Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 18:33   #691
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Próbuj, rób masaż głowy, minimalnie Ci to kolor podpłucze
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 13:46   #692
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Słuchajcie, jest sprawa. Węsze spisek
Czy ktos, kto w ostatnim czasie (powiedzmy od września) kupował Vincenta dostał saszetkę z datą 09.2013 i spotkał sie z tłumaczeniem, że to błąd producenta, wyszła taka partia i to data produkcji jest? Kupowalam sierpien/wrzesien w pro-sprzęt, teraz na Allegro i wszędzie to samo. Nawet nie mają na co wymienić, bo wszędzie ta data. Dzwoniłam do dystrybutora i tam też twierdzą, że proszek jest dobry. Co Wy na to?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 15:24   #693
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Oj kurczę, ja nie, ale wiem, że na wątku o deko sporo dziewczyn zamawiało... może to data produkcji? Tak czy siak- nieotwierany powinien być ok.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 23:24   #694
pikuMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Exclamation Potrzebna pilna pomoc !!!

Witam, jest nowym użytkownikiem tego portalu, jednym z powodow dlaczego założyłam to konto jest prosba o pomoc. sprawa dotyczy włosow. W drugiej połowie sierpnia pofarbowałam włosy szamponetką bodajże czekolada z Pallette, a że kupiłam tylko jedno opakowanie to na całe włosy nie starczyło, więc moja mama wpadła na genialny pomysł pomieszania szamponetki z wodą . Kolor wyszedł dość, że tak brzydko powiem gowniany dosłownie i w przenośni. Myślałam, że zejdzie sam po miesiacu może trochę dłużej, lecz nic nie schodziło, postanowiłam wybrać się do rossmana a tam, pracująca tam babka doradziła mi kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego, lecz z połyskiem złotawym. Kolor wyszedł miejscami żołty. Nie mogąc tego znieść znow poszłam po radę, a tam inna laska doradziła mi szapmon likwidujący złoty połysk taki fioletowy. operacja znow sie nie udała, żołty połysk nie zszedł, a na czubku głowy podobno miałam lekko fioletowy kolor. Już całkiem załamana zaczęłam chodzić po fryzjerach i drogeriach tam doradzano mi dekoloryzacje, ale ja nie chciałam niszczyć wlosow. Za radą siostry kupiłam farbę białe złoto, na początku myślałam że trafiłam, lecz z biegem czasu dotarło do mnie że mam włosy podobne do koloru jajka. Jestem zdesperowana i załamana, nie wiem co mam teraz zrobić, liczę na jakąkolwiek pomoc najlepiej ze strony jakiejś dobrej fryzjerki. Mam w tym roku studniowke i chciałaby się pozbyć tego koloru z głowy, a kompletnie nie wiem co mam robić.... Bardzo prosze o pomoc !!!
pikuMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 00:53   #695
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Twoje wlosy i tak sa juz zniszczone, radze dekoloryzacje, dobra fryzjerka powinna zrobic to dobrze. Szampon fioletowy nie splukuje od razu tego dziwnego zoltego, trzeba go troche uzywac, warto czytac etykiety na opakowaniu. Idz do dobrego fryzjera zrob dekoloryzacje i bedzie po problemie, jedyny sposob na szybka poprawe koloru Twoim wlosow, jednak zabieg nie nalezy do najtanszych.
Uzywalas farb w drogeriach, a one bardzo mocno zrujnowaly Twoje wlosy, warto jesli tak sie chce cos zmienic isc do fryzjera i je przefarbowac, ich farby sa lagodniejsze, nie maja tylu substancji ciezkich dla naszych wlosow.
Jedyna szybka metoda to jest dekoloryzacja najlepiej ta z rozjasniaczem, gdyz jednak szybciej sciaga kolor, w szczegolnosci, ze te farby ktore stosowalas sa drogeryjne. Dodatkowo pamietaj, ze rozjasniacze fryzjerskie nie sa az tak zle, maja w swoim skladzie nawet skladniki, ktore odzywiaja wlosy.
Gorzej swoje wlosy potraktowalas tymi farbami niz zrobi to dekoloryzacja, jednak musisz dobrze dobrac fryzjera, ktory zna sie na rzeczy, zeby zrobil to malo szkodliwie dla Twojego wlosa.

Jesli zdecydujesz sie na dekoloryzacje, to zadbaj o dobra odzywke i szampon, najlepiej bez slsow i z olejkami w skladzie, z odzywek polecam Ci joico, jest do odzywka produkowana w USA, kosztuje troche ale bedzie ratowala Twoje wlosy.

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2013-12-11 o 01:08
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 13:49   #696
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Dziewczyny, uzywal ktos farby z 6 po kropce? Chodzi mi o bardzo jasny blond, nazywa sie purpurowy, nr 10.6.
Czego mogę sie spodziewać jesli nałoże go na wlosy uprzednio potraktowane rozjasniaczem?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 16:55   #697
pogodniste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam. Może na początek moja historia: 2 lata temu dekoloryzacja z czarnego (mój naturalny kolor ciemny brąz). Ponieważ wyszła rudość po pewnym czasie farbowałam KHADI Naturalna farba Henna - Ciemny Brąz (po tej farbie na początku włosy miały lekko zielonkawą poświatę) i potem Loreal casting creme gloss 613 mroźne mochaccino.
Po ok pół roku udałam się do fryzjera na refleksy. Chciałam trochę rozjaśnić włosy...wyszła masakra zielono-żółto-ruda. Fryzjerka natychmiast nałożyła brąz.
Nadal myślę o rozjaśnieniu chciałabym zrobić ombre hair Lorealem. Boje się tylko, ze znowu wyjdzie zielone. Czy żeby je rozjaśnić muszę ponownie zrobić dekoloryzacje? Pytam ponieważ ostatnio jak byłam u fryzjera i mówiłam o ombre to babka zaproponowała, że nałoży rozjaśniacz a jak wyjdą zielone to nawet fajnie bo na zachodzie są strasznie modne ostre kolory ombre....tak wiec jeżeli jest ktoś na tym forum kto się zna i znajdzie chwilkę czasu żeby odpisać będę bardzo wdzięczna.
pogodniste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 23:11   #698
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Cytat:
Napisane przez pikuMa Pokaż wiadomość
Witam, jest nowym użytkownikiem tego portalu, jednym z powodow dlaczego założyłam to konto jest prosba o pomoc. sprawa dotyczy włosow. W drugiej połowie sierpnia pofarbowałam włosy szamponetką bodajże czekolada z Pallette, a że kupiłam tylko jedno opakowanie to na całe włosy nie starczyło, więc moja mama wpadła na genialny pomysł pomieszania szamponetki z wodą . Kolor wyszedł dość, że tak brzydko powiem gowniany dosłownie i w przenośni. Myślałam, że zejdzie sam po miesiacu może trochę dłużej, lecz nic nie schodziło, postanowiłam wybrać się do rossmana a tam, pracująca tam babka doradziła mi kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego, lecz z połyskiem złotawym. Kolor wyszedł miejscami żołty. Nie mogąc tego znieść znow poszłam po radę, a tam inna laska doradziła mi szapmon likwidujący złoty połysk taki fioletowy. operacja znow sie nie udała, żołty połysk nie zszedł, a na czubku głowy podobno miałam lekko fioletowy kolor. Już całkiem załamana zaczęłam chodzić po fryzjerach i drogeriach tam doradzano mi dekoloryzacje, ale ja nie chciałam niszczyć wlosow. Za radą siostry kupiłam farbę białe złoto, na początku myślałam że trafiłam, lecz z biegem czasu dotarło do mnie że mam włosy podobne do koloru jajka. Jestem zdesperowana i załamana, nie wiem co mam teraz zrobić, liczę na jakąkolwiek pomoc najlepiej ze strony jakiejś dobrej fryzjerki. Mam w tym roku studniowke i chciałaby się pozbyć tego koloru z głowy, a kompletnie nie wiem co mam robić.... Bardzo prosze o pomoc !!!
Z tego co widzę- kompletnie na koloryzacji się nie znasz. Spokojnie, Kochana. Przede wszystkim ogłada i przemyślane decyzje. Nie możesz latać od sklepu do sklepu i brać to, co doradzą Ci (najczęściej) amatorzy. No chyba, że chcesz koniecznie poniszczyć włosy, co przed Studniówką na pewno nie jest dobrym pomysłem. Przestań kombinować i znajdź dobrą fryzjerkę, która Ci ten kolor wyrówna. Przy jasnych włosach dekoloryzacja nie jest aż tak skuteczna jak przy ciemnych, w związku z czym, by pozbyć się żółtka, wystarczy nałożyć odpowiednią farbę. I nie z 1 po kropce (popiel), bo się jeszcze przy tym nabawisz zieleni. Poszukaj dobrego salonu. I nawilżaj włosy.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uzywal ktos farby z 6 po kropce? Chodzi mi o bardzo jasny blond, nazywa sie purpurowy, nr 10.6.
Czego mogę sie spodziewać jesli nałoże go na wlosy uprzednio potraktowane rozjasniaczem?
Nie ryzykowałabym mieszania tonów czerwonych z (podejrzewam po rozjaśnianiu) złotymi.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pogodniste Pokaż wiadomość
Witam. Może na początek moja historia: 2 lata temu dekoloryzacja z czarnego (mój naturalny kolor ciemny brąz). Ponieważ wyszła rudość po pewnym czasie farbowałam KHADI Naturalna farba Henna - Ciemny Brąz (po tej farbie na początku włosy miały lekko zielonkawą poświatę) i potem Loreal casting creme gloss 613 mroźne mochaccino.
Po ok pół roku udałam się do fryzjera na refleksy. Chciałam trochę rozjaśnić włosy...wyszła masakra zielono-żółto-ruda. Fryzjerka natychmiast nałożyła brąz.
Nadal myślę o rozjaśnieniu chciałabym zrobić ombre hair Lorealem. Boje się tylko, ze znowu wyjdzie zielone. Czy żeby je rozjaśnić muszę ponownie zrobić dekoloryzacje? Pytam ponieważ ostatnio jak byłam u fryzjera i mówiłam o ombre to babka zaproponowała, że nałoży rozjaśniacz a jak wyjdą zielone to nawet fajnie bo na zachodzie są strasznie modne ostre kolory ombre....tak wiec jeżeli jest ktoś na tym forum kto się zna i znajdzie chwilkę czasu żeby odpisać będę bardzo wdzięczna.
To Ci fryzjerka powiedziała... jej, naprawdę nie wiem czasem, skąd się tacy "specjaliści biorą". Ale mniejsza, bo po co się irytować na wieczór.
Przypuszczam, iż zieleń spowodowana była nakładaną wcześniej henną- problemy z jej rozjaśnianiem są dość często spotykane. Loreal Ombre to zwyczajny rozjaśniacz, tylko z droższym pędzelkiem. Zrób dekoloryzację- ale skoro chcesz ombre, tylko na samych końcach. Albo, jeśli nie znasz się na tym- udaj się do salonu- lepszego niż ten o którym wspomniałaś.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 14:52   #699
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

To jestem skazana na popiele i perły?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:31   #700
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Niekoniecznie. Może natura albo opalizujące?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:00   #701
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Może natura albo opalizujące?
Natura odpada...a jaki nr mają opalizujące?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 19:45   #702
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Dwójeczka po kropce
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:47   #703
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Czyli tak samo jak perly ;-)
Mysle jeszcze o piaskowym blondzie.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 13:41   #704
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Dokładnie. Piaskowy też dobra opcja.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 10:10   #705
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, pilnie potrzebuję pomocy
Otóż od zawsze farbowałam swoje włosy ciemną farbą, ciemny brąz, a ostatnio zdecydowałam się na zmianę koloru na ciemny mahoń. Wybrałam farbę Geneza, kupiłam 2 wody utlenione tak jak mi panoiporadziła, 3% na odrosty i 6% na resztę włosów. Tak też zrobilam i miałam mieć jednolity kolor, a niestety podziało się tak, że odrosty mam w ciemnym mahoniu a resztę to delikatny refleks w tym kolorze a końcówki sa już czarne... Co mam zrobić żeby złapać jednolity kolor i nie niszczyc przy tym bardzo włosow? Kąpiel rozjaśniającą czy tym razem nałożyć na 9% wodę? Pomocy
Wklejam zdjecie od gory mych włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mxw6il20qu1r71wl9o1_500.jpg (20,9 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Sandora
Czas edycji: 2013-12-16 o 10:11
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 23:54   #706
malimilk
Raczkowanie
 
Avatar malimilk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 60
tragiczna koloryzacja POMOCY

Moje naturalne włosy to ciemny blond/mysi. W maju i wrześniu zafarbowałam je na ciemny brąz. Teraz bardzo chciałam je rozjaśnić ale się bałam więc poszłam na farbowanie do "fryzjerki". Teraz płaczę jak patrze w lustro serio. O ile włosy wczesniej farbowane lekko sie rozjasnily (ladny kolor) to odrost 3-4cm jest jaskrawo zółty. Wyglada to strasznie, odrost zółto rudy a reszta ciemny blond wpadający w brąz.
Błagam dziewczyny pomóżcie bo świeta idą, trzeba sie spotykac z ludzmi a ja sie wstydze wyjsc z domu. Co zrobic zeby je wyrownac? Nie mam pieniedzy na kolejna wizyte u "fryzjerki".
Jestem załamana
malimilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 03:15   #707
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: tragiczna koloryzacja POMOCY

Doradziłabym reklamację tej usługi, i nieodpłatna poprawkę rzecz jasna. Jeśli nie masz zaufania do tej konkretnej fryzjerki, to może inny fryzjer z tego salonu poprawiłby tę jej fuszerkę?
W zasadzie nie powinnam doradzać bez zdjęcia twojego obecnego koloru itp., ale jeśli jednak nie możesz, lub nie masz ochoty na rewizytę w salonie, to może spróbuj pokryć odrost farbą np. o kolorze naturalny blond (7.0). To dość bezpieczne rozwiązanie, różnica między odrostem a resztą włosów powinna się stać mniej widoczna. Nałóż na odrost, a po odpowiednim czasie (z reguły ok 20 min, zależy od farby), przeciągnij na długość tylko na minutkę i zmalaksuj jak szampon.
Rudawe tony można też neutralizować popielatymi farbami, albo beżowymi, ale to już chyba zabawa dla bardziej doświadczonych eksperymentatorów. Zwłaszcza że poszedł tu w ruch rozjaśniacz jak sądzę, a z mojego doświadczenia wynika że dłużej na rozjaśnionych włosach trzymaja się farby naturalne, bez odcieni...
Jeśli mimo wszystko odrost będzie przebijał na złoto spróbuj go zneutralizować fioletowoniebieskim szamponem/odżywką do blondów. Tylko postaraj się nie pokrywać pianą całych włosów, tylko jak najbliżej tego nieszczęsnego odrostu. Po paru minutach sprawnie spłucz.
Głowa do góry, będzie dobrze!
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:01   #708
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pilnie potrzebuję pomocy
Otóż od zawsze farbowałam swoje włosy ciemną farbą, ciemny brąz, a ostatnio zdecydowałam się na zmianę koloru na ciemny mahoń. Wybrałam farbę Geneza, kupiłam 2 wody utlenione tak jak mi panoiporadziła, 3% na odrosty i 6% na resztę włosów. Tak też zrobilam i miałam mieć jednolity kolor, a niestety podziało się tak, że odrosty mam w ciemnym mahoniu a resztę to delikatny refleks w tym kolorze a końcówki sa już czarne... Co mam zrobić żeby złapać jednolity kolor i nie niszczyc przy tym bardzo włosow? Kąpiel rozjaśniającą czy tym razem nałożyć na 9% wodę? Pomocy
Wklejam zdjecie od gory mych włosów...
Lekka, krótka kąpiel i potem zarzucaj farbką na 6%. 3% za bardzo przyciemnia.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez malimilk Pokaż wiadomość
Moje naturalne włosy to ciemny blond/mysi. W maju i wrześniu zafarbowałam je na ciemny brąz. Teraz bardzo chciałam je rozjaśnić ale się bałam więc poszłam na farbowanie do "fryzjerki". Teraz płaczę jak patrze w lustro serio. O ile włosy wczesniej farbowane lekko sie rozjasnily (ladny kolor) to odrost 3-4cm jest jaskrawo zółty. Wyglada to strasznie, odrost zółto rudy a reszta ciemny blond wpadający w brąz.
Błagam dziewczyny pomóżcie bo świeta idą, trzeba sie spotykac z ludzmi a ja sie wstydze wyjsc z domu. Co zrobic zeby je wyrownac? Nie mam pieniedzy na kolejna wizyte u "fryzjerki".
Jestem załamana
Kąpiel rozjaśniająca na za ciemne partie i potem farba w kolorze, jaki chcesz mieć. Albo przyciemnić odrosty do reszty
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 14:11   #709
pikuMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebna pilna pomoc !!!

Szczerze ? To już nie wiem co robić z tymi włosami, po tej farbie białe złoto na początku byłam załamana, ale wszyscy mi mowili, że wyszło dobrze i żołty zszedł. Myślałam, że już nie mam problemu, ale poźniej(po jakimś miesiącu) siostra powiedziała że mam jajko na głowie. Byłam ostatnio u fryzjerki po rade i ona powiedziała, że kolor sie nie zabardzo rożni i że wcale dekoloryzacja nie musi być potrzean, ale to moja decyzja. To już nie wiem czy ja mam jakąś paranoję że ciągle widze żołty na głowie, czy każdy mi przytakuje że jest dobrze żebym im spokoj już dała....
pikuMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 17:21   #710
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dzisiaj farbowalam włosy po raz pierwszy farbą a nie szamponetką. Miałam jakieś 10 cm odrostow bo ostatni raz farbowalam szamponetką rok temu ale kolor całkiem nie zszedł. Odrosty miałam koloru ciemny brąz a resztę włosów trochę jaśniejszą. Farbowalam u fryzjerki na rudy kasztan i niestety złapało mi tylko odrosty a resztę włosów niewiele. No i mam taki rudy placek na głowie fryzjerka mówi ze ten kolor u nasady się wypłucze i nie będzie już tak dużej różnicy. ... mówiła prawdę czy kłamała? Trochę zdołowana jestem i nie wiem jak wyrównać ten kolor macie jakieś pomysły? Częste mycie czy niestety trzeba znów iść do fryzjera?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 14:03   #711
therighttobereal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Rudy odcien!

Mam nadzieje,ze mi pomozecie...
wczoraj zawitałam do fryzjera z misją farbowania na jasny brąz
I generalnie efekt koncowy jest taki,ze na całej dlugosci wlosy maja idealny chlodny kolor, ale u nasady są rude ...
Blagam powiedzcie mi co moge zrobic zeby tego okropnego rudego odcienia sie pozbyc
therighttobereal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:49   #712
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rudy odcien!

nałóż na 30 minut ciemny popielaty blond. popiel gasi rudości.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 14:01   #713
Dzemikk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Unhappy Powrót do naturalnego koloru po rozjaśnianiu...

Potrzebuję pomocy, mianowicie mam problem z moim kolorem włosów po rozjaśnianiu... (Mój naturalny kolor to jasny brąz). Już nigdy nie popełnię tego samego błędu. Rozjaśnianie to najgorszy pomysł jaki kiedykolwiek wpadł mi do głowy. Rozjaśniałam moje włosy z jakieś dwa lata temu w wakacje, po tych dwóch latach niewiele mi odrosły, a sama mam bardzo długie włosy. Teraz moje naturalne włosy odrosły do szyi, a rozjaśnione włosy są od szyi do samego końca... Nie wiem czy opłaca mi się w ogóle czekać, bo to może nawet potrwać kolejne 5 lat... Myślałam o farbowaniu, ale znowu szkoda mi będzie już tych włosów co zdążyły odrosnąć . Zresztą rozjaśniane włosy nie były robione na wszystkich tylko na poszczególnych pasmach, ale i tak to wygląda strasznie... Nie wiem co robić, czy może spróbować je pofarbować na jakiś konkretny kolor zbliżony do mojego? Tylko obawiam się, żeby czasem nie wyszedł mi jakiś zielony albo czarny kolor... Nie mam zamiaru znowu się nie potrzebnie stresować i tracić nerwów ;/. Poradźcie mi ...
Dzemikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:17   #714
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Powrót do naturalnego koloru po rozjaśnianiu...

Jaki kolor mają teraz włosy rozjaśniane?
Z grubsza opisałam to co masz zrobić tutaj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=736588

Podaj dokładnie kolor włosów naturalnych oraz tych rozjaśnianych (najlepiej zdjęcie), a ja Ci pomogę.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:07   #715
Harr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Henna = czas na farbę

Ostatnio henną malowałam 3 lata temu, po paru miesiacach pomalowałam ffarbą. Zamiast brazu wyszedl czarny. I tak od tamtego czasu nie mogę mieć koloru jaki chcę. A chcę normalny brąz. Raz rozjasnialam, mialam ze 4 kolory m. in. pomaranczowy. Było odrobine lepiej po pomalowaniu, ale nadal zly kolor i ta ruda poswiata z poprzednioego malwania czerwieniami... Co zrobić? Pomóżcie
Harr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:22   #716
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Henna = czas na farbę

Farbujesz w domu? Wg mnie to idź do dobrego fryzjera, on ci dobierze odpowiedni kolor. Przez 3 lata to włosy ci urosły jakieś 35-40 cm, więc nie wierzę, że farba ci się zmywa przez hennę, bo dawno jej na włosach nie masz.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:33   #717
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Powrót do naturalnego koloru po rozjaśnianiu...

Ostatnio sama wpadłam na taki genialny plan, koniec rozjaśniania! Delikatną farbą zafarbowałam swoje miejscami aż białe (!) włosy. Farbowałam naturalnym blondem, wyszedł ciemny brąz. Farbowałam dokładnie w Wigilię i kolor się już praktycznie wypłukał w 85% :/ Może zobaczyć jak wygląda to teraz (na moim blogu są zdjęcia moich włosów). Sama jestem ciekawa co zrobić żeby kolor mi się utrzymał dłużej niż 2 tygodnie..
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 23:27   #718
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Powrót do naturalnego koloru po rozjaśnianiu...

Przed farbowaniem musicie sobie zrobić pigmentację.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 00:11   #719
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Henna = czas na farbę

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Farbujesz w domu? Wg mnie to idź do dobrego fryzjera, on ci dobierze odpowiedni kolor. Przez 3 lata to włosy ci urosły jakieś 35-40 cm, więc nie wierzę, że farba ci się zmywa przez hennę, bo dawno jej na włosach nie masz.
Dokladnie - poza tym ciemna farba po hennie by i tak wyszla z rozjasnianiem sa dopiero problemy

przede wszystkim to ciezko jest uzyskac dokladnie taki kolor jak sie chce na juz uprzednio farbowanych wlosach-a piszesz,ze najpierw miaals czern , ktora rozjasnilas-z rozjasnianych wlosow farba bedzie Ci sie niestety duzo szybciej wyplukiwac - a poniewaz wiekszosc brazowych farb na rynku jest w cieplym odcieniu a co za tym idzie ma duzo czerwonego barwnika , ktory najciezej schodzi z wlosow-to i masz ruda poswiate

ciezko bedzie zakryc ta ruda poswiate ,zwlaszcza jesli dalej bedziesz farbowac - polecam sprobowac robic plukanki z kory debu( albo nalozyc ta wode na wlosy i potrzymac troche zanim splukasz),
ale jak na ironie radzilabym sie zastanowic nad powrotem do henny-henna wzmacnia troche wlosy a co za tym idze barwnik lepiej trzyma i po kilku razach nie powinien sie juz tak wyplukiwac-nie wiem dokladnie jaki kolor masz i jaki chcesz miec ale henna w proporcjach 50/50 z amla nie daje rudego odcienia tylko taki ''zwykly'' braz
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:15   #720
littleame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Question Pomocy dziewczęta!!!

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Miałam rozjaśniać całość włosów o 3 tony ale fryzjerka zrobiła mi taki odcień ale pasemek. Wygląda to kiczowato!!! ;// Pod tymi beznadziejnymi pasemkami widać mój kolor i wygląda to tak potwornie że się załamałam. Muszę coś z tym zrobić bo za tydzień mam studniówkę!!!! tylko nie wiem co... Chce jednolity kolor włosów ale nie wiem czy teraz nie zniszczą mi się bardzo włosy jak to "poprawię" ewentualnie co mogę z włosami zrobić?
littleame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.