domowe sposoby na cellulit - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 13:50   #571
Bryzejda
Raczkowanie
 
Avatar Bryzejda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 365
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja też dzisiaj wypróbuję
__________________
Zapraszam na moje blogi:
http://cupofjasminetea.blogspot.co.uk/
http://nietoksyczna.blogspot.co.uk/

Cel:
Dbac o wlosy i skore
Bryzejda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 19:04   #572
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: domowe sposoby na cellulit

witam wszystkich

Od października starałam się z mężem o dziecko, zamiast bobo dorobiłam się 2 torbieli na jajniku, przytyłam 6 kilo, a na moich udach i pośladkach pojawił się cellulit - widać go gołym okiem, nie wiem jakie to jest stadium.
W sumie jakoś tak nie wiem kiedy schudłam już 3 kg, ale cellulit został. Chciałabym zrzucić jeszcze 3 kg i wrócić do mojej poprzedniej wagi czyli 52 kg (mam 168 cm wzrostu i 28 lat). Plany na powiększenie rodzinki muszą niestety poczekać, więc stwierdziłam, że muszę wytoczyć wojnę mojemu cellulitowi
Od tygodnia masuję uda i pośladki takim zwykłym masażerem (kiedyś dostałam go gratis do lampy z zeptera).
Dzisiaj włączyłam do walki pas wibro go z funkcją sauny (dostałam gratis za punkty ze stacji BP) , do tego peeling cukrowy i żel antycellulitowy... aaa i mam zamiar jeszcze masować się kostką lodu.
Oczywiście od tygodnia również ćwiczę, na razie po około 20-30 minut dziennie, ale mam zamiar zwiększać ten czas stopniowo.
W przyszłym tygodniu zamierzam przeprowadzić zmasowany atak, bo do mojej broni dołączy masażer próżniowy (działa tak jak bańki chińskie, tylko, że ma regulację ssania i jest podłączany do gniazdka).

Na razie zauważyłam, że skóra jest bardziej jędrna, ale mam nadzieję, że za parę tygodni będzie widać efekty gołym okiem

Kto się dołącza do mojej walki z cellulitem ?
jak to mówią, na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone
więc co kto ma pod ręką - trzeba wprowadzić w ruch
a najlepiej siebie wprowadzić w ruch hihi
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:58   #573
utopia27wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
witam wszystkich

Od października starałam się z mężem o dziecko, zamiast bobo dorobiłam się 2 torbieli na jajniku, przytyłam 6 kilo, a na moich udach i pośladkach pojawił się cellulit - widać go gołym okiem, nie wiem jakie to jest stadium.
W sumie jakoś tak nie wiem kiedy schudłam już 3 kg, ale cellulit został. Chciałabym zrzucić jeszcze 3 kg i wrócić do mojej poprzedniej wagi czyli 52 kg (mam 168 cm wzrostu i 28 lat). Plany na powiększenie rodzinki muszą niestety poczekać, więc stwierdziłam, że muszę wytoczyć wojnę mojemu cellulitowi
Od tygodnia masuję uda i pośladki takim zwykłym masażerem (kiedyś dostałam go gratis do lampy z zeptera).
Dzisiaj włączyłam do walki pas wibro go z funkcją sauny (dostałam gratis za punkty ze stacji BP) , do tego peeling cukrowy i żel antycellulitowy... aaa i mam zamiar jeszcze masować się kostką lodu.
Oczywiście od tygodnia również ćwiczę, na razie po około 20-30 minut dziennie, ale mam zamiar zwiększać ten czas stopniowo.
W przyszłym tygodniu zamierzam przeprowadzić zmasowany atak, bo do mojej broni dołączy masażer próżniowy (działa tak jak bańki chińskie, tylko, że ma regulację ssania i jest podłączany do gniazdka).

Na razie zauważyłam, że skóra jest bardziej jędrna, ale mam nadzieję, że za parę tygodni będzie widać efekty gołym okiem

Kto się dołącza do mojej walki z cellulitem ?
jak to mówią, na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone
więc co kto ma pod ręką - trzeba wprowadzić w ruch
a najlepiej siebie wprowadzić w ruch hihi
Jak czytam coś takiego, to aż mi się nie chce odpowiadać, ale może jedno.
Dziewczyno jeżeli przekładasz swój wygląd skóry na dziecko, to masz racje odpuść sobie na parę lat, bo jeszcze nie jesteś gotowa
Po pierwsze staranie się o dziecko to wielki stres, poza tym możliwe że masz zaburzone hormony, zatem może na nich powinnaś się skupić, bo kiedy się naprawdę chce zajść w ciąże to się człowiek nie martwi skórą, wiem coś o tym staram się o dziecko od wielu lat.
Kiedy urodzisz, przez najbliższe 13 miesięcy bedziesz miała czas dla siebie po godz. 20 i w ciągu dnia do 3 godzin max, poza pierwszym okresem, czasami dziecko w ciągu dnia nie chce w ogóle spać a wtedy to będziesz miała siłę albo i nie się umyć i pójść spać , oczywiście inaczej się sprawy mają jak masz 2 babcie, opiekunkę , ale nikt Ciebie nie zastąpi w pełni.

Edytowane przez utopia27wawa
Czas edycji: 2011-06-14 o 22:00
utopia27wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 18:08   #574
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez utopia27wawa Pokaż wiadomość
Jak czytam coś takiego, to aż mi się nie chce odpowiadać, ale może jedno.
Dziewczyno jeżeli przekładasz swój wygląd skóry na dziecko, to masz racje odpuść sobie na parę lat, bo jeszcze nie jesteś gotowa
Po pierwsze staranie się o dziecko to wielki stres, poza tym możliwe że masz zaburzone hormony, zatem może na nich powinnaś się skupić, bo kiedy się naprawdę chce zajść w ciąże to się człowiek nie martwi skórą, wiem coś o tym staram się o dziecko od wielu lat.
Kiedy urodzisz, przez najbliższe 13 miesięcy bedziesz miała czas dla siebie po godz. 20 i w ciągu dnia do 3 godzin max, poza pierwszym okresem, czasami dziecko w ciągu dnia nie chce w ogóle spać a wtedy to będziesz miała siłę albo i nie się umyć i pójść spać , oczywiście inaczej się sprawy mają jak masz 2 babcie, opiekunkę , ale nikt Ciebie nie zastąpi w pełni.
dziewczyno a mi się nie chce odpowiadać na takie posty jak Twój
Może najpierw przeczytałabyś ze zrozumieniem!!!, to co napisałam.
Wskaż mi, w którym miejscu napisałam, że ze względu na cellulit odłożyłam plany związane z dzieckiem.
Normalnie zemdleję chyba zaraz z wrażenia
Sorry, ale przeczytałaś coś bez zrozumienia, na szybko i krytykujesz... brawo to tylko świadczy o Tobie.
Gwoli ścisłości może zacytuję samą siebie i spróbuję jakoś przetłumaczyć Ci sens mojej wypowiedzi, chociaż wątpię, że coś zrozumiesz, bo widzisz tylko to, co chcesz widzieć... a więc
napisałam:
"Plany na powiększenie rodzinki muszą niestety poczekać, więc stwierdziłam, że muszę wytoczyć wojnę mojemu cellulitowi"
jak widać napisałam, że plany na powiększenie rodziny muszą NIESTETY poczekać - nie podałam, że powodem jest cellulit, nie wskazałam też w tym miejscu konkretnego powodu, bo nie chciałam rozwlekać mojej wypowiedzi i robić uwagi na temat stanu mojego zdrowia, przeprowadzonych badań i prowadzonego leczenia... ale chyba każdy się domyśli, że skoro dorobiłam się 2 torbieli (o których napisałam na samym początku mojej wypowiedzi), to mam zaburzenia hormonalne i muszę się teraz leczyć, zadbać o odpowiednią dietę i kondycję... a na to trzeba czasu... czyli prokreacja musi zaczekać !
druga część zdania: "więc stwierdziłam(...)" chodzi tu o to, że przy tej okazji stwierdziłam, że wytoczę walkę również mojemu cellulitowi.

Gdybym napisała: o boże chciałam sobie zrobić dziecko, ale pojawił mi się cellulit na pupie i nogach... massakra... ratunkuuu... to ja już nie chcę dziecka... nie teraz... NAJPIERW muszę pozbyć się cellulitu, bo to straszne jest i ważniejsze od posiadania dzieci.
No więc, gdybym tak napisała, to można by na tej podstawie wyciągnąć takie wnioski jak Twoje.

przepraszam za ot
a w temacie cellulitu: moje działania, chyba zaczynają przynosić efekty... najbardziej pewnie ćwiczenia bo cellulitu jakby troszkę mniej.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:32   #575
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hej, hej, kobitki, doszło do nieporozumienia - Aninis napisała wyraźnie dlaczego musi poczekać z dzieckiem. Utopia po prostu źle zrozumiała, mi też się zdarza czasem niedoczytać czegoś - życie... Nie kłóćcie się już

Ja oczywiście jestem zwarta i gotowa jeśli chodzi o walkę z cellulitem. Bardzo jestem ciekawa tego masażera próżniowego. Aninis - rozumiem że baniek wcześniej nie miałaś, żeby porównać je z tym masażerem?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:47   #576
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
(ciach!)

Ja oczywiście jestem zwarta i gotowa jeśli chodzi o walkę z cellulitem. Bardzo jestem ciekawa tego masażera próżniowego. Aninis - rozumiem że baniek wcześniej nie miałaś, żeby porównać je z tym masażerem?
baniek wcześniej nie miałam. Zastanawiałam się długo, czy kupić bańki, czy masażer próżniowy i w końcu stwierdziłam, że jednak masażer, bo:
1. z tego co widziałam na różnych filmikach z salonów urody, to stosuje się w nich takie mega wielkie próżniowe masażery z regulacją mocy... jeszcze nie widziałam, żeby w salonie robili masaż bańkami chińskimi
2. masażer fakt faktem o wiele mniejszy od tych jakie stosują salony, ale ma przynajmniej regulację mocy... ssania hihihi, a bańki nie
3. nie jestem pewna, czy potrafiłabym sobie samodzielnie masować uda (z tyłu) i pośladki bańkami chińskimi... użycie w tych miejscach masażera z rączką wydaje mi się łatwiejsze

Poza tym, gdyby bańki były dużo dużo dużo tańsze, to może jednak bym się na nie skusiła, a że cena podobna... to nie trzeba tego brać pod uwagę do rozważań

ech... wrażeniami ze stosowania masażera się nie podzielę, bo jeszcze do mnie nie dotarł ...wiadomo cudowna poczta polska
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:31   #577
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
baniek wcześniej nie miałam. Zastanawiałam się długo, czy kupić bańki, czy masażer próżniowy i w końcu stwierdziłam, że jednak masażer, bo:
1. z tego co widziałam na różnych filmikach z salonów urody, to stosuje się w nich takie mega wielkie próżniowe masażery z regulacją mocy... jeszcze nie widziałam, żeby w salonie robili masaż bańkami chińskimi
2. masażer fakt faktem o wiele mniejszy od tych jakie stosują salony, ale ma przynajmniej regulację mocy... ssania hihihi, a bańki nie
3. nie jestem pewna, czy potrafiłabym sobie samodzielnie masować uda (z tyłu) i pośladki bańkami chińskimi... użycie w tych miejscach masażera z rączką wydaje mi się łatwiejsze

Poza tym, gdyby bańki były dużo dużo dużo tańsze, to może jednak bym się na nie skusiła, a że cena podobna... to nie trzeba tego brać pod uwagę do rozważań

ech... wrażeniami ze stosowania masażera się nie podzielę, bo jeszcze do mnie nie dotarł ...wiadomo cudowna poczta polska
Serio cena baniek i masażera jest podobna?? Kurczę, szkoda że nie wiedziałam wcześniej, może bym się skusiła na ten masażer. Ja mam bańki i tam da się regulować "zassanie" Po prostu albo mocniej albo słabiej można je przyssać do skóry (mówię cały czas o tych gumowych bańkach oczywiście).
Tak, poczta polska jest rzeczywiście cuuudoowna
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 17:45   #578
camilla_banialuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Siema.

To teraz ja się wypowiem co mi pomogło i jakie rzeczy przyniosły mi satysfakcjonujące ofert w walce z tym SZITEM

Otóż codzienne lub co dwa dni ćwiczę z płytą z gazety Shape "sexi ciało do bikini", pozatym wmasowuje codziennie rano i wieczorem balsam na cellulit taki ropzgrzewający znana marka nie pamiętam nazwy niedrogi kosztuje ok. 17 zł. wcieram go bardzo dużo, dostał jakąś nagrodę za produkt roku, ja kupuje taki czerwony z efektem rozgrzewającym.

Pozatym pije dużo herbaty zielone i miętowej w trakcie ćwiczeń. Dużo jezdze na rowerze do pracy śmigam w 50 minut zamiast autobusem jak jest ciepło.

Efekty zaczęłam widzieć po jakimś miesiącu.

Pozatym wcieram codziennie w siebie balsam w całe ciało rano i wieczorem.
I prosta sprawa jest bardziej skuteczna niż jakieś zabiegi typu endermologia, które robiłam.
Ruszyć dziewczynki dupska, smaRUJCIE się kremami i cellulit zniknie. Nogi nie są super głądkie ale duże nierówności jakie miałam są dużoooo MNIEJ widoczne, nie wstydzę się już chodzić po plaży pod słońce
A.. ja jeszcze z 2 razy w tygodniu robie sobie piling kawowy pod prysznicem.
Czasem bańki choć małe siniaczki mi wyskakują.
Dobre są też okłady z kawy, olejkiem cynamonowym i pod kołderke

NAJLEPSZY JEST SPORT z nasileniem na uda i krem który wcale nie musi być drogi.

Pa ;D
camilla_banialuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:26   #579
nuska35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Nie wiem czy była już o tym mowa wcześniej ale szperając w necie dogrzebałam się nowej metody walki z naszym wrogiem. Czy któraś z was słyszała może lub używała takie urządzenie do masażu lodem? Wygląda to bardzo przekonująco. Nazywa się Vit Ice.
nuska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:53   #580
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Serio cena baniek i masażera jest podobna?? Kurczę, szkoda że nie wiedziałam wcześniej, może bym się skusiła na ten masażer. Ja mam bańki i tam da się regulować "zassanie" Po prostu albo mocniej albo słabiej można je przyssać do skóry (mówię cały czas o tych gumowych bańkach oczywiście).
Tak, poczta polska jest rzeczywiście cuuudoowna
za masażer (z wysyłką) zapłaciłam 35zł
Wczoraj w końcu go dostałam w swoje łapska... auć jak to boli na najmocniejszym ssaniu
Jeżeli ten masażer próżniowy + zwykły masażer + pas wibrujący z sauną + ćwiczenia + czasem lód, peeling, żel antycellulitowy... nie pomogą to ja już nie wiem, co pomoże
Ale przyznam się, że mam obsuwę 3 dniową... niom nic nie robiłam przez 3 dni, bo byłam poza domkiem i nie było na to czasu

Cytat:
Napisane przez camilla_banialuka Pokaż wiadomość
Siema.

To teraz ja się wypowiem co mi pomogło i jakie rzeczy przyniosły mi satysfakcjonujące ofert w walce z tym SZITEM

Otóż codzienne lub co dwa dni ćwiczę z płytą z gazety Shape "sexi ciało do bikini", pozatym wmasowuje codziennie rano i wieczorem balsam na cellulit taki ropzgrzewający znana marka nie pamiętam nazwy niedrogi kosztuje ok. 17 zł. wcieram go bardzo dużo, dostał jakąś nagrodę za produkt roku, ja kupuje taki czerwony z efektem rozgrzewającym.

Pozatym pije dużo herbaty zielone i miętowej w trakcie ćwiczeń. Dużo jezdze na rowerze do pracy śmigam w 50 minut zamiast autobusem jak jest ciepło.

Efekty zaczęłam widzieć po jakimś miesiącu.

Pozatym wcieram codziennie w siebie balsam w całe ciało rano i wieczorem.
I prosta sprawa jest bardziej skuteczna niż jakieś zabiegi typu endermologia, które robiłam.
Ruszyć dziewczynki dupska, smaRUJCIE się kremami i cellulit zniknie. Nogi nie są super głądkie ale duże nierówności jakie miałam są dużoooo MNIEJ widoczne, nie wstydzę się już chodzić po plaży pod słońce
A.. ja jeszcze z 2 razy w tygodniu robie sobie piling kawowy pod prysznicem.
Czasem bańki choć małe siniaczki mi wyskakują.
Dobre są też okłady z kawy, olejkiem cynamonowym i pod kołderke

NAJLEPSZY JEST SPORT z nasileniem na uda i krem który wcale nie musi być drogi.

Pa ;D
hej ja też piję dużo zielonej herbatki i wody mineralnej niegazowanej.
A odnośnie Twojego sposobu na cellulit - masz 100% rację, nic tak nie pomoże jak ruch, ćwiczenia, sport Ja sobie wyszukałam ćwiczenia na cellulit na youtube i zaczęłam stosować te, które najbardziej mi się spodobały... ale mimo wszystko postanowiłam się wspomóc masażerami, bo liczę na przyspieszenie efektu redukcji cellulitu
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 23:00   #581
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
za masażer (z wysyłką) zapłaciłam 35zł
Wczoraj w końcu go dostałam w swoje łapska... auć jak to boli na najmocniejszym ssaniu
Jeżeli ten masażer próżniowy + zwykły masażer + pas wibrujący z sauną + ćwiczenia + czasem lód, peeling, żel antycellulitowy... nie pomogą to ja już nie wiem, co pomoże
Ale przyznam się, że mam obsuwę 3 dniową... niom nic nie robiłam przez 3 dni, bo byłam poza domkiem i nie było na to czasu


hej ja też piję dużo zielonej herbatki i wody mineralnej niegazowanej.
A odnośnie Twojego sposobu na cellulit - masz 100% rację, nic tak nie pomoże jak ruch, ćwiczenia, sport Ja sobie wyszukałam ćwiczenia na cellulit na youtube i zaczęłam stosować te, które najbardziej mi się spodobały... ale mimo wszystko postanowiłam się wspomóc masażerami, bo liczę na przyspieszenie efektu redukcji cellulitu
No proszę, to rzeczywiście nie jest drogo. To co piszesz na pewno pomoże! Tylko trzeba regularnie to robić - ćwiczenia, masaże itp. Ja jestem jak najbardziej za tym, by stosować kremy i masaże, ponieważ to bardzo poprawia wygląd skóry. Moja po takich zabiegach ujędrniła się, poznikały nierówności, stała się bardziej gładka. A to już poprawia samopoczucie! Do tego ćwiczenia i zostały mi drobne nierówności z tyłu w górnej części ud. Walczę dalej
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 23:12   #582
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No proszę, to rzeczywiście nie jest drogo. To co piszesz na pewno pomoże! Tylko trzeba regularnie to robić - ćwiczenia, masaże itp. Ja jestem jak najbardziej za tym, by stosować kremy i masaże, ponieważ to bardzo poprawia wygląd skóry. Moja po takich zabiegach ujędrniła się, poznikały nierówności, stała się bardziej gładka. A to już poprawia samopoczucie! Do tego ćwiczenia i zostały mi drobne nierówności z tyłu w górnej części ud. Walczę dalej
mój mąż się włączył do mojej walki z cellulitem hihihi robi mi masaże tym zwykłym masażerem... a jaką miał frajdę jak mi robił masaż lodem
Ja na razie nie sprawdzam, czy jest jakiś efekt mój małżonek stwierdził, że jak cellulit zniknie, to mi o tym powie
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 23:31   #583
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
mój mąż się włączył do mojej walki z cellulitem hihihi robi mi masaże tym zwykłym masażerem... a jaką miał frajdę jak mi robił masaż lodem
Ja na razie nie sprawdzam, czy jest jakiś efekt mój małżonek stwierdził, że jak cellulit zniknie, to mi o tym powie
Fajnie Mój mąż tez mi nie raz masował uda... hm... ręcznie Oczywiście w ramach walki z cellulitem
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:18   #584
sylwcia10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

może to niedomowy sposób, ale w mojej ocenie przyjemny - sauna. ja chodze raz w tygodniu. mam akurat niedaleko bo na osiedlowym basenie. przed wejsciem pilinguje sie (pod prysznicem basenowym), potem sauna, potem kremiki antyc. do tego lodowaty prysznic w przerwach, cos czego bym w domowych warunkach nie wytrzymala bez wczesniejszego rozgrzania.

zauwazylam niesamowite ujedrnienie skory, czuje tez po wyjsciu przyspieszone krazenie krwi. chodze regularnie od roku. slyszalam tez, co moge potwierdzi na sobie sauna pomaga w zwalczaniu nadmiaru wody - czest aprzypadlosc kobitek...nie wiem po co faszerowac sie lekami, skoro jest duzo tanszy, przyjemnijeszy sposob - sauna, do tego ma inne pozytywne efekty.

u mnie do sauny przychodza przewaznie te same osoby stad tez sie znamy, co akurat jest fajne, mozna posmiac sie, pogadac (chociaz w saunie dosc ciezko sie rozmawia).

co ciekawe z sauny korzystaja głownie mezczyzni, z reguly jestem jedyna kobieta lub nieliczna. ja akurat chodze z moim partnerem, ale podryw jest tam liczny (obserwuje)

regularnie cwicze tez joge od kilku lat (ale to akurat robie z czystej przyjemnosci)...musze przyznac ze efektem ubocznym (dla niektorych głownym) jest przyszpieszenie przemiany materii...ale dotyczy wiekszosci sportów
sylwcia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:01   #585
agata_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hej Mam swietny sposob na celulit. Opisze wam jak zrobic peeling domowej roboty,a pozniej jak mniejwiecej to nakladam i co robie pokolei.
Peeling robie z fusow z kawy(zawsze jak mama wypije kawke to jej zabieram) Dodaje to tych fusow w szklance bialko z jajka(zoltko zostawiam do mycia wlosow) i mieszam widelcem przez ok 1 min.
Taka maseczke robie sobie na udach i na twarzy i uwierzcie mi,ze dziala jak nie jedna swietna maseczka ktora kosztuje Bóg wie ile...
Zawsze sobie staje w wannie i nakladam ze szklaneczki powoli na uda i wmasowuje przez jakies 2 min na noge. Pozniej trzeba tak od 10-15 min zostawic i czekac az weschnie(Wazne!zeby bylo to nie mniej niz 10 min poniewaz bialko zaczyna dzialac tak miedzy 10-15 min od nalozenia) Jak odczekam te 10-15 min(najczesciej stoje w miejscu i sie nieruszam xD) to spowrotem wchodze do wanny i splukuje pod prysznicem zimna woda,ale mocnym strumieniem i tak przez 3 min sobie taki jakby masaz zimna woda robie. Mówie wam,ze dziala idealnie. Na twarz rowniez uzywam. Pewnie juz wiekszosc wie,ze kofeina dziala swietnie na celulit, oprocz tego mamy peeling ktory wygladza a bialko jajka swietnie ujedrnia,a mocny strumien zimnej wody poprawia krazenie krwi. Na twarz tez dziala swietnie,lepiej taki domowej roboty niz te kupne ..chemia sama.. NAPRAWDE POLECAM. JAK WYPROBUJECIE TO DAWAJCIE ZNAC JAK POSZLO
Tez szukalam wielu rzeczy na temat pozbycia sie celulitu,tak tu weszlam i widze,ze duzo dziewzyn ma z tym problem wiec zalozylam tu konto i sie chetnie z wami podziele moja receptura :P:P
POZDERKO
agata_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 22:08   #586
mia2801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
GG do mia2801
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja też zaczęłam walke z cellulitem bo moje pośladki wołają o pomste do nieba. Z udami nie jest tak najgorzej ale jakieś zaczątki są... Ja codziennie ćwicze 8 min program z you tube na pośladki, 8min na uda i 8min na brzuch bo zazwyczaj nie starcza mi już checi na ramiona i streching licze że jak będę codziennie ćwiczyć po te łącznie 24min to jakiś efekt będzie - lepszy czy gorszy ale jednak jakikolwiek w porównaniu z tym jak bym ćwiczyła 2x w tyg po godzinie. Do tego mam pilling antycellulitowy Joanny i masło ujędrniające ale kiepsko jakos działa mam wrażenie. Widze że polecacie Vichy ale ono jakieś takie drogie jest... Macie coś godnego polecenia ale w przeciętnej cenie? Przeczytalam cały watek i dorzuce sobie jeszcze tą folię i kostki lodu bo kawe to pije rozpuszczalną wiec fusów nie znajde Aaa i musze się wybrać do zielarskiego jeszcze... No i myślałam o tych bańkach - tak wszyscy polecają ale czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak ja mam sobie sama tym wymasować posladki? Bo nie mam pojęcia jak mialabym tego dokonac a nie chciałabym wyrzucic kasy w ciemno.
mia2801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 08:59   #587
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Bryzejda Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj wypróbuję

Mówię Wam dziewczyny , cellulit nie lubi zimna ! I pod jego wpływem znika. Nigdy nie miałam tak ładnej pupy i ud ! a mam 28 lat
Masuję się 2 razy w tygodniu i po używam tylko balsamu nawilżającego i po cellulicie Można też jedną kostką masować dekolt i piersi będą długo jędrne
Powodzenia ! Tylko uważajcie, żeby nie za dużo tego lodu, żeby nie odmrozić skóry !
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:57   #588
babilonia
Raczkowanie
 
Avatar babilonia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Mówię Wam dziewczyny , cellulit nie lubi zimna ! I pod jego wpływem znika. Nigdy nie miałam tak ładnej pupy i ud ! a mam 28 lat
Masuję się 2 razy w tygodniu i po używam tylko balsamu nawilżającego i po cellulicie Można też jedną kostką masować dekolt i piersi będą długo jędrne
Powodzenia ! Tylko uważajcie, żeby nie za dużo tego lodu, żeby nie odmrozić skóry !
A jak wykonujesz ten masaż? Kostki lodu do ręki czy jakiegoś woreczka? I jak długo powinien trwać?
babilonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 14:38   #589
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja też od kilku tygodni robię masaż lodem. Skóra rzeczywiście jest napięta, jędrniejsza, gładsza. Trzeba tylko zaopatrzyć się w ręcznik i rozłożyć go jakoś ( w moim przypadku na podłodze), żeby woda nie skapywała na podłogę.

Potem wmasowuję Eveline z efektem chłodzącym.

A masuję kostkami lodu dopóki mi się nie stopią. Kilka minut to trwa. Potem jeszcze drugie tyle masażu z balsamem.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 19:50   #590
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

a ja już z miesiąc odpuściłam sobie jakiekolwiek działania i przez ten czas robię co innego dla mojego celusia - tak jak w tej chwili - siedzę i opycham się chipsami
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:02   #591
Lovadi
Raczkowanie
 
Avatar Lovadi
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolskie ;)
Wiadomości: 401
GG do Lovadi
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
a ja już z miesiąc odpuściłam sobie jakiekolwiek działania i przez ten czas robię co innego dla mojego celusia - tak jak w tej chwili - siedzę i opycham się chipsami

ojj nie ładnie
ja od tygodnia smaruję się serum z Eveline, robie masaże, bicze wodne (ciepła i zimna woda na przemian). jutro idę z moim TŻ na basen ;p zauważyłam już poprawę jędrności na pośladkach i udach, celullit był i jest widoczny tak samo. Wypróbuję jeszcze te masaże kostką lodu
__________________


I <3 TVD
Damon



Lovadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 23:16   #592
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

To ja też wypróbuje masaż lodem - co mi szkodzi
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 06:46   #593
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez babilonia Pokaż wiadomość
A jak wykonujesz ten masaż? Kostki lodu do ręki czy jakiegoś woreczka? I jak długo powinien trwać?
Na początku możesz włożyć do woreczka , ja stosuję już ponad rok ta metodę i masuję się kostką wprost na ciało. Najlepiej po gorącej kąpieli.
Biorę kostkę lodu ,przyciskam lekko do uda i "jeżdżę" nią np. po udzie aż się roztopi . I tyle.
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:08   #594
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Nie lepiej zamiast kostek lodu użyć zamrożonych pojemników do przenośnych lodówek?Nie kapie...Czy któraś używała ssania odkurzaczem? Chyba lepiej działa od baniek ssących...
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 19:50   #595
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez sonia07 Pokaż wiadomość
Nie lepiej zamiast kostek lodu użyć zamrożonych pojemników do przenośnych lodówek?Nie kapie...Czy któraś używała ssania odkurzaczem? Chyba lepiej działa od baniek ssących...
Bywa, że tak robię na koniec odkurzania, bo żal mi kasy na bańki, ale robię zbyt rzadko by zaobserwować efekty
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:07   #596
eliza_giraff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
GG do eliza_giraff
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Właśnie tak sobie siedzę i czytam o tym paskudzie - cellulicie... I powiem Wam Dziewczęta, że jest fantastyczny sposób na cellulit - MASAŻ ANTYCELLULITOWY! Byłam na takim w styczniu i powiem szczerze, że widziałam efekt po PIERWSZYM zabiegu!!! Niewiarygodne ale prawdziwe - żadna nie uwierzy dopóki sama sie nie przekona. Pani która robiła masaż, powiedziala, że następnego dnia mam spróbować wejść w jeansy w które wejść nie moge tzw. jeansy diagnostyczne które każda z nas pewnie w domu ma
Jak Pani kazała tak też zrobiłam i jakże wielkie bylo moje zdziwienie kiedy się w takowe zmieścilam!! Hehehe FANTASTYCZNE UCZUCIE!!! Masaży miałam 8, po dwa w tygodniu, a teraz chodze na jeden co dwa tygodnie - tak dla podtrzymania efektu i jest na prawdę cudownie. Do tego dietka i sport i mam nadzieję, że długo ten efekt się utrzyma.
Polecam gabinet wszystkim mieszkankom Poznania!!!
eliza_giraff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:25   #597
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja sie go pozbylam w 3 tyg,
ciagle kapiele i masaze okolicy, u mnie akurat pupa i uda, pilling (wlasny z kawy)
kawa+ zel pod prysznic+ lyzecka cynamonu)
wkladam do pudelka po maseczce do wlosow i mam stale w lazience, i nie powraca..
a i 1,5 litra wody dziennie. niby tez trzeba o tym pamietac, nie tylko na codien i dietach.

mi pomoglo wiec polecam
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:56   #598
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam, mogę sie przyłączyć ?

Cellulit pojawił sie u mnie po ciąży. Nie był jednak tak bardzo widoczny. Niestety od ok pół roku jest już spory wiec postanowiłam wytoczyć mu wojnę !!!
Codziennie ćwiczę, masuję uda i pośladki, prysznice ciepło-zimne...

Kusi mnie aby spróbować żelazka antycellulitowego w gabinecie, jednak jeden zabieg 100 zł a cala seria obejmuje 6-7 zabiegów No i sie zastanawiam sie aby nie wyrzuce kasy w błoto .....
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 09:12   #599
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kurczę, ja też mam ten problem jestem młoda (18) ale niestety trochę zagląda do mnie ta zmora zimą faktycznie po wczasach się gubi (słońce, picie dużych ilości wody, prawie brak słodyczy) ale praktycznie do połowy wyjazdu mam go na udach i tyłku. Niestety walka z nim od maja nie daje efektu do wakacji, więc w tym roku już od listopada wykluczyłam prawie całkiem słodycze, piję zieloną herbatę, robię ćwiczenia na uda i tyłek (na brzuch tak dużo nie muszę, raz na jakiś czas trochę porobię :P) no i szału nie ma trochę schudłam (do mojej "letniej" wagi :P) , skóra jest nieco jędrniejsza, mniej celulitu, ale nie zniknął peelingi, masaże, zimna woda są oczywiście na porządku dziennym
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:06   #600
angelisia018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

[perfectaB]565906[/perfectaB]

Kliknij w baner i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała
angelisia018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.