Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 14:51   #3061
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę z nawodnieniem jest u mnie słabo, dziś wróciłam do AM i podkreślił mi suche skórki na nosie Nigdy w życiu nie miałam suchych skórek . Może to kwestia kremu? Ostatnio zmieniłam na jakiś matujący do cery mieszanej. Chyba najpierw muszę z tym zrobić porządek, bo żaden minerał nie będzie dobrze wyglądał.
Polecam peeling entymatyczny Tołpa, mi pomógł Przesuszyłam sobie skórę mydlnicą i ograniczeniem kremów, a ten peeling bardzo szybko naprawił problem i kremiki Sylveco, też fajnie nawilżają, szczególnie ten rokitnikowy No i zauważyłam, że AM lubią konkretny podkład w postaci kremu, ale już chyba o tym pisałam. U mnie fajnie wyglądają np. na filtrze Ziaji.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 16:09   #3062
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Anaa144 Pokaż wiadomość
Mi już ten kod nie działa.
Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Słoiczek dostaje się po napisaniu w polu komentarza do zamówienia hasło 'lato', więc pole na kod rabatowy pozostaje wolne. Moim zdaniem te dwie promocje można połączyć (o ile kod 'czarszka' jeszcze działa)
No to ciekawa jestem jak bedzie, mam nadzieje, że można bedzie skorzystac z obu promocji, choc pewnie okaze sie, ze tylko sloiczek bedzie mozliwy. Przekonam sie na dniach, poki co waham sie jeszcze czy brac ich flat topa czy zamowic osobno np. hakuro. Ja go mam i jestem zadowolona, a flat topa od AM czytalam gdzies tutaj, ze nie polecacie, a chcialam zamowic go dla mamy przy okazji zamawiania podkladow. Wiadomo 1 koszt przesylki..
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 16:25   #3063
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę z nawodnieniem jest u mnie słabo, dziś wróciłam do AM i podkreślił mi suche skórki na nosie Nigdy w życiu nie miałam suchych skórek . Może to kwestia kremu? Ostatnio zmieniłam na jakiś matujący do cery mieszanej. Chyba najpierw muszę z tym zrobić porządek, bo żaden minerał nie będzie dobrze wyglądał.
Kremy matujące nie matują tylko przesuszają, to pic na wodę Mieszaną cerę trzeba nawilżyć i to porządnie
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:01   #3064
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę z nawodnieniem jest u mnie słabo, dziś wróciłam do AM i podkreślił mi suche skórki na nosie Nigdy w życiu nie miałam suchych skórek . Może to kwestia kremu? Ostatnio zmieniłam na jakiś matujący do cery mieszanej. Chyba najpierw muszę z tym zrobić porządek, bo żaden minerał nie będzie dobrze wyglądał.
Mi podkreśla również, nawet mimo peelingu, a staram sie dobrze nawilżać cerę. Amilie tak nie podkreśla
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:02   #3065
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Kremy matujące nie matują tylko przesuszają, to pic na wodę Mieszaną cerę trzeba nawilżyć i to porządnie
Według mnie matowienie zawsze idzie w parze z przesuszaniem, albo raczej przesuszenie to jakaś tam konsekwencja matowienia. Z tym, że jeśli matowienie jest nieuniknione (a przy cerze naturalnie tłustej jest), to trzeba sobie znaleźć substancje, które matują bez wyraźnego przesuszu. Ale kremu naprawdę matującego to ja jeszcze nigdy nie spotkałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:04   #3066
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A nie mozecie tych suchych skorek wypeelingowac?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:05   #3067
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Polecam peeling entymatyczny Tołpa, mi pomógł Przesuszyłam sobie skórę mydlnicą i ograniczeniem kremów, a ten peeling bardzo szybko naprawił problem i kremiki Sylveco, też fajnie nawilżają, szczególnie ten rokitnikowy No i zauważyłam, że AM lubią konkretny podkład w postaci kremu, ale już chyba o tym pisałam. U mnie fajnie wyglądają np. na filtrze Ziaji.
Mi po rokitnikowym pędzel tępo jeździł po twarzy, źle mi się na niego aplikowało minerałki, do tego zbyt mocno natłuszczał co sprawiało, ze podkład si szybciej wazyl i zaczynałam sie szybko świecić. No i czułam ściągnięta cerę....

Ja polecam Sylveco lekki brzozowy, a jak komuś slabo nawilża to białego jelenia krem hipoalergiczny, dla mnie odkrycie roku Nawilża moją mieszaną cerę, ale nie przetłuszcza, jak do tej pory ideał dla minerałów. W upały pewnie przerzucę się na sylveco, bo też sobie radził, zimą niestety był za słaby.

Moglabys rzucić linkiem na tę tołpę, cięzko o jakiś dobry peeling enzymatyczny....ja poki co jestem wierna temu z Biochemii Urody.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 20:21   #3068
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A nie mozecie tych suchych skorek wypeelingowac?
Jeśli skóra jest odwodniona, to suche skórki będą tylko wierzchołkiem góry lodowej a peelingowanie przyśpieszy proces powstawania następnych.
Doprowadziłam kiedyś moją skórę do takiego dramatu przez mydło Aleppo i jak na początku robiłam peeling raz na tydzień, tak później mogłabym dwa razy dziennie, suche skórki mnożyły się błyskawicznie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:29   #3069
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli skóra jest odwodniona, to suche skórki będą tylko wierzchołkiem góry lodowej a peelingowanie przyśpieszy proces powstawania następnych.
Doprowadziłam kiedyś moją skórę do takiego dramatu przez mydło Aleppo i jak na początku robiłam peeling raz na tydzień, tak później mogłabym dwa razy dziennie, suche skórki mnożyły się błyskawicznie.

Chyba bym szalu dostala chodzic ze skorkami Ja tam peelinguje twarz raz na tydzien + plus 2x w tyg 10% tonik z kwasem mlekowym i twarz gladka az piszczy

No to chyba wychodzi na to, ze Annabelle nie jest winny nic temu, ze podkresla te suche skorki, tylko pretensje trzeba miec do siebie, poprzez zle dobrana pielegnacje hm?

A to mydelko jest wszedzie tak zachwalane tez mialam sie na nie skusic, ale juz nie myje twarzy woda, wiec chyba na dobre mi to wyszlo.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:46   #3070
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

flat top z AM to mój nr 1 wśród pędzli
mam go od roku jakoś, piorę prawie codziennie i ani 1 włosek nie wypadł
bardzo miękki i gęsty, ładnie 'oddaje' podkład i z łatwością się dopiera idealnie..
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:46   #3071
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja ze swojej strony mogę polecić żel aloesowy GorVita (o taki o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html) w moim przypadku na cieplejsze dni wystarcza. Skóra jest wygładzona, w odpowiednich miejscach nawilżona, ale jednak napięta Myślę, że dla mieszańców będzie oky przy wysuszonych cerach może być niewystarczający
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 20:49   #3072
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość

No to chyba wychodzi na to, ze Annabelle nie jest winny nic temu, ze podkresla te suche skorki, tylko pretensje trzeba miec do siebie, poprzez zle dobrana pielegnacje hm?
nic dodać, nic ująć
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:59   #3073
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Chyba bym szalu dostala chodzic ze skorkami Ja tam peelinguje twarz raz na tydzien + plus 2x w tyg 10% tonik z kwasem mlekowym i twarz gladka az piszczy
No, dostawałam szału Dopóki nie zostałam tu oświecona, że powód leży w podstawach pielęgnacji - zbyt silnym oczyszczaniu skóry, a nie w minerałach. A już miałam wtedy porzucić Annabelle i kupić sobie jakiś fluid ekologiczny.

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No to chyba wychodzi na to, ze Annabelle nie jest winny nic temu, ze podkresla te suche skorki, tylko pretensje trzeba miec do siebie, poprzez zle dobrana pielegnacje hm?
U mnie właśnie tak było. Żaden nawet najbogatszy krem czy maść nie był w stanie poradzić sobie z odwodnieniem mojej skóry. Zmieniłam mydło na micel i teraz nie potrzebuję w ogóle żadnych kremów, tylko lekkie serum i suchych skórek nie mam. I to nawet pomimo tego, że kwaszę się 10% tonikiem laktobionowym.

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
A to mydelko jest wszedzie tak zachwalane tez mialam sie na nie skusic, ale juz nie myje twarzy woda, wiec chyba na dobre mi to wyszlo.
Wielu osobom pasuje. Dla mnie to jeden z najgorszych kosmetyków w moim życiu, równie dobrze mogłabym myć twarz spirytusem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 22:40   #3074
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pewnie to rzeczywiście ten krem, chociaż używam go od jakiegoś miesiąca i nic się nie działo. Tak czy owak poszukam czegoś lepszego i zobaczymy.
Za to mydła Aleppo mi służą bardzo dobrze, mam już któreś opakowanie. Jak ze wszystkim, jednemu coś pasuje innemu nie.
Dzięki za informacje o Sylveco, poczytam sobie o nich
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 22:49   #3075
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bluegirl11 Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony mogę polecić żel aloesowy GorVita (o taki o https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html) w moim przypadku na cieplejsze dni wystarcza. Skóra jest wygładzona, w odpowiednich miejscach nawilżona, ale jednak napięta Myślę, że dla mieszańców będzie oky przy wysuszonych cerach może być niewystarczający
Ja również polecam Warto też wspomnieć, że ten żel szybko się wchłania i nie pozostawia żadnych filmów.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Pewnie to rzeczywiście ten krem, chociaż używam go od jakiegoś miesiąca i nic się nie działo. Tak czy owak poszukam czegoś lepszego i zobaczymy.
Za to mydła Aleppo mi służą bardzo dobrze, mam już któreś opakowanie. Jak ze wszystkim, jednemu coś pasuje innemu nie.
Dzięki za informacje o Sylveco, poczytam sobie o nich
Tylko uważaj, jeżeli masz skórę skłonną do zapychania. Mi nagietkowy zrobił istną masakrę na twarzy, a w dodatku nie nawilżał
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 08:27   #3076
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie pod podklad bardzo dobrze sprawdza sie Apis, Żurawinowa Witalność, Ujędrniający krem do twarzy z żurawiną i olejkiem arganowym. Ladnie sie wchlania, a po nalozeniu podkladu nie widac skorek. Kusi mnie tez brzozowy sylveco, moze wyprobuje go na noc bo Apis ma tak duze opakowanie ze predko sie nie skonczy
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 11:09   #3077
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość

Tylko uważaj, jeżeli masz skórę skłonną do zapychania. Mi nagietkowy zrobił istną masakrę na twarzy, a w dodatku nie nawilżał
Teraz to już nic nie wiem Przeczytam wszystkie recenzje pod kontem cery mieszanej, bo w sumie potrzebuję kremu nawilżającego na noc. Na dzień używam Vichy SPF 50.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 12:29   #3078
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

chimay w jaki sposób micelem zastapiłaś mydło?
Zmywasz nim po prostu makijaż i to wszystko?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 12:31   #3079
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
chimay w jaki sposób micelem zastapiłaś mydło?
Zmywasz nim po prostu makijaż i to wszystko?
Po prostu aż wacik jest czysty.
U mnie też miałam ładny stan cery przy używaniu samego micela, z tym że teraz nie mogę znaleźć jakiegoś bez chemii o dużej pojemności. Więc męczę twarz wodą
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 12:38   #3080
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A macie jakiś z dobrym skladem warty polecenia?
Ja myje mineraly wodą z żelem, potem hydrolat i krem.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 13:19   #3081
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
chimay w jaki sposób micelem zastapiłaś mydło?
Zmywasz nim po prostu makijaż i to wszystko?
Wieczorem z reguły biorę prysznic, więc część makijażu usuwa woda. Resztę domywam micelem. Przy innym rozkładzie dnia i ablucji usuwam cały makijaż micelem, tylko wiadomo - więcej wacików wtedy schodzi. Dla niektórych osób z zacięciem ekologicznym jest to minus tej metody, ale ja sobie cenię praktyczność, a nie ideologię, w czym obecny stan skóry mnie tylko utwierdza.

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Po prostu aż wacik jest czysty.
U mnie też miałam ładny stan cery przy używaniu samego micela, z tym że teraz nie mogę znaleźć jakiegoś bez chemii o dużej pojemności. Więc męczę twarz wodą
A co dla Ciebie znaczy chemia? Musi być 100% eko z certyfikatem czy np wystarczy, żeby nie miał parabenów?

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A macie jakiś z dobrym skladem warty polecenia?
Ja myje mineraly wodą z żelem, potem hydrolat i krem.
Dla mnie micel wszechczasów to jest oczywiście Bioderma Sensibio. Skład ma nawet pod kątem niechemicznościcokolwiekt oznaczy całkiem niezły. Tylko niestety flaszeczka wystarcza mi na 3 tygodnie, a w tym roku robię spore cięcia budżetu na kosmetyki, więc zadowalam się tanimi zastępcami. Najczęściej używam micela biedronkowego produkowanego przez Tołpę. Ma glikol propylenowy, parabeny i Methylisothiazolinone, ale jak pisałam nie jest to dla mnie istotne. Ostatnio miałam też Oeparol.
A jeśli chodzi o bardziej niechemiczne składy, to może np Delia, Organic Therapy, Argile Provence 600 ml (super hiper eko ), So'Bio etic, Ava Bio.

Pogonią nas za offtopa
Żeby nie było całkiem offtoppowo, to powiem, że róż Annabelle na filtrze fajnie się trzyma, a podkład (nie tylko AM) bardzo niefajnie. Ale dobre i to
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 14:40   #3082
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co dla Ciebie znaczy chemia? Musi być 100% eko z certyfikatem czy np wystarczy, żeby nie miał parabenów?
Wystarczy bez parabenów, bez DMDM, bez glikolu propylenowego itp Myślałam, by samej sobie zrobić taki z taniego hydrolatu, miałabym go dużo, ale muszę znaleźć jakiś składnik 'odpowiedzialny' za ścieranie tego brudu. Nawet jako hydrolat może być woda różana z KTC, ma tylko 2 składniki bez 'ulepszaczy' (jak np Dabur, oszukańce jedne )
Chociaż 2-fazowy z olejem też myśle, że by się sprawdził I wyszłoby tanio.
Sprawdzę te Twoje, ale nie spocznę na poszukiwaniach banalnego DIY micela
A co do offtopa.. oj żebyś wiedziała jak gdzieindziej 'offtopują'! Ale przecież baby takie są, więc nikt sobie z tego nic nie robi. Więc nie bałabym się

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

W emulgatorach na ZSK są różne fajne bajery. Ech, jeszcze chwilę pomasakruję twarz wodą, bo mnie bankructwo czeka. ;p
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 15:19   #3083
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Wystarczy bez parabenów, bez DMDM, bez glikolu propylenowego itp Myślałam, by samej sobie zrobić taki z taniego hydrolatu, miałabym go dużo, ale muszę znaleźć jakiś składnik 'odpowiedzialny' za ścieranie tego brudu. Nawet jako hydrolat może być woda różana z KTC, ma tylko 2 składniki bez 'ulepszaczy' (jak np Dabur, oszukańce jedne )
Chociaż 2-fazowy z olejem też myśle, że by się sprawdził I wyszłoby tanio.
Sprawdzę te Twoje, ale nie spocznę na poszukiwaniach banalnego DIY micela
W emulgatorach na ZSK są różne fajne bajery. Ech, jeszcze chwilę pomasakruję twarz wodą, bo mnie bankructwo czeka. ;p
Np solubilizator P-4C . Na blogach są przepisy np tu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 17:46   #3084
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Np solubilizator P-4C . Na blogach są przepisy np tu.
No właśnie ten kolega mi wpadł w oko, ale to przyszłość Zamówienie z zsk już do mnie idzie..
najgorsze jest to, że przez Święto sobie to zamówienie wegetuje i jeszcze nie wysłali. A ja już nic nie domówię
(ok znalazłam w częstych pytaniach że się jednak da domówić, ale już sobie daruję )
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-06-19 o 17:49
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 18:36   #3085
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Mi po rokitnikowym pędzel tępo jeździł po twarzy, źle mi się na niego aplikowało minerałki, do tego zbyt mocno natłuszczał co sprawiało, ze podkład si szybciej wazyl i zaczynałam sie szybko świecić. No i czułam ściągnięta cerę....

Ja polecam Sylveco lekki brzozowy, a jak komuś slabo nawilża to białego jelenia krem hipoalergiczny, dla mnie odkrycie roku Nawilża moją mieszaną cerę, ale nie przetłuszcza, jak do tej pory ideał dla minerałów. W upały pewnie przerzucę się na sylveco, bo też sobie radził, zimą niestety był za słaby.

Moglabys rzucić linkiem na tę tołpę, cięzko o jakiś dobry peeling enzymatyczny....ja poki co jestem wierna temu z Biochemii Urody.

Mi też pod minerały nie spasował, właśnie przez to świecenie. Dużo lepiej sprawuje mi się lepka ziaja o dziwo i makijaż ładnie się trzyma Ja tego lekkiego na noc używam, albo solo jak nie wychodze z domu w ramach takiej kuracji nawilżającej.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:45   #3086
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chyba znalazłam idealny podkład dla siebie i będzie to tylko jeden odcień, tylko trzeba go dobrze nakładać nie muszę już nic mieszać


A w ogóle bardzo polubiłam krem z Fitomedu nawilżający tradycyjny, tylko trzeba sporo odczekać żeby sie łądnie wchłonął i można by na niego nałożyć minerały.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:26   #3087
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie po miesiacu przerwy powrót do anabelek, dwa tygodnie i znowu wysyp
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 16:04   #3088
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam idealny podkład dla siebie i będzie to tylko jeden odcień, tylko trzeba go dobrze nakładać nie muszę już nic mieszać
Gratuluję, mi się udało dojść idealny odcień i to za pierwszym razem!

Do Pani, która napisała pod Tobą, nie mogę na telefonie ogarnąć kto to w trakcie pisania... Uczulaja Cię tylko te minerały od AM? Jestem w szoku że minerały mogą być takie zle dla kogoś

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 18:32   #3089
monczis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witajcie Trochę odświeżam temat, ale mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda, ponieważ piszę z prośbą o poradę :P Zamówiłam 5 próbek podkładów i już mam je wypróbowane, ale co z tego, jak nie wiem, który najbardziej mi pasuje!
Odrzuciłam odcienie fair, bo wydaje mi się, że są za ciemne. W załączonych zdjęciach kolejno (od lewej, od ucha) mam: golden fairest, beige fairest, natural fairest. Zastanawiam się nad golden i natural. Jak myślicie który bardziej mi pasuje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080840.jpg (103,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080842.jpg (83,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080843.jpg (78,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080847.jpg (91,8 KB, 37 załadowań)
monczis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 19:10   #3090
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monczis Pokaż wiadomość
Witajcie Trochę odświeżam temat, ale mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda, ponieważ piszę z prośbą o poradę :P Zamówiłam 5 próbek podkładów i już mam je wypróbowane, ale co z tego, jak nie wiem, który najbardziej mi pasuje!
Odrzuciłam odcienie fair, bo wydaje mi się, że są za ciemne. W załączonych zdjęciach kolejno (od lewej, od ucha) mam: golden fairest, beige fairest, natural fairest. Zastanawiam się nad golden i natural. Jak myślicie który bardziej mi pasuje?
Muszę Cię zdziwić.. ale najbardziej pasuje mi tu beige fairest, ewentualnie natural. W golden wydajesz się wyglądać jak z żółtaczką
pewnie jakbyś spróbowała te 2 odcienie pół na pół to byłoby idealnie. No ale usuwają już słoiczki 1g..
musiałabyś też wstawić zdjęcia na całej twarzy, co tam paski i to tak grubo ciapnięte
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-07-29 o 19:11
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.