Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 11:32   #721
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noemi74 Pokaż wiadomość
Z rozjaśnianiem , czy samą farbą doszłaś do takiego efektu?
tylko farbą na pierwszy ogień szła garnier XL1 2 razy nią farbowałam(chyba w odstępie jakoś miesiaca), a później palette 219
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 19:29   #722
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Czy to rzjaśniacz a może coś innego?

Załączam dwa zdjęcia aktorki-Agnieszki Judyckiej.Mam pytanie jak myślicie co zrobiła a by z przejść z takiego ciemnego blondu na ten nowy odcień? Naturalny mój podobny jest do jej starego koloru.Chciałabym mieć taki jak ona,wygląda bardzo naturalnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17654_1.jpg (26,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c1b8d328-5445-4b7a-b34d-5a203f5b2d08_xxl.jpg (24,6 KB, 87 załadowań)
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:40   #723
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Czy to rzjaśniacz a może coś innego?

Napewno poszła do fryzjera. Lepiej wstaw swoje zdjęcie to będzie łatwiej ocenić, wbrew pozorom kolor może wydawać się podobny, a efekt końcowy takie strzelania w ciemno może być tragiczny
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 21:15   #724
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Pokaż wiadomość
To może ja pokażę jak mi się udało
Pierwsze zdjęcie jakoś rok temu, drugie po pierwszym farbowaniu, trzecie po drugim farbowaniu na całe włosy i robieniu odrostów-taki kolor miałam kilka miesięcy, obecnie mam takie jak na czwartym zdjęciu .
piekne jak do tego doszłaś tzn jakie farby uzywałas w domu czy u fryzjera?
ja jestem teraz na etapie Twojego pierwszego zdjecia? a chce 2 lub 3
witam znalazlam odpowiedz wyzej
mam pytanie jeszcze czy jak dzisiaj nałożyłam jakies cos z deli do pasemek i balejazu to moge jutro bądz pojutrze nałożyc tego garniera?

Edytowane przez pala813
Czas edycji: 2011-08-02 o 21:20
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 21:54   #725
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pala813 Pokaż wiadomość
piekne jak do tego doszłaś tzn jakie farby uzywałas w domu czy u fryzjera?
ja jestem teraz na etapie Twojego pierwszego zdjecia? a chce 2 lub 3
witam znalazlam odpowiedz wyzej
mam pytanie jeszcze czy jak dzisiaj nałożyłam jakies cos z deli do pasemek i balejazu to moge jutro bądz pojutrze nałożyc tego garniera?
może daj im odpocząć tak gdzieś tydzień
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:24   #726
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

ok to będę się odzywkowac przez tydzien zeby nabrały kondycji dziekuje za odpowiedz
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:48   #727
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Ada, a ty rozjaśniałaś coś te Twoje brązowe włosy czy coś? Przed połozeniem tego garniera?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 13:01   #728
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Od razu garnier.
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 13:25   #729
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Kurde, boje się trochę Ale efkt strasznie fajny masz A ile wogóle kosztuje ta farba?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:46   #730
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Kurde, boje się trochę Ale efkt strasznie fajny masz A ile wogóle kosztuje ta farba?
też się bałam hmm koło 15zł, ale zaznaczam, że ja miałam naturalne włosy, a ogółem nie każdemu może tak chwycić po pierwszym farbowaniu widać, ze miałam lekko rude Dopiero przy kolejnym były jaśniejsze, a później zmieniłam farbę. Więc jak chcesz uzyskać od razu tak jak mam obecnie, to napewno Ci się od razu nie uda, to był proces długotrwały (z 4 miesiące chyba)
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 11:25   #731
desperatkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 36
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Hej Od kilku miesięcy mam problem z dobraniem koloru, a zaczęło się wszystko od kiepskiej ingerencji fryzjera. Do teraz się męczę. Pierwsze zdjęcie to moje, nie potrafie określić koloru. Jasny brąz u góry wpadający w blond na dole...Na drugim zdjęciu Joanny Brodzik (po prawej), kolor który chciałabym uzyskać. Znacie farby, które mi w tym pomogą (i nie zmasakrują kondycji włosa)? Albo chociaż któraś wie jaką farbę używała Brodzik;> ja nie znalazłam nigdzie takiej informacji ...
IMG_8821.jpg IMG_8823.jpg
wl1.jpg
desperatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 17:48   #732
NeonAngel
Raczkowanie
 
Avatar NeonAngel
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Za górami, za lasami
Wiadomości: 59
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Witam Jakiś czas temu przemalowałam włosy na orzechowy brąz, postanowiłam wrócić do naturalnego koloru, (chyba) miodowy blond. Stawiam raczej na odrastanie, ale płuczę też włosy rumiankiem. Niestety, nie jestem pewna czy takie "domowe sposoby" pomogą szatynkom.
NeonAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:14   #733
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
z brązu na blond farbą

Witam was dziewczyny..

zacznę od tego ,że 6 lat robiłam pasemka , aż miałam prawie całe jasne włosy mój naturalny to brąz ale taki troszkę ciemny brąz mysi;/ od roku postanowiłam farbować całe na blond i tak walka trwa do dziś ypróbowalam już co się da w końcu stanęło na tym ze co 2 miesiące odrosty robię rozjaśniaczem fryzjierkim potem nakładam farbę loreal albo jakaś inna.

Problem polega na tym ,że od rozjaśniaczy włosy sie bardzo niszczą kruszą i są martwe nie chcą ami rosnąc kompletnie co urosna to sie wykruszą i tak w kółko.
Byłam ost u fryzjerki i powiedziała ,że jak nie zrezygnuje z rozjasniacza to nigdy mi nie rursna i ona może mi farbami wyprowadzić to iec bardzo chetnie ale 110l na miesiac a to bardzo dużo pieniedzy nie bardzo mnie stac na takie ydatki w tym momencie.

Czy znacie jakieś dobry farby albo jak to zrobić zeby samymi farbami do losow byc na blond teraz mam dosc jasny blond moze byc ciemniejszy byle by był blond ale nie rudawy bo garnier xl1 itd łapie mi ale moje naturalne sa lekko rudawe jak se poprawie ta sama farba za miesiąc to wcale nie złapie juz tych farbowanych;/

Marzę o dłuższych losach ładnych zdrowszych i bez rozjaśniaczy iec pomocy dziewczyny bo już głupieje od tych farba a fryzjerzy odpadają za duże koszta ;/

Podobno te Loreal preference sa dość dobre ale nie próbowałam.. jakoś inne babki maja ciemne nie chodzą po fryzjerach i maja blond kurcze jak one to robią;/ najchętniej przeszłabym na ciemne ale wyglądam okropnie ciemnych i to nie wchodzi w grę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (7,7 KB, 91 załadowań)
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 12:08   #734
adelllia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Unhappy z ciemnego brązu na jasny miodowy blond

Hej od kilku tygodni mam dylemat.. na poczatku wrzesnia malowalam wlosy farba palette na granatowa czern, po miesiacu spulkal mi sie do ciemnego brazu kupilam farbe syoss ciemny fiolet co w rezultacie dało bardzo ciemny róż ktory rowzniez spulkal mi sie do brązu... teraz mam 2cm odrostow (ciemny blond), a reszte wlosow mam w kolorze brązu (taka mleczna czekolada). Chcialabym miec jasnymiodowy blond tylko teraz jak to zrobic omijając fryzjera? dokoloryzant loreal? rozjasniacz? czy moze po prostu nalozyc farbe?
adelllia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:52   #735
jabandushi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: z ciemnego brązu na jasny miodowy blond

Cytat:
Napisane przez adelllia Pokaż wiadomość
Hej od kilku tygodni mam dylemat.. na poczatku wrzesnia malowalam wlosy farba palette na granatowa czern, po miesiacu spulkal mi sie do ciemnego brazu kupilam farbe syoss ciemny fiolet co w rezultacie dało bardzo ciemny róż ktory rowzniez spulkal mi sie do brązu... teraz mam 2cm odrostow (ciemny blond), a reszte wlosow mam w kolorze brązu (taka mleczna czekolada). Chcialabym miec jasnymiodowy blond tylko teraz jak to zrobic omijając fryzjera? dokoloryzant loreal? rozjasniacz? czy moze po prostu nalozyc farbe?
Ostatnio chwilowo wypowiedziałam posłuszeństwo swojemu fryzjerowi, bo nigdy nie dostaję tego, o co proszę, zauważyłam, że fryzjerzy albo świetnie tną ale fatalnie dobierają kolor, lub odwrotnie.
W jednym jednak temacie nie odważyłabym się na partyzantkę... właśnie przy dekoloryzacji.
Obawiam się, że powinnaś jednak odżałować na fryzjera i udać się na demakijaż; ja w ten sposób z koloru typu paskudne bordo, przeszłam na zupełnie jasny, ale zabieg ten trwał kilka godzin.
Fryzjer pracował na stosunkowo niskiej wodzie, ale zabieg powtarzał kilka razy, tzn. rozjaśniałam się przez godzinę, potem było mycie i suszenie i kolejny raz to samo.
Demakijaż trwał jakieś trzy godziny, ale po całym zabiegu i ufarbowaniu (kolor niestety nie był taki jak się umawialismy) włosy w dotyku były w lepszym stanie, niż przed wejsciem.
Mam porównanie, bo moja koleżanka wykonała sobie dekoloryzację sama (profesjonalnym preparatem L'oreal), i mogę tylko powiedzieć OMG!!
Po ufarbowaniu farbą, bo przecież nie mogła chodzić z włosami w kolorze spalonego pierza, włosy są w takim stanie, że jak wiatr zawieje to pół godziny stoją zanim opadną.TRAGEDIA
Farbowanie włosów w domu zamiast fryzjera- jak najbardziej, ale dekoloryzacja- nie polecam.
Czytałam natomiast (ale nie sprawdzałam),że są farby Active coś tam firmy Lendan, bez amoniaku, parabenu itd, i nimi możesz spróbować rozjaśniać włosy stopniowo kupując przy kolejnych farbowaniach farbę o dwa tony jaśniejszą.
Znalazłam w internecie hurtownię, ale czy profesjonalna farba do włosów może kosztować 9.60??
jabandushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:19   #736
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: z ciemnego brązu na jasny miodowy blond

hej
czytam ten wątek i czytam ale wolałabym jeszcze raz zapytać doświadczonych dziewczyn..
mianowicie niecały tydzień temu rozjaśniałam włosy z czarnych. użyłam do tego dwóch rozjaśniaczów z joanny (nawet do 6 tonów, bo niestety nie było tego srebrnego 5-6 ) i nałożyłam farbę orzechowy brąz, również z joanny. kolor wyszedł mi brązowo-rudy, miejscami czarne włosami mam nadal ale to znikome. jednak kolor ten dla mnie jest za ciemny a nie chciałabym już traktować włosów rozjaśniaczami, nie chciałabym też nakładać żadnych pasemek lub balejaży, stąd moje pytanie, czy jest jakaś farba, która pomogłaby mi rozjaśnić włosy i sprowadzić je do jaśniejszego brązu? czy na ciemnych włosach już nie złapie? ogólnie dążę do koloru taki jak ten http://www.starpulse.com/Music/Milia...ry/SGS-015285/ chociaż wiem, że odrazu go nie uzyskam
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:55   #737
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: z ciemnego brązu na jasny miodowy blond

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
hej
czytam ten wątek i czytam ale wolałabym jeszcze raz zapytać doświadczonych dziewczyn..
mianowicie niecały tydzień temu rozjaśniałam włosy z czarnych. użyłam do tego dwóch rozjaśniaczów z joanny (nawet do 6 tonów, bo niestety nie było tego srebrnego 5-6 ) i nałożyłam farbę orzechowy brąz, również z joanny. kolor wyszedł mi brązowo-rudy, miejscami czarne włosami mam nadal ale to znikome. jednak kolor ten dla mnie jest za ciemny a nie chciałabym już traktować włosów rozjaśniaczami, nie chciałabym też nakładać żadnych pasemek lub balejaży, stąd moje pytanie, czy jest jakaś farba, która pomogłaby mi rozjaśnić włosy i sprowadzić je do jaśniejszego brązu? czy na ciemnych włosach już nie złapie? ogólnie dążę do koloru taki jak ten http://www.starpulse.com/Music/Milia...ry/SGS-015285/ chociaż wiem, że odrazu go nie uzyskam
Moim zdaniem, najlepiej byłoby ściągnąć kolor u fryzjera i nałożyć farbę taką jak chcesz Mniej trudu, finansowo pewnie wyjdzie na jedno, bo farbując samodzielnie i tak byś musiała poeksperymentować dużo, a efekt niekoniecznie mógłby być zadowalający. Jednak osobiście nie miałam takiego problemu, więc może jeszcze jakaś dziewczyna Ci coś podpowie
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 01:10   #738
irlandia87
Zadomowienie
 
Avatar irlandia87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 474
GG do irlandia87
Dot.: z ciemnego brązu na jasny miodowy blond

hej,

w sprawach farbowania jestem kompletnym laikiem.. ale od kilku dni nurtuje mnie pewne pytanie, mianowicie:

miesiąc temu zafarbowałam włosy szamponem Garniera Color&Shine nr 5 (jasny brąz, wyszedł trochę ciemny) który mi się już lekko wypłukał (na końcach lekko"zrudział") i teraz chciałabym sobie rozjaśnić ten kolor (naturalnie jestem ciemną mysią blondynką) marzy mi się coś między jaasnym brązikiem a ciemnym złotym blondem
- chciałabym to zrobić też Garnierem Color&Shine np nr 8 (jasny blond) lub wyżej 8.1, 9 - jak myślicie wyjdzie coś z tego? rozjaśnią się trochę? boję się, że mogą wyjść jakieś zielone czy coś..

dodam, że nie farbowałam nigdy włosów zwykłą farbą jedynie szamponami koloryzującymi, szamponetkami.

Dzięki za jakiekolwiek rady ! przeglądałam wątki, ale nigdzie w pełni nie znalazłam odpowiedzi :/
__________________


irlandia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 18:29   #739
Ilargi
Przyczajenie
 
Avatar Ilargi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 11
Wyślij wiadomość przez MSN do Ilargi
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Cześć! Ja również chciałabym się poradzić odnośnie rozjaśniania ciemnych włosów na blond... Od roku rozjaśniam je z brązu mokka do jasnego blondu.
W tym momencie są już prawie, prawie tak jasne, jak bym chciała ale ciągle rude... chciałabym się jakoś tych rudości pozbyć ale tak, żeby przy okazji jak najmniej zniszczyć włosy bo i tak już dużo przeszły...

Ostatnio rozjaśniałam je przez balejaż, tym razem myślałam, żeby potraktować całość dekoloryzatorem, ale czy rudy zejdzie całkiem?
Jestem w stanie naraz uzyskać taki blond o jaki mi chodzi, czy raczej wyjdą mi łaty i rude końcówki? Jak sądzicie?

Dołączam zdjęcia z ostatniego roku, pokolei tak jak włosy były coraz jaśniejsze. Przedostatnie zdjęcie to tak, jak wyglądam teraz, a ostatnie to efekt, jaki chciałabym uzyskać.

Pozdrawiam was, besitos!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dcfvgbhnjk.jpg (15,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hnbgvfcd.jpg (16,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sdfghj.jpg (17,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sdfgfdesdfd.jpg (16,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sdfghsdfghdfg.jpg (18,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sxdcfgh.jpg (18,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 285494_2300780480119_1267401421_32802572_1300665_n.jpg (30,5 KB, 104 załadowań)
Ilargi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 11:51   #740
majka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 35
Od brązu do blondu ?

Witam ! Z natury jestem ciemną blondynką i od jakiś 3 lat farbowałam włosy różnymi farbami blondu,złociste,beżowe,mi odowe,przeszłam przez wiele odcieni.Ostatnio podkusiło mnie by delikatnie przyciemnić włosy,kupiłam ciemny blond i wyszedł koszmarny siwo-brązowy kolor.Pobiegłam po "czekoladowy brąz" i tak zostało.Więcej nie farbowałam włosów odcieniami brązu,minęło już ponad miesiąc i włosy bardzo zjaśniały,są teraz takie jasno brązowe(gdzie na poczatku po"czekoladowym brazie"były naprawde intensywnie ciemne).Bardzo chciałabym wrócić teraz do blondu,ale na własną rękę,nie poprzez pasemka u fryzjera.Czy kupując dwie farby,jedną bardzo jasny blond a druga oczekiwany kolor bede w stanie uzyskac jakis efekt?Rozjasniacza sie troche obawiam...Prosze o pomoc !
majka2603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:38   #741
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Przeczytałam kilka stron tego wątku i nic nie znalazłam co by mi pomogło w podjeciu decyzji, a nie było sensu oglądać wątku całego ,który ma wiaodmosci z przed kilku lat, gdzie już są nowe farby, inne metody i lepsze
No więc z natury jestem brunetką. Kilka lat temu postanowiłam rozjaśniać całe włosy u fryzjera,aby stać się blondynką. Byłam u fryzjerki,która trzymała rozjaśniacz u mnie na głowie przez 5h;/ młoda byłam i głupia,że pozwoliłam, ale tak zapewniała mnie,że taki piękny kolor wyjdzie,że siedziałam mimo,że skóra głowy swedziała;/bylam blondynką przez 4 lata ... rok i kilka miesiecy temu wruciłam do brązu.. zaczelam pielegnację ale zle się czuje w tym kolorze, z reszta wszyscy mi mówią że lepiej w blond. Moje włosy bardzo,zle reaguja na rozjaśnianie, zaraz się łamią rozdwajają... 5 lat nie rosły mi włosy, tzn rosły ale się skruszyły... teraz lekko ruszyły z miejsca.. Planuje podejsć z głową do powrotu do blond, i nie muszę odrazu być blondynką , mogą być to pasemka, balejaż .. na początek może nie tak drastycznie... Żeby jak najmniej je zniszczyć... sama nie chcę bo je zniszczę ... co poradzicie? wiem że to ja powinnam wiedziec, wkoncu tyle lat sie farbowałam, ale wtedy farbowałam najgorszymi rozjasniaczami i mialam szope na głowie... teraz mi bardziej zalezy zeby włosy jak najmniej zniszczyc...jaka metoda jest najmniej inwazyjna? prosze pomozcie;( bo ja juz trace nerwy do tego...
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:05   #742
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Witam dziweczyny, tez schodzilam z koloru braz do blond
Od tamtego roku nosilam braz orzechowy potem braz popielaty ,tak na poziomie 5 a ze mam bardzo jasna cere to w ciemnych wygladalam za blado wiec postanowilam wrocic do blondu ( naturalny kolor blond na poziomie 7 taki polski mysi )
Nie polecam rozjasniaczy bo bardzo niszcza wlosy ,przekonalam sie na wlasnych zeszlam nimi do blonu zoltego co bardzo mi sie nie podobalo ,wiec postanowilam zaryzykowac i zakupilam dekoloryzator mimo ze wlosy juz byly tyle razy farbowane ze balam sie czy mi nie wypadna
Pieknie zeszlam nim do jasniutkich prawie bialych i o dziwo wlosy nie byly przesuszone ani sztywne jak po rozjasniaczu tylko miekkie a ze jestem niecierpliwa to na drugi dzien juz nakladalam farbe w kolorze jaki chcialam otrzymac i teraz mam piekny chlodny blond taki jaki chcialam Oczywiscie teraz duzo ,duzo odzywek nawilzajacych zeby wlosy odzyly ,mozna sciac tez zniszczone koncowki ale ja juz raz to zrobilam i juz nie mam z czego.
Wniosek taki ze zamiast rozjasniaczy ,ktorymi ciezko zejsc z brazu do blondu lepiej uzyc dekoloryzatora , ja uzywalam profesjonalnego tego producenta co farbe do wlosow ale niestety nie moge polecic bo to wloska farba nie dostepna w polsce.
Polecam watek: Dekoloryzacja wlosow i powodzenia zycze
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:12   #743
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Dziękuje kochana za odpowiedz i za zainteresowanie
Troszkę złe się wyraziłam, ale bardziej mi chodziło o to aby tak drastycznie odrazu nie postępować z włosami, myślałam,żeby zrobić pasemka i stopniowo ... Żeby jeszcze wszystkich włosów na głowie nie niszczyć zaglądnę na wątek najwyżej się odezwę ... Chodz boje się dekoloryzacji, mojej koleżance robili i masakra co ona miała na głoowie;/... a boje się je niszczyć taka dekoloryzacją bo jednak muszę z głową postępować bo to ważna decyzja
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:34   #744
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Oczywyście możesz schodzić pasemkami ,mi zależało od razu na kolorze jednolitym i mój dekoloryzator był bardzo delikatny bo uzylam wody 6% więc nie zniszczylam bardzo wlosow
Ja radzilam sie na wątku Dekoloryzacja wlosow jak zrobić żeby moje włosy to przeżyły ,dlatego myśle ze tez tam znajdziesz porady jak zejść do blondu bez mocnego zniszczenia wlosow
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:30   #745
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Z brązu na blond - wątek zbiorczy

Właśnie coś tam podczytywałam, więc musiała bym kupić sama dekoloryzator rene blanche, żeby nie ryzykować jakimś badziewiem i iść do salonu.

No właśnie, nie zależy mi odrazu być blondynką, bo tak się kiedyś pośpieszyłam,że siedziałam 5h u fryzjerki z wodą chyba 9%;/ cały czas, zmywała przez ten czas 3 razy i spowrotem to nakładała... myślałam właśnie nad tymi pasemkami dlatego, że całych włosów nie zmaltretuje, a z tym dekoloryzatorem to odrazu całe włosy... hmmm...muszę się zastanowić jeszcze jak to bedzie
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:04   #746
nutellozerca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3
Rozjaśnienie brązu

Właśnie się zastanawiam nad rozjaśnieniem koloru. Aktualnie mam dosyć ciemny brąz na włosach http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...ting-creme.jpg taki kolor ( troszkę sprany po miesiącu) i chciałabym rozjaśnić, ale nie chcę dojść do blondu tylko po prostu sprawić żeby ten kolor był jaśniejszy przy użyciu miodowego blondu http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-66725-big.jpg taką farbą z syoss.
Co o tym myślicie? Co może mi wyjść na głowie? Próbowała któraś?
Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem czy nie zrobię sobie krzywdy
nutellozerca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 15:00   #747
Ijcia
Przyczajenie
 
Avatar Ijcia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 8
Dot.: Rozjaśnienie brązu

nie polecam Tobie tej farby w kolorze miodowego blondu syossa, dwa dni temu farbowałam włosy właśnie tą farbą i strasznie niszczy włosy , kolor wychodzi inaczej niż na próbniku, musiałam ratować się inną farbą,polecam ci farby z perfect mousse bo one nie niszczą włosów, mają odcień o nazwie Pralina, gdy spojrzysz na próbnik ze sztucznymi włosami obu firm zobaczysz, że mają podobny kolor, i radzę ci żebyś nie rozjaśniała włosów bo przeszłam przez to dwa lata temu i stopniowo włosy zaczęły mi się kruszyć było ich coraz mniej i na końcu musiałam ściąć moje niegdyś długie i gęste włosy każde rozjaśnianie niszczy włosy niestety, a może spróbujesz farbami delikatnie rozjaśnić odcień? chodzi mi o to, że wybierałabyś stopniowo odcień coraz jaśniejszy, powinno się udać jeśli poprzednia farba się wymyje, spróbować można bo jest to na pewno lepszy sposób niż rozjaśnianie
Ijcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 15:25   #748
riorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: radomsko
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśnienie brązu

cześć opisze wam swoją sytuacje, jestem naturalnie ciemna blondynka przefarbowalam sie na czarno nastepneie przeszlam dekoloryzacje na kasztanowy ;d rok potem znudzil mi sie i mialam rozjasnia wlosy na zolte uparlam sie na platyne nawet nie pomyslalam o ciemnym blondzie a potem znowu na ciemny braz teraz mam braz sredni i chcialabym wrocic do koloruu swojego co zrobic?
riorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:43   #749
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Rozjaśnienie brązu

A ja za to polecam ci do rozjaśnienia brązu farbę Londa color naturals miodowy blond rozjaśni troche i nie niszczy włosów.
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 07:50   #750
tyska9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
boje sie pomalowac wlosy

Hej chcialabym sobie sama pomalowac wlosy bo niestety nie stac mnie na fryzjera naturalny kolor wlosow mam ciemny blond i zazwyczaj chodzilam z rozjasnionymi pasemkami i to byly moje jedyne zabawy w malowanie wlosow.... do czasu kiedy kupilam sobie szamponetke ruda... wszystko bylo ok ladnie sie zmywala, a potem przezylam horror bo chcac pomalowac czarna szamponetka wyszly mi niebieskie... kiedy to zmylam to powstaly zielone... sporo sie nameczylam aby usunac ten zielony kolor no i wkoncu usunelam malujac wlosy na orzechowy braz ktory niestety ale mi nie pasuje, pytanie brzmi jak najlepiej przemalowac sie teraz na blond
tyska9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.