Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 19:49   #121
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Farbowałam 5.3 Golden Brown i wyszedł ciemny. Wcześniej miałam średni brąz ale włosy były po rozjaśnianiu (rozjaśniałam przez 3 misiące ale jakieś pół roku przed sięgnięciem po ten L'oreal), myślę, że to dlatego wyszedł ciemny. Ale i tak niewiele bardziej niż na opakowaniu (kolor z wierzchu opakowania a nie z tabelki odcieni na boku), zwykle wychodził mi czarny jeśli farbowałam np Wellatonem.
Zapomniałam dodać...
Kiedyś zdecydowałam się na tzw "karmelek". Z prawie czarnych włosów przeszłam na prawie blond. Później jak już karmelek był moim koszmarem sennym chciałam jak najszybciej wrócić do swojego naturalnego koloru, żeby już włosów nie ruszać a pozwolić im naturalnie się "wtopić" w odrastający kolor i tylko pielęgnować a nie ingerować. Nie używałam wszystkich możliwych farb (np nic mnie nie skłoni do użycia Shwartzkopfa), ale używałam wiele marek. Moją zmorą były rudości po szybkim czasie przebyłskujące spod koloru położonego. To było okropne, cokolwiek nie położyłam to po kilku dniach znów wyłaził rudy "karmelek". Ten Golden Brown poradził sobie i z tym.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:28   #122
magda246magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

szakira, widzę, że jesteśmy wpodobnej sytuacji, bo ja też chcę taki średniwy blond. Co do końcówek, to ścinanie nie wchodzi w grę, bo ostatnio ścielam ok 30 cm pocastingowch czarnch wlosów i mam narazie ledwie za ucho Już dawno polożyłabym coś na ten rudawy łepek, ale nie wiem czy mi te końce ciemne jakiś blond średni pokryje:/

Dziewczyny piszcie prosze o lodowym blondzie 9.13 i jasnm 8.0!!! Ma któraś jakieś doświadczenia przy nakładaniu ich na ciemny blond?
magda246magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:11   #123
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Apsik dziekuję za odpowiedz! To chyba lepiej wybrać ten 5.3 skoro i tak wychodzi ciemny.Ale jeśli faktycznie ta farba ma 12%, to trochę się boję, że włosy będą mi bardziej wypadać, a i tak już wypadają!
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 14:01   #124
szakira
Przyczajenie
 
Avatar szakira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez magda246magda Pokaż wiadomość
szakira, widzę, że jesteśmy wpodobnej sytuacji, bo ja też chcę taki średniwy blond. Co do końcówek, to ścinanie nie wchodzi w grę, bo ostatnio ścielam ok 30 cm pocastingowch czarnch wlosów i mam narazie ledwie za ucho Już dawno polożyłabym coś na ten rudawy łepek, ale nie wiem czy mi te końce ciemne jakiś blond średni pokryje:/

Dziewczyny piszcie prosze o lodowym blondzie 9.13 i jasnm 8.0!!! Ma któraś jakieś doświadczenia przy nakładaniu ich na ciemny blond?
mnie sie wydaje ze razcej ci nie pokryje ale mozesz sprobowac bomoze sie jakos wtopic w ten lodowy blond np i moze wygladac nawet ok a tak za 2 3 razem to napewno bedzie coraz lepiej
szakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:56   #125
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 36
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Czesc ja kupilam ta farbe dla siebie i dla mamy kolor sredni blond o ile sienie myle numer 7 , najpierw pofarbowalam mojej mamie na wlosy z ciemnym oderostem a reszta rude ( po nieudanym balejazu u fryzjera ) i u niej wyszly bardzo ciemne powiedzialabym ze sredni braz. Przestraszona pobieglam na drugi dzien wymienic farbe na mrozny blond bo juz mialam dekoloryzacje robiona z ciemnych i moje wlosy odczuwaja to do dzisiaj. Po dekoloryzacji nie trzymala mi sie na wlosach zadna farba za kazdym razem wychodzily rude ( dekoloryzacja z jasnego brazu casting ktory wyszedl czarny ) ratowalam sie troche castingiem perlowym blondem ale jak juz wam wiadomo on bardzo szybko sie zmywa ale ta farba uratowala mi zycie kolor wyszedl naturalny sredni zimny blond taki jak moj natralny a tego chcialam bo wracam do naturalnego koloru mam juz pofarbowane 4 tygodnie kolor sie nie zmywa i co najwazniejsze nie przebija rudy nie ma po nim sladu! goraca polecam ta farbe tylko bierzcie jasniejsze odcienie bo wychodzi ciemniejsza niz na pudelku.
Buffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:03   #126
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez magda246magda Pokaż wiadomość
szakira, widzę, że jesteśmy wpodobnej sytuacji, bo ja też chcę taki średniwy blond. Co do końcówek, to ścinanie nie wchodzi w grę, bo ostatnio ścielam ok 30 cm pocastingowch czarnch wlosów i mam narazie ledwie za ucho Już dawno polożyłabym coś na ten rudawy łepek, ale nie wiem czy mi te końce ciemne jakiś blond średni pokryje:/

Dziewczyny piszcie prosze o lodowym blondzie 9.13 i jasnm 8.0!!! Ma któraś jakieś doświadczenia przy nakładaniu ich na ciemny blond?
ja farbowalam lodowym 9>13, umiescilam fotke kilka stron temu,poszukaj To zdjecie robiłam przy swietle dziennym i okazuje sie byc ciepły ALE.... przy sztucznym swietle jest faktycznie lodowy, takei barzdiej pod zieleń niz pod pomarancz, jesli wiesz o co mi chodzi nie wiem ja dobzre złapei ciemny blond, nie wiem jak ciemne sa Twoje wlosy....
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:40   #127
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
ja farbowalam lodowym 9>13, umiescilam fotke kilka stron temu,poszukaj To zdjecie robiłam przy swietle dziennym i okazuje sie byc ciepły ALE.... przy sztucznym swietle jest faktycznie lodowy, takei barzdiej pod zieleń niz pod pomarancz, jesli wiesz o co mi chodzi nie wiem ja dobzre złapei ciemny blond, nie wiem jak ciemne sa Twoje wlosy....
To normalne, że chłodny blond może też od oświetlenia ocieplić się na bardziej ciepły blond. Jak najbardziej jest to normalne
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 10:09   #128
szakira
Przyczajenie
 
Avatar szakira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

moje włosy są w kolorze takim jak na opakowaniu ma casting blond bo nim farbowalam dlugo dlugo i teraz farbowalam perłowym blondem ...to jest dalej taki sam moze tylko poświata jest mniej ciepła.Oglądalam te zdjecia po lodowym blondzie ale ty masz dużo jaśniejsze wlosy bo jestes chyba naturalnie blondynka ja jestem ciemna blondynkato ten twoj kolor jest ciepły ale tak jak mowicie to kwestia oświetlenia.zobaczymy
szakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:55   #129
magda246magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

kocimietka,
oglądam to twoje zdjęcie często, bo ten Twój kolorek jest śliczny ja właśnie mażę o tej tonacji, ale w odrobinę ciemniejszym kolorze. Mam nadzieję że na moim obecnym b.ciemnym blondzie coś takiego właśnie osiągnę
magda246magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:14   #130
Psotniczka1987
Raczkowanie
 
Avatar Psotniczka1987
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa- miasto grzechu
Wiadomości: 178
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Złocisty brąz może nie jest tak złocisty, ale jestem zadowolona. Oszczędność czasu i dobry efekt.
__________________
Od życia i ludzi otrzymujesz tyle, ile sama dajesz.



https://filozofia-na-szpilkach.blogspot.com/
Psotniczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 12:45   #131
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Psotniczka1987 Pokaż wiadomość
Złocisty brąz może nie jest tak złocisty, ale jestem zadowolona. Oszczędność czasu i dobry efekt.
a bardzo ciemny wyszedl? moze jakies fotki?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 13:03   #132
Psotniczka1987
Raczkowanie
 
Avatar Psotniczka1987
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa- miasto grzechu
Wiadomości: 178
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Zrobię dzisiaj lub jutro i wrzucę. Jak również postaram się wrzucić fotki z efektów dekoloryzacji ( schodziłam z czarnego).
__________________
Od życia i ludzi otrzymujesz tyle, ile sama dajesz.



https://filozofia-na-szpilkach.blogspot.com/
Psotniczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:45   #133
kar0luch
Raczkowanie
 
Avatar kar0luch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: stumilowy las
Wiadomości: 106
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

witam
excell 10 używam już od dobrych kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tej farby. Trzymam się koloru czekoladowy brąz, włosy farbuje co około miesiąc i to tylko dlatego tak często, że mój naturalny kolor jest dość znacznie jaśniejszy i odrosty są zbyt widoczne. Poza tym farbka sie tylko nieznacznie zmywa od farbowania a kolor jest intensywny i połysk się długo i ładnie utrzymuje. Jedyne co, to przy ciemnych kolorach przy farbowaniu odrostów trzeba uważać ponieważ farba szybko działa a skoro sie nie zmywa z pozostałej częsci włosów to odrosty koloryzują się na wybany kolor a reszta może wyjść troszke ciemniejsza. Choć to może być też plus jako, że można farbować tylko odrosty i nie tracić farby na reszte włosów tak bardzo bo jednak przy dłuższych włosach normalnie zużywałoby się z 2 opakowania a tak wystarcza jedno Ogólnie bardzo polecam tą farbke a wypróbowałam już wiele z różnym skutkiem a z tej jestem bardzo zadowolona
__________________
'A tak by się chciało. Choć przez chwilę, przez jakiś czas. W Tobie po samą szyję. Po kostki...' ajj : ** :

'Całuj się we mnie'

.zakochana, szczęśliwie
kar0luch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 18:06   #134
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kar0luch Pokaż wiadomość
witam
excell 10 używam już od dobrych kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tej farby. Trzymam się koloru czekoladowy brąz, włosy farbuje co około miesiąc i to tylko dlatego tak często, że mój naturalny kolor jest dość znacznie jaśniejszy i odrosty są zbyt widoczne. Poza tym farbka sie tylko nieznacznie zmywa od farbowania a kolor jest intensywny i połysk się długo i ładnie utrzymuje. Jedyne co, to przy ciemnych kolorach przy farbowaniu odrostów trzeba uważać ponieważ farba szybko działa a skoro sie nie zmywa z pozostałej częsci włosów to odrosty koloryzują się na wybany kolor a reszta może wyjść troszke ciemniejsza. Choć to może być też plus jako, że można farbować tylko odrosty i nie tracić farby na reszte włosów tak bardzo bo jednak przy dłuższych włosach normalnie zużywałoby się z 2 opakowania a tak wystarcza jedno Ogólnie bardzo polecam tą farbke a wypróbowałam już wiele z różnym skutkiem a z tej jestem bardzo zadowolona
a bardzo ciemny ten czekoladowy braz? moze jakies fotki?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-11-30 o 18:08
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:07   #135
kar0luch
Raczkowanie
 
Avatar kar0luch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: stumilowy las
Wiadomości: 106
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

pojutrze farbuje to od razu wrzuce fotki jeśli jeszcze będziesz zainteresowana po tylu farbowaniach musze przyznać, że ciemny, na pewno dużo ciemniejszy niż kiedy koloryzowałam po raz pierwszy. Tyle tylko, że bardzo polubiłam ten kolor

edit: znalazłam starsze zdjęcie gdzie widać kolorek, teraz jest troche ciemniejszy
__________________
'A tak by się chciało. Choć przez chwilę, przez jakiś czas. W Tobie po samą szyję. Po kostki...' ajj : ** :

'Całuj się we mnie'

.zakochana, szczęśliwie

Edytowane przez kar0luch
Czas edycji: 2009-03-20 o 10:53 Powód: .
kar0luch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:38   #136
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kar0luch Pokaż wiadomość
pojutrze farbuje to od razu wrzuce fotki jeśli jeszcze będziesz zainteresowana po tylu farbowaniach musze przyznać, że ciemny, na pewno dużo ciemniejszy niż kiedy koloryzowałam po raz pierwszy. Tyle tylko, że bardzo polubiłam ten kolor

edit: znalazłam starsze zdjęcie gdzie widać kolorek, teraz jest troche ciemniejszy http://i253.photobucket.com/albums/h...luch/woski.jpg
o sliczny ten kolor - o to jakbys mogla to wrzuc fotki ,z gory dzieki
a faktycznie masz wrazenie,ze troche pielegnuje wlosy?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-11-30 o 20:40
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:19   #137
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez magda246magda Pokaż wiadomość
kocimietka,
oglądam to twoje zdjęcie często, bo ten Twój kolorek jest śliczny ja właśnie mażę o tej tonacji, ale w odrobinę ciemniejszym kolorze. Mam nadzieję że na moim obecnym b.ciemnym blondzie coś takiego właśnie osiągnę
ehh dzięki myslę ,ze wyjdzie Ci ciemniejszy troszkę, bo ja ,jaby nie patzreć miaalm rozjaśnianie na wierzchu Ale od spodu tez złapały kolorek,tyle,ż etroszeńkę ciemniejszy jest.

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
To normalne, że chłodny blond może też od oświetlenia ocieplić się na bardziej ciepły blond. Jak najbardziej jest to normalne
Naprwdę różnica wodceiniach jes ogromna. W dzień kolor cieplutki,ale wieczorem taki popiel- mnei się to podoba,zawsze jakaś odmiana
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 21:50   #138
agent9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

hey, zagladam tu od kilku dni bo sama mialam problem. Swoje wlosy mam sredni blond, zaczelam robic loreal perłowy blond Casting.Po kilku myciach kolor robil sie zołtawy co mnie denerwowalo.Czekalam z decyzja ,bo nie moglam sie zdecydowac na kolor nowej farby.Mimo wszystko chcialam rozjasnic 2 tony ,bo wlosy wydawaly mi sie za ciemne-wychodzily ciemny blond.Za namowa kol. kupilam dzis najjasniejszy kolor-10 bardzo jasny blond, balam sie nalozyc, ze wyjdzie za jasno i wyobrazcie sobie ze prawie nie widac roznicy.Sa tylko ciut jasniejsze, doslownie pol tonu. Tzn ze ta farba nie rozjasni duzo nie ma sie co obawiac.
agent9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:36   #139
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

dziewczyny jaki mam kupic kolor zeby wyszedl ciemny braz a nie czarny...swoje wlosy mam ciemne na koncach i troszke poblasku rudego na odrostach..chce to wyrownac i miec cale ciemnobrazowe..ale nie chce zeby wyszly czarne
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 13:15   #140
niabu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
loreal excell 10 - kolory

Czy któraś już używała tych farb? Jak kolory? Bo na pudełkach wyglądają kusząco. Czy takie wychodzą na włosach?Chodzi mi zwłaszcza o popielato-orzechowe blondy.
niabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 13:25   #141
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

wlasnie zrobilam sobie wlosy jasnym braze m pocztkowo po splukaniu bylam zalamana bo wydawaly mi sie czarne wiec odrazu je umylam by troche wsplukac jednak po wyschnieciu wyszedl super ciemny braz i ta farba naprawde bardzo odzywia - popoludniu wrzuce fotki
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:18   #142
kar0luch
Raczkowanie
 
Avatar kar0luch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: stumilowy las
Wiadomości: 106
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
wlasnie zrobilam sobie wlosy jasnym braze m pocztkowo po splukaniu bylam zalamana bo wydawaly mi sie czarne wiec odrazu je umylam by troche wsplukac jednak po wyschnieciu wyszedl super ciemny braz i ta farba naprawde bardzo odzywia - popoludniu wrzuce fotki
poka poka

ja dopiero wróciłam ze szkoły i wymarzłam jak nie wiem co brrr. Kupiłam farbke ale dopiero pod wieczór sie pokoloruje :P wiec może jeszcze wrzuce dziś fotke koloru a jak nie to jutro miłego dzionka wszystkim
__________________
'A tak by się chciało. Choć przez chwilę, przez jakiś czas. W Tobie po samą szyję. Po kostki...' ajj : ** :

'Całuj się we mnie'

.zakochana, szczęśliwie
kar0luch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:46   #143
bubblegirl
Raczkowanie
 
Avatar bubblegirl
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 136
Dot.: loreal excell 10 - kolory

Ja nie polecam. Kupilam ostatnio ta farbe - kolor: bardzo jasny lodowy blond. Kolor na opakowaniu wygladal slicznie, ale zamiast blondu wyszedl mi jasny braz :| Wlosy mialam rozjasnione, chcialam tylko odswiezyc kolor i pokryc odrosty, bylam wsciekla jak zobaczylam co mi wyszlo na glowie. Trzyma sie ja tylko 10 minut, na ulotce bylo napisane ze jak sie przytrzyma dluzej to moze wyjsc ciemniejszy kolor, no ale ja kiedy zauwazylam ze zaczyna mi ciemniec na glowie zmylam ja - czyli po jakis 8-9 minutach. Moze to moja wina, a moze poprostu zla farba dla moich wlosow, ale nie polecam
bubblegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:12   #144
szakira
Przyczajenie
 
Avatar szakira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

bubblegirl mogłabys wrzucic foty tego koloru?
szakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:39   #145
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ehh no właśnie, ten nieszczesny bardzo jasny lodowy blond (9,13):/ zrobilam nim w sobote, jak zobaczylam to co mi wyszlo po 8 minutach to bylam zalamana:/ wyszedl calkiem sredni braz!!! odrazu umylam, potem nalozylam wax i czepek i czpke i tak cala noc (w wiekszosci przypadkow nieudanych farbowan po takiej nocnej kuracji rano jak umyje to jest jasniej) ale to nic nie dalo - kolor ani drgnal:/ pojechalam z rana w niedziele do tesco po jakies rozjasniacze.. bleeee nigdy wiecej:/
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:42   #146
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ale to chyba dowodzi ze ta farba jest trwalsza i nie wyplukuje sie tak szybko
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:17   #147
bubblegirl
Raczkowanie
 
Avatar bubblegirl
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 136
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

szakira moge wrzucic jak odbiore aparat od brata, tyle ze kolorek jest juz troche inny, bo mama kupila mi szampon Joanny taki do blond wlosow ktory nadaje platynowy odcien w sumie mi nei ma co nadawac platynowego, ale rozjasnil mi wloski troche, teraz wygladaja juz w miare ok, oczywiscie poza koncowkami ktore sa raczej ciemne po tej farbie :|

kumkumkum1986, polecam ten szampon, moze Ci troszke rozjasni, probuj Cena okej, nie niszczy wlosow, ogolnie fajny jest no
bubblegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:56   #148
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja uzywam szamponu i odzywki Biosilka do wlosow blond, nadaje taka srebrna poświate, w sumie ja sie nie spodziewalam ze tak mi wyjdzie ten lodowy blond, niby jasny na opakowaniu, wlosy mialam dosc jasne, myslalam ze tylko nada taka lodowa poswiate:| teraz zrobilam garnierem 111 i jest ok
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 01:06   #149
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Ja uzywam szamponu i odzywki Biosilka do wlosow blond, nadaje taka srebrna poświate, w sumie ja sie nie spodziewalam ze tak mi wyjdzie ten lodowy blond, niby jasny na opakowaniu, wlosy mialam dosc jasne, myslalam ze tylko nada taka lodowa poswiate:| teraz zrobilam garnierem 111 i jest ok
Bo poziom bardzo jasnego blondu-to dość ciemny kolorek. Jeśli miałabyś włosy średniego brązu to Garnier111 nie poradziłby sobie z średnim brązem.
Garnier111 to superjasny popiel z rozjaśniaczem-to poziom bardzo bardzo bardzo jasnego blondu a lodowy z Loreal to poziom zaledwie bardzo jasnego blondu a to nie jest taki jasny kolorek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 07:45   #150
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Nawet całkiem dobrze sobie poradził, co prawda nie mam jakiegos superjasnego blondu na glowie, aczkolwiek teraz moj kolor przypomina wlasnie ten z opakowania excell 10 numer 9,13 (bardzo jasny lodowy blond
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.