Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 18:14   #961
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Blizny

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Emilo wtrace sie w temat i zapytam, co według Ciebie jest najsilniejsze? Mialam robiony peeling kwasami (najsilnijesze stezenie) z baaardoz marnymi skutkami, skóra prawie nie zareagowala, według kosmetyczki mam na to za grubą skóre, ktory zabieg z tych ktore wymienilas wyżej bylby najmocnijeszy?
ponawiam pytanie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:54   #962
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Blizny

a nie lepiej isc do lekarza na zluszczanie skoro kosmetyczka nie moze sobie poradzic? TCA moze pomoze
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:56   #963
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Blizny

POWIEM TAK: Sa rozne szkoly co do tego, jaki peeling zastosowac, dla kogo, jak dlugo itd... Jak juz pisalam wczesniej, bylam na kongresie gdzie lekarz medycyny, ktory czesto przeprowadza zabiegi peelingu glebokiego i srednioglebokiego (od POWIERZCHOWNEGO jestesmy my-kosmetyczki!! a tamte moga wykonywac tylko lekarze!!). Wypowiedzial sie dosc negatywnie na temat mikrodermabracji i jej pochodnych....ze to tylko znikome dzialanie, ze tak naprawde to nie dziala... Nejlepesze bylo, jak czytal opakowanie jednej z b.dobrych firm (nazwy nie podal) na temat wlasnie jednego z peelingow kwasowych...w ostrzezeniach pisali, zeby nie stosowac na duze blizny a dalej bylo w zastosowaniu, ze jest zalecany do duzych blizn... takie to niestety klamstwa firmy wypisuja
Ale poza tym: on nas naprawde BARDZO MOCNO PRZESTRZEGAL przed peelingami glebokimi (ONE NARUSZAJA JUZ WARSTWE SIATECZKOWA SKORY!! jak nie wiecie ktora to, to poszukajcie jakiejs budowy skory i zobaczcie gdzie ona lezy... ), sa po tym rany jak po jakims zabiegu chirirgicznym, bardzo dlugo sie goi, boli, zmienia barwy, postacie itd...
Widzialam zdjecie goscia, ktory mial okropne dziury na twarzy po tradziku (jak Grucha z "Chłopacy nie płaczą"...)a i po zabiegu nie wygladal o wiele lepiej niezbyt mu to pomoglo....
Dlatego ja osobiscie (i chyba nie tylko ja....) odradzam takie mocne peelingi, lepsza moze bedzie seria peelingow powierzchownych (mniej bolesna a jak zabieg nie wyjdzie, to bedziecie wiedzialy, ze przynajmniej nie nacierpialyscie sie jak glupie....) i na 80-90% skuteczna
Powodzenia!

Emilia : Te peelingi ktore wymienilas (yellow itd...), to sa przeciez b.mocne peelingi! chyba troche az ZA ...nie sadzisz?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 22:02   #964
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Blizny

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
a nie lepiej isc do lekarza na zluszczanie skoro kosmetyczka nie moze sobie poradzic? TCA moze pomoze
To TCA raczej smieszne nie bylo...

Virtual reality - wiec idz do lekarza, kosmetyczka nic ci juz nie pomoze. Nie chodzi tu o najwyzsze stezenia, ale o mteode i o kwas. Najmocniejszy jest fenol (ponoc rozlany na podloge wypala w niej dziure...no, ale nie w twarzy), ale jak juz pisalam ze 2 razy wykonuja go lekarze (choc nie wiem, czy az tak mocny bylby ci potrzebny...).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 23:58   #965
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Blizny

A ja mam blizny po trądziku głównie na dekoldzie, ale są płaskie i białe. Używałam maści Cepan ale ona nic nie daje w związku z tym mam pytanie czy jeśli użyje kwasów to blizny zrobią się niewidoczne dopiero jak cała zbieleje na dekoldzie?? No bo to niezbyt by wyglądało zwłaszcza, że karnacje mam ogólnie ciemną. I czego najlepiej użyć, myślałam o pilingu migdałowym, bo po effaklar k, nie było rezultatów, a acne derm drażnił moją naczynkową skóre
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 00:11   #966
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Blizny

no własnie lekarz mnie skierowal do kosmetyczki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:33   #967
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Blizny

Dziewczyny a ja slyszalam o kremie brzozowym.Podobno jest rewelacyjny.Ja mam blizny po syfkach,w sumie dosyc drobne-takie male czerwone plamki i nie chcialabym jakoś straasznie głęboko sobie zdzierac skory.

Stosowalyscie juz moze ten krem?Jakie sa wasze odczucia?
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 10:41   #968
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

Cytat:
A ja mam blizny po trądziku głównie na dekoldzie, ale są płaskie i białe. Używałam maści Cepan ale ona nic nie daje w związku z tym mam pytanie czy jeśli użyje kwasów to blizny zrobią się niewidoczne dopiero jak cała zbieleje na dekoldzie?? No bo to niezbyt by wyglądało zwłaszcza, że karnacje mam ogólnie ciemną. I czego najlepiej użyć, myślałam o pilingu migdałowym, bo po effaklar k, nie było rezultatów, a acne derm drażnił moją naczynkową skóre


złusci delikatnie i blizenki i skroe ,wiec rozjasnic to moze Ci sie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:24   #969
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Blizny

czyli peeling migdałowy będzie najlepszym pomysłem ?? Czy masz może inne sugestie Emilio1 ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:47   #970
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

tak , migdałowy jak najbardziej, z tym ze w seriach , chociaz juz po 1 zabiegu widac roznice

w domu


Cytat:
Emilo wtrace sie w temat i zapytam, co według Ciebie jest najsilniejsze? Mialam robiony peeling kwasami (najsilnijesze stezenie) z baaardoz marnymi skutkami, skóra prawie nie zareagowala, według kosmetyczki mam na to za grubą skóre, ktory zabieg z tych ktore wymienilas wyżej bylby najmocnijeszy?

Cytat:
Emilia : Te peelingi ktore wymienilas (yellow itd...), to sa przeciez b.mocne peelingi! chyba troche az ZA ...nie sadzisz?
Maripossa mocne chociaz migdałowy jest fajny i sa one bez watpienia pomocne jesli zawiodły inne metody powierzchniowego złuszczania. ja zawsze polecam najpierw wyprobowanie np kwasow, retinoidow , innych złyszczen domowych czy u kosmetyczki .ale oczywsice zawsze podkreslam ze warto w domu poprobowac np z kwasami czy retinoidami, azelainowym, czy masdciami na blizny, potem po wyprobowaniu powierzchniowych złuszczen dalsze kroki


oczywsic nikt nigdy nie zagwarantuje poprawy i zawsze jest ktos komu to nie pomoglo , ja z reszta ze wszystkim
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:55   #971
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

czyli filtry to dokładniej mówiąc krem z filtrami ?
może poradzisz jakiś konkretny i ile kosztuje i czy jest na receptę ?

przeprasszam, że tyle pytam ,ale ogólnie się nie ornietuję
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 17:23   #972
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

nie ma psorawy tak , kram z filtrami
iwostin 50 - okolo30 zł
iwostin 40 - okolo40 ale pojemnosc wieksza
anthelios la roche posay (tu od 40 , 50 , 60SPF) okolo 50 - 100zł
SVR 100, 50 okolo80 zł
avene 50 pomaranczowe (biale to tylko filtry mineralne i ochrona mneijsza) 60-70 zł, nie sa na recepte. w przypadku kremu z filtrem AVENE mozesz nakladac wszystko, zas inne - iwostin, LRP musisz uwazac na to czy ne ma w podkladzie talcu, mikki, titanum dioxide, cinc oxide, octylu ... to destabilizuje foltr zawarty w nich -parsol -. w avene go en ma wiec mozna klasc wszystko. i okolo 2 ml na twarz trzeba polozyc zeby ochrona byla jak na p\pakowaniu.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 21:20   #973
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

zacznę chyba na początek robić peelingi tak co dwa trzy dni, zobaczymy jakie będą rezultaty
aktualnie do pielęgnacji używam toniku antybakteryjnego TinTin Ziaji oraz kremu z serii Witaminowa Terapia Matująca, krem aktywnie normalizujący na dzień i na noc
no i myślę jeszcze o tym cepanie - czyli coś delikatniejszego - bo w końcu nie mam starsznie duzych blizn, wyglądają po prostu jak takie płytkie dołeczki w skórze na czole - może cepan pomoże
jesli nie dopiero wtedy zacznę stosować coś "mocniejszego" - chyba tak będzie najlepiej

i jeszcze pytanie o dobry peeling - może jest jakiś, który mi polecasz Emilio ?
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:00   #974
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
zacznę chyba na początek robić peelingi tak co dwa trzy dni, zobaczymy jakie będą rezultaty
aktualnie do pielęgnacji używam toniku antybakteryjnego TinTin Ziaji oraz kremu z serii Witaminowa Terapia Matująca, krem aktywnie normalizujący na dzień i na noc
no i myślę jeszcze o tym cepanie - czyli coś delikatniejszego - bo w końcu nie mam starsznie duzych blizn, wyglądają po prostu jak takie płytkie dołeczki w skórze na czole - może cepan pomoże
jesli nie dopiero wtedy zacznę stosować coś "mocniejszego" - chyba tak będzie najlepiej
tak oczywsice, samemu najpierw wywalczyc zwilaszcza ze nie masz duzych!


polecam mikrodermabrazje ziaji anno doro , trudno go dostac ale dziewczyny chwala, moze cos domowego? "domowe kosmetyki" tam sa przepisy i na ziarniste i na enzymatyczne pelingi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:29   #975
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

z racji mojego stylu życia (dużo pracuję i jeszcze studia zaocznie), nie mam za bardzo czasu buszować po drogeriach w poszukiwaniu kosmetyków i dlatego najczęściej korzystam z allegro, a tego peelingu, o którym piszesz niestety nie mogę tam znaleźć może polecisz mi coś innego, bardziej dostepnego
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 18:17   #976
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

a jednak udało się i znalazłam, no i oczywiście zamawiam
http://www.domzdrowia.pl/add2cart.php?product=57053

http://sklep.nau.pl/produkt.php?id=2614
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 22:16   #977
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Blizny

a ja mam jeszcze takie pytanie czy jak będe systematycznie używała peelingu migdałowego i blizny bedą mniej widoczne a skóra rozjaśniona i o bardziej jednolitym kolorycie, to czy jeśli użyje samoopalacza to blizny 'wyjda' spowrotem, czy moze skóra nadal będzie miała jednolity kolor tylko, że troszkę ciemniejszy ?
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:33   #978
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizny

peeleing migdałowy mozesz zrobic sama zobacz tutaj www.mazidla.com


oczywsice na dzien filtry


jesli bedziesz systematycznie uzywac (radze od mneijszego stezenia zaczac i do okolo 2 tyg) po pewnym czasie one sie wygladza , zalezy to od twojej sumiennosci w pielegnacji i wielkosci blizny

jelsi uzyejsza samoopalacza zawsze moze sie stac tak ze widac bedziemiejsce po blizence
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:45   #979
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

to fajnie ja tez zamiawiam z neta bo niegdzie nie ma iu mnei
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 16:32   #980
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

Witajcie dziewcyzny. chcialabym sie zwrocic do Was z prosba. Chodzi o to, ze wyskoczyl mi anprawde ogromny pryszcz i wstyd sie z nim pokazywac... Wycisnelam go, ale zostala mi po tym gorka i jest strasznie zaczerwieniona. Jak sie tego pozbyc? I tak w ogole to jak sobie radzic z zaczerwieniami? Poza tym mam mnostwo blizn po tradziku na twarzy... Znacie jakies domowe sposoby, zeby sie tego pozbyc? Jelsi nei to prosilabym o liste skutecznych kosmetykow.
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:49   #981
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

na przyspieszenie ziarninowania skory polecam tormentiol , masc ichtiolową.zeby odkazic przylooz kosmetke lodu na kilka minut. nie wyciskaj nast razem tylko naloz te masci ktore polaceam
jesli mass duzo ropnych dermatologa polecam

na blizny moglabys poprosic derma o przepisanie retinoidu np differinu, albo tez kwas AHA , glyco a na przyklad ,mozesz je uzywac razem z cepanem mascia na blizny , przy tych preparatach konieczne jest uzywanie kremów z filtrami co najmniej 30 z apteki! mikrodermbr, jesli one nie sa duze te blizny mogłabys stosowac kwas azelainowy bo ma tez wlasciwoscie zluszczające terz np z no scaarem mascia na blizny

Kwas azelainowy to np skinoren czy acne derm

polecam watek tu jest o przebarwieniach i bliznach http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-11-16 o 17:40 Powód: dopiska -Kwas azelainowy to np skinoren czy acne derm
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:06   #982
Etoan
Przyczajenie
 
Avatar Etoan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
GG do Etoan
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

Wszystko zależy jak są duże i rozległe czy są stare rany , ślady bądź blizny.


Po za tym nie wyciskaj! Prosze Cię .To bardzo istotna kwestia .To nic nie daje .Tak samo jak "wycieczki" do kosmetyczki.Lepiej udać się do dermatologa dobrego i zapłacić około 150-300 złotych za mikrodermabrazje niż wyciskać samemu.Tylko rozprzestrzeniasz.Nie patrz w lustro zbyt często , bo wiem po sobie jak to kusi wtedy do tej pracy rękami.

Z domowych sposobów mogę wskazać na nagietek.Kup luzem lub w torebkach.W torebkach wygodniej.Zagotuj nagietek , poczekaj 5 minutek .Potem jak w torebce masz to wyjmij i rozerwij ją i dość duże ilości dawaj na przebarwienia i rany .Przyśpiesza ziarnizowanie i powoduje , że skóra się łuszczy.Na strupy jest to dla mnie najlepsza metoda.

Chodź sprawa i tak jest złożona , bo wiem z autopsji jak czujesz nierówność i jest ropa to będzie się to goiło bardzo długo.

Jak jest ropa to jeszcze bym polecił maść cynkową ,a jak przebarwienie powstanie to acne-derm.

Na blizny potrądzikowe też najlepsza z tego co wiem jest mikrodermabrazja .Jak finanse na razie nie pozwalają to polecam tointex .Nie śmierdzi tak bardzo jak cepan ,a i tańszy jest od no-scar.Tak maści nie załatwią blizn.Mogą zmniejszyć troszeczke , wyrównać , wybielić ,ale nic po za tym. Na blizny to tylko zabiegi skutkują .
Etoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:39   #983
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

mikrodermabrazje wykonuja tez kosmetyczki,
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:45   #984
Etoan
Przyczajenie
 
Avatar Etoan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
GG do Etoan
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

Wiedziałem , że będe musiał sprostować . Ze swojej autopsji omijam kosmetyczki.Odradzam mechaniczne usuwanie przez kosmetyczki niedoskonałości.Zwłaszcza , że na "zachodzie" ta metoda jest zabroniona.Takie kosmetyczki polecam de facto na prawde omijać .

Co do wypowiedzi Szanownej Pani z tego co wiem notabene kosmetyczki wykonują mikrodermabrazje ,ale mniej inwazyjną niż lekarze dermatolodzy .Wszystko zależy jaki się ma problem i na jakiego specjaliste się trafi.Jednak będąc szczerym mając do wyboru świetną kosmetyczke ,a świetnego dermatologa skłaniałbym się ku dermatologowi.Chociaż patrząc po Pani wiedzy na tym forum to Pani mogłaby być wyjątkiem
Etoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 13:53   #985
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

dermatolog faktycznie moze i mikrodermabrazje wykonac

Cytat:
Co do wypowiedzi Szanownej Pani z tego co wiem notabene kosmetyczki wykonują mikrodermabrazje ,ale mniej inwazyjną niż lekarze dermatolodzy
i taką głebszą , masz racje - dermabrazja -.

znam kosmetyczki ktore robia bardzo dobrze mikordermabrazje , ale i takie , o ktorych Ty piszesz niesety , tak samo jak jest z oczyszczaniem , niektore robia super , inne , ze ma sie buraka przez 2 tyg :8
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:14   #986
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Hej ja miałam dużo brzydko wyglądających blizn po trądziku w okolicy żuchwy. Zlikwidowałam je w dużym stopniu używając Acne derm. Stosowałam go przez okres 6m-cy dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Uwieżcie mi warto było na to czekać. Dodatkowo ten krem pozwolił mi zwalczyć trądzik który miałam w tej okolicy. Życze wszystkim powodzenia i pamiętajcie nie od razu Rzym zbudowano. Pozdrawiam
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:43   #987
justynka200
Raczkowanie
 
Avatar justynka200
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 72
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

nie rozumie jakie kosmetyki wpływaja na nasilenie trądziku????
czy np. kosmetyka kolorowa o to chodzi tzn wszystkie podkłady, cienie itd??????? czy przy tradziku nal;eży zrezygnowac z malowania czy chodzi ci o inne kosmetyki?????
__________________
mniami...
justynka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:48   #988
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
nie rozumie jakie kosmetyki wpływaja na nasilenie trądziku????
czy np. kosmetyka kolorowa o to chodzi tzn wszystkie podkłady, cienie itd??????? czy przy tradziku nal;eży zrezygnowac z malowania czy chodzi ci o inne kosmetyki?????
nie ale nalezy zwrocic uwage na sklad bo faktycznie moze potegowac produkcje loju , zaykac pory , wysuszac prez co wiecej sie łoju wytwarza

czesto kosmetyki specjalnie dla cer tistych sa napakowane sklanikami potegujacymi jej defekty... chodzi mi o takie z drogerii
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:16   #989
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

A czy jest jakas pomoc dla takich blizn ktore nie sa potradzikowe tylko takie np gdy sie ktos uderzy i zrobi sie dziurka i potem blizna... czy moze to jakos zejsc? ja mam taką na kolanie, zrobilam sobie ja z jakies 5 lat temu na wakacjach... szłam/biegłam () otworzyć drzwi bo ktos pukał i byłą mokra i śliska podłoga w kuchni i sie posliznelam i uderzylam sie kolanem o kant kuchenki... i mam taka blizne... co prawda juz zbladla, ale jak sie przyjrzy to widac... czy ejst cos na takie blizny?
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 16:48   #990
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zaczerwienienia skory i blizny po tradziku - jak sobie z nimi radzic?

da sie ją spłycic
na poczatek wyporoboj na kolano lysanel active punktowo . potem cos silniejszego np saliderm , ale punktowo bo to srodek mocno złuszczajacy

zocza w watek ktory podalam , tam jest wiele
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.