co to są paznokcie żelowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-27, 10:29   #1
Kaba24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7

co to są paznokcie żelowe?


Za 2 tygodnie mam slub niestety moje zawsze wypielęgnowane paznokcie pękają i łamią się. Słyszałam o paznokciach żelowych. Niestety nie wiem co to takiego i czy sa trwałe.
Kaba24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 11:34   #2
karinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 82
Re: co to są paznokcie żelowe?

no właśnie jak to jest z tymi żelkami!
karinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 12:36   #3
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Re: co to są paznokcie żelowe?

Mówiąc krótko są to tipsy, nakładane tylko w salonach kosmetycznych. Jeśli ktoś ma bardzo króciutkie paznokcie, słabe lub nie ma wogóle paznokci to jest to całkiem dobre rozwiązanie. Na płytkę paznokcia nakładany jest specjalny żel, a potem utrwalany. Profesjonalnie wykonany (jak twierdzi moja kosmetyczna) powinien być nakładany przynajmniej dwa razy. Z tego co wiem nie niszczą również az tak bardzo paznokci jak akrylowe. Ja mam paznokcie żelowe od jakiś trzech miesięcy (naturalne miałam niezbyt ładne) i jestem zadowolona. Pamiętajcie jednak o tym, że konieczne będzie uzupełnianie żelu co jakiś miesiąc. To chyba tyle. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 13:28   #4
dianuke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
Re: co to są paznokcie żelowe?

ile kosztuje taki zabieg kosmetyczny? rozumiem ze pozniej uzupelnianie jest tańsze? pozdrawiam
dianuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 15:42   #5
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Re: co to są paznokcie żelowe?

Ja zapłaciłam za pierwszym razem 135 zł i z tego co wiem jest to normalna stawka w Warszawie. Uzupełnienie kosztuje ok.100 zł
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 17:56   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: co to są paznokcie żelowe?


czy toakryl czy tips zawsze troszke ingeruje w płytke, tym bardziej ze trzeba ja troszke spilowac, i tu trzeba fachowca!!1 bo to nie moze byc spilowanie lecz raczej zmatowienie płytki.
ja osobiscie bez tipsow nie moge zyc! robie je juz 9 lat!!!
ale robi mi to najlepzsa fachura na swiecie Dorotka Sakiewicz!!jest mistrzynia w tym co robi, a robi wszystko co tylko mozna z paznokciami i pielegnacja dłoni, pieknie zdobi pazurki!
ja mam niestety bzrydkie przyzwyczajenie (wam moge sie przyznac), obgryzam, bo sa lamliwe i slabe, przez moja prace tez sie nizscza, wiec Doris robi mi tipsy i na nie naklada akryl, no mowie Wam rewelacja!! sa trwale i piekne, ozcywiscie ma niezbyt dlugie , w kzstalcie migdalka , bo takie lubie,te podwojne pazury(tips i akryl)kosztuja 150 zl , a pojedynczy zabieg 130
nie mam zniszczonych plytek , nie czuje ze mam obce cialo na palcach, klijentki zawsze sie zachwycaja ze mam takie ladne pazury( ja sie pzryznaje ze to nie moje)a ja czuje sie superowo!uzupełniam co 3- 4 tygodnie!
oczywiscie jak sie je sciaga to tylko w gabinecie, wklada sie pazury dospecjalnego pojemnika i one sie rozpuszczaja, potem odzyianie , i nic sie nie niszczy, ale podkreslam !!! musi to zrobic fachowiec! a nie zdiewczynka samouk, domokrazca! bo widzialam tez takie tego skutki ze cos srasznego!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 10:22   #7
Kaba24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
Re: co to są paznokcie żelowe?

Ja nie chce mieć ich przez cały czas, chciałabym je po miesiącu zdjąc i niczego nie uzupełniać? Ile kosztuje zdjęcie tipsów i czy można to zrobic samemu w domu?
Kaba24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-28, 10:53   #8
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Re: co to są paznokcie żelowe?

Grażynko a czy mogłabyś podać jakiś kontakt do tej Pani Doroty. Bo ja ze swojej jakoś ostatnio nie specjalnie jestem zadowolona.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 17:31   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: co to są paznokcie żelowe?


oczywiscie ze dam : Studio Pielegnacji Paznokci , Zdrowia i Urody Gliwice ul Zwyciestwa 30 pok 401 tel. 032/ 231 22 44 Dorotka Sakiewicz napewno bedziesz zadowolona
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:37   #10
monisia1112122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: co to są paznokcie żelowe?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post35433581 ZAPRASZAM
monisia1112122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.