Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 12:30   #1351
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
dokladnie, mi czasem nawet robily sie z ropka, ale odkad uzywam tego mydla to naprawde bardzo rzadko sie to zdarza, oczywiscie jak zaniedbam szorowanie to w koncu nastepuje powrot, bo takie kropeczki to juz taka uroda skory, nie da sie tego wyleczyc. no i olej arganowy tez dziala super na to, troche mi szkoda do calego ciala, ale na rece smaruje
ja mam zawsze bez ropki, ale za to wlasnie takie suche, ze az swedza
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Na to mydełka naturalne są niezastąpione
super
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja tez mam ten problem na tylnej stronie ramion :/ ale alepii jeszcze nigdy nie probowalam
ja tez, na tej czesci od lokcia do ramienia z tylu
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mam takie kropeczki, od dzieciństwa, ale u mnie to jest AZS W łagodnej formie, bo bez żadnych sączących się wykwitów, ran, itp. Tyle, że ja mam na ramionach (najwięcej), plecach, brzuchu, talii, udach i twarzy (policzki i szczęka)
A na to dobrze sprawdzają się po prostu natłuszczające kremy. A jeśli to rogowacenie okołomieszkowe, to polecam kremy z mocznikiem.
w sumie jak sie zastanowie to chyba mam odrobine na policzkach nad szczeka, zaraz kolo ucha, ale tam malutko, w ogole w zasadzie ich nie widac tak sobie, ale jak sie zapomne i podrapie mocno to mam potem troche czerwone w tym miejsciu. Ze tez nigdy nie zauwazylam zwiazku... a na lydkach takie drobne krosteczki to tez to? w sumie jak tak pomysle to to mam nie tylko na ramionach, jeszcze wlasnie na lydkach i na policzkach wlasnie myslalam, ze to od suchej bardzo skory bo wlasnie to jest taki suuche mega a to moze wlasnie to co mowicie ciekawa jestem tylko czy to te mieszki i czy azs?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2011-10-27 o 12:35
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:38   #1352
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dawno mnie tu nie było
Po dłuższym używaniu Rozmarynowego Twista moje włosy przestały go lubić - dużo szybciej się przetłuszczają. Miałam zamiar zamówić nowe mydło Trzy korzenie lub Skrzypiące Mydło, ale chyba wrócę do używania szamponu.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 14:06   #1353
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
w sumie jak sie zastanowie to chyba mam odrobine na policzkach nad szczeka, zaraz kolo ucha, ale tam malutko, w ogole w zasadzie ich nie widac tak sobie, ale jak sie zapomne i podrapie mocno to mam potem troche czerwone w tym miejsciu. Ze tez nigdy nie zauwazylam zwiazku... a na lydkach takie drobne krosteczki to tez to? w sumie jak tak pomysle to to mam nie tylko na ramionach, jeszcze wlasnie na lydkach i na policzkach wlasnie myslalam, ze to od suchej bardzo skory bo wlasnie to jest taki suuche mega a to moze wlasnie to co mowicie ciekawa jestem tylko czy to te mieszki i czy azs?
Na łydkach też może być zapalenie mieszków, bo w końcu jak się goli nogi, to mogą być podrażnione. Ja na łydkach akurat nie mam Za to teraz nasiliło mi się w talii i na plecach, po prostu tareczka Na ramionach to się przyzwyczaiłam, w końcu mam to od ponad 15 lat
A masz może jakąś alergię, astmę, coś takiego? Bo AZS często z tym występuje. Te kropki nie robią się od tak, bo sobie chcą przecież To skaza białkowa, reakcja alergiczna.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było
Po dłuższym używaniu Rozmarynowego Twista moje włosy przestały go lubić - dużo szybciej się przetłuszczają. Miałam zamiar zamówić nowe mydło Trzy korzenie lub Skrzypiące Mydło, ale chyba wrócę do używania szamponu.
Też wracasz do szamponu A czemu?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 14:53   #1354
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na łydkach też może być zapalenie mieszków, bo w końcu jak się goli nogi, to mogą być podrażnione. Ja na łydkach akurat nie mam Za to teraz nasiliło mi się w talii i na plecach, po prostu tareczka Na ramionach to się przyzwyczaiłam, w końcu mam to od ponad 15 lat
A masz może jakąś alergię, astmę, coś takiego? Bo AZS często z tym występuje. Te kropki nie robią się od tak, bo sobie chcą przecież To skaza białkowa, reakcja alergiczna.
hmmm nic takiego nie mam, tylko mam uczulenie na metale , nikle jakies i cos takiego(kontaktowe). no i na osy/pszczoły ale to chyba bez zwiazku.
na lydkach nie zauwazylam zwiazku z goleniem (zdarza mi sie zimna golic rzadko bo mam zuplenie jasne wlosy i wolno odrastaja) i nie widze zadnej roznicy
sadze wiec, ze skoro to tylko takie same krostki, bez innych dolegliwosci, o ktorych wspomninasz, to chyba bedzie to zrogowacenie mieszkowe? bo zauwzyzlam, ze po porządnym pilingu i dooobrym nawilzeniu ciala jest tego duzo mniej
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 14:58   #1355
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
hmmm nic takiego nie mam, tylko mam uczulenie na metale , nikle jakies i cos takiego(kontaktowe). no i na osy/pszczoły ale to chyba bez zwiazku.
na lydkach nie zauwazylam zwiazku z goleniem (zdarza mi sie zimna golic rzadko bo mam zuplenie jasne wlosy i wolno odrastaja) i nie widze zadnej roznicy
sadze wiec, ze skoro to tylko takie same krostki, bez innych dolegliwosci, o ktorych wspomninasz, to chyba bedzie to zrogowacenie mieszkowe? bo zauwzyzlam, ze po porządnym pilingu i dooobrym nawilzeniu ciala jest tego duzo mniej
To rogowacenie może być, najpewniej. Mi po peelingu nie schodzą, właśnie się podrażniają mocniej często. Ale nawilżane trochę mniej swędzą i nie drapią I latem mniej mi dokuczają te na ramionach, co zawsze są nasłoneczniane, bo na wierzchu. Znikają kropeczki i zostają tylko przebarwienia po nich (które nigdy już nie znikną, są takie ciemnobeżowe i je też mam od dzieciństwa). Na jesień znów pojawiają się kropki
Spróbuj kremu z mocznikiem używać, np. Pilarixu.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 15:09   #1356
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To rogowacenie może być, najpewniej. Mi po peelingu nie schodzą, właśnie się podrażniają mocniej często. Ale nawilżane trochę mniej swędzą i nie drapią I latem mniej mi dokuczają te na ramionach, co zawsze są nasłoneczniane, bo na wierzchu. Znikają kropeczki i zostają tylko przebarwienia po nich (które nigdy już nie znikną, są takie ciemnobeżowe i je też mam od dzieciństwa). Na jesień znów pojawiają się kropki
Spróbuj kremu z mocznikiem używać, np. Pilarixu.
no to rozjasnilas mi, dziekuje
mam mocznik z mazidel i bede sobie dosypywac do balsamu z jakims naturalnym prostym skladem sloneczko pomaga na ramiona fakt, peeling tez
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 15:59   #1357
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
ja tez, na tej czesci od lokcia do ramienia z tylu

w sumie jak sie zastanowie to chyba mam odrobine na policzkach nad szczeka, zaraz kolo ucha, ale tam malutko, w ogole w zasadzie ich nie widac tak sobie, ale jak sie zapomne i podrapie mocno to mam potem troche czerwone w tym miejsciu. Ze tez nigdy nie zauwazylam zwiazku... a na lydkach takie drobne krosteczki to tez to? w sumie jak tak pomysle to to mam nie tylko na ramionach, jeszcze wlasnie na lydkach i na policzkach wlasnie myslalam, ze to od suchej bardzo skory bo wlasnie to jest taki suuche mega a to moze wlasnie to co mowicie ciekawa jestem tylko czy to te mieszki i czy azs?
Ja mam tez troche na policzkach, jak bylam na oczyszczaniu twarzy u kosmetczki w tamta zime to powiedziala mi ze mam zapalenie okolomieszkowe i to stad ta mala kaszka, ale to tak raz jest raz tego nie ma nie wiem od czego to zalezy, ale jakos nie zwracam na to uwagi za to na ramionach to mnie wkurzaja
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To rogowacenie może być, najpewniej. Mi po peelingu nie schodzą, właśnie się podrażniają mocniej często. Ale nawilżane trochę mniej swędzą i nie drapią I latem mniej mi dokuczają te na ramionach, co zawsze są nasłoneczniane, bo na wierzchu. Znikają kropeczki i zostają tylko przebarwienia po nich (które nigdy już nie znikną, są takie ciemnobeżowe i je też mam od dzieciństwa). Na jesień znów pojawiają się kropki
Spróbuj kremu z mocznikiem używać, np. Pilarixu.
Wlasnie mialam kupic ten pilarix na stopy i zapomnialam :P czy jego mozna uzywac tez do ciala ?
Juz doczytalam myslalam ze on tylko jakis specjalny do stop

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-10-27 o 16:02
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 16:23   #1358
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam kupic ten pilarix na stopy i zapomnialam :P czy jego mozna uzywac tez do ciala ?
Juz doczytalam myslalam ze on tylko jakis specjalny do stop
Na wszystko jest Używałam też do rąk, do łokci jak miałam zmiany łuszczycowe, do stóp aktualnie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:25   #1359
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na wszystko jest Używałam też do rąk, do łokci jak miałam zmiany łuszczycowe, do stóp aktualnie.
a czy to jest na recepte? i iile kosztuje tak mniej wiecej?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:34   #1360
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a czy to jest na recepte? i iile kosztuje tak mniej wiecej?
Nie jest na receptę. Za moją tubkę 100 ml zapłaciłam około 15 zł w Aptece Stylowej, drogi nie jest. Żeby było śmieszniej, mała tubka,50 ml tego cuda kosztuje 13 zł z groszami (w tej samej aptece)
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 00:24   #1361
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie jest na receptę. Za moją tubkę 100 ml zapłaciłam około 15 zł w Aptece Stylowej, drogi nie jest. Żeby było śmieszniej, mała tubka,50 ml tego cuda kosztuje 13 zł z groszami (w tej samej aptece)
no to cena przyzwoita, pójdę do apteki przy okazji to sobie kupie, dzieki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 16:54   #1362
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość


Też wracasz do szamponu A czemu?
Moje włosy się szybciej przetłuszczają (kiedyś myłam co 3-4 dni, teraz myję co dwa).
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:15   #1363
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Moje włosy się szybciej przetłuszczają (kiedyś myłam co 3-4 dni, teraz myję co dwa).
Pamiętam, jak coś mówiłaś o tym na początku używania mydła do włosów. I nie minęło to przetłuszczanie jak widzę... A używałaś różnych mydeł?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 18:15   #1364
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak coś mówiłaś o tym na początku używania mydła do włosów. I nie minęło to przetłuszczanie jak widzę... A używałaś różnych mydeł?
Po kilku myciach włosy przestały się szybko przetłuszczać, ale po pewnym czasie przetłuszczanie wróciło
Używam tylko Rozmarynowego Twista.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 18:25   #1365
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Po kilku myciach włosy przestały się szybko przetłuszczać, ale po pewnym czasie przetłuszczanie wróciło
Używam tylko Rozmarynowego Twista.
Może wypróbuj jakieś inne? Zrób sobie przerwę i jak przejdzie uraz to wypróbuj kolejne. Co Ci szkodzi?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 13:36   #1366
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dziewczyny, znacie jakieś mydełko do twarzy, które nadawałoby się również do demakijażu oczu?
Też się czaję na jakiś twardy szampon do włosów ale z tego co czytam to mydła się raczej nie sprawdzają Chyba skończy się na Lushu w moim przypadku...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:05   #1367
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Może wypróbuj jakieś inne? Zrób sobie przerwę i jak przejdzie uraz to wypróbuj kolejne. Co Ci szkodzi?
Chyba tak właśnie zrobię.

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakieś mydełko do twarzy, które nadawałoby się również do demakijażu oczu?
Też się czaję na jakiś twardy szampon do włosów ale z tego co czytam to mydła się raczej nie sprawdzają Chyba skończy się na Lushu w moim przypadku...
Nie znam mydła, które nadawałoby się do demakijażu - każde którego używałam szczypie, przy dostaniu się do oczu.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:21   #1368
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Faktycznie, źle się wyraziłam. Chodzi mi o coś w formie mydła (czyli stałej, twardej), niekoniecznie składowo identycznego jak mydło. Zastanawiam się nad syndetami, ewentualnie czymś z Lusha.
Raczej już nie kupię żadnych żeli, płynów micelarnych czy tradycyjnych szamponów bo ostatnio uświadomiłam sobie ile śmieci produkuję przez te wszystkie plastikowe butelki...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 18:07   #1369
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Faktycznie, źle się wyraziłam. Chodzi mi o coś w formie mydła (czyli stałej, twardej), niekoniecznie składowo identycznego jak mydło. Zastanawiam się nad syndetami, ewentualnie czymś z Lusha.
Raczej już nie kupię żadnych żeli, płynów micelarnych czy tradycyjnych szamponów bo ostatnio uświadomiłam sobie ile śmieci produkuję przez te wszystkie plastikowe butelki...
Bardzo dobrze makijaż zmywają oleje, ja do demakijażu oczu używam oliwki babydream
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 19:23   #1370
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Od września używam mydeł z LF i jestem zachwycona Świetnie sprawdzają się do mycia ciała (chociaż tu mi ich trochę szkoda), twarzy i rąk. Mam straszne problematyczną skórę dłoni - suchą, pękającą, bardzo wrażliwą, czasem kremy nie pomagają, ratuje mnie masło shea. To pierwsze mydła, które nie wysuszają ani nie podrażniają mojej skóry. Nie muszę nawet stosować regularnie kremu do rąk, a skóra i tak jest gładka i delikatna
Szczególnie przypadło mi do gustu Jogurtowe i Plaster Miodu, więc zamówiłam ponownie. Dorzuciłam jeszcze Pannę Dziewannę i Miodowy Rumianek gratis
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 21:33   #1371
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Naturalnych mydeł używam od dawna i jestem zachwycona Używałam już sporo z Tuli czy Lawendowej Farmy, czekam właśnie na kolejne zamówione w LF mydełka. Planuję wypróbować Aleppo i Marsylskie i kilka afrykańskich.
Teraz właśnie testuje afrykańskie mydło od przemiłej wizażanki i jest super
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 21:40   #1372
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Naturalnych mydeł używam od dawna i jestem zachwycona Używałam już sporo z Tuli czy Lawendowej Farmy, czekam właśnie na kolejne zamówione w LF mydełka. Planuję wypróbować Aleppo i Marsylskie i kilka afrykańskich.
Teraz właśnie testuje afrykańskie mydło od przemiłej wizażanki i jest super


Ja właśnie próbowałam tylko Alterry maslanej i LF.
Kuszą mnie te same mydełka co Ciebie Marsylskie i Alep Plus Tuli bo jeszcze nigdy ich nie próbowałam A czy Tuli tez jest takie dobre i tak naturalne jak te z LF?
Żadnych afrykańskich nie znam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 21:51   #1373
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość


Ja właśnie próbowałam tylko Alterry maslanej i LF.
Kuszą mnie te same mydełka co Ciebie Marsylskie i Alep Plus Tuli bo jeszcze nigdy ich nie próbowałam A czy Tuli tez jest takie dobre i tak naturalne jak te z LF?
Żadnych afrykańskich nie znam
Ewusia, a ty jesteś pewna, że chcesz żebym Ci pokazała te mydełka? Tuli są dobre i naturalne jak z LF i można zamówić maluszki do spróbowania Moimi ulubionymi są kokosowe, jedwab- kokos do włosów, mleko z miodem (jest w kształcie kulki do powieszenia pod prysznicem na kokardce) i marchewkowe W zapasie mam mleczne, czeka na testy i kawałek oliwkowego od Kretki
Miałam sporo maluszków, wszystkie wspomniam dobrze, oprócz węglowego, które mnie zapchało... I mają cudowny balsam do Ciała!
A afrykańskie to np. czarne afrykańskie mydło albo dudu-osum, można kupić na allegro, albo w sklepach internetowych
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 21:56   #1374
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ewusia, a ty jesteś pewna, że chcesz żebym Ci pokazała te mydełka? Tuli są dobre i naturalne jak z LF i można zamówić maluszki do spróbowania Moimi ulubionymi są kokosowe, jedwab- kokos do włosów, mleko z miodem (jest w kształcie kulki do powieszenia pod prysznicem na kokardce) i marchewkowe W zapasie mam mleczne, czeka na testy i kawałek oliwkowego od Kretki
Miałam sporo maluszków, wszystkie wspomniam dobrze, oprócz węglowego, które mnie zapchało... I mają cudowny balsam do Ciała!
A afrykańskie to np. czarne afrykańskie mydło albo dudu-osum, można kupić na allegro, albo w sklepach internetowych
Tak Kochana chcę
Właśnie przeglądam stronę Tuli i dokładnie te mydełka które wspominasz mi wpadły w oko od razu!
A jak wygląda cena przesyłki?
Afrykańskie mydła sobie na razie odpuszczę Na razie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:05   #1375
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Tak Kochana chcę
Właśnie przeglądam stronę Tuli i dokładnie te mydełka które wspominasz mi wpadły w oko od razu!
A jak wygląda cena przesyłki?
Afrykańskie mydła sobie na razie odpuszczę Na razie
Ale potem nie będzie na mnie, że kusiłam? Tam się cena wysyłki ustala chyba w zależności od ilości, zerknęłam na swoje konto i tak za 6 maluszków i 1 duże mydło płaciłampolec. ekonomiczną za 9,20 ale przez naszą pocztę szła tydzień.. a za 5 dużych, 1 małe i balsam płaciłam poleconą priorytetową 11 zł. Wszystko przyszło w kartoniku, super zabezpieczone i zapakowane i za każdym razem dostawałam gratisy
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:08   #1376
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ale potem nie będzie na mnie, że kusiłam? Tam się cena wysyłki ustala chyba w zależności od ilości, zerknęłam na swoje konto i tak za 6 maluszków i 1 duże mydło płaciłampolec. ekonomiczną za 9,20 ale przez naszą pocztę szła tydzień.. a za 5 dużych, 1 małe i balsam płaciłam poleconą priorytetową 11 zł. Wszystko przyszło w kartoniku, super zabezpieczone i zapakowane i za każdym razem dostawałam gratisy
Hehe nie! Na wizażu zawsze przezywam kuszenie niebywałe i stałe
Teraz mnie kuszą pudry mineralne Pixie
eeee to przesyłka nie taka zła Musze najpierw troszkę uszczuplić moje zapasy z LF a potem zamówię coś z Tuli .
Tuli ma mniejsze mydełka niż LF
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:41   #1377
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehe nie! Na wizażu zawsze przezywam kuszenie niebywałe i stałe
Teraz mnie kuszą pudry mineralne Pixie
eeee to przesyłka nie taka zła Musze najpierw troszkę uszczuplić moje zapasy z LF a potem zamówię coś z Tuli .
Tuli ma mniejsze mydełka niż LF
Mam podkład z Pixie i polecam
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 06:09   #1378
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Mam podkład z Pixie i polecam
O! a Któr masz? Zastanawiam się nad Cover de Lux
Planuję kupić na allegro ich pedzel flat top bo do niego moge wybrać sobie dwie próbki podkładów-muszę jakoś dobrać odpowiedni kolor
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:37   #1379
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja mam flat topa pixie i mialam probki CDL i nawet fajne te ich podklady, ale strasznie drogie juz bym wolala prostsze opakowania jak meow czy edm a zeby byly tansze, teraz kusi mnie nowa formula ktora jest zachwalana ale kurde 89 zl kosztuje :/

Ja mam afrykanskie z CS kosztowalo mnie duuzo ale jest bardzo fajne i starczy na dlugoooo.
Ja chyba dzisiaj bede zamawiac te nowe mydelka z LF, a mydelka z tuli to mnie jakos tak nie wiem nie przekonaly...
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 08:59   #1380
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O! a Któr masz? Zastanawiam się nad Cover de Lux
Planuję kupić na allegro ich pedzel flat top bo do niego moge wybrać sobie dwie próbki podkładów-muszę jakoś dobrać odpowiedni kolor
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja mam flat topa pixie i mialam probki CDL i nawet fajne te ich podklady, ale strasznie drogie juz bym wolala prostsze opakowania jak meow czy edm a zeby byly tansze, teraz kusi mnie nowa formula ktora jest zachwalana ale kurde 89 zl kosztuje :/

Ja mam afrykanskie z CS kosztowalo mnie duuzo ale jest bardzo fajne i starczy na dlugoooo.
Ja chyba dzisiaj bede zamawiac te nowe mydelka z LF, a mydelka z tuli to mnie jakos tak nie wiem nie przekonaly...

Mam Cover de luxe,jest bardzo wydajny, ale cena nowej formuły (która jest uboższa od poprzedniej) przeraża, ja swój kupiłam w promocji za 57 Wielkim plusem jest ogromny wybór odcieni, mam bardzo jasną cerę i Pari0 jest dla mnie idealny. Ale podejrzewam, że następny podkład mineralny zamówię z innej firmy.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.