Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 15:49   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Wink

Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro


Witam
temat duzo razy poruszany,rewolucja cukrowa ale jak sama robilam paste to sie zalamalam haha to bylo starszne i nic nie dalo tak sobie teraz ogladam na allegro i sie zastanawiam czy czasem nie warto by kupic?tylko ktora?
1.depilator cukrowy j'epill

http://allegro.pl/item98312755_depil...ko_pewnie.html

2.pasta cukrowa "CAMSAKIZI"hmm ta to chyba ta ktora byla w 1 artykule o pascie cukrowej

http://allegro.pl/item100249343_depi...ewelacja_.html


3.AL FATINA-arabska

http://allegro.pl/item99401727_al_fa...a_cukrowa.html

Uzywala ktoras wizazanka?warto czy nie warto?hmm bo nie chcialabym zeby bylo tak jak z ta robiona hehe mi sie wydaje ze najlepsza bylaby druga ale sama nie wiem...

pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:55   #2
olenkanew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Przywiozłam sobie taką pastę cukrową z Egiptu, ale szczerze mówiąc nie uwazam jej za rewelację. Klei sie niesamowicie, wszystko lepkie, depilacja trwa dluzej niz woskiem a efekt podobny.
olenkanew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 21:17   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

hmm ja wosku nie uzywalam nigdy bo mam wrazliwa,sucha skore i czesto zapalenie mieszka wlosowego wiec sama nie wiem a duzo kremow mi szkodzi a za maszynka nie przepadam :/ wiec nie wiem brac czy nie brac?a moze sprobowac woskiem?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 23:50   #4
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Ja stosuje wariant 2 czyli CAMSAKIZI i jestem zadowolona. Cena na allegro jest dosc zawyzona...W US place niecale $4 za sloiczek.
Paste zaczelam uzywac wlasnie z powodu wrastajacych wloskow i odkad przerzucilam sie na ta metode jest znacznie lepiej. Wprawdzie wrastajace wloski tez sie po niej pojawiaja , ale jest o wieleeeeeeee lepiej niz po depilatorze. Wloski odrastaja slabsze a depilacja mniej boli. Poczatki moga bywac zniechecajace jak juz wspomniala Olenka, ale wprawa czyni mistrzem...i z kazdym kolejnym razem depilacja przebiega sprawniej i szybciej...
Osobiscie polecam !!!
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 08:34   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

hm a jak z okolicami bikini?nie ma krostek i podraznienien?i to prawfa ze wloski po pascie cukrowej odrastaja juz slabsze itp?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 10:12   #6
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Jesli chodzi o bikini - to za pierwszym razem udalo mi sie zafundowac sobie dosc okazalego krwiaka o bolu nie wspomne..., ale jesli nakleisz paste pod wlos i bedziesz zrywac zgodnie z kierunkiem wzrostu wlosa to okaze sie,ze bikini da sie wydepilowac...moze nie calkiem bezbolesnie, ale na pewno mniej bolesnie niz woskiem. Pasta ma tez ten plus (w przeciwientwie do wosku), ze w razie "awarii" da sie ja zmyc ciepla woda. Z woskiem bywa roznie do dzis pamietam jak nie moglam zerwac plasterka woskowego z pewnej czesci ciala..hehe
Wloski odrastaja slabsze
Pozdrawiam, ToYa
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 10:12   #7
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Ja mam 1,, j'epill. jestem zadowolona z samej pasty, i jej dzialania, wlosy odrastaja slabsze, podraznienia znikaja po 2 dniach u mnie, wloski sa rzeczywiscie slabsze. dla mnie duza jej wada jest niewygodne nakladanie szpatulka, dlatego teraz chyba wyprobuje wosk w opakowaniu z rolka, takze z allegro.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 10:12   #8
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Ja mam 1,, j'epill. jestem zadowolona z samej pasty, i jej dzialania, wlosy odrastaja slabsze, podraznienia znikaja po 2 dniach u mnie, wloski sa rzeczywiscie slabsze. dla mnie duza jej wada jest niewygodne nakladanie szpatulka, dlatego teraz chyba wyprobuje wosk w opakowaniu z rolka, takze z allegro.
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:39   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

dzieki ToYa ale z tym krawiakiem to mnie przerazilas...i sama nie wiem hehe,bo chodiz o to ze inne kremy a masyznka to juz w ogole..tak mi podrazniaja i zawsze mam krostki nawet jak nawilzalam i peelingowalam okolice bikini..a ta opcja z pęseta to mi jakos tak nie pasuje czy nadal uzywasz pasty do bikini?czy s atez takie krostki i wloski mocno wrastaja w skore? bo wlasnie suzkam czegos dobrego do ciala co mi na jaksi czas da spokojz depilacja ale nie podrazni skory :/ a o bikini to jzu nie wspomne...heh wszytsko boli :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:50   #10
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

No tak, ja podobnie jak ToYa mialam krwiaka, za pierwszym razem. Teraz tez sie zdarzaja, ale mniejsze, to jest chuba u mnie nieuniknione. Znikaja na szczescie dosyc szybko, i tak wole to niz maszynke i to "sciernisko".
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:53   #11
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Krwiak byl tylko za pierwszym razem Za kazdym kolejnym razem jest lepiej - wlasciwie bikini udalo mi sie usunac w 90% - zostawilam tylko dekoracyjny paseczek Bol da sie wytrzymac, niewiele wrastajacych wloskow, a te wrosniete daja sie podwazyc paznokciem...gdybym miala teraz wybierac sposob depilacji wybralabym paste cukrowa. Niestety nascie lat temu moj wybor padl na depilator ( najwieksza pomylka mojego zycia, nie liczac jednego faceta !!!) i do tej pory zwalczam blizny i przebarwienia..
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 09:05   #12
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

dlaczego nas na takie meki skazano..
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:47   #13
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Koosmaa....hehe no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam Chociaz z drugiej strony to chyba wole od czasu do czasu ponaklejac paste cukrowa niz codziennie golic twarz..LOL
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:28   #14
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

hej!wezcie mi pomozcie :/ kupila sobie ta orginalna paste cukrowa camikazi czy jakas tak ta arabska i porazka :/ juz 1/4 zlyuzylam a nawet calej nogi nie wydepilowalam :P jak wy to robiicie?jak ja podgrzewacie?pierwsyz koszmar to bylo wyciagniecie jej z pudeleczka :/ porazka to sie tak ciagnelo,po drugie wcale nie mgolma z tego kulki ulepic!!!!!!! :/ jak juz kawalek tego czegos nakleilam z trudem na skore bo mi sie od palcow nie chialo odkleci tlyko sie ciganelo... :/ to nie bylo w ogole mowy o tym zeby to oderwac :/ no bo sie tak ciagnelo :/ wiec sie w koncu zdenerowalam i wzielma kwalek szmatki i za pomoca tego paseczka materialowego odkleilam ale to wtedy starszne straty pasty sa :/ chyba ze jaj jej za duzo nakladam?czy taki pasek tez jest na kilka razy?i w koncu czy ta pastezrywa sie pod wlos czy z wlosem?wezcie mi pomzocie bo rzeczywiscie nogi sa po tym ladniejsze napoczatku sa krpki a potem slad znika...i widac ze wyrywa z cebulkami ale nie wszytkie :/ niektore mi sie w polowie urwaly a jak ma byc mi taka jedna za ok 40 zl bo jeszcze koszt przesylki :/ na jeden raz to ja dziekuje :/ a takie oszczedne to mialo byc :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:47   #15
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

up up up
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 10:49   #16
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

Mary_Q, patrzac na Twoje przezycia, to ja chyba zezygnuje z tej formy depilacji..Nie jestem do konca przekonana co do tej pasty i jej wydajnosci, a czytajac Twoj post jeszcze bardziej sie zniechecilam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 14:01   #17
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

tez ostatnio kupilam ta paste z allegro... niby orginalna ale bardzo ciezko ja\ wyrobic stracilam juz pol sloiczka na jej wyrabianiu u nadal niwiem jak wyrobic...jednym slowem jest do d..y.
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:24   #18
afrah
Przyczajenie
 
Avatar afrah
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 11
Dot.: Pasta Cukrowa,depilator Cukrowy Z Allegro

ja też kupiłam pastę cukrową na allegro z myślą o depilacji głównie bikini i pach. Niestety nie umiem jej używać, szybko robi się "ciapowata" do tego stopnia że cała się przykleja do skóry i jedynym sposobem by ją zdjąć jest prysznic ktoś ma jakąś dobrą radę jak jej używać??????
afrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.