Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-05-25, 08:16   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 715

Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!


Konkurs zakończony:
Laureatki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post74461716






Zdradź nam swój sposób na zachowanie młodego wyglądu i wygraj regenerująco-naprawczy żel Blue Blood Gel!

Szczegóły konkursu pod adresem:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Konkurs...Blue-Blood-Gel

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe:
Napisz w tym wątku konkursowym jaki jest Twój sprawdzony sposób na utrzymanie młodego wyglądu.


2. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.



Zapraszamy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-12 o 11:37
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 715 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:41   #2
1980ewelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na wygląd młody
I zachowanie urody
To : życie bez stresów,
Robienie interesów ,
Uśmiech na co dzień,
Kąpiel w zimnej wodzie ,
Jazda na rowerze ,
Czas spędzam na spacerze ,
To dużo radości ,
Spełnionej miłości
I uśmiech szczery
I słowa cztery
Które spokój zapewniają
I pomóc dobrze wyglądają !
1980ewelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 08:57   #3
Dominikas123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

To niby takie proste, ale jednak nie do końca. Wystarczyłoby przestrzegać kilku zasad, gdyby tylko zasady nie były do łamania
Na co dzień najważniejsza dla mnie jest dieta bogata w warzywa i owoce, które dostarczają mnóstwa witamin i minerałów. Wykluczenie całkowicie produktów przetworzonych i przepełnionych cukrem. Często zdarza mi się gotować moje zdrowe posiłki do godziny 24, aby na następny dzień nie kusiły mnie obiadki z fastfoodów.
Po drugie sport, który towarzyszy mi od dziecka. Na początku basen, w późniejszych latach rower, siłownia i bieganie.

Oczywiście codzienna pielęgnacja ciała, pilingi przynajmniej raz w tygodniu, maseczki, nawilżające olejki to jest coś co sprawia, że wyglądam i czuję się młodo.
Dominikas123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:38   #4
efffciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Od lat dam o to , by dobrze i młodo wyglądać . Podstawą jest oczywiście codzienna pielęgnacja , zdrowy tryb życia , radość , oraz unikanie niepotrzebnych stresów . Aby polepszyć wygląd mojej skóry stosuję kilka razy w tygodniu peelingi , dzięki którym pozbywam się starego , martwego naskórka oraz wygładzam ciało . Rano i wieczór nakładam kremy odmładzające , wygładzające i przeciwzmarszczkowe . Staram się zdrowo odżywiać , pić duże ilości wody i uprawiać sport - dzięki temu moje ciało jest w dobrej kondycji . Od czasu do czasu robię sobie dzień oczyszczający polegający na piciu wyłącznie wody , zielonej herbaty i świeżo wyciśniętych soków . Dzięki takiej oczyszczającej głodówce nie tylko zrzucam zbędne kilogramy , ale i oczyszczam organizm z toksyn , których niestety nie brakuje . Zauważyłam również , że świetnie odmładzająco i relaksująco działa na mnie zaszycie się w domku na wsi , gdzie wyjeżdżamy kilka razy w roku i jemy wyłącznie własnoręcznie złowione ryby oraz warzywa z naszego ogródka - takie zdrowe życie świetnie wpływa na moje ciało i moją cerę , która po takim tygodniu "na luzie" nabiera blasku a zmarszczki wyraźnie się wygładzają . Gdybym mogła to bym spędziła całe życie bezstresowo i wiejskim domku , żyjąc w zgodzie z naturą ...
efffciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 09:40   #5
BasicB
Przyczajenie
 
Avatar BasicB
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moim sposobem na utrzymanie młodego wyglądu jest bieganie. A dlaczego? Bo aktywność pomaga mi się odstresować i zrelaksować po całym dniu, a dzięki temu moja skóra wygląda o wiele lepiej. Coś dla ciała, coś dla ducha Oczywiście nie samym sportem człowiek żyje, ale to determinuje mnie do częstego picia wody i wartościowego jedzenia, za co moja skóra bardzo mi się odwdzięcza.
Pielęgnacja jest dla mnie równie ważna. Pierwsza zasada- nawilżanie! Kremy, serum, maski... Niestety wpływ czynników atmosferycznych nie zawsze jest łaskawy dla mojej wrażliwej skóry, ale robię co mogę, żeby jak najdłużej zachować promienny wygląd
BasicB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:18   #6
Forest89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Zachowuje młody wygląd stosując naturalne kosmetyki znanych marek, wiem że sa bezpieczne i nie uczulaja mnie, dotyczy to włosów, skóry oraz reszty ciała. Na co dzień odżywiam się zdrowo uprawiając w przydomowym ogródku warzywa na grządkach i owoce na drzewach i krzakach, dzieki temu wiem co jem i co dostarczam mojemu organizmowi. Spedzam czas aktywnie to pozwala zredukować gromadzenie sie tkanki tłuszczowej i unikam tym samym poważniejszych chorób. Dużo się uśmiecham, uwielbiam żarty, gagi i odpowiedni relaks przy muzyce, dobrym filmie, czy doborowym towarzystwie.

Edytowane przez Forest89
Czas edycji: 2017-05-25 o 10:26
Forest89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 10:55   #7
magdafgeri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób to ; nie jem mięsa , jem dużo warzyw i od lat zmywam makijaż mydłem z gliceryną. Mam 32 lata i nie mam zmarszczek
magdafgeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 11:01   #8
foreverka
Raczkowanie
 
Avatar foreverka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 64
Smile Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na młody wygląd to:
- nie przesadzanie z makijażem, bo chyba nic innego nie jest w stanie tak postarzyć jak nieodpowiedni makijaż, naturalność kojarzy się z młodością.
- używanie kremów z filtrem UV i nieopalanie się w godzinach gdy słońce jest najmocniejsze.
- sport bo dzięki niemu jesteśmy w dobrej kondycji co ma wpływ na cały organizm
-odpowiedni fryzura oraz kolor włosów. Zawsze chciałam być szatynką ale ten kolor dodaje mi ładnych kilka lat stąd pokochałam swój naturalny blond
- niepalenie oraz pice alkoholu tylko przy większych okazjach
- odstawienie fastfoodów, albo ograniczenie ich do minimum
- uśmiech, bo nic tak nie odmładza jak szczery uśmiech
__________________
08.08.2008
04.08.2011
01.08.2015

sierpniowa dziewczyna, narzeczona i żona

Edytowane przez foreverka
Czas edycji: 2017-05-25 o 11:02
foreverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 11:10   #9
KiciaBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

zdrowy wygląd to natura ładna cera i fryzura, trochę sportu - ależ tak doda skrzydeł niczym ptak. Usmiech szczery mam na codzień bo oddalam smutków pień chcę me życie brać garsciami i wypełniam je zajęciami aby nuda nie dopadła, bym jedzonko dobre zjadła i z ludziami się spotkała i nie czuła się niedbała bo me zdrowie to rzecz wazna bo ja jestem niezależna !!:b rzydal:
KiciaBP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 12:17   #10
xcarlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu skóry, to przede wszystkim życie w zgodzie z samą sobą. Co to oznacza? Bacznie obserwuje siebie, bardziej aniżeli Skarbówka kanciarzy. Wszystko w przyrodzie ma swój cykl, tak więc w zależności od fazy cyklu zmieniam pielęgnacyjne kosmetyki, proporcje składników odżywczych oraz częstotliwość aktywności fizycznej.
Wiele kobiet zapomina o naturalnym biegu rzeczy, zaczyna się stresować, wpada w pułapki dobrego marketingu. A rozwiązaniem jest prostota i maksimum naturalności, w największym skrócie: zielone warzywka, orzechy, oleje (kokosowy, konopny oraz jojoba), aktywność fizyczna (nie tylko bieg na autobus czy po kolejną czekoladę), stosowanie chroniących filtrów i unikanie soli i ostrych przypraw. Ostatnimi czasy pokochałam moc czarnego węgla aktywnego ale czasem cera jest niewyjściowa i wtedy potrzeba mi coś szybko regenerującego! Blue Blood Gel- to chyba Ciebie szukam!
xcarlax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 13:09   #11
Paulinusiak7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na utrzymanie młodego wyglądu to :

1. Tonik lub mleczko oczyszczające - antybakteryjne

2. Złuszczanie naskórka ( pilingi )

3.Głębokie odżywianie- poprzez użycie maseczek sklepowych bądź własnej roboty np z miodem , mlekiem

4. Nawilżanie - stosuje różne kremy głęboko nawilżające.

5. Zdrowe jedzenie

6. Ciągle jestem w ruchu a to dzięki dzieciak z niesporzytą energia

7. Pije Mnóstwo wody

8. Stres ma swój wpływ a więc staram się mieć anielska cierpliwość

Ogólnie Lubie dbać o siebie ale szczegolnie buzia musi byc idealnie nawilżona i pełna energii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170131_140045785.jpg (69,6 KB, 3 załadowań)
Paulinusiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 13:51   #12
cammon_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Nie pić, nie palić, zdrowo się odżywiać. Dużo spać, uprawiać sport.
cammon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 14:42   #13
edgreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób jest bardzo prosty: pracuję nad sobą. Staram się tłumić w sobie ataki złośći i zazdrości . Ale przede wszystkim regularna pielęgnacją, Gdyby był ogłaszany Konkurs na MISS PEELINGU nie miałabym konkurencji. Po pierwsze, na peelingach bardzo dobrze sie znam, po drugie, potrafi zastosować i po trzeci , mój młody wygląd jest dowodem na to jak dużo może zdziałać wciąz niedocieniany przez niektóre kobiety( a znam osoby, które nie wiedzą co to jest!) kosmetyk!
edgreta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 15:12   #14
Olimpia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Zycie bez stresu ...niemożliwe do wykonania, żyję w takim pospiechu i zmagam się z tyloma problemami, że jak patrze w lustro ...to czasami nie wierzę....ale mam nadal promienną i młodą twarz. 3 banalnie proste rzeczy ratują mnie przed zamknięciem się w skorupie wieku, UŚMIECH, DUŻA ILOŚĆ WYPITEJ WODY, SIŁOWNIA. Na siłowni odreagowuję stres, woda sprawia, że znikają niechciane "worki" pod oczami i moja cera jest dobrze nawodniona a uśmiech chociaz czasami nawet przez łzy sprawia, że od razu twarz promienieje. Najpiękniejsza kobieta ale z posępną mina nigdy nie będzie wyglądac młodo. Ot i cały sekret, tylko tyle i az tyle
Olimpia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 15:23   #15
iset
Przyczajenie
 
Avatar iset
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 24
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Przede wszystkim staram się nawilżać skórę, jest to podstawa by nie zwiotczała bo przecież z wiekiem tracimy jej jędrność,codzienna dbałość o to by makijaż został dokładnie zmyty, stosuję też kremy przeznaczone do mojego wieku i stanu skóry. Jestem też uzależniona od maseczek i "pogromców wolnych rodników"w kremach które stosuję.Staram się choć raz w tygodniu zastosować na twarz serum które ma silniejsze właściwości od kremu.Poza tym ruch i pogodny nastrój by nie tworzyły się brzydkie i smutaśne bruzdy na twarzy i oczywiście nawodnienie od "środka". Woda+dobry krem potrafią zdziałać cuda,a jeśli do tego dołączymy szczęśliwą miłość to zachowamy młody wygląd na długo przynajmniej mam taką nadzieję ale o tym przekonam się za jakiś czas







__________________
Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba

Edytowane przez iset
Czas edycji: 2017-05-25 o 15:30
iset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 15:47   #16
esti7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu to kilka znaczących zasad. Pierwsza, zdrowe odżywianie, przede wszystkim jedzenie owoców i warzyw. Druga, aktywny tryb życia. Bieganie, pływanie, a zwłaszcza ćwiczenia w domu. Trzecia, dbanie o swoje ciało. Pilingi, maseczki, balsamy, kremy do twarzy i pod oczy. Wszystko po to by nawilżyć i ujędrnić ciało. Czwarta, picie czystej wody, dzięki temu nawilżam skórę od środka. Piąta, nie przesadzanie z makijażem, wykonuje go, gdy to konieczne. Idąc po bułki do piekarni, nie potrzebuję być umalowana. Szósta, przed spaniem zawsze zmyć makijaż, mimo zmęczenia warto się wysilić. Siódma, nie palić papierosów, to pomaga w zachowaniu skóry w dobrej kondycji. Ósma, nie opalać się w solarium, nie jest to zdrowe dla skóry.
esti7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:07   #17
martuska99
martuska99
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moj sposob na mloda skore to taki ze zdrowo sie odzywiam,jem duzo owocow, staram sie rowniez przebywac na swiezym powietrzu ,nawilzam kremem skore rano i wieczorem dzieki czemu skora jest miekka w dotyku i odswierzona
martuska99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:34   #18
miniual
Przyczajenie
 
Avatar miniual
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób to zadbanie o kontakt z naturą. W celu regeneracji skóry i włosów korzystam z maseczek, które robię z owoców, warzyw, ziół i jajek. Na mym oknie zawsze w gotowości czeka sobie aloes- ulga dla poparzeń, również słonecznych, redukcja przebarwień, i nawilżenie spragnionej skóry. Ogromną tajemnicą jest pozwalanie sobie na drobne przyjemności- buszowanie w drogeriach w celu znalezienia nowych kosmetyków, relaks przy książce, spacerze, youtube czy szukanie informacji i pozostawanie "na czasie" w świecie kosmetyków i urody.
miniual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:28   #19
lola121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Zawsze używam kremem z filtrem bo doskonale wiem jak promieniowanie ultrafioletowe wpływa na szybsze starzenie się skóry.Bardzo ważne jest dla mnie zdrowe odżywanie,które myślę odgrywa zdecydowaną rolę w zachowaniu młodego wyglądu i witalności-tak więc warzywa i oliwa z oliwek oraz owoce to produkty które u mnie na stałe goszczą.Nie mam uzależnień-one są tragiczne w skutkach.No i oczywiście mój priorytet życiowy-dużo snu i aktywności fizycznej.
lola121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 20:06   #20
aluczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Młody wygląd zachowuje dzięki odpowiedniej pielęgnacji ciała. W dni pracujące obowiązkowymi zabiegami są: prysznic, balsamowanie nawilżającym kosmetykiem ciała, krem nawilżający do pięt, rąk i twarzy. Twarz zmywam mleczkiem, a następnie tonikiem, dopiero następnym krokiem jest krem. Do mycia włosów stosuje szampon do codziennego użytku, zaś raz w tygodniu stosuje odżywkę oraz szampon pokrzywowy. W weekend rozpieszczam swoje ciało peelingiem, osobnym do ciała i pięt oraz kąpielą w olejkach relaksująco-nawilżających.
aluczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:18   #21
Weronika61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Moim sekretem na młody wygląd jest intensywna pielęgnacja i zdrowy tryb życia. Kluczem do sukcesu jest systematyczność oraz stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków do naszej skóry. Podstawą jest regularne wykonywanie drobnych a skutecznych zabiegów takich, jak złuszczanie martwego naskórka peelingiem i aplikowanie odżywczego balsamu nawilżającego na całe ciało. Dobrze jest zmobilizować się do większej aktywności fizycznej - lekkie ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą, a za to przyniosą wiele korzyści - ujędrnią i wysmukłą nasze ciało, a my zyskamy dobry humor. Staram się je regularnie wykonywać w wolnym czasie. Warto wspomóc się przy tym specjalnymi kosmetykami ujędrniającymi, które wzmożą ten efekt. Stosując tych kilka prostych metod szybko moja skóra nabiera zdrowszego, młodego wyglądu, a ja czuję się lepiej.
Weronika61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:33   #22
sabcia174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na młodego wyglądu zachowanie to 7 godzinne każdego dnia spanie. Podczas snu mój organizm się regeneruje i szkodliwe substancje z organizmu niweluje. Komórki mnożą się i produkują, a przez to mój dobry wygląd odbudowują. Dodatkowo zdrowe produkty każdego dnia spożywam i świeżego powietrza "zażywam". Spacery, wycieczki i sport sprawiają, że radością mój organizm napawają. Wszystkie te czynniki powodują, że młody mój wygląd utrzymują. Polecam takie działanie każdemu, nie tylko starszemu, ale też i człowiekowi młodszemu. Bo jak wiadomo każdego dnia się starzejemy, a nasz wygląd właśnie zależy od snu, ruchu i tego co jemy!
sabcia174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:45   #23
antonia1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój młody wygląd to są płyny, a przede wszystkim HERBATA-biała , zielona , czerwona, czarna . Zaparzam , piję małymi łykami przez cały dzień , ale również schładzam , stosuję jako tonik do twarzy, odświeżający efekt herbaty potrafi czynić cuda .Skóra błyszczy , lśni... Ostatnio zaczęłam zamrażać herbatę .Lubię ten swój codzienny rytuał , kiedy przecieram kolorowymi kosteczkami lodu dekolt, twarz, szyje. Tak mijają dni, tygodni, miesiące. Patrzę w lustro i widzę nawilżoną cerę ,młodzieńcze rumieńce , błyszczące oczy .
antonia1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:53   #24
JoannaTempest
Joanna M.
 
Avatar JoannaTempest
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Gdy sytuacja tego nie wymaga (czyt. jestem w domu) nie noszę makijażu, po przyjściu do domu bardzo dokładnie oczyszczam z niego twarz, tonizuję i wklepuję lekki krem, dostosowany do mojego wieku. Latem używam filtra SPF 50 i nie opalam się. Nigdy nie podobała mi się opalona skóra, a na dodatek nie mam przebarwień, poparzeń i zmarszczek posłonecznych. Nigdy też nie wybieram ubrań, butów czy makeupu patrząc "na co mi wypada", "czy mi to pasuje" oraz "czy nie jestem na to za stara"...wiek to tylko liczba, a młodość ma się w sercu! To moje motto i zamierzam się tego trzymać, będę babcią z różową płukanką na głowie, w glanach i tatuażach.
JoannaTempest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 21:42   #25
pohikeri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu, to spotkanie z przyrodą i zbliżenie się do natury, z której czerpię energię, siłę i urodę. Wiosna mi sprzyja. Zrzucam grube swetry, rajtuzy i daję skórze pooddychać! Pozwalam, aby słońce i wiatr mogły ją pieścić Stopom daję pooddychać i dotknąć ziemi. Zakładam lekkie, wygodne i przewiewne obuwie, a kiedy przyjdzie na to pora, nie boję się biegać boso po porannej rosie, pozwalam, aby piasek zrobił za mnie masaż oraz pilling. Jesteśmy częścią natury i powinniśmy zawrzeć z nią przymierze. Dlatego piję bardzo dużo czystej wody , z której składamy się przecież w 80%!
pohikeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 21:44   #26
AnaisRoue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Aby moja cera wyglądała świeżo i młodo odpowiednio ją pielęgnuję. Szczególną uwagę przykładam jej oczyszczania. Używam do tego celu żelu oraz szczoteczki elektrycznej, która lepiej oczyszcza. Dwa razy w tygodniu wykonuję natomiast peeling lub nakładam maseczkę z glinki. Każdego wieczoru wklepuję w nią kolagen. Do demakijażu używam chusteczek nawilżonych oraz płynu micelarnego. To mój sekret perfekcyjnej pielęgnacji.
AnaisRoue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 07:56   #27
roccco20
Przyczajenie
 
Avatar roccco20
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kamionna
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu:

1. Nawilżanie. Skóra pozbawiona odpowiedniego nawilżania wygląda na zmęczoną i starszą niż w rzeczywistości jest. Dlatego istotna jest jej pielęgnacja środkami z zawartością składników wpływających na poprawienie elastyczności skóry i nadających jej gładkość. Pije wodę nie mniej niż 1,5 litra dziennie

2. Zdrowa dieta. Dbam o to co jem. To bowiem powinno być nie tylko smaczne, ale też zdrowe. Ważne są warzywa i owoce,a w szczególności pozytywne działanie mają jagódy, które nie tylko poprawiają pamięć, wpływają na koncentrację i obniżają poziom cholesterolu, ale też opóźniają proces starzenia się skóry.

3. Naturalna żywność. Dbam a to, aby jeść wszystko to co jest jak najmniej zmodyfikowane
4. Ochrona przed słońcem. Ważne jest aby chronić skórę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB każdego dnia. Właściwa ochrona zapobiega pojawianiu się oznak starzenia.

5. Koenzym Q10. Ten niezwykle silny antyoksydant doskonale radzi sobie z oznakami starzenia się skóry.

6. Zielona herbata. Skutecznie walczy ze zmarszczkami. Neutralizuje szkody poczynione przez promienie UV. Każdego poranka pije szklankę zielonej herbaty.

7. Aktywność fizyczna. Wraz z wiekiem następuje utrata masy mięśniowej. Warto więc poświęcić trochę czasu na wysiłek fizyczny, który w dodatku zapewnia dobre samopoczucie.

8. Relaks. Stres jest jednym z czynników mających ogromny wpływ na wygląd. Aby sobie z nim poradzić, warto nauczyć się głębokiego oddychania, relaksowania się oraz cieszenia się każdym dniem.

9. Tłuszcz. Wielu ludzi robi co może aby uniknąć tłuszczu w swojej diecie, tymczasem nienasycony tłuszcz oddziałuje pozytywnie na stan skóry. Najlepiej jest więc używać do potraw oliwy z oliwek, jeść awokado, orzechy, a także ryby (jak np. łosoś).

10. Witamina A. Ma ogromny wpływ na stan skóry. Zwalnia oznaki starzenia. Przyczynia się do jej zdrowego wyglądu, wygładza ją oraz zwiększa produkcję kolagenu. Co więcej, nadaje skórze blasku.
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
roccco20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 08:26   #28
Paulinusiak7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na utrzymanie młodego wyglądu to :

1. Tonik lub mleczko oczyszczające - antybakteryjne

2. Złuszczanie naskórka ( pilingi )

3.Głębokie odżywianie- poprzez użycie maseczek sklepowych bądź własnej roboty np z miodem , mlekiem

4. Nawilżanie - stosuje różne kremy głęboko nawilżające.

5. Zdrowe jedzenie

6. Ciągle jestem w ruchu a to dzięki dzieciak z niesporzytą energia

7. Pije Mnóstwo wody

8. Stres ma swój wpływ a więc staram się mieć anielska cierpliwość

Ogólnie Lubie dbać o siebie ale szczegolnie buzia musi byc idealnie nawilżona i pełna energii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170131_140045785.jpg (69,6 KB, 2 załadowań)
Paulinusiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 10:47   #29
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu to stosowanie zasady umiaru. Staram się zdrowo odżywiać, żeby poprzez produkty, które spożywam, poprawiać swój wygląd, bo to co jemy, ma bardzo duże odzwierciedlenie w tym, jak wyglądamy i jaką kondycję ma nasza skóra i ciało ale nie popadam przy tym w paranoje, bo odrobina rozpieszczenia naszego podniebienia ulubioną przekąską też nam się od czasu do czasu należy.
Staram się pamiętać o balsamie do ciała po każdej kąpieli, żeby ciało nie straciło zbyt szybko jędrności i dłużej wyglądało młodo.
Raz w tygodniu robię peeling a wieczorami wklepuję delikatnymi ruchami krem do twarzy.
Nie przesadzam z makijażem, żeby nie zatykać niepotrzebnie skóry, więc ograniczam się w ciągu dnia do tuszu do rzęs. Mniej znaczy czasem więcej a nie przesadzając z nadmierną kosmetyką twarzy na dłużej zachowujemy nasz młodszy wygląd, bo nie przeciążamy naszej skóry a przy okazji wyglądamy świeżej i delikatniej a tym samym lepiej.
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 10:52   #30
juli_jul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs: Zdradź sposób na zachowanie młodego wyglądu wygraj Blue Blood Gel!

Olej, olej i jeszcze rz olej - to mój przepis na świetny wygląd. Stosuję oleje zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Smakowo najbardziej odpowiada mi zwykły olej lniany tłoczony na zimno, który świetnie podbija smak warzyw swoją orzechową nutą, zaś moja skóra uwielbia olej kokosowy, a włosy ten z orzechów włoskich. Wobec efektów konieczność dopierania tłustych plam z pościeli to żaden kłopot
juli_jul jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-12 12:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.