Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-05, 14:07   #481
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e na stronce producenta mo¿na kupiæ próbki za 2 z³. Nie jest to g³upie... Hm... A w opiniach pod tymi farbkami wyczyta³am, ¿e wiêkszo¶æ zadowolona jest w³a¶nie z odcienia orzechowy br±z - ¿e wychodzi ch³odniej od ciemnego br±zu... Mo¿e to zale¿y od w³osów.

Wiem, ¿e w sk³adzie jest amla... Ale mo¿e gdyby jeszcze jej dosypaæ to wysz³o by ch³odniej??
Mo¿na zamówiæ próbki, ale koszt wysy³ki jest do¶æ wysoki chyba, ¿e jeste¶ z Wroc³awia, tam chyba maj± swój punkt odbioru albo zamawiasz te¿ inne rzeczy, np oleje
Na pewno zale¿y od wyj¶ciowego koloru w³osów. Od razu by³am zdecydowana na Ciemny Br±z i nie ¿a³ujê.
TU o farbowaniu henna + amla
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 15:35   #482
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

DMkAnia- Patrzy³am na t± galeriê i ta Khadi - Henna z Aml± to mi rudo wygl±da, ogólnie jako¶ rudo, u Ciebie bardziej w fiolet ucieka, ale pewnie zale¿y te¿ na jakie w³osy siê po³o¿y. Rudo¶ci s± przepiêkne, kole¿anka moa kiedy¶ mia³a, i rzeczywi¶cie w³osy staj± siê jakby grubsze, no ale ja na razie dziêkujê, poeksperymentuje jeszcze z farbami. Bo one s± pewnie "niezmywalne", chocia¿ to mo¿e byæ te¿ dobre, bo farby siê wyp³ukuj± raz dwa a tutaj tylko odrost by trzeba by³o robiæ....ach......Dziêki za info

Caate- a co nic nie dajesz fotek......a¿ tak ¼le?, mam uciekaæ?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-05 o 15:36
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 15:59   #483
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
DMkAnia- Patrzy³am na t± galeriê i ta Khadi - Henna z Aml± to mi rudo wygl±da, ogólnie jako¶ rudo, u Ciebie bardziej w fiolet ucieka, ale pewnie zale¿y te¿ na jakie w³osy siê po³o¿y. Rudo¶ci s± przepiêkne, kole¿anka moa kiedy¶ mia³a, i rzeczywi¶cie w³osy staj± siê jakby grubsze, no ale ja na razie dziêkujê, poeksperymentuje jeszcze z farbami. Bo one s± pewnie "niezmywalne", chocia¿ to mo¿e byæ te¿ dobre, bo farby siê wyp³ukuj± raz dwa a tutaj tylko odrost by trzeba by³o robiæ....ach......Dziêki za info

Caate- a co nic nie dajesz fotek......a¿ tak ¼le?, mam uciekaæ?
No to nie wiem, ja nikogo nie namawiam ale warto chocia¿ na próbê na³o¿yæ (mo¿na na w³osy ze szczotki zebrane ).
Te¿ jestem ciekawa zdjêæ Caate, podczyta³am kilka stron... czekamy.
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 16:20   #484
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
No to nie wiem, ja nikogo nie namawiam ale warto chocia¿ na próbê na³o¿yæ (mo¿na na w³osy ze szczotki zebrane ).
Te¿ jestem ciekawa zdjêæ Caate, podczyta³am kilka stron... czekamy.
A widzisz, przecie¿ ja mam takie pasemka ze szczotki , o i jeszcze na dodatek we Wroc³awiu bywam, to mo¿e zobacze te próbki. A masz jakie¶ namiary na Wroc³aw? Bo szczerze nie chce mi siê b³±kaæ po necie please!!! .
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 18:31   #485
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

obiecane zdjecia- dodaje

az sie zdziwilam, ze sa tak ciemne jak zobaczylam te zdjecia na zywo jest po prostu chlodno, ale brazowo. widac, ze nierowno pokrylam wlosy... same ocencie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC19985.jpg (61,1 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19986.jpg (48,1 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19982.jpg (67,1 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19980.jpg (70,0 KB, 59 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19987.jpg (27,5 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC19977.jpg (52,8 KB, 35 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 18:39   #486
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
DMkAnia- Patrzy³am na t± galeriê i ta Khadi - Henna z Aml± to mi rudo wygl±da, ogólnie jako¶ rudo, u Ciebie bardziej w fiolet ucieka, ale pewnie zale¿y te¿ na jakie w³osy siê po³o¿y. Rudo¶ci s± przepiêkne, kole¿anka moa kiedy¶ mia³a, i rzeczywi¶cie w³osy staj± siê jakby grubsze, no ale ja na razie dziêkujê, poeksperymentuje jeszcze z farbami. Bo one s± pewnie "niezmywalne", chocia¿ to mo¿e byæ te¿ dobre, bo farby siê wyp³ukuj± raz dwa a tutaj tylko odrost by trzeba by³o robiæ....ach......Dziêki za info

Caate- a co nic nie dajesz fotek......a¿ tak ¼le?, mam uciekaæ?

nie bylo mnie w domu caly dzien nie masz co sie bac, mi jest o niebo lepiej, duzo bardziej mi sie podoba, ale wiem ze za jakeis 2tyg bedzie powtorka, bo zle nalozylam, tylko musze pomyslec jak to zrobic. Dziekuje Ci bardzo

teraz kusicie mnei ta henna, bo to by bylo cos dla mnie, moze wreszcie by mi wlosy odzyly... a jak patrze na te zdjecia tooo...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 18:43   #487
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A widzisz, przecie¿ ja mam takie pasemka ze szczotki , o i jeszcze na dodatek we Wroc³awiu bywam, to mo¿e zobacze te próbki. A masz jakie¶ namiary na Wroc³aw? Bo szczerze nie chce mi siê b³±kaæ po necie please!!! .
No to na takich w³osach warto spróbowaæ
My¶lê, ¿e pod adresem, który wys³a³am Ci na PW, ale najlepiej siê upewniæ. Napisz czy przedzwoñ nie wiem czy tu mogê wrzuciæ te dane...

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
obiecane zdjecia- dodaje

az sie zdziwilam, ze sa tak ciemne jak zobaczylam te zdjecia na zywo jest po prostu chlodno, ale brazowo. widac, ze nierowno pokrylam wlosy... same ocencie
Wooo...fajnie jest, mi siê bardzo podoba! Faktycznie do¶æ ciemno jest, ale ¶licznie PS: Jakiego podk³adu u¿ywasz? A w ogóle to zniknê³a¶ chyba z w±tku dla krêconych
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:45
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 19:15   #488
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
No to na takich w³osach warto spróbowaæ
My¶lê, ¿e pod adresem, który wys³a³am Ci na PW, ale najlepiej siê upewniæ. Napisz czy przedzwoñ nie wiem czy tu mogê wrzuciæ te dane...



Wooo...fajnie jest, mi siê bardzo podoba! Faktycznie do¶æ ciemno jest, ale ¶licznie PS: Jakiego podk³adu u¿ywasz? A w ogóle to zniknê³a¶ chyba z w±tku dla krêconych
dziekuje

zniknelam, dlatego ze nie mam co wam pisac, bo dbam o wlosy wg zasad dla kreconowlosych, ale nie mam czym sie chwalic, bo ciezko mi to idzie... no i brak czasu robi swoje, a ja Was tylko teraz podczytuje i testuje nowe metody jak dla mnie ale obiecuje, ze wroce tak w czerwcu na 100%

nie mam tutaj podkladu, dlatego wycielam twarz mam tylko puder sypki transparetny z my secret, roz do policzkow bourjois i tusz do rzes
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-04-05 o 19:17
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 19:43   #489
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomo¶ci: 597
GG do aaniutek
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziewczyny potrzebuje porady.
kiedy wreszcie zdecydowa³am siê na zakup majirel 5.11 lub 5.71 okaza³o siê, ¿e wycofali je i na all s± to kolory nie do dostania. Wyszuka³am zamiennik Koleston Perfect 4/71 br±zowy - popielaty ¶redni br±z. Nie wiem tylko jak± emulsjê utleniaj±c± zastosowaæ. Moje w³osy s± farbowane - ciemny br±z, plus ju¿ 3 cm odrosty ¶redniego br±zu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1727.jpg (57,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1724.jpg (42,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1722.jpg (97,2 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1720.jpg (47,6 KB, 12 za³adowañ)
__________________






Edytowane przez aaniutek
Czas edycji: 2011-04-05 o 20:57 Powód: zdjêcia
aaniutek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 19:55   #490
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aaniutek Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny potrzebuje porady.
kiedy wreszcie zdecydowa³am siê na zakup majirel 5.11 lub 5.71 okaza³o siê, ¿e wycofali je i na all s± to kolory nie do dostania. Wyszuka³am zamiennik Koleston Perfect 4/71 br±zowy - popielaty ¶redni br±z. Nie wiem tylko jak± emulsjê utleniaj±c± zastosowaæ. Moje w³osy s± farbowane - ciemny br±z, plus ju¿ 3 cm odrosty ¶redniego br±zu.
uzywalam kolestonu ale 6/71 i dziewczyny powiedzialy, ze on jest raczej mahoniowy a nie popielaty, no i dokaldnie tak u mnie wyszedl, czerwona poswiata byla jak byk... tez zasugerowalam sie nazwa, jak jeszcze nie pamietalam oznaczen po przecinku
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 20:52   #491
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje

zniknelam, dlatego ze nie mam co wam pisac, bo dbam o wlosy wg zasad dla kreconowlosych, ale nie mam czym sie chwalic, bo ciezko mi to idzie... no i brak czasu robi swoje, a ja Was tylko teraz podczytuje i testuje nowe metody jak dla mnie ale obiecuje, ze wroce tak w czerwcu na 100%

nie mam tutaj podkladu, dlatego wycielam twarz mam tylko puder sypki transparetny z my secret, roz do policzkow bourjois i tusz do rzes
A to szybko wracaj bez podk³adu? £adna cera, zazdroszczê
Wrzucam zdjêcia jeszcze po farbowaniu: dzieñ po (27.03.) i 03.04. Widaæ, ¿e odrosty lekko ja¶niejsze, ale jeszcze przed ¦wiêtami je zrobiê. Nie patrzcie na fryzurê, brak stylizatora i przed myciem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00705.jpg (150,5 KB, 103 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00707.jpg (247,8 KB, 95 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00722.jpg (100,2 KB, 95 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00724.jpg (91,5 KB, 114 za³adowañ)
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 21:05   #492
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
A to szybko wracaj bez podk³adu? £adna cera, zazdroszczê
Wrzucam zdjêcia jeszcze po farbowaniu: dzieñ po (27.03.) i 03.04. Widaæ, ¿e odrosty lekko ja¶niejsze, ale jeszcze przed ¦wiêtami je zrobiê. Nie patrzcie na fryzurê, brak stylizatora i przed myciem
bez ale zawsze uzywam, dzisiaj czasu mi zabraklo... mam rozne Lirene City Matt, Lancome Miracle, MF Xperience, Revlon CS sucha skora, wszystkie uwielbiam kryjace to revlon i lirene, reszta takie rozswietlajace, ktore lubie na wiosne

sliczne loki chyba wykoncze mixy i przerzuce sie na henne, taak pieknie sie blyszcza ale kiedys uzywalam jakies na V i nie bylam zadowolona z efektu ciezko sie nakladalo i kazde mycie to brazowa woda....
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 21:15   #493
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
bez ale zawsze uzywam, dzisiaj czasu mi zabraklo... mam rozne Lirene City Matt, Lancome Miracle, MF Xperience, Revlon CS sucha skora, wszystkie uwielbiam kryjace to revlon i lirene, reszta takie rozswietlajace, ktore lubie na wiosne

sliczne loki chyba wykoncze mixy i przerzuce sie na henne, taak pieknie sie blyszcza ale kiedys uzywalam jakies na V i nie bylam zadowolona z efektu ciezko sie nakladalo i kazde mycie to brazowa woda....
W³a¶nie szukam idealnego jakiego¶ i dobrze kryj±cego, bo mi cera szwankuje :/ Revlon mam i póki co chyba najlepszy, reszty nie testowa³am, ale kto wie
Loki rozwalone ju¿, fajne mia³am po myciu, ale zdjêæ brak :/ mówisz pewnie o Venicie...u¿ywa³am, badziew, no i to chemia tak naprawdê, a nie prawdziwa henna. Po 2 tygodniach ju¿ koloru nie mia³am, a siwki spiera³y siê do fioletu z henn± jest trochê roboty i woda tak do 2 myæ jest lekko brudna (zmywa siê to co na w³osach zosta³o), ale teraz ju¿ nic takiego nie widzê a kolor bez zmian
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 21:20   #494
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie szukam idealnego jakiego¶ i dobrze kryj±cego, bo mi cera szwankuje :/ Revlon mam i póki co chyba najlepszy, reszty nie testowa³am, ale kto wie
Loki rozwalone ju¿, fajne mia³am po myciu, ale zdjêæ brak :/ mówisz pewnie o Venicie...u¿ywa³am, badziew, no i to chemia tak naprawdê, a nie prawdziwa henna. Po 2 tygodniach ju¿ koloru nie mia³am, a siwki spiera³y siê do fioletu z henn± jest trochê roboty i woda tak do 2 myæ jest lekko brudna (zmywa siê to co na w³osach zosta³o), ale teraz ju¿ nic takiego nie widzê a kolor bez zmian
taaak, to byla Venita
ale to bylo 3lata temu, kiedy myslalam, ze henna uratuje moje wlosy

ja mam straszna kondycje wlosa po Chantal, suche jak wior sa, jutro robie olejowanie, bo po prostu tragedia jest....

a po hennie czuc odzywienie, jakies lepsze efekty lub chociaz neutralne?
musze zaglebic sie w te linki co podalas, ale to jak skoncze mixy, bo zainwestowalam w nie, to bede jeszcze robic nimi, dlatego ze efekt mi sie podoba, tylko ze mix to miz, szybko sie wypluka i jest bardziej inwazyjny w kondycje wlosa (tak mi sie wydaje)


Zyta, gdzie jestes zdjecia dodalam a Ciebie nie ma
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 21:43   #495
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
taaak, to byla Venita
ale to bylo 3lata temu, kiedy myslalam, ze henna uratuje moje wlosy

ja mam straszna kondycje wlosa po Chantal, suche jak wior sa, jutro robie olejowanie, bo po prostu tragedia jest....

a po hennie czuc odzywienie, jakies lepsze efekty lub chociaz neutralne?
musze zaglebic sie w te linki co podalas, ale to jak skoncze mixy, bo zainwestowalam w nie, to bede jeszcze robic nimi, dlatego ze efekt mi sie podoba, tylko ze mix to miz, szybko sie wypluka i jest bardziej inwazyjny w kondycje wlosa (tak mi sie wydaje)

Zyta, gdzie jestes zdjecia dodalam a Ciebie nie ma
Olejuj przed ka¿dym myciem...a kole¿anka z krêconego rybiorek poda³a fajn± wskazówkê przed farbowaniem w³osów...naolejowaæ kokosem w³osy godzinê przed farbowaniem kolor d³u¿ej siê trzyma i jest jednolity, w³osy s± nawil¿one, wszystko cacy
Po hennie mia³am lekko wysuszone w³osy, ale to minê³o szybko jako¶ "samo", na zdjêciach przecie¿ ju¿ nie s± i nie by³y...s± w dobrej kondycji, nawet w bardzo dobrej. Nie ucierpia³y, mo¿e tylko przy rozczesywaniu
Jak ju¿ masz kupione farby to zu¿yj, wiadomo. Sama siê do henny przymierza³am z pó³ roku ba³am siê zwyczajnie, ale naprawdê nie ma czego.
A Zyta wróci i siê zachwyci pewnie dobra, idê, zajrzê do Was jutro dobrej nocki!
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 22:12   #496
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

przepraszam,¿e ja tak trochê z innej beczki
ale proszê aby¶cie mi pomog³y... czy babeczka z za³±czonej foty ma kolor popielaty? czy to bardziej natura? jak my¶licie poziom 6 - 7 ?

Bêdê wdziêczna za ka¿d± sugestiê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 50d98a9d.jpg (44,4 KB, 104 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 09:13   #497
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
Olejuj przed ka¿dym myciem...a kole¿anka z krêconego rybiorek poda³a fajn± wskazówkê przed farbowaniem w³osów...naolejowaæ kokosem w³osy godzinê przed farbowaniem kolor d³u¿ej siê trzyma i jest jednolity, w³osy s± nawil¿one, wszystko cacy
Po hennie mia³am lekko wysuszone w³osy, ale to minê³o szybko jako¶ "samo", na zdjêciach przecie¿ ju¿ nie s± i nie by³y...s± w dobrej kondycji, nawet w bardzo dobrej. Nie ucierpia³y, mo¿e tylko przy rozczesywaniu
Jak ju¿ masz kupione farby to zu¿yj, wiadomo. Sama siê do henny przymierza³am z pó³ roku ba³am siê zwyczajnie, ale naprawdê nie ma czego.
A Zyta wróci i siê zachwyci pewnie dobra, idê, zajrzê do Was jutro dobrej nocki!
dziekuje za wyjasnienie

kokosu nie uzywam, bo moje wlosy go nie lubia
kiedys pomysle nad henna, na bank, bo podoba mi sie, tylko ja bym chciala troche jasniejszy braz, a z teego co widzze to w hennie nie ma takiego wyboru jak w poziomach farb... teraz mam 3mixtony i farbe 7.0, a doszly do mnie 5dni temu, wiec minie troche zanim zuzyje


Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam,¿e ja tak trochê z innej beczki
ale proszê aby¶cie mi pomog³y... czy babeczka z za³±czonej foty ma kolor popielaty? czy to bardziej natura? jak my¶licie poziom 6 - 7 ?

Bêdê wdziêczna za ka¿d± sugestiê
wg mnie to natura poziom 6
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 15:07   #498
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie nooooo mnie ta henna coraz bardziej kusi! Szczególnie ten fakt, ¿e mo¿na farbowaæ kiedy siê chce, a nie jak w przypadku farby - trzeba zachowaæ odstêp.

Odpisali mi z Khadi dzi¶...
"Witam serdecznie
Zgadza siê orzechowy i ciemny br±z nadaj± zimny odcieñ w³osom. Orzechowy br±z za pierwszym razem pokryje Pani siwe w³osy, z ciemnym br±zem bywa ró¿nie czasami pokrywa za pierwszym razem a czasami wymagana jest prepigmentacja czyst± henn±. Proponuje u¿yæ orzechowy br±z i oceniæ po dwóch dniach efekty kolorystyczne. Pó¼niej mo¿na osobno na³o¿yæ maskê amla na w³osy. Przyznam szczerze, ¿e po orzechowym br±zie uzyskuje siê do¶æ ciemny efekt kolorystyczny. Oczywi¶cie wszystko zale¿y od efektu wyj¶ciowego w³osów."
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 15:42   #499
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie wiem o co chodzi, ale napisa³am wczoraj posta i gdzie¶ wsi±k³

DMkAnia dziekujê za namiary, jak piszez, ¿e si ê sama przymierza³a¶ pó³ roku to ja poczekam na Twoje dalsze relacje Ale na zdjêciach siê prezentuj± Toje w³osy pieknie, jaki kolor mia³a¶ na g³owie jak k³ad³a¶ t± henne? Naturalne by³y, czy farbowane?

Caate - Kolor na 5 fotce jest meeeeega popielaty!!!, na którym¶ tam przebija rudy, ale nastêpnym razem siê na pewno wyrówna.
Ale granicy nie widaæ po ¶rodku, kolor wygl±da jednolicie, choæ bardzo ciemno, ale jak piszesz, ¿e na ¿ywo jest ja¶niejszy to super, cieszê siê bardzo, ¿e tak to wysz³o i sama siê nie mogê doczekaæ jak bêdê robiæ. Teoria siê sprawdzi³a No, bardzo mi siê podobaj±....bardzo!!!
A piszesz, ¿e szorstkie s±? zakwasi³a¶ szamponem do w³osów farbowanych, lub od¿ywk±? A my¶la³am, ¿e nie bêdzie to takie inwazyjne? JA robi³am kiedy¶ na 1.9% to mo¿e delikatniejsze by³o?
Teraz jak siê bêd± wyp³ukiwaæ, to w zale¿no¶ci na jaki kolor, to trzeba bêdzie znów dobieraæ mixy. No i ciekawe jak z trwa³o¶ci±, pewnie bêdzie siê wyp³ukiwa³o z ka¿dym myciem, bo by³o na 3% robione, ale jak co¶ to bêdzie mo¿na do natury dodaæ odpowiednie mixy, lub same mixy na 6%(tylko piszesz, ¿e niszcz± w³osy).
Blond bunny pisa³a, ¿e lepiej po³o¿yæ na ca³e naturê i wyrównaæ kolor a pó¿niej korygowaæ kolor mixami.

Lynn25 - Na 6 chyba za jasne, takie w³a¶nie miêdzy 6 a 7 raczej natura, bo popiel nie mia³by rudego refleksu . Kup 6 i 7 i pomieszaj to nie wyjd± czarne, zreszt± zale¿y od firmy i na jak± bazê j± po³o¿ysz. co masz teraz na g³owie?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 15:50   #500
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny proszê o pomoc. Obecnie mam kolor taki jak na zdjêciu (farbowane pól na pó³ Colorance 5S + A Mix). Ale idzie lato i chcia³abym siê trochê rozja¶niæ - tak do poziomu 7. Chcê tym razem spróbowaæ Topchic 7NGP, ale nie wiem jaki lotion zastosowaæ - 6 czy 9%? Bardzo proszê o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Photo on 2011-04-06 at 08.45.jpg (19,3 KB, 55 za³adowañ)
voodoodolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 15:58   #501
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dzisiaj przegl±da³am katalog Polwell.

Na Polski rynek w marcu wskoczy³a nowa marka (hiszpanska) Montibello.

Jestem w szoku, co do farb.Gama kolorów jest bardzo szeroka ALE
sa odcienie 'naturalne ciep³e' i 'naturalne popielate' jak to zobaczy³am, my¶la³am, ¿e padnê! Np 'naturalny ciep³y jasny br±z' i 'naturalny popielaty jasny br±z', by³am w szoku!

http://montibello.pl/marka/
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 16:00   #502
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny proszê o pomoc. Obecnie mam kolor taki jak na zdjêciu (farbowane pól na pó³ Colorance 5S + A Mix). Ale idzie lato i chcia³abym siê trochê rozja¶niæ - tak do poziomu 7. Chcê tym razem spróbowaæ Topchic 7NGP, ale nie wiem jaki lotion zastosowaæ - 6 czy 9%? Bardzo proszê o pomoc
Przede wszystkim jesli chcesz polozyc poziom 7 to musisz najpierw zrobic kapiel rozjasniajaca i sciagnac ten kolor bo farba farby nie rozjasni jakiej by wody nie miala...
przepis na kapiel jest na moim blogu- w podpisie- w notce o rozjasnianiu z lutego.
i dopiero jak wlosy beda jasniejsze i rudawe to mozesz klasc ten poziom 7 z woda 6%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 16:04   #503
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nooooo mnie ta henna coraz bardziej kusi! Szczególnie ten fakt, ¿e mo¿na farbowaæ kiedy siê chce, a nie jak w przypadku farby - trzeba zachowaæ odstêp.

Odpisali mi z Khadi dzi¶...
"Witam serdecznie
Zgadza siê orzechowy i ciemny br±z nadaj± zimny odcieñ w³osom. Orzechowy br±z za pierwszym razem pokryje Pani siwe w³osy, z ciemnym br±zem bywa ró¿nie czasami pokrywa za pierwszym razem a czasami wymagana jest prepigmentacja czyst± henn±. Proponuje u¿yæ orzechowy br±z i oceniæ po dwóch dniach efekty kolorystyczne. Pó¼niej mo¿na osobno na³o¿yæ maskê amla na w³osy. Przyznam szczerze, ¿e po orzechowym br±zie uzyskuje siê do¶æ ciemny efekt kolorystyczny. Oczywi¶cie wszystko zale¿y od efektu wyj¶ciowego w³osów."

mnie te¿ kusi - a w³a¶ciwie ju¿ skusi³o gdy¿ zakupi³am Khadi orzechowy br±z plus próbki ciemny br±z. Teraz czekam na przesy³ke.
123sciri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 16:07   #504
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem o co chodzi, ale napisa³am wczoraj posta i gdzie¶ wsi±k³

DMkAnia dziekujê za namiary, jak piszez, ¿e si ê sama przymierza³a¶ pó³ roku to ja poczekam na Twoje dalsze relacje Ale na zdjêciach siê prezentuj± Toje w³osy pieknie, jaki kolor mia³a¶ na g³owie jak k³ad³a¶ t± henne? Naturalne by³y, czy farbowane?

Caate - Kolor na 5 fotce jest meeeeega popielaty!!!, na którym¶ tam przebija rudy, ale nastêpnym razem siê na pewno wyrówna.
Ale granicy nie widaæ po ¶rodku, kolor wygl±da jednolicie, choæ bardzo ciemno, ale jak piszesz, ¿e na ¿ywo jest ja¶niejszy to super, cieszê siê bardzo, ¿e tak to wysz³o i sama siê nie mogê doczekaæ jak bêdê robiæ. Teoria siê sprawdzi³a No, bardzo mi siê podobaj±....bardzo!!!
A piszesz, ¿e szorstkie s±? zakwasi³a¶ szamponem do w³osów farbowanych, lub od¿ywk±? A my¶la³am, ¿e nie bêdzie to takie inwazyjne? JA robi³am kiedy¶ na 1.9% to mo¿e delikatniejsze by³o?
Teraz jak siê bêd± wyp³ukiwaæ, to w zale¿no¶ci na jaki kolor, to trzeba bêdzie znów dobieraæ mixy. No i ciekawe jak z trwa³o¶ci±, pewnie bêdzie siê wyp³ukiwa³o z ka¿dym myciem, bo by³o na 3% robione, ale jak co¶ to bêdzie mo¿na do natury dodaæ odpowiednie mixy, lub same mixy na 6%(tylko piszesz, ¿e niszcz± w³osy).
Blond bunny pisa³a, ¿e lepiej po³o¿yæ na ca³e naturê i wyrównaæ kolor a pó¿niej korygowaæ kolor mixami.

Lynn25 - Na 6 chyba za jasne, takie w³a¶nie miêdzy 6 a 7 raczej natura, bo popiel nie mia³by rudego refleksu . Kup 6 i 7 i pomieszaj to nie wyjd± czarne, zreszt± zale¿y od firmy i na jak± bazê j± po³o¿ysz. co masz teraz na g³owie?
dzisiaj wizaz nie dzialal, moze to dlatego

dzisiaj bedzie olejowanie, jutro pierwsze mycie. Zobaczymy jak to bedzie, ale tez jest w szoku jak poziomy sie wyrownaly, az nie wierze, ze bez farby sie obylo.

nie uzywam szamponow do mycia, odzywek z sls, wiec mozliwe, ze dlatego...

nature poloze dopiero za miesiac, chcialabym tez mixami probowac... chociaz nie pwoeim, ze natura by bardzo ulatwila zycie, bo ciezko bylo mi trafic gdzie mam odrost i na oko to robilam, szczegolnie z tylu, gdzie wlosow nie widzialam i robilam jak myslalam


dzieki jeszcze raz
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 16:19   #505
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
....
nie uzywam szamponow do mycia, odzywek z sls, wiec mozliwe, ze dlatego...
.....dzieki jeszcze raz
No faktycznie jak¶¶ problem by³ z wiza¿em...
To mo¿e jak tak unikasz SLS-ów to zakwa¶ po umyciu chocia¿ roztworem z wody i soku cytryny lub octu takim delikatnym, ¿eby ³uski podomyka³o, i ¿eby siê w³osy nie niszczy³y.......
To i ja zrobiê off-topa, bo mam pytanie:To czym Ty myjesz w³osy, jak nie szamponami? Ja kupi³am sobie ostatnio baybyderm dla niemowl±t w R......, nie ma tam ¿adnych tych paskudstw, choæ one trochê jednak chroni± w³osy, ale te¿ obci±¿aj± i tak co drugi raz myjê, ale szczota na g³owie i siê elektryzuj±
To ja dziêkujê, ¿e siê po¶wiêci³a¶ dla ogó³u

123sciri- no to dawaj, bêdziemy mia³y porównanie , zrób fotki przed i po jak co¶, bo Ty te¿ walczysz razem z nami

blond bunny - co my¶³isz na temat henny?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-06 o 16:25
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 16:25   #506
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem o co chodzi, ale napisa³am wczoraj posta i gdzie¶ wsi±k³

DMkAnia dziekujê za namiary, jak piszez, ¿e si ê sama przymierza³a¶ pó³ roku to ja poczekam na Twoje dalsze relacje Ale na zdjêciach siê prezentuj± Toje w³osy pieknie, jaki kolor mia³a¶ na g³owie jak k³ad³a¶ t± henne? Naturalne by³y, czy farbowane?

Caate - Kolor na 5 fotce jest meeeeega popielaty!!!, na którym¶ tam przebija rudy, ale nastêpnym razem siê na pewno wyrówna.
Ale granicy nie widaæ po ¶rodku, kolor wygl±da jednolicie, choæ bardzo ciemno, ale jak piszesz, ¿e na ¿ywo jest ja¶niejszy to super, cieszê siê bardzo, ¿e tak to wysz³o i sama siê nie mogê doczekaæ jak bêdê robiæ. Teoria siê sprawdzi³a No, bardzo mi siê podobaj±....bardzo!!!
A piszesz, ¿e szorstkie s±? zakwasi³a¶ szamponem do w³osów farbowanych, lub od¿ywk±? A my¶la³am, ¿e nie bêdzie to takie inwazyjne? JA robi³am kiedy¶ na 1.9% to mo¿e delikatniejsze by³o?
Teraz jak siê bêd± wyp³ukiwaæ, to w zale¿no¶ci na jaki kolor, to trzeba bêdzie znów dobieraæ mixy. No i ciekawe jak z trwa³o¶ci±, pewnie bêdzie siê wyp³ukiwa³o z ka¿dym myciem, bo by³o na 3% robione, ale jak co¶ to bêdzie mo¿na do natury dodaæ odpowiednie mixy, lub same mixy na 6%(tylko piszesz, ¿e niszcz± w³osy).
Blond bunny pisa³a, ¿e lepiej po³o¿yæ na ca³e naturê i wyrównaæ kolor a pó¿niej korygowaæ kolor mixami.

Lynn25 - Na 6 chyba za jasne, takie w³a¶nie miêdzy 6 a 7 raczej natura, bo popiel nie mia³by rudego refleksu . Kup 6 i 7 i pomieszaj to nie wyjd± czarne, zreszt± zale¿y od firmy i na jak± bazê j± po³o¿ysz. co masz teraz na g³owie?
hah, czulam sie troche jak kroliczek testowy ale efekt warty, z tym co mialam na glowie, takiego zachodu

wlosy myje odzywkami, np. isana z olejkiem babassu, mrs.potter's, na nastepny raz zakwasze je czyms, bo mimo ze wlso sie blyszczal, to byl szortski w dotyku... czulam sie jak po palett moglabys mi wyslac tez na PW adres z ta henna? tak na przyszlosc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 16:49   #507
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No faktycznie jak¶¶ problem by³ z wiza¿em...
To mo¿e jak tak unikasz SLS-ów to zakwa¶ po umyciu chocia¿ roztworem z wody i soku cytryny lub octu takim delikatnym, ¿eby ³uski podomyka³o, i ¿eby siê w³osy nie niszczy³y.......
To i ja zrobiê off-topa, bo mam pytanie:To czym Ty myjesz w³osy, jak nie szamponami? Ja kupi³am sobie ostatnio baybyderm dla niemowl±t w R......, nie ma tam ¿adnych tych paskudstw, choæ one trochê jednak chroni± w³osy, ale te¿ obci±¿aj± i tak co drugi raz myjê, ale szczota na g³owie i siê elektryzuj±
To ja dziêkujê, ¿e siê po¶wiêci³a¶ dla ogó³u

123sciri- no to dawaj, bêdziemy mia³y porównanie , zrób fotki przed i po jak co¶, bo Ty te¿ walczysz razem z nami

blond bunny - co my¶³isz na temat henny?
sa to barwniki roslinne do koloryzacji wlosow.
jednakze wlosy farbowane henna nie moga byc pozniej farbowane farbami zwyklymi... wlosy trzeba obciac lub farbowac omijajac henne...
zalezy co kto lubi...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 18:34   #508
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja mam taki ¶redni br±z ale ciep³y, troche miedzi i z³otego mam my¶lê ze poczekam a¿ siê wyp³ucze kolor jeszcze i pokombinuje nie z mixami a z tonerami tymi la riche directions wezmê jaki¶ niebiesko-zielony odcieñ. pamietam, ¿e po rozja¶nieniu w³osów k³ad³em atlantic blue i mia³em przez pewien czas niebieskie ¶liczne w³osy, ale po tygodniu zielenia³y, wiêc po³ozy³em miedziano-czerwony kolor zmieszany z jasnym br±zem i otrzyma³em ciemny braz ale z przeb³yskami zieleni i niebieskiego, skoro toner przebija³ przez farbê to chyba mo¿e pokryæ ciep³e tony, na dodatek taka zaleta jest w jego przypadku ze moge trzymaæ go ca³± noc, przez co kolor jest intensywny i nie niszczy w³osów.

tylko znów czy on mi nie przyciemni bardzo w³osów.

tak btw, mija jako¶ 43 dzieñ mojego nie farbowania (to du¿o jak na mnie ) a kolor siê nie zmienia - ciemny ciep³y br±z (farbowanie-palette color&gloss imbir)

mam jeszcze takie pytanie co s±dzicie o zmieszaniu 2 szamponów koloryzuj±cych (nie chce niszczyæ w³osów trwa³ymi farbami) np garnier color&shine odcienie 2.1 + 8.1 z przewag± 8.1, obydwa sa popielate, a moze uzyska siê popielaty br±z? wychodzi na to ¿e wysz³o by 6.11 (takie moje domy¶lenia) co my¶licie? czy lepiej samo 8.1 , chyba ¿e pokombinuje z tym tonerem.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-06 o 18:52
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 19:10   #509
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie nooooo mnie ta henna coraz bardziej kusi! Szczególnie ten fakt, ¿e mo¿na farbowaæ kiedy siê chce, a nie jak w przypadku farby - trzeba zachowaæ odstêp.

Odpisali mi z Khadi dzi¶...
"Witam serdecznie
Zgadza siê orzechowy i ciemny br±z nadaj± zimny odcieñ w³osom. Orzechowy br±z za pierwszym razem pokryje Pani siwe w³osy, z ciemnym br±zem bywa ró¿nie czasami pokrywa za pierwszym razem a czasami wymagana jest prepigmentacja czyst± henn±. Proponuje u¿yæ orzechowy br±z i oceniæ po dwóch dniach efekty kolorystyczne. Pó¼niej mo¿na osobno na³o¿yæ maskê amla na w³osy. Przyznam szczerze, ¿e po orzechowym br±zie uzyskuje siê do¶æ ciemny efekt kolorystyczny. Oczywi¶cie wszystko zale¿y od efektu wyj¶ciowego w³osów."
Warto zrobiæ próbê na pasemku albo w³osach, które wypad³y

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem o co chodzi, ale napisa³am wczoraj posta i gdzie¶ wsi±k³

DMkAnia dziekujê za namiary, jak piszez, ¿e si ê sama przymierza³a¶ pó³ roku to ja poczekam na Twoje dalsze relacje Ale na zdjêciach siê prezentuj± Toje w³osy pieknie, jaki kolor mia³a¶ na g³owie jak k³ad³a¶ t± henne? Naturalne by³y, czy farbowane?
Mój kolor w³osów przed hennowaniem to sprana Venita (balsam chem. z dodatkiem henny niby). Ostatni raz u fryzjera na farbowaniu by³am we wrze¶niu, wiêc odrosty spore (Venita nie chwyta³a za dobrze siwych i spiera³a siê do fioletu :/), koñcówki du¿o ciemniejsze. Ju¿ pokazujê w sumie. KLIK styczeñ i KLIK luty.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
sa to barwniki roslinne do koloryzacji wlosow.
jednakze wlosy farbowane henna nie moga byc pozniej farbowane farbami zwyklymi... wlosy trzeba obciac lub farbowac omijajac henne...
zalezy co kto lubi...
Nie zgodzê siê, mity (udowodnione przez masê dziewczyn) g³oszone przez fryzjerów (przepraszam, ale to oczywiste ). Nie bêdê nikogo namawiaæ na hennowanie, ale moim zdaniem naprawdê warto spróbowaæ. Ja nie farbowa³abym w ogóle, ale niestety jestem ju¿ w sporej czê¶ci siwa, mimo i¿ do 30 jeszcze trochê brakuje...
Oczywi¶cie z niektórymi eksperymentami nale¿y uwa¿aæ, przytoczê TU wypowied¼ Lisbeth.

PS: Dodajê zdjêcie z wczoraj robione aparatem z telefonu przy ¶wietle sztucznym.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07492.jpg (163,5 KB, 161 za³adowañ)
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-06 o 19:15
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 19:24   #510
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomo¶ci: 597
GG do aaniutek
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

DMkAnia - jakie Ty masz ¶liczne w³osy
__________________





aaniutek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.