Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz. 20! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 13:19   #61
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
ja mam ostatnio inaczej - wcinam same niezbyt zdrowe rzeczy, których nie będę mogła jeść po porodzie
np co? bo ja dziś z lodówki nie wychodzę i jakos nie moge sie zaspokoić
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:19   #62
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Ja też mogę rodzić w tej części.. i jutro.. 20 lipca w cz. 20..łatwo zapamiętam

i na 20 stronie dam Wam o tym znać
nowy wątek

nie ukrywam też mi sie bardzo podoba taka data ,ale maluch conajmniej tydzień musi jeszcze poczekać!
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:19   #63
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Perse daj maila to Ci wyślę moje notatki
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:20   #64
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
wróciłam na kanapę, bo kapa mnie boli :P dziś na obiad placki ziemniaczane a u Was?
też placki ziemniaczane
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:22   #65
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez aremalgos Pokaż wiadomość
też placki ziemniaczane
o, to może zrobisz więcej i mi podrzucisz?
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:23   #66
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez aremalgos Pokaż wiadomość
np co? bo ja dziś z lodówki nie wychodzę i jakos nie moge sie zaspokoić
Może zły "sprzęt" atakujesz?

Owoce leśne (mrożonka z lidla) pod różną postacią - dziś będą z dodatkiem banana i jogurtu owocowego jako dodatek do naleśników

Lody, chipsy, zupka chińska

Napoje gazowane (to co, że nie przepadam)
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:23   #67
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
oo..a jest takie? jakie ma działanie?
Ujedrniajace.

Ją na obiad zalewajka już zjedzona, + 5 ciastek z cukrem + za chwilę ugotuje się bob

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 13:24   #68
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
o, to może zrobisz więcej i mi podrzucisz?
spoko i tak zawsze robię za dużo bo mam taką fajna maszyne co trze ziemniaki i mi sie to podoba ,
ja sie biorę za nie przed 17 bo męzu wraca z pracy 17.30
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:26   #69
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Chyba tak W sensie przez konto powiązane z allegro, to chyba payU?

A co, to może aż tak opóźnić przelew? Bo nie raz przecież kupowałam i płaciłam przez allegro i normalnie szybciutko szła kasa.
pewnie babka ściemnia, kasa jest od razu po wpłacie przez Payu

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41867306]Witam i ja

Przewróciłam Małego na lewy boczek (pamiętajcie o przewracaniu dzieci na boczki, bo im się główki odkształcą ) i mam nadzieję, że pośpi jeszcze 1,5 h. Za to wczoraj dramat - wymiotywał :/ Dałam mu jeść, poszliśmy po ok. 0,5 h na spacerek, wróciliśmy, przebrałam go i minęły już 3 h więc dostał kolejne jedzonko (zresztą darł się) i wszystko zwrócił 3 razy wymiotował, a mnie się serce krajało... Stwierdziłyśmy z mamą, że nie strawił tego, co dostał przed spacerkiem, zadzwoniłam też do lekarki po poradę. Potem pospał 3 h, wstał, dałyśmy mu trochę herbatki rumiankowej, trochę mleczka i już było OK. Noc i poranek też już zachowuje się i wygląda normalnie, więc nie idziemy do lekarza, zresztą była położna znów u nas dziś.

A tu widzę niezłe obijanko, zero nowych dzieciaczków!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
oby wszystko się niedługo unormowało

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Heyah.
Witamy się z Anulką w nowym wątku

Byłam wczoraj na ostatniej wizycie u gina przed porodem. Termin mam na 3 sierpnia (L4 dostałam do 10 sierpnia), a szyjkę mam już zgładzoną i pół centymetra rozwarcia więc gin powiedział, że ładnie do porodu jestem przygotowana i w każdej chwili mogę urodzić. Od kilku dni mam takie bóle jak na okres, ale mijają. Z jednej strony chciałabym już urodzić a z drugiej chyba wolałabym trochę zaczekać. Mała waży prawie 4 kg więc jest porządny klops. Martwię się, czy dam radę ją urodzić??? Boję się tego jak diabli.

za wizyty i porodziki.
za wizytę, czyli już gotowość do porodu jest

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Nie Jest zasklepione, jedynie od strony matczynej jak się oddzieli to krwawi

Największy syf w brzuchu to maź płodowa

Melduję się w nowym wątku z zaćmieniem słońca
haha fajne to zaćmienie

Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość
Witamy sie z Tymoteuszkiem w nowym wątku

Tweed za ogarnięcie nowego wątku

Ja przeżywam aktualnie delikatny kryzys bo Tymoteuszek się zmienia i aktualnie uwielbia wisieć na piersiach a karmienia trwają po 1,5 godziny, po czym czasem tylko 15 minut przerwy i znów domaga się karmienia. No i dodatkowo to nie chce mu się spać i często trzeba go zagadywać, brać na ręce i czasem usypia po tych zabiegach, teraz śpi pięknie na brzuszku obok mnie, ale juz się zaczyna rozbudzać, a ja jeszcze mam masę rzeczy do zrobienia - obiad, prasowanie ubranek i pieluch. Nie wiem czy do wieczora uda mi się ogarnąć te tematy bo jak Maluszek się obudzi to znów będzie długie karmienie, płacze i krzyki A ja przyzwyczajona zawsze w ruchu i że na bieżąco z obowiązkami domowymi, więc teraz przy tych karmieniach co chwila czuję się jak w klatce, że nic nie daję rady zrobić. Mamy godzinę 14stą a ja od rana poza opieką nad maluszkiem zdąrzyłam jedynie zamówić zakupy spożywcze, oczywiście mój mąz mi cały czas dzielnie pomaga bo sama to raczej nie dałabym rady, a mój organizm po tych wszystkich przejściach i teraz brak snu + produkcja pokarmu to ledwie zipie i jestem strasznie zmęczona cały czas.

Pomarudziłam więc już kończę elaborat, zbieram się do gotowania bo nie wiem ile jeszcze czasu mi zostało do kolejnego karmienia i jeszcze nie zdąrzę.

Miłego popołudnia Mamusie
i tak jesteś dzielna po tym wszystkim co przeszłaś, a ogarnianiem domu sie nie przejmuj, tylko odpoczywaj jak najwięcej
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku
Brawo Tweed

Mężu wyprawiony i znów chata wolna
Pytam się go, czy wziął sobie cukierczki do pracy, a on, że owszem, ale najsłodszego zostawia w domu-takiego z nadzieniem Czyli, że mnie z Kubusiem

ale słodko

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
stokrotka ja przed chwilą podżerałam arbuza i winogrona na przemian z paluszkami i chrupkami a teraz mnie muli..oby Mały nie robił żadnych zwrotów..nie mam ochoty wisieć nad muszlą

piękne zaćmienie
niech korzysta z dobroci, potem tylko będzie mleko jadł

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
wróciłam na kanapę, bo kapa mnie boli :P dziś na obiad placki ziemniaczane a u Was?
ja w sumie nic nie mam, mężowi golonkę robię a ja nie lubię więc nic nie jem. Potem na pizze skoczymy bo mąż ma dzisiaj urodziny

coś mnie brzuch pobolewa jak na @
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:26   #70
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez aremalgos Pokaż wiadomość
spoko i tak zawsze robię za dużo bo mam taką fajna maszyne co trze ziemniaki i mi sie to podoba ,
ja sie biorę za nie przed 17 bo męzu wraca z pracy 17.30
to chyba do 17 nie dotrwam :P
Ja w blenderze trę ziemniaki i cebulę :p ale dla mnie najgorsze to smażenie
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:26   #71
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
wróciłam na kanapę, bo kapa mnie boli :P dziś na obiad placki ziemniaczane a u Was?
Ziemniaki z pulpetami i sałatka z pomidorów


U nas plan dnia jest taki- młody je a ja śpię... albo Młody śpi i ja jem
W takim tempie będę niedługo ważyć więcej niż przed porodem
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 13:26   #72
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez aremalgos Pokaż wiadomość
spoko i tak zawsze robię za dużo bo mam taką fajna maszyne co trze ziemniaki i mi sie to podoba ,
ja sie biorę za nie przed 17 bo męzu wraca z pracy 17.30
A co to za maszyna?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:26   #73
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

a co do tych placków ziemniaczanych, może zrobie dziś placki z cukini jak juz tak zachęcacie:P
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:29   #74
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
to chyba do 17 nie dotrwam :P
Ja w blenderze trę ziemniaki i cebulę :p ale dla mnie najgorsze to smażenie
na dwie patelnie dawaj, szybko idzie

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
A co to za maszyna?
chodziło mi o blender - zawsze nazywam go maszyną
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:30   #75
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


A ja się boję, że urodzę 29 lipca, bo: mam 29 lat, mieszkam pod nr 29 i ślub też brałam 29tego. A na dodatek lekarz obiecał mi, że zrobi wszystko bym do 29tego urodziła
rozleniwiasz mózg.. wybierz inną datę do 'zapamiętania'

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Witam

Zaraz pójdę Was troszkę poczytać, jak będzie mi to dane, bo moje dziecię ma okresy aktywności, od rana może łącznie przespał 3h a w nocy było podobnie. Do tego walczymy z brzuszkiem, tzn. z zaparciami. Niby jest lepiej, ale jednak to jeszcze nie to. Przed każdą kupą pręży się, napina i płacze niemiłosiernie, a jak sobie ulży to przekochane dzieciątko
Odwiedziła nas dziś położna i na te zaparcia poleciła jeszcze rumianek. Tak jak Elaine wspominała, tylko my będziemy podawać bezpośrednio Frankowi.
A jeszcze odnośnie podnoszenia główki jak leży na brzuszku. To normalne i wcale nie oznacza wzmożonego napięcia.


I Franuś nakarmiony, przymrużył oko i już nie śpi...
jakoś tak dawno Cię nie było

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
wróciłam na kanapę, bo kapa mnie boli :P dziś na obiad placki ziemniaczane a u Was?
u mnie miała być zapiekanka, ale że na wieczór zaprosiłam przyjaciół przed ich urlopem, a moim porodem, to zrobię ją na wieczór..a teraz zjemy kapuśniak od mamy.. czy kapucha w tej wersji też się liczy jako wykurzająca Młodego?

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Może zły "sprzęt" atakujesz?

Owoce leśne (mrożonka z lidla) pod różną postacią - dziś będą z dodatkiem banana i jogurtu owocowego jako dodatek do naleśników

Lody, chipsy, zupka chińska

Napoje gazowane (to co, że nie przepadam)


zdrowe odżywianie
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:30   #76
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Może zły "sprzęt" atakujesz?

Owoce leśne (mrożonka z lidla) pod różną postacią - dziś będą z dodatkiem banana i jogurtu owocowego jako dodatek do naleśników

Lody, chipsy, zupka chińska

Napoje gazowane (to co, że nie przepadam)
za Twoją radą własnie jem chipsy za którymi własciwie nie przepadam, ale coż, dzis mi wszystko wchodzi
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:35   #77
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
rozleniwiasz mózg.. wybierz inną datę do 'zapamiętania'
Wierz mi, że nie chcę rozleniwiać mózgu i wolę trudną datę, np. 19 lipca, 20 lipca - obie bardzo trudne
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:36   #78
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Ja na obiad zjadłam kluski śląskie z zasmażką z kiełbaski i cebulki, do tego fasolka i mizeria z własnych ogórków

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Witam sie i ja .... z domu
To aż dziwne , że Cie puścili na ktg nic nie wyszło???

Stokrotka
wszystkiego najlepszego dla Tz

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
a co do tych placków ziemniaczanych, może zrobie dziś placki z cukini jak juz tak zachęcacie:P
Ojj zjadłabym placków z cukinii
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:39   #79
Katerine2
Raczkowanie
 
Avatar Katerine2
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 286
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Hej witam się i ja

U mnie na obiad była kalafiorowa.

Musze się pochwalić - mamy już swoje pomidorki z tuneli foliowych i już od tygodnia wcinam mmmm pychotka. I nareszcie kaska się powolutku będzie robic akurat dociagnelismy na ostatnich 100 zl które akurat poszlo na wjazd na zieleniak i paliwo.
Katerine2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 13:39   #80
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

witam się w nowej części
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:39   #81
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Może zły "sprzęt" atakujesz?

Owoce leśne (mrożonka z lidla) pod różną postacią - dziś będą z dodatkiem banana i jogurtu owocowego jako dodatek do naleśników

Lody, chipsy, zupka chińska

Napoje gazowane (to co, że nie przepadam)
ooo matko, ale bym wciągnęła chipsiki i coś gazowanego

Ale mam na to mega bana od tżta, tzn na chipsy, bo to moje krążenie jest jakie jest. Cellulitem już się nie przejmuję, większego mieć już nie można

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
to chyba do 17 nie dotrwam :P
Ja w blenderze trę ziemniaki i cebulę :p ale dla mnie najgorsze to smażenie
no dokładnie, smażenie najgorsze... ja dzisiaj zrobiłam sobie parę tostów francuskich i tak mi teraz capi biustonosz, w którym siedzę, że nie mogę a prałam go przedwczoraj
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:40   #82
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
eh no wklejam tutaj mojego posta

Elain z jednej strony niemowlaczek potrzebuje bliskosci, moja Zuzia zasypia w miare ok, chba dwa razy sie złożyło, że ją sitałam na rekach moze jeszcze nie czas na odkladanie po 100 razy do łóżeczka aż sie "zadomowi" ale ja bym go tak zostawiła do 3m-ca, niech ma!!



Zuzia dzisiajdajemi tyyle luzu że aż sie dziwie. W nocy co 1,5/2h sie budzila i była jakaś niespokojna. Za to teraz już ma drugą 3 godzinną drzemke- żyćnie umierać ale troszke ogarniam dom bo dzisiaj odwiedziny mamy- prababcia, pradziadek, ciocia, wujek i kuzynki to bedzie hard-core tym bardziej że Zuza lubi spokój z tego co zdążyłam zauważyc.
jeszcze opis porodu musze Wam napisac- szczerze nie wiem kiedy to zrobie.

psikamsie tantum-rosa, a wczoraj położna doradziła żeby przemywac rane nadmanganianem potasu, moze któaś z Was mi powie, MałaCzarna może Ty czy moge tego uzywać na zmiane? czy nie bedzieto jakoś ze sobą, źle współgrać??

i kolejne pytanie
czy do swojego lekarza trzeba sie zgłosić samemu?? bo słyszałam, że oni sami wysylaja informacje o zgłoszenie sie na szczepianie itd??
Ja przemywałam kae nadmanganianem tylko i dał rade
U mnie tak było,ze zadzwoniłam do poloznej dzien po wypisie bo Laura robiła jady z jedzeniem,potem ona przyjechała drugi raz i zapowiedziała ze nastepnym razem wpadnie z pediatrą.Były u mnie przedwczoraj,lekarka sympatyczna ,wybadała Laurke,popytałam ją o rozne rzeczy....A co do szczepien to polozna mnie w przyszłym tygodniu odwiedzi i ma mi wszystko powiedziec
Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
Witajcie!!
Moze uda mi sie ulamek z tego co wyprodukowalyscie nadrobic
U nas kolek ciag dalszy :banghead: jakby ktoras chciala Delicol w cenie z apteki Gemini to piszcie,bo zamowilam na zapas a na nas to nie dziala teraz mamy Colinox i o dziwo wczorajsza noc w miare przespana...
Niestety zoltaczka dalej nas trzyma,bili na poziomie 13 wiec juz dostalysmy krople na zbicie i pewnie niedlugo znowu na pobieranie krwi. Nie cierpie tego,bo Hania drze sie na caly oddzial a ja wyje razem z nia
No i po wizycie u pediatry waga pokazuje 4500g bardzo ladnie przybiera klocek jeden.
Jakby ktoras jeszcze nie miala pomyslu na wozek to moge szczerze polecic nasz niby jest ciezki-14kg ale daje rade na kazdym terenie,fajnie buja,ma duzy kosz i pompowane kola :p

Sprobuje poczytac teraz poki male spi
O kurde biedulka sie męczy dla Was,jak Laura tak mi płakała to ja tez razem z nią ... taki juz urok bycia mamą
Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Heyah.
Witamy się z Anulką w nowym wątku

Byłam wczoraj na ostatniej wizycie u gina przed porodem. Termin mam na 3 sierpnia (L4 dostałam do 10 sierpnia), a szyjkę mam już zgładzoną i pół centymetra rozwarcia więc gin powiedział, że ładnie do porodu jestem przygotowana i w każdej chwili mogę urodzić. Od kilku dni mam takie bóle jak na okres, ale mijają. Z jednej strony chciałabym już urodzić a z drugiej chyba wolałabym trochę zaczekać. Mała waży prawie 4 kg więc jest porządny klops. Martwię się, czy dam radę ją urodzić??? Boję się tego jak diabli.

za wizyty i porodziki.
noo moja droga weekend juz prawie-proponuje porodzik
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


A ja się boję, że urodzę 29 lipca, bo: mam 29 lat, mieszkam pod nr 29 i ślub też brałam 29tego. A na dodatek lekarz obiecał mi, że zrobi wszystko bym do 29tego urodziła
Fajnie Ci sie daty ułozyły
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:41   #83
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać. Z radości że mam rozwarcie i czopa kupiłam sobie wczoraj klapki i masło Ziaji poporodowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miałam się oytać na co ten balsam, ale już doczytałam

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;41867968]Neni - ODPUKAĆ!!!!!!!! - trochę lepiej z krztuszeniem. I już lepiej sobie radzi ze smoczkami i lepiej reaguje na ew. zakrztuszenie, tzn. wie, co robić. Ale wciąż krztusi się kilka razy przy karmieniu.


Ewusia podziwiam Cię. Ja nie gotowałam odkąd wróciłam do domu, choć teraz np. miałabym chwilę, bo Mały śpi. A tym bardziej, że ja nie karmię piersią, tylko odciąganym pokarmem z butli, więc u nas odpadają wielogodzinne karmienia (za to muszę odciągać czasami i pół godziny i godzinę). A wiele rzeczy zrobiła mi mama, jak u mnie była... A Ty ogarniasz sama i to po takich przejściach, jakie miałaś...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Jestem w szoku, bo jak ja małej nie przystawiam do piersi to laktatorem ściągam maksymalnie 20 ml, a jak przystawiam ją do piersi na co drugie karmienie to potem ściągam 100 ml. U mnie laktacja zamiera, jak nie przystawiam. Super, że Arturek mniej się krztusi

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


A ja się boję, że urodzę 29 lipca, bo: mam 29 lat, mieszkam pod nr 29 i ślub też brałam 29tego. A na dodatek lekarz obiecał mi, że zrobi wszystko bym do 29tego urodziła
Fajnie sobie to zaplanowałaś, ciekawe czy ci się uda

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ziemniaki z pulpetami i sałatka z pomidorów


U nas plan dnia jest taki- młody je a ja śpię... albo Młody śpi i ja jem
W takim tempie będę niedługo ważyć więcej niż przed porodem

Raczej ci to ni grozi
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:41   #84
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
coś mnie brzuch pobolewa jak na @
to może jednak rodzimy razem choć ja skurczów nie mam..może jestem jak Margoś i będę parła na zawołanie

Cytat:
Napisane przez aremalgos Pokaż wiadomość
za Twoją radą własnie jem chipsy za którymi własciwie nie przepadam, ale coż, dzis mi wszystko wchodzi
ja też jem chrupki..a że są w dwóch smakach, to muszę parami.. żeby żadnej nie było przykro

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Wierz mi, że nie chcę rozleniwiać mózgu i wolę trudną datę, np. 19 lipca, 20 lipca - obie bardzo trudne
zwłaszcza ta druga
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:44   #85
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Może zły "sprzęt" atakujesz?

Owoce leśne (mrożonka z lidla) pod różną postacią - dziś będą z dodatkiem banana i jogurtu owocowego jako dodatek do naleśników

Lody, chipsy, zupka chińska

Napoje gazowane (to co, że nie przepadam)
Mnnniam

A ja bym pochłoneła mega schaba z frytkownicy do tego fure frytek i miezrii...i nie moge kiedys sobie to odbije
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ziemniaki z pulpetami i sałatka z pomidorów


U nas plan dnia jest taki- młody je a ja śpię... albo Młody śpi i ja jem
W takim tempie będę niedługo ważyć więcej niż przed porodem
Dzisiaj zjadamy reszte kurczaka

Margosia ja mam ostatnio tak ze jak zasiadam zeby cos zjesc to Laura zaczyna skrzeczec a potem juz konkretnie mnie nawoływac wiec czasem jem w biegu coby tylko najwiekszego gloda uspokoic.
Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
a co do tych placków ziemniaczanych, może zrobie dziś placki z cukini jak juz tak zachęcacie:P
poprosze przepis mam w domu cukinie i lezy.....
Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
ooo matko, ale bym wciągnęła chipsiki i coś gazowanego

Ale mam na to mega bana od tżta, tzn na chipsy, bo to moje krążenie jest jakie jest. Cellulitem już się nie przejmuję, większego mieć już nie można


no dokładnie, smażenie najgorsze... ja dzisiaj zrobiłam sobie parę tostów francuskich i tak mi teraz capi biustonosz, w którym siedzę, że nie mogę a prałam go przedwczoraj
Tweed a mi celluit po porodzie jakby sie zmniejszył
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:46   #86
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Katerine

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Cellulitem już się nie przejmuję, większego mieć już nie można


Neni właśnie sobie uświadomiłam, że: mam 27 lat, mieszkam pod numerem 24, ślub brałam 1.. wszystko popiep.rzone może choć Lola pod nr mieszkania urodzę?
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:49   #87
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
ja też jem chrupki..a że są w dwóch smakach, to muszę parami.. żeby żadnej nie było przykro


Rockyy a ogórków nie można? Jak ja wytrzymam bez ogórków?

A mięsko drobiowe można- udka, płaty z kurczaka? Można duszone - z rękawa?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:49   #88
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
A ja bym pochłoneła mega schaba z frytkownicy do tego fure frytek i miezrii...i nie moge kiedys sobie to odbije

Tweed a mi celluit po porodzie jakby sie zmniejszył
Ja się właśnie boję, że jak skończę karmić i zacznę sobie wszystkie smaki odbijać, to wrócę do ciążowej wagi

A co do cellulitu, to głęboko wierzę w to, że i u mnie po porodzie będzie jak u ciebie
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:50   #89
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

wróciłam z zakupów, kupiłam masę wspaniałości: wiśnie i śliwki w czekoladzie, ciasteczka zbożowe w czekoladzie i jeżyki. i dupa rośnie
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 13:52   #90
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
wróciłam z zakupów, kupiłam masę wspaniałości: wiśnie i śliwki w czekoladzie, ciasteczka zbożowe w czekoladzie i jeżyki. i dupa rośnie
Wcinaj póki możesz
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.