Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 13:50   #1801
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Sine.ira a zabijasz pająki?

Zaskoczyłaś mnie Douglasem, ja często od nich zamawiam, i póki co żadnych zastrzeżeń nie mam. Muszę się przyjrzeć następnym przesyłkom
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:55   #1802
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sine.ira a zabijasz pająki?
No coś Ty, wynoszę ładnie na gazetce czy szufelce. Chyba, że jaki duży się trafi, to TŻ (a no właśnie, przypomniałam sobie o nim ) się nim równie czule zajmuje. Niczego nie zabijam poza własnym apetytem na słodkości. Jestem Twoim ideałem tylko jeszcze o tym nie wiesz O ile Ci nie będzie mój chłop przeszkadzał, do bierz narzędzia do pieczenia (ja nie mam nic na stanie - poza piekarnikiem na gaz) i się wprowadzaj

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zaskoczyłaś mnie Douglasem, ja często od nich zamawiam, i póki co żadnych zastrzeżeń nie mam. Muszę się przyjrzeć następnym przesyłkom
No. Ale może tylko ja taka pechowa jestem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:01   #1803
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No coś Ty, wynoszę ładnie na gazetce czy szufelce. Chyba, że jaki duży się trafi, to TŻ (a no właśnie, przypomniałam sobie o nim ) się nim równie czule zajmuje. Niczego nie zabijam poza własnym apetytem na słodkości. Jestem Twoim ideałem tylko jeszcze o tym nie wiesz O ile Ci nie będzie mój chłop przeszkadzał, do bierz narzędzia do pieczenia (ja nie mam nic na stanie - poza piekarnikiem na gaz) i się wprowadzaj



No. Ale może tylko ja taka pechowa jestem
Mój Tżet też wynosi No i nie wiem, musiałabyś z nim walczyć o słodkości 187/86 nie wiem czy masz duże szanse
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:04   #1804
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mój Tżet też wynosi No i nie wiem, musiałabyś z nim walczyć o słodkości 187/86 nie wiem czy masz duże szanse
Mój też chłop jak dąb, a na tempo w jedzeniu golony był remis
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:18   #1805
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mój Tżet też wynosi No i nie wiem, musiałabyś z nim walczyć o słodkości 187/86 nie wiem czy masz duże szanse
Nikłe, przyznaję

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mój też chłop jak dąb, a na tempo w jedzeniu golony był remis
Ale wiesz, to się jednak jeszcze najpiew trzeba dorwać do żarełka. I tutaj szanse mogą już nie być równe
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:29   #1806
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczynki uprzejmie kuszę, że w GalMoku jest wystawione stoisko MAC z nowymi limitkami SHOP. Można się umówić na makijaż, ja akurat dzisiaj trafiłam, że ktoś nie przyszedł i zostałam od razu umalowana.
Spodobały mi się nawet cienie, którymi malował mnie Adam bodajże (bardzo miły, pochwalił, że mam ładne rzęsy, już go lubię).
Dostaje się jakiś zestaw prezentów przy zakupie nowej kolekcji.
A i z kuponem , które rozdają można skorzystać z bezpłatnej lekcji makijażu ust.
To tyle mojego kuszenia nową kolekcją
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:20   #1807
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Oddałam torebkę w H&M i od razu się chętna na nią znalazła Powiem Wam, że szału nie ma, sporo rzeczy wisiało jeszcze (i leżało)...

No wiecie co, nie spodziewałam się.
Zadzwoniła do mnie Pani z Douglasa, że zaprasza mnie na specjalny dzień VIP w perfumerii, gdzie będę mogła zrobić zakupy ze zniżką 20% Może w końcu się obudzili, bo zawsze tacy do tyłu byli ze zniżkami w stacjonarnych sklepach...
Chce ktoś coś?

Edytowane przez uroczysko
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:03
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 21:02   #1808
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Oddałam torebkę w H&M i od razu się chętna na nią znalazła Powiem Wam, że szału nie ma, sporo rzeczy wisiało jeszcze (i leżało)...

No wiecie co, nie spodziewałam się.
Zadzwoniła do mnie Pani z Douglasa, że zaprasza mnie na specjalny dzień VIP w perfumerii, gdzie będę mogła zrobić zakupy ze zniżką 20% Może w końcu się obudzili, bo zawsze tacy do tyłu byli ze zniżkami w stacjonarnych sklepach...
Chce ktoś coś?
Kurcze wszystkie "gwiazdeczki" rzuciły się dziś na ten HM masakra jakaś.

Ciekawe czy D zrobi ogólnopolską akcje -20 na wszystko czy może kolorówka lub pielęgnacja. Kiedy ma być ten dzień?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:05   #1809
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Oddałam torebkę w H&M i od razu się chętna na nią znalazła Powiem Wam, że szału nie ma, sporo rzeczy wisiało jeszcze (i leżało)...

No wiecie co, nie spodziewałam się.
Zadzwoniła do mnie Pani z Douglasa, że zaprasza mnie na specjalny dzień VIP w perfumerii, gdzie będę mogła zrobić zakupy ze zniżką 20% Może w końcu się obudzili, bo zawsze tacy do tyłu byli ze zniżkami w stacjonarnych sklepach...
Chce ktoś coś?
Mnie tak nigdy nie zapraszają
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:09   #1810
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kurcze wszystkie "gwiazdeczki" rzuciły się dziś na ten HM masakra jakaś.

Ciekawe czy D zrobi ogólnopolską akcje -20 na wszystko czy może kolorówka lub pielęgnacja. Kiedy ma być ten dzień?
Jutro Tylko pani powiedziała, że to tylko dla wybranych osób... a ja nie wiem z jakiego powodu mieliby mnie wybierać, bo nie zostawiam tam dużej kasy
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:15   #1811
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jutro Tylko pani powiedziała, że to tylko dla wybranych osób... a ja nie wiem z jakiego powodu mieliby mnie wybierać, bo nie zostawiam tam dużej kasy
No to pewnie panie doglasanki uznały, że czas to zmienić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 21:42   #1812
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Pauline13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda że daja teraz w Doug. probki Chanel Sublime maskary?
Ja dostalam w Blue City Wawa
Sorry... tam mi ostatnio poskapili, to bylo chyba w Galerii Mokotow - ostatnio mi sie te Douglasy miszaja, a przyjezdzam tylko 2 razy w roku do PL i czlowiek traci orientacje

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej podnieca ten podkład w kompakcie
I te z serii Le Blanc, których u nas niet
Ja tez lubie serie bialaczkowa . Robie zakusy na jakies miniatury na ibeju, ale teraz na liscie muszmieciow jest pielegnacyjne serum E Lauder Cyber White Baaaardzo chwalone. Robie tez zakusiki na miniatury wszelkich podkladow Diorsnow. Glownie ze wzgledu na wysokie filtry. Z Chanela bialaczkowego bym chciala miec bardzo 'nafiltrowana' baze

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Na szczęście, mnie jeszcze coś takiego się nie przytrafiło. Dotąd kupowałam produkty firmowo zafoliowane ( zestawy pielęgnacyjne, perfumy ). Ale muszę przyznać, że trochę mnie zaniepokoiłaś. Ja jestem obrażona na Marionnaud po tym, jak sprzedali mi przeterminowany krem. Zachowali się przyzwoicie, ale zakupów jakoś nie chce mi się już u nich robić...
Mi Maniek sprzedal wyschniety tusz, ktorego data waznosci to polowa 2009, a zakupy 11.2011...

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:32
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:37   #1813
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
BTW. Byłam dzisiaj na Marni w H&M i wyszłam ze zdobyczami Byłam 15 minut przed 9tą i byłam 9ta w kolejce, ale i tak to nie miało znaczenia, bo wpuścili wszystkich. Plusy mieszkania w Polsce B
a o co kaman z tym H&M? Czemuz ja nic nie wiem hiihi

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Oddałam torebkę w H&M i od razu się chętna na nią znalazła Powiem Wam, że szału nie ma, sporo rzeczy wisiało jeszcze (i leżało)...

No wiecie co, nie spodziewałam się.
Zadzwoniła do mnie Pani z Douglasa, że zaprasza mnie na specjalny dzień VIP w perfumerii, gdzie będę mogła zrobić zakupy ze zniżką 20% Może w końcu się obudzili, bo zawsze tacy do tyłu byli ze zniżkami w stacjonarnych sklepach...
Chce ktoś coś?
A gdziez kochana w naszym city znajdziesz Dougiego w zamosciu najblizszy :P
Btw, bylam dzis w Marioo na zakupach, dobrze sie zlozylo bo akurat mi przyszedl kupon na 35 zl i sobie pieknie polaczylam -23% z kuponem a ze kupilam tylko Magic HR, to pozbylam sie niecalej stówki
Dobrze ze moja pani z M byla to mi naladowala cala torbe probek kosmetyczek itp.. w porownaniu z moim M, sephora wypada okropnie blado próbkowo, chociaz tez mam tam swoje panie
A theBalmu nadal nie bylo... chociaz myslalam zeby wziac bahama mama... moze nastepnym razem

Spóznione ale szczere Wszystkiego najlepszego kobietki z okazji naszego komunistycznego swięta
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:47   #1814
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
a o co kaman z tym H&M? Czemuz ja nic nie wiem hiihi


A gdziez kochana w naszym city znajdziesz Dougiego w zamosciu najblizszy :P
Btw, bylam dzis w Marioo na zakupach, dobrze sie zlozylo bo akurat mi przyszedl kupon na 35 zl i sobie pieknie polaczylam -23% z kuponem a ze kupilam tylko Magic HR, to pozbylam sie niecalej stówki
Dobrze ze moja pani z M byla to mi naladowala cala torbe probek kosmetyczek itp.. w porownaniu z moim M, sephora wypada okropnie blado próbkowo, chociaz tez mam tam swoje panie
A theBalmu nadal nie bylo... chociaz myslalam zeby wziac bahama mama... moze nastepnym razem

Spóznione ale szczere Wszystkiego najlepszego kobietki z okazji naszego komunistycznego swięta
Właśnie o ten w Zamościu mi chodziło Będę jutro, więc jak coś chcesz, to no problemo
Też chcę taką dobrą znajomą w perfumerii
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 23:32   #1815
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
a o co kaman z tym H&M? Czemuz ja nic nie wiem hiihi


A gdziez kochana w naszym city znajdziesz Dougiego w zamosciu najblizszy :P
Btw, bylam dzis w Marioo na zakupach, dobrze sie zlozylo bo akurat mi przyszedl kupon na 35 zl i sobie pieknie polaczylam -23% z kuponem a ze kupilam tylko Magic HR, to pozbylam sie niecalej stówki
Dobrze ze moja pani z M byla to mi naladowala cala torbe probek kosmetyczek itp.. w porownaniu z moim M, sephora wypada okropnie blado próbkowo, chociaz tez mam tam swoje panie
A theBalmu nadal nie bylo... chociaz myslalam zeby wziac bahama mama... moze nastepnym razem

Spóznione ale szczere Wszystkiego najlepszego kobietki z okazji naszego komunistycznego swięta
http://www.pudelek.pl/artykul/38764/...zakupach_foto/

Ja za Bahama mama chodzę i chodzę i dorwać nie mogę. Bieda w moim 1 mario a w drugim nie mają theBalm a do torunia specjalnie jechać nie będe. Może któraś pochwalić sie bahamowym makijażem?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:19   #1816
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dostałam sms od DOUGLASA, że do 11 marca na wybrane produkty do makijażu jest 50% rabatu. Może któraś orientuje się na jakie?
Nie marzę nawet o EL
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:34   #1817
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dostałam sms od DOUGLASA, że do 11 marca na wybrane produkty do makijażu jest 50% rabatu. Może któraś orientuje się na jakie?
Nie marzę nawet o EL
Orientuję się jakie i już o tym pisałysmy że jest Chanel YSL DIOR I LANCOME ale oczywiście przebrane kolory te co sie nie sprzedały. EL nie widziałam ale może to zalezy od D. co mają na stanie.
No i najwazniejsze trzeba uważać na purchawy bo mi wcisneli pomadke YSL z 2005 r. !!!!!!!!!!!!!!!!!
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:51   #1818
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dostałam sms od DOUGLASA, że do 11 marca na wybrane produkty do makijażu jest 50% rabatu. Może któraś orientuje się na jakie?
Nie marzę nawet o EL
Może chodzi o te resztki z wyprzedaży?

Btw widziałyście nowość Clinique - maskara do dolnych rzęs? Jak dla mnie to jakiś żart jest...

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-03-09 o 09:55
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:35   #1819
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Btw widziałyście nowość Clinique - maskara do dolnych rzęs? Jak dla mnie to jakiś żart jest...
No, to już nie taka nowość, chyba już z ponad rok jest na rynku. Bo jak rozumiem chodzi o tusz Bottom Lash ?
Czemu żart ? Bardzo fajna jest moim zdaniem. I praktyczna.
Ta maleńka szczoteczka naprawdę fajnie "traktuje" te cieńsze rzęski na dolnej powiece. Przydaje się też do malowania tych najkrótszych na górnej.
I jest trwała, mi się nie osypywała ani nie kruszyła. Przypomniałaś mi o niej

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość


Ja tez lubie serie bialaczkowa . Robie zakusy na jakies miniatury na ibeju, ale teraz na liscie muszmieciow jest pielegnacyjne serum E Lauder Cyber White Baaaardzo chwalone. Robie tez zakusiki na miniatury wszelkich podkladow Diorsnow. Glownie ze wzgledu na wysokie filtry. Z Chanela bialaczkowego bym chciala miec bardzo 'nafiltrowana' baze

Widzę, że gramy w jednej drużynie Też lubię tę wszystkie rozjaśniające i blokujące słońce preparaty co je wypuszczają na Azję.
Nie wiem czy znasz ten sklep:

http://www.cosme-de.com/en/category/restock.html

Tam mają dużo tego typu preparatów. Odkryłam ten sklep parę lat tamu, kupuję u nich dość regularnie. Często dokładają towaru, bo dość szybko te co fajniejsze kosmetyki wykupują.
Ceny są w miarę korzystne ale można czasem przymknąć oko jak wrzucą jaką perełkę, którą normalnie by trzeba było wieźć z Singapuru, Japonii czy Hong Kongu, nie ?
Darmowa wysyłka tam jest i wysyłają wszędzie poza Niemcami i Włochami z tego co pamiętam.

Ja lubię Diorsnowa te wszystkie ichnie blokery w postaci baz pod makijaż.

Ale naj naj naj lepszą bazą przeciwsłoneczną (chociaż ten fitr nie jest jakoś porażająco wysoki) miałam (mam) z Creme de la Mer - The SPF 30 UV Protecting Fluid.
Tą:
http://www.harrods.com/product/cr%C3...ace-treatments

Droga jest jak jasny gwint, ale warta każdego grosza. Tak lekkiej, "świetlistej" bazy pod makijaż nie znam innej. Jest naprawdę super.
Kupiłam ją w Harrodsie kiedyś. Dożynam właśnie jedno opakowanie i chyba się skuszę na kolejne.
Tylko tam to trzeba co najmniej parę rzeczy kupić, bo przesyłka kosztuje 20 funtów na terenie Europy. Ale chyba znasz ten sklep (kto nie zna Harrodsa, nie ? ) online, bo kojarzę, że kiedyś go gdzieś pokazywałaś.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-03-09 o 10:42
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 10:36   #1820
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Wszem i wobec ogłaszam swoje urodzinowe przemyslenia decyzyjne!

Mówię stop kolorówce! Nie kupię ani Bagatelki, ani Flirta, ani kolejnego smarowidła,cienia, różu, rozświetlacza, kredki. Ani nic z tych rzeczy! No chyba, że mi się coś skończy Ale szybko ta chwila nie nadejdzie. Denkuję co mam. Po co mi śliczny makijaż, jak dupa zrobiła się jak trzydrzwiowa szafa. Jutro jadę po buty do biegania, takie na chłodne dni, bo letnie mam, i w las... Wolę w to zainwestować, lato blisko

I biorę was wszystkie na świadków
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:40   #1821
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dostałam sms od DOUGLASA, że do 11 marca na wybrane produkty do makijażu jest 50% rabatu. Może któraś orientuje się na jakie?
Nie marzę nawet o EL
Są różne produkty z różnych marek objęte przeceną 50%. El też widziałam

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dostałam sms od DOUGLASA, że do 11 marca na wybrane produkty do makijażu jest 50% rabatu. Może któraś orientuje się na jakie?
Nie marzę nawet o EL
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No, to już nie taka nowość, chyba już z ponad rok jest na rynku. Bo jak rozumiem chodzi o tusz Bottom Lash ?
Czemu żart ? Bardzo fajna jest moim zdaniem. I praktyczna.
Ta maleńka szczoteczka naprawdę fajnie "traktuje" te cieńsze rzęski na dolnej powiece. Przydaje się też do malowania tych najkrótszych na górnej.
I jest trwała, mi się nie osypywała ani nie kruszyła. Przypomniałaś mi o niej

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



Widzę, że gramy w jednej drużynie Też lubię tę wszystkie rozjaśniające i blokujące słońce preparaty co je wypuszczają na Azję.
Nie wiem czy znasz ten sklep:

http://www.cosme-de.com/en/category/restock.html

Tam mają dużo tego typu preparatów. Odkryłam ten sklep parę lat tamu, kupuję u nich dość regularnie. Często dokładają towaru, bo dość szybko te co fajniejsze kosmetyki wykupują.
Ceny są w miarę korzystne ale można czasem przymknąć oko jak wrzucą jaką perełkę, którą normalnie by trzeba było wieźć z Singapuru, Japonii czy Hong Kongu, nie ?
Darmowa wysyłka tam jest i wysyłają wszędzie poza Niemcami i Włochami z tego co pamiętam.

Ja lubię Diorsnowa te wszystkie ichnie blokery w postaci baz pod makijaż.

Ale naj naj naj lepszą bazą przeciwsłoneczną miałam z Creme de la Mer - The SPF 30 UV Protecting Fluid.
Tą:
http://www.harrods.com/product/cr%C3...ace-treatments

Droga jest jak jasny gwint, ale warta każdego grosza. Tak lekkiej, "świetlistej" bazy pod makijaż nie znam innej. Jest naprawdę super.
Kupiłam ją w Harrodsie kiedyś. Dożynam właśnie jedno opakowanie i chyba się skuszę na kolejne.
Tylko tam to trzeba co najmniej parę rzeczy kupić, bo przesyłka kosztuje 20 funtów na terenie Europy. Ale chyba znasz ten sklep (kto nie zna Harrodsa, nie ? ) online, bo kojarzę, że kiedyś go gdzieś pokazywałaś.
Ja używam filtra Avene 50+ (zresztą nie tylko jego) Wiesz może czemu czasami po posmarowaniu twarzy czuję w ustach jego smak Coś przenika do organizmu z niego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:40   #1822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Wszem i wobec ogłaszam swoje urodzinowe przemyslenia decyzyjne!

Mówię stop kolorówce! Nie kupię ani Bagatelki, ani Flirta, ani kolejnego smarowidła,cienia, różu, rozświetlacza, kredki. Ani nic z tych rzeczy! No chyba, że mi się coś skończy Ale szybko ta chwila nie nadejdzie. Denkuję co mam. Po co mi śliczny makijaż, jak dupa zrobiła się jak trzydrzwiowa szafa. Jutro jadę po buty do biegania, takie na chłodne dni, bo letnie mam, i w las... Wolę w to zainwestować, lato blisko

I biorę was wszystkie na świadków
Damon no trzymamy za Ciebie kciuki z pomyślność złożonych obietnic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:43   #1823
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Tej maskary Bottom Lash z Clinique nie widziałam w PL jeszcze, pojawiła się wreszcie? Super... teraz tylko czekać na przypływ gotówki. A orientujecie się w jakiej jest cenie?
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:46   #1824
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Wszem i wobec ogłaszam swoje urodzinowe przemyslenia decyzyjne!

Mówię stop kolorówce! Nie kupię ani Bagatelki, ani Flirta, ani kolejnego smarowidła,cienia, różu, rozświetlacza, kredki. Ani nic z tych rzeczy! No chyba, że mi się coś skończy Ale szybko ta chwila nie nadejdzie. Denkuję co mam. Po co mi śliczny makijaż, jak dupa zrobiła się jak trzydrzwiowa szafa. Jutro jadę po buty do biegania, takie na chłodne dni, bo letnie mam, i w las... Wolę w to zainwestować, lato blisko

I biorę was wszystkie na świadków
Jak już znajdziesz fajne buty do biagania (albo jesli polecasz, te które już masz), to daj znać jakie Tez mnie to czeka, a nie znosze kupowania butów innych niż szpilki
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:58   #1825
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja używam filtra Avene 50+ (zresztą nie tylko jego) Wiesz może czemu czasami po posmarowaniu twarzy czuję w ustach jego smak Coś przenika do organizmu z niego
Nie wiem, to dziwne. A na pewno przez przypadek nie "zahaczasz" o usta jak go nakładasz ?
Ja Avene nie lubię, bo te filtry są zbyt ciężkie dla mnie. Nie wchłaniają się w moją skórę.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:01   #1826
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Damon no trzymamy za Ciebie kciuki z pomyślność złożonych obietnic
Dzięki Corii. liczę na was Choć na myśl, że nie pójdę jutro do M. po Bagatelkę zrobiło mi się słabo

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jak już znajdziesz fajne buty do biagania (albo jesli polecasz, te które już masz), to daj znać jakie Tez mnie to czeka, a nie znosze kupowania butów innych niż szpilki
Na teraz czaję się na te:
http://esklep.intersport.pl/pl/produ...a-tr3-w-g44685
a mam te, ale one typowo na ciepłe dni są:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reebok_premier_verona_kfs_ii_6.jpg (17,1 KB, 15 załadowań)
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:03   #1827
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Wszem i wobec ogłaszam swoje urodzinowe przemyslenia decyzyjne!

Mówię stop kolorówce! Nie kupię ani Bagatelki, ani Flirta, ani kolejnego smarowidła,cienia, różu, rozświetlacza, kredki. Ani nic z tych rzeczy! No chyba, że mi się coś skończy Ale szybko ta chwila nie nadejdzie. Denkuję co mam. Po co mi śliczny makijaż, jak dupa zrobiła się jak trzydrzwiowa szafa. Jutro jadę po buty do biegania, takie na chłodne dni, bo letnie mam, i w las... Wolę w to zainwestować, lato blisko

I biorę was wszystkie na świadków
Bede trzymac kciuki .

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie wiem, to dziwne. A na pewno przez przypadek nie "zahaczasz" o usta jak go nakładasz ?
Ja Avene nie lubię, bo te filtry są zbyt ciężkie dla mnie. Nie wchłaniają się w moją skórę.
A co poza tym de la Merem polecasz? Dla mnie ten filtr jest stanowczo za drogi. Do tego nakladajac 1,5 ml na twarz i 1,5 - 2 ml na dekolt i szyje to nawet na dwa tygodnie nie starczy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:08   #1828
Pauline13
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Wiadomości: 2 361
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Tej maskary Bottom Lash z Clinique nie widziałam w PL jeszcze, pojawiła się wreszcie? Super... teraz tylko czekać na przypływ gotówki. A orientujecie się w jakiej jest cenie?
Z tego co wiem jest w Sephorze za ok 60 zł i gratis miniatura high impact
__________________
Wymiana Listopad
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789273
Pauline13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:09   #1829
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

ooo, to jak wyszlo z odchudzaniem - testowala ktoras te buty reeboka, co to niby maja formowac?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:21   #1830
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, to jak wyszlo z odchudzaniem - testowala ktoras te buty reeboka, co to niby maja formowac?
Bardzo fajnie się w nich chodzi, ale z formowaniem to pic na wodę

Ale wygodne są wyrąbiście

Właśnie mi się przypomniało, że jednak jakoś działać muszą. Bo mimo, że wyrobiona w biegach jestem, to po dłuższym ich noszeniu miałam zakwasy w łydkach.
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-03-09 o 11:25
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.