Przedłużanie rzęs - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-22, 19:33   #1861
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Jaki to szampon?

W ogóle to witam właśnie znalazłam wątek, kilka godzin temu zrobiłam drugi raz rzęski i jestem zakochana ze względu na brak czasu (4 miesięczne dziecko) uważam, że to najlepsza inwestycja świata. Ja mam rzęski jedwabne w ogóle nie czuć ich na oku nawet minimalnie niestety po drastycznym odstawieniu L4L pierwsze bardzo szybko poleciały mam nadzieję, że teraz będzie lepiej
Proszę:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Johns...ml,325064,7259

Jest polecany przez stylistki.
Są też pro szampony do rzęs, ale one kosztują 50-120 zł, można je kupić w sklepach z rzęsami i akcesoriami do przedłużania. Można też dokupić specjalne pędzelki.
Na YT są filmiki instruktażowe jak myć rzęsy.

Ja też mam te niby "jedwabne"

A L4L używam nadal, co 2-3 dni, żeby wzmocnić swoje rzęsy, bo 3 lata temu, po roku przedłużania, moje naturalne rzęsy wyglądały bardzo kiepsko.

Edytowane przez 201703241651
Czas edycji: 2017-02-22 o 19:35
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 21:15   #1862
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Proszę:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Johns...ml,325064,7259

Jest polecany przez stylistki.
Są też pro szampony do rzęs, ale one kosztują 50-120 zł, można je kupić w sklepach z rzęsami i akcesoriami do przedłużania. Można też dokupić specjalne pędzelki.
Na YT są filmiki instruktażowe jak myć rzęsy.

Ja też mam te niby "jedwabne"

A L4L używam nadal, co 2-3 dni, żeby wzmocnić swoje rzęsy, bo 3 lata temu, po roku przedłużania, moje naturalne rzęsy wyglądały bardzo kiepsko.
Bardzo dziękuję

Mi zabroniła używać bo mówiła, że rozpuszcza klej albo będą szybko rosły i zrobią się odrosty w tej chwili mam odżywkę l'biotica active lash myślisz, że nie ma przeciwwskazań żeby ją co kilka dni używać?
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 22:16   #1863
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję

Mi zabroniła używać bo mówiła, że rozpuszcza klej albo będą szybko rosły i zrobią się odrosty w tej chwili mam odżywkę l'biotica active lash myślisz, że nie ma przeciwwskazań żeby ją co kilka dni używać?
Ona ma skład dość podobny do serum L4L, które, według słów producenta, kleju nie rozpuszcza.

Skład L'biotica:
Aqua,☠Pantylene Glycol,☠hydroxyethyl-cellulose,Bimatoprost,☠Pa nthenol,☠Hydrolyzed Keratin

Skład L4L:
Aqua,☠Pentylene Glycol,☠Pentaerythrityl Tetraisostearate,Bimatopr ost,☠Hydrolyzed Hyaluronate,☠Panthenol,Al lantoin,Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Disodium Phosphate,☠Triethanolamin e,☠Methylparaben

Ale ja się kiepsko na tym znam. Używam L4L, bo mi została + producent zapewnia, że nie rozpuszcza kleju + bardzo dobrze na mnie działa.
Znów, na stronach z rzęsami i akcesoriami są chyba odżywki, ale nie wiem czy działają, z założonymi rzęsami trudno byłoby ocenić.
Trzeba się na własnej skórze przekonać. Mam rzęsy trochę ponad 2 tygodnie i wyglądają ok, wiadomo, przerzedzone, ale nie mam pustych placków.
+ mam tłuste powieki i najwygodniej śpi mi się na brzuchu, choć staram się to kontrolować i zasypiać na plecach - te dwa czynniki też mogą mieć wpływ na trwałość, więc ciężko wyrokować.
Zazwyczaj spotykam się z zaleceniami dopełnienia co 3-4 tygodnie i mieszczę się w tych widełkach, nadmiernego wypadania rzęs nie widzę, nie zauważam. Przez ponad dwa tygodnie widziałam jak wypadło mi z 7 rzęs, w tym z 3-4 przy czesaniu.
Więc trzeba obserwować po prostu, najwyżej będę testować odżywki od producentów rzęs, bo ja z takiego wspomagania nie zrezygnuję przez swoje doświadczenie z przed 3 lat.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 10:45   #1864
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Ona ma skład dość podobny do serum L4L, które, według słów producenta, kleju nie rozpuszcza.

Skład L'biotica:
Aqua,☠Pantylene Glycol,☠hydroxyethyl-cellulose,Bimatoprost,☠Pa nthenol,☠Hydrolyzed Keratin

Skład L4L:
Aqua,☠Pentylene Glycol,☠Pentaerythrityl Tetraisostearate,Bimatopr ost,☠Hydrolyzed Hyaluronate,☠Panthenol,Al lantoin,Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Disodium Phosphate,☠Triethanolamin e,☠Methylparaben

Ale ja się kiepsko na tym znam. Używam L4L, bo mi została + producent zapewnia, że nie rozpuszcza kleju + bardzo dobrze na mnie działa.
Znów, na stronach z rzęsami i akcesoriami są chyba odżywki, ale nie wiem czy działają, z założonymi rzęsami trudno byłoby ocenić.
Trzeba się na własnej skórze przekonać. Mam rzęsy trochę ponad 2 tygodnie i wyglądają ok, wiadomo, przerzedzone, ale nie mam pustych placków.
+ mam tłuste powieki i najwygodniej śpi mi się na brzuchu, choć staram się to kontrolować i zasypiać na plecach - te dwa czynniki też mogą mieć wpływ na trwałość, więc ciężko wyrokować.
Zazwyczaj spotykam się z zaleceniami dopełnienia co 3-4 tygodnie i mieszczę się w tych widełkach, nadmiernego wypadania rzęs nie widzę, nie zauważam. Przez ponad dwa tygodnie widziałam jak wypadło mi z 7 rzęs, w tym z 3-4 przy czesaniu.
Więc trzeba obserwować po prostu, najwyżej będę testować odżywki od producentów rzęs, bo ja z takiego wspomagania nie zrezygnuję przez swoje doświadczenie z przed 3 lat.
Ja też nie chciałam rezygnować ale to co sama zauważyłam ja i moja stylistka to to, że mam bardzo przekrwione powieki, żyłki mi powyłaziły i to takie w intensywnym kolorze których kiedyś nie miałam mimo iż nie stosuje odżywki już 6 tygodni nadal je mam. Winie odżywkę nie wiem czy słusznie smarowałam dzień w dzień przez kilka lat
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 19:14   #1865
Patiss_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Przedłużanie rzęs metoda 1:1

Hej kochane!
Poszukuje doświadczonych stylistek rzęs, które udzieliłyby kilka cennych dla mnie rad.
Swoją przygodę z rzęsami dopiero zaczynam Szukam pomocy odnośnie klejenia wewnętrznych i zewnętrznych kącików, które sprawiają mi trudność. Poniżej kilka moich "prac".
Może również macie jakieś rady jak robić dobre zdjęcia przed i po
Oczywiście jestem gotowa na krytykę, więc śmiało piszcie co do poprawy!
Pozdrawiam gorąco



Patiss_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 12:17   #1866
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja regularnie przedłużam rzęsy u pani Bąk w Warszawie. Nie chce mi się dodać zdjęcie, ale efekt ogólnie przepiękny.
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 19:30   #1867
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny potrzebuje porady.
Od roku robią sobie rzęsy u stylistki (metoda 2D). Chodzę raz w miesiącu i przeważnie bylam zadowolona. Przeważnie trzymały się w bardzo dobrym stanie przez ok 3 i po tym czasie dopiero było widać ubytki.
Ale od kilku miesięcy rzęsy mi się nie trzymają i dużo ich wypada już w pierwszym tyg. (Ewidentnie się odklejają bo widać że nie ma doczepipnej mojej rzeski). Jak po 5 dniach od zrobienia przeczesalam szczoteczka to kilkanaście rzęs wypadło.

I moje pytanie. Czy to może być wina stylistki? Jest to doświadczona dziewczyna ale nie ukrywam że mam wrażenie że ostatnio na odwal robi i krócej niż kiedyś.
Czy może to moja wina?

Edytowane przez eckpascal
Czas edycji: 2017-06-01 o 19:32
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 22:33   #1868
Holly100
Przyczajenie
 
Avatar Holly100
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 17
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje porady.
Od roku robią sobie rzęsy u stylistki (metoda 2D). Chodzę raz w miesiącu i przeważnie bylam zadowolona. Przeważnie trzymały się w bardzo dobrym stanie przez ok 3 i po tym czasie dopiero było widać ubytki.
Ale od kilku miesięcy rzęsy mi się nie trzymają i dużo ich wypada już w pierwszym tyg. (Ewidentnie się odklejają bo widać że nie ma doczepipnej mojej rzeski). Jak po 5 dniach od zrobienia przeczesalam szczoteczka to kilkanaście rzęs wypadło.

I moje pytanie. Czy to może być wina stylistki? Jest to doświadczona dziewczyna ale nie ukrywam że mam wrażenie że ostatnio na odwal robi i krócej niż kiedyś.
Czy może to moja wina?
Możliwe że twoje rzęsy są już osłabione i dlatego doczepione nie trzymają się odpowiednio.
Holly100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 08:59   #1869
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witajcie, czy mozecie mi polecic jakas dzieeczyne od przedluzania rzes w Warszawie, najlepiej na Bemowie, mozecie na priv albo tu napisac kontakt
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 14:27   #1870
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej, rozważam pierwsze zapisanie się na rzęsy. Chciałabym uzyskać naturalny efekt, myślałam o opcji 1:1. Jak długo można nosić takie rzęsy i uzupełniać? Czy po jakimś czasie trzeba zrobić przerwę?

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

I jeszcze podbijam pytanie o panią w Warszawie, ale na Ursynowie ew. Mokotowie.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 07:13   #1871
crazyrita82
Przyczajenie
 
Avatar crazyrita82
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Polecam rzęsownia Ma_lashes
Mają gabinet na Opaczewskiej 43 lok 3 w Studiu Urody New Image

Edytowane przez crazyrita82
Czas edycji: 2017-07-03 o 08:54
crazyrita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 14:08   #1872
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Przedłużanie rzęs

a jak wyglada cenowo ?
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 15:34   #1873
asos_
Zakorzenienie
 
Avatar asos_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 606
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje porady.
Od roku robią sobie rzęsy u stylistki (metoda 2D). Chodzę raz w miesiącu i przeważnie bylam zadowolona. Przeważnie trzymały się w bardzo dobrym stanie przez ok 3 i po tym czasie dopiero było widać ubytki.
Ale od kilku miesięcy rzęsy mi się nie trzymają i dużo ich wypada już w pierwszym tyg. (Ewidentnie się odklejają bo widać że nie ma doczepipnej mojej rzeski). Jak po 5 dniach od zrobienia przeczesalam szczoteczka to kilkanaście rzęs wypadło.

I moje pytanie. Czy to może być wina stylistki? Jest to doświadczona dziewczyna ale nie ukrywam że mam wrażenie że ostatnio na odwal robi i krócej niż kiedyś.
Czy może to moja wina?
miałam to samo, chodziłam do dziewczyny przez 2 lata, rzęsy na początku cudo a potem jak wiedziała, że i tak przyjdę to jakby się mniej starała. Po 2 latach zrobiła mi uzupełnienie jak zawsze, a tu już w pierwszy dzień kilkanaście kępek dosłownie odpadło i tak z dnia na dzień rzęs coraz mniej, po tygodniu nie miałam dosłownie praktycznie nic, jedynie odrosty jeszcze po poprzednim uzupełnieniu. Wtedy wzięłam to na klatę i stwierdziłam, że może w pierwszy dzień nieopatrznie zmoczyłam rzęsy, przyszłam do niej, stwierdziła, że mam zapłacić za pełną aplikację bo nie mam nic, ok, zapłaciłam i historia się powtórzyła tylko już pilnowałam się podwójnie żeby nie miały kontaktu z wodą przez te pierwsze dwa dni, żeby nie miały kontaktu z kremem itp. Napisałam jej po kilku dniach, że rzęs praktycznie brak, a sama przestrzegałam wszystkich zasad i na pewno nie zapłacę kolejny raz za nową aplikację bo to nie moja wina, usłyszałam, że reklamacja u niej jest do 2 dni i generalnie potraktowała mnie jak naciągaczkę Zmieniłam stylistkę i problem zniknął, rzęsy trzymają się jak trzeba. Dowiedziałam się również, że sporo osób przychodzi do mojej nowej stylistki z rzęsami po tamtej i też mają ogromne ubytki, kępki niby 4-6D, a tak na prawdę to 1:1 pomieszane z 2:1. Zmień stylistkę. Jak nic nie pomoże to zbadaj hormony
__________________
Ubrania i kosmetyki
asos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 16:23   #1874
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja idę w sobotę na rzęsy 2/3D Już się nie mogę doczekać, troszkę mam jednak mętlik bo tak swoje rzęsy mam bardzo długie, każdy je chwali, ale niestety proste, ratuję się zalotką,myślałam żeby trwałą zrobić....
Ale z drugiej strony idę na plaże MAM RZĘSY! budzę się obok TŻ u niego w domu MAM RZĘSY!(czasem za zaśpię i wyobraźcie sobie, jak rzęsy wyglądają każdy z tuszu w inną stronę xd) sauna, no wszędzie rzęsy będę miała A i zaoszczędzę sporo czasu, bo maluje je bardzo długo ;/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 21:00   #1875
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez asos_ Pokaż wiadomość
miałam to samo, chodziłam do dziewczyny przez 2 lata, rzęsy na początku cudo a potem jak wiedziała, że i tak przyjdę to jakby się mniej starała. Po 2 latach zrobiła mi uzupełnienie jak zawsze, a tu już w pierwszy dzień kilkanaście kępek dosłownie odpadło i tak z dnia na dzień rzęs coraz mniej, po tygodniu nie miałam dosłownie praktycznie nic, jedynie odrosty jeszcze po poprzednim uzupełnieniu. Wtedy wzięłam to na klatę i stwierdziłam, że może w pierwszy dzień nieopatrznie zmoczyłam rzęsy, przyszłam do niej, stwierdziła, że mam zapłacić za pełną aplikację bo nie mam nic, ok, zapłaciłam i historia się powtórzyła tylko już pilnowałam się podwójnie żeby nie miały kontaktu z wodą przez te pierwsze dwa dni, żeby nie miały kontaktu z kremem itp. Napisałam jej po kilku dniach, że rzęs praktycznie brak, a sama przestrzegałam wszystkich zasad i na pewno nie zapłacę kolejny raz za nową aplikację bo to nie moja wina, usłyszałam, że reklamacja u niej jest do 2 dni i generalnie potraktowała mnie jak naciągaczkę Zmieniłam stylistkę i problem zniknął, rzęsy trzymają się jak trzeba. Dowiedziałam się również, że sporo osób przychodzi do mojej nowej stylistki z rzęsami po tamtej i też mają ogromne ubytki, kępki niby 4-6D, a tak na prawdę to 1:1 pomieszane z 2:1. Zmień stylistkę. Jak nic nie pomoże to zbadaj hormony
Właśnie tak planuje zrobić.
Idę do niej teraz bo miałam już dawno zaplanowana wizytę i zobaczę co powie i jak się będzie następne aplikacja trzymać. Jeśli będzie tak samo to jej podziękuję.
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 08:03   #1876
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja dziś idę na rzęsy 😨jednak dziś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 20:51   #1877
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie rzęs

Je czesac od góry i prawo lewo? Tak jak bym rzęsy malowalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 15:27   #1878
201710041116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 41
przedłużanie rzęs na wakacje

Jadę niedługo na wakacje i chcialam pierwszy raz przedłużyć sobie rzęsy metodą 1:1, żebym nie miała problemów z malowaniem. I mam w zasadzie dwa pytania. Ile wcześniej powinnam je zrobić, żeby zobaczyć jak oczy zareagują? I jeśli tam na wakacjach temperatura będzie oscylować w okolicach 40-50 stopni, czy nie będzie problemu z ich trawałością? Może to głupie pytania, ale nie mamo tym zielonego pojęcia
201710041116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 08:24   #1879
crazyrita82
Przyczajenie
 
Avatar crazyrita82
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Generalnie, przy pierwszym założeniu dobrze bybylo wykonać aplikacje parę dni wcześniej 5 może 7. Będzie czas na sprawdzenie trwałości aplikacji i ewentualnych reakcji alergicznych ( chociaż te mogą wystąpić w każdym momencie )

Jeśli chodzi o temperaturę to jest różnie, mogą sie trochę szybciej "sypać" ale to też zależy od tego jak ekstramalnie będziesz się z nimi obchodzila na urlopie ( częste nurkowanie w słonej wodzie itp )[COLOR="Silver"]

Edytowane przez crazyrita82
Czas edycji: 2017-07-03 o 08:55
crazyrita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 19:16   #1880
ideprzedsiebie
Przyczajenie
 
Avatar ideprzedsiebie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Opłaca się przedłużyć i zagęścić rzęsy u kosmetyczki?

Już od dawna myślę o tym, żeby przedłużyć i zagęścić swoje rzęsy, bo nawet jak mam pomalowane to ledwo widać, że je mam. I mam kilka pytań:
1. Ile to w ogóle mniej więcej kosztuje?
2. Czy wpływa jakoś na rzęsy, czy przez to moje mogą wypaść albo jeszcze gorzej wyglądać, przerzedzić się?
3. Ile czasu się to trzyma?
4. Czy sprawiają problem w makijażu powiek, robieniu kresek i ogólnie czy to wygodne?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.
ideprzedsiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:02   #1881
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Opłaca się przedłużyć i zagęścić rzęsy u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez ideprzedsiebie Pokaż wiadomość
Już od dawna myślę o tym, żeby przedłużyć i zagęścić swoje rzęsy, bo nawet jak mam pomalowane to ledwo widać, że je mam. I mam kilka pytań:
1. Ile to w ogóle mniej więcej kosztuje?
2. Czy wpływa jakoś na rzęsy, czy przez to moje mogą wypaść albo jeszcze gorzej wyglądać, przerzedzić się?
3. Ile czasu się to trzyma?
4. Czy sprawiają problem w makijażu powiek, robieniu kresek i ogólnie czy to wygodne?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.
1.Cena zależy od metody która wybierzesz,miasta w którym mieszkasz,osoby która będzie wykonywać zabieg itp. U mnie w miescie ceny wahają się od 100 do 300 zł
2. Jesli zabieg wykona dobra i doświadczona stylistka,nie wpłynie to jakos bardzo na rzesy a na pewno nie bardziej niż katowanie rzęs tuszem
3. Trzyma się około 1.5-2 miesiące ale żeby to ładnie wyglądało trzeba chodzić na uzupełnienie co 3 tyg okolo
4. Niestety makijaż robi się kiepsko,cienie osypują sie na rzesy i trzeba to później wyczesac,eyelinera nie da się dobrze zmyć by nie naruszyć rzes,kosmetyki muszą być beztluszczowe ale i tak moim zdaniem makijaż skraca czas ładnego wyglądu rzęs o jakiś tydzień więc lepiej sobie darować dodatkowe malowanie oczu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 17:07   #1882
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Przedłużanie rzęs

A gdzie chodzicie na rzęski? Ja raczej nie przedłużam, ale raz mi się zdarzyło u pani Estery z Magic Visage. Moje wrażenia z pierwszego razu były dosyć dziwne, znaczy trochę dziwnie się czułam z rzęskami, ale jak się przyzwyczaiłam że mam coś więcej to super. Nie spodziewałam się, że ten zabieg jest tak komfortowy i delikatny. Swoją drogą czułam się trochę jak u przyjaciółki na plotkach. Jednak coś w tym jest, że kosmetyczki mają cechy psychologa
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:20   #1883
malababka
Raczkowanie
 
Avatar malababka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 34
Question Tusz na bazie wody- rzęsy przedłużane 1:1

Cześć
Niedługo wybieram się na przedłużanie rzęs metodą 1:1. Wyczytałam, że takich rzęs nie należy traktować zwykłą maskarą lecz taką, która jest na bazie wody, bez olejków itp. Podobnie z dolnymi rzęsami ( nie wyobrażam sobie ich nie malować).
Przeszukałam internet, jednoznacznie jako takie tusze określa się te "specjalne" do rzęs przedłużanych.
Znacie jakieś tusze drogeryjne, dostępne stacjonarnie i nie za miliony monet, które nadają się do malowania rzęs przedłużanych?
__________________
Darek
malababka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 14:37   #1884
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale ja swoich przedłużanych rzęs nie mam potrzeby malować tuszem, bo one już wyglądają na umalowane. Maluję tylko dolne. Fakt, czasem chciałoby się zmienić kolor z czarnego na np. niebieski i niestety, dotąd nie znalazłam tuszu , który jest wykonany specjalnie dla przedłużonych rzęs. Podstawowym wrogiem przedłużonych rzęs jest wszystko, co oleiste ( zdaje się, że rozpuszcza klej), nie ma chyba beztłuszczowego tuszu w drogeriach. Przynajmniej ja nie znalazłam.
A czy któraś z Was może wrzucić link do takiego specjalnego tuszu dla przedłużanych rzęs? Bo dotąd się nie spotkałam z czymś takim.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 19:40   #1885
anita996
Przyczajenie
 
Avatar anita996
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam. Czy któraś z was poleci dobrą kosmetyczkę, która robi rzęsy objętościowe 3d na terenie Torunia lub Bydgoszczy? Ciężko jest kogoś wybrać kierując się jedynie zdjęciami z fanpage. Chodzi mi o to, żeby nie pojawiły się jakieś skutki uboczne itd.
anita996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 07:15   #1886
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny Od niedawna zastanawiam się nad zabiegiem przedłużenia rzęs. Wcześniej podchodziłam do tego bardzo sceptycznie, ale w momencie gdy zobaczyłam moja dobra koleżankę na wakacjach zmieniłam zdanie i pozazdrościłam. Szczególnie tego, ze wstajesz rano i wyglądasz dobrze nawet bez makijażu!



Ale jednocześnie mam kilka obaw. Boje się, ze osłabi mi to moje naturalne rzęsy i potem bardzo ciężko będzie mi odbudować swoje naturalne, które są dosyć długie. I właśnie z tego powodu nie wiem czy warto. Skoro mam swoje naturalne może nie powinnam kombinować, bo tylko pogorsze sprawę? Ale z drugiej strony strasznie zazdroszczę dziewczynom, ze wstają z łóżka i są praktycznie gotowe do wyjścia.



Jak wyglądały Wasze naturalne rzęsy po zdjęciu przedłużanych? Czy faktycznie były w tragicznym stanie czy nie było aż tak złe?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 09:41   #1887
OlciaBur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja próbowałam już i przedłużania rzęs i doklejania swoich. I wiecie co? Znacznie bardziej wole tą drugą opcję. Jakoś przedłużone mi tak nie pasują. A drugie wiecie, kupicie, przyklejacie odklejacie i tak dalej.
Ostatnio zamawiałam sobie rzęsy stąd: <reklama>i jestem zadowolona. Rzęsy to w sumie sprawa osobista, kto co woli

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-12-18 o 14:11
OlciaBur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 23:50   #1888
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Przedłużanie rzęs

Już nieważne.

Edytowane przez Ayume
Czas edycji: 2018-02-19 o 16:14
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 17:14   #1889
malg0rzatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez biszkopcik1 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny moze odbiegne od aktualnego watku, ale do wszystkich dziewczyn ktore chca zrobic kurs przedłuzania rzęs. Jestem wlasnie po szkoleniu w procosmetic we wrocławiu. Robilam u P. Pauli. Niestety wyszlam z brakiem jakichkolwiek umiejetnosci. Pani Paula poswiecila mi minimum uwagi, podobnie mojej kolezance. Ciagle gdzies dzwonila, byla zajeta czyms innym. Robilam 1:1i blinka.. calosc trwala 5 h gdzie sama metoda 1:1 powinna trwac wg ich zapewnien 8 h.. szkolenie z blinka zajelo pol godziny.. Moja kolezanka jak zobaczyla moja modelke z blinkiem zapytala kto mnie tego nauczyl bo to nie jest blink...;/ poza tym nie dostalam certyfikatu poniewaz p Paula stwierdzila ze nie podpisze sie pod moja pracą...;/wydalam na darmo niemałe pieniązki i dodatkowo musialam zapisac sie na kolejny kurs.. Odradzam.
Ja z kolei robiłam kurs 1:1 i P. Pauli w Procosmetics we Wrocławiu w listopadzie. Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i Pani Paula poświęciła mi 100% uwagi, przekazała sporo wiedzy jak pięknie wykonać rzęsy zarówno w teorii i praktyce, była bardzo miła i nie mogę jej zarzucić niczego, szkolenie trwało 8h. Nie był to stracony czas, a i pieniądze nie poszły w błoto. Serdecznie polecam
malg0rzatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 10:26   #1890
Alkaa90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs

Zauważyłam, ze teraz w modzie stało się robienie rzęs. Ale zastanawia mnie jak to jest w praktyce? Ciężko mi uwierzyć, że to nie niszczy i nie osłabia naszych rzęs.. To chyba fajna opcja od czasu do czasu, na jakąś większą okazję bądź wakacje. Sama myślę nad zrobieniem rzęs na swoje wesele, bo ten dzień lada moment. Ale póki co używam swojego ulubionego tuszu z oriflame z serii Giordani Gold - robi efekt "wow" na moich rzęsach.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-03-25 o 22:35
Alkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.