Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 22:03   #4621
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zmieszałam się konkretnie
jakies 3 dni temu przeglądałam stronkę AO i wybrałam sobie toniki - wtedy była tylko na zielono napisana cena 35,90 i myśle sobie...ehh poczekam jeszcze, może bardziej obniżą...dziś rano wchodzę i się zmartwiłam...było tam tylko na czarno napisane 44,90
lubię dobre rzeczy, ale nie lubię za nie dużo płacić, więc promocje to coś w sam raz dla promolci
wchodzę teraz a tam przekreślona czarna cena i ta piękna zieloniutka obok niej
ehh chyba musiałam trafić na moment gdy moderator majstrował coś przy stronie bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...

przy okazji...
Korah, który z ich toników podobał Ci się najbardziej?

Dziewczyny macie piękne włoski, normalnie cudo
KorahAnulaSekretny
chyba nigdy nie osiągnę takiej ładnej "gładzi" na włosach

błyszczyki bb wydają się przyjemniutkie, maja też dobre recenzje na kwc...muszę gdzieś je dorwać


Najbardziej lubię ten green tea do normalnej cery, potem ten do wrażliwej Vegecol, a na trzecim miejscu ten do tlustej Herbal. Reszta jest fajna, ale nie powalająca. W moim odczuciu najbezpieczniej kupić ten do wrażliwej, bo nie świeciłam sie po nim, a nawet ładnie nawilżał i odświeżał. Natomiast ten do normalnej cery był moim ulubieńcem, cera po jego użyciu wyglądała cudnie i była nawilzona jak po kremie w moim odczuciu. Niestety czasem się po nim świeciłam. Natomiast tonik do tłustej byłby super na lato, fajnie chłodzi, odświeża, jednak leciutko tylko nawilża
Tonik Algowy natomiast nie urzekł mnie, rozszerzał mi pory, świeciłam się, tonik ogórkowy mi śmierdział, poza tym ok, a tonik różany do suchej cery nawilżał gorzej od tego do normalnej cery
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 22:24   #4622
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

dziękuję
vegecol jest na mojej liście mam nadzieję, że się sprawdzi...zastanawiałam się też nad tym do cery mieszanej z tendencją do przesuszania
a miałaś może tą mineralno-ziołową mgiełkę do twarzy?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 22:50   #4623
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak teraz, ale w poprzednich latach pamiętam,że jak osoba mjąca tego dnia urodziny przyszła na galę (zazwyczaj w jakimś CH to się załapywała na tort i jakieś dodatkowe prezenty

Dziewczyny, coś przegapiłam w tym tygodniu: do dziś była zniżka -15% w Marionnaud Filtr JMO (normalnie po 142) wypadał po 121 zł.
Ale na szczęście Mario ma częste takie akcje rabatowe (i zawsze mnie informują o tym to już będę pamiętać
o kurczę, informuj koniecznie Ja zaczynam odkładać na filtr grosz do grosza..

Swoją drogą, dziewczyny, czyto nie o AO pisałyście, że oni te swoje promocje tak zwiększają, zwiększają, i pod koniec za jakieś grosze można ich produkty kupić? Czy mi się pogrzmociło?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 23:17   #4624
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ishani dziewczyny pisały, że tak było w zeszłym roku, ja też czekam, że może zdarzy się ponownie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:29   #4625
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Pamiętam ten szał ciał jak się wszystkie (oprócz chyba mnie) rzuciły.
Wczoraj użyłam ponownie peelingu z flos-lek(a?), no nie lubię go, naprawdę nie lubię.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-03-26 o 09:30
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:14   #4626
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wklejam zamówienie z LF i JMO oraz efekt mojego służbowego wyjazdu do Czech
Najbardziej podoba mi się zestaw alverde, za masełko, kremowy żel i herbatkę zapłaciłam ok 18 zł

Aaa! z LF jest plastelinka muminka
Gayenko zakupy
A powiedz mi, czy poza Dotykiem Motyla miałaś jeszcze inne balsamy - może któryś do ust?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
okej, meine damen und herren... teraz moja kolej wprawdzie bralam udzial w bezzakupowym marcu, ale mialam urodziny i pozwolilam sobie na dwa niezbedniki (tonik i deo), a przy okazji kupowania niezbednikow skusilam sie jeszcze na dwa zbedniki (przy okazji deo kupilam set hauschki, a z tonikiem skusilam sie na sztyft do ust). juz odpokutowalam, a patrzac na moj zbior stwierdzam, ze przeciagne post na kwiecien i pewnie maj i czerwiec i....

zakupy phenome:
- holistic
- mgielka do wlosow
- maska oczyszczajaca do skalpu (nie ma na zdjeciu, bo przelozona do latwiejszego w transporcie opakowania)
- mydelka: mietowe i my first
probki JMO:
- serum z macznicy
- serum z wit c
- zel do mycia twarzy zluszczajacy z jojoba i zen-szeniem
- mleczko do ciala pomarancza/wanilia
- odlewka filtra (nie ma na zdjeciu)
zakupy hauschka:
- deo w kulce z roza
- set probek do twarzy
- gratis probka kremu pod oczy
zakupy w moim naturalno-kosmetycznym raju:
- tonik balansujacy do twarzy primavera
- probki z tej samej serii primavera: zel do mycia twarzy i smarowidlo do twarzy
- sztyfty do ust burt's bees z efektem blyszczyka
- mini-mleczko po opalaniu lavera
poza tym:
- probki biomaris: krem nawilzajacy, odzywczy, pod oczy (i bylo jeszcze mleczko do oczyszczania twarzy, juz wyprobowane).

na moje usprawiedliwienie: nie wszystko to dla mnie! naprawde! no i procz tego, z czego spowiadalam sie na poczatku, wszystko zakupione jeszcze w lutym

closzku... postny powiadasz
Piękne zakupy, chociaż Twoją szafkę butową też bym chętnie zobaczyła
Błyszczyko-sztyft ma genialny kolor Taki świeżo-naturalny, cudo

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to i ja wstawiam zdjęcia włosków.
Przyznam, że jestem zaskoczona kolorem jak na siebie patrze to widzę mniej rudego a więcej ciemnego brązu
Zdjęcia są robione bez lampy.
Na 2 pierwszych próbowałam uchwycić moment ze słonkiem - nie wyszło! Słonko ma mnie w d..... i ajk tylko robiłam zdjęcie to się zachmurzało Ale przynajmniej są w świetle dziennym.
3 zdjęcie w łazience (sory za mokrą ścianę pod prysznicem ale zdjęcie robiłam zaraz po kąpieli Młodej) - tam jest dość ciemno więc zdjęcie robione bez bezpośredniego rzutu światła dziennego z okna i bez zapalonego światła. Pewnie dlatego mam inne mniemanie o swoim kolorze włosów, bo przewaznie tylko w łazience sie oglądam (a tam ciemnawo...)
Anula, piękne włosy i piękny kolor
Normalnie zdjęcie w ramkę i jako reklama naturalnej pielęgnacji wieszać A manager powinna Ci załatwić stały kontrakt z naturalnymi szamponami - za wykorzystanie wizerunku, stałe dostawy najnowszych produktów
A aparaty jakoś rzeczywiście zarudziają... u mnie też wyszły bardziej rude niż są BTW, gdybyś taki miała rzeczywiście to też byłoby ślicznie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:40   #4627
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dziękuję
vegecol jest na mojej liście mam nadzieję, że się sprawdzi...zastanawiałam się też nad tym do cery mieszanej z tendencją do przesuszania
a miałaś może tą mineralno-ziołową mgiełkę do twarzy?
Mgiełki nie miałam, podejrzewam, że może być fajna i wydajniejsza od toników, ale na pewno mniej efektywna.

Ten tonik ogórkowy jak pisałam, jest fajny, ale jak dla mnie brzydko pachnie, takim ogórkiem kiszonym.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Swoją drogą, dziewczyny, czyto nie o AO pisałyście, że oni te swoje promocje tak zwiększają, zwiększają, i pod koniec za jakieś grosze można ich produkty kupić? Czy mi się pogrzmociło?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 10:56   #4628
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny a kojarzycie może czy ta odżywka z dziką różą z AO była w wersji mini?
Wydaje mi się że tak, a teraz jej nie widzę
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:04   #4629
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kojarzycie może czy ta odżywka z dziką różą z AO była w wersji mini?
Wydaje mi się że tak, a teraz jej nie widzę
Nad tym samym się zastanawiam
Chyba była wersja mini,ale też jej nie widzę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:08   #4630
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Closzku pieknie u Ciebie

Anula piękne włosy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:30   #4631
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Gayenko zakupy
A powiedz mi, czy poza Dotykiem Motyla miałaś jeszcze inne balsamy - może któryś do ust?



closzku... postny powiadasz
Piękne zakupy, chociaż Twoją szafkę butową też bym chętnie zobaczyła
Błyszczyko-sztyft ma genialny kolor Taki świeżo-naturalny, cudo



Anula, piękne włosy i piękny kolor
Normalnie zdjęcie w ramkę i jako reklama naturalnej pielęgnacji wieszać A manager powinna Ci załatwić stały kontrakt z naturalnymi szamponami - za wykorzystanie wizerunku, stałe dostawy najnowszych produktów
A aparaty jakoś rzeczywiście zarudziają... u mnie też wyszły bardziej rude niż są BTW, gdybyś taki miała rzeczywiście to też byłoby ślicznie
jestem za
Dziękuje Ci bardzo wiesz ja nie mam nic do koloru rudego - zresztą przez wiele lat się na rudo robiłam po prostu ja w lustrze inny kolor włosów widze
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kojarzycie może czy ta odżywka z dziką różą z AO była w wersji mini?
Wydaje mi się że tak, a teraz jej nie widzę
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nad tym samym się zastanawiam
Chyba była wersja mini,ale też jej nie widzę
Odżywka z różą napewno miała wersję mini - sama ja kupowałam ale teraz nie mam pojęcia
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Closzku pieknie u Ciebie

Anula piękne włosy
dziękuję ślicznie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 11:37   #4632
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Napisałam maila do AO w sprawie tej odżywki - ona wygląda b. kusząco ale nie od razu w wersji dużej- najchętniej bym najpierw ją przetestowała.
Dam znać jak odpiszą.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:54   #4633
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Napisałam maila do AO w sprawie tej odżywki - ona wygląda b. kusząco ale nie od razu w wersji dużej- najchętniej bym najpierw ją przetestowała.
Dam znać jak odpiszą.
Fajnie, daj znać.
Mi nie odpisali - pytałam, czy te nowe ceny to tak na zawsze, czy szykują sie do wyprzedazy z powodu krótkich terminów. Nie odpisali, ale w międzyczasie sie pozmieniało na stronie i teraz juz sama widze, że wyprzedaz nadciąga, więc bez łaski z tą odpowiedzią
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:58   #4634
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Odżywka z różą napewno miała wersję mini - sama ja kupowałam ale teraz nie mam pojęcia
Czyli dobrze kojarzę
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Napisałam maila do AO w sprawie tej odżywki - ona wygląda b. kusząco ale nie od razu w wersji dużej- najchętniej bym najpierw ją przetestowała.
Dam znać jak odpiszą.
Daj znać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:58   #4635
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Zauważyłyście, że nie ma wielu kosmetyków tych co niby są w promocji? Zwłaszcza w produktach do włosów.
Zrobiłam próbne zamówienie wszystkiego co jest dostępne, co bym chciała miec i wyszło mi ponad 350 zł No cóż, poczekam na większa obniżkę, a nóż widelec będzie. Tylko nie wykupcie wszystkiego
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:59   #4636
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fajnie, daj znać.
Mi nie odpisali - pytałam, czy te nowe ceny to tak na zawsze, czy szykują sie do wyprzedazy z powodu krótkich terminów. Nie odpisali, ale w międzyczasie sie pozmieniało na stronie i teraz juz sama widze, że wyprzedaz nadciąga, więc bez łaski z tą odpowiedzią
hmm
próbowałam zadzwonić ale telefonu też nie odbierają, kurcze ja tam mam taką większą wish liste u nich ale tą odżywkę też bym chciała
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:00   #4637
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fajnie, daj znać.
Mi nie odpisali - pytałam, czy te nowe ceny to tak na zawsze, czy szykują sie do wyprzedazy z powodu krótkich terminów. Nie odpisali, ale w międzyczasie sie pozmieniało na stronie i teraz juz sama widze, że wyprzedaz nadciąga, więc bez łaski z tą odpowiedzią
Oni chyba tak mają.Mi również nie odpisali jak pytałaś o coś czego już nie pamiętam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:24   #4638
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

W zasadzie nie było mnie w weekend, a do nadrobienia tylko trzy strony. Bałam sie, że będzie dziesięć. Chyba post nie służy naszemu wątkowi Ja po weekendzie w ogrodzie złapałam katar A miałam myć okna. Odpoczywamy dziś z Tomciem i nadrabiamy wizażowe zaległości.

Mimo to widziałam, że chwaliłyście się włoskami. Same "ach ach-y"

Co do kosmetyczek, niestety mało jest dziewczyn znających się na składach. Wcisną wszystko, żeby tylko zarobić. Wybaczcie oczywiście nie chcę generalizować. Podobnie jest z fryzjerami. Dałam się namówić kiedyś na okropnie drogi zabieg, który dał efekty do następnego mycia. Znajoma kosmetyczka (pisalam Wam o niej kiedyś, niesamowita dziewczyna, znająca składy, uwielbiająca kosmetyki naturalne, obecnie wykłada chyba w Krakowie) kiedyś podała mi jakie zabiegi mają sens, ale niestety nie pamiętam już jakie to były Nie mam już tez z nią kontaktu. A szkoda.

Co do toniku i kremiki Gaia Creams, działają i zdaje się pięknie współpracują Wczoraj trochę piekła mnie buzia po przetarciu jej tonikiem. Po nałożeniu kremiku wszystko się uspokoiło. Stosuję ten zestaw od piątku (kwas od czwartku) i efekty już widać. Ciągle nie dowierzam, czy to możliwe? Buzia jest jaśniutka, miękka, taka wyciszona, wszystkie niedoskonałości, które wyskoczyły dwa tygodnie temu zniknęły. Myślę, ze do sukcesu przyczyniła się również herbatka Pukka. Znów nie mam zdjęć przed i po. A szkoda bo efekt zauważyli moi rodzice Bardzo bym chciała, żeby zestaw nadal służył.

Kolejnymi kosmetykami, którymi się zachycam to Madara. Szampon i odżywka pięknie służą, włosy błyszczą, są miękkie i przyjemne. Nie używam już niczego innego Dezodorant chroni, nawet przy tak intensywnej pracy jaką jest czyszczenie trawnika z mchu i obumarłej zeszłorocznej trawy (kto to robił starymi grabiami, wie jaka to ciężka praca) Kosmetyki dla dzieci natomiast pięknie uspokoiły skórkę mojego synka. Cudo

Mam już też wstępne porównanie płukanki LF i YR. Chyba wolę YR ze względu na zapach Po płukance LF może włoski trochę bardziej błyszczą, ja jednak mam wrażenie, że czuję zapach octu. To już chyba moja paranoja, bo mąż nic nie wyczuwał
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:24   #4639
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jestem za
Dziękuje Ci bardzo wiesz ja nie mam nic do koloru rudego - zresztą przez wiele lat się na rudo robiłam po prostu ja w lustrze inny kolor włosów widze
Ależ doskonale Cię rozumiem Tak jak pisałam, mi na zdjęciach z łazienki też rude wyszły, a w lustrze oglądam kolor, jaki był na starszych fotach
Rudy fajny, ciemny też fajny... a w ogóle to ładnemu we wszystkim ładnie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 12:36   #4640
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ależ doskonale Cię rozumiem Tak jak pisałam, mi na zdjęciach z łazienki też rude wyszły, a w lustrze oglądam kolor, jaki był na starszych fotach
Rudy fajny, ciemny też fajny... a w ogóle to ładnemu we wszystkim ładnie
Masz rację
Za piękne jestesmy, żeby kolor włosów mógł to zepsuć
A mnie znowu wzięło na zapuszczanie włosów
Takie naprawde długie to miałam przed erą Weroniki miałam takie jak Ty teraz ale po porodzie mi wychodziły mocno, więc ścięłam, potem znowu, potem znowu i znowu..... Przez wiele lat nosiłam bardzo krótkie teraz to mam zapuszczone!
Ale ja nie mam takich ładnych włosów jak Ty i moje długie nie wyglądały tak imponująco jak Twoje długie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:46   #4641
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Masz rację
Za piękne jestesmy, żeby kolor włosów mógł to zepsuć
A mnie znowu wzięło na zapuszczanie włosów
Takie naprawde długie to miałam przed erą Weroniki miałam takie jak Ty teraz ale po porodzie mi wychodziły mocno, więc ścięłam, potem znowu, potem znowu i znowu..... Przez wiele lat nosiłam bardzo krótkie teraz to mam zapuszczone!
Ale ja nie mam takich ładnych włosów jak Ty i moje długie nie wyglądały tak imponująco jak Twoje długie.

Ale, ale, jak miałaś długie, to chyba jeszcze pielęgnacja naturalna nie była wdrożona, prawda?
Jeśli masz tyle cierpliwości, żeby zapuszczać, a włosy na fotkach w świetnej kondycji, to zdecydowanie warto spróbować, jeśli Ci się długich chce Poza tym masz tyyyle naturalnych cudeniek do włosów, że spróbowałyby nie być imponujące
A jak się wkurzysz, to zawsze można ściąć
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:58   #4642
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Ale, ale, jak miałaś długie, to chyba jeszcze pielęgnacja naturalna nie była wdrożona, prawda?
Jeśli masz tyle cierpliwości, żeby zapuszczać, a włosy na fotkach w świetnej kondycji, to zdecydowanie warto spróbować, jeśli Ci się długich chce Poza tym masz tyyyle naturalnych cudeniek do włosów, że spróbowałyby nie być imponujące
A jak się wkurzysz, to zawsze można ściąć
co racja to racja - obciąć zawsze można
no ja własnie zapuszczam ale cierpliwośc nie jest moją mocną stroną....
Oczywiście - jak miałam długie włosy to mordowałam je strasznie. Nigdy nie pomyślałam o tym, że przeciez teraz jak je rozpieszczam natura to powinny lepiej sie prezentować długie namówiłas mnie ale z tym moim zapuszczaniem to już nawet fryzjerka się ze mnie smieje spróbowac nie zaszkodzi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:01   #4643
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
co racja to racja - obciąć zawsze można
no ja własnie zapuszczam ale cierpliwośc nie jest moją mocną stroną....
Oczywiście - jak miałam długie włosy to mordowałam je strasznie. Nigdy nie pomyślałam o tym, że przeciez teraz jak je rozpieszczam natura to powinny lepiej sie prezentować długie namówiłas mnie ale z tym moim zapuszczaniem to już nawet fryzjerka się ze mnie smieje spróbowac nie zaszkodzi
No widzisz
Poza tym wieeesz... dłuższe włosy, więcej kosmetyków się zużywa... szybciej można będzie nowe kupować
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:02   #4644
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że nie ma wielu kosmetyków tych co niby są w promocji? Zwłaszcza w produktach do włosów.
Zrobiłam próbne zamówienie wszystkiego co jest dostępne, co bym chciała miec i wyszło mi ponad 350 zł No cóż, poczekam na większa obniżkę, a nóż widelec będzie. Tylko nie wykupcie wszystkiego
Ja też zrobiłam taką symulację i wyszło mi coś ok. 300 zł.

W najnowszej gazetce Superpharm (ważnej od 29.03 do 11.04) promocje: -25% na wszystkie akcesoria EcoTools, -20% na serię Flos-lek - beECO, -20% na serię Tołpa - Planet of NATURE, 22,99 zł zamiast 35,99 zł za żel mycia twarzy Sanoflore.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:45
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:02   #4645
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

na merlinie pat rub w promocji
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:12   #4646
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Pamiętam ten szał ciał jak się wszystkie (oprócz chyba mnie) rzuciły.
Wczoraj użyłam ponownie peelingu z flos-lek(a?), no nie lubię go, naprawdę nie lubię.
Oprócz mnie też ale chyba się rozejrzę za czymś oczyszczającym dla mojego synalka, bo seria Alvy na wykończeniu...
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten tonik ogórkowy jak pisałam, jest fajny, ale jak dla mnie brzydko pachnie, takim ogórkiem kiszonym.
dobre: seria tonik "Ogórek Kiszony"
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
co racja to racja - obciąć zawsze można
no ja własnie zapuszczam ale cierpliwośc nie jest moją mocną stroną....
Oczywiście - jak miałam długie włosy to mordowałam je strasznie. Nigdy nie pomyślałam o tym, że przeciez teraz jak je rozpieszczam natura to powinny lepiej sie prezentować długie namówiłas mnie ale z tym moim zapuszczaniem to już nawet fryzjerka się ze mnie smieje spróbowac nie zaszkodzi
Anula ja Cię krótko znam ale nie pierwszy raz się w tym czasie bierzesz za zapuszczanie

Tak w ogóle to w merlin.pl część kosmetyków do twarzy Pat&Run w promocji -25%
Od razu mówię, że ekoampułki tam nie ma... ale coś mi się zdaje,że ceny regularne i tak niższe od sephorowych...

A i balsamy Figs&Rouge też w promocji, w cenie 25 z groszami... więc chyba nie aż tak atrakcyjnej...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:13
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:13   #4647
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No widzisz
Poza tym wieeesz... dłuższe włosy, więcej kosmetyków się zużywa... szybciej można będzie nowe kupować
siła Twoich argumentów jest powalająca
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oprócz mnie też ale chyba się rozejrzę za czymś oczyszczającym dla mojego synalka, bo seria Alvy na wykończeniu...

dobre: seria tonik "Ogórek Kiszony"

Anula ja Cię krótko znam ale nie pierwszy raz się w tym czasie bierzesz za zapuszczanie

Tak w ogóle to w merlin.pl część kosmetyków do twarzy Pat&Run w promocji -25%
Od razu mówię, że ekoampułki tam nie ma... ale coś mi się zdaje,że ceny regularne i tak niższe od sephorowych...
Małgosia, bo ja konsekwetna jestem......... w podchodzeniu do zapuszczania
Jakoś merlin mi sie z książkami i muzyką kojarzy nie potrafię się od tego uwolnic.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-26 o 13:16
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:15   #4648
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

A w Rossmannie pojawi się flat top EcoTools! Nie będę musiała go zamawiać z iherba. Jest w nowej gazetce (od 30.03) pod nazwą "pędzel do wygładzania makijażu". Kosztuje 29,99 zł, a będzie w promocji za 26,99 zł.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:16   #4649
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosia, bo ja konsekwetna jestem......... w podchodzeniu do zapuszczania
Jakoś merlin mi sie z książkami kojarzy nie potrafię się od tego uwolnic.
Taa... nawiasem się skiepścił trochę ostatnio (tak mi się z kolei coś kojarzy, że już miałam u nich nie kupować
Niemniej jednak czasem można coś z tradycyjnej kolorówki czy zapachów ustrzelić w dobrej cenie I zabawki też często kupujemy (kupowaliśmy tam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:18   #4650
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakoś merlin mi sie z książkami i muzyką kojarzy nie potrafię się od tego uwolnic.
Ja w Merlinie kiedyś zamawiałam perfumy i myszkę do laptopa dla TŻa.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.