Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 00:28   #1741
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
PILNIE Poszukiwany podklad w odcieniu Wanili (jasny zolty) nie wpadajacy w oranz

Znajoma za miesiac wychodzi za maz i poszukuje podkladu zeby byl dostepny w odcieniu "waniliowym" (jasny zolty rozbielony) nie wpadajacy w pomaranczowy ,zeby kryl,badz mial srednie krycie, do skory mieszanej .

Loreal True match i boujours nie sprawdzaja sie.
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 09:09   #1742
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: PILNIE Poszukiwany podklad w odcieniu Wanili (jasny zolty) nie wpadajacy w ora

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Znajoma za miesiac wychodzi za maz i poszukuje podkladu zeby byl dostepny w odcieniu "waniliowym" (jasny zolty rozbielony) nie wpadajacy w pomaranczowy ,zeby kryl,badz mial srednie krycie, do skory mieszanej .

Loreal True match i boujours nie sprawdzaja sie.
Jasne kolory ma Revlon CS (110 i 150). Krycie z możliwością budowania, zastygający, występuje w wersji dla skóry mieszanej i tłustej.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 10:18   #1743
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jaki podkład do skóry suchej i wrażliwej ?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jeśli za średnie uznać krycie DW light to leciutko poniżej średniego
Ja się z nim nie polubiłam. To faworyt mojej przyjaciółki

Może Twoja skóra nie jest dziwna i nijaka tylko po prostu normalna czyli idealna
Kochana, no chyba ona faktycznie jest 'normalna' ale na pewno idealna nie! to to tylko u niemowlat sie zdarza! wyskoczy cos czasami na czole, wągierki małe też mam (może dlatego plastry nie wyciągają ich?)

Bedzie klopot z probkowaniem tego YR bo w lublinie gdzies daleeeeeko mam do jedynegp miejsca z tą gablotką.. Szkoda, moze zamowie na all albo uda sie przy okazji jakiejs wymiany. Dziekuje za pomoc

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;47314547]Uwazam, ze bedzie idealny, bo jest dosc tlusty i ladnie sie bedzie stapial z sucha skóra. Co do krycia, to zalezy od Ciebie i od tego ile nalozysz, ale krycie, powiedzialabym, ma dosc mocne. Ten podklad jest bardzo gesty (olejny).[/QUOTE]
A nie zapycha?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 10:20   #1744
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jaki podkład do skóry suchej i wrażliwej ?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kochana, no chyba ona faktycznie jest 'normalna' ale na pewno idealna nie! to to tylko u niemowlat sie zdarza! wyskoczy cos czasami na czole, wągierki małe też mam (może dlatego plastry nie wyciągają ich?)

Bedzie klopot z probkowaniem tego YR bo w lublinie gdzies daleeeeeko mam do jedynegp miejsca z tą gablotką.. Szkoda, moze zamowie na all albo uda sie przy okazji jakiejs wymiany. Dziekuje za pomoc


A nie zapycha?
Nie zapycha. W Rzeszowie jest sklep YR. W ogole YR, to firma wysylkowa (jak Avon) - zadzwon i popros o próbke, moze Ci wysla.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 10:34   #1745
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład do skóry suchej i wrażliwej ?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;47323650]Nie zapycha. W Rzeszowie jest sklep YR. W ogole YR, to firma wysylkowa (jak Avon) - zadzwon i popros o próbke, moze Ci wysla.[/QUOTE]

YR nie jest jak Avon
Na wizazu jest wątek YR, na 1 stronie masz wszystko rozpisane )
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 19:01   #1746
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hej długo już myślę o tym podkładzie, ale co się maznę testerem po ręce, to wracam do domu z ciemniejszą plamą nie ciemnieje Ci ten najjaśniejszy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Właśnie albo nie zauważyłam,albo robi to w taki sposób,że tego nie dostrzegam
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:46   #1747
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jaki podkład do skóry suchej i wrażliwej ?

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
YR nie jest jak Avon
Na wizazu jest wątek YR, na 1 stronie masz wszystko rozpisane )
Pomimo kilkudziesieciu sklepów w kraju, Yves Rocher w Polsce dziala glownie na podobnych zasadach jak Avon - opcja katologowo-wysylkowa.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 01:40   #1748
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny a co powoduje ,ze na twarzy robi sie tzw CIASTO ?? i co robic zeby nie miec zamiast ladnie wygladajacego podkladu tzw ciasto na twarzy ?


I czy znacie podklad ktory dosyc dobrze kryje-srednio ,i ma strukture bardzo delikatna jedwabna jakby struktura zostawia ? rozumiecie o co chodzi ? zeby skora tak MIEKKO WYGLADALA ,zeby podklad pozostawil bardzo miekka strukture .

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Jasne kolory ma Revlon CS (110 i 150). Krycie z możliwością budowania, zastygający, występuje w wersji dla skóry mieszanej i tłustej.
Czy on da ladny efekt na slub ??

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-07-18 o 01:39
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 02:31   #1749
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Potrzebuję bardzo jasnego w beżowożółtej tonacji podkładu. Kolor o ton jaśniejszy od healthy mixa 51. I co najważniejsze musi naprawdę dobrze sie trzymać, nie ważyć itd. (jeśli istnieje takie cudo ) Wszystko co nałożę szybko zaczyna się ważyć, a skóra świeci mi się po 15 minutach od zrobienia makijażu
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 06:41   #1750
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Potrzebuję bardzo jasnego w beżowożółtej tonacji podkładu. Kolor o ton jaśniejszy od healthy mixa 51. I co najważniejsze musi naprawdę dobrze sie trzymać, nie ważyć itd. (jeśli istnieje takie cudo ) Wszystko co nałożę szybko zaczyna się ważyć, a skóra świeci mi się po 15 minutach od zrobienia makijażu
Sprawdz Everlasting 105
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 09:11   #1751
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powoduje ,ze na twarzy robi sie tzw CIASTO ?? i co robic zeby nie miec zamiast ladnie wygladajacego podkladu tzw ciasto na twarzy ?


I czy znacie podklad ktory dosyc dobrze kryje-srednio ,i ma strukture bardzo delikatna jedwabna jakby struktura zostawia ? rozumiecie o co chodzi ? zeby skora tak MIEKKO WYGLADALA ,zeby podklad pozostawil bardzo miekka strukture .

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------



Czy on da ladny efekt na slub ??
Jak na ślub polecam iść do kogoś kto zajmuje się tym profesjonalnie, żeby dobrać podkład i cały makijaż Ale jak chodzi o "ciasto" to po prostu podkład się warzy. Sprawdź podkład który używasz z innymi kremami, nie nakładaj zbyt grubej warstwy podkładu, wypróbuj inne podkłady z różnymi kremami, może jakiś krem matujący. Zobacz co się lepiej sprawdza, może po prostu coś w pielęgnacji nie tak, albo produkty Ci się "nie lubią" ze sobą
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 10:18   #1752
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powoduje ,ze na twarzy robi sie tzw CIASTO ?? i co robic zeby nie miec zamiast ladnie wygladajacego podkladu tzw ciasto na twarzy ?


I czy znacie podklad ktory dosyc dobrze kryje-srednio ,i ma strukture bardzo delikatna jedwabna jakby struktura zostawia ? rozumiecie o co chodzi ? zeby skora tak MIEKKO WYGLADALA ,zeby podklad pozostawil bardzo miekka strukture .

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------



Czy on da ladny efekt na slub ??
Double wear light może tak wyglądać ale tylko na zadbanej skórze .
Każdy podkład może zostawić na twarzy ciasto jeśli go za dużo nałożymy lub jeśli jest źle dobrany do naszej cery i przegra walkę z sebum. Dlatego każdy podkład należy kłaść w niedużych ilościach. czasami lepiej położyć cięższy matujący i odrobinę niż jakąś mgiełkę w ilośći bardzo dużej żeby coś tam zakrył( sporo dziewczyn tak robi)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 10:31   #1753
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A może któraś z Was gustuje w mineralnych podkładach i mogłaby mi polecić konkretnie coś dla żółtków?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:08   #1754
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Sprawdz Everlasting 105
Dzięki Miałam nadzieję uniknąć napadu na douglasa w celu poproszenia o próbki ale chyba mnie to nie minie





Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A może któraś z Was gustuje w mineralnych podkładach i mogłaby mi polecić konkretnie coś dla żółtków?
Dla mnie mega żółty był earthnicity kolor bodajże honey beige.

Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:12   #1755
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Silence_;47354762]Dzięki Miałam nadzieję uniknąć napadu na douglasa w celu poproszenia o próbki ale chyba mnie to nie minie




Mam go ze sobą na wakacjach zrobię Ci swatche koloru jutro rano
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:20   #1756
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A może któraś z Was gustuje w mineralnych podkładach i mogłaby mi polecić konkretnie coś dla żółtków?
Z żółtych tonacji polecam Meow i gamę Manx
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 11:48   #1757
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja mam z bare minerals ale chyba nie umiem sypkich podkładów nakładać;/ bo używałam do tego flap topa i średnio wyszło;/

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-07-18 o 11:51
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:08   #1758
pauzem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Thumbs down Podkład na lato

Mam jasną twarz i zawsze używam podkładów 01.
Mam problem z wyborem podkładu na letnie upały. Ostatnim był podkład Miss Sporty So Matte Perfect Stay 14h. Słyszałam wiele oraz czytałam o kremach BB oraz CC, lecz słyszałam, że bardzo rozświetlają skórę, która potem błyszczy się, jeżeli jest tłusta.
Kiedy przed wyjściem z domu (mowa o lecie i wysokiej temperaturze) pomaluję się tylko podkładem, tylko pudrem lub podkładem+pudrem za 10-15min rozciera się on we wszystkie strony i w skutek tego muszę cały makijaż ścierać mokrą chusteczką, a wygląda to bardzo nieciekawie.

Bardzo prosiłabym o radę oraz opinie na temat podkładów, kremów bb, cc oraz waszych pomysłów jak nie dać się upałom i wybrać odpowiedni podkład na lato.
pauzem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 15:53   #1759
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Podkład na lato

Polecam podklady mineralne (obecnie używam Amilie, dostępne online). W lecie na mojej buzi sprawdzają się dosyć dobrze, na pewno lepiej niż fluidy, ktore przy takiej temperaturze dosłownie się rozpływają. Jesli nie interesują cię mineraly, to jedne co mogę polecić to puder ryżowy Kryolan https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne-powder.html
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 19:54   #1760
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład na lato

Jest bardzo obszerny wątek podkładowy. Tam szanse na odpowiedz zdecydowanie rosną
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 18:28   #1761
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Podkład na lato

Hej zgodnie ze wskazówkami wybrałam się po próbkę everlasting ale ostatecznie wzięłam nr 103. Niestety okazał się o wiele za ciemny jakieś inne propozycje?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 21:36   #1762
xcatwomanx
Przyczajenie
 
Avatar xcatwomanx
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam. Chciałabym się was poradzić, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Mam 16 lat, moja cera jest troszkę niejednolita, mam lekkie zaczerwienienia na policzkach i delikatne piegi na nosie. Sam fluid mi na co dzień nie wystarcza, ponieważ po ok. 2 godzinach skóra robi mi się lekko czerwona, po prostu niejednolita, a chciałabym, żeby miała zdrowy wygląd.
Czego powinnam jeszcze użyć, żeby uzyskać efekt idealnej cery? Korektora, pudru? Co polecicie na te zaczerwienienie?
xcatwomanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 22:28   #1763
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zadbanie o naczynka.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 23:05   #1764
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład na lato

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Hej zgodnie ze wskazówkami wybrałam się po próbkę everlasting ale ostatecznie wzięłam nr 103. Niestety okazał się o wiele za ciemny jakieś inne propozycje?
Kurczę 103 jest chyba najjaśniejszy ... Tak jak patrzę na paletę . Zawsze wydawało mi się źe 105 jest najjaśniejszy ale w na paletach firmowych jest zaznaczone inaczej.
Z całkiem - absolutnie jasnych to Porcelane z Bobbi Brown... Nic jaśniejszego nie znam.. Może sprawdź na forum o BB kremach. Tam dziewczyny szukają gł b jasnych kolorów, albo na wątku o podkreślaniu jasnej cery. Naprawdę nie jest łatwo o jasny podkład a o jasny( b. Jasny)i dobry to już całkiem.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 01:35   #1765
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Podkład na lato

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kurczę 103 jest chyba najjaśniejszy ... Tak jak patrzę na paletę . Zawsze wydawało mi się źe 105 jest najjaśniejszy ale w na paletach firmowych jest zaznaczone inaczej.
Z całkiem - absolutnie jasnych to Porcelane z Bobbi Brown... Nic jaśniejszego nie znam.. Może sprawdź na forum o BB kremach. Tam dziewczyny szukają gł b jasnych kolorów, albo na wątku o podkreślaniu jasnej cery. Naprawdę nie jest łatwo o jasny podkład a o jasny( b. Jasny)i dobry to już całkiem.
Właśnie dziewczyny na drugim wątku dały kilka namiarow. Trochę szkoda mi tego clarinsa bo wygląda na twarzy bardzo naturalnie mimo że kryje całkiem dobrze. Nie musiałam juz nakładać korektora co u mnie to nie lada wyczyn. W razie czego pozostaje mi jeszcze mieszanie z białym podkładem

Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 05:12   #1766
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład na lato

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny na drugim wątku dały kilka namiarow. Trochę szkoda mi tego clarinsa bo wygląda na twarzy bardzo naturalnie mimo że kryje całkiem dobrze. Nie musiałam juz nakładać korektora co u mnie to nie lada wyczyn. W razie czego pozostaje mi jeszcze mieszanie z białym podkładem

Wysłane z mojego S4
On jest naprawdę dobry krycie ma nieco mniej photoshopowe niż DW ale jest o niebo lżejszy , trwałość ma porównywalną no i b.ładnie wygląda na buzi, dość naturalnie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 06:03   #1767
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez xcatwomanx Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się was poradzić, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Mam 16 lat, moja cera jest troszkę niejednolita, mam lekkie zaczerwienienia na policzkach i delikatne piegi na nosie. Sam fluid mi na co dzień nie wystarcza, ponieważ po ok. 2 godzinach skóra robi mi się lekko czerwona, po prostu niejednolita, a chciałabym, żeby miała zdrowy wygląd.
Czego powinnam jeszcze użyć, żeby uzyskać efekt idealnej cery? Korektora, pudru? Co polecicie na te zaczerwienienie?
dobry krem na cerę naczynkową sprawi ze nie bedziesz się już / albo aż tak czerwienić i wtedy podkład zakryje wszystko.

radziłabym Ci używać lekkich podkładów, nic co Cię zapcha bo masz dopiero 16 lat

z kremów które mi pomogły, a mam czerwone policzki, czoło, nos, brodę, straszny naczynkowiec ze mnie - to mogę polecić Ci absolutny hit dla mnie kem dr ireny eris:

Dr Irena Eris Prosystem Home Care Telomere Advanced Formula - LINK
- Seria dostępna wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Kupiłam w salonie za jakieś 80 zł i mam go od maja i zużyłam 3/4.

-- > seria jest dla 40+ ale ja mam 23 lata i moja koleżanka kosmetykcza z salonu ireny eris mi go dobrała.



Teraz kupiłam jeszcze i testuję:

Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc - KWC



Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej - KWC



Używałam bezskutecznie i tylko wyrzuciłam kasę bo napewno nie redukowały ani trochę zaczerwień:

1. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - kwc

2. Iwostin, Rosacin, Krem na noc zmniejszający rumień w trądziku różowatym - kwc










Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny na drugim wątku dały kilka namiarow. Trochę szkoda mi tego clarinsa bo wygląda na twarzy bardzo naturalnie mimo że kryje całkiem dobrze. Nie musiałam juz nakładać korektora co u mnie to nie lada wyczyn. W razie czego pozostaje mi jeszcze mieszanie z białym podkładem

Wysłane z mojego S4
to te fluidy clarise są jeszcze dostępne czy nie?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:58   #1768
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dobry krem na cerę naczynkową sprawi ze nie bedziesz się już / albo aż tak czerwienić i wtedy podkład zakryje wszystko.

radziłabym Ci używać lekkich podkładów, nic co Cię zapcha bo masz dopiero 16 lat

z kremów które mi pomogły, a mam czerwone policzki, czoło, nos, brodę, straszny naczynkowiec ze mnie - to mogę polecić Ci absolutny hit dla mnie kem dr ireny eris:

Dr Irena Eris Prosystem Home Care Telomere Advanced Formula - LINK
- Seria dostępna wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Kupiłam w salonie za jakieś 80 zł i mam go od maja i zużyłam 3/4.

-- > seria jest dla 40+ ale ja mam 23 lata i moja koleżanka kosmetykcza z salonu ireny eris mi go dobrała.



Teraz kupiłam jeszcze i testuję:

Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc - KWC



Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej - KWC



Używałam bezskutecznie i tylko wyrzuciłam kasę bo napewno nie redukowały ani trochę zaczerwień:

1. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - kwc

2. Iwostin, Rosacin, Krem na noc zmniejszający rumień w trądziku różowatym - kwc












to te fluidy clarise są jeszcze dostępne czy nie?
Chodziło nam o Everlasting z Clarinsa
O ten

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-spf-15.html
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 15:44   #1769
xcatwomanx
Przyczajenie
 
Avatar xcatwomanx
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 23
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dobry krem na cerę naczynkową sprawi ze nie bedziesz się już / albo aż tak czerwienić i wtedy podkład zakryje wszystko.

radziłabym Ci używać lekkich podkładów, nic co Cię zapcha bo masz dopiero 16 lat

z kremów które mi pomogły, a mam czerwone policzki, czoło, nos, brodę, straszny naczynkowiec ze mnie - to mogę polecić Ci absolutny hit dla mnie kem dr ireny eris:

Dr Irena Eris Prosystem Home Care Telomere Advanced Formula - LINK
- Seria dostępna wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Kupiłam w salonie za jakieś 80 zł i mam go od maja i zużyłam 3/4.

-- > seria jest dla 40+ ale ja mam 23 lata i moja koleżanka kosmetykcza z salonu ireny eris mi go dobrała.



Teraz kupiłam jeszcze i testuję:

Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc - KWC



Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej - KWC



Używałam bezskutecznie i tylko wyrzuciłam kasę bo napewno nie redukowały ani trochę zaczerwień:

1. Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami) - kwc

2. Iwostin, Rosacin, Krem na noc zmniejszający rumień w trądziku różowatym - kwc












to te fluidy clarise są jeszcze dostępne czy nie?
Dziękuję ;* Faktycznie lepiej walczyć z problemem niż go zakrywać, poszukam jakiegoś kremu na naczynka, bo 80 zł to jednak spory wydatek jak dla mnie.
xcatwomanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 18:54   #1770
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny polecam wam nowy krem bio NUXE bb cream ,w aptece mozna nabyc ,dobrze niweluje niedoskonalosci ,nadaje sie do skory wrazliwej ,naczynkowej zaczerwienionej,nie zatyka poroiw,nie powoduje powstawania wagrow,nawilza dobrze ,zawiera 99 skladnikow naturalnych ,nie wyglada niezdrowo zbyt tlustawo na skorze jak to robi wiekzsosc kremow bb ,kryje prawie jak podklad ,a wykonczenie daje takiej brzoskwinki ,dostepny w dwoch odcienach jest :clair(dla skory mlecznej rożanej) i medium(dla skory zoltej, oliwkowej) ,swietnie kryje cienie pod oczami.Kosztuje jakies 60 zl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nuxe-bio-beaute-bb-creme-soyeuse-perfectrice-teinte-claire.jpg (31,2 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-08-07 o 19:13
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.