Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 09:48   #91
Vikita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

czy komukolwiek jeszcze oprócz mnie po revitalash wypadają rzęsy?? stosuję odżywkę już od 2,5 miesiąca a od miesiąca wypadają mi rzęsy. Na początku zdażało się, że potrafiło mi wypaś 8 rzęs z jednego oka czego nigdy wcześniej nie miałam, teraz już po 3-4 z jednego oka ale codziennie. Dalej stosuję odżywkę, bo mam nadzieję, że to minie. Miał ktoś jeszcze takie doświadczenia z tym produktem?
Vikita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 20:47   #92
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Wczoraj zastosowałam revitalash po raz pierwszy i dziś mam b. czerwone oczy... Wyglądam wręcz jak wilkołak... czy ktoś tak miał i czy to chwilowe?? aż boję się dziś zastosować w ulotce nic o tym nie piszą...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 22:01   #93
katiean
Przyczajenie
 
Avatar katiean
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Tak, ja przez pierwsze 3-4 dni miałam zaczerwienione oczy. wydaje mi się, że to jednak kwestia ilości nałożonego produktu. teraz stosuję mniej, tak jak było napisane w ulotce i jest ok
katiean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 00:23   #94
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Vikita - ciężko stwierdzić. Ja ok 1 msc po używaniu Revitalash odnotowałam dosyć intensywne wypadanie rzęs. Może to po prostu przypadek - rzęsy maja też swój "okres życia", może to jakaś reakcja na stres.. na cokolwiek. Czy zauważyłaś (oprócz wypadania) aby Twoje rzęsy się przerzedziły bądź odżywka źle wpływała na nie?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:44   #95
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez katiean Pokaż wiadomość
Tak, ja przez pierwsze 3-4 dni miałam zaczerwienione oczy. wydaje mi się, że to jednak kwestia ilości nałożonego produktu. teraz stosuję mniej, tak jak było napisane w ulotce i jest ok
faktycznie dzisiaj już trochę lepiej, ale pewnie to też dlatego że się w końcu wyspałam może faktycznie spróbuje mniejszą ilość, choć nie wydaje mi się, żebym dawała jej za dużo...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 09:39   #96
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

stosuję odzywkę od 3 tygodni i już widze pierwsze efekty , rzęsy co prawda nie zagęściły się ale te które mam są dłuższe.... ... zobaczymy co będzie dalej
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:53   #97
sylwuson
Przyczajenie
 
Avatar sylwuson
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej wszystkim,
w czwartek będę miała odżywkę do rzęs i rozpoczynam 'kurację', także będę dawała znać na bieżąco co i jak - sama jestem ciekawa efektu
sylwuson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 18:20   #98
Vikita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Vikita - ciężko stwierdzić. Ja ok 1 msc po używaniu Revitalash odnotowałam dosyć intensywne wypadanie rzęs. Może to po prostu przypadek - rzęsy maja też swój "okres życia", może to jakaś reakcja na stres.. na cokolwiek. Czy zauważyłaś (oprócz wypadania) aby Twoje rzęsy się przerzedziły bądź odżywka źle wpływała na nie?
Niestety odnoszę wrażenie, że na moje rzęsy odżywka wpływa źle. Tak są rzadsze i krótsze, bo te co były długie to powypadały, niestety mam rzęsy w gorszym stanie niż przed stosowaniem. Już z miesiąc tak mi wypadają. Cały czas łudzę się, że to przejściowe i tylko dlatego jeszcze używam odżywki ale teraz smaruję jeszcze rzęsy idol lash i teraz wypada mi nie po 5 dziennie a 3. Smaruję jedną a na to drugą. Nie wiem czy dobrze robię ale to co revitalash zrobił z moimi rzęsami to tragedia i próbuję jakoś to cofnąć
Vikita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 23:18   #99
sylwuson
Przyczajenie
 
Avatar sylwuson
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam ponownie,
co prawda odżywkę nałożyłam dopiero 3 razy, ale to co mogę powiedzieć po tym krótki czasie to:

1. mam różowe powieki - dokładnie w tym miejscu, gdzie użyłam odżywki
2. nic mnie nie piecze/swędzi itd

Także bilans jak na razie na plus Czekam na kolejne dni a wraz z nimi będe się dzielić moimi spostrzeżeniami
sylwuson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:19   #100
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

To dziwne, może to cecha osobnicza.
Ja po ok 2 msc miałam już bardzo długie rzęsy i zagęszczone. Teraz mijają 3 miesiące i albo się przyzwyczaiłam albo mam wrażenie, że trochę jakby działanie się osłabia. Ale co tu mówić - rzęsy i tak mam popisowe. Z pewnością w maju zakupie kolejną buteleczkę.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:18   #101
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To dziwne, może to cecha osobnicza.
Ja po ok 2 msc miałam już bardzo długie rzęsy i zagęszczone. Teraz mijają 3 miesiące i albo się przyzwyczaiłam albo mam wrażenie, że trochę jakby działanie się osłabia. Ale co tu mówić - rzęsy i tak mam popisowe. Z pewnością w maju zakupie kolejną buteleczkę.
fajnie czytać, mam nadzieję, że też doczekam się taki efektów sama używam odzywki od 2,5 tygodnia i na razie nie widzę aby coś drgnęło. Specjalnie też nie przypatruję się rzęsom, ale myślę, że jakieś działanie zauważę gdyż na jednej powiece mam tak jakby przerwę w rzęsach i liczę że z pomocą revitalash załatam tę dziurę ;-)
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 14:47   #102
sylwuson
Przyczajenie
 
Avatar sylwuson
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Veronique - też mam przerwę i też liczę na to, że ta odżywka to wyrówna
sylwuson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:07   #103
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez sylwuson Pokaż wiadomość
Veronique - też mam przerwę i też liczę na to, że ta odżywka to wyrówna
no to trzymam kciuki, oby tak było
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 06:38   #104
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

pisząc o efektach nie chce przesadzać z entuzjazmem, bo wiadomo - na każdego środki działają inaczej, w związku z czym jednemu pomoże drugiemu zaszkodzi. U mnie było tak, że ok 1 msc nie widziałam efektów specjalnie, do tego zaczęły mi wypadać rzęsy co mnie trochę wówczas przestraszyło. Myślałam, że to wina faktu, iż używam tez odżywki ArtDeco, którą nakładałam na końcówki rzęs. Po prostu pomyślałam, że przesadzam z ilością specyfików Ale później zauważyłam znaczącą różnicę. Przed kuracją miałam dosyć długi okres wypadania rzęs, przez co były dosyć krótkie i bardzo rzadkie (zwłaszcza dolne - miałam wręcz "dziury" ). A teraz? Postaram się zrobić zdjęcie i Wam wkleić. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Natomiast odnoszę wrażenie, że Revi nie zmieni struktury naszych rzęs - jeżeli mieliśmy cienkie (jak ja) to takie będą. Środek je zagęszcza, wzmacnia i wydłuża.
Natomiast z minusów wydaje mi się, że Revi coś nie bardzo współdziała z kremami pod oczy czy sam się skrusza, nei wiem. Smaruje sobie pod oczami ziają i codziennie budzę się z taką masą skruszoną/zlepioną wokół oczu. Przy innych kremach było tak samo ,więc chyba to wina Revi. Oczywiście nie do tego stopnia jak przy olejku rycynowym - o ile ktoś go używał. Olejek rycynowy był straszny! Po kilku tygodniach używania nie było efektów a wyglądałam jak narkoman. Revi też lekko podrażnia mi pod oczami więc staram się go na dolne rzęsy nakładać co drugi dzień. Ogólnie teraz raczej stosuje go co 1-2 dni a nie codziennie. Oczy też muszą odpoczywać (zwłaszcza, że mam wrażliwe).

Ogólnie jednak - na tle tego co czytałam o Revi w internecie (że jest mocny, agresywny, podrażnia.... ) jestem bardzo zadowolona i zupełnie z jego "agresją" zgodzić się nie mogę Ciekawa jestem jeszcze tego środka Lashfood czy jakoś tak, ale on chyba kosztuje ok .500 zł!

p.s. dorzucam zdjęcie - trochę kiepsko widać. Rzęsy mam prawie w ogóle nie pomalowane. W rzeczywistości wyglądają raczej lepiej niż na focie - są dłuższe i gęstsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0249.jpg (19,7 KB, 288 załadowań)
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:35   #105
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

odżywkę kupiłam w sobotę i wczoraj pierwszy raz zaaplikowałam ją na górne rzęsy...ale mam jedno ale, pociągnęłam ją tak jak w instrukcji "jak eyelinerem",ale po aplikacji nic nie czułam, żadnej wilgoci nawet oczy mnie nie szczypały, czy to możliwe, że nałożyłam jej za mało? czy jedne umoczenie pędzelka starcza wam na jedno i drugie oko,czy moczycie dwa razy??
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 10:28   #106
sylwuson
Przyczajenie
 
Avatar sylwuson
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam ponownie
Dziś mijają równo 2 tygodnie jak stosuje odżywkę i widzę już efekty - mam trochę dłuższe rzęsy - oczywiście nie są spektakularnie długie, ale na pewno są dluższe... także jest już dobrze, a na pewno będzie jeszcze lepiej

ps. efektów ubocznych brak
sylwuson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 00:17   #107
Kamykamyk
Przyczajenie
 
Avatar Kamykamyk
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja odżywki używam od jakiegoś tygodnia i razem z moim chłopakiem już zauważyliśmy efekty. Zdecydowałam się ją kupić, bo któregoś dnia zdałam sobie sprawę z tego, że wypadło mi bardzo dużo rzęs. Kiedyś były bardzo ładne, a teraz nagle rzadkie, byle jakie, nieukładające się. No i tak oto od tygodnia Revitalash poszło w ruch i moje rzęsy są dłuższe Skoro po tygodniu już widzę efekty, to jestem ciekawa, co będzie po tych 6 miesiącach.

A i nie jestem żadną podstawioną reklamą

Edytowane przez Kamykamyk
Czas edycji: 2012-05-05 o 00:54 Powód: błąd
Kamykamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:08   #108
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja stosuję odżywkę już miesiąc i jeszcze nie widzę aby się coś działo, jedynie trochę załatała mi się przerwa między rzęsami - ale na razie widzę tam małe rzęsy więc pewnie będzie lepiej. Trudno mi powiedzieć czy już mam choć trochę dłuższe rzęsy, nie przyglądam się im aż tak uważnie, czekam na efekty które zauważę od razu
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 23:15   #109
quazi99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dość długo zastanawiałam sie nad zakupem tej odżywki , bo jakoś nie chciało mi sie wierzyć , że przyniesie ona jakies wieksze efekty , a tania nie jest . Rzesy zawsze miałam słabe , krótkie i rzadkie , a wypadały mi jak głupie :P w końcu pełna obaw , żę zostane z 3 rzesami na krzyż zamówiłam ... i mówie wam szczerze , że warta jest każdej złotówki ! kupiłam kuracje na 3 miesiace i nawet dostałam tusz gratis w jakiejs swiatecznej promocji , który tez jest bardzo dobry ! juz po 3 tyg widziałam efekty , choc nie były jakies spektakularne . Teraz wykorzystuje juz resztki , bo zostało mi troche , a stosuje już 3 miesiace i 3 tyg , wiec drugie pozytywne zaskoczenie Wracajac do efektów są naprawde bardzo zauwazalne do tej pory nie moge sie przyzwyczaić , że to moje rzesy Oczywiscie w moim przypadku nie wyrosły "krzaki" jak u Kim Kardashian , ale to już zależy od struktury włosa .

Rzesy są grubsze i dłuzsze i podkrecone jak zalotka .. naprawde moja kolezanka to tej pory za kazdym razem gdy mnie zobaczy mówi " przyznaj sie , bo i tak Ci nie uwierze podkrecałaś dzis rzesy zalotka ! no cholera nie moge sie napatrzec " oczywiscie ja z ogromnym usmiechem na twarzy odpowiadam " niestety Kochana "

A i miałam jeszcze sie odwołać do niektórych watpliwosci poruszanych wyżej : Mi tak samo przez pewien okres ( może tydzien , dwa ) wypadały strasznie rzesy i to tak jak mówicie po pare z jednego oka ... tez sie troche przeraziłam ale mineło i teraz to już mi sporadycznie czasem 1 wypadnie przy demakijażu , a czasem nie , więć myśle , że to moze byc przejsciowe .

Ja przez 1 tydzien miałam tak czerwone i podraznione oczy , że sie mnie w szkole wypytywali czy sie nie naćpałam czy co :P ale mineło .. co prawda nadal mam troche czerwone odwódki oczu , ale to może dlatego , że zawsze miałam delikatne , a to bądź co bądź silny środek i nic dziwnego , że podrażnia . Ale dobry korektor i nie widać Już nie mówiąc o tym , że nawet na opakowaniu w ulotce jest napisane , że moze przez pierwsze dni podrażniać oko i wywoływac swedzenie , wiec wszystko jest w normie

A i chciałam jeszcze dodać , że ja swoją odżywke kupiłam u kosmetyczki w miescie , a ona wiem ze zamawia z jakiejs głownej strony polskiej co zajmuje sie tylko produktami RevitaLash .

Ehh rozpisałam się tak , że to do mnie nie podobne . Mam nadzieje , że pomogłam . Pozdrawiam
quazi99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 08:55   #110
dzasta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dzień dobry jestem bardzo zainteresowana kupnem revita lash, czy mogę prosić o jakiś kontakt, gdyż akurat mieszkam w Łodzi
dzasta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 16:30   #111
izeczka227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Stosuje odżywke juz 3 miesiące, efekt faktycznie "był" oszałamiający, koleżanki myślały ze mam sztuczne, wydłużyły sie i bardzo zgęstniały, ale jest problem..oczy bardzo po niej pieką, pękają naczynka w oczach, gorzej widzę, mniej ostro, czasem mam na oczach mgiełkę podobno jednym ze składników tej odżywki jest składnik, którym się leczy jaskrę-tak słyszałam. Koleżanka, która stosuje Revitalash od 6 miesiecy i która mi ją poleciła straciła prawie wszystkie rzęsy i też źle widzi dzwoniła wczoraj do Plazanetu-który jest dysrtybutorem Revitalash i jej powiedzieli, że to normalne a to nie jest normalne, bo wypadły zarówno nowe rzęsy jak i "stare", praktycznie nie ma czego pomalować rano tuszem, ja przestałam już stosować bo się przeraziłam i boje się że moje też wypadną kupiłam też odżywke do włosów Revitalash-po 3 tygodniach zero efektu, przestaje stosować bo się boje o włosy (kosztowała 490zł) Żałuje i nie polecam
izeczka227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:42   #112
Vikita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

u mnie dokładnie było to samo. też kontaktowałam się z plazanet i próbowali mi wmówić, że pierwszy raz się z tym spotykają ja już w paru miejscach o tym czytałam. nie jest to normalne, żeby po odżywce stracić rzęsy. najpierw było pięknie ładnie a potem zaczęły na potęgę wypadać. u mojej koleżanki też wystąpił podobny objaw, rzęsy niby się wydłużyły ale mało co ich już zostało po kilku miesiącach stosowania. Mi powypadały prawie wszystkie rzęsy a miałam swoje gęste, tyle że chciałam mieć jeszcze ładniejsze. to co mi zostało po revitalash to masakra. Od miesiąca już nie używam i rzęsy już przestały wypadać i zaczęły odrastać
Vikita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:04   #113
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

hmmm te osoby,ktore maja tak szybkie i w ogole swietne efekty maja jakos tak malo postow na wizazu...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 16:14   #114
sylwuson
Przyczajenie
 
Avatar sylwuson
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Mary_Q - nie musisz się sugerować tym co piszę, nie musisz nawet czytać moich postów - naprawdę jest mi to obojętne

Dziwi Cię, że mam mało postów? Mam, owszem, bo dopiero niedawno się tu zalogowałam. Dlaczego? Ponieważ zastanawiałam się, czy kupić odżywkę Revitalash i jak zaczęłam szukać opinii w internecie, okazało się, że tutaj jest ich najwięcej, nie ma w tym głębszej filozofii. Poza tym chyba każdy kiedyś zaczyna?

ps. ja nie wychwalam produktu, bo jakbyś (uważnie) przeczytałam moje posty zobaczyłabyś, że pisałam też negatywnie o odżywce, a jakbym ją chciała reklamować, to chyba raczej bym pisała same pozytyw...

A wracając do głównego tematu - od 3 tygodni stosuję odżywkę, wydaje mi się że rzęsy sa trochę dłuższe i się podkręcają, ale nie mam jakiegoś WOW efektu - zobaczymy czy później się coś zmieni, czy nie.
sylwuson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 06:27   #115
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Nie wiem czy ta uwaga z liczbą postów dotyczy też mnie, ale cóż.. no mam mało postów, bo głównie czytam a nie piszę.

Co do revitalash - ja stosuje już ponad 3miesiące i jestem zadowolona z efektu. Też miałam czas intensywnego wypadania rzęs, ale obecnie jest bardzo dobrze. Nie są już tak długaśne (albo się przyzwyczaiłam) ale są gęste, ładne i zwracają uwagę.
Wszystko jest kwestią indywidualną - nawet na krem Nivea bywają uczulenia, więc tak czy siak zawsze trzeba brać poprawkę, że efekty mogą być inne niż u innych osób. Każdy preparat kupuje się na swoją odpowiedzialność i trzeba uważnie się obserwować. Co nie znaczy, że osoby zadowolone są podstawione i robią revitalashowi reklamę.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:28   #116
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Watek ma 4 strony,czytalam wszystko-nie mowie o konkretnych osobach zwlaszcza tych wypowiadajacych sie na koncu
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:30   #117
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja zamówiłam odżywkę ok 3 tygodnie temu, namówiła mnie sąsiadka która ma teraz wachlarze a kupiła odżywkę po przedłużaniu, sama przedłużałam rzęsy i chciałam z tego zrezygnować,a bałam się etapu przejściowego bo słyszałam, że rzęsy są masakrycznie zniszczone i tak :
rzęs nie przedłużam 2 miesiące, a po 3 tyg stosowania odżywki jestem zupełnie usatysfakcjonowana, bo pomalowane wyglądają normalnie , nie są jeszcze mega długie, ale mam wrażenie, że teraz mam takie jak przed założeniem czyli gęste jasne i proste i niezbyt długie, a może nawet ciut lepsze, bo przed miałam problem z ładnym wytuszowaniem a teraz jest ok, załączam fotkę jak znajdę w archiwum to dodam też przed założeniem sztucznych, no i teraz wytuszowane, nie zrobiłam fotki przed stosowaniem odżywki, bo cały czas miałam jeszcze sztuczne teraz zostały mi 3 włoski doklejone

Dodatkowo stosuję odżywkę herome do rzęs jest tłusta jak wazelina, jak nie maluję się w dzień ( mam ją na zdjęciu ), to wtedy nakładam tę odżywkę a rl na noc.

kurcze dodałam te zdjęcia i tak mi się wydaje, że naprawdę mam teraz lepsze niż przed założeniem sztucznych , jutro zrobię zdjęcię bez lampy błyskowej to bedzie można bardziej porównać, tak czy tak ominął mnie etap kiepskich krótkich powyrywanych rzęs

A i dodam, że żadnych efektów ubocznych nie widzę ... oczy reagują normalnie

a jak już się tak rozpędziłam z tymi fotkami to przy okazji dodam po przedłużaniu


dodałam kolejną fotkę tydzień później... coś tam rosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzęsy po.jpg (23,6 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przedzalożeniem.jpg (14,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprzedluzaniu.jpg (12,9 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg umal.jpg (14,8 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ualpo1tyg.jpg (12,5 KB, 216 załadowań)

Edytowane przez Isenia
Czas edycji: 2012-05-20 o 13:05
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 22:43   #118
RedLipstick1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja też podchodziłam sceptycznie, ale się zdecydowałam. Stosuję dość krótko, bo 1,5 miesiąca, ale efekty mnie jak na razie bardzo zadowalają.
Kupowałam u mojej kosmetyczki. Koleżanka zamówiła na Allegro.
Przypadkiem zdarzyło się, że porównałyśmy opakowania i niestety jej się różniło.
Niby pojemność 2 ml a dużo mniejsze nawet kartonik z najgorszych materiałów, do tego krzywy napis. Co najważniejsze brak ultoki o tym, że może powodować podrażnienie oczu na początku, co w tym przypadku robić, że NIE WOLNO stosować więcej niż 1 raz na dobę, itd. Najgorsze była jednak zawartość kosmetyku - zwykły syf (podróbka!) dostała strasznego uczulenia, wypadały jej rzęsy, tragedia po prostu.
Sprzedawca umył ręce, a w krótkim czasie usunął konto na Allegro.
Niestety żyjemy w dobie podróbek i polecam na prawdę odżałować trochę więcej pieniędzy i kupić z pewnego źródła, niż zaoszczędzić i mieć problemy.
RedLipstick1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:56   #119
monikannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej dziewczyny,

zastanawiam się nad kupnem tej odżywki. No i szczerze powiedziawszy przeraziło mnie to że niektórym z was wypadły po niej rzęsy. Mam takie pytanie: Gdzie dziewczyny którym wypadły rzęsy kupiłyście odżywkę?? Może własnie to była podróbka?? Bo to strasznie dziwne że są aż tak skrajne efekty.

Pozdrawiam!!
monikannaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:42   #120
koolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez kleopatra125 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie podobnie jak poprzedniczka prowadzę studio urody i mam Revitalash w sprzedarzy. Jeśli ktoś jest z łodzi i jest zainteresowany to proszę o kontakt. Produkt w bardzo konkurencyjnej cenie ,odbiór osobisty w u mnie w salonie. Co do efektów to się nie wypowiem bo była by to reklama
Witam, czy oferta jest aktualna? Proszę o informację na email: koolcia@poczta.onet.pl
koolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.