moze ktos mi pomoze cos doradzic...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-10, 10:29   #1
rayna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 5
GG do rayna

moze ktos mi pomoze cos doradzic...?


mam maly problem ktory troszkie mnie dnerwuje i chcialabym jakos temu zaradzic ... mam cere mloda ktora sklonna jest do przetluszczania moim problemem jest podklad... mam w domu juz sporo podkladow i szczerze powiem ze ciezko mi cos dobrac a chcialabym zeby moj makijaz chodz troche wygladal dobrze... i nie musialabym w ciemno kupowac produktow i wydawac niepotrzebnie pieniadze... zawsze jak nakladam podklad trzyma sie on nawet ladnie 3 godziny ptoem buzia zaczyna mi sie swiecic a kiedy przpudruje lekko pudrem w amieniu to ewyglada to jeszcze gorzej widac dosc dobrze podklad a chyba nie o to chodzi... uzywam kremu matujacego nivea young i to torszkie nawet pomaga ale nie na dlugo...moze ktos mi doradzi cos moze ktos ma podobne problemy.. co zrobic zebvy podklad ladnie wygladal na buzce i jakich kosmetykow szukac albo na co zwraca uwage przy wyborze moze na sklad nie wiem? i jeszcze jeden problem to cienie do oczu... nie trzymaaj sie zbyt dlugo na oku po jakims czasie schodza co brzydko wyglada moze ma to wplyw z moja cera ...?? czy ktos moze mi cos doradzic?
rayna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 10:35   #2
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: moze ktos mi pomoze cos doradzic...?

Jesli chodzi o cienie,ktore "sie zbiegaja" to moge polecic Ci swietna baze pod cienie ArtDeco.Kosztuje ok 35 zl i jest bardzo wydajna.Poczytaj o tym na KW.
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.