seks jak często ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 08:32   #1
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214

seks jak często ???


Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:26   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: seks jak często ???

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?

ale to już było...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 15:30   #3
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: seks jak często ???

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 15:47   #4
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Dot.: seks jak często ???

hm...2 razy w tygodniu..czasem częsciej
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:01   #5
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: seks jak często ???

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
Różnie, raz w tygodniu, czasem raz na 2 tygodnie, a czasem 4 razy w tygodniu. Przyznaję, że często to ja nie mam ochoty, mąż bardzo rzadko i tylko jak jest skrajnie zmęczony.
Natomiast ja myślę o seksie i to dosyć często, tylko po prostu nie zawsze mam ochotę kochać się z moim mężem, więc na myśleniu się kończy

edit:
Wcale nie myślę, że jest z tobą coś nie tak. Mnie jak mój mąż wkurzy to nawet nie mam ochoty na niego patrzeć albo z nim rozmawiać, a co dopiero kochać się z nim. Poza tym umówmy się - seks ciągle z tym samym facetem i ciągle tak samo jest po prostu nudny, więc im rzadziej tym lepsza jakość (przynajmniej u mnie tak to działa, im rzadziej się kochamy, tym bardziej mąż się stara).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:20   #6
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: seks jak często ???

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Różnie, raz w tygodniu, czasem raz na 2 tygodnie, a czasem 4 razy w tygodniu. Przyznaję, że często to ja nie mam ochoty, mąż bardzo rzadko i tylko jak jest skrajnie zmęczony.
Natomiast ja myślę o seksie i to dosyć często, tylko po prostu nie zawsze mam ochotę kochać się z moim mężem, więc na myśleniu się kończy
To z kim masz ochotę się kochać? Jak nie z mężem?

Ja mężatką nie jestem, ale wydaje mi się, ze po prostu trzeba urozmaicać sobie seks, aby się nie znudził I aby miało się ochotę często Trzeba też dbać o relacje w zwiazku, no bo jeżeli sa złe - to ochota na seks żadna
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:00   #7
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: seks jak często ???

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
To z kim masz ochotę się kochać? Jak nie z mężem?
A to już różnie, pofantazjować zawsze można, raczej nie chodzi mi o konkretne osoby, tylko o konkretne sytuacje Nie zdradziłabym mojego męża jeśli o to ci chodzi, bardzo go kocham, zwyczajnie czasem lubię pomarzyć o czymś, czego nie mogę mieć, traktuję to tak samo jak marzenia o wygranej w totka

Cytat:
Ja mężatką nie jestem, ale wydaje mi się, ze po prostu trzeba urozmaicać sobie seks, aby się nie znudził I aby miało się ochotę często Trzeba też dbać o relacje w zwiazku, no bo jeżeli sa złe - to ochota na seks żadna
Też tak sądzę, problem zaczyna się gdy partner wcale tak nie uważa. A z seksem jest jak z czekoladą - trudno jeść ją na siłę, gdy już nie masz ochoty.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 14:31   #8
Lisiunia
Raczkowanie
 
Avatar Lisiunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 117
Dot.: seks jak często ???

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....
sorry ale ja czegoś nie kumam do mężatek? hehe nie trzeba brać ślubu żeby razem mieszkać

Edytowane przez Lisiunia
Czas edycji: 2009-01-06 o 17:33
Lisiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 19:46   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: seks jak często ???

Po 13 latach , to tak co drugi dzień.
Raz bzykanko, raz się wyspać czy tam sobie coś spokojnie pooglądać czy poczytać.

Ale bywa różnie, jak jesteśmy na siebie wkurzeni, albo po prostu przepracowani, albo chorujący to rzadziej, a jak mamy luksusy i dzieci sprzedane do dziadków a w międzyczasie jeszcze urlopik, wypoczęci, zadowoleni i pełni energi to i codziennie.


Inna sprawa, ze myślenie o seksie, to nie tylko partner, to moze być wiele rzeczy. Zła kondycja fizyczna lub zdrowotna, złośc niewyrażona na partnera, zmarwienia ogólne - no masa. Ochota na seks, bierze się z zadowolenia z życia i poczucia bezpieczeństwa - tak mi się wydaje. Trudno pożadać parnera który zachwuje się jak szuja czy nierób, do którego ma się pretensje.
To nie problem z seksem, tylko z relacjami między partnerami. Takich relacji nie ma w krótkich , wolnych związkach - stały, długi związek to skomplikowana maszyneria.

Gadki o monotoni IMO w 80% sa nietrafione, monotonia ma chyba mniejsze znaczenie niż własnie zadowolenie z życia i ufnośc do męża/partnera.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 20:52   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: seks jak często ???

Gorzej jak jedno chce a drugie nie. Nawet rzadki seks jest dobry. Jesli oboje partnerzy nie maja potrzeby wiecej niz np. 2 razy w tygodniu nie ma ise czym martwic. Grunt to dogadywac sie i kochac nawet bez seksu!
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 23:23   #11
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: seks jak często ???

ja tez nie wiem czemu do mężatek to pytanie... jestem mężatką od tygodnia, ale mieszkamy razem już dwa lata. Różnie z seksem bywa w życiu- czasem ja nie chce, czasem on nie chce, czasem nie kochamy sie przez dwa tygodnie, czasem - dwa razy dziennie, codziennie. Na seks trzeba mieć ochotę- a ją czasem zabija zmęczenie, niewyspanie, codzienne problemy, i wiele innych czynników. teraz mamy miesiąc miodowy i kochamy się jak "norki". Jednakże wiem, że jak wrócimy do rzeczywistości pewnie częstotliwość się zmniejszy. I nie ma w tym nic złego, byleby oboje partnerzy czuli się z tym komfortowo. Bo można mieć dobry seks nawet dwa razy w miesiącu, byleby nikt nie czuł się pokrzywdzony i niekochany.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 05:04   #12
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: seks jak często ???

codziennie 2 razy: rano na pobudke i wieczorem do spanka) od 10 lat z moim TZ
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 22:34   #13
emfaza1989
Raczkowanie
 
Avatar emfaza1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: seks jak często ???

Ostatnio u nas kiepsko bywało - brak warunków, tylko szybciki pod kocykiem, święta mina, nasłuchiwanie czy ktoś się nie zbliża, stres :/

ALE...

JUTRO WYJEŻDŻAMY NA STUDIA!

I bęęęęęędzie bardzo często

Mój M. będzie ciągle u mnie, żeby nie powiedzieć - NA MNIE

Tak, jestem niewyżyta, spragniona i widzę już oczami wyobraźni jego, bez koszulki, i to spojrzenie... bezcenne

Wybaczcie dziką euforię, to się nazywa szał macicy chyba, choć z macicą nic wspólnego nie ma
__________________
STUDIA
emfaza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 23:15   #14
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: seks jak często ???

moja odpowiedź
5 razy w tygodniu


Dziwne pytanie czy jak ktoś napisze że kocha się 7 razy w tygodniu to Autotka tego posta pokaże mężowi aby mu udowodnić że inne kobitki mają częściej przytulanki ??
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.