Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie im. KEN - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 13:46   #31
Monika235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Hej ) Wybieram się na studia na UP ;D pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Generalnie coś już wiem, ale możecie mi powiedzieć, czy jest jakiś wcześniej egzamin wstępny, czy coś takiego? )
Monika235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:51   #32
kalurosinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez koralik123 Pokaż wiadomość
Witam, pytanie do już studiujących: ile godzin zajęć jest w semestrze? i jak wygląda sprawa, gdy ktoś studiuje inny kierunek i potrzebuje zmienić grupę? Robią problemy czy idą ludziom na rękę?
Z góry dzięki za odpowiedź
Z tymi godzinami to bardzo różnie. Na pierwszym semestrze np. mielismy ich bardzo malo, konczylismy zajecia chyba maksymalnie o 12tej
A co do zmian grupy to nie robią problemów ale dobrze byłoby żeby ktoś z grupy do której chcesz sie przenieśc, przeniosl sie do Twojej, czyli taka mała zamiana

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika235 Pokaż wiadomość
Hej ) Wybieram się na studia na UP ;D pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Generalnie coś już wiem, ale możecie mi powiedzieć, czy jest jakiś wcześniej egzamin wstępny, czy coś takiego? )
Kiedyś był ale ku wielkiej radości jednych i jeszcze wiekszej rozpaczy innych wycofany został rok temu

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Ale nie bójcie się Kochane, na pierwszych zajęciach z muzyki i tak zostaniecie poddane testowi
kalurosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:53   #33
TJm19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Hej dziewczyny i chłopaki
Interesuje mnie uczelnia właśnie z takim kierunkiem ale bez egzaminów wstępnych typu śpiew czy dykcja. Błagam was o pomoc bo jestem zdesperowana.:pros i:
TJm19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:13   #34
kalurosinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

A jak my Ci możemy pomóc? Testy kwalifikacyjne przecież zostały zniesione :P Nic tylko przychodzić i studiować
kalurosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:22   #35
TJm19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez kalurosinka Pokaż wiadomość
A jak my Ci możemy pomóc? Testy kwalifikacyjne przecież zostały zniesione :P Nic tylko przychodzić i studiować
a tu sie zdziwisz... na UJK w Kielcach jest...
TJm19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 23:32   #36
kalurosinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Koleżanka zadała pytanie w wątku o Uniwersytecie Pedagogicznym, myslałam, że to oczywiste, że chodzi oUP. Ale skoro nie to prostuje; Na Uniwersyteie Pedagogicznym w Krakowie zniesiono testy kwalifikacyjne
kalurosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:35   #37
SkalllbuS
Przyczajenie
 
Avatar SkalllbuS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
GG do SkalllbuS
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Czyli z 51% podstawy nie mam na co liczyć?
__________________
Silvia.Nataly
SkalllbuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 18:55   #38
atena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez SkalllbuS Pokaż wiadomość
Czyli z 51% podstawy nie mam na co liczyć?
złożyć możesz, bo jest minimalna szansa, że Ci się uda w kolejnych naborach, ale..... jeśli w zeszłym roku próg wynosił ponad 70% z rozszerzonego polskiego, to może być ciężko...nie wiem, jak poszły teraz matury...
atena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:22   #39
SkalllbuS
Przyczajenie
 
Avatar SkalllbuS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
GG do SkalllbuS
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

W tym roku próg był wysoki. Gratuluje osobą które się dostał, niestety nie ma mnie wśród nich. Znacie może jakieś inne szkoły pedagogiczne w Krakowie?
__________________
Silvia.Nataly
SkalllbuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:57   #40
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Jest coś takiego jak wyższa szkoła filozoficzno- pedagogiczna "Ignatianum". Wiem o niej tyle, że trzeba płacić 100zł za każdy semestr i chyba progi nie są wysokie. Życzę powodzenia<br>
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 15:08   #41
satoska
Przyczajenie
 
Avatar satoska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

ja studiuje pedagogikę PiW na UP w Krakowie, jestem na 1 roku. 82% z rozszerzenia - taki był próg w 2011. Studia ogólnie przyjemne, nie ma dużo nauki, oprócz Historii Wychowania. Tragedia, dwa tomy po 800 stron + datkowe książki. Zaczął udzielać mi się stres przed-sesjowy, bo czuję "że nic nie umiem" a egzamin ustny... co to będzie zobaczymy
__________________
Byłam jego dziewczyną 21.06.2011
Jestem jego narzeczoną 21.03.2015
Będę jego żoną 24.09.2016
satoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 16:18   #42
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez satoska Pokaż wiadomość
ja studiuje pedagogikę PiW na UP w Krakowie, jestem na 1 roku. 82% z rozszerzenia - taki był próg w 2011. Studia ogólnie przyjemne, nie ma dużo nauki, oprócz Historii Wychowania. Tragedia, dwa tomy po 800 stron + datkowe książki. Zaczął udzielać mi się stres przed-sesjowy, bo czuję "że nic nie umiem" a egzamin ustny... co to będzie zobaczymy
hehe widzę, że historia wychowania na każdej uczelni sieje postrach
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 14:16   #43
sky111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

witam z wyników matury wychodzi mi 102 pkt, mam jakieś szanse by dostać się na ten kierunek dziennie ?
sky111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:51   #44
kreska1989
Raczkowanie
 
Avatar kreska1989
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 86
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Dziewczyny, orientujecie się może jak jest z przyjęciami na studia II stopnia?
Czy są szanse żeby dostać się na magisterkę stacjonarną na edukację przedszkolną i wczesnoszkolną albo pedagogikę specjalną po licencjacie na innej uczelni?
kreska1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 15:06   #45
anuska946
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Mi zostało jeszcze troche czasu bo dopiero w przyszłym roku szkolnym mam mature ale czas zleci strasznie szybko i już rozglądam różnych uczelni z tym kierunkiem. Ale do sedna, czy bede miała szanse z podstawą z polskiego i wosu? Czy rozszerzenie jest nieuniknione?
anuska946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.