Dieta! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 08:50   #241
kokoa
Raczkowanie
 
Avatar kokoa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 70
GG do kokoa
Dot.: Dieta!

Witajcie

Dzisiaj 1kg mniej! jestem bardzo z tego powodu zadowolona wczoraj w krakowie była noc zakupow i biegałam jak szalona, może od tego tyle spaliłam kalorii

A wam jak idzie? jutro WIELKIE WAŻENIE
kokoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 08:52   #242
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta!

mi nie idzie... w zeszłym tyg -1,3kg+ fajny spadek cm, a w tym tygodniu nic się nie ruszyło
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 09:10   #243
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Dieta!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
tak sobie myślę, że jutro na śniadanie zjem chyba omlet z pomidorami i szynką, a na obiad zrobię łososia pesto z rukoli kolacja to dla mnie posiłek wyszukany (co kto w lodówce wyszuka) więc pewnie będzie to jogurt naturalny z otrębami albo wieśniak z dodatkami.

Co do kolacji to widzę że mamy podobne upodobania

eh mam straszny spadek motywacji może przez to że dostałam @ albo temu że nie dosypiam dużo się dzieje w pracy i jeszcze zbliżają się zaliczenia więc do końca maja muszę oddać 5 projektów latam za materiałami a do tego wisi nade mną pierwszy rozdział mgr za dużo rzeczy na głowie... plus zaczęłam interesować się zmianą pielęgnacji swojej skóry na bardziej naturalną mam mocne postanowienie: koniec z nadmiernym kupowaniem kosmetyków i chęcią posiadania wszystkich nowości przerzucam się na mazidła i BU
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 09:11   #244
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Dieta!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
mi nie idzie... w zeszłym tyg -1,3kg+ fajny spadek cm, a w tym tygodniu nic się nie ruszyło
Ważysz się codziennie tak i widzisz, że nie spada? Cierpliwości, nie zawsze się dostaje to czego się chce od razu. Powtarzam cierpliwości
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 09:16   #245
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Dieta!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ważysz się codziennie tak i widzisz, że nie spada? Cierpliwości, nie zawsze się dostaje to czego się chce od razu. Powtarzam cierpliwości
spokojnie, ja to wiem! tylko po prostu nigdy nie miałam tak, że na organizm nic nie działało... a teraz nie spadło nawet 100gr, a wręcz jest 0,5kg na plusie jak w przyszłym tyg to się utrzyma to zrobię badania.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 09:45   #246
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Dieta!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
spokojnie, ja to wiem! tylko po prostu nigdy nie miałam tak, że na organizm nic nie działało... a teraz nie spadło nawet 100gr, a wręcz jest 0,5kg na plusie jak w przyszłym tyg to się utrzyma to zrobię badania.
Rzeczywiście poczekaj jeszcze parę dni i zobaczysz
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:16   #247
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Dieta!

Powiem wam tak od kiedy zapisałam się do tego wątku zaczęłam sporo szperać w necie na temat odchudzania diet i takich tam i myślę że zastój wagowy może być spowodowany tym że organizm tak jakby boi się utraty nagromadzonego zapasu bo uważa że teraz masz jakiś kryzys temu nie dostarczasz mu takiej jak zawsze dawki pożywienia to jakiś taki wewnętrzny mechanizm coś co się samo włącza taki jakby sposób na przetrwanie twojego organizmu bo przecież dieta w jakiś sposób go ogranicza w książce dukana też o tym było że można mieć zastoje wagowe podczas diety bo jednak to jest stan nienaturalny dla naszego organizmu więc stara się jakoś zabezpieczyć zużywając mniej energii i takie tam
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 13:42   #248
kokoa
Raczkowanie
 
Avatar kokoa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 70
GG do kokoa
Dot.: Dieta!

Witam!

Ja się zastanawiam, czy nie przejść już do 3 fazy utrwalającej wagę. boje się że się poddam i rzuce się na jedzenie a potem przybiore, a tak poki jeszcze mam cierpliwosc to bym utrwalała tą wage, co myślicie?
kokoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:52   #249
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Dieta!

Cytat:
Napisane przez kokoa Pokaż wiadomość
Witam!

Ja się zastanawiam, czy nie przejść już do 3 fazy utrwalającej wagę. boje się że się poddam i rzuce się na jedzenie a potem przybiore, a tak poki jeszcze mam cierpliwosc to bym utrwalała tą wage, co myślicie?
A jak z efektami ile już ci zeszło i ile zostało do ideału??
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 15:15   #250
kokoa
Raczkowanie
 
Avatar kokoa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 70
GG do kokoa
Dot.: Dieta!

zeszło 5 kg, a do ideału mialo byc 5 kg kolejne, ale to troche za mała waga, ale tak myslalam ze na zapas schudne, ale chyba przesada. hmm mysle ze byloby idealnie utrzymac wage taka jaka mam co?
kokoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:09   #251
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Dieta!

Cytat:
Napisane przez kokoa Pokaż wiadomość
zeszło 5 kg, a do ideału mialo byc 5 kg kolejne, ale to troche za mała waga, ale tak myslalam ze na zapas schudne, ale chyba przesada. hmm mysle ze byloby idealnie utrzymac wage taka jaka mam co?
Hmmm to myślę że lepiej utrwalić to co udało ci się uzyskać w sumie i tak czeka cię teraz 50 dni dietowania a lato jest ciężkie urlop drinki lody i inne kuszące pyszności

Dziś chyba oficjalny dzień ważenia czy coś źle liczę zaczynałyśmy w poniedziałek więc nie wiem czy to jutro?? jeśli o mnie chodzi to mimo sporej liczby przewinień udało mi się stracić 1,5 kg więc jestem z siebie zadowolona zostały mi jeszcze 3,5 kg i będzie bosko
mam nową motywację kupiłam sukieneczkę jak to kolega określił w lalkowym stylu do której musowo potrzebne są idealne nogi więc mam nadzieję że zmotywuje mnie to do wstania z łóżka na aerobik
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 19:34   #252
kokoa
Raczkowanie
 
Avatar kokoa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 70
GG do kokoa
Dot.: Dieta!

chyba dzisiaj ważenie jest, niewiem czy podawać wage czy ile ubyło, wiec od mojego pierwszego postu mi ubyło 2,1kg

i zaczynam już chyba utrwalać wage mając nadzieje że może jeszcze w ciągu tych 50 dni mi kilogram zejdzie ^^
kokoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 21:12   #253
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Dieta!

Myślę że jest to całkiem możliwe choćby przez fakt że latem więcej się jednak pije a mniej je w porównaniu np z zimą i jednak masz więcej ruchu przynajmniej tak jest w moim przypadku więc taki letni tryb życia też wpływa na wagę byle tylko przez zimę znów kg nie podłapać :/ ja myślę że podjetuję do końca pierwszego tygodnia czerwca czyli do 5 max 12 i też zacznę utrwalać wagę bo wiem że latem bez owoców nie uda mi się wytrzymać
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.