Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-13, 17:48   #211
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jakie keratyny polecacie do stosowania w domu? Tylko nie encanto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 08:10   #212
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jakie keratyny polecacie do stosowania w domu? Tylko nie encanto


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cocochoco

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 22:31   #213
Ir_Miska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 6
Dot.: diamond touch luxury keratin

Cytat:
Napisane przez Natalia1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

prostuje włosy od wielu lat; encanto na początku robiłam w salonie a później robiła mi siostra. jestem jednak zmęczona zapachem encanto i długością zabiegu dlatego poszłam na zabieg diamond touch luxury keratin i jestem mega zadowolona. zabieg trwał tylko 1.5 godz.

I tu mam pytanie czy ktoś wie gdzie można kupić diamond touch luxury keratin? szukałam w necie i znalazłam tylko przedstawiciela tych kosmetyków na PL który powiedział mi że koszt zakupu to 500 zł. czyli bardzo dużo.. Czy ktoś może wie gdzie kupić te kosmetyki taniej?

Podbijam pytanie z drobinkami diamentu to chyba nowość,
Ale ile ml przedstawiciel oferował za 500 zł? Na jeden zabieg?
Ir_Miska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 21:38   #214
gronoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej dziewczyny, mam pytanie.

Czy ktoś ma/planuje zakup Inoara i chciałby odsprzedać połowę?
Po otwarciu podobno rok, boję się, że nie zużyję.
Kraków/Katowice/Śląsk

Ewentualnie - jakieś fajne alternatywy?

Od 3 lat robię keratynę, do tej pory encanto, ale stara formuła, bo nowa ewidentnie mi nie służy. Za pierwszym razem cocco u dziewczyny, ale efekt też moim zdaniem średni.
gronoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 17:29   #215
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Mam pewien problem.

Wykonuję prostowanie firma X kilka razy i efekt jest super, za którymś razem już nie przyjmuje sie tak dobrze. Następnie zmieniłam na keratynę innej firmy (w tym wypadku zabiegi zawsze robiłam u fryzjera), efekt super ale już za 5 razem znowu ten sam problem. Nie było już takiego

wygładzenia.

Co może być przyczyną? Czy ktoś z was miał podobny problem.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 21:08   #216
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Podpinam sie pod pytanie.

Od jakiego sprzedawcy udało Wam sie kupić encanto bez zastrzeżeń?

Na allegro sami nieznajomi sprzedawcy

Nie chce ryzykować.

Błagam o info kogo polecanie 🙏🏼😁
MsStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 15:35   #217
jusianek
Raczkowanie
 
Avatar jusianek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cześć dziewczyny

Za dwa miesiące idę na moje pierwsze keratynowe prostowanie
Podczas zapisywania się, kiedy wypytywałam o wszystko co i jak (bo jestem zielona w temacie) fryzjerka powiedziała mi, że po zabiegu najlepiej używać odpowiednich kosmetyków, dzięki którym efekt utrzyma się dłużej. Wspomniała, że mogę je kupić na miejscu w salonie. Z ciekawości spytałam jaka jest ich cena i tu zonk - 100 zł szampon plus 100 zł odżywka. Jest to dla mnie cena kosmos, już za samo prostowanie płacę 500 zł, do tego jeszcze dwie stówy na kosmetyki...
Ale od czego jest wizaż
Podpowiedzcie jakieś gotowe produkty, które sprawdzą się po zabiegu. Bo obawiam się, że pewnie moje ulubione będą musiały iść w odstawkę...
jusianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 13:37   #218
Przemukki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Pomocy- po prostowaniu "KATIVA" moje włosy stały się lekko rudawe, szczegolnie pod swiatło,
jak pozbyć się tego odcieniu, aby nie utracic efektow zabiegu?
Dodam ze włosy wczesniej były brązowe
Przemukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 22:20   #219
Ir_Miska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez jusianek Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Za dwa miesiące idę na moje pierwsze keratynowe prostowanie
Podczas zapisywania się, kiedy wypytywałam o wszystko co i jak (bo jestem zielona w temacie) fryzjerka powiedziała mi, że po zabiegu najlepiej używać odpowiednich kosmetyków, dzięki którym efekt utrzyma się dłużej. Wspomniała, że mogę je kupić na miejscu w salonie. Z ciekawości spytałam jaka jest ich cena i tu zonk - 100 zł szampon plus 100 zł odżywka. Jest to dla mnie cena kosmos, już za samo prostowanie płacę 500 zł, do tego jeszcze dwie stówy na kosmetyki...
Ale od czego jest wizaż
Podpowiedzcie jakieś gotowe produkty, które sprawdzą się po zabiegu. Bo obawiam się, że pewnie moje ulubione będą musiały iść w odstawkę...
Ja z rossmanowskich znam szampon Alterra i jeszcze taki ziołowy nazwy nie pamiętam :/ ok 8 zł w każdym razie z tego co wiem nie mogą mieć w składzie SLS - bo to najbardziej wypłukuje keratynę. Potwierdzam z własnego doświadczenia

Właśnie wczoraj byłam na prostowaniu keratynowym (z diamentami - pierwszy raz w salonie, jutro ide na piewsze mycie i też powinnam kupić odżywkę z szamponem za łącznie 200 zł tak sporawo...ale z drugiej strony to sa produkty podtrzymujące efekt i może jednak warto
Ir_Miska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 16:21   #220
Aldowawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny czy ten szampon jest ok do używania po keratynowym prostowaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180324_161823.jpg (166,6 KB, 33 załadowań)
Aldowawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 16:25   #221
Aldowawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

kupiłam od sprzedawcy z Warszawy, nick na literę i chyba był, dam znać po prostowaniu
Aldowawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 14:49   #222
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Ir_Miska Pokaż wiadomość
Ja z rossmanowskich znam szampon Alterra i jeszcze taki ziołowy nazwy nie pamiętam :/ ok 8 zł w każdym razie z tego co wiem nie mogą mieć w składzie SLS - bo to najbardziej wypłukuje keratynę. Potwierdzam z własnego doświadczenia
Alterra ma Sodium Coco Sulfate, to naturalny odpowiednik Sodium Laureth Sulfate, a więc właściwie bez różnicy, jeśli chodzi o "moc". Trzeba szukać ultra delikatnych szamponów. Może się nadać część dzieciowych (pod kątem składu, bo one tez nie każdemu służą), część szamponów Tołpy, Vianek, Biolaven.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 15:22   #223
jusianek
Raczkowanie
 
Avatar jusianek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Czyli najbardziej kuku zrobi SLS/SLES i ich odpowiedniki?
Czy są jeszcze składniki jakieś, których nie powinno być w takich kosmetykach?
jusianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 15:37   #224
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez jusianek Pokaż wiadomość
Czyli najbardziej kuku zrobi SLS/SLES i ich odpowiedniki?
Czy są jeszcze składniki jakieś, których nie powinno być w takich kosmetykach?
Teoretycznie mocnych detergentów, alkoholu i silikonów. Do tego im częstsze mycie, tym oczywiście więcej okazji do wypłukiwania się keratyny.
Ja nie stosuję się do tych zasad, tzn nie używam żadnych specjalnych kosmetyków, chodzę na basen, używam ser silikonowych i myję włosy codziennie i nie mam jakichś większych problemów. Ale moje włosy w ogóle świetnie znoszą encanto, a nie wyobrażam sobie rezygnować z basenu czy codziennego mycia włosów przy tłustej skórze głowy tylko po to, żeby się keratyna wolniej wypłukiwała. Ale to już u każdego jest inaczej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 23:14   #225
Duffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jeżeli nadal nie znalazłaś nikogo chętnego to ja chętnie wezmę połowę 😊😊😊

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Dziewczyny a ile Inoaru zuzylyscie na swoje włosy? Encanto szło mi około 100ml, nie wiem jak z tym specyfikiem
Duffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 15:22   #226
jtaylor25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Ratunek po prostowaniu keratynowym

Witam, może ktoś ma podobną historię i może się podzielić doświadczeniami. Mam włosy rozjaśniane, nigdy nie były idealne, ale dramatu strasznego nie było. Były suche, ścięłam w końcu połowę, ale się strasznie puszyły, od zawsze tak mam, no i chciałam zobaczyć jak to jest mieć proste włosy. Wczoraj byłam u fryzjera, zrobił mi cały zabieg (podkreślam, nie były w dobrym stanie ALE nie było dramatu z nimi). Wypytałam o wszystkie skutki uboczne, Pani zapewniła mnie że moje włosy mogą tylko zyskać na tym i gorsze nie będą. Dziś je umyłam i wysuszyłam... I końce, a raczej ostatnie 5 cm, to jest masakra, jakbym je spaliła rozjaśniaczem. Miotełki, siano, popalone, sztywne, masakra! Nie chcę panikować za wczasu, ale moją pierwszą myślą było żeby cofnąć czas i nie robić tego "zabiegu". I teraz pytanie do was dziewczyny, czy te włosy będą lepsze? Co mogę zrobić? Jeśli one wyglądają tak po jednym dniu, co będzie jak keratyna się wypłucze? Czy w ogóle może próbować wypłukać tą keratynę szybciej? Co zrobić z tym? Proszę o jakiekolwiek rady, może ktoś miał podobną sytuację i wie co robić.
Pozdrawiam
jtaylor25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 04:07   #227
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

To, ze koncówki są zniszczone po zabiegu to nic nowego, zazwyczaj tak się dzieje. Obetnij to co zniszczone, dbaj porządnie o włosy i powinno byc ok ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 08:41   #228
LadyN93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[/COLOR]Dziewczyny a ile Inoaru zuzylyscie na swoje włosy? Encanto szło mi około 100ml, nie wiem jak z tym specyfikiem [/QUOTE]

Mi buteleczka 250 ml starcza na 4 osoby z włosami tak mniej więcej do ramion lub 3 osoby z włosami do łopatek ale to też zależy od grubości i gęstości

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Mi buteleczka 250 ml starcza na 4 osoby z włosami tak mniej więcej do ramion lub 3 osoby z włosami do łopatek ale to też zależy od grubości i gęstości
LadyN93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:02   #229
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jakiego Inoara uzywacie? Bo widze Moroccan Keratin albo G-Hair
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-07, 16:36   #230
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez jtaylor25 Pokaż wiadomość
Witam, może ktoś ma podobną historię i może się podzielić doświadczeniami. Mam włosy rozjaśniane, nigdy nie były idealne, ale dramatu strasznego nie było. Były suche, ścięłam w końcu połowę, ale się strasznie puszyły, od zawsze tak mam, no i chciałam zobaczyć jak to jest mieć proste włosy. Wczoraj byłam u fryzjera, zrobił mi cały zabieg (podkreślam, nie były w dobrym stanie ALE nie było dramatu z nimi). Wypytałam o wszystkie skutki uboczne, Pani zapewniła mnie że moje włosy mogą tylko zyskać na tym i gorsze nie będą. Dziś je umyłam i wysuszyłam... I końce, a raczej ostatnie 5 cm, to jest masakra, jakbym je spaliła rozjaśniaczem. Miotełki, siano, popalone, sztywne, masakra! Nie chcę panikować za wczasu, ale moją pierwszą myślą było żeby cofnąć czas i nie robić tego "zabiegu". I teraz pytanie do was dziewczyny, czy te włosy będą lepsze? Co mogę zrobić? Jeśli one wyglądają tak po jednym dniu, co będzie jak keratyna się wypłucze? Czy w ogóle może próbować wypłukać tą keratynę szybciej? Co zrobić z tym? Proszę o jakiekolwiek rady, może ktoś miał podobną sytuację i wie co robić.
Pozdrawiam

Niestety końcówki masz spalone i nadają się najlepiej do obcięcia.
Mnie ostatnio spotkała też taka przygoda jak podwyższyłam temperaturę prostownicy. Ja swoje włosy te popalone pasma olejowałam i jakoś przetrzymałam trochę aż w końcu ścięłam.
To nie jest wina keratyny tylko źle przeprowadzonego zabiegu. Twoje włosy, po ocenie ich stanu powinno sie prostować prawdopodobnie w 180 stopniach
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 10:04   #231
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Do pielęgnacji włosów po keratynowym prostowaniu kupiłam:
-szampon Vianek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...do-wlosow.html
-szampon Alterra https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
-maskę drożdżową https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-wzrostu.html
-maskę łopianową https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...acniajaca.html
-olej z korzenia łopianu na skórę głowy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...wa-wersja.html
-keratynę hydrolizowaną https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...olizowana.html
-olej lnianego do olejowania

Co dodać do pielęgnacji, co wyrzucić?

Zastanawiam się, czy mogę używać Kallosów - mam sporo zapasów (color, czekoladowa i jagodowa), bo czytałam sprzeczne opinie.

Chcę też zakupić sławną wcierkę Banfi https://triny.pl/toniki-i-wcierki/56...rka-banfi.html
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 21:49   #232
jtaylor25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Niestety końcówki masz spalone i nadają się najlepiej do obcięcia.
Mnie ostatnio spotkała też taka przygoda jak podwyższyłam temperaturę prostownicy. Ja swoje włosy te popalone pasma olejowałam i jakoś przetrzymałam trochę aż w końcu ścięłam.
To nie jest wina keratyny tylko źle przeprowadzonego zabiegu. Twoje włosy, po ocenie ich stanu powinno sie prostować prawdopodobnie w 180 stopniach
Czyli raczej ich nie odratuje już? ścinać baaardzo nie chcę bo mam króciutkie te włosy. choć wiem że będę musiała. A czy w takim razie jak bede je olejować, maski odzywki itd, to po wypłukaniu tej keratyny nie będą one w jeszcze gorszym stanie?
jtaylor25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 00:23   #233
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez jtaylor25 Pokaż wiadomość
Czyli raczej ich nie odratuje już? ścinać baaardzo nie chcę bo mam króciutkie te włosy. choć wiem że będę musiała. A czy w takim razie jak bede je olejować, maski odzywki itd, to po wypłukaniu tej keratyny nie będą one w jeszcze gorszym stanie?
pielęgnuj je, olejuj, nawilżaj tak długo jak wytrzymasz. Spalone włosy i tak będziesz musiała obciąć, ale może dasz radę trochę je zapuścić. Innej metody niestety nie ma.
Ja ze swoimi popalonymi kilkoma pasmami wytrzymałam 1,5 miesiąca i w końcu obcięłam je. Potem zrobiłam keratynę jak wcześniej i nic złego mi się nie stało...

I jeszcze kup jakieś wcierki na szybszy porost włosów

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2018-04-09 o 17:55
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 08:47   #234
jtaylor25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
pielęgnuj je, olejuj, nawilżaj tak długo jak wytrzymasz. Spalone włosy i tak będziesz musiała obciąć, ale może dasz radę trochę je zapuścić. Innej metody niestety nie ma.
Ja ze swoimi popalonymi kilkoma pasmami wytrzymałam 1,5 miesiąca i w końcu obcięłam je. Potem zrobiłam keratynę jak wcześniej i nic złego mi się nie stało...

I jeszcze kup jakieś wcierki na szybszy porost włosów
jestem już zaopatrzona w Sesę i Jantar choć przyznam że moje włosy straaaasznie wolno rosną, brałam Hairvity przez 3 miesiące prawie, co chwile właśnie Jantar i inne wcierki i z moich obserwacji wynika że w ciągu 4 miesięcy włosy urosły mi jakieś 4,5-5 cm :/
żałuję że w ogóle robiłam tą keratynę, miałam wątpliwości ale jak fryzjerka zapewniła że będzie tylko lepiej to pomyślałam raz się żyje. No, i teraz zero farbowania prostowania suszenia, nic, przez rok przynajmniej, nie wiem jak ja to wytrzymam
jtaylor25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 13:58   #235
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez jtaylor25 Pokaż wiadomość
jestem już zaopatrzona w Sesę i Jantar choć przyznam że moje włosy straaaasznie wolno rosną, brałam Hairvity przez 3 miesiące prawie, co chwile właśnie Jantar i inne wcierki i z moich obserwacji wynika że w ciągu 4 miesięcy włosy urosły mi jakieś 4,5-5 cm :/
żałuję że w ogóle robiłam tą keratynę, miałam wątpliwości ale jak fryzjerka zapewniła że będzie tylko lepiej to pomyślałam raz się żyje. No, i teraz zero farbowania prostowania suszenia, nic, przez rok przynajmniej, nie wiem jak ja to wytrzymam
No tak....ja miałam popalone tylko końcówki ok 2 cm, a włosy do ramion, a ty na jakiej długości masz to siano, na całych włosach czy miejscami?

kup jeszcze preparaty ze skrzypem i biotyną do łykania, one też dobrze robią na włosy
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 08:50   #236
jtaylor25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
No tak....ja miałam popalone tylko końcówki ok 2 cm, a włosy do ramion, a ty na jakiej długości masz to siano, na całych włosach czy miejscami?

kup jeszcze preparaty ze skrzypem i biotyną do łykania, one też dobrze robią na włosy
popalone są "końcówki"- ostatnie 5-7 cm, a gdzieniegdzie na całej długości znajduję te pokarbowane dziwne pasma..

Mam jeszcze pytanie, nie wiem czy to kwestia stylizacji, rozjaśniania i tego że moje włosy zawsze były napuszone itd ale jak patrze na zdjęcia sprzed 3-4 lat, to było ich mnóstwo. Fakt że zawsze je miałam jakoś podkręcone więc wydawało się, że jest ich dużo, ale ogólnie myślę, że miałam wtedy ich dużo więcej niż teraz, gdy zaczęłam je rozjaśniać u fryzjerów. Czy jest możliwe, że uda mi się wyhodować taką ilość włosów znowu? Czy wrócą do do takiego stanu jak były te pare lat temu?

Edytowane przez jtaylor25
Czas edycji: 2018-04-11 o 09:26
jtaylor25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 00:28   #237
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez jtaylor25 Pokaż wiadomość
popalone są "końcówki"- ostatnie 5-7 cm, a gdzieniegdzie na całej długości znajduję te pokarbowane dziwne pasma..

Mam jeszcze pytanie, nie wiem czy to kwestia stylizacji, rozjaśniania i tego że moje włosy zawsze były napuszone itd ale jak patrze na zdjęcia sprzed 3-4 lat, to było ich mnóstwo. Fakt że zawsze je miałam jakoś podkręcone więc wydawało się, że jest ich dużo, ale ogólnie myślę, że miałam wtedy ich dużo więcej niż teraz, gdy zaczęłam je rozjaśniać u fryzjerów. Czy jest możliwe, że uda mi się wyhodować taką ilość włosów znowu? Czy wrócą do do takiego stanu jak były te pare lat temu?
Oczywiście, że włosy wrócą do dawnego stanu tylko, że to niestety potrwa. Poza tym keratyna ma to do siebie, że włosy się wygładzają i sprawia to wrażenie jakby było ich mniej, to tylko wrażenie bo przecież wlosów ci nikt nie powyrywał
Postaw teraz na pielęgnację, wcierki, suplementy, witaminy, może oleje i za rok będziesz miała nowego boba I nie przejmuj się tak bardzo, bo one odrosną, a ty będziesz bardziej świadoma. Jeżeli możesz sobie pozwolić to postaw na lepszej jakości kosmetyki niż drogeryjne, jest tego mnóstwo i na pewno będziesz w stanie coś sobie dobrać....trzymam kciuki i powodzenia
I pamiętaj też, żeby je podcinać, te popalone końcówki mogą ci się wykruszać, a to jest zdecydowanie gorsze dla włosów niż podcinanie.

Jeżeli masz możliwośći spróbuj poużywać olaplex zarówno do farbowania jak i do regeneracji, to też dobrze włosom robi

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2018-04-12 o 00:46
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 19:58   #238
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Nikt nie zdradzi od kogo na allegro kupić dobre encanto?? 😔
MsStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 06:30   #239
Aldowawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Kupowałam od sprzedawcy na literkę i a w drugiej części nazwy perfumy, sprzedawca z Warszawy, wg mnie ok ale nie mam porównania z innymi. Kupowałam fabryczne opakowania.
Aldowawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 09:24   #240
jtaylor25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ratunek po prostowaniu keratynowym

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Oczywiście, że włosy wrócą do dawnego stanu tylko, że to niestety potrwa. Poza tym keratyna ma to do siebie, że włosy się wygładzają i sprawia to wrażenie jakby było ich mniej, to tylko wrażenie bo przecież wlosów ci nikt nie powyrywał
Postaw teraz na pielęgnację, wcierki, suplementy, witaminy, może oleje i za rok będziesz miała nowego boba I nie przejmuj się tak bardzo, bo one odrosną, a ty będziesz bardziej świadoma. Jeżeli możesz sobie pozwolić to postaw na lepszej jakości kosmetyki niż drogeryjne, jest tego mnóstwo i na pewno będziesz w stanie coś sobie dobrać....trzymam kciuki i powodzenia
I pamiętaj też, żeby je podcinać, te popalone końcówki mogą ci się wykruszać, a to jest zdecydowanie gorsze dla włosów niż podcinanie.

Jeżeli masz możliwośći spróbuj poużywać olaplex zarówno do farbowania jak i do regeneracji, to też dobrze włosom robi
Dzięki za rady byłam w weekend u fryzjera żeby pościnał te końcówki, o dziwo zrobił mi całkiem fajną fryzurę. Teraz tak jak mówisz, wcierki witaminy oleje i jakoś to będzie
jtaylor25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.