Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 14:48   #1711
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dorzucam zdjęcie moich kolejnych nowości z Couleur Caramel, podkłady były zapakowane w ten woreczek i dodatkowo dostałam mały pędzelek i dwie próbki kremów.
Gdzie są tacy hojni z gratisami chce coś z CC kupić ale nie wiem gdzie najlepiej
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 14:49   #1712
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Czy to serum jest olejowe? Jak się wchłania?? Cena faktycznie masakryczna, ale gdyby np. Douglas rzucił jakąś zniżkę, to hmmm, możnaby się skusić
Tu masz skład:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000044928.html

Serum wchłania się ładnie i szybko, nie czuję po nim potrzeby używania kremu do twarzy. Mam cerę skłonną do przetłuszczania i nie zapchało mnie. Jest parę olejków w składzie, ale równoważą to inne wyciągi ziołowe. Naprawdę poprawia stan skóry, ale w cenie regularnej bardzo drogie, warto polować na promocje.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:03   #1713
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Co do cen, to za krem o takim składzie życzą sobie 50 000 zł

Water (Aqua), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Triisostearin, Squalane, Behenyl Alcohol, Xylitol, Maltitol, Petrolatum, Dimethicone, Potassium Methoxysalicylate, Ppg-12/Smdi Copolymer, Stearyl Alcohol, Beheneth-20, Phenoxyethanol, Silica, Tocopheryl Acetate, Alcohol, Potassium Hydroxide, Carbomer, Polyvinyl Alcohol, Trisodium Edta, Citric Acid, Retinyl Acetate, Fragrance (Parfum), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Bht, Panthenyl Ethyl Ether, Serine, Sodium Metaphosphate, Sodium Citrate, Iron Oxides (Cl 77492), Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Sodium Metabisulfite, Limonene, Linalool, Sodium Acetylated Hyaluronate, Thymus Serpillum Extract, Benzyl Benzoate, Centaurea Cyanus Flower Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Hydrolyzed Silk, Pyrola Incarnata Extract, Rubus Suavissimus (Raspberry) Leaf Extract, Iron Oxides (Cl 77491), Tocopherol, Rosa Roxburghii Fruit Extract, Uncaria Gambir Extract (Uncaria Gambir), Bupleurum Falcatum Root Extract, Zingiber Aromaticus Extract, Hypericum Erectum Extract.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:13   #1714
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
piękne nowości

ja się szykuję na wyprzedaż w niedzielę do tk maxx. mam już upatrzone pozycje
W niedziele po Świętach tak?


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tu masz skład:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000044928.html

Serum wchłania się ładnie i szybko, nie czuję po nim potrzeby używania kremu do twarzy. Mam cerę skłonną do przetłuszczania i nie zapchało mnie. Jest parę olejków w składzie, ale równoważą to inne wyciągi ziołowe. Naprawdę poprawia stan skóry, ale w cenie regularnej bardzo drogie, warto polować na promocje.
Tylko zniżka 20% wchodzi w grę. Bo w regularnej cenie to ból.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:13   #1715
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Co do cen, to za krem o takim składzie życzą sobie 50 000 zł

Water (Aqua), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Triisostearin, Squalane, Behenyl Alcohol, Xylitol, Maltitol, Petrolatum, Dimethicone, Potassium Methoxysalicylate, Ppg-12/Smdi Copolymer, Stearyl Alcohol, Beheneth-20, Phenoxyethanol, Silica, Tocopheryl Acetate, Alcohol, Potassium Hydroxide, Carbomer, Polyvinyl Alcohol, Trisodium Edta, Citric Acid, Retinyl Acetate, Fragrance (Parfum), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Bht, Panthenyl Ethyl Ether, Serine, Sodium Metaphosphate, Sodium Citrate, Iron Oxides (Cl 77492), Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Sodium Metabisulfite, Limonene, Linalool, Sodium Acetylated Hyaluronate, Thymus Serpillum Extract, Benzyl Benzoate, Centaurea Cyanus Flower Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Hydrolyzed Silk, Pyrola Incarnata Extract, Rubus Suavissimus (Raspberry) Leaf Extract, Iron Oxides (Cl 77491), Tocopherol, Rosa Roxburghii Fruit Extract, Uncaria Gambir Extract (Uncaria Gambir), Bupleurum Falcatum Root Extract, Zingiber Aromaticus Extract, Hypericum Erectum Extract.
Trzymajcie mnie!!!
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:16   #1716
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W niedziele po Świętach tak?


---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez korah Pokaż wiadomość
trzymajcie mnie!!!
:d
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 15:18   #1717
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Bo takie kremy kupują dla samej ceny a nie jakości chyba ;p

Ostatnio sama się tak zasmialam na widok kremy używanego przez niby celebrytów albo tak jest reklamowany. Cena nie była zabójcza. Krem ok 200 zl chyba ale w składzie na drugim miejscu po wodzie paraffinum liquidum
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 15:55   #1718
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Gdzie są tacy hojni z gratisami chce coś z CC kupić ale nie wiem gdzie najlepiej
To ich oficjalna polska strona couleurcaramel.pl, do 24.12 dostaniesz gratis ten pędzelek do zamówień powyżej 150 zł i powyżej tej kwoty masz darmową wysyłkę. Mi zamówienie błyskawicznie wysłali, także polecam, dodam jeszcze, że jest świetny kontakt z nimi.
Mają teraz jakieś świąteczne zestawy, ale żaden mnie nie skusił.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:04   #1719
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja zamówiłam Couleur Caramel na Plants for beauty, to tez jest niezawodny sklep. Ceny chyba tez korzystniejsze.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:08   #1720
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dorzucam zdjęcie moich kolejnych nowości z Couleur Caramel, podkłady były zapakowane w ten woreczek i dodatkowo dostałam mały pędzelek i dwie próbki kremów.
Jak otworzysz wrzuć proszę zdjecie kolorów tych podkładów i tak znać jak kremy!
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 16:52   #1721
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Jak otworzysz wrzuć proszę zdjecie kolorów tych podkładów i tak znać jak kremy!
Jutro wrzucę zdjęcie sztyftu w kolorze 11, ale już teraz mogę powiedzieć, że to bardzo ładny, jasny, ciepły i żółty kolor. I ten drugi podkład ma być w takim samym kolorze jak ten sztyft (sztyft w dodatku przepięknie pachnie..).

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Couleur Caramel na Plants for beauty, to tez jest niezawodny sklep. Ceny chyba tez korzystniejsze.
Tak, u nich też zamawiam, ale wymieniałam maile z panią z CC i zamówiłam jeszcze od nich bezpośrednio ze sklepu. W Plants for beauty darmowa wysyłka jest chyba od 300zł dopiero.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 17:36   #1722
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Jutro wrzucę zdjęcie sztyftu w kolorze 11, ale już teraz mogę powiedzieć, że to bardzo ładny, jasny, ciepły i żółty kolor. I ten drugi podkład ma być w takim samym kolorze jak ten sztyft (sztyft w dodatku przepięknie pachnie..).



Tak, u nich też zamawiam, ale wymieniałam maile z panią z CC i zamówiłam jeszcze od nich bezpośrednio ze sklepu. W Plants for beauty darmowa wysyłka jest chyba od 300zł dopiero.
Tak, w dodatku opcje wysyłki są dość drogie, szkoda ze nie ma zwykłej paczki do odbioru na poczcie czy w kiosku ruchu za kilka złotych. Ja bym się mogła pokusić o odbiór osobisty, jest w Rzgowie pod Lodzią a ja w Lodzi
Ciekawa jestem jaki efekt na buzi daje sztyft, napisz jak wyprobujesz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-12-20 o 17:39
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:18   #1723
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wyprobowalas coś jeszcze Santaverde?
możesz coś polecić?
Och, ja lubię dużo rzeczy santaverde - uważam, że to najlepsza firma jeśli chodzi o kosmetyki z aloesem, bo mają go naprawdę dobrej jakości. Oprócz balsamu do ciała lubię z tej samej niebieskiej serii żel pod prysznic (minusem jest tutaj niestety cena i mała pojemność, ale raz na jakiś czas można się skusić). W ciąży używałam kremu do twarzy i pod oczy w wersji bezzapachowej - bardzo mi wtedy odpowiadały. Gdy już wróciła mi ochota na zapachy to miałam krem do twarzy z czerwonej serii w wersji normalnej (zapachowej) - mogę go polecić, bo ma bardzo dobry skład, bogatą konsystencję, będzie dobry na zimę.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Potwierdzam, balsam Santaverde jest cudowny Aż żal mi go używać do ciała i smaruję nim buzię. Mój TŻ podkrada go namiętnie do twarzy po goleniu Uwielbiam ten ziołowy zapach
Ja też lubię ten zapach Chociaż nie każdemu może on odpowiadać, to taki zapach dla koneserów eko kosmetyków

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gdzie to mozna kupić? moje włosy kochaja awokado więc pewnie ją też by polubiły...
Niestety nie wiem, gdzie w Polsce jest dostępny Burt's Bees, ale może w jakiś europejskich sklepach internetowych będzie? Ja kupiłam tą maskę w USA. Jak trafisz w internecie, to bierz w ciemno. Jesli lubisz awokado - to pokochasz tą maskę do włosów

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ze swej strony mogę uczciwe polecić serum Santaverde Xingu, zużyłam 2 pełnowymiarowe opakowania, tak mnie zauroczyło. Bardzo porządny kosmetyk, który dawał wymierne efekty na twarzy. Gdyby tylko było tańsze....

To jest fajne, że żaden z tych kosmetyków mnie nie zawiódł, a to wbrew pozorom rzadkość, nawet wśród wysokopółkowych marek.
O widzisz! Akurat tego serum nie używałam, ale mnie właśnie zachęciłaś, żeby je wypróbować
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2015-12-20 o 21:20
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 23:03   #1724
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W niedziele po Świętach tak?




Tylko zniżka 20% wchodzi w grę. Bo w regularnej cenie to ból.
Teraz jest właśnie -20%, bo dzisiaj widziałam ponaklejane reklamy przy wejściu, a ponadto w sklepie internetowym dołączają do zamówienia kupon na -20%, ale nie wiem, do kiedy ważny, bo moje zamówienie jeszcze nie przyszło.
Nie wiem, co oni chcą wyprzedawać w tym TK Maxx, bo jak dzisiaj byłam, to strasznie jest przetrzebione wszystko- widoczne prześwity na półkach
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 07:57   #1725
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Lubię olejek Babydream fur mama, który można kupić w Rossmannie, u mnie olejki się bardzo dobrze wchłaniają, gdy je nakładam na mokrą skórę i w oszczędnych, naprawdę maleńkich porcjach
Właśnie to tej oliwki,zamiennie z niebieskim Babydreamem,używam do ciała Oczywiście również nakładam je na mokrą skórę,ale mimo tego,tłusta warstwa zostaje.Podsunęłaś mi jednak genialną myśl,miałam chyba z 5 lat temu oliwkę Hipp,a ona się bardzo dobrze wchłaniała.Muszę znowu ją kupić i przetestować

promolcia dziękuję za propozycję,rozejrzę się gdzie mogę tanio kupić te kosmetyki.Miałam raz próbkę kremu do rąk żurawinowego i był cudowny!
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wszystkie masła do ciała, podobnie jak oliwki, są tłuste. Jesli chodzi o balsamy do ciała, które się szybko wchłaniają i nie pozostawiają tłustej warstwy, to ze swojej strony polecam santaverde

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000049435.html
Właśnie chodzi mi o coś,co się szybko wchłonie.Dziękuję za propozycję,ale cena tego balsamu dla mnie jest zabójcza Jestem studentką i staram się wybierać jak najkorzystniejsze okazje.Dopiero niedawno postanowiłam,że wymienię wszystkie kosmetyki na takie o bardzo dobrym składzie,jak najbardziej eko.Nie ukrywam,że bardzo dużą inspiracją dla mnie był Twój blog!Świetna robota W miarę zużywania moich zapasów kosmetycznych,będę się rozglądać w Rossmannie za Alterrą,bo to chyba najbardziej przystępne cenowo kosmetyki z naturalnymi składami.


Dziewczyny,w każdym TK Maxxie są takie kosmetyki?!Zawsze sądziłam,że to sklep tylko z ciuchami.Czy w Galerii Katowickiej są w tym sklepie dostępne produkty Yes to...?Miałam z 5 lat temu ich szampon,odżywkę i maskę do twarzy,zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2015-12-21 o 08:01
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 08:13   #1726
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość

Właśnie chodzi mi o coś,co się szybko wchłonie.Dziękuję za propozycję,ale cena tego balsamu dla mnie jest zabójcza Jestem studentką i staram się wybierać jak najkorzystniejsze okazje.Dopiero niedawno postanowiłam,że wymienię wszystkie kosmetyki na takie o bardzo dobrym składzie,jak najbardziej eko.Nie ukrywam,że bardzo dużą inspiracją dla mnie był Twój blog!Świetna robota W miarę zużywania moich zapasów kosmetycznych,będę się rozglądać w Rossmannie za Alterrą,bo to chyba najbardziej przystępne cenowo kosmetyki z naturalnymi składami.
Przystępny cenowo i łatwo dostępny jest lotion do ciała dla kobiet w ciąży z serii fur mama babydream - jest dość rzadki, dobrze nawilża, pięknie się wchłania bardzo go lubię
W niektórych rossach można tez dorwać kosmetyki petal fresh - mają również lotiony do rąk i ciała sama na nie poluję
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2015-12-21 o 08:15
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 08:33   #1727
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,w każdym TK Maxxie są takie kosmetyki?!Zawsze sądziłam,że to sklep tylko z ciuchami.Czy w Galerii Katowickiej są w tym sklepie dostępne produkty Yes to...?Miałam z 5 lat temu ich szampon,odżywkę i maskę do twarzy,zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
Bywają tam Yes to... ale niestety nie wiem czy w tym momencie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 09:21   #1728
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przystępny cenowo i łatwo dostępny jest lotion do ciała dla kobiet w ciąży z serii fur mama babydream - jest dość rzadki, dobrze nawilża, pięknie się wchłania bardzo go lubię
W niektórych rossach można tez dorwać kosmetyki petal fresh - mają również lotiony do rąk i ciała sama na nie poluję
Zainteresował mnie ten lotion,ale przez to co napisałaś później o Petal Fresh-przepadłam Stety-niestety okropnie lecę na ładne opakowania i zapachy owoców,trawy,lasu i kwiatów Widziałam te kosmetyki w Hebe,także jak tylko wykończę paskudnie parafinowy balsam Nivea,to lecę kupić jakiś od nich.Dziękuję bardzo za pomoc
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Bywają tam Yes to... ale niestety nie wiem czy w tym momencie.
Ok,dziękuję!Będę się rozglądać.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:13   #1729
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ciekawe Wyprobowujesz?



Narobilas mi ochotę na santaverde probkami jestem zainteresowana
podaj adres to postaram się jeszcze dzisiaj wysłać
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 10:38   #1730
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Właśnie to tej oliwki,zamiennie z niebieskim Babydreamem,używam do ciała Oczywiście również nakładam je na mokrą skórę,ale mimo tego,tłusta warstwa zostaje.Podsunęłaś mi jednak genialną myśl,miałam chyba z 5 lat temu oliwkę Hipp,a ona się bardzo dobrze wchłaniała.Muszę znowu ją kupić i przetestować

Dziewczyny,w każdym TK Maxxie są takie kosmetyki?!Zawsze sądziłam,że to sklep tylko z ciuchami.Czy w Galerii Katowickiej są w tym sklepie dostępne produkty Yes to...?Miałam z 5 lat temu ich szampon,odżywkę i maskę do twarzy,zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
Dla mnie oliwka Hipp jest beznadziejna, wysuszała mi skórę i mojemu dziecku też, ale wielu osobom pasuje, na rynku stacjonarnie jest już coraz więcej fajnych olejków, jest też Hipp dla mam w Rossmannie

Z tego co wiem, to w każdym tk są kosmetyki, tylko np w Katowicach bardzo szybko się wyprzedają i trzeba po prostu mieć fart, lepiej zaopatrzony jest czeladzki TK, z tego co Koshatka pisała.


Promolcia, Burt's Bees jest na Eccoverde, iperfumy i parę rzeczy mają w iwosie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:48   #1731
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziękuję, zaraz obadam

Dziewczyny przygarnęłabym coś naturalnego z TK maxx...nieśmiało proszę , żeby ktoś kto będzie się tam wybierał odezwał się do mnie na prv
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 11:11   #1732
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla mnie oliwka Hipp jest beznadziejna, wysuszała mi skórę i mojemu dziecku też, ale wielu osobom pasuje, na rynku stacjonarnie jest już coraz więcej fajnych olejków, jest też Hipp dla mam w Rossmannie

Z tego co wiem, to w każdym tk są kosmetyki, tylko np w Katowicach bardzo szybko się wyprzedają i trzeba po prostu mieć fart, lepiej zaopatrzony jest czeladzki TK, z tego co Koshatka pisała.
Naprawdę?!Nie podejrzewałabym,że oliwka może wysuszać.Czy myślisz,że to może przez dodatek zapachowy?Ja nie zauważyłam po niej żadnego suszu,ale używałam jej kiedyś głównie do twarzy,a te 5 lat temu byłam nastolatką z problematyczną cerą.Podoba mi się również opakowanie tej oliwki i jej dziubek-w końcu wszystko nie jest zasyfione.

Do Czeladzi się raczej nie wybiorę,trochę za daleko dla mnie,a korzystam tylko z komunikacji miejskiej,samochodu nie mam Także będę musiała regularnie zaglądać do tk maxx w galerii.Jestem napalona na Yes to...bo kojarzę bardzo pozytywnie ich zestaw miniatur.

Co sądzicie o pastach do zębów Lavery?Postanowiłam również używać eko past,bo w końcu to kosmetyk,który ma kontakt z błonami śluzowymi i który chcąc nie chcąc,często połykamy.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 11:13   #1733
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Dziękuję, zaraz obadam

Dziewczyny przygarnęłabym coś naturalnego z TK maxx...nieśmiało proszę , żeby ktoś kto będzie się tam wybierał odezwał się do mnie na prv
ja bywam pisz co potrzebujesz tylko ostatnio u mnie krucho z kosmetykami ale za to duzo fajnych torebek
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 11:38   #1734
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Dziękuję, zaraz obadam

Dziewczyny przygarnęłabym coś naturalnego z TK maxx...nieśmiało proszę , żeby ktoś kto będzie się tam wybierał odezwał się do mnie na prv
Na Biovea też trochę mają z Burt's Bees
Jak tam serum Devita- używałaś już?
A co konkretnie chciałabyś przygarnąć, bo byłam wczoraj i pustki, jak nigdy;- chyba wszyscy postanowili zrobić prezenty z TK Maxx (tak jak ja )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:24   #1735
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi mi o coś,co się szybko wchłonie.Dziękuję za propozycję,ale cena tego balsamu dla mnie jest zabójcza Jestem studentką i staram się wybierać jak najkorzystniejsze okazje.Dopiero niedawno postanowiłam,że wymienię wszystkie kosmetyki na takie o bardzo dobrym składzie,jak najbardziej eko. Nie ukrywam,że bardzo dużą inspiracją dla mnie był Twój blog!Świetna robota W miarę zużywania moich zapasów kosmetycznych,będę się rozglądać w Rossmannie za Alterrą,bo to chyba najbardziej przystępne cenowo kosmetyki z naturalnymi składami.

Dziewczyny,w każdym TK Maxxie są takie kosmetyki?!Zawsze sądziłam,że to sklep tylko z ciuchami.Czy w Galerii Katowickiej są w tym sklepie dostępne produkty Yes to...?Miałam z 5 lat temu ich szampon,odżywkę i maskę do twarzy,zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.
Och, bardzo mi miło, że podoba Ci się mój blog. Polecam się, gdybyś miała jakieś pytania
W TK Maxx jest dużo eko kosmetyków, ja jednak radziałbym zwracać uwagę na opakowania - czy nie są przeterminowane i czy da się łatwo opakowanie otworzyć. Ja nie kupuję tych, które mozna łatwo otworzyć, bo ktoś mógł już sobie powąchać i wpuścić bakterie. Przy kosmetykach naturalnych to ma znaczenie.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przystępny cenowo i łatwo dostępny jest lotion do ciała dla kobiet w ciąży z serii fur mama babydream - jest dość rzadki, dobrze nawilża, pięknie się wchłania bardzo go lubię
W niektórych rossach można tez dorwać kosmetyki petal fresh - mają również lotiony do rąk i ciała sama na nie poluję
Ja też poluję na petal fresh. Widziałam pół roku temu w Sopocie w Rossmannie całą półkę z szamponami i sobie pomyślałam, że fajne i kupię jak wrócę do domu. I do tej pory nigdzie w Warszawie ich nie widziałam
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2015-12-21 o 12:28
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:24   #1736
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wrzucam porównanie podkładu w sztyfcie Couleur Caramel do dwóch drogeryjnych podkładów, może komuś to pomoże
Od siebie dodam, że to naprawdę bardzo ładny, jasny kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cccc.jpg (81,3 KB, 30 załadowań)
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:38   #1737
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53870461]
A co konkretnie chciałabyś przygarnąć, bo byłam wczoraj i pustki, jak nigdy;- chyba wszyscy postanowili zrobić prezenty z TK Maxx (tak jak ja )[/QUOTE]

Też mam takie wrażenie. Chciałam ostatnio zrobić zwrot ale jak zobaczyłam kolejkę do kasy to sobie odpuściłam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:38   #1738
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie ten lotion,ale przez to co napisałaś później o Petal Fresh-przepadłam Stety-niestety okropnie lecę na ładne opakowania i zapachy owoców,trawy,lasu i kwiatów Widziałam te kosmetyki w Hebe,także jak tylko wykończę paskudnie parafinowy balsam Nivea,to lecę kupić jakiś od nich.Dziękuję bardzo za pomoc

Ok,dziękuję!Będę się rozglądać.
hebe mówisz....
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Ja też poluję na petal fresh. Widziałam pół roku temu w Sopocie w Rossmannie całą półkę z szamponami i sobie pomyślałam, że fajne i kupię jak wrócę do domu. I do tej pory nigdzie w Warszawie ich nie widziałam
ja kupuje szampony petal fresh w rossie przy czumy ale chyba Tobie nie po drodze....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:42   #1739
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Naprawdę?!Nie podejrzewałabym,że oliwka może wysuszać.Czy myślisz,że to może przez dodatek zapachowy?Ja nie zauważyłam po niej żadnego suszu,ale używałam jej kiedyś głównie do twarzy,a te 5 lat temu byłam nastolatką z problematyczną cerą.Podoba mi się również opakowanie tej oliwki i jej dziubek-w końcu wszystko nie jest zasyfione.

Do Czeladzi się raczej nie wybiorę,trochę za daleko dla mnie,a korzystam tylko z komunikacji miejskiej,samochodu nie mam Także będę musiała regularnie zaglądać do tk maxx w galerii.Jestem napalona na Yes to...bo kojarzę bardzo pozytywnie ich zestaw miniatur.

Co sądzicie o pastach do zębów Lavery?Postanowiłam również używać eko past,bo w końcu to kosmetyk,który ma kontakt z błonami śluzowymi i który chcąc nie chcąc,często połykamy.
Nie sądzę, że to wina substancji zapachowej. Ten olejek mi pasował, dopóki nie wymienili w nim oleju sezamowego na olej słonecznikowy

Co do Tk, to nie warto zawężać polowania tylko do tej jednej marki. Zdarzają się naprawdę fantastyczne kosmetyki, prawdziwe perełki z różnych zakątków świata, niedostępne w Polsce, w dodatku w świetnych cenach, tylko trzeba czytać składy, bo nie wszystko jest naturalne i sprawdzać czy kosmetyki są dobrze zapakowane i czyste, bo zdarzają się ludzie, którzy otwierają, albo niszczą opakowania, zakrętki pogubione itp.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 13:20   #1740
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do Tk, to nie warto zawężać polowania tylko do tej jednej marki. Zdarzają się naprawdę fantastyczne kosmetyki, prawdziwe perełki z różnych zakątków świata, niedostępne w Polsce, w dodatku w świetnych cenach, tylko trzeba czytać składy, bo nie wszystko jest naturalne i sprawdzać czy kosmetyki są dobrze zapakowane i czyste, bo zdarzają się ludzie, którzy otwierają, albo niszczą opakowania, zakrętki pogubione itp.
I w zestawach patrzeć czy jest wszystko. Ostatnio zajrzałam do pudełka gdzie powinny być trzy mydła a było jedno. No i widziałam też zestaw męskie perfumy + balsam po goleniu tyle że po perfumach zostało tylko wgniecenie w plastiku.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.