Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 14:42   #1561
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
To, że zgłosi się 30 osób nie oznacza , że masz obowiązek wszystkich , że tak powiem obsłużyć- możesz brać tylko sprawdzone osoby. Ja uważam , że obecny wątek powinien zostać jako wątek do rozmów o Macu a zakupy wydzielic tak ja ma to miejsce przy innych markach i się sprawdza już od dawna

Kiedyś można było uzyska wiele cennych rad np. jaki róż daje jaki efekt i czym go ewentualnie zastąpić. Teraz takich cennych informacji prawie nie uświadczysz.
Ok I prawda jakoś mało jest cennych rad.

Co do Chromagraphic Pencil - w komentarzach na Temptalii wyczytałam że to po prostu kredka do oczu (użyta po wewnętrznej stronie deje efekt powiększenie), coś takiego jak biała kredka ale dająca bardziej naturalny efekt. Na szczęście z P-a-P mnie tylko cień Memorabillia interesuje

Wrocławianki - wyczytałam na stronie Magnolii że 20.03 będa nocne zakupy więc może znowu będzie jakiś event lub promocja w MACu.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:52   #1562
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Liberty wchodzi w PL 1 kwietnia. Dzwoniłam dzisiaj do Krakowa.

Blooming Lovely musi być moja - my preciouuusss
Tak zachwalacie BP, że muszęm się też bliżej przyjżeć Shell Pearl BP

MAC wypuszcza ostatnio nowe kolekcje w zastraszającym tempie - nie da się nawet nic przyoszczędzić

A co do wątków popieram zdanie BrandNewName - osobny wątek zakupowy jest ryzykowny...
Wiadomo, że osoba robiąca zakupy nie weźmie każdego (zwłaszcza kogoś, kogo nie zna zupełnie) i to może stanowić przyczynek do wszelakiego rodzaju problemów i pretensji.
Zakupy, które robimy w naszym gronie (do którego mnie tak mile przyjęłyście, za co Wam ogromnie dziękuę ) mają raczej charakter koleżeńskiej przysługi, a nie zbiorówek, które tutaj na Wizażu są obwarowane masą regulacji.
Musimy się chyba same zdyscyplinować - na forum tylko info, że szykuje się nalot na MACa, a reszta na priva.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wrocławianki - wyczytałam na stronie Magnolii że 20.03 będa nocne zakupy więc może znowu będzie jakiś event lub promocja w MACu.
Ehh, przydałby się taki event i w Kraku ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:04   #1563
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
A co do wątków popieram zdanie BrandNewName - osobny wątek zakupowy jest ryzykowny...
Wiadomo, że osoba robiąca zakupy nie weźmie każdego (zwłaszcza kogoś, kogo nie zna zupełnie) i to może stanowić przyczynek do wszelakiego rodzaju problemów i pretensji.
Zakupy, które robimy w naszym gronie (do którego mnie tak mile przyjęłyście, za co Wam ogromnie dziękuę ) mają raczej charakter koleżeńskiej przysługi, a nie zbiorówek, które tutaj na Wizażu są obwarowane masą regulacji.
Musimy się chyba same zdyscyplinować - na forum tylko info, że szykuje się nalot na MACa, a reszta na priva.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nasze zakupy są wzajemną pomocą i dzieleniem się pasją do kosmetyków. Sądze, że jeżeli miałyby polegać na specjalnym organizowaniu ich, to poza Kamilem mało byłoby chętnych.
Samozdyscyplinowanie się będzie najlepszym pomysłem
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:44   #1564
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nasze zakupy są wzajemną pomocą i dzieleniem się pasją do kosmetyków. Sądze, że jeżeli miałyby polegać na specjalnym organizowaniu ich, to poza Kamilem mało byłoby chętnych.
Samozdyscyplinowanie się będzie najlepszym pomysłem
Gdy są jasne zasady i obostrzenia nie widzę miejsca na pretensje i problemy dziewczyny musicie przyznać, że też dałyście się ponieść, że tak powiem temu wielkiemu off topowi zakupowemu, wystarczy przejrzeć kilka ostatnich stron
Mam nadzieję, że samodyscyplina zadziała na dłuższą metę

PB Shell Pearl też mnie kusi, szczególnie po tak wyczerpujących opisach Marudki co do sposobu używania PB. Mam tylko jeden PB z kolekcji Dame Edna w kolorze What a Dame! i właściwie do tej pory używałam go jako zwykłego pudru wykończeniowego bo niewiele różni się kolorem od mojej karnacji.
Zastanawiam się też czy uda mi się znaleźć na PB jakieś inne patenty niż na MSF te kolorowe i dlatego też zastanawiam się czy właściwie potrzebuję PB

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ok I prawda jakoś mało jest cennych rad.

Co do Chromagraphic Pencil - w komentarzach na Temptalii wyczytałam że to po prostu kredka do oczu (użyta po wewnętrznej stronie deje efekt powiększenie), coś takiego jak biała kredka ale dająca bardziej naturalny efekt. Na szczęście z P-a-P mnie tylko cień Memorabillia interesuje

Wrocławianki - wyczytałam na stronie Magnolii że 20.03 będa nocne zakupy więc może znowu będzie jakiś event lub promocja w MACu.
Właśnie się zastanawiałam o co z tą kredką chodzi, będę musiała się bliżej przyjżec jak się już u Nas pojawi bo odnoszę wrażenie, że to będzie taki gadżecik ale kto wie
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:55   #1565
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
PB Shell Pearl też mnie kusi, szczególnie po tak wyczerpujących opisach Marudki co do sposobu używania PB. Mam tylko jeden PB z kolekcji Dame Edna w kolorze What a Dame! i właściwie do tej pory używałam go jako zwykłego pudru wykończeniowego bo niewiele różni się kolorem od mojej karnacji.
Zastanawiam się też czy uda mi się znaleźć na PB jakieś inne patenty niż na MSF te kolorowe i dlatego też zastanawiam się czy właściwie potrzebuję PB
Też po poście Marudki zastanowiłam się nad tymi PB. Sądze, że matowe/satynow lepiej się sprawdzą. Można z nimi więcej robić, przynajmniej ja nie lubię połysku na całej twarzy.
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam o co z tą kredką chodzi, będę musiała się bliżej przyjżec jak się już u Nas pojawi bo odnoszę wrażenie, że to będzie taki gadżecik ale kto wie
Ja się będę musiała im przyjrzeć. Do mnie raczej nie pasuje czarna kredka we wnętrzu dolnej powieki (nie wiem jak to określić), a biała jest według mnie zbyt nienaturlna. Niespotkałam się z kredką w kolorze naturalnym w Polskich sklepach, a Stilowy Topaz jest dla mnie nie do kupienia.
__________________
Mój blog:

Edytowane przez fraise26
Czas edycji: 2010-03-13 o 16:28
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:21   #1566
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Też po poście Marudki zastanowiłam się nad tymi PB. Sądze, że matowe/satynow lepiej się sprawdzą. Można z nimi więcej robić, przynajmniej ja nie lubię połysku na całej twarzy.
To też jest myśl!

Cytat:
Ja się będę musiała im przyjżeć. Do mnie raczej nie pasuje czarna kredka we wnętrzu dolnej powieki (nie wiem jak to określić), a biała jest według mnie zbyt nienaturlna. Niespotkałam się z kredką w kolorze naturalnym w Polskich sklepach, a Stilowy Topaz jest dla mnie nie do kupienia.
Wiem o co chodzi
Mi biała kredka się sprawdza, ale ja noszę okulary na stałe więc potrzebuję jakby wyraźniejszego efektu by ożywić oczy i zlikwidować efekty zmęczenia.

A mam jeszcze kredke w naturalnym kolorze Kryolanu też mi się sprawdza.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-13 o 16:24
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 16:22   #1567
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Co do Chromagraphic Pencil - w komentarzach na Temptalii wyczytałam że to po prostu kredka do oczu (użyta po wewnętrznej stronie deje efekt powiększenie), coś takiego jak biała kredka ale dająca bardziej naturalny efekt. Na szczęście z P-a-P mnie tylko cień Memorabillia interesuje

O muszę oblookac te kredki, bo lubię takie gadżety dooczne Mam białego kholai lubię go uzywac, tylko ja używam go delikatnie a nie robie takiej mocnej białej krechy bo coś takiego faktycznie mało naturalnie wygląda.

Troche cięzko mi szukac we wszystkich starszych kolekcjach BP w kolorze takiego ciepłego beżyku, więc może mi coś podpowiecie? Mam ochote potestowac
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 16:51   #1568
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

E, to takie kredki do-środkowo-oczne nie dla mnie. Soczewki
A czy któraś z was może nosi soczewki i nie boi się krechy wewnątrz oka? Jak MACowe się sprawdzają w takiej sytuacji? Ma ktoś doświadczenie?

O tak, rad przydałoby się więcej - takich jak Marudki
Teraz jeszcze bardziej będę eksperymentować z BP.
Przypomniał mi się też jeden z makijażowych filmików na YT, gdzie dziewczyna na żelowy róż Just a pinch nakładała BP (oba z kolekcji Rose Romance) - oczywiście dopiero po dokładnym wtarciu żelowego różu.

Ale ostatnio przestałam używać BP bo kupiłam sobie ten biały puder Prep + Prime i cera po nim jest taka ładna, że na razie BP poszły w odstawkę.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:01   #1569
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
E, to takie kredki do-środkowo-oczne nie dla mnie. Soczewki
A czy któraś z was może nosi soczewki i nie boi się krechy wewnątrz oka? Jak MACowe się sprawdzają w takiej sytuacji? Ma ktoś doświadczenie?
Zglaszam sie Codziennie nosze soczewy (ale zaznaczam, ze jednodniowe) i codziennie robie wewnatrz oka kreche macowym bialasem A od czasu do czasu guerlainowy kholem Nic a nic sie nei dzieje w moim przypadku
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:03   #1570
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
E, to takie kredki do-środkowo-oczne nie dla mnie. Soczewki
A czy któraś z was może nosi soczewki i nie boi się krechy wewnątrz oka? Jak MACowe się sprawdzają w takiej sytuacji? Ma ktoś doświadczenie?

O tak, rad przydałoby się więcej - takich jak Marudki
Teraz jeszcze bardziej będę eksperymentować z BP.
Przypomniał mi się też jeden z makijażowych filmików na YT, gdzie dziewczyna na żelowy róż Just a pinch nakładała BP (oba z kolekcji Rose Romance) - oczywiście dopiero po dokładnym wtarciu żelowego różu.

Ale ostatnio przestałam używać BP bo kupiłam sobie ten biały puder Prep + Prime i cera po nim jest taka ładna, że na razie BP poszły w odstawkę.
Niestety nie pomogę, bo kiedy używałam soczewek nie mogłam w ogóle się malować.

Bardzo podoba mi się ten patent z kremową bazą pod róż/PB trochę zachodu ale warto
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:41   #1571
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się też jeden z makijażowych filmików na YT, gdzie dziewczyna na żelowy róż Just a pinch nakładała BP (oba z kolekcji Rose Romance) - oczywiście dopiero po dokładnym wtarciu żelowego różu.
A możesz podrzucić linka do tego filmika.....? Jestem szczęśliwą posiadaczką Just-a-pinch-a i przydałoby mi się trochę więcej pomysłów na jego użycie.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 17:47   #1572
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
To jest wątek o kosmetykach MAC przypominam, że tutaj dzielimy się opiniami o kosmetykach a prywatne sprawy załatwia się na PW. She Wolf i Mass notorycznie łamiecie netykietę forum wizaż, zaśmiecacie wątek, w tej chwili nie da się go przez Was kompletnie czytać!
Nie jest to tylko moje zdanie ale też wielu uczestników tego forum.
Naprawdę nie interesują Nas wasze sprawy i życie. W tej chwili 2/3 tego wątku to jest Wasza prywata . Przypominam, że jest to ogólnodostępne forum .
Moderację proszę o zrobienie z tym porządku, bo wątek MAC umiera
Proszę też o założenie wątku MAC zakupowego gdzie będzie można załatwia sprawy wspólnych zakupów aby w końcu to forum odżyło!
Karola: dobrze że ktoś o tym w końcu powiedział na głos
Każdy tutaj robi czasem jakiś drobny, napisany na szaro offtop ale chyba idzie zauważyć, że nie umawiamy się tutaj na forum gdzie i kiedy i z kim pójdziemy na kawę. Do tego służy PW albo inne drogi (maile, gg, telefony). Strasznie mnie to zaczynało irytować i dobrze że w końcu sprawa wyjasniona. I widzę że znów piszemy o MACu.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


zgadzam się z eustachy

już parę razy miałam chęć Was poprosić o załatwianie swoich spraw poza forum, bo nas naprawdę nie interesuje gdzie i kiedy i po co się umawiacie więc z całym szacunkiem załatwiajcie swoje sprawy prywatnie..


A co do zakupów: jak Kamil jechał to dawał tylko znać co i kiedy. rzucał hasło a całą resztę załatwialiśmy na PW i jakoś to funkcjonowało. Więc proponuję nadal trzymać się tego schematu żeby wszyscy byli zadowoleni

Co do P-a-P mam troje faworytów narazie: róż mineralny, koralowego PaintPota i szminkę Dressmaker, Dressmaker zobaczymy co swatche powiedzą
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:38   #1573
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
E, to takie kredki do-środkowo-oczne nie dla mnie. Soczewki
A czy któraś z was może nosi soczewki i nie boi się krechy wewnątrz oka? Jak MACowe się sprawdzają w takiej sytuacji? Ma ktoś doświadczenie?
Ja sie niczego nie boje, a juz szczegolnie kredki na wewnetrznej powiece.
Nosze soczewki takie na dzien i na noc i uzywam pearlglida albo khola i nic mi sie nie dzieje. Ale zaznaczam, ze to tylko moje odczucie, nie biore odpowiedzialnosci jesli cos Ci sie stanie

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Karola: dobrze że ktoś o tym w końcu powiedział na głos
Każdy tutaj robi czasem jakiś drobny, napisany na szaro offtop ale chyba idzie zauważyć, że nie umawiamy się tutaj na forum gdzie i kiedy i z kim pójdziemy na kawę. Do tego służy PW albo inne drogi (maile, gg, telefony). Strasznie mnie to zaczynało irytować i dobrze że w końcu sprawa wyjasniona. I widzę że znów piszemy o MACu.




A co do zakupów: jak Kamil jechał to dawał tylko znać co i kiedy. rzucał hasło a całą resztę załatwialiśmy na PW i jakoś to funkcjonowało. Więc proponuję nadal trzymać się tego schematu żeby wszyscy byli zadowoleni

Co do P-a-P mam troje faworytów narazie: róż mineralny, koralowego PaintPota i szminkę Dressmaker, Dressmaker zobaczymy co swatche powiedzą

O matko, to juz mnie zaczyna powoli denerwowac. Przeciez powiedzialysmy, ze koniec OT to koniec, ale widze, ze to bedzie dalej maglowane. Nie wiem czemu ma to sluzyc? Zebym przestala tu wpadac? Bo nie rozumiem
Zreszta jak zaczelam czytac watek kilka miesiecy temu to bardzo dobrze pamietam kto z kim sie umawial i kto komu robil zakupy, wiec nie przesadzajmy, ze wszycy sa swieci, bo kazdemu sie zdarza oftopowac, ok?
To takie krotkie oswiadczenie nie moglam sie juz powstrzymac.



Zaciekawily mnie tez Chromagraphic Pencil. Nie wyobrazam sobie makijazu bez kredki, wiec to cos dla mnie.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 18:48   #1574
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny a ja z nowu z pytaniem
warto ryzykować ?? http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
osoba ma prawie same pozytywy ale cena podejrzanie nisa ..a mi sie marza dwa róże z jego aukcji ..
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 19:46   #1575
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja z nowu z pytaniem
warto ryzykować ?? http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
osoba ma prawie same pozytywy ale cena podejrzanie nisa ..a mi sie marza dwa róże z jego aukcji ..
Trochę za mało danych, przydałyby się jeszcze zdjęcia naklejki spodu opakowania, żeby zweryfikować ten towar.
Z drugiej strony pisze,że przyjmuje zwrot towaru.
Decyzja należy i tak tylko do Ciebie.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-03-13 o 19:49
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 19:51   #1576
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

.. zwrot towaru owszem
żebym ja tylko jeszcze potrafiła ropoznac czy to fake czy nie
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 19:56   #1577
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
.. zwrot towaru owszem
żebym ja tylko jeszcze potrafiła ropoznac czy to fake czy nie
J.W. decyduje co stoi na tej nalepce. Masz linka z orginałem i ze zdjęciami jak to powinno wyglądać. Jedyna różnica to tylko zmiana nazwy różu i wykończenia jakie on daje.

http://www.allegro.pl/item950352317_...nalny_roz.html
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:00   #1578
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ok dziekuje za info
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:02   #1579
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
.. zwrot towaru owszem
żebym ja tylko jeszcze potrafiła ropoznac czy to fake czy nie
Mozna by bylo poprosic sprzedawce o dodatkowe zdjecia na priva. Zreszta te ktore sa wstawione na aukcji sa strasznie niewyrazne, ciezko cos wypatrzec
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:03   #1580
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
O matko, to juz mnie zaczyna powoli denerwowac. Przeciez powiedzialysmy, ze koniec OT to koniec, ale widze, ze to bedzie dalej maglowane. Nie wiem czemu ma to sluzyc? Zebym przestala tu wpadac? Bo nie rozumiem
Zreszta jak zaczelam czytac watek kilka miesiecy temu to bardzo dobrze pamietam kto z kim sie umawial i kto komu robil zakupy, wiec nie przesadzajmy, ze wszycy sa swieci, bo kazdemu sie zdarza oftopowac, ok?
To takie krotkie oswiadczenie nie moglam sie juz powstrzymac.
Zaciekawily mnie tez Chromagraphic Pencil. Nie wyobrazam sobie makijazu bez kredki, wiec to cos dla mnie.
She - nie o to mi chodzi, a wypowiedzieć się w tej kwestii mam prawo. Że się wypowiadam po czasie to nic. Super, że postanowiłyście koniec offtopów na szerszą skalę. Sama napisałam że każdy z nas czasem robi OT ale raczej nie piszemy o tym, kto jak spędził dzień, bo do tego są watki plotkowe a jeśli takiego nie ma, to może trzeba go stworzyć? nie wiem, sądzę że byłby to fajny pomysł. Ja nie mam nic przeciwko NIKOMU - Twoje rady są tak samo cenne jak innych. Sprawa już została przedstawiona, ustosunkowałyście się do niej i dla mnie jest luz.

A wracając do meritum: używasz MACowych kredek? która jest wg Ciebie najtrwalsza? mi się wszystko oprócz fluidline'a odbija na powiece :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-03-13 o 20:04
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:13   #1581
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
She - nie o to mi chodzi, a wypowiedzieć się w tej kwestii mam prawo. Że się wypowiadam po czasie to nic. Super, że postanowiłyście koniec offtopów na szerszą skalę. Sama napisałam że każdy z nas czasem robi OT ale raczej nie piszemy o tym, kto jak spędził dzień, bo do tego są watki plotkowe a jeśli takiego nie ma, to może trzeba go stworzyć? nie wiem, sądzę że byłby to fajny pomysł. Ja nie mam nic przeciwko NIKOMU - Twoje rady są tak samo cenne jak innych. Sprawa już została przedstawiona, ustosunkowałyście się do niej i dla mnie jest luz.

A wracając do meritum: używasz MACowych kredek? która jest wg Ciebie najtrwalsza? mi się wszystko oprócz fluidline'a odbija na powiece :/

No dobra - zgoda

MACowe kredki nie sa zle, ale moglyby byc troche trwalsze.
Juz wczesniej pislalam, ze uzywam pearglidow i mam jeden eyekohl.
Na wewnetrznej powiece krotko sie trzymaja, ale inne kredki, ktorych uzywalam sa mniej wiecej takiej samej trwalosci.
Jakos nie zauwazylam, zeby mi sie odbijaly na powiece, ale to tez pewnie zalezy od ksztaltu oka.
Ja osobiscie polubilam kredeczki Urban Dekay
Choc i tak pewnie dla Ciebie najtrwalszy bedzie FL
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:42   #1582
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No dobra - zgoda
no jasne

Cytat:
MACowe kredki nie sa zle, ale moglyby byc troche trwalsze.
Juz wczesniej pislalam, ze uzywam pearglidow i mam jeden eyekohl.
Na wewnetrznej powiece krotko sie trzymaja, ale inne kredki, ktorych uzywalam sa mniej wiecej takiej samej trwalosci.
Jakos nie zauwazylam, zeby mi sie odbijaly na powiece, ale to tez pewnie zalezy od ksztaltu oka.
Ja osobiscie polubilam kredeczki Urban Dekay
Choc i tak pewnie dla Ciebie najtrwalszy bedzie FL
pytam, bo dzisiaj kupiłam Clinique (zestaw z moim tuszem) i kredka, niby też trwała i ogólnie lubię tę firmę, nawet ładna czarna z iskierkami, ale juz ma ksero na powiece... :/ Myślałam, że może MACzki jakieś godne uwagi będą ale w takim razie chyba będę zmuszona zostać przy fluidlinie chociaż nie jestem kredkowa za bardzo to chyba sobie nabędę Urban Decay (mówisz o tych 24/7?) skoro takie fajne i któregoś Pearlglide'a
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:57   #1583
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pytam, bo dzisiaj kupiłam Clinique (zestaw z moim tuszem) i kredka, niby też trwała i ogólnie lubię tę firmę, nawet ładna czarna z iskierkami, ale juz ma ksero na powiece... :/ Myślałam, że może MACzki jakieś godne uwagi będą ale w takim razie chyba będę zmuszona zostać przy fluidlinie chociaż nie jestem kredkowa za bardzo to chyba sobie nabędę Urban Decay (mówisz o tych 24/7?) skoro takie fajne i któregoś Pearlglide'a
Spróbuj Technakohli i Pearlglide'ów. Też mam problem z kserowaniem i te są najlepsze z MACa.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:57   #1584
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Sądzę, że soczewki i kredki na waterline się nie gryzą, o ile oko jest że tak powiem przystosowane do tego typu makijażu. Wiele osób nie stosując kredki w takim miejscu przy pierwszych stosowaniach może mieć podrażnione oczy. I nie ważne czy ma się wtedy soczewki, czy też nie.
Nigdy nie nosiłam soczewek, ale sądzę, że i do nich trzeba oczy przyzyczaić, bo jednak jest to jakieś ciało obce.
Nigdy nie słyszłam/ nie czytałam/ nie słyszałam od osoby, którą malowałam, że nie może stosować kredki w taki sposób. Jedynie nie polecam na makijaż, gdy będzie stosowana po raz pierwszy, właśnie ze względu na podrażnienia.
Unikałabym też kredek z brokatem, bo one podrażniają często nawet przy ogólnym stosowaniu kredki na waterline.
Ja kredki jakie lubię stosować na tą część makijażu są Make Up Forever- Aqua Eyes.
Co do używania Cream Colour Base bądź Blushcreme, to ja obstawiam CCB. Blushcreme wydaje mi się że źle się rozprowadza, a źle nałożony kończy zmyciem makijazu.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:02   #1585
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no jasne


pytam, bo dzisiaj kupiłam Clinique (zestaw z moim tuszem) i kredka, niby też trwała i ogólnie lubię tę firmę, nawet ładna czarna z iskierkami, ale juz ma ksero na powiece... :/ Myślałam, że może MACzki jakieś godne uwagi będą ale w takim razie chyba będę zmuszona zostać przy fluidlinie chociaż nie jestem kredkowa za bardzo to chyba sobie nabędę Urban Decay (mówisz o tych 24/7?) skoro takie fajne i któregoś Pearlglide'a

Oj, no tu sie zgodze - Clinique mam i nie byl to najlepszy wybor.
A UD 24/7 naprawde sa warte uwagi.

Poza tym MACowe kredki sa jakby troche za twarde i musze sie ostro namocowac zeby zrobic kreske
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:03   #1586
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no jasne


pytam, bo dzisiaj kupiłam Clinique (zestaw z moim tuszem) i kredka, niby też trwała i ogólnie lubię tę firmę, nawet ładna czarna z iskierkami, ale juz ma ksero na powiece... :/ Myślałam, że może MACzki jakieś godne uwagi będą ale w takim razie chyba będę zmuszona zostać przy fluidlinie chociaż nie jestem kredkowa za bardzo to chyba sobie nabędę Urban Decay (mówisz o tych 24/7?) skoro takie fajne i któregoś Pearlglide'a
tłusta konsystencja kredek/ żeli powoduje odbijanie. widocznie masz tak zbudowane oko, że ruchoma powieka ma styczność ze stałą Lekkie przypudrowanie powinno pomóc na jakiś czas. Żele niby są wodoodporne itd ale odbijają się mimo wszystko. Mam ten sam problem.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:07   #1587
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Sądzę, że soczewki i kredki na waterline się nie gryzą, o ile oko jest że tak powiem przystosowane do tego typu makijażu.
Ja kredki jakie lubię stosować na tą część makijażu są Make Up Forever- Aqua Eyes.

Ja sobie kiedys zrobilam kreske wewnatrz fluidlinem - oj, to byl bol
Fajnie to wygladalo, bo kredka jeszcze mi sie takiego efektu nie udalo uzyskac, ale niestety okropnie podraznilam sobie oczy.
MakeupForever mowisz? Hmmm, trzeba bedzie wyprobowac.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:53   #1588
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam prośbę - czy któraś z Was pamięta w jakiej cenie są róże "zakompaktowane", te zwykłe, nie mineralne? W poście z cenami są wymienione tylko wkłady do palet.

Prośba nieaktualna - wyszperałam cenę na blogu nevady.

Edytowane przez a_n_u_l_a
Czas edycji: 2010-03-13 o 22:13
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:09   #1589
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

mi sie strasznie ciezko technakohlami robi kreski - sa strasznie toporne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:09   #1590
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

pytam, bo dzisiaj kupiłam Clinique (zestaw z moim tuszem) i kredka, niby też trwała i ogólnie lubię tę firmę, nawet ładna czarna z iskierkami, ale juz ma ksero na powiece... :/ Myślałam, że może MACzki jakieś godne uwagi będą ale w takim razie chyba będę zmuszona zostać przy fluidlinie chociaż nie jestem kredkowa za bardzo to chyba sobie nabędę Urban Decay (mówisz o tych 24/7?) skoro takie fajne i któregoś Pearlglide'a
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Spróbuj Technakohli i Pearlglide'ów. Też mam problem z kserowaniem i te są najlepsze z MACa.
Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
tłusta konsystencja kredek/ żeli powoduje odbijanie. widocznie masz tak zbudowane oko, że ruchoma powieka ma styczność ze stałą Lekkie przypudrowanie powinno pomóc na jakiś czas. Żele niby są wodoodporne itd ale odbijają się mimo wszystko. Mam ten sam problem.
Dziewczyny, ten wątek to kopalnie wiedzy
Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, bo ja mam ksero niemal po każdej kredce - ostatnio skusiłam się na Makeup Forever Smoky Lash i ksero jak się patrzy (faktycznie jest ma dość oleistą konstystencję i pewnie to, oprócz moich "smutnych oczu", jest przyczyną odbijania).
Nie pozostaje mi w takim razie nic innego jak polować na coś o mniej wilgotnej konsystencji, a jak na razie poszperam sobie w googlowskim kufrze czegoś o Technakohlach i Pearlglidach
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.