Rezultaty pilingów i mezoterapii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 00:21   #1
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43

Rezultaty pilingów i mezoterapii


Podziele sie z wizazankami moimi doswiadczeniami z pilingami u dermatologa i mezoterapia

W tym roku wczesna wiosna miałam robiony peeling kwasem migdałowym i jestem strasznie zadowolona z rezultatu! Wczesniej robilam serie 10 zabiegow w gabecie kosmetycznym z kwasami owocowymi i byłam zawiedziona a tu jeden zabieg i fajny rezultat. Sam zabieg jest krótki (15min) i i nie piecze tak bardzo. Po samym zabiegu można wyjsc na ulice - jest sie rozwym ale znosnie. Po kilku dniach zaczyna sie łuszczyc skora w dosc smieszny sposob - twarz wyglada jak pocharatana na pewno kazda z was miała kiedys otarte kolano i malutkimi strupkami - tak to wyglada. Nie jest to piekne i raczej nie da sie przyspieszyc schodzenia. Po ok tygodniu cera jest juz czysta i ode tego momentu jest tylko lepiej - spod starej wychodzi jakby nowa gładziutka napieta skora. Zaskornikow prawie nie ma, piegi sa mniejsze (ale nie znikaja) - duzy efekt odswiezenia cery na znikniecie przebarwien nie ma raczej co liczyc. Efekt utrzmuje sie juz 3 mies i planuje powtorke pozna jesienia.

Teraz sprobowałam mezoterapii na twarz i ciezko mi cos powiedziec - sam zabieg z mascia Emla jest bezbolesny ale przy mojej naczynkowej cerze slady wkluc trzymaly sie ok 3 dni teraz mam kilka malutkich wylewow pod skora. Skora wyglada ciut lepiej ale to moze byc tez zasluga nawilzacza EL.

Podzielcie sie prosze wrazeniami z mezo jesli ja robilyscie - kiedy widac efekty?
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:56   #2
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Rezultaty pilingów i mezoterapii

ile razy powtarzałaś mezotrapie i czy po kilku miesiącach jesteś zadowolona z efektów ?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 13:35   #3
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Rezultaty pilingów i mezoterapii

byłam dzisiaj na mezoterapii, i więcej już na to nie pójdę, ten zabieg jest baaaaaaaaaaaardzo bolący, myśałam że nie wyrobie i ryczałam przez cały czas ale byłam twarda i wytrzymałam do końca,teraz cała buzia mnie bardzo boli i wyglądam jakbym brała udział w meczu bokserskim.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 13:05   #4
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: Rezultaty pilingów i mezoterapii

a ile kosytuje taki yabieg kwasem migdaowym
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:17   #5
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Rezultaty pilingów i mezoterapii

szczerze powiedziawszy zabieg migdalowy jest malo inwazyjny..Ja mialam kwas migdalowy i skora wcale mi nie schodzila tylko byla lekko rozowa, odswiezona itp
Ten zabieg wyglada mi na bardziej inwazyjny...np wysoko stezony kw glikolowy,yellow peel itp

Ps pochwalcie sie odczuciami po mezoterapii iglowej i bezigłowej bo slyszalam rozne opinie
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.