POMOCY czy powinam sie bać?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 19:42   #1
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59

POMOCY czy powinam sie bać?!


ostatni raz uprawialam z chlopakiem petting (mial wytarte rece, umyte, bardzo uwazalismy) ok. 20 wrzesnia, czyli 3-4 dni po miesiaczce. pozniej dostalam okres poprzedzony pmsem w pazdzierniku, trwal 5 dni. nastepny okres dostalam planowo jak w zegarku 28 dni pozniej, rowniez poprzedzony pmsem, ok. 7 listopada. teraz jestem 10 dni przed kolejnym okresem i od wrzesnia nie mialam zadnych intymnych kontaktow z partnerem. teraz pobolewa mnie jedna piers, sutek jest bardzo wrazliwy i jakby 'swedzi'. do tego czasem pobolewa mnie podbrzusze, latwo sie denerwuje. dodam, ze tak jak w poprzednich miesiacach obserwowalam zmiany w sluzie i rowniez wystapily w tym miesiacu: mniej wiecej w polowie cyklu sluz byl nieprzezroczysty i rozciagliwy, elastyczny. teraz jest bialy i lepki (tak samo bylo w poprzednich miesiacach).

czy jest sens martwic sie, ze to ciaza? rozumiem, ze kolejna owulacja wystapila i dostane grudniowy okres?

dodam, ze wykonalam kilka testow ciazowych przed okresem listopadowym w tym test elektroniczny, ktory wykazuje ciaze bardzo dokladnie: moze byc informacja 1-2 weeks lub 3-4 weeks pregnant, moj pokazal NOT PREGNANT. do tego duzo testow paskowych, wszystkie negatywne.

naczytalam sie jednak, ze w ciazy mozna miesiaczkowac i ze bolace sutki to pierwszy objaw ciazy.

czy jest sens sie bac? czy w spokoju czekac na grudniowy okres? (jeszcze ok. 9 dni)
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:58   #2
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
ostatni raz uprawialam z chlopakiem petting (mial wytarte rece, umyte, bardzo uwazalismy) ok. 20 wrzesnia, czyli 3-4 dni po miesiaczce. Pozniej dostalam okres poprzedzony pmsem w pazdzierniku, trwal 5 dni. Nastepny okres dostalam planowo jak w zegarku 28 dni pozniej, rowniez poprzedzony pmsem, ok. 7 listopada. Teraz jestem 10 dni przed kolejnym okresem i od wrzesnia nie mialam zadnych intymnych kontaktow z partnerem. Teraz pobolewa mnie jedna piers, sutek jest bardzo wrazliwy i jakby 'swedzi'. Do tego czasem pobolewa mnie podbrzusze, latwo sie denerwuje. Dodam, ze tak jak w poprzednich miesiacach obserwowalam zmiany w sluzie i rowniez wystapily w tym miesiacu: Mniej wiecej w polowie cyklu sluz byl nieprzezroczysty i rozciagliwy, elastyczny. Teraz jest bialy i lepki (tak samo bylo w poprzednich miesiacach).

Czy jest sens martwic sie, ze to ciaza? Rozumiem, ze kolejna owulacja wystapila i dostane grudniowy okres?

Dodam, ze wykonalam kilka testow ciazowych przed okresem listopadowym w tym test elektroniczny, ktory wykazuje ciaze bardzo dokladnie: Moze byc informacja 1-2 weeks lub 3-4 weeks pregnant, moj pokazal not pregnant. Do tego duzo testow paskowych, wszystkie negatywne.

Naczytalam sie jednak, ze w ciazy mozna miesiaczkowac i ze bolace sutki to pierwszy objaw ciazy.

czy jest sens sie bac? czy w spokoju czekac na grudniowy okres? (jeszcze ok. 9 dni)
nie ma sensu.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:14   #3
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

no tak w sumie nie mam zadnych objawow tylko ta piers mnie zaniepokoila i chyba na sile wymyslam.. moze zrobie dla pewnosci jeszcze jeden test
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:16   #4
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
ostatni raz uprawialam z chlopakiem petting (mial wytarte rece, umyte, bardzo uwazalismy) ok. 20 wrzesnia, czyli 3-4 dni po miesiaczce. pozniej dostalam okres poprzedzony pmsem w pazdzierniku, trwal 5 dni. nastepny okres dostalam planowo jak w zegarku 28 dni pozniej, rowniez poprzedzony pmsem, ok. 7 listopada. teraz jestem 10 dni przed kolejnym okresem i od wrzesnia nie mialam zadnych intymnych kontaktow z partnerem. teraz pobolewa mnie jedna piers, sutek jest bardzo wrazliwy i jakby 'swedzi'. do tego czasem pobolewa mnie podbrzusze, latwo sie denerwuje. dodam, ze tak jak w poprzednich miesiacach obserwowalam zmiany w sluzie i rowniez wystapily w tym miesiacu: mniej wiecej w polowie cyklu sluz byl nieprzezroczysty i rozciagliwy, elastyczny. teraz jest bialy i lepki (tak samo bylo w poprzednich miesiacach).

czy jest sens martwic sie, ze to ciaza? rozumiem, ze kolejna owulacja wystapila i dostane grudniowy okres?

dodam, ze wykonalam kilka testow ciazowych przed okresem listopadowym w tym test elektroniczny, ktory wykazuje ciaze bardzo dokladnie: moze byc informacja 1-2 weeks lub 3-4 weeks pregnant, moj pokazal NOT PREGNANT. do tego duzo testow paskowych, wszystkie negatywne.

naczytalam sie jednak, ze w ciazy mozna miesiaczkowac i ze bolace sutki to pierwszy objaw ciazy.

czy jest sens sie bac? czy w spokoju czekac na grudniowy okres? (jeszcze ok. 9 dni)

1. nie uprawiałaś seksu
2. mialas dwie pełnoobjawowe miesiaczki od tego czasu
3. testy negatywne

czy każdy ból brzucha i piersi to musi być ciąża? jesli niepokoi cie problem z piersią, to idz do ginekologa. bardziej martwilabym sie o to niż o ciąze
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:31   #5
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

po 1. idz do lekarza.
po 2. w ciaze zachodzi sie od seksu, nowosc prawda?
po 3. wg mnie masz pms wiec ogarnij sie.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:23   #6
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

nie ma ciąży
a objawy pms nie muszą być zawsze takie same. Raz są, a raz ich nie ma bądź są słabsze
don't worry, be happy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
no tak w sumie nie mam zadnych objawow tylko ta piers mnie zaniepokoila i chyba na sile wymyslam.. moze zrobie dla pewnosci jeszcze jeden test
żadnego testu nie rób.
Poszukaj w internecie tego jak się bada piersi... i sprawdź sobie tą pierś, bo dziwne, że Cię jedna boli. Tym bym się bardziej zainteresowała a nie ciążą
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 06:31   #7
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

Boze,kobieto wiesz jak sie w ciaze zachodzi?to moze zamiast kolejnych pieszczot wez ksiazke od biologi i doucz.gdyby kazdy tak zachodzil w ciaze do rzad nie musialby namawiac nas. Jesli sie tak stresujesz to odpusc sobie tez i calowa ie, z pozytkiem dla obojga
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 07:36   #8
sunny_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 449
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

Wiem, że szkoda się wypowiadać, ale no nie mogę... podstawowa rzecz: w ciąży nie ma miesiączki (nie wiem skąd się ta plota wzięła; co najwyżej mogą wystąpić plamienia które i tak są nieprawidłowościami). No i w jaki sposób można zajść w ciąże bez użycia plemników - ktoś mi to wytłumaczy?
__________________
65 F zmieniło moje życie
sunny_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 08:10   #9
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

wiem ale naczytalam sie o tym okresie.. no i zawsze sie boje ze moze jednak mogl przeniesc cos na palcach za paznokciami itp
uspokoilyscie mnie troche, spokojnie czekam tteraz
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:21   #10
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

jezu litosci , paznokciem? ciekawe co maja sobie pomyslec dziewczyny ktore wspolzyja z wytryskiem do srodka?
ze im 10-raczki sie szykuja?

ciaza jest mozliwa przez stosunek seksualny z wytryskiem w srodku. stosunek przerywany jest na drugim miejscu niebezpiecznej zabawy w"mamusie i tatusia"
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 14:33   #11
SREBRNA PANI ZIMA
Przyczajenie
 
Avatar SREBRNA PANI ZIMA
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: L B N
Wiadomości: 23
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

nie.napewo w ciazy nie jestes ale odwiedz ginekologa on rozwieje twe watpliwosci pozdro
SREBRNA PANI ZIMA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 15:46   #12
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

w ciazy nie jestes. ale jak masz panikowac to albo sie za sex nie bierz wcale albo sie zaberzpiweczaj jak cos powaznego ma byc bo czyste, suche palce to nie male peniski
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:04   #13
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
no tak w sumie nie mam zadnych objawow tylko ta piers mnie zaniepokoila i chyba na sile wymyslam.. moze zrobie dla pewnosci jeszcze jeden test
Jak już jedna dziewczyna napisała - boląca pierś i brzuch to nie muszą być zawsze objawy ciąży.

Powiem nawet tak...gdyby każda z nas brała pod uwagę wszystkie możliwe objawy, które mogłyby sugerować ciążę - zaręczam Ci, że każda z nas była by w ciąży co miesiąc

Poza tym...robiłaś testy, były negatywne!!! Uprawialiście tylko peeting, on miał umyte ręce, uważał...kurcze no bez przesady

Jeżeli nadal tak bardzo się stresujesz idź do ginekologa albo zrób test z krwi...choć według mnie to jest raczej zbędne.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 21:58   #14
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: POMOCY czy powinam sie bać?!

NIE UPRAWIALAS SEKSU!!!

Poczytaj sobie, o tym jak zachodzi sie w ciaze i oszczedz sobie stresu.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.