Krawcowa PILNIE poszukiwana - Kraków! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 13:33   #1
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53

Krawcowa PILNIE poszukiwana - Kraków!


Dziewczyny ratujcie!
Niedługo mam wesele, przetrzepałam wszystkie sklepy i nic! Wszędzie tylko jakieś worki na kartofle a nie sukienki Poddałam się... Przyszło mi do głowy, żeby może coś uszyć, ale w całym Krakowie od każdej krawcowej słyszę, że tylko firanki i drobne przeróbki... Ratujcie! Nie zna ktoś może dobrej krawcowej na terenie Krakowa, która podjęła by się szycia sukienki?
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:49   #2
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Krawcowa PILNIE poszukiwana - Kraków!!

Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!
Niedługo mam wesele, przetrzepałam wszystkie sklepy i nic! Wszędzie tylko jakieś worki na kartofle a nie sukienki Poddałam się... Przyszło mi do głowy, żeby może coś uszyć, ale w całym Krakowie od każdej krawcowej słyszę, że tylko firanki i drobne przeróbki... Ratujcie! Nie zna ktoś może dobrej krawcowej na terenie Krakowa, która podjęła by się szycia sukienki?
poszukaj w zakładce Ślubny image

wybierz chociaż fason mniej więcej -skąd wiesz czy to co sobie w główce wymarzysz będzie dobre dla Ciebie? MARZENIE MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ OD EFEKTU KOŃCOWEGO.

życzę powodzenia
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:49   #3
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Krawcowa PILNIE poszukiwana - Kraków!!

Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!
Niedługo mam wesele, przetrzepałam wszystkie sklepy i nic! Wszędzie tylko jakieś worki na kartofle a nie sukienki Poddałam się... Przyszło mi do głowy, żeby może coś uszyć, ale w całym Krakowie od każdej krawcowej słyszę, że tylko firanki i drobne przeróbki... Ratujcie! Nie zna ktoś może dobrej krawcowej na terenie Krakowa, która podjęła by się szycia sukienki?
nie wiem jak niedługo masz ślub ale pamietaj że u dobrej krawcowej czekasz tyle samo co w krakowie albo jeszcze dłużej.
na długiej u krawcowej już na wrzesień nie uszyją dopiero na listopad i później.
nie daj się także naciągnąć na krawcową która suknie zrobi przez trzy tygodnie luz za 800zł

co do krawcowej: Belcanto to jest na długiej, jes jeszcze salon na topolowej gdzie szyją suknie.

zresztą zajrzyj na wątek panny młode kraków. tam się dużo dowiesz.

mimo wszystko proponuje iść do salonu i pomierzyć suknie. nawet te które średnio ci się podobają bo moze się okazać ze właśnie w takiej wygladasz jak królowa
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:09   #4
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Krawcowa PILNIE poszukiwana - Kraków!!

ja szyłam suknię w małej pracowni przy Wielickiej w okolicach Mc'Donalds.
szyłam suknię ze zdjęcia (wcześniej przymierzałam ją w salonie) a potem zaraz po ślubie oddawałam. za suknię z halką + welon+bolerko+rękawiczki i szal zapłaciłam 1000zł a wykonanie super i znająca się na robocie krawcowa. kazała wtedy przyjść do siebie 3 miesiące wcześniej teraz nie wiem jak z terminami, bo wtedy to ona tyle co zaczynała tam szyć.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:12   #5
Inez2707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 14
Dot.: Krawcowa PILNIE poszukiwana - Kraków!!

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
nie daj się także naciągnąć na krawcową która suknie zrobi przez trzy tygodnie luz za 800zł
Nie zgadzam się, bzdura (bez urazy) Jestem, żywym przykładem tego, ze to nie prawda.

Ata007 Mieszkasz w Krakowie i o tym nie wiesz????
W sumie to zalezy za ile masz slub? W Krakowie na ulicy Kasztanowej 1 Kobitka szyje każda sukienkę jaką sobie tylko wymarzysz (ma tez gotowe wzory) i za każda bierze 800zł bez kosztów dodatkowych wiem co mówię bo moją mi tam szyła i wszyscy na ślubie osłupieli z wrażenia (i uszyła mi to co sobie wymysliłam) do niej przyjeżdzają nawet ludzie z nad morza. Polecam!!!!!!!!!

P.S. ta kobieta szyła suknie na Ślub prawnuczki księżnej Róży Lubomirskiej - Gabrieli Będkowskiej z Sobańskich i Pawła Aksamita.

Chcesz więcej namiarów pisz do mnie kermitm@op.pl
Inez2707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.