Kosmetyki Ingrid - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 17:14   #61
mave
Przyczajenie
 
Avatar mave
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład Ideal Face. Po pierwszych użyciach jestem naprawdę zadowolona. Dobrze kryje, wygląda naturalnie, jest bezzapachowy, pompka działa bez zarzutu i co dla mnie bardzo ważne (dlatego zrezygnowałam z DMM), nie odznaczają się pod nim suche skórki na twarzy.
Jedyną "niedogodnością" jest to, że mimo zakupu najjaśniejszego odcienia jest dla mnie ciut za ciemny, ale mam nadzieję, że wkrótce jak słońce zacznie częściej wyglądać i skóra nabierze trochę koloru to będzie idealny. No i po kilku latach z musem na nowo muszę przyzwyczajać się do płynnej konsystencji podkładu ;-), ale Ideal Face nakłada się dość dobrze, nie jest wodnisty więc sądzę, że szybko to nastąpi.
mave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:02   #62
megi_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okoloce wejherowa
Wiadomości: 1
GG do megi_1986
Talking Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
zauważyliście, że to podróbka Inglota?? a przecież Inglot jest w przystępnej cenie..jeżeli kupować kosmetyki to dobrej jakości i znanej firmy..no chyba, że chcecie jakieś komplikacje mieć z cerą...
to se kup inglota jak nie masz co z kasą robic, a po drugie używam kosmatyków ingrid 3 lata i żadnych problemów niemam jakoś...także wszystkim polecam ,, ingrid '' miałam rózne podkłady markowych firm..meybeline,loreal itd. wszystkie w szafie stoją bo są do d... , pozostaje przy ingrid
megi_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:04   #63
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez megi_1986 Pokaż wiadomość
to se kup inglota jak nie masz co z kasą robic, a po drugie używam kosmatyków ingrid 3 lata i żadnych problemów niemam jakoś...także wszystkim polecam ,, ingrid '' miałam rózne podkłady markowych firm..meybeline,loreal itd. wszystkie w szafie stoją bo są do d... , pozostaje przy ingrid
zgadzam się nie zawsze to co najdroższe oznacza najlepsze
dziewczyny jesli ktoras z Was ma porownanie Ingrid Ideal Face do ColorSaty Revlona to prosze o opinie. Ktory lepiej kryje?

Edytowane przez karola_20
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:23
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:11   #64
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Dziewczyny, czy któraś z was orientuje się może gdzie w Poznaniu można zakupić fluid Ingrid Ideal Face? Będę wdzięczna za pomoc
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:12   #65
agata24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez nikaczekolada Pokaż wiadomość
A możecie mi powiedzieć, bo już zgłupiałam .. podkład ma pompkę z rurką czy sama pompka ?
Bo jak odkreciłam to rurki w środku nie mam i szok lekki O.o Chyba, że wpadła do środka ?
po 2 dniach stosowania pompka przestała działać. odkręciłam , rurki też nie znalazłam,ale wystarczy przechowywać go ,,do góry nogami" i jest OK. po prostu chyba tak robią.
agata24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:39   #66
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Prosiłabym o podanie składów podkładów(zarówno tego z pompką jak i pseudomineralnego).Wasze opinie są zachęcające,ale chcę się najpierw upewnić,że nie mają składników których moja skóra nie toleruje.
Z góry dziękuję.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:21   #67
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Ingrid

poczytalam .... zastanawiam sie nad tym podkladem ideal face...ehhhh sama nie wiem, opinie sa dwie "jest super ekstra" i "jest beznadziejny" ja mialam straszny problem z kolorem i zakochalam sie w polskiej firmie paese (dawniej euphora) long cover fluid byl super kryjacy trwaly iw ogole tani... 22 zl... no ale zniknal moj kolor nigdzie nie moge go dostac i pani chciala mi wcisnac ingrid.... i czytam czytam opinie... jak sie zdecyduje i wyprobuje to tez cos napisze.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 13:53   #68
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Jesli ktoras z Was ma mozliwosc wklejenia zdjec kolorow fluidu Ideal Face to bylabym wdzieczna. Chodzi mi o to jak wygladaja na zywo na twarzy lub chociaz na rece. Mialam kolor 15 a teraz chcialabym kupic ciemniejszy. Zastanawiam sie nad 18.
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:29   #69
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Dziewczyny gdzie można kupić w Krakowie kosmetyki tej firmy?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:41   #70
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Ja miałam puder sypki bardzo ciemny taki w jakby buteleczce i super bylam zadowolona, lekko musnieta twarz wygladala ładnie opalona, a kolor naturalny. Placilam chyab 11 zł za niego.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:41   #71
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
zauważyliście, że to podróbka Inglota?? a przecież Inglot jest w przystępnej cenie..jeżeli kupować kosmetyki to dobrej jakości i znanej firmy..no chyba, że chcecie jakieś komplikacje mieć z cerą...
z której strony? bo nazwa firmy podobna i stylizacja? każda znana firma kiedyś była nieznana, to raz. dwa, Inglot wcale nie jest tak rewelacyjny i cena nie idzie tutaj w parze z jakością. Znajoma wizażystka zrobiła mi makijaż na wesele z wykorzystaniem kosmetyków inglota (już nic nie chciałam mówić, bo już wcześniej przejechałam się na tej firmie) makijaż był już niewyraźny po 2 godzinach, musiałam go poprawiać. Pomimo użycia baz i tak był nietrwały i niewyraźny.

Cytat:
Napisane przez mave Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam podkład Ideal Face. Po pierwszych użyciach jestem naprawdę zadowolona. Dobrze kryje, wygląda naturalnie, jest bezzapachowy, pompka działa bez zarzutu i co dla mnie bardzo ważne (dlatego zrezygnowałam z DMM), nie odznaczają się pod nim suche skórki na twarzy.
Jedyną "niedogodnością" jest to, że mimo zakupu najjaśniejszego odcienia jest dla mnie ciut za ciemny, ale mam nadzieję, że wkrótce jak słońce zacznie częściej wyglądać i skóra nabierze trochę koloru to będzie idealny. No i po kilku latach z musem na nowo muszę przyzwyczajać się do płynnej konsystencji podkładu ;-), ale Ideal Face nakłada się dość dobrze, nie jest wodnisty więc sądzę, że szybko to nastąpi.
trafiłam na ten podkład przypadkiem, zmęczona wiecznymi problemami z doborem fluidu z innych ale droższych marek typu: L'Oreal, MaxFactor, Revlon. kupiłam ot tak, z racji na baaardzo niską cenę i to był strzał w 10, tak jak napisałaś, podkład świetnie kryje, nie tworzy maski, nie roluje się i nie zbiera w kącikach, ALE jak dla mnie jest za ciężki na lato, na zimę idealny, skóra się nie wysusza, jednak jak dla mnie latem odpada.

i mogę go porównać do ColorStay Revlonu, krycie podobne, jednak lekkość różna, ColorStay jest zdecydowanie lżejszym podkładem, dobrym na upały, IdealFace wg. mnie zdecydowanie na zimę, jak już wspomniałam.

Szkoda tylko, że tą firmę tak trudno znaleźć, spotkałam przypadkiem w małej prywatnej drogerii i były tylko podkłady nic więcej. Czy któraś z Was używa innych kosmetyków tej firmy? możecie coś na ich temat powiedzieć?

ja zaczynam zdecydowanie bardziej skłaniać się do tańszych polskich firm, ale też zależy jakie produkty, bo nie wszystkie, zanim coś kupię zbieram opinię i póki co trafiam na idealne o ponad połowę tańsze zamienniki dużo droższych kosmetyków, jakich do tej pory używałam. np. ostatnio zamieniłam Dior Extase na tusz Eveline komedia
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 14:32   #72
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Ja mam 1 cienie z tej firmy - takie jak w załączniku ale w brąz, złoto i biały
Biały jest niefajny, mało koloru daje ale 2 pozostałe są rewelacyjne.
Piękny, mocny kolor. Bardzo polecam
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:16   #73
JustynaOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Ingrid

..........

Edytowane przez JustynaOO
Czas edycji: 2014-07-30 o 10:06
JustynaOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:37   #74
tygrysek_90
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Ja też mam podkład Ideal Face INGRIDi jestem z niego bardzo zadowolona. Ma piękny kolor, ja używam 16 czyli brzoskwiniowego. Używałam również innych podkładów tej firmy (Mineral Silk & Lift i Silk & Lift Foundation), pierwszy z nich mogę polecić, ale drugi już niestety nie( ma bardzo słabe krycie i bardzo ciężko się go rozprowadza). Jest to ten w poniższym załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklad_wygladzajace_4.jpg (3,1 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez tygrysek_90
Czas edycji: 2010-12-03 o 12:10
tygrysek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:23   #75
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Hmm, ja już próbowałam po kilka rodzaji podkładów i odcieni z Maybelline (dream creamy foundation, pure, superstay silky), Astor (mattitude) , Rimmel (cool mate mus, stay matte), Loreal (true match, cashmere perfect), Max Factor (colour adapt, lasting performance) i jestem załamana bo tak naprawdę, żaden bez względu na cenę mi nie odpowiada

Z tych wszystkich "najlepszy" już był chyba true match L'Oreal, ale znowu koloru dobrać nie mogłam.

Nie mam idealnej cery, ale nie mam też z nią mega problemów. Zastanawiam się teraz nad zakupem tego mineralnego z pędzlem z Astora, ale po przeczytaniu opinii na KWC i tego wątku i ze względu na cenę chyba kupię ten z Ingrid, jak kupię napiszę co i jak
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:54   #76
magdalenna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was orientuje się może gdzie w Poznaniu można zakupić fluid Ingrid Ideal Face? Będę wdzięczna za pomoc

np na Słowiańskiej w takiej malutkiej drogerii, po drugiej stronie ulicy jest Chata Polska
magdalenna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:06   #77
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Mam i miałam kilka produktów tej marki (nie firmy bo firma która je produkuje to VERONA ta od Butterfly) i nie uważam by była to "kiepska"marka Mi bardzo pasuje.

1)Miałam kredkę automatyczną czarną (intensywny kolor, miękka, nie psuje się, i długo trzyma..naprawdę dobra jakość)
2)Miałam również kuleczki Celebration z nr 1 (najjaśniejsze rozświetlające) świetne na policzki oraz czubek nosa..dobre na kości policzkowe...Wydajne ..Ładne kolory, bez brokatu (za tydzień ma dojść z nimi moje zamówienie u znajomej w drogerii)
3) Polecę również cienie poczwórne 4U ..mam już 2 opakowanie..na bazie długo trzymają..mają mocne kolory..i są mega wydajne
Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Znalazłam u siebie w mieście takie cienie jak na zdjęciu, może ktoś miał z nimi styczność i może coś o nich powiedzieć?
ja...Recenzja wyżej..Warto kupić!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:28   #78
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Zamówienie już dotarło i jestem pozytywnie zaskoczona. Kupiłam Ingrid bazę pod makijaż, fluid Ideal face i kuleczki Celebration. Baza trochę śmierdzi, ale za to jak wygładziła moje rozszerzone pory na policzkach Podkład jest bardzo treściwy, gęsty, ale dobrze się rozprowadza i rzeczywiście mocno kryje.Nie trafiłam z kolorem 16 - jest do takiej opalonej cery, ale nie ma tragedii. Co do kuleczek jeszcze nie używałam.

Po tych zakupach chyba zacznę sie zastanawiać zanim znowu kupię drogie rozreklamowane produkty zamiast zasilic konta rodzimych firm

Polecam ten podkład, za takie pieniądze to nawet na próbe warto kupić
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 11:01   #79
Atashii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Używam podkłądu IdealFace z InGrid od prawie dwóch lat. Bardzo dobrze kryje, jest delikatny. nie tworzy maski i idealnie komponuje się z twarzą. Wcześniej używałam wielu innych drogich kosmetyków, ale żaden nie pasował mi tak jak ten. Pokazałam go moim koleżankom i teraz wszystkie go używają, Ten z pompką w moim mieście ( Ostrołęka) kosztuje 13,80 zł. Polecam wszystkim
Atashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 10:57   #80
dada72
Raczkowanie
 
Avatar dada72
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 157
GG do dada72
Dot.: Kosmetyki Ingrid

fluid jest super świetna konsystencja ale co z ta papka czy wasze tez tak kiepsko pompują zajrzałam do środka okazało sie ze nie na rurki...i jak to niby na działać..?czy wasze podkłady maja pompki?
dada72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:23   #81
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie można kupić w Krakowie kosmetyki tej firmy?
Bazar tomeks (w pasażu) lub na placu bieńczyckim (ciężko trafić ale bywają po bardzo atrakcyjnych cenach).

Mam cienie beauty fife, brązy i zielenie. Brązowe są delikatne, rozświetlaja, a oliwka na wieczorne wyjście, mocny kolor.
Mam jeszcze dwie kredki zwykłe, bardzo ładnie się rzoprowadza i kolorek
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:31   #82
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Kosmetyki Ingrid

hej! Kupiłam kiedyś podkład Ingrid w drogerii Uroda w Płocku. Niestety zlikwidowali stoisko tej firmy : podkład za 8 zł był naprawdę świetny! dla mnie porównywalny z revlonem dla skóry suchej..
wiecie gdzie można kupić ten podkład w Warszawie ? w ogóle kosmetyki tej firmy...
pozdrawiam
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:48   #83
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Kosmetyki Ingrid

gdzie znaleźć te kosmetyki w Katowicach? najlepiej centrum i okolice
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:00   #84
karola_20
Raczkowanie
 
Avatar karola_20
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 152
GG do karola_20
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
gdzie znaleźć te kosmetyki w Katowicach? najlepiej centrum i okolice
mysle ze powinnas szukac w malych osiedlowych sklepikach, albo w sklepach typu po 4 zl, tam czesto sa kosmetyki ingrid, zawsze mozesz tez zamowic przez internet
karola_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 10:22   #85
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
gdzie znaleźć te kosmetyki w Katowicach? najlepiej centrum i okolice
Ja tylko wiem gdzie są w Chorzowie, trafiłam przez przypadek, ale w Katowicach nie widziałam.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:14   #86
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie można kupić w Krakowie kosmetyki tej firmy?
na ulicy dlugiej idac od rynku jest taka mala drogieria po lewej stronie przed sklepem z uzywanymi podrecznikami.ok 15 zl

w galerii krakowskiej w "aptece" ok 18 zl

na przestanku tramwajowym wesele linie 4 13 8 24 ok 15 zl


sama uzywam juz go od ponad roku.
zwracajcie uwage na pojemnosc. nie raz uda mi sie kupic 40 ml a nie raz 35ml. nie wiem od czego to zalezy, dlaczego maja 2 pojemnosci.
podklad bardzo dobrze kryje nie zostawia suchych skorek,
matowi.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:28   #87
violet rose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Ingrid

A gdzie kupić te kosmetyki we Wrocławiu?
Chodzi mi o ten podkład ideal face ... na allegro jest za 20 zł, może w sklepie taniej.
__________________
THE RUNAWAYS

Edytowane przez violet rose
Czas edycji: 2010-12-11 o 17:31
violet rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:34   #88
violet rose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez ulena1951 Pokaż wiadomość
Możesz kupić bezpośrednio od tej firmy na vpp.pl - przekierowuje na sklep mikase.pl i tam jest po 13,50.
Ale jeszcze trzeba dodać koszt wysyłki już go zamówiłam na allegro więc zobaczymy czy rzeczywiście jest taki dobry jak tam opinie mówią
__________________
THE RUNAWAYS
violet rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:51   #89
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Kosmetyki Ingrid

Cytat:
Napisane przez karola_20 Pokaż wiadomość
mysle ze powinnas szukac w malych osiedlowych sklepikach, albo w sklepach typu po 4 zl, tam czesto sa kosmetyki ingrid, zawsze mozesz tez zamowic przez internet
byłam już w kilku drogeriach i nigdzie nie mieli tych kosmetyków jednak wolałabym kupić na miejscu niż przez internet
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:57   #90
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Kosmetyki Ingrid

mam chyba tylko paletkę czworke z ingid, brązy i przyznam szczerze ze niezla jest, do brazowego zwyklaka na bazę art deco, ladnie kryje i niezle sie cieniuje
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-29 18:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.