Promocja w Sephorze - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 16:22   #1561
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

kurcze wychodzi jakies 540 zl miesiecznie. duuuuuzo
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:06   #1562
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Nie no,top chyba coś nie tak: może niech się wypowie endo w imieniu siostry czy osoba z wątku,która ma kartę: weszło to w tym roku dopiero i co? od początku roku do dziś (czerwiec mamy wydały już po 6 i pół tysiąca
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:42   #1563
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no,top chyba coś nie tak: może niech się wypowie endo w imieniu siostry czy osoba z wątku,która ma kartę: weszło to w tym roku dopiero i co? od początku roku do dziś (czerwiec mamy wydały już po 6 i pół tysiąca
nie mam pojęcia ile wydała, bo na zakupach razem bywamy okazjonalnie, ale nie wydaje mi się, żeby przez 6 miesięcy zostawiła 6,5 tys w sephorze bo z tego, co piszecie wynika, że aby dostać złotą kartę trzeba w danym roku uzbierać 6500 pkt

ale tak, jak pisałam, pomimo tego, że ją ma, to i tak nic szczególnego nie dostaje
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:03   #1564
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja się skuszę na pędzelki do cieni w ramach promocji sephora macie jakieś swoje ulubione? do tej pory mam dwa: 23 i 14, chcę dokupić 13 do załamania powieki.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:15   #1565
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

Zarówno karta white i ta gold są od niedawna. Gold z tego co ja się dowiedziałam jest od połowy kwietnia-wiec tak naprawdę możliwości zweryfikować czy dostaje się te próbki,dodatkowe rabaty itp.

Z tego co dowiedziałam się w S. to w pierwszej kolejności dostają je osoby które na przestrzeni lat robią bardzo duże zakupy w S. i to by się zgadzało,bo mam koleżankę wizażystkę i ona wydaje miesięcznie ponad ok. tysiaca do dwóch tysięcy a klientką sklepu jest z 3-4 lata i dostała taka kartę.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:41   #1566
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Idril Pokaż wiadomość
Ja na white mam już chyba z 6 transakcji. I nic mi nie wspomniano o Black, a 4 transakcje to juz nabilam ze dwa miesiące temu, więc nie wiem czy wysyłają Black, czy ja mam sie upomnieć? Oo
może ktoś powie jak to w końcu jest?
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:16   #1567
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja zrobilam 3 tranasakcje (kupuje w 99% w Douglasie) a mam juz czarna;P wiec juz nieiwem o co c'mmon,co prawda te transakcje byly na dosc duza kwote laczna ale z tego co wiem to tam chyba nie ma znaczenie w wypadku przejscia z bialej na czarna?!
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 22:57   #1568
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
a ja zrobilam 3 tranasakcje (kupuje w 99% w Douglasie) a mam juz czarna;P wiec juz nieiwem o co c'mmon,co prawda te transakcje byly na dosc duza kwote laczna ale z tego co wiem to tam chyba nie ma znaczenie w wypadku przejscia z bialej na czarna?!
To ma znaczenie.
Gdy uzbierasz 650 punktów automatycznie przechodzisz na kartę Black (taką informację uzyskałam od pani z Sephory)

A mnie dzisiaj spotkała bardzo miła niespodzianka...
otóż pytałam się kiedyś Was dziewczyny, czy mając kartę White mogę brać udział w tej promocji -20% (w ramach dni VIP). Dzisiaj przy zakupie nowych meteorytów zebrałam się na odwagę i zapytałam o to sprzedawcę i o dziwo Pani powiedziała, że nie będzie żadnego problemu z nabiciem mi takiego rabatu! Bez żadnych kuponów, smsów, no i z białą kartą oczywiście
PS. Skusiłam się również na zestaw podróżny z Biotherma... na wakacyjny wyjazd będzie w sam raz
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:07   #1569
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie no,top chyba coś nie tak: może niech się wypowie endo w imieniu siostry czy osoba z wątku,która ma kartę: weszło to w tym roku dopiero i co? od początku roku do dziś (czerwiec mamy wydały już po 6 i pół tysiąca
karta może być i od początku kwietnia, ale przecież wszystkie wcześniejsze zakupy są w systemie jak ktoś ma karte czarną, więc S. widzi, kto w ubiegłym roku wydał odpowiednią kwotę, żeby mógł dostać te kartę. Nowe osoby muszą uzyskać ten magiczny pułap 6500 pkt. Tak myślę
Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
PS. Skusiłam się również na zestaw podróżny z Biotherma... na wakacyjny wyjazd będzie w sam raz
Ja też się wczoraj skusiłam na zestaw Biothermu ale w Douglasie na nocy zakupów - wszystko było -20% dla posiadaczy karty Nie wiem czy to ten sam zestaw Krem 40 ml, pianka do mycia twarzy 50 ml i tonik 125 ml. Był ten zestaw po 99 zł, a z rabatem zapłaciłam 71,99 zł Wzięłam różowy z magnezem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:26   #1570
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Boszenka no to mialas szczescie trafilas na b. mila Pania) farciarz;p;p

Mariola w dougu ten zestaw jest wieeeekszy no ale duzo drozszy;P
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:21   #1571
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
karta może być i od początku kwietnia, ale przecież wszystkie wcześniejsze zakupy są w systemie jak ktoś ma karte czarną, więc S. widzi, kto w ubiegłym roku wydał odpowiednią kwotę, żeby mógł dostać te kartę. Nowe osoby muszą uzyskać ten magiczny pułap 6500 pkt. Tak myślę
Taa,w sumie też mi się tak wydaje,chociaż trochę mąci mi to fakt,że się punkty zerują przy wydaniu kuponu na -10% (z którego ja zresztą permanentnie nie korzystam

Ale że miałam już kilka takich kuponów... to mam nadzieję,że jestem blisko
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 11:57   #1572
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Boszenka no to mialas szczescie trafilas na b. mila Pania) farciarz;p;p

Mariola w dougu ten zestaw jest wieeeekszy no ale duzo drozszy;P
A to nie wiedziałam A jaki ten zestaw jest w Sephorze pojemnościowo ?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Taa,w sumie też mi się tak wydaje,chociaż trochę mąci mi to fakt,że się punkty zerują przy wydaniu kuponu na -10% (z którego ja zresztą permanentnie nie korzystam

Ale że miałam już kilka takich kuponów... to mam nadzieję,że jestem blisko
Punkty pewnie się zeruja ale historia zakupów pozostaje i widzą "co to za klient"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:17   #1573
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Promocja w Sephorze

dziewczyny poradzcie proszę - jakbyście miały wziąć tylko jeden pędzelek to lepiej nr 14 czy 22?
i jeszcze jedno - ile kosztuje pędzel do podkładu?
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:59   #1574
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie proszę - jakbyście miały wziąć tylko jeden pędzelek to lepiej nr 14 czy 22?
i jeszcze jedno - ile kosztuje pędzel do podkładu?
Zdecydowanie 14
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:55   #1575
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Promocja w Sephorze

chciałabym skorzystac z promocji - 40% ale nie potrzebuje 4 rzeczy...
Dziewczyny, moze ktos z Krakowa byłby chętny na wspólne zakupy?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:11   #1576
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Promocja w Sephorze

Natallkaa! Kompletnie odradzam Ci zakup pędzla z Sephory do podkładu! Ja go mam i jestem bardzo niezadowolona w zasadzie używam go tylko do nakładania bazy pod makijaż a to też tylko dlatego, że baza jest biała lub przezroczysta. Pędzel ten zostawia smugi zbija się w strąki i zostawia mazy na twarzy. Lepiej zainwestuj w inną firmę, dziewczyny bardzo sobie Mac`a chwalą, ale ten z Sephory moim zdaniem to strata pieniędzy
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:30   #1577
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

the body shop ma rewelacyjny pędzel do podkładu, używam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:32   #1578
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Natallkaa! Kompletnie odradzam Ci zakup pędzla z Sephory do podkładu! Pędzel ten zostawia smugi zbija się w strąki i zostawia mazy na twarzy.
Też mam ten pędzel i u mnie nie zostawia smug (używam płynnego podkładu), ale i tak rzadko z niego korzystam, bo strasznie dużo tego podkładu wchłania.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2010-06-27 o 14:35
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 15:45   #1579
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Promocja w Sephorze

hmm to teraz już zgłupiałam, recenzje w KWC ma całkiem ok ale skoro odradzacie to chyba rzeczywiście zrezugnuję. Ile on dokladnie kosztuje? a może ktoras z Was porównać ten pędzel z jego odpowiednikiem z Douglsa?
W takim razie może lepiej zainwestuję w pędzel do pudru brązującego
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 15:46   #1580
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja z kolei mam pędzel do podkładu z The Body Shop i nie jestem specjalnie zadowolona, teraz pod wpływem pozytywnych recenzji na youtubie kupiłam sobie ścięty pędzel z serii Sephora Platinum nr 44 i zobaczymy jak on się będzie sprawdzał
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:08   #1581
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja polecam Inglota do podkładu, u mnie bardzo fajnie cieniutko rozprowadza nawet takie treściwsze podkłady jak Lasting Performance.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:12   #1582
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Ale mam dziś niesmak po zakupach w Sephorze w Arkadii. Niemiła kasjerka (bo na miano konsultantki to sobie chyba nie zasłużyła) - zero uśmiechu, podchodząc do kasy powiedziałam "dzień dobry" - żadnej odpowiedzi, spytałam, czy pokazywać sms-a zniżkowego - zero odpowiedzi, a przynajmniej nic nie usłyszałam. Na koniec nawet jednej próbki nie dostałam, mimo że ok. 60 zł wydałam. Widocznie w systemie ukazało się, że nie jestem "dobrym" klientem...
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:33   #1583
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja z kolei zostałam bardzo miło obsłużona przez "moją" stałą konsultantkę. Powiedziała mi, że nawet nie mając Golda, do środy bez problemu naliczy mi rabat 20%. kupiłam tylko jeden produkt - puder sypki MUFE HD POWDER, a dostałam 9 próbeczek (w tym zapach, 2 cienie, maska pod oczy Sisley, puder MUFE oraz 4 różne kremy Sisley). Później poszłam do Douglas, i tam pani od niechcenia zapytała czego poszukuje, a właściwie to mogłam jej podzi∑kowac ale ciekawa byłam co zaproponuje, więc odp jej, że szukam rozświetlacza, zaczęła mi pokazywac pudry po 187 i 195 zł. Żadna to była rewelacja. Gdy pokazałam jej, że interesuje mnie puder TerRA DEL SOL, to jakoś entuzjazm obsługiwania mnie jej opadł, ale zmieniło się znów jak wybrałam jeden Terra del sol, a po chwili dołozyłam do jej rąk jeszcze dwa, to od razu mina jej się rozświetliła.. masakra... dlatego żałuje, że tych pudrów nie ma w Sephora... po tych zakupach, gdzie kwota była prawie identyczna dostałam jakieś dwie próbeczki filtrów..ot taka różnica. Zakupy robiłam w Galerii Bałtyckiej.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:44   #1584
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Natallkaa! Kompletnie odradzam Ci zakup pędzla z Sephory do podkładu! Ja go mam i jestem bardzo niezadowolona w zasadzie używam go tylko do nakładania bazy pod makijaż a to też tylko dlatego, że baza jest biała lub przezroczysta. Pędzel ten zostawia smugi zbija się w strąki i zostawia mazy na twarzy. Lepiej zainwestuj w inną firmę, dziewczyny bardzo sobie Mac`a chwalą, ale ten z Sephory moim zdaniem to strata pieniędzy
a ja i owszem bardzo sobie ten pędzel chwalę
z tym że do malowania kogoś
siebie nie wyobrażam sobie maziać pędzlem - po prostu paluchami mi szybciej i sprawniej


ja dziś kupiłam pędzle - w sumie 4 - myślałam że będę miała problem z ich wybraniem, no i miałam - bo w sumie to bym jeszcze ze 4 kupiła ( choć mam już w sumie ze 30 )
kupiłam już drugi ten maxi do pudru ( jednak 100 zł a 60 to jest różnica
podwójny do cieni ( też już drugi )
22 pierwszy - ciekawa jestem jak sie będzie sprawował
i trzeci pędzele do ust - właściwie to nie wiem po co... ale na pewno dla klientek sie przyda
do kompletu dołożyłam jeszcze błyszczyk forever pink sephory ( ostatnio wziełam jeden za 50% z wymianki i mi sie spodobał więc stwierdziłam że wykorzystam te 40% i kupie jeszcze jeden)
no i spodobało mi sie to że za te 5 rzeczy zapłaciłam niecałe 130 zł podczas gdy normalnie sam jeden pędzel 99 zł

z tej radości potem dokupiłam jeszcze jeden zestaw mini biothermu ze z zniżką 20%
Pani bardzo miła i chętna do pogawędki, dała odlewkę podkładu o którą poprosiłam, przy kasie spytała czy wolę próbkę zapachu czy pielęgnącji i ostatecznie dostałam 1 zapach, zestaw 3 kroki i bazę smashmoxa;
tylko jedno mnie zaskoczyło
nabija kartę i co??
że PAN DAMIAN
dobrze że mąż był ze mną i nie było problemu ze zniżką smsową bo już widziałam oczami wyobraźni jak mówi że mi sie jednak to 20% nie należy... jednak mocno na to zwracają uwagę
no nic - zakupy w sephorze pozostają już zawsze do robienia w towarzystwie ślubnego....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:09   #1585
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja i owszem bardzo sobie ten pędzel chwalę

no nic - zakupy w sephorze pozostają już zawsze do robienia w towarzystwie ślubnego....
Ja też bardzo lubię ten pędzel do podkładu - chociaż żadna ze mnie znawczyni

Gratuluję udanych zakupów

Mój to lubi ze mną chodzić i zresztą zawsze mnie do różnych zakupów namawia Koleżanki mi zazdroszczą takiego wsparcia,ale ja szczerze tego nie lubię. Wolę sama chodzić na zakupy Zwłaszcza w Sephorze.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:23   #1586
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię ten pędzel do podkładu - chociaż żadna ze mnie znawczyni

Gratuluję udanych zakupów

Mój to lubi ze mną chodzić i zresztą zawsze mnie do różnych zakupów namawia Koleżanki mi zazdroszczą takiego wsparcia,ale ja szczerze tego nie lubię. Wolę sama chodzić na zakupy Zwłaszcza w Sephorze.
Mój chodzi za mną po Sephorze i narzeka, że strasznie mocno pachną perfumy i głowa go od tego boli albo zagląda mi do koszyka i sprawdza ile tam nawkładałam. Ale wczoraj patrzę a on idzie do mnie z buteleczką Armaniego i pyta czy mam jeszcze ten rabat 20% bo jak tak to on chce te perfumy. Mało szczęki z podłogi nie zbierałam, że on coś chce w perfumeri sam i nie trzeba go siłą namawiać
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:32   #1587
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Mój chodzi za mną po Sephorze i narzeka, że strasznie mocno pachną perfumy i głowa go od tego boli albo zagląda mi do koszyka i sprawdza ile tam nawkładałam. Ale wczoraj patrzę a on idzie do mnie z buteleczką Armaniego i pyta czy mam jeszcze ten rabat 20% bo jak tak to on chce te perfumy. Mało szczęki z podłogi nie zbierałam, że on coś chce w perfumeri sam i nie trzeba go siłą namawiać
wyrabia się chłopak
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:42   #1588
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Ale mam dziś niesmak po zakupach w Sephorze w Arkadii. Niemiła kasjerka (bo na miano konsultantki to sobie chyba nie zasłużyła) - zero uśmiechu, podchodząc do kasy powiedziałam "dzień dobry" - żadnej odpowiedzi, spytałam, czy pokazywać sms-a zniżkowego - zero odpowiedzi, a przynajmniej nic nie usłyszałam. Na koniec nawet jednej próbki nie dostałam, mimo że ok. 60 zł wydałam. Widocznie w systemie ukazało się, że nie jestem "dobrym" klientem...
ja też z arkadią miałam przeboje Miałam wielki problem, żeby dostać próbki podkładów- a jak się wczoraj wybrałam, żeby kupić podkład, to oczywiście nie było tego odcienia. Już nie mówiąc o brakach testerów albo kolorów sephorowskich szminek- ostatnio kupowałam szminkę "w ciemno", bo testera brak, a z kolei w przypadku drugiego koloru tester jest, szminek brak Jak dla mnie mogą sobie te zniżki wsadzić do buta, jak nawet nie ma z czego wybierać. Ja jestem tym sklepem mega zawiedziona i kupuję tam tylko wtedy kiedy muszę/ potrzebuję. Pomijając to, że musiałabym chyba oszaleć, żeby tam zostawiać 6500 zł na rok
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:02   #1589
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
ja też z arkadią miałam przeboje Miałam wielki problem, żeby dostać próbki podkładów- a jak się wczoraj wybrałam, żeby kupić podkład, to oczywiście nie było tego odcienia. Już nie mówiąc o brakach testerów albo kolorów sephorowskich szminek- ostatnio kupowałam szminkę "w ciemno", bo testera brak, a z kolei w przypadku drugiego koloru tester jest, szminek brak Jak dla mnie mogą sobie te zniżki wsadzić do buta, jak nawet nie ma z czego wybierać. Ja jestem tym sklepem mega zawiedziona i kupuję tam tylko wtedy kiedy muszę/ potrzebuję. Pomijając to, że musiałabym chyba oszaleć, żeby tam zostawiać 6500 zł na rok
jest dokładnie tak, jak opisujesz... ja kiedyś jeszcze miałam sytuację, że naliczono mi wyższą cenę za korektor, niż była naprawdę... a byłam pewna, ile kosztuje, bo kupowałam dzień wcześniej mamie... oczywiście z racji zwrócenia uwagi próbek nie dostałam w ogóle przy większych zakupach dostaję b.mało i słabe próbki, no i ochrona - nie kojarzę, by w innej sephorze była aż tak natrętna...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:54   #1590
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A to nie wiedziałam A jaki ten zestaw jest w Sephorze pojemnościowo ?

3 sztuki, 20 ml każda
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.