Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 14:35   #421
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: regulacja brwi - Kraków

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6908264]dobra kosmetyczka nie zrobi Ci łuku "na życzenie", tylko taki pasujący do Twojej twarzy to raz
dwa - blondynka na środkowym zdjęciu ma fatalne brwi, wyjątkowo źle zrobione
trzy - w zależności od tego jak bardzo masz wyskubane własne, uzyskanie idealnego łuku trwa 3-6 miesięcy

znam kosmetyczkę w okolicach Krakowa, która robi przepiękne brwi, ale sama tam nie trafisz i 1 wizyta może nic nie dać - ja potrzebowałam pół roku na doprowadzenie swoich brwi do prawie idealnego stanu, bywając u niej co trzy tygodnie.

kredek nie polecam, wycierają brwi, lepiej henna lub makijaż pernamentny[/quote]


mawis a moglabys podac namiary do tej kosmetyczki??
wogole czy moglybyscie mi podac namiary na dobra kosmetyczke (chodzi mi o regulacjw brwi ) w krakowie??

wybacz Kaska86, ze sie tak perfidnie podpinam pod watek
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:01   #422
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6908264]dobra kosmetyczka nie zrobi Ci łuku "na życzenie", tylko taki pasujący do Twojej twarzy to raz
dwa - blondynka na środkowym zdjęciu ma fatalne brwi, wyjątkowo źle zrobione
trzy - w zależności od tego jak bardzo masz wyskubane własne, uzyskanie idealnego łuku trwa 3-6 miesięcy

znam kosmetyczkę w okolicach Krakowa, która robi przepiękne brwi, ale sama tam nie trafisz i 1 wizyta może nic nie dać - ja potrzebowałam pół roku na doprowadzenie swoich brwi do prawie idealnego stanu, bywając u niej co trzy tygodnie.

kredek nie polecam, wycierają brwi, lepiej henna lub makijaż pernamentny[/QUOTE]

Myśle, że coś w stylu takich łuczków jak na zdjęciu byłoby dla mnie odpowiednie - sama próbowałam coś takiego zrobić i całkiem nieźle to wyglądało. Taki łuk jakoś otwiera oko - tak mi się wydaje.
A u kosmetyczek zauważyłam tendencje do nadawania jednego i tego samego kształtu - i wogóle nie przykładają się za bardzo do regulacji brwi. Przecież można nadać różny kształt, grubość - one o nic nie pytają tylko raz, dwa i dziękuje - zaznaczam, że byłam już w kilkunastu salonach - chodzę na takie regulacje od dobrych 6-7 lat w różne miejsca.
Mam ciemną oprawę oczu i bardzo szybko rosną mi włosy/brwi - ale jestem gotowa chodzić nawet te kilka miesięcy byleby efekt był.


Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
wybacz Kaska86, ze sie tak perfidnie podpinam pod watek
Wszystko wporządku - dobrze wiedzieć, że nie tylko ja szukam dobrej kosmetyczki.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:20   #423
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Nikt nie zna dobrej kosmetyczki w Krakowie?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:42   #424
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Podpinam się Wstyd przyznac, ale nie mialam pojecia, ze tak wazne jest regularne regulowanie brwi u kosmetyczki. Zazwyczaj robie to sama. Mam czasem zastrzezenia, ale chyba najwyzsza pora sie zmobilizowac i zrobic to u kogos kto potrafi...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:04   #425
sweetblondie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Polecam studio "Gabriela" przy ul. Wielickiej w salonie Jean Louis David. Dziewczyna wie co robi. Nie tylko "czysci" brwi, ale nadaje im ładny kształt - w miarę możliwości oczywiście. Używa pęsety, wosku i nożyczek.
sweetblondie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:15   #426
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez sweetblondie Pokaż wiadomość
Polecam studio "Gabriela" przy ul. Wielickiej w salonie Jean Louis David. Dziewczyna wie co robi. Nie tylko "czysci" brwi, ale nadaje im ładny kształt - w miarę możliwości oczywiście. Używa pęsety, wosku i nożyczek.
Hmm... chyba wybiorę się tam na regulację brwi i paznokcie.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:08   #427
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez sweetblondie Pokaż wiadomość
Polecam studio "Gabriela" przy ul. Wielickiej w salonie Jean Louis David. Dziewczyna wie co robi. Nie tylko "czysci" brwi, ale nadaje im ładny kształt - w miarę możliwości oczywiście. Używa pęsety, wosku i nożyczek.
czego?wosku? w tak delikatnej okolicy oka? toż to straszny crime i niesamowity ból - tam się używa tylko pensetki, ewentualnie można na stałe usunąc włoski prądem, ale wosk? a nożyczek po co używa?

jeśli chodzi o moją kosmetyczkę, ma gabinet za Krakowem i jest tak zakamuflowany ze nikt tam nie trafi, ja sama miałam poważne problemy. Żeby to miało sens, przynajmniej 2-3 tyg nie można ruszać brwi w ogóle, im dłużej tym lepiej, bo jest z czego formować nowy łuk. Przede wszystkim chodzi o te włoski z dołu na początku łuku, bo stamtąd zazwyczaj namiętnie kosmetyczki wyskubują za dużo i dlatego nie ma tego efektu rozłożystego łuku, o który chodzi Kaska86, tylko wychodzą półokrągłe i nadają twarzy smutny wygląd.

Przeważnie, ze względu na odległość jeżdżę z jakąś koleżanką, żeby jej pokazać gdzie to jest. Jeśli któraś z was jest chętna i dysponuje samochodem, może pojechać ze mną. Wybieram się za jakieś dwa tygodnie, jak coś proszę pisać na PW.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 19:08   #428
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6917551]czego?wosku? w tak delikatnej okolicy oka? toż to straszny crime i niesamowity ból - tam się używa tylko pensetki, ewentualnie można na stałe usunąc włoski prądem, ale wosk? a nożyczek po co używa?

jeśli chodzi o moją kosmetyczkę, ma gabinet za Krakowem i jest tak zakamuflowany ze nikt tam nie trafi, ja sama miałam poważne problemy. Żeby to miało sens, przynajmniej 2-3 tyg nie można ruszać brwi w ogóle, im dłużej tym lepiej, bo jest z czego formować nowy łuk. Przede wszystkim chodzi o te włoski z dołu na początku łuku, bo stamtąd zazwyczaj namiętnie kosmetyczki wyskubują za dużo i dlatego nie ma tego efektu rozłożystego łuku, o który chodzi Kaska86, tylko wychodzą półokrągłe i nadają twarzy smutny wygląd.

Przeważnie, ze względu na odległość jeżdżę z jakąś koleżanką, żeby jej pokazać gdzie to jest. Jeśli któraś z was jest chętna i dysponuje samochodem, może pojechać ze mną. Wybieram się za jakieś dwa tygodnie, jak coś proszę pisać na PW.[/QUOTE]

Kiedyś w jakimś programie w tv widziałam właśnie regulacje brwi - woskiem.
W jakiej miejscowości jest ta kosmetyczka?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 21:12   #429
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: regulacja brwi - Kraków

usuwanie woskiem jest niesamowicie bolesne, sama miałam tak zrobione raz i dziękuję za uwagę - uwierz mi, że tak się nie robi, choćby codziennie pokazywali to w tv - skóra w okolicy oka jest delikatna i cieniutka, jakoś nie bardzo ma się do siebie stosowanie specjalnych kremików delikatnie wklepywanych opuszkami palców i jednocześnie haratanie woskiem - te paniusie robią to wyłącznie z lenistwa, bo im się trochę pęsetką pomachać nie chce

gabinet jest koło Myślenic
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:29   #430
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez sweetblondie Pokaż wiadomość
Polecam studio "Gabriela" przy ul. Wielickiej w salonie Jean Louis David. Dziewczyna wie co robi. Nie tylko "czysci" brwi, ale nadaje im ładny kształt - w miarę możliwości oczywiście. Używa pęsety, wosku i nożyczek.
Czy ktoś słyszał o tym studiu?
Zastanawiam się czy to nie jakaś autoreklama - nowa wizażanka/pogrzebałam trochę w necie i dużo ogłoszeń tego studia się pokazało w przeciągu ostatniego tygodnia.
Szukam sprawdzonego miejsca.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:19   #431
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Czy ktoś słyszał o tym studiu?
Zastanawiam się czy to nie jakaś autoreklama - nowa wizażanka/pogrzebałam trochę w necie i dużo ogłoszeń tego studia się pokazało w przeciągu ostatniego tygodnia.
Szukam sprawdzonego miejsca.
ponawiam prośbę/pytanie
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 23:26   #432
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Ja się dzisiaj dostawiłam pensetą do swoich brwi - ale dalej czekam na adres dobrej kosmetyczki
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:32   #433
Nemezis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1
problem z brwiami

witam
jak w tytule, mam problem z moimi brwiami, ktore nie chca sie ukladac. regulacja i henna u kosmetyczki daje efekty, ale tylko na kilka dni, potem znow staja sie "potargane" otoz wloski sa wyjatkowo dlugie i rosna w dol, dlatego mam pytanie: czy jezeli zaczne je przycinac to zrobia sie jeszcze gorsze? tzn beda rosnac jeszcze dluzsze w bardzo szybkim tempie i w dodatku grubsze? czy moze lepiej kupic wosk? z gory dziekuje za pomoc. pozdrawiam
Nemezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:42   #434
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: problem z brwiami

Cytat:
Napisane przez Nemezis Pokaż wiadomość
witam
jak w tytule, mam problem z moimi brwiami, ktore nie chca sie ukladac. regulacja i henna u kosmetyczki daje efekty, ale tylko na kilka dni, potem znow staja sie "potargane" otoz wloski sa wyjatkowo dlugie i rosna w dol, dlatego mam pytanie: czy jezeli zaczne je przycinac to zrobia sie jeszcze gorsze? tzn beda rosnac jeszcze dluzsze w bardzo szybkim tempie i w dodatku grubsze? czy moze lepiej kupic wosk? z gory dziekuje za pomoc. pozdrawiam

Hmmm....nie wiem jak będa rosły po przycinaniu.

Możesz sobie kupić taką odżywke do rzes (wygladem przypomina tusz, tylko, że jest przezroczysta) ona nadaje efekt "mokrych rzes", usztywnia je też. Więc możesz zawsze rano "zaczesywać" nią brwi wtedy cały dzien będa takie jak chcesz
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:44   #435
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: problem z brwiami

moim zdaniem przycinanie jest bezsensowne, po wizycie u kosmetyczki poprostu codzień przejedz po nich palcem z wazeliną lub brylantyną (daje lepszy i trwalszy efekt) i ładnie ułóż w łuk powinny się trzymać "kupy"
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:50   #436
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: problem z brwiami

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
moim zdaniem przycinanie jest bezsensowne, po wizycie u kosmetyczki poprostu codzień przejedz po nich palcem z wazeliną lub brylantyną (daje lepszy i trwalszy efekt) i ładnie ułóż w łuk powinny się trzymać "kupy"

Zgadzam się

Bo co jeśli za mocno je przytniesz?
Jak wtedy będziesz wyglądać?
hihi...
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:53   #437
tinkusia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: problem z brwiami

do Justynuss; ja tez mam takie brwi ze musze co najmniej co 6 dni chodzic do kosmetyczki. kiedy sama sobie przycinalam jeszcze gorsze sie staly wiec nie radze. najlepiej poradzic sie kosmetyczki
tinkusia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:46   #438
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: problem z brwiami

Ja modeluje brwi Lancome Brow Expert Modele Sourcils - polecam.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 19:01   #439
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: problem z brwiami

Cytat:
Napisane przez tinkusia66 Pokaż wiadomość
do Justynuss; ja tez mam takie brwi ze musze co najmniej co 6 dni chodzic do kosmetyczki. kiedy sama sobie przycinalam jeszcze gorsze sie staly wiec nie radze. najlepiej poradzic sie kosmetyczki

Ja nie założyłam tego watku
Moje brwi są jaknajbardziej w porzadku
Twój post powinien być skierowany raczej do autorki

Wybaczam Ci....hihi;p
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 20:34   #440
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj dostawiłam pensetą do swoich brwi - ale dalej czekam na adres dobrej kosmetyczki
ja znam robi brwi jak marzenie - sama ma piekne... ta kobitka u mnie w szkole uczy ale salon ma w Myslenicach na ul.Kazimierza Wlk. 175b
tel.do gabinetu moge podac na priv
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:52   #441
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
ja znam robi brwi jak marzenie - sama ma piekne... ta kobitka u mnie w szkole uczy ale salon ma w Myslenicach na ul.Kazimierza Wlk. 175b
tel.do gabinetu moge podac na priv

Czy to może Pani Ewa
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 23:02   #442
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: regulacja brwi - Kraków

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;6917551]czego?wosku? w tak delikatnej okolicy oka? toż to straszny crime i niesamowity ból - tam się używa tylko pensetki, ewentualnie można na stałe usunąc włoski prądem, ale wosk? a nożyczek po co używa?[/quote]

Jeśli chodzi o wosk to można uzyć tylko stałego i nie jest to straszny ból faktem jest jednak, że nie powinno się go uzywać w okolicy oka ze względu na delikatną skórę... Czasami jednak sama go uzywam z lenistwa A nozyczki oczywiście by przyciąć włoski jesli zajdzie taka potrzeba...idealny łuk brwiowy to nie kwestia przypadku...tylko ciężkiej pracy nad nim.
Chętnie sama się polecę...brwi to mój "konik"...jednak przyznać trzeba, że nie z kazdych brwii można wyczarować cudo niestety....wtedy trzeba wspomóc się kredką lub najlepiej henną i domalować to i owo...i jakoś dziwi mnie opinia, że kredka wyciera włoski...wkońcu po włoskach nią nie charatamy ...tylko tam gdzie ich nie ma zagęszczamy
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 23:16   #443
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Chętnie sama się polecę...brwi to mój "konik"...jednak przyznać trzeba, że nie z kazdych brwii można wyczarować cudo niestety....wtedy trzeba wspomóc się kredką lub najlepiej henną i domalować to i owo...i jakoś dziwi mnie opinia, że kredka wyciera włoski...wkońcu po włoskach nią nie charatamy ...tylko tam gdzie ich nie ma zagęszczamy
Masz jakiś gabinet - żeby można się było z Tobą umówić?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 23:22   #444
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Masz jakiś gabinet - żeby można się było z Tobą umówić?
Sprawa wygląda nieciekawie...bo jestem obecnie na urlopie macierzyńskim, ale jeśli miałaby to być sprawa "życia lub śmierci" to coś poradzimy hehe.


Trzeba jednak mieć świadomość, ze nie z każdych brwii da się wyczarować taki fason za pomocą samej regulacji oraz henny...
http://www.aaliyah.wz.cz/pictures/aaliyah02.jpg

Tutaj te same brwii przed zrobieniem - różnica kolosalna - taka drastyczna zmiana możliwa tylko dzięki makijażowi permanentnemu - ale jak widać warto
http://i192.photobucket.com/albums/z...e/BabyGurl.jpg

Edytowane przez Girly2008Girl
Czas edycji: 2008-03-19 o 07:51
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 10:01   #445
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Masz jakiś gabinet - żeby można się było z Tobą umówić?
ponawiam pytanie
moze to nie jest sprawa zycia lub smierci ale cos bym chciala zrobc z moimi brwiami

EDIT: tez od dzis nic nie wyrywam
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:52   #446
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Czy to może Pani Ewa
tak, dokladnie znasz?
mnie nie uczy, ale kolezanki tak
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:12   #447
Suzzi1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tu i tam!
Wiadomości: 1
Smile Dot.: regulacja brwi - Kraków

A ja chodzę do kosmetyczki na regulacje brwi i wybieram tylko i wyłącznie wosk ^^
Z powodu takiego, że mnie to mniej boli, raz dwa i gotowe, tylko później pensetą parę włosków, żeby wyregulować xDD
Popatrzcie na to, że jak ktoś ma zarośnięte brwi to ile by to trwało pensetą .?? A tak to woskiem raz dwa ... Oczywiście gdy się robi pierwszy raz woskiem, to wszyscy mówią, że boli a ja uważam, że to nasza psychika na nas tak wpływa, że to mniej boli tylko nam się wydaje, że to ból nie do zniesienia
CmOk =**
Suzzi1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:40   #448
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
tak, dokladnie znasz?
mnie nie uczy, ale kolezanki tak
Ba...wzór kosmetyczki Zawsze zadbana, uczesana, makijaż, manicure i ta piekna alabastrowa cera.... no i oczywiście wiedza i umiejętności....
Wszytsko byłoby ok, gdyby nie fakt, że ja jednak lubie się leciutko opalić Poza tym dla mnie osoba godna naśladowania...Miałam z Panią Ewą na szczęście wykłady Fakt brwi robi super i spod jej ręki wyszlam...penseta i bezwzględnie lampa lupa ... niestety jak trzeba to i 40 min dłubania

Co do samej regulacji...to bardzo lubię i chętnie ją wykonuję, jeśli jest szansa, że w jakiś jeden dzień zbieże sie kilka chętnych kobitek na regulacje to postaram się tak zorganizować by zrobić Wam to u nas w gabinecie...
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:03   #449
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Co do samej regulacji...to bardzo lubię i chętnie ją wykonuję, jeśli jest szansa, że w jakiś jeden dzień zbieże sie kilka chętnych kobitek na regulacje to postaram się tak zorganizować by zrobić Wam to u nas w gabinecie...
To może jakoś w kwietniu - zapuszcze brwi, żeby było z czego nadać kształt. Ktoś chętny?
A gdzie ten gabinet jest? Czytałam w innym wątku Twoją wypowiedź o "paście cukrowej" - wykonujecie tam taką depilację?
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:19   #450
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: regulacja brwi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Ba...wzór kosmetyczki Zawsze zadbana, uczesana, makijaż, manicure i ta piekna alabastrowa cera.... no i oczywiście wiedza i umiejętności....
Wszytsko byłoby ok, gdyby nie fakt, że ja jednak lubie się leciutko opalić Poza tym dla mnie osoba godna naśladowania...Miałam z Panią Ewą na szczęście wykłady Fakt brwi robi super i spod jej ręki wyszlam...penseta i bezwzględnie lampa lupa ... niestety jak trzeba to i 40 min dłubania

Co do samej regulacji...to bardzo lubię i chętnie ją wykonuję, jeśli jest szansa, że w jakiś jeden dzień zbieże sie kilka chętnych kobitek na regulacje to postaram się tak zorganizować by zrobić Wam to u nas w gabinecie...
no tak
jednak z tego co widze, ona nie ma specjalnie nic przeciwko osobom opalonym tylko trzeba tez byc przy tym zadbanym - nie wyzywajacym...od tych mniej "urodziwych" wymaga szalene duzo a od tych z pieknymi brwiami itp. juz nie koniecznie
jednak i tak jest z niej super ksometyczka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.