Czy jest ktos chetny na trening??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 11:49   #91
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ale wszystko zadalas, tak?
Jeszcze nie wiem, w ciagu 2 tygodniu maja dac mi znac ale raczej tak


Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A moje wejsciowki sa wazne do 25 kwietnia...
Ja mam tylko 1 do 25 kwietnia

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:42   #92
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, w ciagu 2 tygodniu maja dac mi znac ale raczej tak
To sie bardzo ciesze

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Ja mam tylko 1 do 25 kwietnia

Pozdrawiam
Pewnie dlatego, ze niektore wejsciowki byly Caramel Babe a inne jej kolegow z klubu i pewnie dostali je w roznych terminach
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:21   #93
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Hmmm Bardzo mozliwe
To jak? Sa jakies chetne?

Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:52   #94
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Cytat:
Napisane przez nask Pokaż wiadomość
Hmmm Bardzo mozliwe
To jak? Sa jakies chetne?

Pozdrawiam
Nask ja w najblizszym czasie nie dolacze do Ciebie na fitness bo mi zdrowko szwankuje wiec jak masz jakies wejsciowki wazne do konca lutego to lepiej umow sie z Caramel Babe
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:34   #95
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Dziewczyny! Odswiezam watek, bo pogoda ladna sie zbliza i czas ruszyc do parku!!!

Propozycja, trening ze mna w Hyde Parku raz w tygodniu. Ja zaczelam juz w zeszlym tygodniu, ale mozecie do mnie dolaczyc. Napiszcie jaki dzien Wam odpowiada.

W planie jogging, rozciaganie, cwiczenia z obciazeniem wlasnego ciala, sprinty, skoki w dal, biegi, brzuszki itp. Zapraszam, zawsze z kims razniej!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:39   #96
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Odswiezam watek, bo pogoda ladna sie zbliza i czas ruszyc do parku!!!

Propozycja, trening ze mna w Hyde Parku raz w tygodniu. Ja zaczelam juz w zeszlym tygodniu, ale mozecie do mnie dolaczyc. Napiszcie jaki dzien Wam odpowiada.

W planie jogging, rozciaganie, cwiczenia z obciazeniem wlasnego ciala, sprinty, skoki w dal, biegi, brzuszki itp. Zapraszam, zawsze z kims razniej!!!
W sama pore Caramel Babe Ja zamiast coraz ciensza to coraz szersza jestem na wiosne

Dolacze chetnie, pewnie dopiero w weekend, co? Bo innym Wizazankom to w tygodniu pewnie nie bedzie pasowalo, chyba ze AniaWila bedzie chetna, bo chyba moze w tygodniu... Ona lubi w Hyde Parku na rolkach szalec (miedzy nami Caramel to jej procent wynosi chyba z 15% , Ty wiesz o jaki % chodzi, zgrabna laska i tyle )

Co do weekendu, to niestety ja w ten nie moge bo jade do Oxfordu
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 09:00   #97
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

ale wam zazdroszcze ...ja mieszkam w Dub wiec do was nie mam jak DOLECIEC, pozostaje mi wiec silownia samemu badz rower z TZ...
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 09:55   #98
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszcze ...ja mieszkam w Dub wiec do was nie mam jak DOLECIEC, pozostaje mi wiec silownia samemu badz rower z TZ...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:47   #99
31wioletta
Przyczajenie
 
Avatar 31wioletta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 17
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

heja Caramel.............Mam pytanko ale z innej beczki....jeśli chodzi o twoja prace w silowni w londynie.....ja jestem po ikf ale na razie pracuję w moim pierwszym zawodzie.powiedz mi jak dobrz trzeba znać język angielski aby przcowac w silowni......pod tym katem troche słabo go umiem..........a myśle o oglądnięciu się za tego typu praca , tym bardziejże niedaleko mam taki kompleksik z siłownia i aerobikiem.....ale nie wyobrazam sobie tych grubych babek skaczących na tego typu zajęciach....jeśli znajdziesz czas to chetnie poczytam....pozdrowionka
31wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 12:36   #100
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Witaj Wioletta!

kliknij na link, w ktorym opisalam troszke wiecej o mojej pracy i moim angielskim :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=178087&page=2


Pozdrawiam!

P.S O co chodzilo z tymi kobietami na aerobiku? Chyba nie zrozumialam...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 17:12   #101
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Carmel, w innym watku napisalas, ze jesz 8 posilkow dziennie. Moglabys cos wiecej o tym napisac? Dlaczego tak duzo? Co jesz? Ile? I co powinny jesc osoby, ktore chca zrzucic troche kg.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 14:05   #102
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Nineczko!

Dlaczego tak duzo? Wierze, ze czeste jedzenie niewielkich posilkow przyzwyczaja nasz organizm do regularnego ich spalania i nie odkladania jedzenia w postaci tluszczu na tzw. czarna godzine. Dostarczam mojemu organizmowi wystarczajaca ilosc kcal na najblizsze dwie, trzy godziny i potem znow to powtarzam. Dzieki temu nie powieksza mi sie tkanka tluszczowa. Nauczylam moj organizm nie bac sie ze nie dostanie pozniej jedzenia i dzieki temu nie broni sie przede mna i nie odklada tluszczyku.

Slucham mojego ciala, jak mam ochote na slodkie to jem czekolade, jak na cytrusy to jem grejfruta, wszystko w zgodzie z nim. Raz na jakis czas najadam sie pizza i poprawiam lodami bo to znakomicie dziala na przemiane materii i caly metabolizm. Po jednej takiej sesji mam dosc na najblizsze dwa tyg.
Obserwuj siebie, co sie dzieje po zjedzeniu np. chleba, jezeli puchnie Ci brzuch byc moze masz alergie na gluten lub pszenice? Wtedy zmien na cos innego np. chleb zytni. Obserwuj czy nie masz alergii po niektorych produktach. Staraj sie jesc zdrowo, dostarczajac bialko i weglowodany zlozone najlepiej w kazdym posilku. Poprawia Ci sie wlosy, paznokcie i samopoczucie. Jedz owoce i warzywa, jajka, ryby nawet codziennie, czasem czerwone mieso np. stek z grilla itp., orzechy.


Moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2200 kcal dziennie, wykazal to test metabolizmu, kazdy posilek to od 150 do 400 kcal, nie licze dokladnie bo tego nienawidze Poprostu jem jak jestem glodna i nie jestem w stanie zjesc duzo, poprostu moj zoladek chyba jest maly...Staram sie w kazdym posilku jesc duzo protein. Dwa posilki lunch i obiad sa duze czyli pol talerza salatki np. z awokado i pomidorami, cwiartka talerza ziemniaki i cwiartka bialko czyli mieso poprawiam jogurtem z owocami, ktory sama robie (mieszam jogurt naturalny z owocami).
Cwicze z ciezarami. Jadam codziennie batonik lub ok 20g czekolady z orzechami. W weekendy wiecej a druga moja slaboscia jest pizza, ktorej sobie nie odmawiam jak bardzo intensywnie o niej mysle. Zdarza sie to raz na dwa tyg, miesiac...

Dla wszystkich dziewczyn zainteresowanych treningiem i odzywianiem, polecam strone Joanny Zapolskiej, naszej fitnesski, jej strona bardzo mi pomogla i stosujac jej rady napewno bedziecie zadowolone.


http://www.zapolska.pl/new3.html

Praca na silowni jest dosc intensywna i to trzyma mnie w formie. Jedz malo i czesto a zobaczysz szybko roznice. Pozdrawiam.
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2007-04-07 o 14:38
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 23:28   #103
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Caramel, napisz co polecasz do wykonywania w domu bo dupsko mi rosnie a lato za pasem Dziewczyny prosze o inspiracje fitnessowe... Takie w stylu przed - i po...

"I gotta work out. I keep saying it all the time. I keep saying I gotta start working out. It's been about two months since I've worked out. And I just don't have the time. Which uh..is odd. Because I have the time to go out to dinner. And uh..and watch tv. And get a bone density test. And uh.. try to figure out what my phone number spells in words.- Ellen DeGeneres"

A propos cytatu - ja tez tak robie, non stop...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 23:58   #104
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Carmel, czy moglabys jeszcze cos napisac o tych odzywkach proteinowych w proszku? Wlasciwie to po co one sa? Czy jesli ktos chodzi na silownie tak 3 razy w tygodniu i robi ciwczenia w domu przy kasetach na okreslone partie ciala, to stosowanie takich odzywek proteinowych mu pomoze? Jesli tak, to czy powinno sie cos takiego wypijac przed czy po treningu?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 01:07   #105
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

i jeszcze jedno pytanko. Co to jest test metabolizmu? Przepraszam, ze tak Cie zameczam.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:32   #106
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy jest ktos chetny na trening???

Carmel, kochana, przepraszam, ze tak cie zameczam ale od dawna probuje schudnac i nic mi z tego nie wychodzi. Czy moglabys ocenic moj jadlospis i powiedziec, czy to ma sens?
1. 7:30-8:00 omlet z bialka z jednym plasterkiem chudej szynki plus warzywo typu zielony ogorek, pomidor
okolo 30 minut cwiczen z kaseta (w jeden dzien cwiczenia na brzuch, w nastepny na nogi i pupe)

2. 10:00 owsianka
tylko, ze ja robie tak owsianke: platki zalewam na noc goraca woda, potem rano gdy sa miekkie dodaje 3 lyzeczki joguru naturalnego (O% tuszczu, 3 gramy cukru), do tego kilka truskawek i garsc jagod. Plus dosypuje troszke pokrojonych w plasterki (takie od razu kupuje bo wydaje sie ich wiecej) almonds.
Taka owsianka powoduje, ze dosc dlugo jestem najedzona.
12:00 banan albo jablko (bo wlasnie wychodze z zajec i od razu chce jechac na silownie, gdyz jak zatrzymam sie w domu, to potem nie moge sie zmusic aby pojechac na silownie, wiec musze cos zjesc lekkiego i szybko.. no i jeszcze nie czuje sie jakos glodna, bo 2 godziny wczesniej owsianka)

silownia: 40, 50 minut cardio plus co drugi dzien maszyny z obciazeniami na nogi , brzuch.

14: obiad: grillowany kurczak albo losos, plus gotowane warzywa i czy moge a nawet powinnam dodac np. dziki ryz? albo cous-cous?

16: przekaska: jakies surowe warzywo np zielony ogorek, ktory bardzo lubie Czy to nie za malo?

18:30-19:00 kolacja. I tu nie mam pomyslu? Pewnie jakas salatka typu: zielone liscie, kawalek szynki albo wedzonego lososia, pomidory, papryka itp plus ser feta.

Czy taka dieta plus te cwiczenia (zakladam, ze w soboty i niedziel nie bede nic cwiczyla) pozwola mi na utrate wagi tak z 7 kg? do konca czerwca?
Blagam o pomoc.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.