makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 16:09   #3121
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny mam pytanie. Zrobiłam permanentny ust, kontur z cieniowaniem. Dzis złuszczyły mi się strupki w całości i to co ujrzałam pod nimi mnie delikatnie przeraziło.. Kolor jest za ciemny. Uzyskałam generalnie tandetny efekt czerwonej kontórówki. Fuj. Tandetnie i wulgarnie = efekt odwrotny od zamierzonego. Czy istenieje szansa że ten kolor jeszcze zblednie, czy tak juz zostanie..?
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:03   #3122
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam ponownie. Z każdą godziną jestem coraz bardziej załamana widokiem swoich ust. Reakcje otoczenia tylko potwierdzaja że wyglądam poprostu brzydko. Nie pojdę juz na korekte, boje się że ta Pani popsuje mi usta jeszcze bardziej. Chciała bym usunąc ten makijaż i tu miała bym prośbe o porade- czy któraś z Was orientuje sie gdzie w Warszawie można skutecznie usunąc makijaż permanentny? Macie jakieś sprawdzone miejsca? Nie chce się brzydko wyrażać, ale ta czerwona obwódka wokół ust sprawia że wyglądam jak jedna z pań wykonujacych najstarszy zawód świata. Nie mogę na siebie patrzeć..
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 11:42   #3123
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Z każdą godziną jestem coraz bardziej załamana widokiem swoich ust. Reakcje otoczenia tylko potwierdzaja że wyglądam poprostu brzydko. Nie pojdę juz na korekte, boje się że ta Pani popsuje mi usta jeszcze bardziej. Chciała bym usunąc ten makijaż i tu miała bym prośbe o porade- czy któraś z Was orientuje sie gdzie w Warszawie można skutecznie usunąc makijaż permanentny? Macie jakieś sprawdzone miejsca? Nie chce się brzydko wyrażać, ale ta czerwona obwódka wokół ust sprawia że wyglądam jak jedna z pań wykonujacych najstarszy zawód świata. Nie mogę na siebie patrzeć..

Ile dni jesteś po zabiegu?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:02   #3124
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

"Robiłam" usta w czwartek rano, natomiast po południu strupki złuszczyły mi sie w całosci (smarowałam alantanem plus)

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nie, przepraszam, musiałam zerknąc w kalendarz- jednak w srodę 4.04 robiłam. Pomyliłam daty. A strupki złuszczyły mi sie w całości wczoraj.
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:45   #3125
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
"Robiłam" usta w czwartek rano, natomiast po południu strupki złuszczyły mi sie w całosci (smarowałam alantanem plus)

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nie, przepraszam, musiałam zerknąc w kalendarz- jednak w srodę 4.04 robiłam. Pomyliłam daty. A strupki złuszczyły mi sie w całości wczoraj.
Możesz zrobić tak... Nie pielęgnuj tych ust, niech się złuszczają, jest szansa, że barwnik troszkę się wyłuszczy, poza tym ostateczną intensywność i tak zobaczysz dopiero miesiąc po za zabiegu. Stopniowo powinny blednąć, po czym znowu mogą być przez chwilkę wyraźniejsze, żeby na sam koniec znowu zjaśnieć i wtedy to będzie efekt końcowy.

Wtedy się temu przyjrzyj i zdecyduj, czy chcesz się tego pozbyć. Wiesz... może się okazać, że makijaż jest do uratowania, być może rozcieniowanie jest zbyt skąpe i w efekcie tworzy obwódkę, zamiast podkreślać.
Wiem, że w Sharleyu jest linergistka, której konikiem są usta, w tej chwili nie podam Ci nazwiska, bo nie pamiętam, ale po świętach postaram się o namiary i dam Ci znać.

Nie popadaj w przygnębienie, po prostu zgłosisz się do Niej i na pewno Ci te usta uratuje Głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybarwianie permanentnego do przyjemnych zabiegów nie należy i jeśli da się coś uratować to trzeba zacząć od tego
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:10   #3126
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź. Narazie smaruje te usta Carmexem, ma dodatek kwasu salicylowego (salicylic acid) i liczę że pomoże mi troche je złuszczyć. Jeśli usta nie zbledna to podam tu na forum namiary na Pania która mnie oszpeciła żeby przestrzec inne dziewczyny. Mam 26 lat i delikatne rysy twarzy, ta czerwona obwódka wygląda fatalnie.. eh, brak mi juz słów.
Muscat, dziekuję Ci za słowa otuchy ale sądzisz że ten barwnik da sie rozjasnić? Czekam w takim razie na namiary na tą lingerystke z sharleya a puki co życzę Wesołych Świąt
justwords jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 19:34   #3127
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Narazie smaruje te usta Carmexem, ma dodatek kwasu salicylowego (salicylic acid) i liczę że pomoże mi troche je złuszczyć. Jeśli usta nie zbledna to podam tu na forum namiary na Pania która mnie oszpeciła żeby przestrzec inne dziewczyny. Mam 26 lat i delikatne rysy twarzy, ta czerwona obwódka wygląda fatalnie.. eh, brak mi juz słów.
Muscat, dziekuję Ci za słowa otuchy ale sądzisz że ten barwnik da sie rozjasnić? Czekam w takim razie na namiary na tą lingerystke z sharleya a puki co życzę Wesołych Świąt
Poczekaj cierpliwie, prawdopodobnie się rozjaśnią
Może być tak, że wystarczy delikatnie poszerzyć rozcieniowanie i to zniweluje efekt mocnego odbicia od pozostałej czerwieni wargowej, ale (tak jak napisałam wcześniej) dopiero za około 3 tygodnie będzie można stwierdzić faktyczną intensywność i wtedy zdecydujesz co dalej.

Dziękuję za życzenia i oczywiście ja również życzę Tobie i pozostałym Forumowiczkom Wesołych Świąt
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 00:38   #3128
angelofdestroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wrzucam moje kreseczki górne i dolne - robiłam w Gabinecie Różanym w Krakowie Jak by ktoś miał jakieś pytania to proszę pisać na meila Ania.krakow@interia.eu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00211.jpg (60,1 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00212.jpg (62,5 KB, 187 załadowań)
angelofdestroy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:40   #3129
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez angelofdestroy Pokaż wiadomość
Wrzucam moje kreseczki górne i dolne - robiłam w Gabinecie Różanym w Krakowie Jak by ktoś miał jakieś pytania to proszę pisać na meila Ania.krakow@interia.eu
kiepskiej jakości zdjęcia więc nie mogę się dokładnie przyjrzeć, górna kończy Ci się równo z rzęsami?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:54   #3130
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny nadal nikt nie zna kogoś z trójmiasta lub okolic kto robi śliczne brewki?

proszę pomóżcie bo nigdy się nie doczekam :P a tu polecony został tylko jeden salon z Torunia
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 06:00   #3131
angelofdestroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie jest przeciągnięta za rzęsy,
angelofdestroy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 14:09   #3132
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Możliwe żebym miesiąc po zabiegu (górna powieka) miała jakąś reakcję alergiczną? od dwóch dni tak mnie swędzi lewe oko właśnie w miejscu kreski, że nie mogę się powtrzymywać przed drapaniem i pocieraniem, co kończy się tym, że rozmazuję tusz. Co z tym zrobić?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 11:29   #3133
raffia
Przyczajenie
 
Avatar raffia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny nadal nikt nie zna kogoś z trójmiasta lub okolic kto robi śliczne brewki?

proszę pomóżcie bo nigdy się nie doczekam :P a tu polecony został tylko jeden salon z Torunia
Szczerze polecam Instytut Makijażu Permanentnego w Gdańsku i p. Agnieszkę.
Robiłam u niej brwi metodą włoskową i jestem bardzo zadowolona a niedługo wybieram się do niej na kreski. Na wizytę trzeba jednak trochę poczekać bo jest dużo chętnych ale warto
raffia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:54   #3134
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Więc obiecane zdjęcia białych kresek na linii wodnej wrzucam i dodaję jeszcze brwi (oba zabiegi świeże sprzed 2 h)

Jestem bardzo zadowolona, brwi są idealne mimo moich olbrzymich obaw. Kreski wyglądają super- oko świeże i wypoczęte.

Co do zabiegu może wszystkich zdziwię, ale białe kreski były najmniej bolesne ze wszystkiego co miałam (brwi, kreski górne i dolne, linia wodna). Praktycznie nie czułam przy nich zupełnie nic, zresztą inne zabiegi też mnie nie bolały, więc jestem bardzo zadowolona z salonu w którym robiłam. Jako ciekawostkę powiem ,że nie byłam znieczulana emlą tylko jakąś inną maścią (podobno dosyć nową na rynku i znacznie droższą od emli)


Mogę śmiało zareklamować miejsce w którym robiłam, bo jak widać jestem zadowolona Madame Art w Poznaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kreski.jpg (15,8 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwa.jpg (8,0 KB, 367 załadowań)

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2012-04-13 o 12:58
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:32   #3135
SiZi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Makijaż permanentny

Odsprzedam kupon, który obejmuje zrobienie makijazu permanentnego

Kreski górnej i dolnej

oraz

Brwi tylko za 250 zł. w Salonie Monalisa Day SPA w Warszawie





Dziewczyny mam kupon zakupiony na gruponie na makijaż wart 1 400 zł, Z powdów zdrowotnych i nieuniknionej operacji musze go z przykrością sprzedac ponieważ nie moge przystapic do zabiegu w terminie jaki obejmuje kupon. Chciałam jedynie zrobić kreseczki ale moze ktoś zrobić sobie pragnie i brewki zafundować. Cena niska, bo promocyjna, a ja niestety nie wyrobię się do dnia 18sty kwietnia ;((

Po wpłaceniu pieniązków podam kod zabezpieczający oraz kod gruponu i na tej podstawie można umówić sie na makijaż w studio, w razie pytań tel do mnie 533727429 Mogę również przekazać kupon osobiście.

Wazny do 18-04 2012



Makijaż do wykonania przez wykwalifikowaną linerystkę w studio

MONALISA DAY SPA

Warszawa ul.Ryżowa 44

tel 668 991 451





Poniżej dodaję opinie klijentek salonu na którego usługę został zakupiony kupon. Szczegóły na stronie:http://www.spamonalisa.eu/




Komentarze

+1 #6 Maja 2012-03-13 13:53
Bardzo polecam. Makijaż brwi wykonany doskonale. Profesjonalne podejście do klienta
Cytować


+2 #5 Tatiana 2012-02-27 22:37
Brwi chciałam czarne. Nie zrobiła mi. Dałam sie namówić na brąz z szarym. Nie jestem zadowolona.
Cytować


0 #4 Małgorzata 2012-01-13 08:07
Byłam 2 dni temu u Pani Marty, Super, bardzo kompetentna osoba,miła i profesjonalna . Zrobiłam kreski gora , dół i brwi. Efekt -bardzo zadowolona , tylko narazie wszystko opuchnięte i swieze, nie moge się doczekać koncowego efektu.
Pozdrawiam
Cytować


0 #3 Nowa Klientka 2012-01-12 09:04
Byłam wczoraj na brwiach u Pani Marty. Mam opuchniecie i obrzmienie ale warto. Pani ma świetną rękę i dobrała mi bardzo ładne brwi. Jestem bardziej niż zadowolona dziękuje bardzo
Cytować


0 #2 Ela 2012-01-03 15:41
Trochę drogo ale efekt zadowalający
Cytować


0 #1 Maria 2011-10-29 23:46
Skorzystalam z usługi mikropigmentacj i brwi. Bałam sie przeraźliwie. Zabieg trwał nieco ponad godzinę. Pani Marta wykonała brwi z niesamowitą delikatnoscią i precyzją. Ważnymi mi wytłumaczyła i obalila " mity". Potrzebowałem dwóch korekt bo barwnik mi sie za bardzo utleniał. Teraz mam niemal idealne brwi. Nie są przersowane i wulgarne, o co bałam sie najbardziej. Rasumujac: idę na kreski
Cytować

Odśwież komentarze
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.
Dodaj komentarz

Imię (obowiązkowe)

E-Mail (obowiązkowe)

Strona internetowa






Wersja do druku[/CENTER]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GRUPON.jpg (95,4 KB, 24 załadowań)
SiZi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:38   #3136
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Podłączam się do wątku

Chcę sobie zrobić makijaż permanentny - dolną kreską oraz górną w stylu eye liner.

Natknęłam się na ofertę na grouponie na wykonanie takiego makijażu - jak myślicie czy taka oferta z kuponu zniżkowego będzie wykonana gorzej jakościowo? Niestety na taki makijaż w normalnej cenie aktualnie mnie nie stać a co do takiego z kuponu mam pewne obawy

I czy któraś z was miała robioną górną kreskę "eye-liner" ?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 07:19   #3137
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy ktos ma informacje lub doswiadczenia jezeli chodzi o usuwanie permanentnego brwi laserem? Czy braz long time liner zmienia po takim zabiegu kolor na czarny lub zielony? Ostrzegaja mnie w klinice ze tak sie czasem dzieje... Probowalam dopytac o reakcje pigmentow na laser w salonie, w ktorym sie dalam oszpecic, ale niestety nie odpowiadaja na pytania...
Mieszkam za granica i tu sie nie stosuje np. rejuvi.

Przy okazji chce ostrzec dziewczyny ktore maja ochote na tatuowanie swojej twarzy. Przemyslcie to 1000 razy.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 07:29   #3138
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez raffia Pokaż wiadomość
Szczerze polecam Instytut Makijażu Permanentnego w Gdańsku i p. Agnieszkę.
Robiłam u niej brwi metodą włoskową i jestem bardzo zadowolona a niedługo wybieram się do niej na kreski. Na wizytę trzeba jednak trochę poczekać bo jest dużo chętnych ale warto
a mogłabys wyslac mi zdjecia? wiem ze duzo osob poleca p. Agnieszke ale myslalam ze robi brewki tylko metoda tradycyjna ale skoro mowisz ze Ty mialas wloskowa to fajnie

Pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:20   #3139
raffia
Przyczajenie
 
Avatar raffia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
a mogłabys wyslac mi zdjecia? wiem ze duzo osob poleca p. Agnieszke ale myslalam ze robi brewki tylko metoda tradycyjna ale skoro mowisz ze Ty mialas wloskowa to fajnie

Pozdrawiam
Postaram się zrobić zdjęcie i wkleić wieczorem
Pozdrawiam
raffia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 14:59   #3140
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Podłączam się do wątku

Chcę sobie zrobić makijaż permanentny - dolną kreską oraz górną w stylu eye liner.

Natknęłam się na ofertę na grouponie na wykonanie takiego makijażu - jak myślicie czy taka oferta z kuponu zniżkowego będzie wykonana gorzej jakościowo? Niestety na taki makijaż w normalnej cenie aktualnie mnie nie stać a co do takiego z kuponu mam pewne obawy

I czy któraś z was miała robioną górną kreskę "eye-liner" ?
Może jednak ktoś by potrafił doradzić?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 20:08   #3141
raffia
Przyczajenie
 
Avatar raffia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez raffia Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić zdjęcie i wkleić wieczorem
Pozdrawiam
Wklejam zdjęcie - zrobione dziś parę dni po makijażu permanentnym. Czekam jeszcze aż zejdą strupki a później standardowo korekta.
Tak jak pisałam wcześniej, jestem bardzo zadowolona z makijażu brwi
dlatego też w maju wybieram się na kreski górne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04560-1.jpg (6,9 KB, 367 załadowań)
raffia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 11:44   #3142
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez raffia Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcie - zrobione dziś parę dni po makijażu permanentnym. Czekam jeszcze aż zejdą strupki a później standardowo korekta.
Tak jak pisałam wcześniej, jestem bardzo zadowolona z makijażu brwi
dlatego też w maju wybieram się na kreski górne
a jakies zdjęcie z bliska i tak aby napis "wizaz" go nie zasłaniał? ciezko ocenic z takiej odleglosci ile placilas za brewki i ile czekalas? fajnie byloby gdybys pstryknela kilka fotek i wyslala mi na priv (nie bedzie znaku wodnego). Bylabym baaardzo wdzięczna

Pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 15:45   #3143
Dashing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 83
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Umówiłam się na makijaż permanentny brwi 22 maja.. Do p.Agnieszki
Faktycznie długo trzeba czekać.

2/3.06 Mam zaplanowany wyjazd ze znajomymi , myślicie ,że do tego czasu strupki zejdą i makijaż nie będzie tak ostry?

Słyszałam ,że jeśli barwnik się źle przyjmie to po jakimś czasie brwi z barwnikiem grafitowym mogą być zielone, a z brązowym czerwone..??

Proszę o odp. Pozdrawiam.
__________________

-
2009 - Lloret de mar
2010 - Słoneczny Brzeg
2011 - Lloret de mar

2012 - RIMINI !. ;***
Dashing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 18:39   #3144
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dashing Pokaż wiadomość
Umówiłam się na makijaż permanentny brwi 22 maja.. Do p.Agnieszki
Faktycznie długo trzeba czekać.

2/3.06 Mam zaplanowany wyjazd ze znajomymi , myślicie ,że do tego czasu strupki zejdą i makijaż nie będzie tak ostry?

Słyszałam ,że jeśli barwnik się źle przyjmie to po jakimś czasie brwi z barwnikiem grafitowym mogą być zielone, a z brązowym czerwone..??

Proszę o odp. Pozdrawiam.
a dlaczego wybralas akurat ten salon i jaka metoda bedziesz miala robione brewki? mam nadzieje ze wyrazisz swoja opinie po mp
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 19:46   #3145
Dashing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 83
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Salon wybrałam po opiniach i rozmowach roznych uzytkowniczek tego portalu jak i innych oraz po porównaniu rożnych salonów do siebie. Od dłuższego czasu szukałam zaufanego salonu i wkoncu musiałam sie zdecydować.. O tym czy podjęłam dobra decyzje tak naprawde przekonam sie dopiero po zabiegu.. Metode chciałam jeszcze omówić na konsultacji ,ale myśle ,ze zdecyduje sie na metode cienia.
Oczywiście zdam relacje jak będzie już po wszystkim ,ale do tego jeszcze dużo czasu..
__________________

-
2009 - Lloret de mar
2010 - Słoneczny Brzeg
2011 - Lloret de mar

2012 - RIMINI !. ;***
Dashing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 20:30   #3146
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dashing Pokaż wiadomość
Salon wybrałam po opiniach i rozmowach roznych uzytkowniczek tego portalu jak i innych oraz po porównaniu rożnych salonów do siebie. Od dłuższego czasu szukałam zaufanego salonu i wkoncu musiałam sie zdecydować.. O tym czy podjęłam dobra decyzje tak naprawde przekonam sie dopiero po zabiegu.. Metode chciałam jeszcze omówić na konsultacji ,ale myśle ,ze zdecyduje sie na metode cienia.
Oczywiście zdam relacje jak będzie już po wszystkim ,ale do tego jeszcze dużo czasu..
no to nic tylk zyczyc powodzenia i tego aby makijaz Ci sie podobał kto wie moze w koncu i ja sie przekonam pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:39   #3147
raffia
Przyczajenie
 
Avatar raffia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dashing Pokaż wiadomość
Umówiłam się na makijaż permanentny brwi 22 maja.. Do p.Agnieszki
Faktycznie długo trzeba czekać.

2/3.06 Mam zaplanowany wyjazd ze znajomymi , myślicie ,że do tego czasu strupki zejdą i makijaż nie będzie tak ostry?

Słyszałam ,że jeśli barwnik się źle przyjmie to po jakimś czasie brwi z barwnikiem grafitowym mogą być zielone, a z brązowym czerwone..??

Proszę o odp. Pozdrawiam.
Makijaż jest intensywny przez parę dni. W moim przypadku tak po ok 4, 5 dniach zrobił się jaśniejszy i teraz delikatnie schodzą strupki. Brwi teraz (a jestem 8 dni po makijażu) wyglądają naturalnie. Myślę, że o wyjazd możesz być spokojna.
Jeśli chodzi o barwniki to nie jestem ekspertem - mam jednak dwie koleżanki, które robiły brwi u p.Agnieszki już jakiś czas temu i wszystko z ich kolorem jest jak najbardziej w porządku
raffia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:53   #3148
Dashing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 83
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez raffia Pokaż wiadomość
Makijaż jest intensywny przez parę dni. W moim przypadku tak po ok 4, 5 dniach zrobił się jaśniejszy i teraz delikatnie schodzą strupki. Brwi teraz (a jestem 8 dni po makijażu) wyglądają naturalnie. Myślę, że o wyjazd możesz być spokojna.
Jeśli chodzi o barwniki to nie jestem ekspertem - mam jednak dwie koleżanki, które robiły brwi u p.Agnieszki już jakiś czas temu i wszystko z ich kolorem jest jak najbardziej w porządku
To mnie pocieszylas wielkie dzięki
__________________

-
2009 - Lloret de mar
2010 - Słoneczny Brzeg
2011 - Lloret de mar

2012 - RIMINI !. ;***
Dashing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:12   #3149
magnuk1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny byłam już na korekcie i moje brwi wyglądają strasznie gdzie niegdzie ciemniejsze lub jaśniejsze , nie wiem co mam zrobić , jutro ide jej to pokazać na 15 , co o nich myślicie ? jedna jest dłuższa a druga z kolei krótsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4190006.jpg (44,3 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4190008.jpg (49,8 KB, 230 załadowań)
magnuk1223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:09   #3150
akkinom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magnuk1223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam już na korekcie i moje brwi wyglądają strasznie gdzie niegdzie ciemniejsze lub jaśniejsze , nie wiem co mam zrobić , jutro ide jej to pokazać na 15 , co o nich myślicie ? jedna jest dłuższa a druga z kolei krótsza
Uważam, że powinnaś udać się do tej Pani i dać dokończyć jej pracę. Druga korekta to nic dziwnego. Coraz częściej widzę,że panie wykonujące makijaże permanentne, na swoich stronach piszą o dwóch korektach (oczywiście obie wtedy są gratis)
Pamiętaj tylko abyś dokładnie powiedziała jakich zmian oczekujesz Uważam nawet, że jeśli do osiągnięcia celu będzie potrzebna jeszcze jedna korekta to powinnaś iść. Warunek jednak jest taki,że korekty są darmowe.
akkinom jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.