok. 300 zl nie chce ryzykowac innych, mam gamme bez regulacji temperatury ale po trzech latach juz nie prostuje tak dobrze, wlosy mam popalone i bardzo poszarpane a prostowanie zajumuje mi ok 45 minut wiec niestety musze zmienic prostownice moze mi pomozecie??? pozdrawiam
O_o Oo fak.Nie zauważyłąm 'drobiazgu',że mój typ nie ma regulacji temperatury.A byłam na 100% pewna,a teraz nie wiem.Cizzzzzzz
Własnie oglądałam sobie tą Ga.Mę i zastanawiałam się nad nią ale kurcze,bez regulacji to tak troche niefajnie
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 10:59   #2377
ashyn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Ahh,to dobrze,bo w sumie nie znamy wielul sowich praw,które są tak korzystne ,może tu się coś znajdzie.
Jedna w KWC przy Tondeo Cerion Active,jedna z wizażanek napisała,że prostownica jest jak każda inna i niszczy włosy w równei ekspresowym tempieJak narazie postanowione - w pn kupuje na allegro i od razu zapłacę,żeby jak najszybciej przyszła,już się nie mogę doczekać nno

Chętnie potem poczytam twoje opinie na temat tej prostownicy, ponieważ też zastanawiam się nad kupnem teo modelu
ashyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 12:06   #2378
Tipsi
Raczkowanie
 
Avatar Tipsi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 49
Dot.: Prostownice Babyliss..prosze o rade?

A może suszarke prostującą ?
Tipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 12:10   #2379
justys_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 81
Dot.: Prostownice Babyliss..prosze o rade?

nie iem , nigdy ne uzywalam. mysle, ze prostownica osiagne lepsze efekty. tylko nie wie ktora...
__________________
Do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragne! tylko do mej Miłości!!!
justys_555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 12:17   #2380
marcelqaaa
Raczkowanie
 
Avatar marcelqaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez ashyn Pokaż wiadomość
Chętnie potem poczytam twoje opinie na temat tej prostownicy, ponieważ też zastanawiam się nad kupnem teo modelu
hihi, ja również.
marcelqaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:31   #2381
axel11
Przyczajenie
 
Avatar axel11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja również mam pytanie.Do tej pory miałam prostownice wigo 54 mm i ogólnie byłam z niej zadowolona jednak po 1,5 roku używania zdarły mi się płytki ;/ .Szukam teraz czegoś równie dobrego lub lepszego.Może ktoś coś poleci?Potrzebuje prostownicy o dużej mocy.I kolejne pytanie,o co chodzi z płytkami ceramiczno-teflonowo-turmalinowymi ?
axel11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 14:48   #2382
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Prostownice Babyliss..prosze o rade?

Jestem posiadaczka prostownicy Babyliss, ale zadnego z tych modeli, ktore podalas.
Ogolnie jestem zadowolona, prostownica spelnia swoje zadanie.

Zajrzyj do watku o najlepszych prostownicach - poczytaj i wybierz sama, a noz po przeczytaniu tamtego watku dojdziesz do wniosku, ze inna firma bedzie lepsza
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 16:26   #2383
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
Czy Twoja prostownica tez ma takie płytki? chodzi mi o lekko chropowatą powierzchnię?
U mnie jest kilka kropek do ustawiania temperatury, a dokładnie 17
i z tego co zauważyłam te dwa modele bardzo się różnią...
Czy ktoś ma model Remingtona s2003?
Te płytki wygladaja jakby były powleczone nie ceramika a materiałem Ja mam takie gładkie (nie liczac tej schodzacej powloki) zielono-złote A kropek jest 4 To prawda rożnia sie ale jednak maja elementy wspólne ceramika+ teflon i wydaje mi sie to ten sam "material". Tak jak mowilam ponoc to ten teflon jest taki badziewny, ale skoro tylko mi schodzi z płytek to może albo ja nie umiem sie obchodzic z prostownica albo to jakas wadliwa seria ale przeciez wymienili mi ją a i chyba nie wzieli jej ze sklepu tylko z tego serwisu czy czegoś tam Nie wiecie skad pochodzi taki wymieniony towar? A może teraz tak produkuja te remingtony Nienawidze tej firmy! Mam nadzieje ze Ty nie bedziesz miala takich problemów Jesli prostownica przetrwa 2 miesiace to bedzie już oznaczało że jest lepsza od mojej

Cytat:
Napisane przez nike421 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny , ja juz sama niewiem bylam pewna ze wybiare te prostownice Prostownica GA.MA TURMALIN LASER ION GAMA lub te Tondeo Cerion Active ale one sa bez regulacji temperatury wiec sie boje poniewaz wlosy mam dlugie grube krecone i bardzo geste niestety trudne do wyprostowania((( wiec sama juz niewiem ale chcialam juz kupic lepsza prostownice taka za ok. 300 zl nie chce ryzykowac innych, mam gamme bez regulacji temperatury ale po trzech latach juz nie prostuje tak dobrze, wlosy mam popalone i bardzo poszarpane a prostowanie zajumuje mi ok 45 minut wiec niestety musze zmienic prostownice moze mi pomozecie??? pozdrawiam
Im wlosy bardziej zniszczone tym trudniej jest je wyprostowac Wiem to po sobie, wiec wina niekoniecznie musi byc po stronie starej prostownicy.

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
O_o Oo fak.Nie zauważyłąm 'drobiazgu',że mój typ nie ma regulacji temperatury.A byłam na 100% pewna,a teraz nie wiem.Cizzzzzzz
Własnie oglądałam sobie tą Ga.Mę i zastanawiałam się nad nią ale kurcze,bez regulacji to tak troche niefajnie
Jak masz zamiar dac ok.250-300zł za prostownice "na lata" to koniecznie kup z regulacja Nie ma sensu niszczyc niepotrzebnie wlosow i może jak w przyszlosci np. obetniesz/wycieniujesz wlosy to bedziesz mogla prostowac na o wiele niższej temeraturze Nie wiem jak to możliwe ale już wiele razy spotkalam sie z takim zjawiskiem I jakbys chciala podprostowac wlosy w ciagu dnia to ustawisz niska temerature i nie bedziesz musiala na nowo katowac wlosow. Widzisz ile argumentow

Cytat:
Napisane przez axel11 Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie.Do tej pory miałam prostownice wigo 54 mm i ogólnie byłam z niej zadowolona jednak po 1,5 roku używania zdarły mi się płytki ;/ .Szukam teraz czegoś równie dobrego lub lepszego.Może ktoś coś poleci?Potrzebuje prostownicy o dużej mocy.I kolejne pytanie,o co chodzi z płytkami ceramiczno-teflonowo-turmalinowymi ?
Kup prostownice z pełnoceramicznymi plytkami a nie tylko powlekanymi wtedy nic sie nie zetrze Nie ma zasady że płytki ceramiczno-teflon.-turmal. musza sie scierac. Poprostu u mnie sie tak dzieje ale mam tylko ceramike+teflon. Ponoc to zasluga tego teflonu:/ przeczytaj sobie 2-3 strony wczesniej tam było pisane od czego schodzi itd.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 16:37   #2384
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Prostownice Babyliss..prosze o rade?

Ja jestem szczesliwa posiadaczką prostownicy Babyliss pro 230 (trzecia pozycja na twojej liscie) goraco polecam!!! Kupiłam ją za 229zł w sklepie w moim mieście, więc cena na allegro tez jest bardzo atrakcyjna. Prostownica szybko się nagrzewa i daje naprawde dobry efekt. Mam włosy długie do łopatek ( do takich tez jest polecana ) w przypadku króciutkich włosów mozesz mieć mały problem z ich chwytaniem. Pozdrawiam
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 17:33   #2385
monitorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Prostownica czy suszarka?

Zastanawiam się nad kupnem albo prostownicy ceramicznej albo suszarki z dyfuzorem,nasadką prostującą,zimnym nawiewem....no wiadomo co dalej
I zastanawiam się co lepsze.Mam włosy proste u nasady a kręcące się przy końcach.Takie nito proste nito kręcone.Strasznie się kręcą przy wilgoci.I teraz nie wiem co mi się bardziej opłaca kupić.Jak myślicie?
monitorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 17:53   #2386
aniczka111
Raczkowanie
 
Avatar aniczka111
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 235
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Słuchajcie błagam o rade. Otóż mam już 1 prostownice Moser CeraStyle 36 W.. niby jest regulacja temp. zawsze prostuje na 200 stp/ i jestem z niej średnio zadowolnona, włosy są proste przez jakieś 2,3 godz. dodatkowo używam z matrixa płynu chroniącego i z got2b tego nowego lakieru prostującego, efekt może i trwalszy po tym,ale postanowiłam poszukać czegoś lepszego.

Czy moc wat ma duże znaczenie? (nigdzie o tym nie mogę znaleźć)
Chcę czegoś na dłużej , czy warto zainwestować w aktywną jonizację?
Znalazłam dużo pozytywnych opinii o Tondeo Cerion Activ ale ona ma tylko 25 wat?

Z góry dziękuję!!
aniczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:09   #2387
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Prostownica czy suszarka?

Jeśli chcesz suszyć włosy to kup suszarkę bo ona za dobrze nie prostuje. Posiadam takową z Roventy i nie ma zadnej rewelacji przy prostowaniu.
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:26   #2388
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny tylko u mnie jest tak, że ja nie prostuję całych włosów. Mam pozostałości po grzywce, baardzo odrośnięte i tylko ten mały kawałek prostuję. Dlatego nie mam ochoty wydawać ponad 200zł na prostownicę, którą tylko prostuję mały odcinek włosów..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:42   #2389
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

aneczka111 w opisie masz podane coś w stylu 'jest energooszczędzna - 25wat!' oznacza to,imho,że im mnie wat ma,tym lepiej.

karla_92 teraz to jestem w gigantycznej kropce,bo żaden z 'moich' modeli nie ma regulacji nie wiem,jak ja sie w to mogłam władować.Eszzzz,nie mam pojęcia co teraz,szukać od nowa na szybko.No ale innego wyjścia chyba nie mam
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 20:57   #2390
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Prostownica czy suszarka?

Ja cos slyszalam i widzialam reklamy suszarek prostujacych z ceramicznymi plytkami itp.Osobiscie nie wiem jaki po nich jest efekt,bo uzywam prostownicy ceramicznej i jestem bardzo zadowolona.Lubie miec prosciutkie wloski,ale nie zawsze mam czas zeby je prostowac
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 21:08   #2391
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniczka111 Pokaż wiadomość
Słuchajcie błagam o rade. Otóż mam już 1 prostownice Moser CeraStyle 36 W.. niby jest regulacja temp. zawsze prostuje na 200 stp/ i jestem z niej średnio zadowolnona, włosy są proste przez jakieś 2,3 godz. dodatkowo używam z matrixa płynu chroniącego i z got2b tego nowego lakieru prostującego, efekt może i trwalszy po tym,ale postanowiłam poszukać czegoś lepszego.

Czy moc wat ma duże znaczenie? (nigdzie o tym nie mogę znaleźć)
Chcę czegoś na dłużej , czy warto zainwestować w aktywną jonizację?
Znalazłam dużo pozytywnych opinii o Tondeo Cerion Activ ale ona ma tylko 25 wat?

Z góry dziękuję!!

Moim zdaniem to chyba nie jest wina prostownicy,tylko Twoich wlosow.
Moje np sa bardzo podatne na dzialanie wilgoci i zaraz sie pusza na koncach.Choc mam dobra prostownice to i tak przy lekkiej wilgotnosci zaraz sie wyginaja.Zastanawiem sie wlasnie nad chemicznym prostowaniem ale czy to takie dobre
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 21:14   #2392
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to chyba nie jest wina prostownicy,tylko Twoich wlosow.
Moje np sa bardzo podatne na dzialanie wilgoci i zaraz sie pusza na koncach.Choc mam dobra prostownice to i tak przy lekkiej wilgotnosci zaraz sie wyginaja.Zastanawiem sie wlasnie nad chemicznym prostowaniem ale czy to takie dobre
a jaka masz prostownice?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 21:28   #2393
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jestem zdruzgotana,jutro mam sobi ekupić prostownice,a nie mam pojęcia jaką

Jak to się ma,że Ga.Ma ION została na targach fryzjerskich ogłoszona prostownicą 2007 roku do tego,że nie ma regulacji temperatury?Przecież prostowanie włosów 200C to nie brzmi dobrze,ani pewnie w efekcie końcowym nie wygląda
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 21:30   #2394
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Jestem zdruzgotana,jutro mam sobi ekupić prostownice,a nie mam pojęcia jaką

Jak to się ma,że Ga.Ma ION została na targach fryzjerskich ogłoszona prostownicą 2007 roku do tego,że nie ma regulacji temperatury?Przecież prostowanie włosów 200C to nie brzmi dobrze,ani pewnie w efekcie końcowym nie wygląda
to wez tondeo badz game z regulacja, jak dla mnie ta aktywna jonizacja to pic na wode fotomontaz a regulacja naprawde sie przydaje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 21:41   #2395
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Mogl by mi ktos powiedziec czy prostownice Babyliss sa dobreJak tak to ktore najlepsze,z gory dziekuje

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a jaka masz prostownice?
BaByliss Pro 2097BU,a co?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-04 o 21:46 Powód: post pod postem
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:07   #2396
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
BaByliss Pro 2097BU,a co?
a probowalas kiedys tondeo? bo nie moge sie zgodzic z tym co napisalas, moje wlosy maja straszna sklonnosc do falowania i chwytania wilgoci, a po tondeo nie dzieje sie z nimi absolutnie nic, dlatego bede sie upierac, ze da sie tak zrobic aby fryzura nie psula sie pod wplywem wilgoci
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:12   #2397
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a probowalas kiedys tondeo? bo nie moge sie zgodzic z tym co napisalas, moje wlosy maja straszna sklonnosc do falowania i chwytania wilgoci, a po tondeo nie dzieje sie z nimi absolutnie nic, dlatego bede sie upierac, ze da sie tak zrobic aby fryzura nie psula sie pod wplywem wilgoci
Wiesz raczej jestem zadowolona z mojej prostownicy,bo nie pali wlosow.No i pozatym mieszkam za granica a tutaj nie mozna dostac prostownic tej firmy
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:15   #2398
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Prostownica czy suszarka?

mi fryzjerka prostowala wlosy z uzyciem bardzo grubej szczotki i zwyklej suszarki... bylam w szoku, ze tak jej sie udalo z moimi wlosami... ja tak nie potrafie no i chyba wlosy mniej zniszczone niz po prostownicy... no, ale niestety to trzeba miec umiejetnosci (ktorych ja nie mam )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:28   #2399
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a probowalas kiedys tondeo? bo nie moge sie zgodzic z tym co napisalas, moje wlosy maja straszna sklonnosc do falowania i chwytania wilgoci, a po tondeo nie dzieje sie z nimi absolutnie nic, dlatego bede sie upierac, ze da sie tak zrobic aby fryzura nie psula sie pod wplywem wilgoci
ciekawi mnie czy używasz jakiś preparatów wspomagających prostowanie? jeśli tak to jakich? moje włosy też są podatne, przy wilgoci puszą się i wywijają... prostowałam już swoje ale wtedy nie było wilgoci i się trzymały
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 22:37   #2400
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
ciekawi mnie czy używasz jakiś preparatów wspomagających prostowanie? jeśli tak to jakich? moje włosy też są podatne, przy wilgoci puszą się i wywijają... prostowałam już swoje ale wtedy nie było wilgoci i się trzymały
czasem uzywalam(bo teraz prostuje naprawde sporadycznie-zapuszczam wlosy i chce zeby byly jak w najzdrowszym stanie) sprayu babylissa. ale najlepszy efekt uzyskuje sie pryskajac lekko wilgotne wlosy, podsuszajac suszarka a potem prostujac, wtedy sa gladkie niemal jak tafla wody. ale bez sprayu efekt tez jest super i wlosy sa tak samo odporne na wilgoc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.