farbowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 14:27   #1
kokomore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pisze do Was z Łodzi
Wiadomości: 4

farbowanie włosów


Witam wszystkich
Mam pytanie, chodzi o farbowanie włosow ...
Kupiłam sobię farbe o kolorze szlachetniej perły , moje włosy sa koloru ciemny blond . Nie wiem czy warto probowac nałozyc ja samemu na włosy , zastanawiam sie czy kolor nie wyjdzie zółty lub czy w ogole sie pojawi na moich włosach ? Prosze o rade
kokomore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:14   #2
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: farbowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kokomore Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam pytanie, chodzi o farbowanie włosow ...
Kupiłam sobię farbe o kolorze szlachetniej perły , moje włosy sa koloru ciemny blond . Nie wiem czy warto probowac nałozyc ja samemu na włosy , zastanawiam sie czy kolor nie wyjdzie zółty lub czy w ogole sie pojawi na moich włosach ? Prosze o rade
a nie lepiej było się przed zakupem zastanowić? Teraz to już chyba musztarda po obiedzie...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:27   #3
Natalia1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: farbowanie włosów

jeżeli to pierwsze farbowanie to lepiej sobie odpuścić i włosów w ogóle nie farbować bo można później żałować
Natomiast u mnie już za późno i farbuje kilka lat - zawsze były to tylko jasne pasemka na moich ciemno blond włosach .. niedawno (głupia) fryzjerka miała zafarbować mi całe włosy na miodowy blond (żadnych odcieni pomarańczy czy rudości!) oczywiście na moich odrostach i w miejscach wcześniej nie farbowanych pojawił się rudawy odcień reszta tam gdzie były jasne pasemka zafarbowała się na ładny miodowy blond, otóż moje pytanie i wielka prośba zarazem ... czy wie ktoś czy te rudawe kolory można teraz zafarbować na średni / ciemny blond, jasny brąz? Coś w tym stylu??? Poprostu przykryć je innym NIE RUDYM kolorem? Narazie daje włosom odpocząć bo bardzo im się nie spodobała ta miodowa farba i są słabe i obrażone odpoczywają już tak ok 3 tyg, chce dać im jeszcze miesiąc ... Ale czy da rade taki manewr?
Natalia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.